Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: Mazā olimpiāde

Norises laiks: No 2015-06-30 līdz 2015-06-30

Norises vieta: Ventspils

Papildus informācija:

MAZĀ  OLIMPIĀDE
Sacensību vieta: Ventspils
Šķēpa mešana mešana 400 g 30.06.2015.
N.p.k. Vārds, uzvārds Dz.gads Organizācijas nosaukums Galīgais rezultāts Treneris
1 Marija Svistuna 020702 Spars 35,55 M.Alaine
2 Olga Markova 040402 Spars 30,25 M.Alaine
3 Sopova Jūlija 2003 Spars 23,80 S.Paials-Šulcs
4 Dreže Dace 2003 Liepājas raj.Sporta sk. 22,75 A.Ločmelis
5 Poļina Kologrivova 070102 Spars 21,90 M.Alaine
6 Sopova Darja 2002 Spars 21,60 S.Paipals-Šulcs
7 Bandere Ketlīna 130202 Ventsp.n. 21,25 A.Paipals
8 Stončaite Magija 2002 Liepājas raj.Sporta sk. 19,40 A.Ločmelis
9 Kalniņa Samanta Sonora 230403 Jēkabpils 17,98 A.Raubiškis
10 Prodniece Linda 200102 Olaines SC 14,60 A.Zeile
11 Darja Savčenkova 130603 Spars 14,50 M.Alaine
12 Vegnere Una 221002 Olaines SC 14,25 A.Zeile
13 Grigorjeva Darja 90403 Olaines SC 12,90 A.Zeile
14 Ņevjadomska Keita 230302 Olaines SC 12,23 A.Zeile
15 Gobzema Evelīna 130802 Spars 11,40 A.Kronbergs
16 Pļavarāja Grēta 40203 Spars 9,65 A.Kronbergs
Lodes grūšana C gr. meitenes
N.p.k. Vārds, uzvārds Dz.gads Organizācijas nosaukums  
Galīgais rezultāts Treneris
1 Marija Svistuna 020702 Spars 12,03 M.Alaine
2 Poļina Kologrivova 070102 Spars 11,51 M.Alaine
3 Olga Markova 040402 Spars 10,84 M.Alaine
4 Bandere Ketlīna 130202 Ventsp.n. 10,27 A.Paipals
5 Sopova Darja 2002 Spars 9,04 S.Paials-Šulcs
6 Stončaite Magija 2002 Liepājas raj.Sporta sk. 8,40 A.Ločmelis
7 Jukšinska Katrīna Nikola 160303 Jēkabpils 8,39 A.Raubiškis
8 Darja Savčenkova 130603 Spars 8,13 M.Alaine
9 Kalniņa Samanta Sonora 230403 Jēkabpils 7,97 A.Raubiškis
10 Sopova Jūlija 2003 Spars 7,39 S.Paipals-Šulcs
11 Prodniece Linda 200102 Olaines SC 7,08 A.Zeile
12 Dreže Dace 2003 Liepājas raj.Sporta sk. 6,77 A.Ločmelis
13 Ņevjadomska Keita 230302 Olaines SC 6,52 A.Zeile
14 Grigorjeva Darja 90403 Olaines SC 6,11 A.Zeile
15 Vegnere Una 221002 Olaines SC 6,07 A.Zeile
16 Pļavarāja Grēta 40203 Spars 5,43 A.Kronbergs
Lodes grūšana D gr. zēni
N.p.k. Vārds, uzvārds Dz.gads Organizācijas nosaukums Rezultāts
Galīgais rezultāts Treneris
1 Geks Rainers 240604 ĶNSS 9,11 V.Kumermane
2 Pundiņš Mārtiņš 281204 ĶNSS 8,31 V.Kumermane
3 Daņiļuks Daniels 080604 Olaines SC 8,23 A.Zeile
4 Eglītis Edvarts 090304 Jēkabpils 8,11 A.Raubiškis
5 Radelis Kristaps 100505 Ventspils nov. 6,69 A.Paipals
6 Driviņš Kristers 2004 Liepājas raj.Sporta sk. 6,33 Ģ.Ločmelis
7 Pūce Guntars 251105 Spars 6,21 A.Kronbergs
8 Kaimiņš Ģirts 061005 Olaines SC 5,72 M.Auzāns
9 Everts Ērkšķis 2004 Liepājas raj.Sporta sk. 5,04 Ģ.Ločmelis
Lodes grūšana C gr. zēni
N.p.k. Vārds, uzvārds Dz.gads Organizācijas nosaukums Rezultāts
Galīgais rezultāts Treneris
1 Vitka Verners 280302 Spars 8,05 A.Kronbergs
2 Tomass Ričards Daniels 2003 Liepājas raj.SS 7,27 Ģ.Ločmelis
3 Siliņš Arturs 2003 Liepājas raj.SS 7,25 Ģ.Ločmelis
4 Broks Ēriks 180803 Olaines SC 5,48 A. Zeile
Šķēpa mešana 400g C gr.zēni
  Vārds, uzvārds Dz.gads Organizācijas nosaukums Rezultāts
Galīgais rezultāts Treneris
 
 
1 Vitka Verners 280302 Spars 35,50 A.Kronbergs
2 Siliņš Arturs 2003 Liepājas raj.SS 29,70 Ģ.Ločmelis
3 Tomass Ričards Daniels 2003 Liepājas raj.SS 28,90 Ģ.Ločmelis
4 Broks Ēriks 180803 Olaines SC 14,40 A. Zeile
Lodes grūšana D gr. meitenes
N.p.k. Vārds, uzvārds Dz.gads Organizācijas nosaukums Rezultāts
Galīgais rezultāts Treneris
1 Brikmane Sandra 110105 Jēkabpils 7,93 A.Raubiškis
2 Čunčule Marta 150405 Olaines SC 7,31 M.Auzāns
3 Pauniņa Amanda 200604 Olaines SC 7,01 A. Zeile
4 Jauntirane Evita 190704 Olaines SC 6,94 A. Zeile
5 Lismane Evelīna 230305 Olaines SC 5,21 M.Auzāns
6 Zviedre Daniela 30406 Ventspilsnov. 4,72 A.Paipals
7 Blanka Sanija 291106 Spars 4,23 A.Kronbergs
8    Vilkena Elīna 290606 Olaines SC 4,23 M.Auzāns
9 Pauniņa Enija Beatrise 030105 Olaines SC 4,16 M.Auzāns
10 Blanka Sandija 291106 Spars 4,11 A.Kronbergs
  Vanaga Anete 170905 Olaines SC nest M.Auzāns
Bumbiņas mešana D gr. meitenes
N.p.k. Vārds, uzvārds Dz.gads Organizācijas nosaukums Rezultāts
Galīgais rezultāts Treneris
 
1 Brikmane Sandra 110105 Jēkabpils 48,10 A.Raubiškis
2 Jauntirane Evita 190704 Olaines SC 37,18 A. Zeile
3 Pauniņa Amanda 200604 Olaines SC 29,94 A. Zeile
4 Čunčule Marta 150405 Olaines SC 27,23 M.Auzāns
5 Lismane Evelīna 230305 Olaines SC 19,54 M.Auzāns
6 Blanka Sanija 291106 Spars 17,25 A.Kronbergs
7 Zviedre Daniela 30406 Ventspilsnov. 17,00 A.Paipals
8 Pauniņa Enija Beatrise 030105 Olaines SC 15,80 M.Auzāns
9 Blanka Sandija 291106 Spars 13,16 A.Kronbergs
10 Vilkena Elīna 290606 Olaines SC 11,00 M.Auzāns
  Vanaga Anete 170905 Olaines SC nest M.Auzāns
 60 m skrējiens "D"gr. meitenes
N.p.k. Vārds, uzvārds Dz.gads Organizācijas nosaukums Galīgais rezultāts Treneris
1 Brikmane Sandra 110105 Jēkabpils 9,57 A.Raubiškis
2 Čunčule Marta 150405 Olaines SC 9,67 M.Auzāns
3 Jauntirane Evita 190704 Olaines SC 9,89 A. Zeile
4 Lismane Evelīna 230305 Olaines SC 10,00 M.Auzāns
5 Blanka Sanija 291106 Spars 10,16 A.Kronbergs
6 Vilkena Elīna 290606 Olaines SC 10,39 M.Auzāns
7 Pauniņa Amanda 200604 Olaines SC 10,42 A. Zeile
8 Blanka Sandija 291106 Spars 10,67 A.Kronbergs
9 Pauniņa Enija Beatrise 030105 Olaines SC 10,80 M.Auzāns
10 Zviedre Daniela 30406 Ventspilsnov. 11,33 A.Paipals
 60 m skrējiens D gr.zēni
N.p.k. Vārds, uzvārds Dz.gads Organizācijas nosaukums Galīgais rezultāts Treneris
1 Pundiņš Mārtiņš 281204 ĶNSS 9,23 V.Kumermane
2 Driviņš Kristers 2004 Liepājas raj.Sporta sk. 9,29 Ģ.Ločmelis
3 Eglītis Edvards 090304 Jēkabpils 9,54 A.Raubiškis
4 Kaimiņš Ģirts 061005 Olaines SC 9,58 M.Auzāns
5 Pūce Guntars 251105 Spars 9,89 A.Kronbergs
6 Radelis Kristaps 100505 Ventspilsnov. 9,92 A.Paipals
7 Daņiļuks Daniels 080604 Olaines SC 10,42 A.Zeile
8 Geks Rainers 240604 ĶNSS 10,42 V.Kumermane
9 Everts Ērkšķis 2004 Liepājas raj.Sporta sk. 11,44 Ģ.Ločmelis
  Brauners  Kaspars 280605 Spars nest. A.Kronbergs
  Zommers Kristiāns Kārlis 180705 Olaines SC nest. M.Auzāns
  Laucis Henrijs Roberts 300604 Olaines SC nest. A.Zeile
  Cielavs Aleksis 300105 Spars nest. A.Kronbergs
  Tomass Ričards Daniels 2004 Liepājas raj.Sporta sk. nest. Ģ.Ločmelis
 60 m skrējiens C gr. meitenes
N.p.k. Vārds, uzvārds Dz.gads Organizācijas nosaukums Rezultāts Treneris
1 Sopova Darja 2002 Spars 8,16 S.Paipals-Šulcs
2 Darja Savčenkova 130603 Spars 8,26 M.Alaine
3 Prodniece Linda 200102 Olaines SC 8,60 A.Zeile
4 Sopova Jūlija 2003 Spars 8,76 S.Paipals-Šulcs
5 Kalniņa Samanta Sonora 230403 Jēkabpils 8,92 A.Raubiškis
6 Ņevjadomska Keita 230302 Olaines SC 9,13 A.Zeile
7 Marija Svistuna 020702 Spars 9,13 M.Alaine
8 Bandere Ketlīna 130202 Ventsp.n. 9,20 A.Paipals
9 Gobzema Evelīna 130802 Spars 9,36 A.Kronbergs
10 Jukšinska Katrīna Nikola 160303 Jēkabpils 9,39 A.Raubiškis
11 Vegnere Una 221002 Olaines SC 9,60 A.Zeile
12 Olga Markova 040402 Spars 9,60 M.Alaine
13 Grigorjeva Darja 90403 Olaines SC 9,64 A.Zeile
14 Poļina Kologrivova 070102 Spars 9,82 M.Alaine
15 Dreže Dace 2003 Liepājas raj.Sporta sk. 10,00 Ģ.Ločmelis
16 Pļavarāja Grēta 40203 Spars 10,48 A.Kronbergs
17 Stončaite Magija 2002 Liepājas raj.Sporta sk. 10,51 Ģ.Ločmelis
 60 m skrējiens C gr.zēni
N.p.k. Vārds, uzvārds Dz.gads Organizācijas nosaukums Galīgais rezultāts Treneris
1 Siliņš Arturs 2003 Liepājas raj.SS 8,64 Ģ.Ločmelis
2 Vitka Verners 280302 Spars 9,16 A.Kronbergs
3 Tomass Ričards Daniels 2003 Liepājas raj.SS 10,1 Ģ.Ločmelis
4 Broks Ēriks 180803 Olaines SC 10,82 A. Zeile
  Ašmanis Adrians 090603 Olaines SC nest A. Zeile
Bumbiņas mešana 180 g D gr.zēni
N.p.k. Vārds, uzvārds Dz.gads Organizācijas nosaukums    
Galīgais rezultāts Treneris
1 Pundiņš Mārtiņš 281204 ĶNSS 47,70 V.Kumermane
2 Eglītis Edvards 090304 Jēkabpils 45,90 A.Raubiškis
3 Driviņš Kristers 2004 Liepājas raj.Sporta sk. 41,45 Ģ.Ločmelis
4 Pūce Guntars 251105 Spars 40,73 A.Kronbergs
5 Daņiļuks Daniels 080604 Olaines SC 37,35 A.Zeile
6 Geks Rainers 240604 ĶNSS 32,38 V.Kumermane
7 Kaimiņš Ģirts 061005 Olaines SC 31,70 M.Auzāns
8 Radelis Kristaps 100505 Ventspilsnov. 28,10 A.Paipals
9 Everts Ērkšķis 2004 Liepājas raj.Sporta sk. 18,00 Ģ.Ločmelis
  Brauners  Kaspars 280605 Spars nest A.Kronbergs
  Zommers Kristiāns Kārlis 180705 Olaines SC nest M.Auzāns  
  Laucis Henrijs Roberts 300604 Olaines SC nest A.Zeile
  Cielavs Aleksis 300105 Spars nest A.Kronbergs
  Tomass Ričards Daniels 2004 Liepājas raj.Sporta sk. nest Ģ.Ločmelis
Vieglatlētikas sacensībām
„MAZĀ  OLIMPIĀDE”
 1.Mērķis un uzdevums.
Popularizēt un attīstīt šķēpa mešanu Latvijā.
Noskaidrot labākos šķēpa un bumbiņas metējus jaunākajās vecuma grupās.
 2. Sacensību vadība.
Sacensības organizē un vada Latvijas Šķēpmetēju klubs/LŠK/ sadarbībā ar Ventspils sporta skolu „ Spars” .
Atbildīgā par sacensību organizēšanu:  trenere Mārīte Alaine.
 3. Laiks un vieta.
Sacensības notiek 2015.gada 30.jūnijā –
Ventspils stadionā.
Sacensību sākums plkst. 11.00.
 4. Sacensību dalībnieki.
Sacensībās piedalās meitenes un zēni  „C” grupā 2002-2003. dz.g. un „D” grupā 2004.dz.g.un jaunāki.
Dalībnieku skaits neierobežots.
Par dalībnieka veselības stāvokli un fizisko sagatavotību atbild komandas vadītājs, kurš piesaka dalībnieku sacensībām.
5. Sacensību programma.
Visi dalībnieki startē 3 veidos:
„C”  grupai -  60m skrējiens, lodes grūšana - meitenēm (2 kg), zēniem (3kg) un šķēpa mešana (400g).
„D”  grupai -  60m skrējiens, lodes grūšana(2kg) un bumbiņas mešana (180g).
6. Sacensību norise.
60m skrējiens bez  fināla, šķēpa un bumbiņas mešanā katram dalībniekam 4 mēģinājumi.
7. Apbalvošana
Pirmo trīs vietu ieguvēji katrā disciplīnā  saņem diplomu un medaļu.
8.Uzņemšanas  un finanšu nosacījumi.
Komandējuma izdevumus sedz pats sportists vai komandējošā organizācija.
Sacensību organizācijas izdevumus : tiesnešu darba apmaksu un apbalvošanas izdevumus sedz LšK
 9.Pieteikumi.
Pieteikumi sacensībām jāiesūta līdz  25.jūnija pl. 18.00.
uz e-pastu marite.alaine@inbox.lv, tālr.29188668


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv