26.maijā Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgavā!

LATVIJAS

ŠĶĒPMETĒJU

PAVEIKTAIS

 

1994.– 2018.

 P.S. Rezultātu uzskaitē nav ietverts

Ēriks Rags, jo nav LŠK biedrs

  1995.gads

 EIROPAS  JAUNATNES OLIMPISKĀS DIENAS BĀSĀ (Anglija) 9.-14.07.

2.vieta – ANDIS ANŠKINS – 62.14 m

 EIROPAS JUNIORU ČEMPIONĀTS ŅIREĢIHĀZA (Ungārija) 27.-30.07.

7.vieta – RENĀRS VAVŽIKS   -  65.34 m

 EIROPAS KAUSS 1.līga TURKU ( Somija)   10.-11.06.

4.vieta – MĀRCIS ŠTROBINDERS  -  74.44 m

 EIROPAS KAUSS 2.līga TALLINA(Igaunija)   10.-11.06.

2.vieta – IVETA  LOČMELE  -  53.86 m

  1996.gads

EIROPAS KAUSS 1.līga BERGENA( Norvēģija)   28.-29.06..

5.vieta – MĀRCIS ŠTROBINDERS  -  73.34 m

 EIROPAS KAUSS 2.līga TALLINA( Igaunija)   29.-30.06..

4.vieta – IVETA LOČMELE  -  52.62 m

 1997.gads

EIROPAS JUNIORU ČEMPIONĀTS ĻUBĻANĀ

12.vieta  - ANDIS ANŠKINS – 70.82 m

 1998.gads

 PASAULES JUNIORU ČEMPIONĀTS ANESĪ (Francija) 28.07. – 2.08.

 19.vieta – ANDIS ANŠKINS          – 61.90m

 EIROPAS ČEMPIONĀTS BUDAPEŠTA (Ungārija) 18.-23.08.

 20.vieta – VOLDEMĀRS LŪSIS  – 75.14 m

 EIROPAS KAUSS 1.līga MALME (Zviedrija) – 6.-7.06.

 5.vieta – MĀRCIS ŠTROBINDERS – 72.99 m

6.vieta – IEVA SKRASTIŅA - 50.35 m

 1999.gads

 EIROPAS JUNIORU ČEMPIONĀTS Rīga     5.-8.08.

4.vieta – JĀNIS  LIEPA   -  76.12 m

11.vieta – SANDRIS LINBERGS - 68.58 m

12.vieta – INGA KOŽARENOKA - 44.58 m

  PASAULES ČEMPIONĀTS JAUNATNEI BIDGOŠČA (Polija) 16.-18.jūnijs

 6.vieta – INGA KOŽARENOKA    - 47.25 m

16.vieta – VADIMS VASIĻEVSKIS - 60.02m

17.vieta – KASPARS RAIKSTIŅŠ    -  59.87 m

17.vieta – LIENE SAUSIŅA -  41.17 m

 EIROPAS JAUNATNES OLIMPISKĀS DIENAS ESBJERGA (Dānija) 10.-15.07.

 3.vieta  - INGA KOŽARENOKA   – 46.55 m

EIROPAS KAUSS 1.līga PULA (Horvātija) 5.-6.06.

 1.vieta – MĀRCIS ŠTROBINDERS - 74.91m

2.vieta –  IEVA SKRASTIŅA   -  49.54m

2000.gads

 OLIMPISKĀS SPĒLES SIDNEJA(Austrālija) 22.09.-1.10.

 18.vieta – VOLDEMĀRS LŪSIS - 80.08 m

30.vieta – INGA KOŽARENOKA - 53.83 m

 PASAULES JUNIORU ČEMPIONĀTS SANTJĀGO (Čīle) 17.-22.10.

 2.vieta – INGA KOŽARENOKA   - 54.64 m

4.vieta  - JĀNIS LIEPA -  71.93 m

8.vieta – VADIMS VASIĻEVSKIS - 68.14 m

10.vieta – ILZE GRIBULE - 46.47 m

 EIROPAS KAUSS 2.līga KAUŅA (Lietuva)  8.-9.07.

 1.vieta – VOLDEMĀRS LŪSIS  -  81.09 m

3.vieta – INGA KOŽARENOKA -  52.87 m

2001.gads

 PASAULES  ČEMPIONĀTS EDMONTONA(Kanāda)     3.-12.08.

11.vieta – VOLDEMĀRS LŪSIS  – 79.70 m

 PASAULES ČEMPIONĀTS JAUNATNEI DEBRECENA (Ungārija) 12.-15.06.

11.vieta – ILZE GRIBULE   – 60.02m

11.vieta – ARMANDS CELITĀNS – 51.42 m

  EIROPAS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM U – 23 AMSTERDAMA (Holande) 12.-15.07.

3.vieta  - JĀNIS LIEPA  - 76.55 m

4.vieta – AINĀRS KOVALS  -  73.22m

12.vieta – ANDIS ANŠKINS -  68.92m

 EIROPAS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM GROSETTO ( Itālija) 19.-22.07.

5.vieta -  LINDA BRĪVULE   -  52.39 m

7.vieta – VADIMS VASIĻEVSKIS – 70.59m

 EIROPAS JAUNATNES OLIMPISKĀS DIENAS MURSIJA (Spānija) 22.-26.07.

1.vieta – ILZE GRIBULE  -   49.27m

 EIROPAS KAUSS 2.līga Rīga 22.-23.06.

1.vieta – ILZE GRIBULE  - 52.80m

2.vieta- VOLDEMĀRS LŪSIS  -  76.29 m

2002.gads

 EIROPAS ČEMPIONĀTS MINHENE(Vācija) 6.-11.08.

 11.vieta – INGA KOŽARENOKA  - 55.28 m

16.vieta – VADIMS VASIĻEVSKIS - 78.20 m

 PASAULES JUNIORU ČEMPIONĀTS KINGSTONA (Jamaika) 16.-21.07.

 1.vieta – LINDA BRĪVULE  - 55.35 m

2.vieta – ILZE GRIBULE  - 54.16 m

 EIROPAS KAUSS 2.līga TALLINA(Igaunija)  22.-23.06.

 4.vieta – ANDIS ANŠKINS  -  71.07 m

3.vieta – INGA KOŽARENOKA  -  49.67 m

 2003.gads

 EIROPAS JUNIORU ČEMPIONĀTS TAMPERE(Somija)   24.-27.07.

 3.vieta – ILZE GRIBULE   - 52.76 m

 PASAULES ČEMPIONĀTS PARĪZE (Francija) 23.-31.08.

18.vieta – VOLDEMĀRS LŪSIS   - 75,15 m

  EIROPAS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM U – 23  BIDGOŠČA (Polija) 17.-20.07.

 6.vieta  -  AINĀRS KOVALS        -    72.68 m

7.vieta  - VADIMS VASIĻEVSKIS – 72.39 m

9.vieta – JĀNIS LIEPA     -  67.41 m

10.vieta – LINDA BRĪVULE    -   54.07 m

11.vieta - INGA KOŽARENOKA  - 50.40 m

 EIROPAS JAUNATNES OLIMPISKĀS DIENAS PARĪZĒ (Francija) 26.07.-2.08.

 2.vieta  - ALEKSANDRS IVANOVS – 69.70m

  PASAULES JAUNATNES ČEMPIONĀTS ŠĒRBRŪKA (Kanāda) 10.-13.07.

 12.vieta – ALEKSANDRS IVANOVS

2004.gads

 OLIMPISKĀS SPĒLES  ATĒNAS(Grieķija) 20.-29.08.

 2.vieta – VADIMS VASIĻEVSKIS - 84,95m

17.vieta – VOLDEMĀRS LŪSIS  -  79,20 m

34.vieta  – ILZE GRIBULE   - 54,92 m

 PASAULES JUNIORU ČEMPIONĀTS GROSETTO(Itālija) 13.-18.07.

 22.vieta – MADARA DZALBE   -  47.36 m

 EIROPAS KAUSS 1.līga PLOVDIVA (Bulgārija)  19.-20.06.

 8.vieta  LĪGA RASA  -  45.54 m

 EIROPAS KAUSS 2.līga NOVI-SAD (Slovēnija) 19.-20.06.

 10.vieta  -  EDIJS KRAVALIS   - 66,98 m

2005.gads

 PASAULES ČEMPIONĀTS Helsinki( Somija) 6.-14.08.

 7.vieta – Ainārs KOVALS  - 77,61 m

16.vieta – Vadims VASIĻEVSKIS - 76,16 m

17.vieta – Inga KOŽARENOKA - 56,71 m

 EIROPAS ČEMPIONĀTS U -23 ERFURTE (Vācija) 14.-17.07.

 3.vieta  –  Linda BRĪVULE   -   56,12  m

6.vieta – Ilze GRIBULE   - 52.82 m

  EIROPAS  KAUSS  2.līga Tallina (Igaunija)18.-19.06.

 1.vieta – Ilze GRIBULE   - 58,06 m

2.vieta – Jānis LIEPA  -  74,96 m

 EIROPAS  JAUNATNES OLIMPISKĀS DIENAS LIŅJANO (Itālija)  - 3.-8.07.

 3.vieta – Lauris JELSMANIS  - 67,83 m

2006.gads

  EIROPAS ZIEMAS KAUSA IZCĪŅA TELAVIVA (Izraēla) 17.03.

3.vieta - AINĀRS KOVALS - 78,64 m

7.vieta – ILZE GRIBULE – 56,18m

EIROPAS KAUSS 2.līga Banska - Bistrica (Slovākija) 17.-18.06.

2.vieta - ANDIS ANŠKINS - 73,37m

  EIROPAS ČEMPIONĀTS GĒTEBORGA (Vācija) 7.-13.08.

4. vieta - VADIMS VASIĻEVSKIS - 83,21 m

5. vieta - AINĀRS KOVALS - 81,65 m

  PASAULES JUNIORU ČEMPIONĀTS PEKINA (Japāna) 15.-20.08.

6. vieta - SINTA OZOLIŅA - 56,38 m

  LATVIJAS REKORDS DESAU(Vācija) 26.05.

VADIMS VASIĻEVSKIS-88.12 m

 LATVIJAS REKORDS RĪGA 27.05.

VADIMS VASIĻEVSKIS - 90,43 m

2007.gads

 EIROPAS ČEMPIONĀTS GARAJĀS MEŠANĀS Jalta (Ukraina) 17. – 18.03.

2.vieta – SINTA OZOLIŅA – 55,03m

3.vieta – AINĀRS KOVALS – 74,64m

 EIROPAS KAUSS 2.līga Odense (Dānija) 23. – 24.06.

3.vieta – MADARA PALAMEIKA – 51,62

 PASAULES JAUNATNES ČEMPIONĀTS OSTRAVA (Čehija) 11.-15.07.

3.vieta - EDGARS RŪTIŅŠ - 74,65 m

8.vieta - EVITA TRUŠELE - 46,58 m

 EIROPAS JUNIORU ČEMPIONĀTS U-23 DEBRECENA (Ungārija) 12.-15.07.

2. vieta - KĀRLIS ALAINIS - 76,83 m

3. vieta - MADARA PALAMEIKA - 57,07 m

 EIROPAS JUNIORU ČEMPIONĀTS HENGELO (Nīderlande) 19.-22.07.

2. vieta - SINTA OZOLIŅA - 57,07 m

 EIROPAS JAUNATNES OLIMPIĀDE BELGRADA (Serbija) 23.-27.07.

1.vieta - EDGARS RŪTIŅŠ – 71,87m

8. vieta - EVITA TRUŠELE - 44,85 m

 PASAULES ČEMPIONĀTS OSAKA (Japāna) 24.08.- 2.09.

4. vieta - VADIMS VASIĻEVSKIS - 85,19 m

 LATVIJAS REKORDS Tallina (Igaunija) 22.07.

VADIMS VASIĻEVSKIS – 90,73m

2008.gads

 OLIMPISKĀS SPĒLES PEKINA(Ķīna) 08.-24.08.

 2.vieta – AINĀRS KOVALS – 86,64m

9.vieta – VADIMS VASIĻEVSKIS

-  81,32 (83,51) m

11.vieta  – SINTA OZOLIŅA - 53,38 m

 PASAULES JUNIORU ČEMPIONĀTS BIDGOŠČA(Polija) 08.-13.07.

3.vieta – ANSIS BRŪNS – 75,31 m

11.vieta – UĢIS SVAŽA – 67,49 (68,93) m

 EIROPAS KAUSS GARAJĀS     MEŠANĀS SPLITA ( Horvātija) 15.-16.03.

8.vieta – KĀRLIS ALAINIS– 73,19 m

 EIROPAS KAUSS 2.līga TALLINA( Igaunija)   21.-22.06.

1.vieta – AINĀRS KOVALS – 80,24 m

2.vieta  – SINTA OZOLIŅA – 55,54 m

  LATVIJAS REKORDS PEKINA(Ķīna) 08.-24.08.

SINTA OZOLIŅA – 60,13 m

2009.gads

 EIROPAS KAUSS 2.līga BANSKA-BISTRICA (SLOVĀKIJA) 20. – 21.06.

2.vieta – MADARA PALAMEIKA – 53,93 m

4.vieta – KĀRLIS ALAINIS  -  67,87 m

 PASAULES JAUNATNES ČEMPIONĀTS BRESSANONE (Itālija) 8.-12.07.

6.vieta – LĪNA MŪZE -  50,36 m

 EIROPAS JUNIORU ČEMPIONĀTS U-23 KAUŅA (Lietuva) 16.-19.07.

1. vieta - MADARA PALAMEIKA – 64,51 m

7.vieta – KRISTĪNE BUŠA  - 53,62 m (kvalif. – 54,58 m)

9.vieta – SINTA OZOLIŅA – KOVALA – 52,20 m ( kvalif. – 54,94 m)

EIROPAS JAUNATNES OLIMPIĀDE TAMPERE (Somija) 20.-26.07.

2.vieta – ARNOLDS STRENGA – 69,73 m

PASAULES ČEMPIONĀTS BERLĪNE (Vācija) 15.08.- 23.08.

4. vieta - VADIMS VASIĻEVSKIS – 82,37 m (kvalif. – 86,69 m)

7.vieta – Ainārs KOVALS  - 81,54 m

 LATVIJAS REKORDS KAUŅA (Lietuva) 19.07.

MADARA PALAMEIKA – 64,51 m

2010.gads

 EIROPAS ČEMPIONĀTS Barselona( Spānija) 27.07..-1.08.

6.vieta – Ainārs KOVALS  - 81,19 m

8vieta – Madara PALAMEIKA – 60,78 m

  12.vieta –Sinta OZOLIŅA-KOVALA – 56,11 m

PASAULES JUNIORU ČEMPIONĀTS Monktona (Kanādā) 20.-25.07.

          2.vieta – Līna MŪZE   -  56,64 m

                           7.vieta – Zigismunds SIRMAIS  - 73,38 m

   EIROPAS  KAUSS  2.līga Belgrada (Serbijā) 19.-20.06. 

                                                                             1.vieta – Vadims Vasiļevskis    - 84,08 m                                                

                        3.vieta – Kristīne BUŠA      -  48,60 m

                     PASAULES    1.   JAUNATNES  OLIMPISKĀS SPĒLES  Singapūra Singapūra)  - 14.-26.08.

                               3.vieta – Intars IŠEJEVS  - 74,23 m

2011.gads

 EIROPAS  JUNIORU ČEMPIONĀTS TALLINĀ (Igaunijā) 21.-24.07. 

                                                                                                                                        1.vieta  - ZIGISMUNDS SIRMAIS  - 81,53 m

                                                                                                                                        2.vieta – LĪNA MŪZE     -  56.64 m

                                                                                                                                       4.vieta – ROLANDS ŠTROBINDERS – 75.71 m

                                                                                                                                       8.vieta -  INTARS IŠEJEVS   - 72,53 m

 PASAULES ČEMPIONĀTS DAEGU (Korejā) 27.08.-4.09.

                                                                                                                                     11.vieta – MADARA  PALAMEIKA – 58.08 m  

PASAULES JAUNATNES ČEMPIONĀTS LILLĒ (Francijā) 6.-10.07.

 8.vieta  - GATIS  ČAKŠS  - 66.94 m

                                                                                                                                    11.vieta – SIGNE  JĒKABSONE – 43.15m

                 EIROPAS JAUNATNES OLIMPISKĀS DIENAS TRABZONĀ (Turcijā) 25.-29.07. 

      6.vieta – GATIS  ČAKŠS              -   69.15m 

             Pasaules junioru rekords    ZIGISMUNDS  SIRMAIS  84.69 m

2012.gads 

OLIMPISKĀS  SPĒLES LONDONĀ (Lielbritānijā) 27.07.- 12.08. 

                                                                                                                                                                                                          8.vieta  -  MADARA  PALAMEIKA  -  60.73 m

                                                                                                                                                                                                       13.vieta  - LĪNA MŪZE    -  59.91 m

                                                                                                                                                                                                       20.vieta  -  SINTA OZOLIŅA-KOVALA – 58.86 m

                                                                                                                                                                                                       17.vieta -  AINĀRS KOVALS    -  79.19  m

                                                                                                                                                                                                       38.vieta -  VADIMS  VASIĻEVSKIS – 72.81 m 

EIROPAS ČEMPIONĀTS HELSINKI (Somijā) -27.06.-1.07.

6.vieta  - SINTA  OZOLIŅA-KOVALA – 59.34 m

                                                                                                                                                                                                       8.vieta – MADARA PALAMEIKA -  56.82 m

                                                                                                                                                                                                     10.vieta – LĪNA MŪZE  -   55.60 m

                                                                                                                                                                                                     15.vieta – AINĀRS  KOVALS  - 76.32 m

                                                                                                                                                                                                     23.vieta – ZIGISMUNDS SIRMAIS – 72.42 m 

PASAULES JUNIORU ČEMPIONĀTS BARSELONA(Spānijā) 10.-15.07.       

                                                                                                                                                                                                    5.vieta – INTARS  IŠEJEVS   -  74.12 m

                                                         2013.gads 

PASAULES ČEMPIONĀTS MASKAVA (Krievija) 10.-18.08.                

                                                                                                                                                                                               14.vieta  - LĪNA  MŪZE    -   60.29 m

                                                                                                                                                                                               27.vieta  - MADARA  PALAMEIKA – 53.70 m

                                                                                                                                                                                              15.vieta – VADIMS  VASIĻEVSKIS – 79.68 m

EIROPAS U-23 ČEMPIONĀTS TAMPERE (Somija) 11-14.07. 

                                                                                                                                                                                              1.vieta -  LĪNA  MŪZE   -  58.61 m

                                                                                                                                                                                              7.vieta – GUNDEGA GRĪVA -  53.23 m

                                                                                                                                                                                             1.vieta – ZIGISMUNDS SIRMAIS – 82.77 m

                                                                                                                                                                                             4.vieta  - ROLANDS ŠTROBINDERS – 78.71 m

EIROPAS JUNIORU  ČEMPIONĀTS RIETI (Itālija) 18.-21.07. 

                                                                                                                                                                                          13.vieta -  KATRĪNA SIRMĀ   - 48.80 m

                                                                                                                  12.vieta – GATIS  ČAKŠS    -  63.90 m 

PASAULES JAUNATNES ČEMPIONĀTS DOŅECKA (Ukraina) 10.-14.07.

                                                                                                                                                                                           3.vieta  - ANETE  KOCIŅA  -  54.26 m

                                                                                                                  12.vieta – ANDRIJA  PRIEDĪTE – 42.46 m

EIROPAS JAUNATNES OLIMPISKĀS DIENAS Utrecht (Nīderlande) 14.-19.07.

                                                                                                                                                                                          3.vieta – PATRIKS  GAILUMS   -  65.73 m

                                                                                                                  8.vieta – LAINE  DONĀNE     -  50.55 m

                                                       2014.gads 

                                                                                          PASAULES  JUNIORU  ČEMPIONĀTS JŪDŽINĀ(ASV) 22.-27.07. 

                                                                                                                        1.vieta -  GATIS ČAKŠS  - 74.04 m

                                                                                EIROPAS  ČEMPIONĀTS CĪRIHĒ (Šveice)   12.-18.08.   

                                                                                                                       4.vieta -  MADARA PALAMEIKA -62.04m

                                                                                                                      11.vieta - SINTA OZOLIŅA-KOVALA-57.82m(59,47m)

                                                                                                                      11.vieta – ANSIS  BRŪNS  - 72,24m(81.04m) 

                                                                                JAUNIEŠU 2.OLIMPISKĀS SPĒLES NANJING (Ķīna)12.-27.08. 

                                                                                                                       4.vieta -  LAINE DONĀNE  -  51,90 m

                                                                                                                       9.vieta -  JĀZEPS GROZA   -   70.61m

                                                                                   EIROPAS  TRIĀLS  JAUNATNEI BAKU (Azarbeidžāna)30.05.-1.06. 

                                                                                                                          4.vieta – LAINE DONĀNE  - 53.28m(53.44m)

                                                                                                                         10.vieta – AGNESE VILCĀNE – 47.47m(47.65)

                                                                                                                         11.vieta  - JĀZEPS GROZA  - 61.53m(73.24m)

                                                                                                                         12.vieta – PATRIKS GAILUMS – 60.31m(68.73m)

                                                                                EIROPAS  KOMANDU  ČEMPIONĀTS RĪGA (Latvija)  21.-22.06.

                                                                                                                         1.vieta -  ROLANDS ŠTROBINDERS – 78.32 m

                                                                                                                         2.vieta  -  MADARA PALAMEIKA    - 61.19m 

                                                                                                                    Latvijas rekords  MADARAI   PALAMEIKAI   66.15m 

                                                                                                                                 2015.gads 

                                                                                                                                              PASAULES ČEMPIONĀTS Bejing (Ķīna) 22.-30.08.                

                                                                                                                                                                                                7.vieta  - SINTA OZOLIŅA    -   62.20 m

                                                                                                                                                                                             13.vieta  - MADARA  PALAMEIKA – 62,17m

                                                                                                                                                                                             19.vieta – ROLANDS ŠTROBINDERS – 79.11 m

EIROPAS U-23 ČEMPIONĀTS TALLINA (Igaunija) 9.-12.07. 

                                                                                                                                                                                             7.vieta -  Jānis Svens GRĪVA   -  76.34 m

                                                                                                                                                                                          10.vieta – GATIS ČAKŠS -  72,48 m

                                                                                                                                                                                          11.vieta – KATRĪNA SIRMĀ – 49.46 m

                                                                                                                                                                                           4.vieta  - ROLANDS ŠTROBINDERS – 78.71 m

EIROPAS JUNIORU  ČEMPIONĀTS Eskilstuna (Zviedrija) 16.-19.07. 

                                                                                                                                                                                         2.vieta -  ANETE  KOCIŅA   - 58,88 m

                                                                                                               15.vieta – JĀZEPS GROZA    -  67.69 m

                                                                                                                                                                                       19.vieta - ARTŪRS MEIRĒNS - 66,68 m

PASAULES JAUNATNES ČEMPIONĀTS Cali (Kolumbija) 15.-19.07.

                                                                                                                                                                                         3.vieta  - LAINE DONĀNE  -  56.15 m

                                                                                                                11.vieta – PATRIKS  GAILUMS – 66,75 m

EIROPAS JAUNATNES OLIMPISKĀS DIENAS Tbilisi (Gruzija) 26.-31.07.

                                                                                                               2.vieta – MATĪSS  VELPS   -  66.21 m

                                                                                                             12.vieta – AIVA NIEDRA     -  41.38 m                                                                                                                           

                                                                                                            DIMANTA   LĪGA 

                                                                                                              3.vieta MADARA  PALAMEIKA  kopvērtējumā                                                                                                                                                         

                                                                                                            FISU  UNIVERSIĀDE

                                                                                                              2.vieta  LĪNA  MŪZE                    60,26 m

                                                                                                              3.vieta  ZIGISMUNDS SIRMAIS   79,37m

                                                                                      2016.gads

                                                                                         OLIMPISKĀS  SPĒLES Riodižaneiro (Brazīlija 12.08.- 20.08. 

                                                                                                                        10.vieta   Madara Palameika   60,14m (63,03Q)

                                                                                                                        14.vieta  Sinta Ozoliņa   60,92 m

                                                                                                                        14.vieta  Zigismunds Sirmais   80,65 m

                                                                                                                        28.vieta Rolands Štrobinders   77,73 m

                                                                                           EIROPAS ČEMPIONĀTS Amsterdama(Nīderlande) -6.-10.07.

                                                                                                                        1.vieta   Zigismunds Sirmais   86,66 m

                                                                                                                        7.vieta  Madara Palameika     60,39 m

                                                                                                                       14.vieta Sinta Ozoliņa             57,78 m

                                                                                                                       28.vieta Jānis Svens Grīva     73,38 m

                                                                                           PASAULES JUNIORU ČEMPIONĀTS Bidgošča (Polija) 19.-24.07.

                                                                                                                      11.vieta  Patriks Gailums      66,84m (74,02Q)

                                                                                                                      24.vieta  Laine Donāne         48,24 m

                                                                                                                       31.vieta  Agnese Vilcāne       47,64 m

                                                                        EIROPAS JAUNATNES ČEMPIONĀTS Tbilisi (Gruzija) 14.-17.07.

                                                                                                                     1.vieta   Kristaps Jaunpujens -Pujens    77,01 m

                                                                                                                     3.vieta   Matīss Velps    74,47 m

                                                                                                                    22.vieta Aiva Niedra      43,32 m

                                                                          EIROPAS  KAUSS  ZIEMAS  MEŠANĀS    12.-13.03.  Arad

                                                                                                                      2.vieta   Līna Mūze      61,26 m

                                                                                                                      4.vieta   Zigismunds  Sirmais   75,41 m

                                                                                                                   11.vieta   Patriks Gailums   67,46 m  (U-23)

                                                                                                   DIMANTA  LĪGA

                                                                                                   Madara Palameika     1.vieta kopvērtējumā

                                                      2017.gads 

                                                                                                                                      PASAULES ČEMPIONĀTS Londona(Lielbritānija) 4.-13.08.                

                                                                                                                                                                                            13.vieta  - ANETE KOCIŅA    -   62.26 m

                                                                                                                                                                                             21.vieta  - MADARA  PALAMEIKA – 59,54m

                                                                                                                                                                                             19.vieta – ROLANDS ŠTROBINDERS – 79.68m

EIROPAS U-23 ČEMPIONĀTS Bidgoščā(Polija) 13.-16.07. 

                                                                                                                                                                                             2.vieta – ANETE KOCIŅA – 64.47 m

                                                                                                                                                                                             8.vieta  - GATIS ČAKŠS – 74.44 m

EIROPAS JUNIORU  ČEMPIONĀTS Grossetto(Itālijā) 20.-23.07. 

                                                                                                                                                                                         4.vieta -  PATRIKS  GAILUMS   - 73,43 m

                                                                                                               17.vieta –   MATĪSS  VELPS   -    66,05 m

                                                                                                               20.vieta  - EVA  DREIMANE -   43,06 m

                                                                                                               21.vieta  -  AIVA  NIEDRA   -  41,37 m  

PASAULES JAUNATNES ČEMPIONĀTS Nairobi(Nigēra) 12.-16.07.

                                                                                                                                                                                         8.vieta  - KRIŠJĀNIS  SUNTAŽS -  66.90 m

                                                                                                                15.vieta – NIKOLA  OZOLA   – 44,49 m

EIROPAS JAUNATNES OLIMPISKĀS DIENAS Ģēra (Ungārija) 22.-30.07.

                                                                                                               4.vieta – MARIJA  SVISTUNA   -  52.42 m

                                                                                                       EIROPAS  KOMANDU  ČEMPIONĀTS   Telaviva(Izraēla)  24.-25.06.                                                                                           

                                                                                               4.vieta  - ROLANDS  ŠTROBINDERS   -  75,59 m

                                                                                                              9.vieta  Gundega Grīva     50,29 m

                                                                                                 2018.gads

                                                                                         EIROPAS ČEMPIONĀTS Berlīne(Vācijā) -7.-12.08.

                                                                                                                      9.vieta  Madara Palameika     60,21 m

                                                                                                                    17.vieta   Anete Kociņa    57,47 m

                                                                                                                    19.vieta Līna Mūze            53,93 m

                                                                                                                    11.vieta  Rolands  Štrobinders      81,93m

                                                                                                                    13.vieta  Gatis Čakšs      78,13 m

                                                                                                                    14.vieta   Patriks  Gailums   78,10 m

                                                                                                                       28.vieta Jānis Svens Grīva     73,38 m

                                                                                           PASAULES JUNIORU ČEMPIONĀTS Tampere (Somija) 10.-15.07.

                                                                                                                      9.vieta  Kristaps Jaunpujens-Pujens      67,94m (73,93Q)

                                                                                                                      20.vieta  Krišjānis Suntažs         66,69 m                                                                                                                       

                                                                        EIROPAS JAUNATNES ČEMPIONĀTS Ģērā (Ungārijā) 5.-8.07.

                                                                                                                     19.vieta   Artis Čakšs     60,68 m

                                                                                                                     20.vieta   Nikola Ozola    46,96 m

                                                                                                                    22.vieta Aiva Niedra      43,32 m

                                                                          

                                                                                                                  

                                                                                                   

 

 

 

                                                                                                                                                   

 


2009.gada 20 labākie šķēpa metēji pa vecuma grupām

Vīrieši

Sievietes

Juniori

Juniores

jaunietes

jaunieši

meitenes B

zēni B

meitenes C

zēni C

meitenes D

zēni D

 


2010.gada  rezultāti:

sievietes

vīrieši

 


2011. gada rezultāti:

sievietes

vīrieši

 


 

 

 
Olimpiskās Spēles
Jaunatnes olimpiskās spēles
Pasaules Juniori
Eiropas juniori
Eiropas U-23
Pasaules jaunatne
Eiropas jaunatnes čempionāts
EJOD
1995
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2.v. A.Anškins
1999
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3.v. I.Kožarenoka
2000
 
 
 
 
 
2.v.I.Kožarenoka
 
 
 
 
 
2001
 
 
 
 
 
 
 
3.v. J.Liepa
 
 
1.v. I.Gribule
2002
 
 
 
 
 
1.v.L.Brīvule
2.v.I.Gribule
 
 
 
 
 
2003
 
 
 
 
 
 
3.v.I.Gribule
 
 
 
2.v. A.Ivanovs
2004
 
2.v.V.Vasiļevskis
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2005
 
 
 
7.v. A.Kovals
 
 
 
3.v.L.Brīvule
 
 
3.v.L.Jelsmanis
2006
 
 
 
 
4.v.V.Vasiļevskis
5.v. A.Kovals
 
 
 
 
 
 
2007
 
 
 
4.v.V.Vasiļevskis
 
 
2.v. S.Ozoliņa
2.v.K.Alainis
3.v.M.Palameika
3.v. E.Rūtiņš
 
1.v.E.Rūtiņš
2008
 
2.v.A.Kovals
 
 
 
3.v.A.Brūns
 
 
 
 
 
2009
 
 
4.v. V.Vasiļevskis
7.v.A.Kovals
 
 
 
1.v. M.Palameika
 
 
2.v.A.Strenga          
2010
 
3.v. I.Išejevs
 
6.v. A.Kovals
8.v. M.Palameika
12.v. S.Ozoliņa-Kovala
2.v. L.Mūze
 
 
 
 
 
2011
 
 
11.v. M.Palameika
 
 
1.v. Z.Sirmais
2.v. L.Mūze
 
 
 
 

 

2013

           

1.v. L.Mūze

1.v. Z.Sirmais

3.v. A.Kociņa   3.v. P.Gailums
2014      

4.v. Madara Palameika

11.v. Ansis Brūns

11.v. Sinta Ozoliņa

1.v. Gatis Čakšs          
2015     7.v. Sinta Ozoliņa  
2.v. Anete Kociņa   3.v. Laine Donāne   2.v. Matīss Velps
2016      

1.v. Z.Sirmais

7.v. M.Palameika

       

1.v. K.Jaunpujens

3.v. M.Velps

 
 
KOPĀ
 
2 sudraba medaļas
 
1 bronzas medaļa
 
1 zelta medaļa
2 zelta medaļaa
3 sudraba medaļas
1 bronzas medaļa
1 zelta medaļa
3 sudraba medaļas
1 bronzas medaļa
3 zelta medaļas
1 sudraba medāļas
3 bronzas medaļas
3 bronzas medaļas

1 zelta medaļa

1 bronzas medaļa

2 zelta medaļas
4 sudraba medaļas
3 bronzas medaļas

 

 

 

 

 

 

ŠĶĒPMETĒJU REZULTĀTI  LATVIJĀ    VĪRIEŠI
GADS
Labākais rezultāts
10.rezultāts
20.rezultāts
1.-3.v.
vidējais rez.
1.-10.v.
vidējais rez.
1.-20.v.
vidējais rez.
2018
84,80
71.23
58.51
82.26
76.41
69.81
2017
85.07
66.51
57.07
82.99
74.86
67.80
2016
86.66
70.22
60.10
82.59
76.92
69.87
2015
83.37
68.72
60.14
80.93
75.73
69.61
2014
86.61
67.49
56.35
83.82
77.39
68.55
2013
82.79
71.47
56.93
82.41
76.23
69.73
2012
86.50
68.85
59.18
84.82
77.57
70.23
2011
88.22
69.86
58.86
84.59
77.63
70.21
2010
84.04
70.98
59.51
82.88
77.69
70.78
2009
90.71
65.44
59.40
85.14
77.17
69.12
2008
86.65
69.40
57.93
86.11
77.10
68.12
2007
90.73
66.78
57.69
85.44
77.04
68.74
2006
90.43
64.70
58.83
87.46
77.78
69.30
2005
82.35
68.59
56.48
82.12
76.64
68.68
2004
85.83
67.95
57.70
84.51
78.08
69.41
2003
86.32
68.52
57.36
83.75
76.59
68.91
2002
86.44
63.28
56.03
83.31
74.38
65.92
2001
86.47
62.69
56.05
82.70
73.63
66.32
2000
83.61
60.18
54.34
80.92
72.94
65.15
1999
83.78
66.61
53.06
80.46
74.08
65.91
1998
80.56
63.16
52.34
78.99
71.08
64.50
1997
79.04
62.90
56.58
77.25
71.32
65.21
1996
77.52
64.40
55.02
75.01
69.08
63.77
1995
77.56
62.60
55.86
74.93
67.96
63.29
1994
80.92
63.10
56.34
73.96
67.54
63.00
ŠĶĒPMETĒJU REZULTĀTI  LATVIJĀ SIEVIETES
GADS
Labākais rezultāts
10.rezultāts
20.rezultāts
1.-3.v.
vidējais rez.
1.-10.v.
vidējais rez.
1.-20.v.
vidējais rez.
2018
63.18
48.12
40.19
62.91
56.22
49.58
2017
64.47
46.88
38.88
62.98
54.02
48.02
2016
66.18
49.06
38.70
63.68
56.57
49.22
2015
65.01
46.75
38.37
62.77
55.24
48.26
2014
66.15
45.50
38.63
61.93
54.42
47.93
2013
64.38
42.80
37.02
63.02
54.04
46.68
2012
62.74
46.10
39.16
62.10
53.47
47.75
2011
63.46
48.90
39.46
61.20
53.76
48.61
2010
62.02
46.94
38.48
59.58
52.58
46.39
2009
64.51
46.16
39.17
58.57
52.71
47.40
2008
60.13
42.52
37.00
55.11
49.16
44.36
2007
59.69
42.84
37.80
58.23
49.43
44.65
2006
59.29
43.27
36.70
57.92
52.10
45.35
2005
59.97
42.00
36.71
58.28
50.22
44.38
2004
58.58
42.56
38.15
57.68
50.20
45.03
2003
56.38
42.69
35.38
55.12
48.50
43.10
2002
57.24
43.06
36.70
55.58
48.75
43.50
2001
54.46
41.87
36.45
52.64
47.08
42.72
2000
57.58
43.74
36.20
54.42
48.38
43.89
1999
55.49
39.96
34.50
52.59
45.94
41.24
1998
54.55
40.56
36.35
51.30
45.88
42.19
1997
52.06
40.38
37.16
49.80
44.92
41.83
1996
54.48
38.62
35.74
51.73
44.01
40.47
1995
54.30
37.34
34.12
50.27
42.53
38.99
1994
54.76
36.46
33.26
51.40
43.45
39.25

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv