Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: 2015.gada labākie 25

Norises laiks: No 2015-12-07 līdz 2015-12-07

Norises vieta:

Papildus informācija:

      25 labākie            
      Vīrieši            
      2015.gada  rezultāti           
                   
      "D " grupa            
                   
    Zēni   ( 2004.dz.g.)   - 400 g              
                   
1 Bogdanovs Klāvs 2004 Ventspils nov. 29,44 12.09. Ventspils Čaklis    
2 Driviņš Kristers 240804 Liepājas r. 29,07 12.09. Ventspils Ģ.Ločmelis  
3 Ziņģis Mārcis 80404 Kuldīga 28,71 12.09. Ventspils I.Skurule    
4 Krauklis Kristers 2005 Smiltene 28,17 19.09. Valga      
5 Rjabovs Dārijs 250204 Ventspils nov. 27,07 12.09. Ventspils Paipals    
6 Konderko Arturs 250404 Jelgava 26,20 14.06. Jelgava A.Fomenko  
7 Sviķis Edvards 2004 Smiltene 25,98 14.06. Jelgava G.Markss    
8 Grunte Kristers 300104 Kandava 25,93 14.06. Jelgava E.Juhņeviča  
9 Grīnbergs Daniels 2004 Liepājas r. 25,50 12.09. Ventspils Ģ.Ločmelis  
10 Merinovs Jevģēnijs 40904 Izvalta 24,52 14.06. Jelgava J.Gribule    
11 Lasis Arturs 2004 Ogre 23,58 14.06. Jelgava      
12 Pūce Guntars 251105 Ventspils nov. 23,50 12.09. Ventspils A.Kronbergs  
13 Suntažš Rudolfs 21204 Talsi 23,27 26.09. Koknese M.Štrobinders  
14 Brauners Kaspars 280605 Ventspils nov. 22,40 19.09. Valga      
15 Vilcāns Valters 2004 Aizkraukle 22,08 26.09. Koknese      
16 Laškovs Elvis 260604 Rūjiena 21,85 19.09. Valga      
17 Zīmelis Renārs 20204 Aizkraukle 21,67 14.06. Jelgava      
18 Lindenblats Ģirts 110105 Kuldīga 21,38 14.06. Jelgava      
19 Petrovs Markuss 2005 Smiltene 21,03 19.09. Valga      
20 Rudzītis Egils 2004 Ventspils nov. 20,98 12.09. Ventspils Čaklis    
21 Vīksniņš Andrejs 2004 Gulbene 20,94 19.09. Valga      
22 Zilpuris Gints 2004 Bauska 20,64 14.06. Jelgava      
23 Čelnovs Alekss 111004 Viesīte 20,55 28.04. Aizkrauklē G.Klibiķe    
24 Medveckis Raitis 160404 Aizkraukle 20,53 14.06. Jelgava      
25 Opolais Miks  2006 Ogre 20,09 14.06. Jelgava      
                   
                   
      "C " grupa            
    Zēni   ( 2002.-2003.dz.g.)   - 400 g              
                   
1 Krauklis Dāvis 100402 Smiltene 50,17 14.06. Jelgava G.Markss    
2 Čakšs Artis 250102 Jelgavas nov. 48,97 14.06. Jelgava E.Čakša    
3 Berlinskis Niks 40702 Vecumnieki 42,43 14.06. Jelgava      
4 Kuzmins Pavels 160302 Aizkraukle 41,11 14.06. Jelgava A.Rublis    
5 Vitka Verners 280302 Ventspils nov. 38,40 19.09. Valga J.Petrovičs,A.Kronbergs
6 Goršanovs Daniels 210802 Jelgava 38,33 6.07. Iecava E.Čakša    
7 Starķis Edvards 200402 Balvi 37,46 19.09. Valga I.Kairišs    
8 Mutulis Nauris 2002 Viesīte 37,45 14.06. Jelgava      
9 Sveķis Krists 2002 Gulbene 37,42 19.09. Valga      
10 Šalmis Miks Gustavs 251102 Limbaži Salacgr. 36,78 6.07. Iecava G.Teko    
11 Seinass Filips 180303 Limbaži Salacgr. 35,34 19.09. Valga G.Teko    
12 Baraus Roberts 270602 Ventspils nov. 35,21 6.07. Iecava J.Petrovičs,A.Kronbergs
13 Andrrejevs Ričards 2003 Gulbene 35,00 19.09. Valga      
14 Jekovičs Arturs 71103 Kandava 33,87 6.07. Iecava A.Gross    
15 Eizāns Lauris 2002 Balvi 33,63 26.09. Koknese I.Kairišs    
16 Sausais Jānis 2002 Smiltene 33,52 14.06. Jelgava      
17 Gerasimovs Aleksandrs 10603 Jelgava 32,37 14.06. Jelgava E.Čakša    
18 Makejevs Deniss 220302 Aizkraukle 31,19 26.07. Koknese A.Rublis    
19 Andriekus Rolands 260602 Spars 31,16 12.09. Ventspils J.Petrovičs,A.Kronbergs
20 Siliņš Arturs 281003 Liepāja 30,90 12.09. Ventspils Ģ.Ločmelis  
21 Kalniņš Toms 271102 Talsi 30,86 12.09. Ventspils J.Vīriņš    
22 Vatutins Jānis 120903 Jelgava 30,86 6.07. Iecava E.Čakša    
23 Tomass Ričards 50803 Liepāja 30,80 12.09. Ventspils Ģ.Ločmelis  
24 Barkovskis Toms 151203 Limbaži Salacgr. 30,77 19.09. Valga G.Teko    
25 Pošeika Uvis 2002 Balvi 30,75 19.09. Valga I.Kairišs    
                   
      "B " grupa            
                   
    Zēni   ( 2000.-2001.dz.g.)   - 600 g              
                   
1 Suntažs Krišjānis 191200 Talsi 63,21 24.07. Ventspils M.Štrobinders  
2 Špons Raivis 170500 Limb.Salacgr. 55,46 9.09. Brno A.Rozenbergs  
3 Upenieks Mārcis 80800 Bauska 52,62 26.09. Koknese A.Indriksone  
4 Putniņš Kristaps 90301 Arkādija 51,60 9.09. Brno I.Eversone  
5 Skuruls Kristiāns 50201 Kuldīga 51,38 24.07. Ventspils I.Skurule    
6 Kļaviņš Artis 250100 Arkādija 48,91 27.06. Jēkabp. I.Eversone  
7 Kozjakovs Olegs 130101 Aizkraukle 47,46 26.09. Koknese V.Velčinskis  
8 Brigaders Dmitrijs 210900 Arkādija 45,90 2.06. Rīga I.Eversone  
9 Paipals Niklāvs 2000 MSĢ 43,35 26.09. Koknese A.Eikens    
10 Gorbačevs Armands 90300 Aizkraukle 42,96 26.09. Koknese Z.Karols    
11 Zagorskis Emils 180400 Valmiera 42,94 19.09. Valga L.Dzene    
12 Indričs Matīss 230701 Aizkraukle 42,85 14.06. Jelgava M.Holsts    
13 Mežvinskis Dairis 2000 Madona 42,72 26.09. Koknese A.Krauklīte  
14 Zommers Ēriks 151100 Olaine 42,43 27.06. Jēkabp. A.Zeile    
15 Leonas Vjačeslavs 220400 Izvalta 41,57 14.06. Jelgava J.Gribule    
16 Kaseckis Kirils 160101 Ludza 41,38 27.06. Jēkabp. S.Fenčenko  
17 Kovtuns Gļebs 160201 Ludza 39,76 27.06. Jēkabp. S.Fenčenko  
18 Buske Andris 200301 Jelgava 39,73 15.05. Rīga A.Fomenko  
19 Rūtiņš Arturs 280400 Ogre 39,40 15.05. Rīga A.Priževoits  
20 Zirnis Ralfs Kristers 30301 Kuldīga 38,78 12.09. Ventspils I.Stukule    
21 Ūdris Ralfs 250801 Valmiera 37,28 19.09. Valga L.Dzene    
22 Švecs Anatolijs 261100 Daugavpils 37,02 15.05. Rīgā J.Markevics  
23 Kraučuks Niks 40701 Kuldīga 36,70 12.09. Ventspils I.Skurule    
24 Platais Matīss 2001 Vecumnieki 36,36 26.09. Koknese G.Briņķe    
25 Šķēle Jānis 2001 MSĢ, Madona 36,14 26.09. Koknese A.Eikens    
                   
      "A " grupa            
                   
    Jaunieši (1998.-1999.dz.g.) 700 g              
                   
1 Gailums Patriks 100598 Arkādija 77,15 14.06. Jelgava I.Eversone  
2 Velps Matīss 090799 Smiltene 73,57 14.06. Jelgava G.Markss    
3 Jaunpujens Kristaps 60699 Vecumnieki 70,07 15.05. Rīga E.Zaharāns  
4 Gļauda Roberts 170499 Bauska 66,81 09.05. Liepāja R.Makevics  
5 Oskerko Miks 170698 Talsi 65,90 12.09. Ventspils A.Jansons  
6 Beļavnieks Krišjānis 100798 Madona 59,49 26.09. Koknese A.Krauklīte  
7 Rūmnieks Fēlikss 100198 Ventspils 58,86 15.05. Rīga A.Kronbergs  
8 Riekstiņš Aleks 50799 arkādija 53,33 15.05. Rīga I.Eversone  
9 Kutra Dāvids 99 Bauska 50,33 26.09. Koknese R.Makevics  
10 Bambulis Gvido 99 Gulbene 48,98 15.05. Rīga G.Sirmā    
11 Stepanovs Roberts 221299 Ludza 47,82 19.06. Ogre J.Ostaševs  
12 Upenieks Mārcis 80800 Bauska 47,79 04.07. Valmiera      
13 Samauskis Niks 20499 Kuldīga 46,93 26.09. Koknese A.Eikens    
14 Neiders Vilnis 110399 Jelgava 46,08 19.06. Ogre E.Čakša    
15 Ladusāns Haralds 300899 Bauska 45,95 19.06. Ogre R.Makevics  
16 Lagzdiņš Einars 121199 Bauska 44,59 19.06. Ogre A.Indriksone  
17 Saldovers Mikus 98 Aizkraukle 44,35 07.03. Rīga Z.Karols    
18 Bērziņš Kārlis 50999 Ventspils 43,43 24.04. kandava J.Petrovičs  
19 Pavlovičs Pēteris 300499 Aizkraukle 41,57 07.03. Rīga Z.Karols    
20 Zommers Ēriks 151100 Olaine 39,92 09.05. Liepāja      
21 Šefanovskis Artūrs 240398 Ventspls 38,65 09.05. Liepāja A.Kronbergs  
22 Laizāns Sandis 98 Kandava 38,64 24.04. kandava A.Gross    
23 Kajaks Reinis 99 Ventspils 38,37 24.04. kandava A.Kronbergs  
24 Juška Rihards 180399 MSĢ, Madona 38,15 26.09. Koknese A.Eikens    
25 Reinvalds Sandis 40298 Ventspils nov. 36,86 19.06. Ogre D.Lodiņš    
                   
                   
                   
    Juniori   (1996.-97.dz.g.)   - 800 g              
                   
1 Groza Jāzeps 260997 Smiltenes SC 68,72 20.05. Bauska G.Markss    
2 Meirēns Arturs 010296 Valka- MSĢ 68,53 03.06. Tallina A.Vaivads    
3 Griezītis Ričards 010397 Sigulda 67,66 03.06. Tallina A.Vaivads    
4 Kļaviņš Zigmārs Jāzeps 081297 Rēzekne 62,26 14.06. Jelgava I.Cipruss    
5 Kļaviņš Guntis 101096 Arkādija 57,84 20.05. Bauska I.Aperāne    
6 Roziņš Dagnis 300697 Jelgavas nov. 54,28 27.06. Jēkabpils I.Roziņš    
7 Andersons Žanis 220296 Saldus 54,03 24.07. Ventspils D.Mankusa  
8 Naglis Dāvis 091196 Madona 51,14 27.06. Jēkabpils A.krauklītis  
9 Lurins Aleksis 260396 Spars 51,10 27.06. Jēkabpils A.Dogadovs  
10 Strikaitis Aleksandrs 270697 Talsu nov. 50,09 24.07. Ventspils M.Štrobinders  
11 Selezens Edgars 250296 Kandava 48,03 24.04. Kandava A.Gross    
12 Gorins Dainis 120196 Riebiņi/MSĢ 47,80 27.06. Jēkabpils A.Vaivads    
13 Oļehnovičs Edijs 160797 Tume 44,59 27.06. Jēkabpils G.Auziņš    
14 Streičs Rūdolfs 150297 Arkādija 44,17 21.07. Valmierā I.Aperāne    
15 Štoferts Arvis 100397 Kandava 43,48 24.04. Kandava A.Gross    
16 Kriņģelis Jānis 150797 Ventspils 43,15 14.06. Jelgava B.Romanovska  
17 Bērsons Dāvis 100697 Kandava 41,55 14.06. Jelgava A.Gross    
18 Ūdris Dāvis 210597 Talsi 40,60 14.06. Jelgava M.Štrobinders  
19 Sivko Rolands 40496 Daugavpils 37,47 25.05. Bauska      
                   
                   
    VĪRIEŠI              
                   
1 Štrobinders Rolands 140492 Talsu NSS 83,37 28.05. Rīga M.Štrobinders  
2 Čakšs Gatis 120495 Murjāņi 80,06 14.06. Jelgava A.Vaivads    
3 Sirmais Zigismunds 060592 Arkādija 79,37 12.07. Gwangju      
4 Kovals Ainārs 211181 Rīga 78,90 28.05. Rīga patst.    
5 Grīva Jānis Svens 240393 Ventspils 77,34 14.06. Jelgava M.Grīva    
6 Brūns Ansis 290389 Ventspils SS 74,85 08.08. Ventspils U.Doniņš    
7 Svažs Uģis 020289   72,53 02.05. Aidaho      
8 Rags Ēriks 010675 Ventspils SS 72,03 24.07. Ventspils M.Grīva    
9 Gailums Patriks 100598 Arkādija 70,10 08.08. Ventspils I.Eversone  
10 Groza Jāzeps 260997 Smiltenes SC 68,72 20.05. Bauska G.Markss    
11 Meirēns Arturs 10296 Valka-MSĢ 68,53 03.06.   A.Vaivads    
12 Griezītis Ričards 010397 Sigulda 67,66 03.06. Tallina A.Vaivads    
13 Rūtiņš Edgars 010590 Arkādija 63,49 09.05. Liepāja I.Aperāne    
14 Strazdiņš Mārtiņš 261094 Arkādija 63,26 22.05. Rīga L.Peļņa    
15 Blekte Augusts 050693 Madonas BJSS 63,25 14.06. Jelgava I.Eversone  
16 Grēns Mārcis 070194 Smiltenes SC 63,18 14.06. Jelgava A.Vaivads    
17 Kļaviņš Zigmārs Jāzeps 081297 Rēzekne 62,26 14.06. Jelgava I.Cipruss    
18 Drava Jānis 180390 Valmiera 61,71 12.09. Ventspils      
19 Jaunpujens Kristaps 60699 Vecumnieki 61,42 14.08. Kandavā      
20 Linbergs Sandris 40980 Tukums 60,14 05.09.        
21 Eriņš Edgars 180686 Madona 59,35 20.05. Bauska      
22 Kļaviņš Guntis 101096 Arkādija 57,84 20.05. Bauska I.Aperāne    
23 Oskerko Miks 170698 Talsi 57,83 14.08. Bauska A.Jansons  
24 Dreimanis Artūrs 160892 Arkādija 56,76 05.06. Rīga I.Eversone  
25 Gailis Edgars 220991 Arkādija 56,14 22.05. Rīga J.Kolidzejs  
                   
                   
                   


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv