Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: 2015.gada labākās 25

Norises laiks: No 2015-12-07 līdz 2015-12-07

Norises vieta:

Papildus informācija:

 
 
      25 labākās            
      Sievietes            
      2015.gada  rezultāti         
                   
      "D " grupa            
                   
    Meitenes 2004.dz.g. - 400g              
                   
                   
1 Špona Rēzija 110204 Limbaži 25,95 27.05. Jēkabpils G.Teko    
2 Ziemiņa Hanna 2004 Smiltene 23,94 14.06. Jelgava G.Markss    
3 Pavļukeviča Kristīne 130204 Izvalta 22,78 14.06. Jelgava J.Gribule    
4 Zaula Kitija 130504 Limbaži 20,92 24.04. Kandava A.Rozenbergs  
5 Krieva Simona 2005 Gulbene 19,55 19.09. Valga      
6 Eglīte Evelina 30204 Rūjiena 18,18 19.09. Valga      
7 Nahtmane Ramona 180505 Aizkraukle 17,91 19.09. Valga      
8 Kapele Endija 2005 Aizkraukle 17,20 27.05. Jēkabpils Z.Karols    
9 Regute Amanda 2005 Aizkraukle 17,10 27.05. Jēkabpils Z.Karols    
10 Ķilpe Madara 2005 Kandava 16,62 14.08. Kandava D.Rozenfelds  
11 Logina Ērika 2004 Gulbene 16,52 19.09. Valga A.Cāns    
12 Krodziniece Vintija 60604 Viesīte 16,50 27.05. Jēkabpils T.Donāne    
13 Malotkovska Amanda 2004 Aizkraukle 16,00 19.09. Valga      
14 Slavinska Alise 250204 Ventspils nov. 15,87 12.09. Ventspils Paipals    
15 Nahtmane Aleksa 110204 Aizkraukle 15,53 14.06. Jelgava      
16 Šleiva Nikoleta 2004 Ogre 15,18 14.06. Jelgava      
17  Štelmahere Meldra 221204 Jelgava 14,80 14.06. Jelgava      
18 Bruzgule Viktorija 2004 Viesīte 13,57 14.06. Jelgava      
19 Bembere Inese 190106 Arkādija 11,66 27.05. Jēkabpils I.Aperāne    
20 Kaupiņa Eva 2005 Ventspils nov. 11,12 12.09. Ventspils Čaklis    
21 Āķe Elīza   Smiltene 10,65 19.09. Valga      
22 Kontere katrīna   Smiltene 10,55 19.09. Valga      
23 Kravceva Milāna 21204 Viesīte 9,64 14.06. Jelgava T.Donāne    
24 Rozentāle Singa 2005 Ventspils nov. 8,75 12.09. Ventspils Čaklis    
                   
      "C " grupa            
                   
    Meitenes   2002.-2003.dz.g. - 400g              
                   
                   
1 Svistuna Marija 20702 Ventspils 41,89 21.07. Valmiera M.Alaine    
2 Marksa Sabīne 70602 Smiltene 39,02 14.06. Jelgava G.Markss    
3 Marksa Marta 2002 Smiltene 36,50 19.09. Valga G.Markss    
4 Stepiņa Ieva 140502 Kandava 36,11 14.08. Kandava I.Matīss    
5 Cimermane Airisa 250402 Vecumnieki 35,08 06.07. Iecava G.Briņķe    
6 Ponciusa Estere 30102 Smiltene 32,75 14.06. Jelgava G.Markss    
7 Markova Olga 40402 Spars 32,18 06.07. Iecava M.Alaine    
8 Dubulte Laura 220302 Limbaži 31,23 06.07. Iecava A.Rolmanis  
9 Urķe Aivita 110202 Viesīte 29,98 26.09. Koknese T.Donāne    
10 Lazareva Aleksandra 10702 Aizkraukle 29,65 14.06. Jelgava A.Rublis    
11 Upīte Annika 241003 Jelgava 29,11 26.09. Koknese L.Nagle    
12 Daugule Alise 50102 Limbaži 28,40 19.09. Valga      
13 Bogurdoviča Monta 40103 Valkas novads 27,79 19.09. Valga M.Gerke    
14 Ivanova Šeira 191202 Aizkraukle 27,73 19.09. Valga M.Holsts    
15 Ozola Lorete 200202 Bauska 27,36 06.07. Iecava A.Indriksone  
16 Pučinska Jekaterina 170403 Jelgava 27,06 14.06. Jelgava A.Fomenko  
17 Motte-Štelce Terēze 40102 Limbaži 27,00 06.07. Iecava A.Rolmanis  
18 Hološina Sabīne 160102 Krāslava 26,80 06.07. Iecava I.Umbraško  
19 Liepājniece Beāte 210303 Ventspils 26,80 19.09. Valga J.Petrovičs,A.Kronbergs
20 Glāzniece Betija 2002   26,34 19.09. Valga A.Cāns    
21 Smilškalne Ramona 2002 Ogre 25,97 26.09. Koknese J.Liepa    
22 Vaivare Daniela 210902 Izvalta 25,79 14.06. Jelgava J.Gribule    
23 Sopova Jūlija 110403 Spars 25,64 12.09. Ventspils S.Paipals-Šulcs  
24 Gulbe Gerda 200202 Rūjiena 24,02 19.09. Valga      
25 Skujiņa Katrīna 2002 Ogre 23,64 26.09. Koknese Z.Kincis    
                   
      "B " grupa            
                   
    Meitenes   ( 2000.-2001.dz.g.)   - 400 g              
                   
                   
1 Jankovska Monta 231100 Kuldīga 48,56 31.07. Valmiera I.Stukule    
2 Vilhovika Signe 300800 Ogre 42,70 7.03. Rīga A.Priževoits  
3 Lisovska Veronika 250301 Valkas novads 41,02 15.05. Rīga L.Krūkliņa    
4 Ansone Annija 241101 Kuldīga 41,00 14.06. Jelgava I.Skurule    
5 Ozola Nikola 20201 Ogre 40,60 26.09. Koknese A.Priževoits  
6 Tračuma Katrīne 280700 Krāslava 40,43 26.09. Koknese I.Umbraško  
7 Vikštrema Alma Vikija 200900 Kuldīga 39,99 14.06. Jelgava I.Skurule    
8 Cimermane Airita 10401 Valle 39,70 15.05. Rīga G.Briņķe    
9 Sprūde Krista 131001 Liepāja 39,11 27.06. Jēkabpils      
10 Krupņikova Rebeka 250201 Kuldīga 38,52 14.06. Jelgava I.Stukule    
11 Šulce Jana 180800 Valka 35,63 19.09. Valga      
12 Opolā Luize 230401 Ogre 35,22 15.05. Rīga A.Priževoits  
13 Ērgle Amanda 150201 Liepāja 34,27 14.06. Jelgava M.Pūpola    
14 Valtere Samanta 20800 Jelgava 33,78 27.06. Jēkabpils A.Cīrulis    
15 Krastiņa Elza 110101 Arkādija 33,69 3.06. Rīga I.Aperāne    
16 Koržeņevska Sabīne 140801 Ventspils 33,49 27.06. Jēkabpils A.Kronbergs,J.Petrovičs
17 Jablonska Vanesa 80701 Spars 33,10 02.05. Talsos M.Alaine    
18 Jančevska Sintija 181200 Ventspils 32,19 24.07. Ventspils B.Romanovska  
19 Jēkabsone Kintija 30500 Kuldīga 32,10 12.09. Ventspils I.Stukule    
20 Belova Daina 300301 Jelgava 31,82 14.06. Jelgava      
21 Pildava Anna 10500 Arkādija 31,27 27.06. Jēkabpils I.Aperāne    
22 Līduma Linda 291001 Ventspils nov. 31,22 24.jūl. Ventspils D.Lodiņš    
23 Vadone Andra 140700 Spars 31,12 19.09. Valga      
24 Birze Ance 281001 Liepāja 30,89 12.09. Ventspils Ģ.Ločmelis  
25 Zeļģe Luīze 80400 Talsi 30,59 12.09. Ventspils M.Štrobinders  
                   
      "A" grupa            
    Jaunietes   ( 1998.-99.dz.g.)   - 500 g              
                   
1 Donāne Laine 11098 Viesīte 57,78 14.06. Jelgava T.Donāne,A.Vaivads  
2 Šalme Linda Luīze 270698 Limbaži 49,07 26.09. Koknese G.Teko    
3 Niedra Aiva 180399 Balvi 46,33 04.07. Valmiera I.Kairišs    
4 Dreimane Eva 290699 Liepājas raj, 45,15 14.06. Jelgava S.Pūpola, A.Vaivads  
5 Jankovska Monta 231100 Kuldīga 43,71 04.07. Valmiera I.Stukule    
6 Jakobsone Līva 61099 Kuldīga 43,92 14.08. Kandava I.Stukule    
7 Roziņa Liene 80699 Jelgavas nov. 43,22 04.07. Valmiera I.Roziņš    
8 Pulmane Annija-Viktorija 140199 Spars 42,59 04.07. Valmiera B.Romanovska  
9 Peniķe Santa 61198 Talsi 39,73 24.04. Kandava A.Jansons  
10 Žuravļova Anastasija 060698 Spars 39,28 12.09. Ventspils M.Alaine    
11 Kalvāne Laila 300198 Ogre 38,78 15.05. Rīga J.Iklavs    
12 Vikštrema Alma 200900 Kuldīga 36,36 9.05. Liepāja      
13 Zacmane Kristiana 1999 Rīga 35,84 9.05. Liepāja M.Zacmanis  
14 Meijere Anete 110898 Spars 35,62 7.03. Rīga B.Romanovska  
15 Nagle Hārdija 290399 Madona 35,10 15.05. Rīga A.Krauklīte  
16 Rumpe Rēzija 160899 Liesma 34,95 9.05. Liepāja D.Mankusa  
17 Tračuma Katrīne 280700 Krāslava 33,45 4.07.. Valmiera      
18 Pavlovska Marija 110898 Ogre 33,15 14.08. Ogre I.Aperāne    
19 Kalniņa Ance 120499 Viesīte 31,23 23.04. Aizkrauklē G.Klibiķe    
20 Urkauska Samanta 1999 Priekule 30,71 4.07.. Valmiera      
21 Vilhovika Signe 300800 Ogre 30,39 4.07.. Valmiera A.Priževoits  
22 Vilcāne Lūcija 310199 Kuldīga 30,35 24.04. Kandava A.Lancmane  
23 Janševka Sintija 181200 Ventspils 29,90 4.07.. Valmiera      
24 Treija Inga 230598 Salacgrīva 29,27 19.06. Ogre R.Turka    
25 Bernica-Berlava Ketija 150699 Kandava 28,82 19.06. Ogre A.Gross    
                   
                   
                   
                   
    Juniores   ( 1996.-97.dz.g.)   - 600 g              
                   
                   
1 Kociņa Anete 050296 Salacgrīva 60,01 08.08. Ventspils V.Eiduka    
2 Vilcāne Agnese 61197 Aizkraukle 46,75 09.05. Liepāja I.Lulle    
3 Vanaga Dita 070296 Lielvārdes novads 41,40 14.06.. Jelgava I.Aperāne    
4 Priedīte Andrija 060197 Arkādija 39,69 20.05. Bauska A.Vaivads    
5 Pļavniece   Līga 150396 Jelgava 37,68 27.06. Jēkabpils L.Nagle    
6 Putniņa Agnija 150296 Kuldīga 35,43 24.04. Kandava I.Stukule    
7 Ūbele Alma 60497 Arkādija 34,46 14.06.. Jelgava I.Aperāne    
8 Andžāne Beāte 140997 Arkādija 33,45 27.06. Jēkabpils I.Aperāne    
9 Kaša Dita 140897 Balvi 32,18 20.05. Bauska I.Kairišs    
10 Samule Dana 181097 Valmiera 31,75 5.06. Rīga P.Karlivāns  
11 Vorfolomejeva Madara 21096 Ape 30,09 19.09. Valga A.Latika    
12 Paipala Undīne 91297 Talsi 29,13 12.09. Ventspils M.Štrobinders  
13 Kuprovska Sabīne 211196 Arkādija 22,98 27.05. Jēkabpils I.Aperāne    
                   
                   
                   
    SIEVIETES              
                   
1 Palameika Madara 180687 Ventspils 65,01 25.07. Londona G.Palameiks  
2 Ozoliņa-Kovala Sinta  260288 Ventspils 62,81 29.08. Bejinga G.Palameiks  
3 Mūze Līna 041292 Smiltene 60,48 23.05. Dakāra      
4 Kociņa Anete 050296 Salacgrīva 60,01 08.08. Ventspils R.Turka,V. Eiduka  
5 Grīva Gundega 080491 Ventspils 55,29 09.05. Liepāja M.Grīva    
6 Ikauniece Laura 310592 Jūrmala 53,67 23.08. Bejinga A.Austrups  
7 Sirmā Katrīna 310394 Arkādija 51,70 24.07. Ventspils      
8 Donāne Laine 11098 Viesīte 49,52 20.09.   T.Donāne A,.Vaivads  
9 Jēkabsone Signe 290395 Spars 47,19 11.06. Valmiera M.Štrobinders  
10 Vilcāne Agnese 61197 Aizkraukle 46,75 09.05. Liepāja I.Eversone,I.Lulle  
11 Gribule Ilze   Krāslava 46,49 24.07. Ventspils      
12 Lasmane Sanita 051194 Ventspils 46,16 27.09. tukums B.Romanovska  
13 Šalme Linda Luīze 270698 Limbaži 44,75 14.08. Kandava G.Teko    
14 Vanaga Dita 070296 Arkādija  41,40 14.06. Jelgava I.Aperāne    
15 Grabuste Aiga 240388   39,80 27.09. Tukums L.Olijare    
16 Priedīte Andrija 060197 MSĢ 39,69 20.05. Bauska A.Priževoits  
17 Bikanova Saija 260192   38,91 05.07. Inovroclava      
18 Dramačonoka Ilona 040992 LU 38,80 22.07. Valmiera A.Austrups  
19 Pļavniece Līga 150396 Jelgavas nov. 38,41 25.07. Jēkabpils L.Nagle    
20 Pulmane Anija 140199 Ventspils 38,37 24.07. Ventspils B.Romanovska  
21 Niedra Aiva 180399 Balvu SS 38,32 02.05. Jēkabpils I.Kairišs    
22 Balande-Balode Sandija 70197 Tukuma nov. 37,92 27.09. Tukums      
23 Žuravļova Anastasija 60698 Spars 37,88 08.08. Ventspils M.Alaine    
24 Ruhocka Uneta 121182 Bauskas nov. 36,55 18.07. Bauska      
25 Kaša Dita 140897 Balvi 35,93 25.07. Jēkabpils I.Kairišs    
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
               
                   


 


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv