Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: T.Krūmiņa balvu izcīņa

Norises laiks: No 2016-05-07 līdz 2016-05-07

Norises vieta: Tukums

Papildus informācija:

Tālivalža Krūmiņa balvu izcīņa
 ŠĶĒPA MEŠANĀ – 2016
- 19 gadi -
7. maijā Tukuma sporta skolas stadionā pl. 11:00
SACENSĪBU TIESNEŠI: Tālivaldis Krūmiņš, Guntis Auziņš, Gunārs Reimats, Anda Germova, Dainis Germovs, Mārīte Ozola
 
SACENSĪBU REZULTĀTI:
Nr.p.k.
Vārds, uzvārds
Dzim.gads
Pārstāv
Rezultāts
Piezīmes
 
 
 
C grupa ZĒNI 2003.-2004.g.dzim. sportisti (400 g. šķēps)
1.
  Filips Seinass
     2003.
    Limbaži
       38.35
Pers.rekords
2.
  Aleksandrs Patriks  Pašulis
     2003.
    Tume
       33.75
Pers.rekords
3.
  Jurģis Grīgs
     2003.
    Kandava
       30.03
 
4.
  Ralfs Kaņeps
     2003.
    Kandava
       28.08
 
5.
  Ralfs Zeltiņš
     2003.
    Kandava
       27.60
 
6.
  Kristers Grunte
     2004.
    Kandava
       25.90
 
7.
  Kārlis Kazaks
     2004.
    Kandava
       23.63
 
8.
  Bruno Jansons
     2003.
    Kandava
       22.65
 
MEITENES (400 g. šķēps)
1.
  Rēzija Špone
2004.
   Limbaži
25.16
 
2.
  Dita Hadaņonoka
2004.
   Kandava
23.06
 
3.
  Everita Bukovska
2005.
   Kandava
22.96
 
4.
  Amanda Kuļijeva
2005.
   Kandava
19.64
 
5.
  Madara Ķilpe
2005.
   Kandava
17.68
 
 
B grupa ZĒNI 2001.-2002.g.dzim. sportisti (600 g. šķēps)
1.
  Roberts Dātavs
     2002.
      Tukums
      45.16
Pers.rekords
2.
  Arvils Zeltiņš
     2001.
      Kandava
      34.46
 
 
MEITENES (400 g.šķēps)
1.
  Ieva Annija Stepiņa
     2002.
      Kandava
     42.53
Pers.rekords
2.
  Monta Dzirlanka
     2001.
      Kandava
     22.10
 
 
A grupa JAUNIEŠI 1999.-2000.g.dzim. sportisti (700 g. šķēps)
1.
  Raivis Špons
2000.
       Limbaži
56.42
Pers.rekords
2.
  Deivids Rozenfelds
1999.
       Kandava 
40.81
 
3.
  Kristaps Jaunzems
2000.
       Džūkste
40.64
 
 
 
 
JUNIORI  1997.-1998.g.dzim.sportisti (800 g. šķēps)
 
1.
  Edijs Oļehnovičs
     1997.
    Tume
     46.59
Pers.rekords
2.
   Dāvis Bērsons
     1997.
     Kandava
     44.44
Pers.rekords
3.
   Ivo Dans Kleinbergs
     1997.
     Kandava
     nestart.
 
JUNIORES (600 g. šķēps)
 
1.
  Linda Luīze Šalma
     1998.
      Limbaži
     41.38
Sac.rekords!
2.
  Marija Pavlovska
     1998.
      Ogre
     34.78
 
3.
  Džeina Dombrava
     2000.
      Ogre
     26.44
 
4.
  Rūta Laģe
     2000.
      Arkādija
     15.80
 
 
                                  VĪRIEŠI 1996.g.dzim.un vecāki sportisti  (800 g.šķēps)
 
1.
  Sandris Linbergs
     1980.
  Ķekavas  novads
    61.51
 
2.
  Guntis Kļaviņš
     1996.
       Ogre
    53.92   
 
3.
  Edgars Selezens
     1996.
       Kandava
    49.03
 
4.
  Ivo Dans Kleinbergs
     1997.
       Kandava
    45.23
 
5.
  Edijs Oļehnovičs
     1997.
       Tume
    44.51
 
6.
  Krišs Jānis Mežiels
     1996.
       Ogre
    41.28
 
7.
  Edgars Kļaviņš
     1991.
       Arkādija
    39.20
 
SENIORES-dāmas no 30 gadiem (600 g. šķēps)
 
1.
  Kristīne Vite
    1986.
       Pūre
     33.97
 
2.
  Zaiga Boguža
    1981.
       Tukums
     32.78
 
3.
  Gunta Helmane
    1971.
       Tukums     
     30.41
 
4.
  Jana Proņičeva
    1971.
       Tukums
     22.35
 
5.
   Irina Kacura
    1969.
       Rīga
     17.77
 
SENIORI-kungi no 60 gadiem (600g šķēps)
 
1.
  Dainis Rozenfelds
    1953.
        Kandava
     35.68
 
2.
  Tālivaldis Krūmiņš
    1950.
         Tume
     34.08
 
3.
  Harijs Luščenoks
    1959.
         Tukums
     33.02
Ārpus konk.
4.
  Ivars Kreceris
    1951.
         Kandava
     28.83
 
5.
  Gunārs Pavlovskis
    1951.
         Degole
     25.10
 
6.
  Valdis Orehovs
    1949.
         Talsi
     24.48   
 
                       
                                                                      
                                                           Sacensībās kopā startēja 45 šķēpmetēji
 
                                                  TUKUMA VIEGLATLĒTIKAS KLUBS


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv