Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa

Norises laiks: No 2015-06-14 līdz 2015-06-14

Norises vieta: Jelgava

Papildus informācija:

Olimpiskā čempiona Jāņa LŪŠA
kausu izcīņa
             
SACENSĪBU  REZULTĀTI
             
            14.06.2015.
            Jelgavā
             
Šķēpa mešana meitenēm  "D"grupa  ( 2004.dz.g.un jaunākas)   - 400 g
             
1 Ziemiņa Hana Gabriela 2004 Smiltene 23,94 3.j. G.Markss
2 Pavļuķeviča Kristīne 130204 Izvalta 22,78 3.j. J.Gribule
3 Špone Rēzija 110204 Limbažu un Salacgrīvas NSs 21,97 3.j. G.Teko
4 Nahtmane Ramona 180505 Aizkraukle 17,68   M.Holsts
5 Nahtmane Aleksa 110204 Aizkraukle 15,53   M.Holsts
6 Šleiva Nikoleta 2004 Ogre 15,18   A.Priževoits
7 Štelmahere Meldra 221204 Jelgavas novads 14,80   E.Čakša
8 Bruzgule Viktorija 2004 Viesīte 13,57   G.Klibiķe
9 Kravceva Milāna 2004 Viesīte 9,64   T.Donāne
             
Šķēpa mešana meitenēm "C"grupa   (2002.-2003.dz.g.)   - 400 g
             
1 Svistuna Marija 20702 Ventspils 39,61 II M.Alaine
2 Marksa Sabīne 2002 Smiltene 39,02 II G.Markss
3 Stepiņa Ieva 140502 Kandava 35,00 III I.Matīss
4 Marksa Marta 2002 Smiltene 33,18 1 j. G.Markss
5 Cimermane Airisa 250402 Vecumnieki 33,05 1 j. G.Briņķe
6 Ponciusa Estere 2002 Smiltene 32,75 1 j. G.Markss
7 Markova Olga 40402 Ventspils 30,49 1 j. M.Alaine
8 Lazareva Aleksandra 10702 Aizkraukle 29,65 2 j. A.Rublis
9 Urķe Aivita 2002 Viesīte 27,33 2 j. T.Donāne
10 Pučinska Jekaterina 170403 Jelgava 27,06 2 j. A.Fomenko
11 Dubulte Laura Silvija 220302 Limbažu un Salacgrīvas NSs 26,33 2 j. A.Rolmanis
12 Liepājniece Beate 210303 Ventspils 26,16 2 j. J.Petrovičs,A.Kronbergs
13 Vaivare Daniela 210902 Izvalta 25,79 2 j. J.Gribule
14 Upīte Annika 241003 Jelgavas novads 25,33 2 j. L.Nagle
15 Daugule Alise Annija 50102 Limbažu un Salacgrīvas NSs 24,91 3 j. A.Rolmanis
16 Ozola Loreta 2002 Bauska 24,22 3 j. R.Maķevics
17 Ivanova Šeira 191202 Aizkraukle 23,80 3 j. M.Holsts
18 Maško Samanta 250403 Jelgava 22,13 3 j. A.Fomenko
19 Kesylyte Paulina 311203 Kauņa 21,97 3 j. R.Ramanauskaite
20 Sopova Jūlija 110403 Ventspils 20,70 3 j. S.Paipals-Šulcs
21 Brakovska Katrīna 2002 Viesīte 20,69 3 j. T.Donāne
22 Moltte-Šteice Terēze 40102 Limbažu un Salacgrīvas NSs 20,55 3 j. A.Rolmanis
23 Gulbe Kate 260203 Aizkraukle 19,62   M.Holsts
24 Krutova Zane 170102 Limbažu un Salacgrīvas NSs 19,41   A.Rolmanis
25 Zekante Rebeka 2003 Viesīte 18,98   T.Donāne
26 Odziļeviča Laine 2003 Viesīte 18,78   T.Donāne
27 Pinne Laura Nikola 2002 Viesīte 18,34   T.Donāne
28 Knope Elizabete 200503 Jelgava 18,29   S.Lorence
29 Džiaugyte Beatriče 260902 Kauņa 17,65   R.Ramanauskaite
30 Ozola Austra 2002 Ogre 15,82   A.Priževoits
             
Šķēpa mešana meitenēm "B"grupa   ( 2000.-2001.dz.g.)   - 400 g
             
1 Jankovska Monta 231100 Kuldīga 45,57 I I.Stukule
2 Majauskaite Meda 210301 Kauņa 43,76 II V.L.Maleckiai
3 Makarevičiūte Ugne 130200 Kauņa 41,37 II V.L.Maleckiai
4 Ansone Annija Paula 241101 Kuldīga 41,00 II I.Skurule
5 Vikštrema Alma Vikija 200900 Kuldīga 39,99 II I.Skurule
6 Vilhovika Signe 2000 Ogre 39,35 II A.Priževoits
7 Krupņikova Rebeka 250101 Kuldīga 38,52 II I.Stukule
8 Chudobaite Skaiste 051001 Kauņa 36,02 III R.Ramanauskaite
9 Ērgle Amanda Nikola 150201 Kalvenes psk. 34,27 1 j. A.Rozenbahs
10 Belova Daina 2001 Jelgavas nov. 31,82 1 j. I.Roziņš
11 Opolā Luīze 2001 Ogre 30,78 1 j. A.Priževoits
12 Zeļģe Luīze Katrīna 80400 Talsi 29,94 2 j. M.Štrobinders
13 Jablonska Vanessa 080701 Ventspils 29,58 2 j. M.Alaine
14 Jēkabsone Kintija 030500 Kuldīga 29,49 2 j. I.Stukule
15 Koržeņevska Sabīne 90101 Ventspils 29,45 2 j. J.Petrovičs,A.Kronbergs
16 Berkmane Beāte 250401 Jelgavas novads 28,38 2 j. E.Čakša
16 Janševska Sintija 181200 Ventspils 28,38 2 j. B.Romanovska
18 Ciekale Asnate 190601 Ventspils 28,18 2 j. J.Petrovičs,A.Kronbergs
19 Kincāne Karīna 160700 Izvalta 27,56 2 j. J.Gribule
20 Veipāne Una 50101 Talsi 26,81 2 j. A.Jansons
21 Peipiņa Paula 300700 Izvalta 26,61 2 j. J.Gribule
22 Jēkabsone Ērika 030500 Kuldīga 26,33 2 j. I.Stukule
23 Vadone Andra 140700 Ventspils 25,99 2 j. B.Romanovska
24 Valtere Samanta 200800 Jelgava 25,56 2 j. A.Cīrulis
25 Linkevičiūte Roma 220401 Kauņa 24,00 3 j. Z.Grabauskiene
26 Zaļepska Sabīne 160400 Ventspils 23,60 3 j. B.Romanovska
27 Mačtama Annija 50300 Ventspils 23,35 3 j. J.Petrovičs,A.Kronbergs
28 Kulikauskaite Paulina 120101 Kauņa 23,29 3 j. R.Ramanauskaite
29 Milča Viktorija 131100 Kandava 17,04   E.Juhņēviča
30 Ļūļaka Viktorija 2001 Viesīte 16,91   T.Donāne
31 Dzirlanka Monta 181201 Kandava 16,56   E.Juhņēviča
  Gintere Ieva 90300 Jelgava bez rez.   A.Cīrulis
  Cimermane Airita 010401 Vecumnieki bez rez.   G.Briņķe
             
Šķēpa mešana jaunietēm "A"grupa   ( 1998.-99.dz.g.)   - 500 g
             
1 Donāne Laine   MSĢ-Viesīte 57,78 LR M A.Vaivads, T.Donāne
2 Šalme Linda Luīze  270698 Limbažu un Salacgrīvas NSs 45,70 MK G.Teko
3 Dreimane Eva 290699 MSĢ-Aizpute 45,15 MK  
4 Jakobsone Līva 061099 Kuldīga 43,39 I I.Stukule
5 Pūlmane Annija 140199 Ventspils 39,92 I B.Romanovska
6 Žuravļova Anastasija 60698 Ventspils 38,76 I M.Alaine
7 Baradulinaites Juste 99 Kauņa 38,63 I R.Voronkova
8 Peniķe Santa 61198 Talsi 35,25 II A.Jansons
9 Meiere Anete-Jete 110898 Ventspils 32,58 II B.Romanovska
10 Rumpe Rēzija 160899 Saldus 31,10 II D.Mankusa
11 Ibragimova Aiguļa 10598 Jelgava 26,14 III A.Cīrulis
12 Bernica Berlana Ketija 150699 Kandava 24,85 III A.Gross
13 Vilcāne Lūcija 310199 Kuldīga 23,34 III A.Lancmane
  Bīne Evita 251098 SS Arkādija bez rez.   I.Eversone
             
Šķēpa mešana juniorēm   ( 1996.-97.dz.g.)   - 600 g
             
1 Vanaga Dita 070296 SS Arkādija 41,40 II I.Aperāne
2 Kunickaite Kamile 270597 Kauņa 38,38 ii I.Jakubaityte
3 Pļavniece Līga 150396 Jelgavas novads 36,89 II L.Nagle
4 Ūbele Alma Anna 060497 SS Arkādija 34,46 III I.Aperāne
5 Andžāne Beāte Krista 140997 SS Arkādija 32,38 III I.Aperāne
6 Paipala Undīne 091297 Talsi 28,60   M.Štrobinders
             
Šķēpa mešana sievietēm   - 600 g
             
1 Palameika Madara 1987 LAT 61,87 LM G.Palameiks
2 Ozoliņa Sinta 1988 LAT 59,22 M V.Eiduka
3 Kociņa Anete 050296 LAT 56,40 M V.Eiduka
4 Jakubaityte Indre 240176 LTU 56,06 M T.Nekrošaite
5 Domingos Laila Ferrer 300782 BRA 54,10 M  
6 Ikauniece-Ādmīdiņa  Laura 310592 LAT 50,45 MK A.Austrups
7 Dobilaite Simona 230595 LTU 50,14 MK T.Nekrošaite
8 Sirmā Katrīna 310394 LAT 48,54 MK G.Sirmais
9 Jasiunaite Liveta 250794 LTU 45,88 I T.Nekrošaite
10 Jēkabsone Signe 290395 Talsi 43,71 I M.Štrobinders
             
Šķēpa mešana zēniem  "D"grupa  ( 2004.dz.g. un jaunāki)   - 400 g
             
1 Konderko Artūrs 250404 Jelgava 26,20   A.Fomenko
2 Svīķis Eduards 2004 Smiltene 25,98   G.Markss
3 Grunte Kristers 300104 Kandava 25,93   E.Juhņeviča
4 Ziņģis Mārcis 080404 Kuldīga 24,89   I.Skurule
5 Merinovs Jevgēnijs 040904 Izvalta 24,52   J.Gribule
6 Lasis Artūrs 2004 Ogre 23,58   Z.Kincis
7 Zīmelis Renārs 20204 Aizkraukle 21,67   M.Holsts
8 Lindenblats Ģirts 110105 Kuldīga 21,38   I.Skurule
9 Pūce Guntars 171005 Ventspils 20,95   J.Petrovičs,A.Kronbergs
10 Zilpuris Gints 2004 Bauska 20,64   R.Maķevics
11 Medvedskis Raitis 160404 Aizkraukle 20,53   M,Holsts
12 Opolais Miks 2006 Ogre 20,09   A.Priževoits
13 Brauners Kaspars 280605 Ventspils 19,50   J.Petrovičs,A.Kronbergs
14 Vilcāns Valters 2004 Aizkraukle 18,54   I.Lulle
15 Teterovskis Adrians 200405 Kandava 18,46   A.Gross
16 Čelnovs Alekss 2004 Viesīte 17,51   G.Klibiķe
17 Suntažs Rūdolfs 21204 Talsi 15,53   M.Štrobinders
18 Vilmanis Austris 311205 Kandava 15,02   A.Gross
19 Sunteiks Rihards 2004 Bauska 14,35   R.Maķevics
20 Zēniņš Markuss 230306 Ventspils 14,28   S.Paipals-Šulcs
21 Prūsis Edgars 120406 Ventspils 10,92   S.Paipals-Šulcs
22 Zorge Ralfs 30104 Kandava 9,92   E.Juhņeviča
             
Šķēpa mešana zēniem "C"grupa   ( 2002.-2003.dz.g.)   - 400 g
             
1 Krauklis Dāvis 2002 Smiltene 50,17 1 j. G.Markss
2 Čakšs Artis 250102 Jelgavas novads 48,97 1 j. E.Čakša
3 Lukošavičius Lukas 170302 Kauņa 45,62 2 j. V.L.Maleckiai
4 Berlinsskis Niks 40702 Vecumnieki 42,43 2 j. L.Macarovska
5 Kuzmins Pāvels 160302 Aizkraukle 41,11 2 j. A.Rublis
6 Vitka Verners 280302 Ventspils 37,50 3 j. J.Petrovičs, A.Kronbergs
7 Mutulis Nauris 2002 Viesīte 37,45 3 j. G.Klibiķe
8 Goršanovs Daniels 210802 Jelgavas novads 37,26 3 j. E.Čakša
9 Sausais Jānis 2002 Smiltene 33,52 3 j. G.Markss
10 Šalmis Miks Gustavs 251102 Limbažu un Salacgrīvas NSs 32,75 3 j. A.Ķirsis
11 Gerasimovs Aleksandrs 10603 Jelgavas novads 32,37 3 j. E.Čakša
12 Seinass Filips 180303 Limbažu un Salacgrīvas NSs 31,39 3 j. G.Teko
13 Elmanis Emīls Artis 2002 Bauska 28,04   R.Maķevics
14 Pupeļs Vladislavs 2002 Viesīte 27,77   G.Klibiķe
15 Grīgs Jurģis 90903 Kandava 27,26   A.Gross
16 Makejevs Deniss 220302 Aizkraukle 27,16   A.Rublis
17 Vītols Markuss 010902 Talsi 26,14   A.Jansons
18 Āboliņš Kārlis 020802 Talsi 25,84   A.Jansons
19 Sunteiks Kristaps 2002 Bauska 25,19   R.Maķevics
20 Anufrejevs Ralfs 2002 Viesīte 24,77   G.Klibiķe
21 Eglītis Ralfs 010602 Jelgava 24,72   A.Fomenko
22 Bruzgulis Kristers 2003 Viesīte 23,76   G.Klibiķe
23 Zeltiņš Ralfs 200903 Kandava 23,22   E.Juhņēviča
24 Šimkūnas Alanas 2003 LTU 23,09    
25 Grudulis Kristiāns 70702 Jelgava 21,97   S.Lorence
26 Liberts Martins 150502 Talsi 21,95   A.Jansons
27 Spiridonovs Kristers 130302 Kandava 20,56   E.Juhņēviča
28 Vatutins Jānis 120903 Jelgavas novads 19,99   E.Čakša
29 Moļs Kristaps 2002 Viesīte 16,21   G.Klibiķe
             
Šķēpa mešana zēniem "B"grupa   ( 2000.-2001.dz.g.)   - 600 g
             
1 Špons Raivis 170500 Limbažu un Salacgrīvas NSs 55,27 III A.Rozenbergs
2 Gaižauskas Martynas 260400 LTU 52.20 III V.Kokarskaya
3 Skuruls Kristiāns 050201 Kuldīga 47,84 1 j. I.Skurule
4 Putniņš Kristaps 090301 SS Arkādija 47,66 1 j. I.Eversone
5 Kļaviņš Artis 250100 SS Arkādija 46.90 1 j. I.Eversone
6 Brigaders Dmitrijs 210900 SS Arkādija 45,38 1 j. I.Eversone
7 Upenieks Mārcis 2000 Bauska 44,98 2 j. R.Maķevics
8 Andriušis Vytenis 040600 LTU 43,51 2 j. V.L.Maleckiai
9 Suntažs Krišjānis 191200 Talsi 43.30 2 j. M.Štrobinders
10 Indričs Matīss 230701 Aizkraukle 42,85 2 j. M.Holsts
11 Leonas Vjačeslavs 220400 Izvalta 41,57 2 j. J.Gribule
12 Šapranauskas Edvardas 2000 LTU 39.60 3 j.  
13 Rūtiņš Artūrs 2000 Ogre 36,28 3 j. A.Priževoits
14 Zirnis Ralfs Kristers 030301 Kuldīga 35.40 3 j. I.Stukule
15 Priede Edgars 2001 Jelgavas nov. 33,79   I.Roziņš
16 Skuja Edgars 060500 SS Arkādija 33,59   I.Eversone
17 Vaivads Rihards 61000 Aizkraukle 33,12   I.Vītola
18 Džiaugys Jurgis 180100 LTU 31,64   R.Ramanauskaite
19 Meļņiks Aleksis 050701 Kuldīga 31,06   I.Skurule
20 Dzirkalis Rūdolfs 10600 Talsi 31,03   M.Štrobinders
21 Zavinskis Sandijs Adriāns 270600 Jelgava 30,68   A.Fomenko
22 Aldiņš Sandis 2000 Viesīte 30,19   G.Klibiķe
23 Krūmiņš Miks 10301 Jelgava 29,08   A.Fomenko
24 Vīgants Endijs Elpers 2001 Viesīte 27,43   G.Klibiķe
25 Zeltiņš Arvils 200101 Kandava 22.60   E.Juhņēviča
  Kraučuks Niks 040701 Kuldīga bez rez.   I.Skurule
  Ivanauskas Lukas 2001 LTU bez rez.    
             
Šķēpa mešana jauniešiem "A"grupa   ( 1998.-99.dz.g.)   - 700 g
             
1 Gailums Patriks 100598 SS Arkādija 77,15 LR MK I.Eversone
2 Velps Matīss 1999 Smiltene 73,57 MK G.Markss
3 Gļauda Roberts 1999 Bauska 60,95 II R.Maķevics, I.Eversone
4 Masteika Modestas 250998 Kauņa 55,19 II V.Strokas
5 Jakubauskas Dovydas 230698 Kauņa 52,96 III Z.Grabauskiene
6 Oskerko Miks 170698 Talsi 52,49 III A.Jansons
7 Riekstiņš Aleksis 060799 SS Arkādija 51,68 III I.Eversone
8 Šmigelskis Matas 1999 LTU 47,32 III  
9 Matūzas Edvardas 250498 Kauņa 46,82 III V.Kokarskaya
10 Lučkauskas Lukas 050699 Kauņa 45,18 III T.Intas
11 Ladusāns Haralds 1999 Bauska 44,52 1 j. R.Maķevics
12 Bradulskis Pijus 210899 Kauņa 43,45 1 j. I.Jakubaityte
13 Lazdiņš Einārs 1999 Bauska 42,90 1 j. R.Maķevics
14 Seselskis Paulius 230698 Kauņa 41,80 1 j. Z.Grabauskiene
15 Neiders Vilnis 110399 Jelgavas novads 38,14 2 j. E.Čakša
16 Lasenbergs Sandijs 241098 Jelgava 32,91   A.Fomenko
17 Lazdāns Rihards 98 Viesīte 29,51   T.Donāne
             
Šķēpa mešana junioriem   ( 1996.-97.dz.g.)   - 800 g
             
1 Groza Jāzeps 1997 Smiltene 67,63 I G.Markss
2 Meirēns Artūrs 1996 MSĢ-Valka 66,67 I A.Vaivads
3 Griezītis Ričards 1997 MSĢ-Sigulda 63,04 I A.Vaivads
4 Kļaviņš Zigmārs Jāzeps 81297 Rēzekne 62,26 I I.Cipruss
5 Kļaviņš Guntis 101096 SS Arkādija 55,48 II I.Aperāne
6 Andersons Žanis 220296 Saldus 48,84 III D.Mankusa
7 Selezens Edgars 1996 Kandava 45,64   A.Gross
8 Kriņģelis Jānis 150797 Ventspils 43,15   B.Romanovska
9 Štoferts Arvis 100397 Kandava 41,80   A.Gross
10 Bērsons Dāvis 100697 Kandava 41,55   A.Gross
11 Ūdris Dāvis 210597 Talsi 40,60   M.Štrobinders
             
Šķēpa mešana vīriešiem- 800 g
             
1 Čakšs Gatis 1995 LAT 80,06 M A.Vaivads
2 Gabriel Vallin   SWE 78,25 M  
3 Grīva Jānis Svens   LAT 77,34 M M.Grīva
4 Kovals Ainārs 1981 LAT 76,58 M  
5 Nikolajev Jegor   RUS 73,43 M  
6 Šimoliūnas Šķirmantas 130394 LTU 70,93 MK T.Nekrošaite
7 Kharitonov Aleksandr   RUS 69,12 MK  
8 Blekte Augusts 50693 Madona 63,25 I I.Eversone
9 Grēns Mārcis 1994 Smiltene 63,18 I G.Markss
10 Sakne Jānis 70795 Ventspils 49,70 III B.Romanovska

N O L I K U M S

   OLIMPISKĀ ČEMPIONA JĀŅA LŪŠA KAUSA IZCĪŅAI

ŠĶĒPA MEŠANĀ

1.Mērķis un uzdevums.

Popularizēt un attīstīt šķēpa mešanu Latvijā.

 2.Sacensību vadība.

Sacensības organizē Latvijas Šķēpmetēju klubs(LŠK) sadarbībā ar Jelgavas sporta servisa centru (JSSC). Tiešā sacensību vadība uzticēta apstiprinātai tiesnešu kolēģijai.

 3.Laiks un vieta.

2015.gada 14.jūnijā, Zemgales Olimpiskā sporta centra stadionā, Kronvalda ielā 24.

Sacensību sākums plkst.11.00.

 4.Sacensību dalībnieki.

Rīku svari

Grupa                                                  Vīrieši                         Sievietes

D grupa 2004..dz.g.un jaunāki            400g                           400g

C grupa 2002./2003.g.dz.                    400g                           400g

B grupa 2000./2001.g.dz.                    600g                           400g

A grupa 1998./1999.g.dz.                    700g                           500g

Juniori   1996./1997.g.dz.                    800g                           600g

Pieaugušie 1995.g.dz. un vec.             800g                            600g

Sacensību dalībnieku skaits neierobežots.

Par sacensību dalībnieka veselības stāvokli un fizisko sagatavotību atbild komandas vadītājs vai pats sportists, kurš piesaka dalībnieku sacensībām.

 6.Apbalvošana.

Pirmo triju vietu ieguvējus apbalvo ar diplomu un kausu (LŠK).

Sieviešu un vīriešu sacensībās 1.-6. vietu ieguvējiem paredzētas naudas balvas (JSC).

 7.Uzņemšanas nosacījumi.

Ceļa izdevumus sedz pats sportists vai komandējošā organizācija.

Sporta bāzes īri nodrošina Jelgavas sporta servisa centrs.

LŠK apmaksā tiesnešu darbu, T-kreklus-finālistiem, sacensību dalībniekiem nodrošina pusdienas sacensību dienā.

 8.Pieteikumi.

Pieteikumi līdz 10.jūnijam plkst.12.00

Tel. 67295589, e-pasts: skepi@apollo.lv

 Komandu pārstāvju zināšanai:

 

 

Aizbraukšanu no sacensībām plānot pēc pl. 20.00.                                                     


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv