Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: 25 labākie šķēpa metēji 2014 gadā!

Norises laiks: No 2014-11-11 līdz 2014-11-11

Norises vieta:

Papildus informācija:

2014.gada rezultāti
 
VĪRIEŠI
 
1 Sirmais Zigismunds 060592 Arkādija 86.61 17.06. Ostravā V.Eiduka
2 Štrobinders Rolands 140492 Talsu NSS 83.10 18.07. Valmierā G.Palameiks
3 Kovals Ainārs 211181 Rīga 81.75 01.08. Ogrē patst.
4 Brūns Ansis 300389 LŠK 81.28 1.08. Ogrē U.Doniņš
5 Čakšs Gatis 120495 Murjāņi 77.26 27.09 Ventspils A.Vaivads
6 Vasiļevskis Vadims 050182 Liepāja 76.42 01.08. Ogrē patst
7 Svažs Uģis 020289 ASV 73.64 20.04 Pulmana(ASV) A.Vaivads
8 Rags Ēriks 010675 Ventspils SS 73.16 05.07 Ventspils M.Grīva
9 Grīva Jānis Svens 240393 Ventspils 73.15 27.09 Ventspils M.Grīva
10 Meirēns Arturs 010296 Kārķi MSĢ 67.49 20.04 Alikante A.Vaivads
11 Grēns Mācis 070194 Smiltene 64.80 23.05 Rīga A.Vaivads
12 Rūtiņš Edgars 010590 Arkādija 64.56 01.03 Rīga I.Aperāne
13 Dreimanis Artūrs 160892 Arkādija 63.03 01.07. Jelgavā I.Eversone
14 Krēgers Reinis 220292 60.70 17.05. Labokā
15 Jelsmanis Lauris 88 Ventspils 59.58 05.07 Ventspils
16 Blekte Augusts 050693 Madonas BJSS 58.41 26.06 Jelgava I.Eversone
17 Naglis Dāvis 091196 Madona 56.89 18.06 Valmiera A.Krauklītis
18 Gailums Patriks 100598 Arkādija 56.50 8.08. Kandavā I.Eversone
19 Kļaviņš Zigmārs Jāzeps 120897 Rēzekne 56.40 8.08. Kandavā I.Cipruss
20 Kļaviņš Guntis 101096 Arkādija 56.35 18.06. Valmierā I.Aperāne
21 Gailis Edgars 220991 Arkādija 55.78 23.05 Rīga J.Kolidzejs
22 Birkavs Dāvis 93 Madona 55.52 03.05 Jēkabpils
23 Oskerko Miks 170698 Talsi 54.34 26.07. Iecavā A.Jansons
24 Griezītis Ričards 01.0397 MSĢ 54.07 26.07. Iecavā A.Vaivads
25 Priede Viesturs 050295 Jelgavas nov. 53.80 26.06 Jelgava A.Anškins
 
 
Juniori   (1995.-96.dz.g.)   - 800 g
 
1 Čakšs Gatis 120495 Jelgava/M'SG 77.26 27.09 Ventspils A.Vaivads
2 Meirēns Arturs 010296 Kārķi MSĢ 67.49 20.04 Alikante A.Vaivads
3 Naglis Dāvis 091196 Madona 56.89 18.06 Valmiera A.Krauklītis
4 Priede Viesturs 050295 Jelgavas nov. 53.80 26.06 Jelgava A.Anškins
5 Sakne Jānis 070795 Spars 53.69 05.07 Ventspils B.Romanovska
6 Kļaviņš Guntis 101096 Arkādija 56.35 18.06. Valmierā I.Aperāne
7 Skopans Daniels 011295 Arkādija 52.79 01.03 Rīga I.Aperāne
8 Selezens Edgars 250296 Kandava 49.80 23.04 Kandava A.Gross
9 Lielais Toms 96 Skrīveru vsk. 49.76 13.05. Aizkrauklē
10 Lurins Aleksis 260396 Spars 48.81 27.09 Ventspils A.Dogadovs
11 Miļkēvičs Kristaps 090796 Nereta 47.28 26.06 Jelgava Z.Karols
12 Krauja Pēteris 20496 Valmieras SS 44.53 18.06 Valmiera L.Dzene
13 Abersons Kristaps 260796 Kuldīga 44.27 23.04 Kandava I.Stukule
14 Mizāns Raivis 080995 Dagda 43.75 14.05 Jēkabpils
15 Ozols Toms 190495 Arkādija 43.74 18.06 Valmiera I.Aperāne
16 Kleinbergs Ulvis 1995 Kandava 43.14 03.05. Tumē E.Juhņeviča
17 Mežiels Krišs 080896 Arkādija 42.70 01.03 Rīga I.Aperāne
18 Beitāns Edvīns 090395 Dagda 42.02 14.05 Jēkabpils V.Nipere
19 Jokšs Elviss 290996 Spars 41.73 27.09 Ventspils A.Dogadovs
20 Grigs Intars 95 Aizkraukles NĢ 41.10 13.05. Aizkrauklē M.Holsts
21 Lotuhovs Kaspars 95 Pļaviņu NĢ 39.92 13.05. Aizkrauklē J.Eiduks
22 Sirmais Gvido 96 Pļaviņu NĢ 36.60 13.05. Aizkrauklē J.Eiduks
23 Pleiers Dāvis 95 Jelgava 35.95 26.06 Jelgava
24 Siksalietis Didzis 50795 Valmieras SS 35.94 18.06 Valmiera P.Karlivāns
25 Dāboliņš Mārtiņš 96 Jēkabpils 35.93 24.04 M.Osvalds A.Krauklītis
 
 
Jaunieši   ( 1997.-98.dz.g.)   - 700 g
 
1 Groza Jāzeps 260997 Smiltenes SC 73.24 30.05 Baku G.Markss
2 Gailums Patriks 100598 Arkādija 68.86 16.05 Rīga I.Eversone
3 Griezītis Ričards 010397 Sigulda 64.18 14.05 Jēkabpils A.Vaivads
4 Oskerko Miks 170698 Talsi 61.64 08.08 Kandava A.Jansons
5 Roziņš Dagnis 300697 Jelgavas nov. 61.38 08.08 Kandava I.Roziņš
6 Kļaviņš Zigmārs Jāzeps 081297 Rēzekne 59.78 08.08 Kandava I.Cipruss
7 Rūmnieks Fēlikss 100198 Ventspils 58.43 26.06 Jelgava A.Kronbergs
8 Groševs Deniss 260297 Balvi MSĢ 52.57 10.05 Liepāja A.Eikens
9 Plucis Emils 041297 Arkādija 51.96 14.05 Jēkabpils I.Aperāne
10 Streičs Rūdolfs 150297 Arkādija 51.90 24.05 Ogre I.Aperāne
11 Strikaitis Aleksandrs 270697 Talsu nov. 51.50 05.07 Ventspils M.Štrobinders
12 Beļavnieks Krišjānis 100798 Madona 51.03 20.09 Koknese L.Līcīte
13 Riekstiņš Aleksis 60799 Arkādija 47.66 20.09 Koknese
14 Ūdris Dāvis 210597 Talsi 46.51 03.05 Talsi M.Štrobinders
15 Jesajans Elvis 160697 Madona 45.79 09.05 Varakļāni A.Krauklīte
16 Saldovers Mikus 98 Aizkraukle 44.55 13.05. Aizkrauklē Z.Karols
17 Malnačs Visvars 51297 Daugavpils SS 44.08 20.09 Koknese A.Petrovska
18 Kriņģelis Jānis 150797 Ventspils 43.38 05.07 Ventspils B.Romanovska
19 Bērsons Dāvis 97 Kandava 42.97 03.05. Tumē A.Gross
20 Lisovskis Igors 98 Valkas novads 42.78 06.09 Valga
21 Censonis Valts 98 Jaunjelgava 42.39 24.04 Aizkraukle A.Jegorova
22 Bekmanis Elvis 231098 Liepājas RSS 42.36 05 Liepāja D.Lauva
23 Vitkovskis Romualds Krāslava 42.34
24 Sulainis Mārtiņs 97 Jēkabpils SS 41.81 14.05 Jēkabpils A.Noris
25 Stankevičs Jēkabs 31098 Valmiera 41.36 24.04 Aizkraukle P.Karlivāns
 
 
Zēni   ( 1999.-2000.dz.g.)   - 600 g
 
1 Gļauda Roberts 170499 Bauska 70.60 09.09 Brno R.Makevics
2 Velps Matīss 090799 Smiltene 67.61 23.07 Utena G.Markss
3 Jaunpujens Kristaps 60699 Vecumnieki 66.38 09.09 Brno E.Zaharāns
4 Riekstiņš Aleksis 60799 Arkādija 52.30 08.08 Kandava I.Eversone
5 Bērziņš Kārlis 50999 Ventspils 51.96 06.09 Valga J.Petrovičs
6 Špons Raivis 170500 Limb.Salacgr. 49.80 7.08. Rīga A.Rozenbergs
7 Ladusāns Haralds 300899 Bauska 48.64 20.09 Koknese R.Makevics
8 Suntažs Krišjānis 191200 Talsi 46.43 27.09 Ventspils J.Vīriņš
9 Šefanovskis Kristians 310300 Ventspils 45.50 05.07 Ventspils J.Petrovičs
10 Samauskis Niks 20499 Kuldīga 45.16 27.09 Ventspils I.Stukule
11 Vēvers Roberts 40199 Jaunjelgava 45.45 22.05. Aizkrauklē A.Jegorova
12 Silovs Ēriks 200299 Krāslava 44.03 3.05. Jēkabpils V.Beinarovičs
13 Kutra Dāvids 220499 Bauska 41.32 20.09 Koknese R.Makevics
14 Upenieks Mārcis 80800 Bauska 40.99 26.06 Jelgava A.Indriksone
15 Pavlovičs Pēteris 99 Neretas vsk. 44.47 22.05. Aizkrauklē Z.Karols
16 Avotiņš Ansis 99 Aizkraukle 43.20 22.05. Aizkrauklē M.Holsts
17 Kļaviņš Emils 160699 Aizkraukle 42.54 22.05. Aizkraukle I.Vītola
18 Piļka Ervīns 50399 Līvāni 40.70 18.06 Valmiera
19 Tišonoks Arvis 99 Aizkraukles NĢ 40.70 22.05. Aizkrauklē I.Vītola
20 Kļaviņš Artis 50399 Arkādija 40.32 20.09 Koknese I.Eversone
21 Kiršteins Miks 99 Skīveru vsk. 39.23 22.05. Aizkraukle A.Eģītis
22 Paipals Niklāvs 2000 Talsi 39.21 27.09 Ventspils J.Vīriņš
23 Neiders Vilnis 1999 Jelgava 38.90 14.05 Jēkabpils E.Čakša
24 Lazdiņš Einars 121199 Bauska 38.47 26.06 Jelgava A.Indriksone
25 Cielavs Oskars 99 Pļaviņu NĢ 37.80 22.05. Aizkrauklē
 
Zēni   ( 2001.-2002.dz.g.)   - 400 g
 
1 Kozjakovs Olegs 2001 Aizkraukle 47.07 20.09 Koknese V.Velčinskis
2 Jansons Jānis 180401 Smiltene 42.90 06.09 Valga G.Markss
3 Skuruls Kristiāns 50201 Kuldīga 42.35 06.06 Rīga Skurule
4 Putniņš Kristaps 90301 Arkādija 42.12 08.08 Kandava I.Eversone
5 Indričs Matīss 2001 Aizkraukle 42.00 06.06 Rīga M.Holsts
6 Meļniks Aleksis 50701 Kuldīga 39.86 26.06 Jelgava I.Skurule
7 Kovtuns Gļebs 160201 Ludza 39.26 06.06 Rīga S.Fenčenko
8 Zirnis Kristers Ralfs 30301 Kuldīga 38.55 27.09 Ventspils I.Stukule
9 Rimševičs Valentins Šķeltova 38.38 16.09 Krāslava
10 Čakšs Artis 250102 Jelgavas nov. 37.75 20.09 Koknese E.Čakša
11 Buske Andris 200301 Jelgava 37.65 26.06 Jelgava A.Fomenko
12 Kraučuks Niks 40701 Kuldīga 37.42 26.06 Jelgava I.Skurule
13 Bogdanovs Arturs 2001 Ventspils nov. 36.70 27.09 Ventspils
14 Cielavs Kristaps Šķeltova 35.46 16.09 Krāslava
15 Bērziņš Francis 2001 Aizkraukle 34.95 29.04 Aizkraukle M.Holsts
16 Smilga Valts 170201 Bauska 34.89 06.06 Rīga V.Zariņš
17 Rapītis Edijs 290101 Talsi 34.83 06.06 Rīga J.Vīriņš
18 Šalmis Miks Gustavs 251102 Limbaži Salacgr. 34.30 20.09 Koknese G.Teko
19 Eglītis Artūrs 2001 Aizkr. 33.97 29.04 Aizkraukle M.Holsts
20 Ūdris Ralfs 250801 Valmiera 33.87 06.06 Rīga L.Dzene
21 Vilnrags Jānis 250601 Jēkabpils 33.66 20.09 Koknese J.Knodze
22 Kaseckis Kirils 160101 Ludza 33.65 14.05 Jēkabpils S.Fenčenko
23 Pastors Arturs 2001 Ogre 33.23 20.09 Koknese Z.Kincis
24 Paegle Gvido Horens 20902 Limbaži 32.84 06.06 Rīga R.Turka
25 Jāne Jānis 2001 Ventspils nov. 32.45 27.09 Ventspils A.Žeimunds
 
 
 
Zēni   ( 2003.dz.g. un jaunāki)   - 400 g
 
1 Seinass Filips 180303 Limbaži Salacgr. 31.84 14.05 Jēkabpils G.Teko
2 Bogdanovs Klāvs 2004 Ventspils nov. 27.89 27.09 Ventspils Čaklis
3 Canders Arturs Kuldīga 26.89 27.09 Ventspils I.Stukule
4 Gerasimovs Aleksandrs 2003 Jelgava 26.28 14.05 Jēkabpils E.Čakša
5 Barkovskis Toms 151203 Limbaži Salacgr. 26.00 06.09 Valga G.Teko
6 Jekovičs Arturs 2003 Kandava 25.34 26.06 Jelgava A.Gross
7 Sviķis Edvards 2004 Smiltene 24.46 06.09 Valga G.Markss
8 Sudakovs Aksels 2003 Vecumnieki 24.41 29.04 Aizkraukle G.Briņķe
9 Muska Miks 2003 Kandava 24.20 08.08 Kandava A.Gross
10 Merinovs Jevģēnijs 2004 Izvalta 23.42 26.06 Jelgava J.Gribule
11 Ēķis Pēteris 2003 Ogre 23.25 26.06 Jelgava A.Prizevoits
12 Ābols Matīss 200503 Smiltene 22.98 06.09 Valga
13 Miesnieks Andris 2003 Smiltene 22.76 26.06 Jelgava G.Markss
14 Zegners Klāvs 2003 Ventspils nov. 22.64 27.09 Ventspils A.Žeimunds
15 Siliņš Arturs 2003 Liepāja 22.58 27.09 Ventspils Ģ.Ločmelis
16 Ziņģis Mārcis 2004 Kuldīga 22.58 27.09 Ventspils I.Skurule
17 Zeltiņš Ralfs 2003 Kandava 22.00 23.04 Kandava E.Juhneviča
18 Kaņevskis Guntars 2003 Aizkraukle 21.73 29.04 Aizkraukle M.Holsts
19 Lazdāns Roberts 2003 Smiltene 21.36 06.09 Valga
20 Grīgs Jurģis 90903 Kandava 21.35 08.08 Kandava A.Gross
21 Žūriņš Kristers 2003 Ventspils nov. 21.34 27.09 Ventspils D.Lodiņš
22 Vatutins Jānis 2003 Jelgava 20.90 14.05 Jēkabpils E.Čakša
23 Prusakovs Raimonds 2003 Izvalta 20.42 14.05 Jēkabpils J.Gribule
24 Driviņš Kristers 2004 Liepājas r. 20.29 27.09 Ventspils Ģ.Ločmelis
25 Bunde Raivo 2003 Aizkraukle 19.84 29.04 Aizkraukle I.Vītola


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv