Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: 25 labākās šķēpa metējas 2014.gadā

Norises laiks: No 2014-11-11 līdz 2014-11-11

Norises vieta:

Papildus informācija:

2014.gada  rezultāti

 

 

 

SIEVIETES

 

1 Palameika Madara 180687 Ventspils 66.15 26.06 Jelgava G.Palameiks

2 Ozoliņa-Kovala Sinta 260288 Ventspils 61.61 26.06 Jelgava V.Eiduka

3 Mūze Līna 041292 Smiltene 58.02 18.07 Valmiera V.Eiduka

4 Grīva Gundega 080491 Ventspils 55.95 6.06. Lēverkūzenē M.Grīva

5 Sirmā Katrīna 310394 Arkādija 55.87 01.03 Riga V.Eiduka,I.Eversone

6 Kociņa Anete 050296 Salacgrīva 55.56 26.06 Jelgava Turka

7 Ikauniece-Ādmidiņa Laura 310592 Jūrmala 51.30 15.08. Cīrihē A.Austrups

8 Jēkabsone Signe 290395 Spars 47.69 13.06 Valmiera m.Štrobinders

9 Lasmane Sanita 051194 Ventspils 46.52 07.06 Riga B.Romanovska

10 Donāne Laine 11098 Viesīte 45.50 27.09. Ventspilī T.Donāne,A.Vaivads

11 Andrija Priedīte 060197 MSĢ / Ķegums 44.63 26.07. Iecava A.Vaivads

12 Kalnīte Una 030591 SS "Arkādija" 43.41 23.05 Riga I.Aperāne,G.Markss

13 Godļevska Linda 231096 Ventspils 43.11 11.07 Ogre M.Alaine

14 Grīva Māra 91 ASV Ventspils 41.60 10.05. Linkolnā M.Grīva

15 Zaķe Krista Paula 181095 Kuldīgas NSS 40.92 11.07 Ogre I.Stukule

16 Balode -Balande Sandija 70197 MSĢ 40.83 03.05. Tumē V.Smoča

17 Pļavniece   Līga 150396 Jelgava 40.76 11.07 Ogre L.Nagle

18 Kalvāne Laila 30.01.98. Ogre 40.33 03.09. Ogrē

19 Vanaga Dita 070296 SS "Arkādija" 40.14 18.06. Valmierā I.Aperāne

20 Putniņa Agnija 150296 Kuldīga 38.63 23.04 Kandava I.Stukule

21 Kurcenbauma Agnese 130495 Arkādija 38.13 07.06 Riga I.Eversone

22 Bikanova Saija 261092 37.47 17.05. Prinstonā

23 Dramačonoka Ilona 04.0992 Bauska 37.30 14.06. Valmierā

24 Pastare Sanita 080894 Balvi 36.33 14.05 Jēkabpils S.Keisele

25 Kojaloviča Ilona 240766 Babīte 35.90 29.03. Budapeštā

 

 

Juniores   ( 1995.-96.dz.g.)   - 600 g

 

 

1 Kociņa Anete 050296 Salacgrīva 55.56 26.06 Jelgava R.Turka,I. Eversone

2 Jēkabsone Signe 290395 Spars 47.69 13.06 Valmiera M.Štrobinders

3 Godļevska Linda 231096 Ventspils 43.11 11.07 Ogre M.Alaine

4 Zaķe Krista Paula 181095 Kuldīgas NSS 40.92 11.07 Ogre I.Stukule

5 Pļavniece   Līga 150396 Jelgava 40.76 11.07 Ogre L.Nagle

6 Putniņa Agnija 150296 Kuldīga 38.63 23.04 Kandava I.Stukule

7 Kurcenbauma Agnese 130495 Arkādija 38.13 07.06 Riga I.Eversone

8 Vanaga Dita 070296 SS "Arkādija" 40.14 18.06. Valmierā I.Aperāne

9 Circene Selga 96 Vecumnieki 34.56 24.04 Aizkraukle l.Macarovska

10 Kaupe Jolanta 95 Valmiera 30.27 24.04 Aizkraukle

11 Mārtiņa Elīna 96 Skrīveru vsk. 25,18 13.05.2014. Aizkraukle R. Lielā

12 Moroza Jana 95 Skrīveru vsk. 24,45 13.05.2014. Aizkraukle R. Lielā

13 Kuprovska Sabīne 96 Arkādija 23.15 18.06. Valmiera I.Aperāne

14 Kokaine Annija 95 Skrīveru vsk. 22,76 13.05.2014. Aizkraukle R. Lielā

15 Borska Edīte 96 Pļaviņu NĢ 21,58 13.05.2014. Aizkraukle

16 Pavļiva Viktorija 95 Pļaviņu NĢ 18,50 13.05.2014. Aizkraukle

17 Lukstiņa Ieva 95 Skrīveru vsk. 18,30 13.05.2014. Aizkraukle R. Lielā

 

 

Jaunietes   ( 1997.-98.dz.g.)   - 500 g

 

1 Donāne Laine 11098 Viesīte 53.92 24.05 Valmiera T.Donāne

2 Priedīte Andrija 060197 Arkādija 52.07 27.06 Ventspils A.Vaivads

3 Vilcāne  Agnese 061197 Koknese 50.60 16.05 Riga I.Eversone

4 Šalme Linda Luīze 270698 Limbaži 44.83 20.09 Koknese G.Teko

5 Balande-Balode Sandija 70197 Kandava 42.58 08.08 Kandava A.Gross

6 Kalvāne Laila 300198 Ogre 41.23 24.05 Ogre J.Iklavs

7 Andžāne Beāte 140997 Arkādija 37.60 01.03 Riga I.Aperāne

8 Puriņa Linda 97 Valmiera 37.29 24.04 Aizkr.

9 Žuravļova Anastasija 060698 Spars 36.85 03.05 Talsi M.Alaine

10 Pededze Lāsma 290798 Ogre 35.43 24.04 Aizkr.

11 Kaša Dita 140897 Balvi 34.88 24.05 Ogre I.Kairišs

12 Barkāne Baiba 261197 Madonas nov. 34.13 09.05 Varakļāni

13 Meijere Anete 110898 Spars 33.90 26.06 Jelgava B.Romanovska

14 Samule Dana 181097 Valmiera 32.90 16.05 Riga P.Karlivāns

15 Stase Diāna 97 Grobiņas nov. 31.54 05 Liepāja

16 Treija Inga 230598 Salacgrīva 31.53 24.05 Ogre R.Turka

17 Cīrule Laima 291298 Talsi 30.73 03.05 Talsi M.Štrobinders

18 Amerika Venita 71198 Valmiera 30.30 24.04 Aizkr. P.Karlivāns

19 Ūbele Alma 60497 Arkādija 30.09 24.05 Ogre I.Aperāne

20 Smirnova Megija 98 Valmiera 29.17 16.05 Riga P.Karlivāns

21 Buceniece Ilze 97 Ilūkste 28.73 05.08 Varakļāni S.Petrakova

22 Jučinska Olga 260797 Ventspils 28.04 16.05 Riga

23 Šarkuna Laine 98 Skrīveru vsk. 27,60 13.05. Aizkraukle R. Lielā

24 Paipala Undīne 97 Talsi 27.17 05.07 Ventspils M.Štrobinders

25 Putro Veronika 20597 Daugavpils 26.93 18.06 Valmiera A.Petrovskis

 

 

Meitenes   ( 1999.-2000.dz.g.)   - 400 g

 

1 Roziņa Liene 80699 Jelgavas nov. 42.33 11.07 Ogre I.Roziņš

2 Jankovska Monta 231100 Kuldīga 41.90 26.06 Jelgava I.Stukule

3 Niedra Aiva 180399 Balvi 41.51 11.07 Ogre A.Kairišs

4 Jakobsone Līva 61099 Kuldīga 41.42 06.09 Valga I.Stukule

5 Vilhovika Signe 300800 Ogre 41.25 11.09. Ogre A.Priževoits

6 Pulmane Annija-Viktorija 140199 Spars 41.22 01.03 Rīga B.Romanovska

7 Dreimane Eva 290699 Liepājas raj, 40.90 20.09 Koknese M.Pūpola

8 Tračuma Katrīne 280700 Krāslava 38.47 20.09 Koknese I.Umbraško

9 Nagle Hārdija 99 Lubāna 35.79 05.08 Varakļāni A.Krauklīte

10 Bebriša Agija 220200 Krāslava 35.66 11.07 Ogre I.Umbraško

11 Rumpe Rēzija 160899 Saldus 35.12 11.07 Ogre D.Mankusa

12 Daļecka Viktorija 30100 Jēkabpils 34.94 11.07 Ogre A.Noris

13 Rumpe Rēzija 160899 Liesma 34.75 26.06 Jelgava

14 Vikštrema Alma Vikija 200900 Kuldīga 34.16 11.07 Ogre I.Skurule

15 Birze Anete 1999 Liepājas raj. 32.54 05 Liepāja

16 Papiņa Liāna 10499 Vecumnieki 31.68 20.09 Koknese L.Macarovska

17 Vilcāne Lūcija 1999 Kuldīga 31.55 11.07 Ogre A.Lancmane

18 Sila Māra 60400 Talsi 31.52 20.09 Koknese M.Štrobinders

19 Zeļģe Luize 2000 Talsi 31.16 03.05 Talsi

20 Šulce Jana 0 Valka 30.87 06.09 Valga

21 Pildava Anna 10500 Arkādija 30.60 08.08 Kandava I.Aperāne

22 Milberga Ilona 99 Valka 30.20 06.09 Valga

23 Ņikitina Alīna 0 Krāslava 29.48 20.09 Koknese V.Beinarovičs

24 Kincāne Karīna 2000 Izvalta 29.31 16.09 Krāslava J.Gribule

25 Kļaviņa Māra 91100 Madliena 28.98 04.07 Ogre

 

 

Meitenes "C" grupa  2001.-2002.dz.g. - 400g

 

1 Cimermane Airita 01.04.01. Vecumnieki 39.63 06.06 Rīga G.Briņķe

2 Lisovska Veronika 25.03.01. Valkas novads 34.25 06.06 Rīga L.Krūkliņa

3 Krupņikova Rebeka 25.02.01. Kuldīga 33.60 08.08 Kandava I.Stukule

4 Opolā Luize 23.04.01. Ogre 32.67 26.06 Jelgava A.Priževoits

5 Marksa Sabīne 70102 Smiltene 32.52 06.09 Valga G.Markss

6 Līduma Linda 291001 Ventspils nov. 32.45 27.09 Ventspils Lodiņš

7 Ansone Annija Paula 241101 Kuldīga 32.16 23.04 Kandava I.Skurule

8 Cimermane Airisa 250402 Vecumnieki 31.58 20.09 Koknese G.Briņķe

9 Ponciusa Estere 2002 Smiltene 31.58 12.05. Valmierā G.Markss

10 Ērgle Amanda 2001 Liepāja 30.72 06.06 Rīga M.Pūpola

11 Ozola Nikola 2001 Ogre 30.70 26.06 Jelgava A.Priževoits

12 Birze Ance 281001 Liepāja 30.63 27.09 Ventspils Ģ.Ločmelis

13 Krastiņa Elza 110101 Arkādija 30.53 06.06 Rīga I.Aperāne

14 Jablonska Vanesa 80701 Spars 30.47 26.06 Jelgava M.Alaine

15 Dūma Laura 2001 Madona 30.25 A.Krauklīte

16 Dubulte Laura 2002 Limbaži 29.84 20.09 Koknese A.Rolmanis

17 Marksa Marta 2002 Smiltene 29.38 03.05 Talsi G.Markss

18 Koržeņevska Sabīne 90101 Ventspils 27.23 03.05 Talsi A.Kronbergs,J.Petrovičs

19 Stepiņa Ieva 2002 Kandava 29.66 3.05. Tumē I.Matīss

20 Kuzmicka Valērja 2001 Kandava 27.10 23.04 Kandava I.Matīss

21 Vaivare Daniela 2002 Izvalta 27.09 26.06 Jelgava J.Gribule

22 Skuja Beate 2001 Vecumnieki 27.01 20.09 Koknese L.Macarovska

23 Leite Selīna 2001 Madona 26.12 20.09 Koknese A.Krauklīte

24 Ciekale Asnate 2001 Ventspils 25.58 08.08 Kandava J.Petrovičs,A.Kronbergs

25 Ungere Undīne Una 11201 Liepāja 25.20 06.06 Rīga M.Pūpola

 

 

Meitenes "D" grupa  2003.dz.g. un jaunākas- 400g

 

1 Upīte Annika 24.10.03. Jelgava 21.97 26.06 Jelgava L.Nagle

2 Bogurdoviča Monta 2003 Valka 21.59 06.09 Valga

3 Vītoliņa Sindija 2003 Aizkr. 21.18 29.04 Aizkr. M.Holsts

4 Zaula Kitija 13.05.04. Limbaži 21.17 26.06 Jelgava A.Rozenbergs

5 Ziemiņa Hanna Gabriēla 2004 Smiltene 20.69 06.09 Valga G.Markss

6 Preimane Madara 2003 Limbaži 19.41 14.05 Jēkabpils G.Teko

7 Pavļukeviča Kristīne 2004 Izvalta 17.39 26.06 Jelgava J.Gribule

8 Špona Rēzija 2004 Limbaži 17.19 06.09 Valga

9 Bartkeviča amanda 2003 Vecumnieki 17.07 29.04 Aizkr. G.Briņķe

10 Cimermane Elvita 2003 Vecumnieki 17.01 29.04 Aizkr. G.Briņķe

11 Kačnova Karīna 2003 Valka 16.99 06.09 Valga

12 Odziļeviča Laine 2003 Viesīte 16.45 14.05 Jēkabpils T.Donāne

13 Pavļukeviča Karīna 2004 Izvalta 16.19 26.06 Jelgava J.Gribule

14 Suntaža Katrīna 2003 Talsi 16.02 27.09 Ventspils A.Jansons

15 Grīva Elizabete 2003 Bauska 15.59 26.06 Jelgava A.Indriksone

16 Dreimane Gerda 2003 Bauska 15.37 26.06 Jelgava A.Indriksone

17 Miltiņa Nellija 2003 Ilūkste 15.23 05.08 Varakļāni A.Paškevičs

18 Jurjāne Marta 2003 Arkādija 14.09 26.06 Jelgava I.Aperāne

19 Mihailova Izabella 2003 Ilūkste 13.58 05.08 Varakļāni S.Petrakova

20 Bataraga Baiba 2004 Izvalta 12.40 26.06 Jelgava J.Gribule

21 Savčenkova Darja 2003 Ventspils nov. 10.63 27.09 Ventspils

22 Slavinska Alise 2004 Ventspils nov. 11.13 27.09 Ventspils


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv