Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: Latgales kauss 2015

Norises laiks: No 2015-05-27 līdz 2015-05-27

Norises vieta: Jēkabpils

Papildus informācija:

               
               
    "LATGALES KAUSA"  IZCĪŅA                                                                                ŠĶĒPA MEŠANĀ        
           
        27.05.2015  
       „D” grupas meitenes  400g Jēkabpils  
             
             
             
               
1 Špone Rēzija 110204 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 25,95 2 j. G. Teko  
2 Kapele Endija 2005 Aizkraukles novada SS 17,20   Z. Karols  
3 Regute Amanda 2005 Aizkraukles novada SS 17,10   Z. Karols  
4 Pavļukeviča Kristīne 130204 Izvaltas pamatskola 16,90   J. Gribule
5 Krodziniece Vitnija 2004 Viesītes SS 16,50   T. Donāne
6 Logina Ērika 2004 Gulbenes novada BJSS 16,31   A. Cāns  
7 Bembere Inese 190106 SS “Arkādija” 11,66   I. Aperāne
               
               
       „C” grupas meitenes 400g        
           
             
1 Vaivare Daniela 160102 Izvaltas pamatskola 25,62 2.j. J. Gribule  
2 Urķe Aivita 2002 Viesītes SS 25,10 2 j. T. Donāne
3 Kalniņa Samanta Sonora 2003 Jēkabpils SS 22,62 3 j. A. Raubiškis
4 Jukšinska Katrīna 2003 Jēkabpils SS 22,16 3 j. A. Raubiškis
5 Glāzniece Betija 2002 Gulbenes novada BJSS 20,80 3 j. A. Cāns  
6 Beinaroviča Gita 2002 Gulbenes novada BJSS 20,77 3 j. A. Cāns  
7 Lūka Tabita Tīna 2002 Jēkabpils SS 19,16   M. Osvalds
8 Kalve Loreta 2003 Jēkabpils SS 14,28   A. Raubiškis
  Odziļeviča Laine 2003 Viesītes SS bez rez   T. Donāne
               
       „B” grupas meitenes  400g        
           
             
1 Tračuma Katrīne 280700 Krāslavas SS 34,24 1 j. I. Umbraško
2 Drobiševska Edīte 031100 Krāslavas SS 28,27 2 j. I. Umbraško
3 Kincāne Karīna 160700 Izvaltas pamatskola 28,04 2 j. J. Gribule  
4 Konone Reičela 2000 Aizkraukles novada SS 27,73 2 j. Z. Karols  
5 Peipiņa Paula 300700 Izvaltas pamatskola 27,66 2 j. J. Gribule  
6 Ņikitina Alīna 130800 Krāslavas SS 25,82 2 j. I. Umbraško
               
       „A” grupas jaunietes  500g        
             
           
               
1 Donāne Laine 011098 MSĢ 53,46 M A. Vaivads
2 Šalme Linda Luīze 270698 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 42,19 I G. Teko / I. Eversone
3 Dreimane Eva 290699 MSĢ 37,39 II A. Vaivads
4 Šimkūne Evija 1998 Viesītes SS 26,59 III T. Donāne
               
    Juniores        
             
1 Vanaga Dita 070296 SS “Arkādija” 37,03 III I. Aperāne
2 Andžāne Beate Krista 140997 SS “Arkādija” 29,26   I. Aperāne
3 Ūbele Alma Anna 060497 SS “Arkādija” 27,97   I. Aperāne
4 Kuprovska Sabīne 211196 SS “Arkādija” 22,98   I. Aperāne
               
       „D” grupas zēni  400g        
             
               
1 Merinovs Jevgēnijs 040904 Izvaltas pamatskola 25,00   J. Gribule  
2 Čelnovs Alekss 2004 Viesītes SS 18,91   G. Klibiķe  
3 Lipenītis Kristiāns 2004 Jēkabpils SS 18,48   M. Osvalds
4 Urtāns Donats 2005 Jēkabpils SS 12,90   M. Osvalds
5 Zariņš Roberts 2005 Aizkraukles novada SS 12,84   Z. Karols  
               
     „C” grupas zēni  400g        
           
               
1 Šalmis Miks Gustavs 251102 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 33,84 3 j. A. Ķirsis  
2 Mutulis Nauris 2002 Viesītes SS 32,00 3 j. G. Klibiķe  
3 Seinass Filips 180303 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 29,62   G. Teko  
4 Barkovskis Toms 151203 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 29,20   G. Teko  
5 Aizupietis Alvis 2002 Viesītes SS 27,13   T. Donāne
6 Anufrejevs Ralfs 2002 Viesītes SS 27,00   G. Klibiķe  
7 Pupeļs Vladislavs 2002 Viesītes SS 25,60   G. Klibiķe  
8 Andrejevs Ričards 2003 Gulbenes novada BJSS 24,95   A. Cāns  
9 Bemberis Ralfs 241003 SS “Arkādija” 19,94   I. Aperāne
10 Urtāns Markuss 2003 Jēkabpils SS 19,74   M. Osvalds
11 Lipenītis Ralfs 2002 Jēkabpils SS 19,37   M. Osvalds
12 Bruzgulis Kristers 2003 Viesītes SS 19,20   G. Klibiķe  
13 Kuzņics Armands 010503 SS “Arkādija” 18,20   I. Aperāne
14 Krodzinieks Kristaps 2002 Viesītes SS 17,75   T. Donāne
15 Stoļerovs Dmitrijs 2002 Viesītes SS 17,34   T. Donāne
  Platgalvis Kristaps 2003 Viesītes SS bez rez   G. Klibiķe  
               
       „B” grupas zēni 600g        
             
               
1 Špons Raivis 170500 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 45,33 1 j. A. Rozenbergs
2 Kļaviņš Artis 250100 SS “Arkādija” 43,61 2 j. I. Eversone
3 Putniņš Kristaps 090301 SS “Arkādija” 41,39 2 j. I. Eversone
4 Gorbačovs Armands 090300 Aizkraukles novada SS 41,31 2 j. Z. Karols  
5 Brigaders Dmitrijs 210900 SS “Arkādija” 37,74 3 j. I. Eversone
6 Zastupņevičs Artūrs 240400 Aizkraukles novada SS 34,81   Z. Karols  
7 Kovtuns Glebs 160201 Ludzas novada SS 34,55   S. Fenčenko
8 Kaseckis Kirils 160101 Ludzas novada SS 33,83   S. Fenčenko
9 Vilnrags Jānis 2001 Jēkabpils SS 29,44   J. Knodze  
10 Vinogradovs Renārs 2001 Viesītes SS 22,11   T. Donāne
11 Knodze Krišjānis 2001 Jēkabpils SS 21,95   J. Knodze  
               
       „A” grupas jaunieši  700g        
           
               
1 Gailums Patriks 100598 SS “Arkādija” 65,21 I I. Eversone
               
      Juniori        
           
               
1 Griezītis Ričards 010397 MSĢ 62,44 I A. Vaivads
2 Kļaviņš Zigmārs Jāzeps 081297 Rēzeknes BJSS 51,75 III I. Cipruss  
3 Kļaviņš Guntis 101096 SS “Arkādija” 50,61 III I. Aperāne
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
N O L I K U M S
LATGALES KAUSA IZCĪŅAI ŠĶĒPA MEŠANĀ
 1.Mērķis un uzdevums.
Popularizēt un attīstīt šķēpa mešanu Latvijā.
2. Sacensību vadība.
Sacensības organizē un vada Latvijas Šķēpmetēju klubs/LŠK/ sadarbībā Jēkabpils sporta centru/JSC/.
 Sacensību tiešā vadība uzticēta apstiprinātai tiesnešu kolēģijai.
Galvenais tiesnesis    -  Aivars Noris.
3. Laiks un vieta.
Sacensības notiek 2015.gada 27.maijā  Jēkabpilī,
Brīvības 289, tālr. 65231534.
Sacensību sākums plkst. 12.00.
4. Sacensību dalībnieki.
Dalībnieku skaits neierobežots.
                                             Rīka svars            Vīr.                   Siev.
D grupa     2004.dz.g. un jaunāki                       400                   400
C grupa     2002./2003.g. dz.                              400                    400
B grupa     2000./2001.g. dz.                              600                    400
A grupa     1998./99.g. dz.                                 700                    500
Juniori       1996./97.g. dz.                                 800                    600
Par dalībnieka veselības stāvokli un fizisko sagatavotību atbild komandas vadītājs, kurš piesaka dalībnieku sacensībām.
5. Apbalvošana
Pirmo triju vietu ieguvējus apbalvo ar diplomu un kausu.
 6.Uzņemšanas  un finanšu nosacījumi.
Komandējuma izdevumus sedz pats sportists vai komandējošā organizācija.
Stadiona īri nodrošina Jēkabpils Sporta centrs. Sacensību organizācijas izdevumus : tiesnešu darba apmaksu un apbalvošanas izdevumus sedz LŠK.
 7.Pieteikumi.
Pieteikumi sacensībām jāiesūta līdz 22.maijam  pl. 13.00.
Fax:  65231534.
e-pasts: jekabpilssportaskola@inbox.lv
 
Informācija: A.Noris 26809363.


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv