Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: Javelin Cup 2016

Norises laiks: No 2016-09-17 līdz 2016-09-17

Norises vieta: Valga

Papildus informācija:

Valga-Smiltene Javelin Cup 2016

 

17.09.2016 Valga Keskstaadion

 

TD odavise/W Javelin Throw

1

Greete-Liis Krapp

2005

Saarde

21.86

 

21.86

 

 

 

 

 

 

 

2

Laura Noriņa

13.08.2005

Limbaži

16.66

 

16.66

 

 

 

 

 

 

 

3

Lelde Noriņa

13.08.2005

Limbaži

15.87

 

15.87

 

 

 

 

 

 

 

4

Katrīna Kontere

2005

Smiltene

15.25

 

15.25

 

 

 

 

 

 

 

5

Noora Liisa Ader

2005

 

14.12

 

14.12

 

 

 

 

 

 

 

6

Käroli Kõvask

2005

Valga

13.38

 

13.38

 

 

 

 

 

 

 

7

Melani Taniel

2005

Valga

12.79

 

12.79

 

 

 

 

 

 

 

8

Agnija Kalēja

2005

Smiltene

12.65

 

12.65

 

 

 

 

 

 

 

9

Annabel Kaas

2006

Valga

11.95

 

11.95

 

 

 

 

 

 

 

10

Elisabeth Uibo

2006

Valga

7.44

 

7.44

 

 

 

 

 

 

 

                     

                                                                                                                                                                             

PD odavise/W Javelin Throw

1

Kristers Krauklis

2005

Smiltene

32.21

 

32.21

 

 

 

 

 

 

 

2

Juris Konrāds

2005

Gulbene

32.15

 

32.15

 

 

 

 

 

 

 

3

Guntars Puce

25.11.2005

Ventspils

29.04

 

29.04

 

 

 

 

 

 

 

4

Markuss Petrovs

2005

Smiltene

27.88

 

27.88

 

 

 

 

 

 

 

5

Davids Lerhs

25.01.2005

Ventspils

25.30

 

25.30

 

 

 

 

 

 

 

6

Austris Vilmanis

31.12.2005

Kandava

24.62

 

24.62

 

 

 

 

 

 

 

7

Uģis Bērziņš

20.04.2005

Ruijena

20.12

 

20.12

 

 

 

 

 

 

 

8

Renārs Skorenko

2007

Smiltene

15.24

 

15.24

 

 

 

 

 

 

 

9

Ralfs Leons

2007

Smiltene

14.41

 

14.41

 

 

 

 

 

 

 

                     

 

 

TC odavise/M Javelin Throw

1

Beate Liepajniece

21.03.2003

Ventspils

31.11

 

31.11

30.72

30.75

29.65

29.00

28.30

 

 

2

Monta Bogurdoviča

2003

Valka

30.90

 

27.24

30.90

30.20

30.00

27.75

29.20

 

 

3

Hanna Gabriela Ziemiņa

2004

Smiltene

30.42

 

24.70

25.23

30.42

25.85

26.10

21.67

 

 

4

Sanija Ozoliņa

2003

Gulbene

30.21

 

30.21

28.95

26.59

25.59

30.20

29.19

 

 

5

Johanna Elisabeth Ader

2004

Valga

27.58

 

27.39

27.58

25.75

-

-

-

 

 

6

Rēzija Špone

11.02.2004

Limbaži

24.63

 

24.63

21.87

22.20

21.70

23.70

22.55

 

 

7

Ērika Logina

2004

Gulbene

22.20

 

21.88

20.48

19.61

21.71

16.98

22.20

 

 

8

Sanija Reičela Feldmane

2003

Smiltene

21.44

 

21.44

19.36

16.15

20.18

17.59

20.12

 

 

9

Ilva Baškere

2003

Smiltene

21.33

 

21.33

20.49

16.45

 

 

 

 

 

10

Madara Preimane

09.02.2003

Limbaži

21.14

 

21.07

21.14

19.49

 

 

 

 

 

11

Carmen Rääk

2004

Valga

19.87

 

19.39

19.87

19.12

 

 

 

 

 

12

Ketija Rakstiņa

2004

Balvi

15.21

 

15.21

11.85

 

 

 

 

 

 

13

Evelīna Eglīte

03.02.2004

Ruijena

14.50

 

14.50

14.23

 

 

 

 

 

 

                     

 

PC odavise/W Javelin Throw

1

Karl Martin Krapp

2003

Saaarde

42.74

 

42.74

39.63

41.70

-

 

 

 

 

2

Filips Seinass

18.03.2003

Limbaži

40.55

 

38.95

37.95

40.55

40.27

 

 

 

 

3

Ričards Andrejevs

2003

Gulbene

38.87

 

35.38

34.24

38.87

38.10

 

 

 

 

4

Aleksandrs Patriks Pašulis

2003

Tukums

36.70

 

36.00

34.87

36.70

34.10

 

 

 

 

5

Artūrs Jekovičs

07.11.2003

Kandava

35.07

 

35.07

34.30

31.72

31.11

 

 

 

 

6

Dan Šemelov

2004

Valga

33.53

 

33.53

-

-

25.55

 

 

 

 

7

Mareks Baumanis

2003

Smiltene

33.35

 

33.35

32.13

-

30.50

 

 

 

 

8

Niks Maulis

05.09.2003

Kuldiga

33.13

 

31.52

31.00

30.37

33.13

 

 

 

 

9

Renars Klavins

2004

Smiltene

30.09

 

30.09

 

 

 

 

 

 

 

10

Reinis Melbārdis

25.01.2004

Valmiera

29.62

 

29.62

 

 

 

 

 

 

 

11

Miks Muska

22.02.2003

Kandava

29.03

 

29.03

 

 

 

 

 

 

 

12

Toms Barkovskis

15.12.2003

Limbaži

27.30

 

27.30

 

 

 

 

 

 

 

13

Janis Etjantens

2003

Valka

26.57

 

26.57

 

 

 

 

 

 

 

14

Elvis Laškovs

26.06.2004

Ruijena

25.77

 

25.77

 

 

 

 

 

 

 

15

Lauris Lusis

2003

Valka

24.92

 

24.92

 

 

 

 

 

 

 

16

Toms Žmuida

2004

Gulbene

24.64

 

24.64

 

 

 

 

 

 

 

17

Denijs Bošs

09.08.2004

Ruijena

23.48

 

23.48

 

 

 

 

 

 

 

18

Daniels Gaidamovičs

27.01.2004

Ruijena

23.30

 

23.30

 

 

 

 

 

 

 

19

Kristaps Gulbis

2003

Valka

22.75

 

22.75

 

 

 

 

 

 

 

20

Mareks Vaičuls

2004

Gulbene

22.47

 

22.47

 

 

 

 

 

 

 

                     

 

TB odavise/W Javelin Throw

1

Gedly Tugi

11.09.2001

Karksi-Nuia

46.11

 

46.11

42.20

 

 

 

 

 

 

2

Veronika Lisovska

2001

Valka

44.83

 

42.70

44.83

 

 

 

 

 

 

3

Ieva Annija Stepiņa 

14.05.2002

Kandava

38.78

 

38.68

38.78

 

 

 

 

 

 

4

Annija Paula Ansone

24.11.2001

Kuldiga

36.64

 

36.25

36.64

 

 

 

 

 

 

5

Kelly-Anete Koik

20.07.2002

Valga

32.73

 

32.67

32.73

 

 

 

 

 

 

6

Sabine Korženevska

09.01.2001

Ventspils

31.67

 

31.05

31.67

 

 

 

 

 

 

7

Alise Annija Daugule

05.01.2002

Limbaži

31.63

 

31.45

31.63

 

 

 

 

 

 

8

Asnate Ciekale

19.06.2001

Ventspils

29.71

 

29.71

27.01

 

 

 

 

 

 

9

Marta Marksa

2002

Smiltene

24.73

 

24.73

 

 

 

 

 

 

 

10

Aleksa Zommere

22.02.2001

Limbaži

23.50

 

23.50

 

 

 

 

 

 

 

11

Linda Balodis

02.06.2001

Valga

23.40

 

23.40

 

 

 

 

 

 

 

12

Kadi Kmito

07.10.2002

Valga

23.35

 

23.35

 

 

 

 

 

 

 

13

Agnese Besikirska

14.07.2002

Kandava

22.28

 

22.28

 

 

 

 

 

 

 

14

Ieva Šulca

2002

Valka

19.27

 

19.27

 

 

 

 

 

 

 

                     

 

PB odavise/M Javelin Throw

1

Dāvis Krauklis

2002

Smiltene

59.17

 

53.15

49.48

49.98

53.20

44.00

59.17

 

 

 

2

Kristiāns Skuruls

05.02.2001

Kuldiga

54.23

 

48.64

51.40

51.85

50.01

51.68

54.23

 

 

 

3

Ralfs Ūdris

25.08.2001

Valmiera

50.72

 

-

47.00

44.67

50.72

-

-

 

 

 

4

Gregor Lepik

2001

Valga

47.49

 

45.66

43.74

47.49

-

39.55

41.19

 

 

 

5

Klāvs Ozoliņš

2001

Smiltene

46.90

 

43.19

46.90

41.80

39.78

42.20

44.07

 

 

 

6

Edvards Sarķis

2002

Balvi

39.87

 

38.44

37.10

38.11

30.88

39.87

33.84

 

 

 

7

Ralfs Kristers Zirnis

03.03.2001

Kuldiga

37.62

 

-

37.62

36.59

-

-

-

 

 

 

8

Renārs Akmins

2001

Smiltene

32.98

 

31.94

-

32.98

29.15

25.48

-

 

 

 

9

Miks Gustavs Šalmis

25.11.2002

Limbaži

32.97

 

32.83

32.97

-

 

 

 

 

 

 

10

Jānis Sausais

2002

Smiltene

30.84

 

-

30.84

-

 

 

 

 

 

 

11

Aleksandrs Filipovičs

2002

Valka

23.06

 

21.72

23.06

21.02

 

 

 

 

 

12

Aleksis Meļņiks

05.07.2001

Kuldiga

NH

 

-

-

-

 

 

 

 

 

 

                                 

 

TA odavise/W Javelin Throw

1

Laura Trašanov

2000

Valga

45.93

 

42.98

X

2.68

45.13

45.93

X

 

 

2

Aiva Niedra

1999

Balvi

43.33

 

43.33

39.16

X

X

X

40.02

 

 

3

Monta Jankovska

23.11.2000

Kuldiga

39.60

 

39.60

X

37.37

35.56

37.69

37.46

 

 

4

Alma Vikija Vikštrema

20.09.2000

Kuldiga

35.66

 

X

33.91

35.61

35.01

35.66

33.54

 

 

5

Elīna Pinne

24.10.1999

Valmiera

33.18

 

30.82

27.57

24.84

33.18

30.35

27.74

 

 

6

Laura Laurita Ķergalve 

28.10.2000

Tukums

28.34

 

28.34

26.20

25.07

23.40

26.04

25.10

 

 

                     

 

PA odavise/M Javelin Throw

1

Matīss Velps

1999

Smiltene

68.01

 

68.01

68.00

65.82

64.01

-

X

 

 

2

Raivis Špons

17.05.2000

Limbaži

56.64

 

51.19

-

55.60

56.64

-

X

 

 

3

Kevin Koik

2000

Valga

42.26

 

37.82

37.86

34.26

39.78

39.82

42.26

 

 

4

Joonas Juus

2000

Valga

40.95

 

39.40

37.97

39.67

40.11

-

40.95

 

 

5

Artūrs Korotkijs

2000

SS Arkādija

38.78

 

37.26

-

37.95

38.78

-

35.06

 

 

6

Karl-Steven Vijar

1999

Valga

36.36

 

-

-

29.38

36.29

36.36

-

 

 

                     

 

N odavise/W Javelin Throw

1

Marcella Liiv

1998

Tõrva

47.45

 

47.45

46.19

47.37

X

45.20

47.10

 

 

2

Katrina Sirma

1994

Riia

45.11

 

45.11

43.01

44.14

X

43.46

44.68

 

 

                     

 

M odavise/M Javelin Throw

1

Magnus Kirt

1990

TTÜ SK

77.90

 

74.48

X

X

72.53

74.36

77.90

 

 

2

Ranno Koorep

24.01.1990

TÜ ASK

72.51

 

71.90

72.51

68.89

X

66.44

X

 

 

3

Jāzeps Groza

1997

Smiltene

70.41

 

70.41

X

66.62

64.01

X

-

 

 

4

Ahti Peder

29.08.1976

Sakala

65.39

 

62.24

65.39

65.32

X

X

61.87

 

 

5

Mario Pinka

1992

Valga

63.58

 

63.58

61.53

-

58.46

-

-

 

 

6

Matīss Velps

1999

Smiltene

62.34

 

59.61

59.19

62.34

 

 

 

 

 

7

Ričards Griezītis

1997

Sigulda

61.92

 

57.24

59.60

60.26

61.92

X

60.38

 

 

8

Martinš Strazdins

1994

SS Arkadija

58.41

 

56.70

56.16

55.05

58.41

53.00

55.39

 

 

9

Vilmārs Bukšs

24.05.1970

Rīga

51.66

 

40.85

51.66

X

46.87

46.35

48.91

 

 

10

Sander Jaani

1993

Tõrva

49.73

 

45.53

49.73

48.49

 

 

 

 

 

                       

 


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv