Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: Javelin Cup

Norises laiks: No 2015-09-19 līdz 2015-09-19

Norises vieta: Valga

Papildus informācija:

Valga-Smiltene Javelin Cup 2015
 
19.09.2015 Valga Keskstaadion
 
TD odavise/W Javelin Throw
1
Johanna Elisabeth Ader
2004
Tallinn
23.43
 
23.43
 
 
 
 
 
 
 
2
Hana Gabriela Ziemiņa
2004
Smiltene
23.22
 
23.22
 
 
 
 
 
 
 
3
Kitija Zaula
13.05.2004
Limbazi
19.95
 
19.95
 
 
 
 
 
 
 
4
Simona Krieva                
2005
Gulbene
19.55
 
19.55
 
 
 
 
 
 
 
5
Rēzija Špone
11.02.2004
Limbazi
19.19
 
19.19
 
 
 
 
 
 
 
6
Evelīna Eglīte
03.02.2004
Ruijena
18.18
 
18.18
 
 
 
 
 
 
 
7
Ramona Nahtmane
2005
Aizkraukle
17.91
 
17.91
 
 
 
 
 
 
 
8
Karīna Kačnova
25.10.2003
Valka
17.32
 
17.32
 
 
 
 
 
 
 
9
Ērika Logina                    
2004
Gulbene
16.52
 
16.52
 
 
 
 
 
 
 
10
Amanda Malotkovska
2004
Aizkraukle
16.00
 
16.00
 
 
 
 
 
 
 
11
Elīza Āķe
 
Smiltene
10.65
 
10.65
 
 
 
 
 
 
 
12
Katrīna Kontere
 
Smiltene
10.55
 
10.55
 
 
 
 
 
 
 
                                                                                                                                                                             
PD odavise/W Javelin Throw
1
Kristers Krauklis
2005
Smiltene
28.17
 
28.17
 
 
 
 
 
 
 
2
Eduards Svīķis
2004
Smiltene
25.06
 
25.06
 
 
 
 
 
 
 
3
Kaspars Brauners
28.06.2005
SS Spars
22.40
 
22.40
 
 
 
 
 
 
 
4
Elvis Laškovs
26.06.2004
Ruijena
21.85
 
21.85
 
 
 
 
 
 
 
5
Guntars Pūce
25.11.2005
SS Spars
21.06
 
21.06
 
 
 
 
 
 
 
6
Markuss Petrovs
2005
Smiltene
21.03
 
21.03
 
 
 
 
 
 
 
7
Andrejs Vīksniņš
2004
Gulbene
20.94
 
20.94
 
 
 
 
 
 
 
8
Roberts Etjantens
10.06.2005
Valka
19.02
 
19.02
 
 
 
 
 
 
 
9
Kristians Markss
2006
Smiltene
17.52
 
17.52
 
 
 
 
 
 
 
10
Martins Ozolinš
2006
Gulbene
16.50
 
16.50
 
 
 
 
 
 
 
11
Denijs Bošs
09.08.2004
Ruijena
12.31
 
12.31
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TC odavise/M Javelin Throw
1
Sabīne Marksa
2002
Smiltene
38.08
 
38.08
37.45
 
 
 
 
 
 
2
Marta Maksa
2002
Smiltene
36.50
 
36.50
-
 
 
 
 
 
 
3
Kelly-Anete Koik
2002
SK Maret-Sport
34.32
 
30.18
34.32
 
 
 
 
 
 
4
Estere Ponciusa
2002
Smiltene
29.32
 
28.10
29.32
 
 
 
 
 
 
5
Jettlin Kell
01.10.2002
Niidupargi KJK
28.61
 
28.61
25.91
 
 
 
 
 
 
6
Alise Annija Daugule
05.01.2002
Limbazi
28.40
 
28.11
28.40
 
 
 
 
 
 
7
Monta Bogurdoviča
04.01.2003
Valka
27.79
 
27.79
24.89
 
 
 
 
 
 
8
Šeira Ivanova
2003
Aizkraukle
27.73
 
27.73
25.45
 
 
 
 
 
 
9
Beate Liepājniece
21.03.2003
SS Spars
26.80
 
26.80
 
 
 
 
 
 
 
10
Betija Glāzniece                       
2002
Gulbene
26.34
 
26.34
 
 
 
 
 
 
 
11
Terēze Motte-Štelce
04.01.2002
Limbazi
25.59
 
25.59
 
 
 
 
 
 
 
12
Kadi Kmito
2002
SK Maret-Sport
25.45
 
25.45
 
 
 
 
 
 
 
13
Gerda Gulbe
20.02.2002
Ruijena
24.02
 
24.02
 
 
 
 
 
 
 
14
Kertu Taldrik
18.06.2003
SK Maret-Sport
22.99
 
22.99
 
 
 
 
 
 
 
15
Marianne Juus
2002
SK Maret-Sport
19.30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
16
Ieva Buža
11.11.2002
Valka
19.12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
17
Ieva Šulce
25.05.2002
Valka
18.05
 
 
 
 
 
 
 
 
 
18
Sanija Ozoliņa           
2003
Gulbene
17.80
 
 
 
 
 
 
 
 
 
19
Santa Vīksniņa               
2002
Gulbene
11.83
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PC odavise/W Javelin Throw
1
Dāvis Krauklis
2002
Smiltene
46.14
 
46.14
42.87
 
 
 
 
 
 
2
Verners Vitka
28.03.2002
SS Spars
38.40
 
38.40
36.31
 
 
 
 
 
 
3
Edvards Sarķis
2002.
Balvi
37.46
 
36.76
37.46
 
 
 
 
 
 
4
Krists Sveķis                   
2002
Gulbene
37.42
 
37.42
37.38
 
 
 
 
 
 
5
Filips Seinass
18.03.2003
Limbazi
35.34
 
31.57
35.34
 
 
 
 
 
 
6
Ričards Andrejevs          
2003
Gulbene
35.00
 
35.00
32.30
 
 
 
 
 
 
7
Miks Gustavs Šalmis
25.11.2002
Limbazi
34.08
 
31.75
34.08
 
 
 
 
 
 
8
Roberts Barauss
27.06.2002
SS Spars
33.28
 
32.88
33.28
 
 
 
 
 
 
9
Toms Barkovskis
15.12.2003
Limbazi
30.77
 
30.75
 
 
 
 
 
 
 
10
Uvis Pošeika
2002.
Balvi
30.75
 
30.75
 
 
 
 
 
 
 
11
Rolands Andriekus
26.062002
SS Spars
29.30
 
29.30
 
 
 
 
 
 
 
12
Jānis Sausais
2002
Smiltene
28.93
 
28.93
 
 
 
 
 
 
 
13
Kristers Berzinš
2003
Ape
27.80
 
27.80
 
 
 
 
 
 
 
14
Jānis Etjantens
26.05.2003
Valka
24.83
 
24.83
 
 
 
 
 
 
 
15
Andris Miesnieks
2003
Smiltene
24.52
 
24.52
 
 
 
 
 
 
 
16
Reio Vill
19.10.2002
Tartu Kalev
24.08
 
24.08
 
 
 
 
 
 
 
17
Niklāvs Korkunovs
21.11.2002
Ape
20.42
 
20.42
 
 
 
 
 
 
 
18
Kristaps Pēteris Gulbis
11.04.2003
Valka
19.55
 
19.55
 
 
 
 
 
 
 
19
Tanel Kuntsel
2003
 
17.27
 
17.27
 
 
 
 
 
 
 
20
Aleksandrs Fiļipovičs
28.11.2002
Valka
15.87
 
15.87
 
 
 
 
 
 
 
 
TB odavise/W Javelin Throw
1
Laura Trašanov
2000
SK Maret-Sport
50.66
 
47.69
50.66
 
 
 
 
 
 
2
Gedly Tugi
11.09.2001
Karksi-Nuia
48.01
 
46.60
48.01
 
 
 
 
 
 
3
Emely Kahru
11.10.2001
Niidupargi KJK
47.20
 
47.20
45.33
 
 
 
 
 
 
4
Monta Jankovska
23.11.2000
Kuldiga
46.32
 
42.92
46.32
 
 
 
 
 
 
5
Annija Paula Ansone
24.11.2001
Kuldiga
40.85
 
38.88
40.85
 
 
 
 
 
 
6
Alma Vikija Vikštrema
20.09.2000
Kuldiga
39.72
 
34.55
39.72
 
 
 
 
 
 
7
Jana Šulce
18.08.2000
Valka
35.63
 
35.63
29.20
 
 
 
 
 
 
8
Veronika Lisovska
25.03.2001
Valka
31.78
 
31.78
23.20
 
 
 
 
 
 
9
Elza Krastiņa
11.01.2001
SS Arkadija
31.76
 
31.76
 
 
 
 
 
 
 
10
Sabine Korženevska
09.01.2001
SS Spars
31.39
 
31.39
 
 
 
 
 
 
 
11
Andra Vadone
14.07.2000
SS Spars
31.12
 
31.12
 
 
 
 
 
 
 
12
Daniela Šakociņa
2000
Smiltene
30.44
 
30.44
 
 
 
 
 
 
 
13
Kintija Jēkabsone
03.05.2000
Kuldiga
29.88
 
29.88
 
 
 
 
 
 
 
14
Sintija Janševska
18.12.2000
SS Spars
28.97
 
28.97
 
 
 
 
 
 
 
15
Ērika Jēkabsone
03.05.2000
Kuldiga
28.52
 
28.52
 
 
 
 
 
 
 
16
Annija Mačtama
05.03.2000
SS Spars
27.82
 
27.82
 
 
 
 
 
 
 
17
Asnate Ciekale
19.06.2001
SS Spars
26.04
 
26.04
 
 
 
 
 
 
 
18
Jolanta Cekule
01.03.2000
Ape
25.75
 
25.75
 
 
 
 
 
 
 
19
Grieta Pūce
2001
Ruijena
24.77
 
24.77
 
 
 
 
 
 
 
20
Kristena Ābolkalne
02.04.2000
Ape
17.03
 
17.03
 
 
 
 
 
 
 
21
Agnese Medne
2001
Ruijena
16.88
 
16.88
 
 
 
 
 
 
 
 
PB odavise/M Javelin Throw
1
Rolf Robert Peebo
14.02.2000
KJK Lõunalõvi
56.44
 
52.98
47.04
-
56.44
 
 
 
 
 
2
Martin Lepaste
10.10.2000
Niidupargi KJK
50.20
 
50.20
X
X
-
 
 
 
 
 
3
Kristiāns Skuruls
05.02.2001
Kuldiga
46.11
 
46.11
43.12
42.86
44.82
 
 
 
 
 
4
Gregor Lepik
06.10.2001
SK Maret-Sport
45.81
 
42.95
41.01
41.65
45.81
 
 
 
 
 
5
Kristo Luht
31.01.2001
SK Maret-Sport
43.55
 
42.94
43.55
42.82
43.08
 
 
 
 
 
6
Emīls Ralfs Zagorskis
18.04.2000
Valmiera
42.94
 
40.94
42.94
X
X
 
 
 
 
 
7
Kurmo Külm
2000
SK Viraaz
41.17
 
41.17
39.27
39.38
X
 
 
 
 
 
8
Keron Luht
31.01.2001
SK Maret-Sport
39.71
 
39.71
-
X
33.25
 
 
 
 
 
9
Ralfs Kristers Zirnis
03.03.2001
Kuldiga
37.98
 
37.98
36.75
X
37.60
 
 
 
 
 
10
Ralfs Ūdris
25.08.2001
Valmiera
37.28
 
37.28
 
 
 
 
 
 
 
 
11
Petry Pükkenen
29.08.2001
KJK Harta
37.09
 
37.09
 
 
 
 
 
 
 
12
Kevin Koik
2000
SK Maret-Sport
36.66
 
36.66
 
 
 
 
 
 
 
 
13
Joonas Juus
2000
SK Maret-Sport
33.72
 
33.72
 
 
 
 
 
 
 
14
Karl-Kevin Kalmus
2000
SK Viraaz
33.67
 
33.67
 
 
 
 
 
 
 
 
15
Artur Karotki
2000
Riia
32.44
 
32.44
 
 
 
 
 
 
 
 
16
Eduards Lūsis
2000
Ruijena
31.44
 
31.44
 
 
 
 
 
 
 
17
Jurģis Engers
2001
Ruijena
30.33
 
30.33
 
 
 
 
 
 
 
 
18
Daniels Davidovs
2001
Ruijena
22.85
 
22.85
 
 
 
 
 
 
 
 
TA odavise/W Javelin Throw
1
Marcella Liiv
17.06.1998
SK Viraaž
47.76
 
42.93
42.54
43.96
47.76
44.96
40.96
 
 
2
Linda Luīze Šalme
27.06.1998
Limbazi
45.76
 
43.01
40.06
X
41.06
43.61
45.76
 
 
3
Aiva Niedra
1999
Balvi
42.19
 
38.45
X
42.19
X
37.86
X
 
 
4
Marii- Anett Lillemägi 
22.09.1999 
KJK Harta
36.54
 
36.54
32.36
34.96
30.30
X
33.30
 
 
5
Annija Pulmane
14.01.1999
SS Spars
33.90
 
32.34
33.78
X
X
33.90
32.65
 
 
6
Anete Jete Meiere
11.08.1998
SS Spars
31.03
 
31.03
30.23
X
X
X
X
 
 
7
Cärolain Kariste
13.03.1998
SK Maret-Sport
28.46
 
25.54
X
28.46
X
X
-
 
 
8
Marija Pavlovska
11.08.1998
Ogre
27.90
 
X
X
25.89
27.90
25.73
27.73
 
 
 
PA odavise/M Javelin Throw
1
Matīss Velps
1999
Smiltene
55.23
 
X
X
54.56
X
X
55.23
 
 
2
Sander Õunapuu
20.03.1999 
KJK Harta
50.03
 
50.03
X
49.34
48.10
47.85
47.18
 
 
3
Mihkel Lepaste
19.04.1999
Niidupargi KJK
42.16
 
37.30
X
42.16
X
-
-
 
 
4
Karl-Steven Vijar
06.02.1999
SK Maret-Sport
38.01
 
38.01
35.57
31.75
X
27.85
X
 
 
5
Kārlis Pūce
1998
Ruijena
33.90
 
22.45
33.18
33.33
33.90
X
X
 
 
 
N odavise/W Javelin Throw
1
Lina Muze
1992
Smiltene
53.68
 
X
49.86
53.68
50.95
52.28
53.68
 
 
2
Katrina Sirma
1994
SS Arkadija
43.79
 
43.79
41.46
43.40
42.32
41.46
41.14
 
 
3
Sanita Lasmane
05.11.1994
SS Spars
42.13
 
40.40
X
X
40.08
42.13
41.83
 
 
4
Laura Britane
18.05.1987
Thames Valley Harries
39.53
 
36.58
X
39.53
37.29
X
36.07
 
 
5
Madara Vorfolomejeva
02.10.1996
Ape
30.09
 
24.08
X
29.28
27.72
30.09
29.60
 
 
6
Alma Anna Ūbele
06.04.1997
Ogre
29.03
 
27.96
25.86
26.20
29.03
27.55
27.82
 
 
 
M odavise/M Javelin Throw
1
Zigismunds Sirmais
1992
SS Arkadija
64.00
 
X
X
55.36
62.86
64.00
60.95
 
 
2
Jāzeps Groza
1997
Smiltene
61.67
 
61.23
60.75
59.96
58.76
X
61.67
 
 
3
Kaarel Juus
1996
SK Maret-Sport
61.48
 
56.16
58.56
61.48
X
X
-
 
 
4
Mario Pinka
1992
SK Maret-Sport
58.59
 
X
55.36
57.06
58.36
X
58.59
 
 
5
Mārcis Grēns
1994
Smiltene
58.36
 
54.61
56.87
56.33
58.36
X
58.36
 
 
6
Janis Drava
1990
Valmiera
55.02
 
51.16
48.98
50.36
52.76
49.32
55.02
 
 
7
Kļaviņš Guntis
10.10.1996
Ogre
53.30
 
53.20
53.26
49.27
X
51.4.1
53.30
 
 
8
Ivo Lehes
02.08.1993
KJK Lõunalõvi
52.69
 
52.69
49.63
52.60
46.08
X
49.93
 
 
9
Risto Kikkas
06.05.1997
KJK Lõunalõvi
48.16
 
48.16
45.74
X
 
 
 
 
 
10
Timo Laks
1994
SK Maret-Sport
45.83
 
44.28
X
45.83
 
 
 
 
 
11
Janis Kringelis
15.07.1997
SS Spars
39.05
 
39.05
38.26
36.75
 
 
 
 
 

Peakohtunik:  Riho  MeriSMILTENE    -    VALGA

 

JAVELIN CUP'2015

 

N O L I K U M S

 

 

Sacensību mērķi:

       Popularizēt šķēpa mešanu;

      Uzturēt sadarbību starp Latvijas un Igaunijas sportistiem;

 

Vieta un laiks:

Sacensības notiek 2015.g. 19. septembrī, Valgas pilsētas stadionā. Sacensību sākums pulkstens 11.45.

 

Sacensību Organizatori:

Sacensības no Latvijas puses organizē Smiltenes sporta centrs sadarbībā at Latvijas šķēpmetēju klubu; atbildīgā persona – Guntars Markss /tel. +371 26460704/

Sacensības no Igaunijas puses organizē Valgas pilsētas pašvaldība sadarbībā ar sporta klubu „Maret Sport“ /tel. +372 56640378/;

Sacensību galvenais tiesnesis – Riho Meri

 

Vecuma grupas un rīku svari:

 

            Grupa                                                  Šķēpa svars            Zēniem.           Meitenēm

 

D grupa  /2004.dz.g. un jaunāki/                                                    400                 400

C grupa /2002.- 2003.dz.g./                                                            400                 400

B grupa /2000. – 2001.dz.g./                                                          600                 400

A grupa /1998.-1999.dz.g./                                                             700                 500

Pieaugušie /1997.dz.g. un vecāki/                                                 800                 600

 

 

Apbalvošana:

Sacensību godalgoto vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar diplomiem un piemiņas balvām. Iespējamas arī naudas prēmijas.

 

Dalībnieku pieteikšanās:

Latvijas puses dalībnieki līdz 17. septembrim pulkstens 21.00 veic iepriekšēju pieteikšanos Smiltenes sporta centrā:   Tel. + 371 26460704  

e-pasts: sportacentrs@hotmail.com

 

Igaunijas puses dalībnieki iepriekšējo pieteikšanos veic: 

Eestis: rein.leppik@valgamv.ee

 

 

 

 

 

       
 
   
 
 

 

 



 

 
 
 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

ATKLĀTĀS   SACENSĪBAS   VIEGLATLĒTIKĀ 

“C”  un  “D”  VECUMA  GRUPĀM!

 

N O L I K U M S

 

 

1. Sacensību mērķi:

            - Popularizēt vieglatlētiku un sekmēt bērnu iesaistīšanos šajā sporta veidā;

            - Uzturēt sadarbību sporta jomā starp Igaunijas un Latvijas sportistiem;

 

2. Vieta un laiks:   Sacensības notiek 19. septembrī Valgas pilsētas stadionā /vienlaicīgi ar šķēpmešanas sacensībām Javelin Cup’2015”/. Sacensību sākums 11.45.

 

3. Organizatori:   Sacensības organizē sporta klubs “Maret Sport”;

       Galvenais tiesnesis Riho Meri

 

4. Dalībnieki: Sacensībās aicināts piedalīties ikviens “C” /2002. – 2003. dz.g./ un “D” /2004.dz.g. un jaunāki/ grupas vieglatlēts.

 

5. Disciplīnas60m;  tāllēkšana;  300m

 

6. Dalības maksa: Lai daļēji segtu ar sacensību norisi saistītos izdevumus, katram dalībniekam tiek noteikta dalības maksa  EUR 2,-

  

 

7. Apbalvošana: Pirmo trīs vietu ieguvēji katrā disciplīnā tiek apbalvoti ar medaļu un diplomu.

 

8. Pieteikšanās: Iepriekšējā pieteikšanās veicama līdz 4. septembrim plkst. 18.00; Smiltenes sporta centrā: elektroniski – sportacentrs@hotmail.com; pa faksu: 64707583; telefons: 26460704; vai arī elektroniski sūtot pieteikumu: rein.leppik@valgamv.ee

 

 

 

                                                                                                                                     

                                                                                                                                             

 

PROJEKTS

Smiltene – Valga Javelin Cup’2015

 

P R O G R A M M A

 

11.45.    -      SACENSĪBU ATKLĀŠANA

 

Sektors II

Sektors III

Centrālais laukums

 

12.00

D grupas meitenes

 

12.40

D grupas zēni

 

 

12.00

C grupas meitenes

 

12.40

C grupas zēni

 

13.40

B grupas meitenes

 

12.00

B grupas zēni

 

13.00

A grupas jaunieši

 

13.45

A grupas jaunietes + sievietes

 

14.45

Vīrieši

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv