Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: Kokneses kauss 2015

Norises laiks: No 2015-09-26 līdz 2015-09-26

Norises vieta: Koknese

Papildus informācija:

RUDENS SACENSĪBAS VIEGLATLĒTIKAS MEŠANU DISCIPLĪNĀS
 "KOKNESES KAUSS 2015"
Koknesē, 2015.gada 26.septembrī
ŠĶĒPA MEŠANA (700 G)
1 BEĻAUNIEKS KRIŠJĀNIS  98 MADONAS BJSS 59,49 L.LĪCĪTE,A.KRAUKLĪTE
2 OSKERKO MIKS 98 TALSU NSS 54,01 A.JANSONS
3 KUTRA DĀVIDS 99 BAUSKAS BJSS 50,33 R.MAĶEVICS
4 SAMAUSKIS NIKS 99 MSĢ 46,93 A.EIKENS
5 LADUSĀNS HARALDS 99 BAUSKAS BJSS 42,20 R.MAĶEVICS
6 TRUMPA EINIUS 98 ROKIŠKI 42,11 V.ČEREŠKA
7 BANYS AIRIDAS 98 ROKIŠKI 41,94 R.ŠINKŪNAS
8 NEIDERS VILNIS  99 JELGAVAS NSC 41,01 L.NAGLE
9 LAZDIŅŠ EINĀRS  99 BAUSKAS BJSS 40,84 R.MAĶEVICS
10 JUŠKA RIHARDS 99 MSĢ 38,15 A.EIKENS
11 KAUFMANIS DĀVIS  98 BAUSKAS BJSS 36,44 A.EIKENS,A.INDRIKSONE
12 RŪGUMS EMĪLS  99 BAUSKAS BJSS 34,29 R.MAĶEVICS
13 APINIS RENO 98 MSĢ 31,67 A.EIKENS
U-18 JAUNIETES (1998.-1999.G.)
ŠĶĒPA MEŠANA (500 G)
1 DONĀNE LAINE  98 VIESĪTES SS 51,13 A.VAIVADS,T.DONĀNE
2 ŠALME LINDA LUĪZE 98 LIMB.UN SALACGR.NSS 49,07 A.VAIVADS
3 JAKOBSONE LĪVA  99 MSĢ 38,35 I.ŽERONIENE
4 DREIMANE EVA 99 MSĢ 36,95 A.VAIVADS
5 MATIUKAITE ANTUANETA 98 ROKIŠKI 36,68 I.KAIRIŠS
6 NIEDRA AIVA 99 BALVU SS 36,02 A.EIKENS
7 PAVLOVSKA MARIJA  98 OGRES NSC 31,57 I.APERĀNE
8 HOMIČA SAMANTA 99 MSĢ 27,80 G.TEKO,I.EVERSONE
U-16 ZĒNI (2000.-2001.g.)
ŠĶĒPA MEŠANA (600 G)
1 SUNTAŽS KRIŠJĀNIS  OO TALSU NSS 62,63 M.ŠTROBINDERS
2 UPENIEKS MĀRCIS  OO BAUSKAS BJSS 52,62 R.MAĶEVICS
3 KOZJAKOVS OĻEGS O1 AIZKRAUKLES NSS 47,46 V.VEĻČINSKIS
4 PUTNIŅŠ KRISTAPS O1 SS ARKĀDIJA 44,49 I.EVERSONE
5 BRIGADERS DMITRIJS OO SS ARKĀDIJA 43,86 I.EVERSONE
6 PAIPALS NIKLĀVS OO MSĢ 43,35 A.EIKENS
7 GORBAČOVS ARMANDS OO AIZKRAUKLES NSS 42,96 Z.KAROLS
8 MEŽVINSKIS DAIRIS  OO MADONAS BJSS 42,72 A.KRAUKLĪTE
9 KĻAVIŅŠ ARTIS  OO SS ARKĀDIJA 39,92 I.EVERSONE
10 ZAGORSKIS EMĪLS OO VALMIERAS BJS 36,89
11 PLATAIS MATĪSS O1 VECUMNIEKU NSS 36,36 G.BRIŅĶE
12 ŠĶĒLE JĀNIS  O1 MSĢ 36,14 A.EIKENS
13 BRĀLĒNS RIČARDS OO MSĢ 35,70 A.EIKENS
14 RŪTIŅŠ ARTŪRS  OO OGRES NSC 34,87 A.PRIŽEVOITS
15 ALI KARIMS  O1 OGRES NSC 34,67 A.PRIŽEVOITS
16 MARTUZĀNS VALENTĪNS OO MADONAS BJSS 33,70 A.KRAUKLĪTIS
17 SMILŠKALNS EMĪLS  O1 OGRES NSC 32,63 J.LIEPA
18 KUCS ALEKSANDRS OO JĒKABPILS SC 32,13 A.NORIS
19 KRŪMIŅŠ KRISTAPS OO VECUMNIEKU NSS 29,78 G.BRIŅĶE
U-16 MEITENES (2000.-2001.G.)
ŠĶĒPA MEŠANA (400 G)
1 OZOLA NIKOLA O1 OGRES NSC 40,60 A.PRIŽEVOITS
2 TRAČUMA KATRĪNE  OO KRĀSLAVAS SS 40,43 I.UMBRAŠKO
3 VILHOVIKA SIGNE OO OGRES NSC 39,92 A.PRIŽEVOITS
4 OPOLĀ LUĪZE O1 OGRES NSC 33,77 A.PRIŽEVOITS
5 CIMERMANE AIRITA  O1 VECUMNIEKU NSS 32,75 G.BRIŅĶE
6 KRASTIŅA ELZA O1 SS ARKĀDIJA 30,79 I.APERĀNE
7 RUDYTE SONATA O1 ROKIŠKI 28,30 R.ŠINKŪNAS
8 PILDAVA ANNA OO SS ARKĀDIJA 28,21 I.APERĀNE
9 DROBIŠEVSKA EDĪTE OO KRĀSLAVAS SS 27,88 I.UMBRAŠKO
10 DŪMA LAURA  O1 MADONAS BJSS 26,82 A.KRAUKLĪTE
11 BELOVA DAINA  O1 JELGAVAS NSC 25,30 I.ROZIŅŠ
12 HARTMANE VALĒRIJA  O1 VIESĪTES SS 25,29 T.DONĀNE
U-14 ZĒNI (2002.-2003.G.DZ.)
ŠĶĒPA MEŠANA (400 G)
1 ČAKŠS ARTIS O2 MSĢ 47,00 A.VAIVADS
2 KUZMINS PĀVELS  O2 AIZKRAUKLES NSS 37,23 A.RUBLIS
3 STARĶIS EDVARDS O2 BALVU SS 35,74 I.KAIRIŠS
4 EIZĀNS LAURIS O2 BALVU SS 33,63 I.KAIRIŠS
5 MAKEJEVS DENISS O2 AIZKRAUKLES NSS 31,19 A.RUBLIS
6 POŠEIKA UVIS  O2 BALVU SS 27,82 I.KAIRIŠS
7 ŽEIKARS VIKTORS O3 JELGAVAS NSC 27,39 I.ROZIŅŠ
8 VINOVSKIS ZIGMĀRS KALVIS O2 VECUMNIEKU NSS 24,95 G.BRIŅĶE
9 SUNTAŽS RŪDOLFS O4 TALSU NSS 23,27 M.ŠTROBINDERS
10 VILCĀNS VALTERS O4 AIZKRAUKLES NSS 22,08 I.LULLE
11 BEMBERIS RALFS O3 SS ARKĀDIJA 18,95 I.APERĀNE
U-14 MEITENES (2002.-2003.G.DZ.)
ŠĶĒPA MEŠANA (400 G)
1 URĶE AIVITA  O2 VIESĪTES SS 29,98 T.DONĀNE
2 UPĪTE ANNIKA  O3 JELGAVAS NSC 29,11 L.NAGLE
3 LAZAREVA ALEKSANDRA  O2 AIZKRAUKLES NSS 27,10 A.RUBLIS
4 IVANOVA ŠEIRA O2 AIZKRAUKLES NSS 26,94 M.HOLSTS
5 HOLOŠINA SABĪNE O2 KRĀSLAVAS SS 26,44 I.UMBRAŠKO
6 SMILŠKALNE RAMONA  O2 OGRES NSC 25,97 J.LIEPA
7 JANČIŪRAITE DOMINYKA O2 ROKIŠKI 24,98 V.ČEREŠKA
8 SKUJIŅA KATRĪNA O2 OGRES NSC 23,64 Z.KINCIS
9 VESTARTA ELVA O3 JELGAVAS NSC 18,57 I.ROZIŅŠ
10 GRIBA LAURA O3 SS ARKĀDIJA 13,92 I.APERĀNE


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv