Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: Kokneses kauss 2016

Norises laiks: No 2016-09-24 līdz 2016-09-24

Norises vieta: Koknese

Papildus informācija:

RUDENS SACENSĪBAS MEŠANU DISCIPLĪNĀS VIEGLATLĒTIKĀ
"KOKNESES KAUSS 2016"
           
        Koknesē, 2016.gada 24.septembrī
           
      U-18 JAUNIEŠI (1999.-2000.G.)    
           
      ŠĶĒPA MEŠANA (700 G)    
1 GĻAUDA ROBERTS 99 BAUSKAS BJSS 62,00 R.MAĶEVICS
2 ŠPONS RAIVIS  OO LIMBAŽI UN SALACGRĪVA 53,45 A.ROZENBERGS
3 MEŽVINNSKIS DAIRIS  OO MADONAS BJSS 50,54 A.VAIVADS
4 LAZDIŅŠ EINĀRS  99 BAUSKAS BJSS 49,12 R.MAĶEVICS
5 UPENIEKS MĀRCIS TEODORS OO BAUSKAS BJSS 48,93 R.MAĶEVICS
6 VĒVERS ROBERTS 99 AIZKRAUKLES NSS 47,62 A.JEGOROVA
7 KUTRA DĀVIDS 99 BAUSKAS BJSS 46,85 R.MAĶEVICS
8 ZAGORSKIS EMĪLS RALFS OO VALMIERAS BSS 45,20 R.RAVINSKIS
9 RŪTIŅŠ ARTŪRS OO OGRES NSC 44,39 A.PRIŽEVOITS
10 BRIGADERS DMITRIJS  OO SS ARKĀDIJA 44,18 S.SABAJEVS
11 RŪGUMS EMĪLS  99 BAUSKAS BJSS 38,59 R.MAĶEVICS
12 KAZANAUSKS ALVIS  99 SĒLIJAS SS 37,90 T.DONĀNE
13 KOROTKIJS ARTŪRS OO SS ARKĀDIJA 36,66 S.SABAJEVS
14 SKUJA EDGARS OO SS ARKĀDIJA 35,37 S.SABAJEVS
15 GORBAČOVS ARMANDS OO AIZKRAUKLES NSS 35,05 Z.KAROLS
16 MALINAVSKS ROBERTS OO SS ARKĀDIJA 34,60 S.SABAJEVS
  800 g        
Ā/K BEĻAUNIEKS KRIŠJĀNIS  98 MADONAS BJSS 50,14 A.KRAUKLĪTE
           
      U-18 JAUNIETES (1999.-2000.G.)    
           
      ŠĶĒPA MEŠANA (500 G)    
1 DREIMANE EVA  99 MSĢ 42,46 A.VAIVADS
2 TRAČUMA KATRĪNE OO KRĀSLAVAS SS 39,38 I.RADEVIČA,I.UMBRAŠKO
3 NIEDRA AIVA 99 BALVU SS 37,82 I.KAIRIŠS
4 SAVICKA AMANDA  OO BAUSKAS BJSS 36,27 R.MAĶEVICS
5 ROZIŅA LIENE  99 JELGAVAS NSC 36,08 I.ROZIŅŠ
6 JAKOBSONE LĪVA 99 MSĢ 35,83 A.VAIVADS
7 BEBRIŠA AGIJA  OO KRĀSLAVAS SS 33,79 I.RADEVIČA,I.UMBRAŠKO
8 PINNE ELĪNA 99 VALMIERAS BSS 32,91  
9 ČERNIŠEVA ANNA OO SS ARKĀDIJA 10,34 I.EVERSONE
           
      U-16 ZĒNI (2001.-2002.g.)    
           
      ŠĶĒPA MEŠANA (600 G)    
1 ČAKŠA ARTIS  O2 MSĢ 54,68 A.VAIVADS
2 KRAUKLIS DĀVIS  O2 SMILTENES BJSS 54,17 MARKSS
3 KOZJAKOVS OĻEGS O1 AIZKRAUKLES NSS 50,11 V.VEĻČINSKIS
4 ŪDRIS RALFS O1 VALMIERAS BSS 48,93 R.RAVINSKIS
5 ČUDARS MATĪSS O1 SALASPILS 42,67 I.ZNŪTIŅA
6 SMILŠKALNS EMĪLS  O1 MADLIENAS VSK 40,36 J.LIEPA
7 KARIMS ALI O1 OGRES NSC 40,10 A.PRIŽEVOITS
13 BUŠS RENDIJS  O1 LIMBAŽI UN SALACGR. 37,91 R.TURKA
14 TOMSONS JĒKABS O2 LIMBAŽI UN SALACGR. 37,26 R.TURKA
15 VINOVSKIS ZIGMĀRS  O2 VECUMNIEKU NSS 36,82 G.BRIŅĶE
16 SAFONOVS ANDREJS  O1 OGRES NSC 36,70 A.PRIŽEVOITS
17 KNODZE KRIŠJĀNIS  O1 JĒKABPILS SS 36,50 J.KNODZE
18 SARĶIS EDVARDS O2 BALVU SS 35,56 I.KAIRIŠS
19 SMILGA MĀRTIŅŠ  O1 MADONAS BJSS 32,45 A.KRAUKLĪTE
20 ŠALMIS MIKS GUSTAVS O2 LIMBAŽI UN SALACGR. 30,90 A.ĶIRSIS
21 POŠEIKA UVIS  O2 BALVU SS 30,54 I.KAIRIŠS
22 PLATAIS MATĪSS O1 VECUMNIEKU NSS 30,48 G.BRIŅĶE
23 SILAVNIEKS DĀVIS  O1 SS ARKĀDIJA 27,64 I.EVERSONE
24 ŠAKIELS ILMĀRS  O1 MADONAS BJSS 23,40 A.KRAUKLĪTE
  ŠĶĒLE JĀNIS  O1 MADONAS BJSS B/R A.EIKENS
           
      U-16 MEITENES (2001.-2002.G.)    
           
      ŠĶĒPA MEŠANA (400 G)    
1 OPOLĀ LUĪZE O1 OGRES NSC 41,48 A.PRIŽEVOITS
2 OZOLA NIKOLA  O1 OGRES NSC 39,39 A.PRIŽEVOITS
3 VASIĻJEVA DIĀNA  O1 JELGAVAS NSC 33,65 I.ROZIŅŠ
4 DUBULTE LAURA SILVIJA  O2 LIMBAŽI UN SALACGR. 32,33 A.ROLMANIS
5 BELOVA DAINA  O1 JELGAVAS NSC 32,15 I.ROZIŅŠ
6 SMILŠKALNE RAMONA  O2 MADLIENAS VSK 30,42 J.LIEPA
7 HOLOŠINA SABĪNE O2 KRĀSLAVAS SS 29,44 I.RADEVIČA,I.UMBRAŠKO
8 HARTMANE VALĒRIJA  O1 SĒLIJAS SS 27,70 T.DONĀNE
9 URĶE AIVITA  O2 SĒLIJAS SS 26,94 T.DONĀNE
10 KRUTOVA ZANE  O2 LIMBAŽI UN SALACGR. 26,94 A.ROLMANIS
11 LAZAREVA ALEKSANDRA  O2 AIZKRAUKLES NSS 26,81 A.RUBLIS
12 BUŠA BEATRISE O1 SS ARKĀDIJA 26,60 I.APERĀNE
13 KĀRŠENIECE VIKTORIJA  O1 JĒKABPILS SS 26,14 J.KNODZE
14 SKUJIŅA KATRĪNA O2 OGRES NSC 23,56 Z.KINCIS
15 DZENE LUĪZE MADARA  O1 MADLIENAS VSK 22,58 J.LIEPA
16 OZOLA LORETA  O2 BAUSKAS BJSS 20,93 R.MAĶEVICS
17 LIELUPE DANIELA KEITA O2 MADONAS BJSS 18,12 A.KRAUKLĪTE
18 MATULENAITE ERLANDA O1 ROKIŠKI 18,07  
19 ŠTROMBERGA MARTA  O1 SS ARKĀDIJA 15,57 I.EVERSONE
           
      U-14 ZĒNI (2003.-2004.G.DZ.)    
           
      ŠĶĒPA MEŠANA (400 G)    
           
1 SEINASS FILIPS  O3 LIMBAŽI UN SALACGR. 39,98 A.ĶIRSIS,G.TEKO
2 SJOMKĀNS REINIS  O3 AIZKRAUKLES NSS 34,10 I.JEGOROVA
3 GOBA ALEKSIS  O4 LIMBAŽI UN SALACGR. 33,71 R.TURKA
4 ŽEIKARS VIKTORS O3 JELGAVAS NSC 32,01 I.ROZIŅŠ
5 LODZIŅŠ RALFS O3 AIZKRAUKLES NSS 31,95 I.JEGOROVA
6 KRASAUSKAS MARIUS O4 ROKIŠKU SC 29,87 V.ČEREŠKA
7 VILCĀNS VALTERS O4 AIZKRAUKLES NSS 29,29 I.LULLE
8 MELBĀRDIS REINIS  O4 VALMIERAS BSS 28,92 L.DZENE
9 LASIS ARTŪRS  O4 OGRES NSC 23,14 Z.KINCIS
10 ŠKUTĀNS TOMS  O4 AIZKRAUKLES NSS 22,91 A.RUBLIS
           
      U-14 MEITENES (2003.-2004.G.DZ.)    
           
      ŠĶĒPA MEŠANA (400 G)    
1 VESTARTA ELVA  O3 JELGAVAS NSC 33,75 I.ROZIŅŠ
2 JURJĀNE MARTA TERĒZE O3 SS ARKĀDIJA 29,94 I.APERĀNE
3 UPĪTE ANNIKA  O3 JELGAVAS NSC 28,75 I.ROZIŅŠ
4 MALATOKA AMANDA O4 AIZKRAUKLES NSS 28,33 M.HOLSTS
5 GULBE KATE O3 AIZKRAUKLES NSS 28,06 M.HOLSTS
6 SURIKOVA DIĀNA SALVIJA  O3 OGRES NSC 26,90 Z.KINCIS
7 IGENBERGA KRISTA  O3 OGRES NSC 25,48 A.PRIŽEVOITS 
8 ŠPONE RĒZIJA  O4 LIMBAŽI UN SALACGR. 22,67 G.TEKO
9 DORČI SAMANATA  O4 BAUSKAS BJSS 22,35 R.MAĶEVICS
10 DREIMANE GERDA KERIJA  O4 BAUSKAS BJSS 21,43 R.MAĶEVICS
11 BIJONA IZABELLA O4 SS ARKĀDIJA 21,18 I.APERĀNE
12 PREIMANE MADARA  O3 LIMBAŽI UN SALACGR. 20,86 G.TEKO
13 KĻAVA KATRĪNA  O3 SS ARKĀDIJA 18,93 I.EVERSONE


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv