26.maijā Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgavā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa

Norises laiks: No 2016-06-19 līdz 2016-06-19

Norises vieta: Jelgava

Papildus informācija:

  OČ Jāņa Lūša kausu izcīņa šķēpa mešanā                  
                           
                  19.06.2016.        
                  Jelgavā        
                           
                           
                           
Šķēpa mešana meitenēm "D" grupa   (2005 .dz. un jaunākas) - 400 g    
                           
Nr. Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris    
1 Bukovska Everita 2005 Kandava 19,34     18,64     19,34 E.Juhņēviča    
2 Kadaģe Agate 280205 Liepājas rajons 18,94     19,33     19,33 Ģ.Ločmelis    
3 Bembere Inese 190106 Arkādija 15,99     17,32     17,32 I.Aperāne    
4 Robežniece Sanija 90505 Kuldīga 17,27     17,09     17,27 I.Skurule    
5 Kaņepe Parisa Anna 2005 Kandava 13,59     15,69     15,69 E.Juhņēviča    
6 Kuļijeva Amanda 2005 Kandava 13,61     15,23     15,23 E.Juhņēviča    
7 Oša Emīlija 2005 Talsu novads/MŠŠK 14,98     13,52     14,98 M.Štrobinders    
  Bruzgule Viktorija 2005 Sēlijas SS x           bez rez. G.Klibiķe    
                           
                           
Šķēpa mešana meitenēm "C" grupa   (2003. - 2004. dz. g.) - 400 g    
                           
Nr. Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris    
1 Upīte Annika 241003 Jelgavas novads 34,89     33,29 33,11 36,94 36,94 L.Nagle    
2 Kovaļčuka Sintija 50503 Talsu novads 29,54     24,72 26,50 30,61 30,61 A.Jansons    
3 Kesylyte Paulina 311203 Lietuva 27,61     24,03 30,61 25,65 30,61 R.Ramanauskaite    
4 Liepājniece Beate 210303 Ventspils 29,94     29,75 27,02 28,75 29,94 J.Petrovičs, A.Kronbergs    
5 Ziemiņa Hanna Gabriela 120504 Smiltene 29,63     26,71 28,14 26,23 29,63 G.Markss    
6 Vestarta Elva 81203 Jelgavas novads 29,02     28,19 28,82 26,58 29,02 I.Roziņš    
7 Igenberga Krista 2003 Ogre 27,85     x 21,81 23,74 27,85 A.Priževoits    
8 Maško Samanta 250303 Jelgava 26,86     25,12 26,70 22,32 26,86 A.Fomenko    
9 Špone Rēzija 110204 Limbažu un Salacgrīvas NSS 26,71           26,71 G.Teko    
10 Redviņa Sindija 2004 Talsi 25,65           25,65 A.Jansons    
11 Švarcbaha Marta Laura 2003 Jelgavas novads 24,63           24,63 I.Roziņš    
12 Surikova Diāna 2003 Ogre 24,61           24,61 Z.Kincis    
13 Jurjāne Marta 130303 Arkādija 24,55           24,55 I.Aperāne    
14 Paipala Alise 2004 Talsu novads/MŠŠK 24,05           24,05 M.Štrobinders    
15 Sīviņa Marta 031003 Ogre 23,85           23,85 A.Priževoits    
16 Lamstere Alīna 240703 Ventspils Spars 23,83           23,83 B.Romanovska    
17 Dreže Dace 30403 Liepājas rajons 23,72           23,72 Ģ.Ločmelis    
18 Pučinska Jekaterina 170403 Jelgava 22,96           22,96 A.Fomenko    
19 Knope Elizabete 2003 Jelgava 22,58           22,58 S. Lorence    
20 Kļava Katrīna  280703 Arkādija 22,38           22,38 I.Eversone    
21 Hadaņonoka Dita 2004 Kandava 21,40           21,40 A.Gross    
22 Dorči Samanta 30204 Bauska 21,02           21,02 R.Maķevics    
23   270104 Bauska 20,55           20,55 R.Maķevics    
24 Suntaža Katrīna 2003 Talsu novads 19,83           19,83 A.Jansons    
  Kristovska Viktorija Tīna 2003 Talsu novads/MŠŠK x           bez rez. M.Štrobinders    
                           
Šķēpa mešana meitenēm "B" grupa (2001. - 2002. dz. g.) - 400 g    
                           
Nr. Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris    
1 Svistuna Marija 20702 Ventspils 43,65 42,18 46,78 45,34 42,43 51,19 51,19 M.Alaine    
2 Majauskaite Meda 210301 Lietuva 44,01 47,03 44,11 48,19 45,63 x 48,19 V.Maleckiene    
3 Lisovska Veronika 2002 Valkas nov. BJSS 41,78 40,82 x 46,69 43,48 45,76 46,69 L.Krūkliņa G.Markss    
4 Ozola Nikola 20201 Ogre 42,31 x 43,95 41,44 46,50 44,60 46,50 A.Priževoits    
5 Stepiņa Ieva Annija 2002 Kandava 34,07 39,70 36,49 36,96 40,38 39,72 40,38 I.Matīss    
6 Chudobaite Skaiste 051001 Lietuva 38,11 x x x x 39,33 39,33 R.Ramanauskaite    
7 Marksa Sabīne 70602 Smiltene 33,38 39,30 x x 36,79 34,78 39,30 G.Markss    
8 Ansone Annija Paula 241101 Kuldīga 33,71 38,07 34,63 35,46 34,78 34,30 38,07 I.Skurule    
9 Opolā Luīze 230401 Ogre 35,52 x 37,58       37,58 A.Priževoits    
10 Lesniece Liena 230702 SS "Arkādija" 30,35 x 32,84       32,84 I.Eversone    
11 Dubulte Laura Silvija 220302 Limbažu un Salacgrīvas NSS x 31,42 32,45       32,45 A.Rolmanis    
12 Koržeņevska Sabīne 90101 Ventspils Spars 29,12 x 31,04       31,04 J.Petrovičs A.Kronbergs    
13 Birze Ance 281001 Liepājas rajons 27,90 x 30,06       30,06 Ģ.Ločmelis    
14 Belova Daina 300301 Jelgavas novads 29,78 x 30,03       30,03 I.Roziņš    
15 Hartmane Valērija Ruta 2001 Sēlijas SS 28,46 25,07 27,00       28,46 T.Donāne    
16 Brakovska Katrīna 2002 Sēlijas SS 20,87 26,59 22,48       26,59 T.Donāne    
17 Deržinskaite Linda 291101 Ventspils novads x 23,32 25,20       25,20 A.Čaklis M.Alaine    
18 Urķe Aivita 2002 Sēlijas SS 23,54 22,86 24,59       24,59 T.Donāne    
19 Krastiņa Elza 110101 Arkādija 24,17 x x       24,17 I.Aperāne    
20 Dunkure Kristīne 40601 Ventspils novads x 23,29 22,16       23,29 A.Čaklis M.Alaine    
21 Legzdiņa Estere Leina 70502 SS "Arkādija" 17,36 18,81 17,55       18,81 I.Eversone    
22 Liepiņa Paula 20402 Talsi 11,30 18,12 x       18,12 A.Jansons    
                           
                           
Šķēpa mešana jaunietēm "A" grupa   (1999. - 2000. dz. g.) - 500 g    
                           
Nr. Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris    
1 Niedra Aiva 180399 Balvi 46,61 47,65 45,24 45,53 43,39 47,60 47,65 I.Kairišs    
2 Jankovska Monta 231100 Kuldīga 45,73 40,33 42,15 41,42 41,38 39,58 45,73 I.Stukule    
3 Pūlmane Annija 140199 Ventspils Spars 39,46 44,48 x 38,90 42,77 42,47 44,48 B.Romanovska    
4 Roziņa Liene 80699 Jelgavas novads 35,01 38,91 42,82 39,57 41,48 40,50 42,82 I.Roziņš    
5 Dreimane  Eva 290699 MSĢ x 41,06 42,14 38,98 40,38 x 42,14 A.Vaivads    
6 Jakabsone Līva 61099 MSĢ-Kuldīga 37,81 39,06 41,15 x x 37,22 41,15 A.Vaivads    
7 Vilhovika Signe 300800 Ogre 39,99 x x 37,46 39,26 x 39,99 A.Priževoits    
8 Savicka Amanda 291200 Bauska 38,92 34,76 36,86 36,76 37,09 33,88 38,92 R.Maķevics    
9 Ševčenko Anna 100199 Jelgava 30,62 x 33,93       33,93 A.Fomenko    
10 Vikštrēma Alma Vikija 200900 Kuldīga x x 32,33       32,33 I.Skurule    
11 Dombrava Džeina 60700 Arkādija 27,59 30,18 27,70       30,18 I.Aperāne    
12 Kalniņa Ance 1999 Sēlijas sS 24,93 28,28 29,48       29,48 G.Klibiķe    
13 Jēkabsone Kintija 30500 Kuldīga 26,15 27,10 27,83       27,83 I.Stukule    
14 Pildava Anna Elizabete 30500 Arkādija x x 27,36       27,36 I.Aperāne    
15 Jēkabsone Ērika 030500 Kuldīga 20,98 x 23,02       23,02 I.Stukule    
16 Lage Rūta Anna 241000 Arkādija x 15,94 x       15,94 I.Aperāne    
                           
                           
                           
Šķēpa mešana juniorēm (1997. - 98. dz. g.) - 600 g    
                           
Nr. Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris    
1 Donāne Laine 1998 Sēlijas SS, MSĢ 42,56 45,66 50,41 47,64 46,06 52,17 52,17 A.Vaivads T.Donāne    
2 Vilcāne Agnese 61197 Arkādija 44,81 50,06 49,86 46,24 48,41 43,16 50,06 I.Eversone    
3 Šalme Linda Luīze 270698 Limbažu un Salacgrīvas NSS 41,71 40,02 x 38,80 x 40,80 41,71 G.Teko L.Eversone    
4 Pavlovska Marija 110898 Ogres NSC 32,54 34,53 32,20 x 34,86 x 34,86 I.Aperāne    
5 Peniķe Santa 1998 Talsu novads x 31,40 x 32,93 34,30 34,85 34,85 A.Jansons    
6 Paipala Undīne 1997 Talsu novads/MŠŠK 30,90 31,96 x 31,07 30,56 30,94 31,96 M.Štrobinders    
7 Andžāne Beate Krista 140997 Ogres NSC 30,27 31,53 31,51 x x 31,23 31,53 I.Aperāne    
                           
                           
                           
                           
                           
                           
Nr. Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris    
1 Mūze Līna 41292 Smiltene 54,70 52,91 52,89 55,09 56,74 56,94 56,94      
2 Jasiūnaite Liveta 260776 Lietuva 56,39 55,61 54,98 54,58 x 56,24 56,39 T.Nekrošaite    
3 Kociņa Anete 070296 Arkādija 53,67 55,52 x x 52,68 56,35 56,35 V.Eiduka    
4 Jakubaityte Indre 240176 Lietuva 53,60 54,23 x x 55,79 x 55,79 T.Nekrošaite    
5 Grīva Gundega 080491 Ventspils 55,30 53,07 52,16 x x 49,83 55,30 M.Grīva    
6 Dobilaite Simona 230595 Lietuva 47,69 x x 47,36 51,55 x 51,55 T.Nekrošaite    
7 Sirmā Katrīna 310394 Rīga 50,13 47,94 50,49 49,75 x x 50,49 G.Sirmais    
8 Barvičiūte Viktorija 260189 Lietuva 46,99 50,18 48,84 48,71 46,80 48,05 50,18 D.Jursiene    
9 Kunckaite Kamile  270597 Lietuva 34,61 34,82 32,92       34,82      
                           
                           
                           
Šķēpa mešana zēniem "D"grupa   ( 2005.dz. un jaunāki)   - 400 g    
                           
Nr. Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris    
1 Krauklis Kristers 120505 Smiltene 30,31     29,53 27,56 26,12 30,31 I.Grēns G.Markss    
2 Lindenblats Ģirts 220505 Kuldīga 27,16     28,36 x 22,93 28,36 I.Skurule    
3 Opolais Miks 2006 Ogre 23,11     23,19 27,90 28,35 28,35 A.Priževoits    
4 Vilmanis Austris 2005 Kandava 27,84     24,53 27,42 23,60 27,84 A.Gross    
5 Kisa Eimantas 101205 Liepājas rajons 23,45     24,50 27,82 24,86 27,82 Ģ.Ločmelis    
6 Kaņeps Ralfs 2005 Kandava 24,89     24,73 22,67 26,43 26,43 E.Juhņēviča    
7 Doniņš Kristiāns 2005 Kandava 23,41     23,29 21,34 23,51 23,51 E.Juhņēviča    
8 Dobelis Kārlis Antonio 310705 Liepājas rajons 22,50     20,78 20,84 22,04 22,50 Ģ.Ločmelis    
9 Pūce Guntars 2005 Ventspils 22,44           22,44 J.Petrovičs A.Kronbergs    
10 Rasmanis Mareks 2005 Kandava 20,65           20,65 E.Juhņēviča    
11 Markss Kristians 271206 Smiltene 20,15           20,15 I.Grēns G.Markss    
12 Meijers Nils 2006 Ogre 20,11           20,11 A.Priževoits    
13 Leons Ralfs 040707 Smiltene 16,52           16,52 U.Kalnīte    
14 Stabulnieks Rinalds 10107 Arkādija 14,56           14,56 I.Aperāne    
                           
                           
                           
Šķēpa mešana zēniem "C" grupa (2003. - 2004. dz. g.) - 400 g    
                           
Nr. Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris    
1 Tomass Ričards Daniels 050803 Liepājas rajons 41,52     39,45 39,70 41,40 41,52 Ģ.Ločmelis    
2 Seinass Filips 180303 Limbažu un Salacgrīvas NSS 36,78     35,20 39,02 38,99 39,02 G.Teko, A.Ķirsis    
3 Siliņš Artūrs 201003 Liepājas rajons 37,20     35,89 38,85 x 38,85 Ģ.Ločmelis    
4 Purviņš Pauls 50303 Kuldīga 31,56     34,05 36,96 37,00 37,00 I.Skurule    
5 Straupe Krišjānis Augusts 290603 Talsu novads/MŠŠK 35,03     x 26,90 x 35,03 M.Štrobinders    
6 Bruzgulis Kristers 2003 Sēlijas SS 33,33     28,39 31,61 32,24 33,33 G.Klibiķe    
7 Baumanis Mareks 270403 Smiltene 31,32     28,90 24,16 x 31,32 G.Markss    
8 Maulis Niks 50903 Kuldīga 30,53     24,73 25,62 24,82 30,53 I.Stukule    
9 Ziņģis Mārcis 80404 Kuldīga 30,30           30,30 I.Skurule    
10 Grīgs Jurģis 2003 Kandava 29,84           29,84 A.Gross    
11 Krūmiņš Rūdolfs 2003 Talsu novads 29,65           29,65 E.Juhņēviča    
12 Stabačinskas Patrikas 170904 Lietuva 29,20           29,20 R.Ramanauskaite    
13 Kazaks Kārlis 2004 Kandava 28,80           28,80 E.Juhņēviča    
14 Suntažs Rūdolfs 2004 Talsu novads/MŠŠK 27,76           27,76 M.Štrobinders    
15 Čelnovs Alekss 2004 Sēlijas SS 26,74           26,74 G.Klibiķe    
16 Spūlis Bruno 41204 Ogre 25,29           25,29 A.Priževoits    
17 Muska Miks 2003 Kandava 25,26           25,26 A.Gross    
18 Skukovskis Ēriks 180504 Ventspils Spars 24,61           24,61 J.Petrovičs A.Kronbergs    
19 Jansons Bruno 2003 Kandava 23,58           23,58 A.Gross    
20 Bemberis Ralfs 241003 Arkādija 23,35           23,35 I.Aperāne    
21 Brunzāts Artis 91104 Liepājas rajons 22,58           22,58 Ģ.Ločmelis    
22 Konderko Artūrs 250304 Jelgava 22,09           22,09 A.Fomenko    
                           
                           
Šķēpa mešana zēniem "B" grupa (2001. - 2002. dz. g.) - 600 g    
                           
Nr. Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris    
1 Krauklis Dāvis 100402 Smiltene 48,74 45,95 x 42,05 51,17 x 51,17 G.Markss    
2 Skuruls Kristiāns 050201 Kuldīga 47,59 47,31 47,60 48,89 x x 48,89 I.Skurule    
3 Muraška Donatas 040202 Lietuva 41,50 44,38 40,05 40,60 43,20 41,77 44,38 V.Strokas    
4 Buske Andris 200301 Jelgava 35,30 x x 31,87 35,81 43,04 43,04 A.Fomenko    
5 Ali Karims 160101 Ogre 35,66 41,16 37,83 x x x 41,16 A.Priževoits    
6 Goršanovs Daniels 210802 Jelgavas novads 38,79 38,81 35,24 35,57 36,40 31,77 38,81 E.Čakša    
7 Meļņiks Aleksis 50701 Kuldīga x 31,77 35,81 31,76 32,00 x 35,81 Ie. Skurule    
8 Aņisimovs Aleksis 160902 Arkādija 35,39 x x 34,70 x x 35,39 I.Aperāne    
9 Zirnis Ralfs Kristers 030301 Kuldīga x x 35,28       35,28 I.Stukule    
10 Liberts Martins 150502 Talsu novads 34,72 x x       34,72 A.Jansons    
11 Vinovskis Zigmārs 040702 Vecumnieki 34,37 33,29 x       34,37 G.Briņķe    
12 Krūmiņš Miks Kristers 010301 Jelgava 32,76 34,18 31,18       34,18 A.Fomenko    
13 Kalniņš Toms 2002 Talsu novads/MŠŠK 31,38 24,67 x       31,38 M.Štrobinders    
14 Šalmis Miks Gustavs 251102 Limbažu un Salacgrīvas NSS 29,83 31,27 29,38       31,27 A.Ķirsis    
15 Barauss Roberts 270602 Ventspils Spars 30,81 x x       30,81 J.Petrovičs, A.Kronbergs    
16 Matīss Kaudze 270302 Ventspils Spars 27,96 29,39 24,74       29,39 B.Romanovska    
17 Anufrejevs Ralfs 2002 Sēlijas sS 27,45 27,47 27,55       27,55 G.Klibiķe    
18 Pupeļs Vladislavs 2002 Sēlijas sS 21,08 24,94 25,95       25,95 G.Klibiķe    
19 Moļs Kristaps 2002 Sēlijas sS 20,42 13,58 x       20,42 G.Klibiķe    
20 Grudulis Kristiāns 70702 Jelgava x 20,05 15,30       20,05 S. Lorence    
  Šaraninas Lukas 20501 Lietuva x x x       bez rez. R.Ramanauskaite    
                           
                           
      Šķēpa mešana jauniešiem "A"grupa   ( 1999.-2000.dz.g.)   - 700 g                    
                           
Nr. Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris    
1 Velps Matīss 090799 Smiltene 61,69 x 64,83 69,43 75,33 x 75,33 G.Markss    
2 Jaunpujens Kristaps 60699 Vecumnieki x 56,65 71,91 x x x 71,91 O.Vaisjūns    
3 Gļauda Roberts 170499 Bauska x 57,09 x 58,68 x 65,36 65,36 R.Maķevics    
4 Suntažs Krišjānis 2000 Talsu novads/MŠŠK x 52,62 62,45 x x x 62,45 M.Štrobinders    
5 Špons Raivis 170500 Limbažu un Salacgrīvas NSS 53,12 56,21 56,50 53,66 x 55,56 56,50 A.Rozenbergs, I.Eversone    
6 Mežvinskis Dairis 200500 Madona x 47,20 52,58 x x 42,99 52,58 A.Krauklīte    
7 Upenieks Mārcis 80800 Bauska 47,34 48,51 51,57 48,69 51,82 48,70 51,82 R.Maķevics    
8 Rūtiņš Artūrs 280400 Ogre 45,66 45,49 48,56 x x x 48,56 A.Priževoits    
9 Brigaders Dmitrijs 210900 Arkādija x 44,92 48,11       48,11 I.Eversone    
10 Lazdiņš Einārs 121199 Bauska 45,29 41,57 46,57       46,57 R.Maķevics    
11 Kutra Dāvis 220499 Bauska 42,22 45,70 46,43       46,43 R.Maķevics    
12 Ladusāns Haralds 300899 Bauska 43,99 46,09 45,86       46,09 R.Maķevics    
13 Kalniņā Paulis 90700 Arkādija 37,90 42,62 x       42,62 I.Eversone    
14 Ķikurs Ēriks 20499 Vecumnieki x 39,99 x       39,99 G.Briņķe    
15 Korotkijs Artūrs 100200 Arkādija 37,29 36,26 x       37,29 I.Eversone    
16 Aldiņš Sandis 2000 Sēlijas SS 33,54 x 31,96       33,54 G.Klibiķe    
17 Skuja Edgars 60500 Arkādija x x 31,43       31,43 I.Eversone    
18 Žaimis Mārtiņš 311099 Ventspils Spars 30,08 30,41 x       30,41 B.Romanovska    
                           
                           
                           
Šķēpa mešana junioriem (1997. - 98. dz. g.) - 800 g    
                           
Nr. Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris    
1 Gailums Patriks 100598 Arkādija 66,87 x 64,74 68,77 70,36 71,48 71,48 I.Eversone    
2 Masteika Modestas 250998 Lietuva 61,16 65,10 x 64,09 66,77 64,16 66,77 V.Strokas    
3 Ģriezītis Ričards 10397 MSĢ-Sigulda 57,38 62,18 64,44 65,35 63,00 x 65,35 A.Vaivads    
4 Roziņš Dagnis 300697 Jelgavas novads 55,97 54,78 x 56,54 59,12 x 59,12 I.Roziņš    
5 Kļaviņš Zigmārs Jāzeps 81297 Rēzekne x 51,69 57,90 x 57,76 56,49 57,90 I.Cipruss I.Eversone    
6 Oskerko Miks 1998 Talsu novads/MŠŠK 57,54 x x 57,19 x 56,34 57,54 M.Štrobinders    
7 Strikaitis Aleksandrs 1997 Talsu novads/MŠŠK 53,41 48,39 49,90 49,88 x x 53,41 M.Štrobinders    
8 Bērsons Dāvis 100697 Kandava 41,53 x 40,30 41,50 40,75 x 41,53 A.Gross    
9 Kleinbergs Ivo Dans 191997 Kandava x 38,38 41,33       41,33 E.Juhņeviča    
10 Kriņģelis Jānis 50797 Ventspils Spars 38,59 x 38,16       38,59 B.Romanovska    
                           
                           
                           
Šķēpa mešana vīriešiem      
                           
Nr. Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris    
1 Štrobinders Rolands 1992 Ventspils/MŠŠK 80,68 81,76 x x - x 81,76 M.Štrobinders    
2 Sirmais Zigismunds 60592 Rīga 80,10 x 81,24 79,95 78,34 x 81,24      
3 Grīva Jānis Svens 230493 Ventspils x 71,67 76,38 78,15 77,82 73,59 78,15 M.Grīva    
4 Kovals Ainārs 211181 Vecumnieki x x 77,66 x r   77,66      
5 Matusevičius Edis 300696 Lietuva 77,30 74,99 x 74,57 77,20 x 77,30 E.Matusevičius    
6 Čakšs Gatis 130695 Jelgavas novads x 76,00 x 73,12 73,55 72,11 76,00 A.Vaivads    
7 Brūns Ansis 300389 LŠK x x 69,40 74,70 x x 74,70      
8 Šimoliūnas Skirmantas 130394 Lietuva 68,44 70,56 70,24 68,70 69,92 69,15 70,56 T.Nekrošaite    
9 Gailums Patriks 100598 Arkādija 68,42 x 67,26       68,42 I.Eversone    
10 Dreimanis Artūrs 1992 Arkādija 62,88 59,58 x       62,88 I.Eversone    
11 Masteika Modestas 250998 Lietuva 59,87 x x       59,87 V.Strokas    
12 Blekte Augusts 50693 Madona x 55,11 x       55,11 I.Eversone    
13 Andersons Žanis 220296 Jelgavas novads 51,77 x 47,31       51,77 L.Nagle    
14 Sakne Jānis 70795 Ventspils 51,52 x 49,65       51,52 B.Romanovska    
  Bukšs Vilmārs 240570 Rīga x x x       bez rez.      
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
N O L I K U M S
   OLIMPISKĀ ČEMPIONA JĀŅA LŪŠA KAUSA IZCĪŅAI
ŠĶĒPA MEŠANĀ
1.Mērķis un uzdevums.
Popularizēt un attīstīt šķēpa mešanu Latvijā.
 2.Sacensību vadība.
Sacensības organizē Latvijas Šķēpmetēju klubs(LŠK) sadarbībā ar Jelgavas sporta servisa centru (JSSC). Tiešā sacensību vadība uzticēta apstiprinātai tiesnešu kolēģijai.
 3.Laiks un vieta.
2016.gada 19.jūnijā, Zemgales Olimpiskā sporta centra stadionā, Kronvalda ielā 24.
Sacensību sākums plkst.11.00.
 4.Sacensību dalībnieki.
Rīku svari
Grupa                                                  Vīrieši                         Sievietes
D grupa 2005..dz.g.un jaunāki            400g                           400g
C grupa 2003./2004.g.dz.                    400g                           400g
B grupa 2001./2002.g.dz.                    600g                           400g
A grupa 1999./2000.g.dz.                    700g                           500g
Juniori   1997./1998.g.dz.                    800g                           600g
Pieaugušie 1996.g.dz. un vec.             800g                            600g
Sacensību dalībnieku skaits neierobežots.
Par sacensību dalībnieka veselības stāvokli un fizisko sagatavotību atbild komandas vadītājs vai pats sportists, kurš piesaka dalībnieku sacensībām.
 6.Apbalvošana.
Pirmo triju vietu ieguvējus apbalvo ar diplomu un kausu (LŠK).
Sieviešu un vīriešu sacensībās 1.-6. vietu ieguvējiem paredzētas naudas balvas (JSSC).
 7.Uzņemšanas nosacījumi.
Ceļa izdevumus sedz pats sportists vai komandējošā organizācija.
Sporta bāzes īri nodrošina Jelgavas sporta servisa centrs.
LŠK apmaksā tiesnešu darbu, T-kreklus-finālistiem, sacensību dalībniekiem nodrošina pusdienas sacensību dienā.
 8.Pieteikumi.
Pieteikumi līdz 15.jūnijam plkst.12.00
Tel. 67295589, e-pasts: skepi@apollo.lv
 Komandu pārstāvju zināšanai:
 
Aizbraukšanu no sacensībām plānot pēc pl. 20.00.                      
 
 
Regulation
Olympic champion
Janis Lusis  Cup
In Javelin
 
1.Aim and assignment
To promote and develop javelin throwing in Latvia
 
2.Competition management
Competition organized by Latvian Javelin Club (LJC) in cooperation with Jelgava sport service centre. Direct management of competition delegated to panel of judges.
 
3.Time and venue
June 19, 2016, at Zemgale Olympic sport centre stadium, Kronvalda str. 24. , city Jelgava.
Beginning of competition 11:00
 4.Participants
Weights of  inventory

Group                                                              Male                            Female
D group 2005./2006. year of birth                   400g                           400g
C group 2003./2004. year of birth                  400g                            400g
B group 2001./2002. year of birth                              600g                            400g
A group 1999./2000. year of birth                  700g                            500g
Juniors  1997./1998. year of birth                   800g                            600g
Adults 1996. year of birth  and before           800g                            600g
 
Number of participants – not limited.
                
Responsibility for the competitor's state of health and physical readiness are caring the team leader or competitor him/ herself, that apply participant for competition.
 
6. Awards
 
The first three places will be awarded a diploma and a cup.
Women's and men's competition  1.-6. places will be awarded with money prize.
 
7. The conditions of admission
Travel expeneses must be covered by participant or commanding organization.
Rent of sport base are privided by Jelgava sport services centre.
Latvian Javelin Club are covering judge honorarium, prizes, t-shirts, lunch on the  competition day for participants.
 
8.Applications
Applications must be subbmited before June 15, 17:00
Phone. 371 67295589, e-mail: skepi@apollo.lv
 
Information for team leaders:
Departure can be planned after 20:00
                                                        
WOMEN
 
Competition
record
  1.pl.
2.pl.
3.pl.
4.pl.
5.pl.
6.pl.
 66,15m
800EUR
 
 
 
 
 
 
OVER
60 m
 
 
400EUR
 
300EUR
 
200EUR
 
150EUR
 
100EUR
 
50EUR
UNDER
60 m
 
 
300EUR
 
200EUR
 
100EUR
 
50EUR
 
50EUR
 
50EUR
 
                                                                                                   


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv