Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: Kurzemes kauss

Norises laiks: No 2015-04-24 līdz 2015-04-24

Norises vieta: Kandava

Papildus informācija:

" KURZEMES KAUSS"  šķēpa mešanā            
                   
      SACENSĪBU  REZULTĀTI        
                   
          24.04.2015.        
          Kandavā        
                   
    Šķēpa mešana juniorēm   ( 1996.-97.dz.g.)   - 600 g              
                   
1 Putniņa Agnija 150296 Kuldīga 35,43   I.Stukule      
                   
                   
  Šķēpa mešana jaunietēm "A"grupa   ( 1998.-99.dz.g.)   - 500 g        
                   
1 Peniķe Santa 98 Talsi 39,73   A.Jansons    
2 Jakobsone Līva 061099 Kuldīga 37,95   I.Stukule      
3 Pūlmane Annija 140199 Ventspils 35,60   B.Romanovska    
4 Žuravļova Anastasija 60698 Ventspils 32,20   M.Alaine      
5 Vilcāne Lūcija 310199 Kuldīga 30,35   A.Lancmane    
6 Meiere Anete-Jete 110898 Ventspils 29,55   B.Romanovska    
7 Bernica Berlana Ketija 130699 Kandava 24,80   A.Gross      
                   
                   
                   
  Šķēpa mešana meitenēm "B"grupa   ( 2000.-2001.dz.g.)   - 400 g        
                   
1 Jankovska Monta 231100 Kuldīga 40,74   I.Stukule      
2 Ansone Annija Paula 241101 Kuldīga 35,88   I.Skurule      
3 Vikštrema Alma Vikija 200900 Kuldīga 35,60   I.Skurule      
4 Krupņikova Rebeka 250201 Kuldīga 33,94   I.Stukule      
5 Jablonska Vanessa 80701 Ventspils 30,68   M.Alaine      
6 Jēkabsone Kintija 030500 Kuldīga 27,14   I.Stukule      
7 Grauzermane Dana 290300 Kandava 26,82   A.Gross      
8 Koržeņevska Sabīne 140801 Ventspils 26,24   J.Petrovičs,A.Kronbergs  
9 Jēkabsone Ērika 030500 Kuldīga 25,62   I.Stukule      
10 Vadone Andra 140700 Ventspils 23,42   B.Romanovska    
11 Ciekale Asnate 190601 Ventspils 22,83   J.Petrovičs,A.Kronbergs  
12 Miļča Viktorija 131100 Kandava 22,24   E.Juhņēviča    
13 Veipāne Una 2001 Talsi 20,33   A.Jansons    
14 Jančevska Sintija 181200 Ventspils 19,58   B.Romanovska    
15 Ekmane Tīna 240500 Ventspils 18,92   B.Romanovska    
16 Zaļepska Sabīne 160400 Ventspils 18,14   B.Romanovska    
17 Dzirlanka Monta 181201 Kandava 16,78   E.Juhņeviča    
                   
                   
  Šķēpa mešana meitenēm "C"grupa   ( 2002.-2003.dz.g.)   - 400 g        
                   
1 Svistuna Marija 20702 Ventspils 35,92   M.Alaine      
2 Stepiņa Eva   Kandava 27,33          
3 Markova Olga 40402 Ventspils 26,06   M.Alaine      
4 Metisone Gerda 100602 Talsi 20,40          
5 Marcinkeviča Amanda 250102 Kandava 17,70   E.Juhņeviča    
6 Liepiņa Paula 030402 Talsi 17,00          
7 Suntaža Katrīna 2003 Talsi 16,75   J.Vīriņš      
8 Rozeberga Ketija 040902 Kandava 16,15   E.Juhņeviča    
9 Gruntiņa Diāna Velta 021103 Kuldīga 11,50   I.Skurule      
                   
                   
  Šķēpa mešana meitenēm  "D"grupa  ( 2004.dz.g.un jaunākas)   - 400 g        
                   
1 Špone Rēzija 110204 Limbažu un Salacgrīvas SS 21,52   G.Teko      
2 Zaula Kitija 130504 Limbažu un Salacgrīvas SS 20,92   A.Rozenbergs, G.Teko  
                   
                   
  Šķēpa mešana junioriem   ( 1996.-97.dz.g.)   - 800 g          
                   
1 Roziņš Dagnis 300697 Jelgavas novads 48,97          
2 Selezens Edgars 250296 Kandava 48,03   A.Gross      
3 Štoferts Arvis 100397 Kandava 43,48   A.Gross      
4 Bērsons Dāvis 100697 Kandava 39,79   A.Gross      
5 Kriņģelis Jānis 150797 Ventspils 35,13   B.Romanovska    
                   
                   
  Šķēpa mešana jauniešiem "A"grupa   ( 1998.-99.dz.g.)   - 700 g        
                   
1 Oskerko Miks 170698 Talsi 56,82   A.Jansons    
2 Rūmnieks Fēliks 100198 Ventspils 53,20   J.Petrovičs,A.Kronbergs  
3 Bērziņš Kārlis 50999 Ventspils 43,43   J.Petrovičs,A.Kronbergs  
4 Laizāns Sandis 180398 Kandava 38,64   A.Gross      
5 Kajaks Reinis 120599 Ventspils 38,37   J.Petrovičs,A.Kronbergs  
6 Šefanovskis Artūrs 240298 Ventspils 31,82   J.Petrovičs,A.Kronbergs  
                   
                   
  Šķēpa mešana zēniem "B"grupa   ( 2000.-2001.dz.g.)   - 600 g        
                   
1 Špons Raivis 170500 Limbažu un Salacgrīvas ss 45,95   A.Rozenbergs    
2 Skuruls Kristiāns 050201 Kuldīga 41,82   I.Skurule      
3 Putniņš Kristaps 90301 Arkādija 41,79   I.Eversone    
4 Kļaviņš Artūrs 250100 Arkādija 41,03          
5 Brigaders Dmitrijs 210900 Arkādija 36,37   I.Eversone    
6 Kraučuks Niks 040701 Kuldīga 34,50   I.Skurule      
7 Paipals Niklāvs 020500 Talsi 34,21   A.Jansons,J.Vīriņš    
8 Zirnis Ralfs Kristers 030301 Kuldīga 34,07   I.Stukule      
9 Meļņiks Aleksis 050701 Kuldīga 32,36   I.Skurule      
10 Zeltiņš Arvils 200101 Kandava 31,45   E.Juhņeviča    
11 Skuja Edgars 60500 Arkādija 30,88          
12 Morozovs Stepans 260700 Ventspils 28,80   M.Alaine      
13 Korotkijs Artūrs 100200 Arkādija 28,77   I.Eversone    
14 Kerns Modris 170900 Kandava 24,42          
15 Celitāns Reinis 220101 Kandava 23,69   E.Juhņeviča    
                   
                   
  Šķēpa mešana zēniem "C"grupa   ( 2002.-2003.dz.g.)   - 400 g        
                   
1 Šalmis Miks Gustavs 251102 Limbažu un Salacgrīvas ss 34,48   I.Skurule      
2 Vitka Verners 280302 Ventspils 32,18   J.Petrovičs,A.Kronbergs  
3 Seinass Filips 180303 Limbažu un Salacgrīvas SS 31,25   A.Ķirsis, G.Teko    
4 Barauss Roberts 270602 Ventspils 30,34   J.Petrovičs,A.Kronbergs  
5 Vītols Markuss 010901 Talsi 29,24   A.Jansons,J.Vīriņš    
6 Barkovskis Toms 151203 Limbažu un Salacgrīvas ss 28,26   G.Teko      
7 Liepiņš Valters 2002 Talsi 25,36   A.Jansons    
8 Liberts Mārtiņš 2 Talsi 24,78          
9 Grīgs Jurģis 90903 Kandava 23,74   A.Gross      
10 Vuckis Bruno 80202 Kandava 23,30   E.Juhņeviča    
11 Muska Miķelis 150902 Kandava 21,75   A.Gross      
12 Pallo Timotejs 290803 Kuldīga 21,48   I.Skurule      
13 Miļčs Deivids 111203 Kandava 20,38   E.Juhņeviča    
14 Zeltiņš Ralfs 200903 Kandava 20,35   E.Juhņeviča    
                   
                   
  Šķēpa mešana zēniem  "D"grupa  ( 2004.dz.g. un jaunāki)   - 400 g        
                   
1 Ziņģis Mārcis 080404 Kuldīga 23,48   I.Skurule      
2 Grunte Kisters 300104 Kandava 21,36   E.Juhņeviča    
3 Suntažs Rūdolfs 21204 Talsi 20,57   M.Štrobinders    
4 Teterovskis Adrians 4 Kandava 18,53   A.Gross      
5 Vilmanis Austris 311205 Kandava 17,84   A.Gross      
6 Freibergs Rainers 220505 Kuldīga 16,80   I.Skurule      
7 Zorģe Ralfs 30104 Kandava 16,50          
8 Lindenblats Ģirts 110205 Kuldīga 14,77   I.Skurule      
                   
                   
                   
                   

N O L I K U M S

KURZEMES KAUSA IZCĪŅAI ŠĶĒPA MEŠANĀ

 

1.Mērķis un uzdevums.

Popularizēt un attīstīt šķēpa mešanu Latvijā.

2. Sacensību vadība.

Sacensības organizē un vada Latvijas Šķēpmetēju klubs/LŠK/ sadarbībā ar Kandavas novada sporta skolu /KNSS/.

Sacensību tiešā vadība uzticēta apstiprinātai tiesnešu kolēģijai.

Galvenais tiesnesis    -  Andrejs Gross.

3. Laiks un vieta.

Sacensības notiek 2015.gada 24. aprīlī  Kandavā, Valteru ielā 6.

Kandavas tehnikuma stadionā.Sacensību sākums plkst. 11.00.

4. Sacensību dalībnieki.

Dalībnieku skaits neierobežots.

                                                             Rīka svars        Vīr.               Siev.

D grupa    2004.g.dz. un jaunāki                                 400                  400

C grupa    2002./2003.g. dz.                                       400                  400

B grupa     2000./2001.g. dz.                                      600                  400

A grupa    1998./1999.g. dz.                                       700                  500

Juniori      1997./1996.g.dz.                                        800                  600     

Par dalībnieka veselības stāvokli un fizisko sagatavotību atbild komandas vadītājs, kurš piesaka dalībnieku sacensībām.

5. Apbalvošana

Pirmo triju vietu ieguvējus apbalvo ar LŠK kausu un diplomu.

 

6.Uzņemšanas  un finanšu nosacījumi.

Komandējuma izdevumus sedz pats sportists vai komandējošā organizācija.

Stadiona īri nodrošina KNSS. Sacensību organizācijas izdevumus : tiesnešu darba apmaksu un apbalvošanas izdevumus sedz LŠK.

 

7.Pieteikumi.

Pieteikumi sacensībām jāiesūta līdz 21.aprīlim.

e-pasts:  skepi@apollo.lv

Informācija: 67295589; 29212181


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv