26.maijā Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgavā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: 25 labākās 2016.gadā

Norises laiks: No 2016-12-07 līdz 2016-12-07

Norises vieta:

Papildus informācija:

 
    Meitenes "D" grupa  2005.dz.g. - 400g              
                   
                   
1 Brikmane Sandra 110105 Jekabpils 26,66 19.05. Jēkabpils A.Raubišķis  
2 Regute Amanda 2005 Aizkraukle 21,20 26.04. Aizkraukle Z.Karols    
3 Nahtmane Ramona 180505 Aizkraukle 20,53 26.04. Aizkraukle M.Holsts    
4 Bukovska Everita 2005 Kandava 19,34 19.06. Jelgava E.Juhnevica  
5 Kadaģe Agate 280205 Liepājas raj. 19,33 19.06. Jelgava Ģ.Ločmelis  
6 Bembere Inese 190106 Arkādija 17,32 19.06. Jelgava I.Aperāne    
7 Robežniece Sanija 90505 Kuldiga 17,27 19.06. Jelgava I.Stukule    
8 Noriņa Laura  130805 Limbaži 16,66 17.09. Valga      
9 Noriņa Lelde 130805 Limbaži 15,87 17.09. Valga      
10 Kaņepe Parisa Anna 2005 Kandava 15,69 19.06. Jelgava E.Juhnevica  
11 Bruzgule Viktorija 2005 Sēlijas SS 15,58 26.04. Aizkraukle G.Klibiķe    
12 Kontere Katrīna 2005 Smiltene 15,25 17.09. Valga      
13 Kulijeva Amanda 2005 Kandava 15,23 19.06. Jelgava E.Juhnevica  
14 Šlesere Evalina 2005 Aizkraukle 15,14 26.04. Aizkraukle M.Holsts    
15 Oša Emīlija 2005 Talsi 14,98 19.06. Jelgava M.Štrobinders  
16 Reke Ketija 2005 Kandava 13,65 22.04. Kandava E.Juhnevica  
17 Pūlmane Ketija 20505 Ventspils 13,30 12.06. Ventspils S.Paipals-Šulcs  
18 Blanka Sanija 292205 Ventspils 10,26 22.04. Kandava J.Petrovičs, A.Kronbergs
                   
                   
    Meitenes "C" grupa  2003.-2004.dz.g. - 400g              
                   
1 Upīte Annika 241003 Jelgava 36,94 19.06. Jelgava L.Nagle    
2 Vestarta Elva 81203 Jelgava 34,95 12.08. Kandava I.Rozins    
3 Sopova Jūlija 110403 Spars 32,32 24.09. Ventspils S.Paipals-Šulcs  
4 Liepājniece Beāte 210303 Ventspils 32,07 05.06. Iecava J.Petrovics,A.Kronbergs
5 Bogurdoviča Monta 40103 Valkas novads 30,90 17.09. Valga M.Gerke    
6 Pučinska Jekaterina 170403 Jelgava 30,79 05.06. Iecava A.Fomenko  
7 Kovaļcuka Sintija 50503 Talsi 30,61 19.06. Jelgava A.Jansons  
8 Ziemiņa Hanna Gabriela 120504 Smiltene 30,42 17.09. Valga G.Markss    
9 Ozoliņa Sanija 2003 Gulbene 30,21 17.09. Valga      
10 Jurjāne Marta 130303 Arkādiija 29,92 24.09. Koknese I.Aperāne    
11 Jukšinska Katrīna Nikola 160303 Jēkabpils 30,77 17.09. Vārkava A.Raubišķis  
12 Jauntirāne Evita 2004 Olaine 28,58 12.06. Ventspils Zeile    
13 Malotkovska Amanda 2004 Aizkraukle 28,33 24.09. Koknese M.Holsts    
14 Redvina Sintija 2004 Talsi 28,11 12.08. Kandava A.Jansons  
15 Gulbe Kate 2003 Aizkraukle 28,06 24.09. Koknese M.Holsts    
16 Igenberga Krista 2003 Ogre 27,85 19.06. Jelgava Z.Kincis    
17 Surikova Diana 2003 Ogre 26,90 24.10. Koknese Z.Kincis    
18 Maško Samanta 2003 Jelgava 26,86 19.06. Jelgava A.Fomenko  
19 Špone Rēzija 110204 Limbaži 26,71 17.09. Valga G.Teko    
20 Dreže Dace 30403 Liepaja 25,97 12.06. Ventspils Locmelis    
21 Kalniņa Samanta 2003 Jekabpils 24,64 26.04. Aizkraukle A.Raubišķis  
22 Svarcbaha Marta 2003 Jelgava 24,63 19.06. Jelgava I.Roziņš    
23 Paipala Alise 2003 Talsi 24,31 12.06. Ventspils M.Štrobinders  
24 Sivina Marta 2003 Ogre 23,85 19.06. Jelgava A.Priževoits  
25 Lamstere Alina 2003 Ventspils 23,83 19.06. Jelgava B.Romanovska  
                   
                   
    Meitenes   ( 2001.-2002.dz.g.)   - 400 g              
1 Svistuna Marija 20702 Ventspils 51,19 19.06. Jelgava M.Alaine    
2 Ozola Nikola 20201 Ogre 48,55 17.07. Valmierā A.Priževoits  
3 Lisovska Veronika 250301 Valkas novads 48,31 17.06. Saldus L.Krūkliņa    
4 Opolā Luize 230401 Ogre 46,93 12.08. Kandava A.Priževoits  
5 Marksa Sabīne 70602 Smiltene 43,64 25.05. Jelgava G.Markss    
6 Stepiņa Ieva 140502 Kandava 43,62 21.06. Valmiera I.Matīss    
7 Sprūde Krista 131001 Liepāja 43,60 21.07. Saldus D.Stumbre  
8 Līduma Linda 291001 Ventspils nov. 40,55 24.09. Ventspils D.Lodiņš    
9 Ansone Annija Paula 241101 Kuldīga 39,45 12.06. Ventspils I.Skurule    
10 Birze Ance 281001 Liepāja 39,19 12.06. Ventspils Ģ.Ločmelis  
11 Cimermane Airisa 250402 Vecumnieki 37,90 26.04. Aizkraukle G.Briņķe    
12 Švekle Linda Megija 131101 Olaine 37,18 12.07. Saldus A.Zeile    
13 Dubulte Laura 220302 Limbaži 37,15 17.06. Saldus A.Rolmanis  
15 Jablonska Vanesa 80701 Spars 36,46 12.06. Ventspils M.Alaine    
14 Koržeņevska Sabīne 140801 Ventspils 35,67 25.05. Jelgava A.Kronbergs,J.Petrovičs
16 Lurina Dana 80501 Spars 34,44 24.09. Ventspils S.Paipals-Šulcs  
17 Daugule Alise Annija 50102 Limbaži 33,97 25.05. Jelgavā A.Rolmanis  
18 Vasiljeva Diana 2001 Jelgava 33,65 24.09. Koknese I.Roziņš    
19 Dūma Laura 260201 Madona 32,90 25.05. Jelgava A.Krauklīte  
20 Lesniece Liena 230702 Arkadija 32,84 19.06. Jelgava I.Eversone  
21 Hartmane Valerija Ruta 210101 Sēlijas SS 32,77 17.06. Saldus T.Donāne    
22 Belova Daina 300301 Jelgava 32,15 24.09. Koknese I.Roziņš    
23 Veipāne Una 10501 Talsi 31,63 12.07. Saldus A.Jansons  
24 Smilškalne Ramona 50702 Ogre 31,20 25.05. Jelgava J.Liepa    
25 Lazareva Aleksandra 10702 Aizkraukle 30,96 17.06. Saldus A.Rublis    
  Blaževica Kristīne 111201 Jūrmala 30,96 17.06. Saldus A.Austrups  
                   
                   
    Jaunietes   ( 1999.-2000.dz.g.)   - 500 g              
                   
1 Niedra Aiva 180399 Balvi 47,65 19.06. Jelgava I.Kairišs    
2 Dreimane Eva 290699 MSĢ,Liepājas raj. 46,59 05.03. Rīga A.Vaivads    
3 Pulmane Annija-Viktorija 140199 Spars 46,58 30.04. Talsi B.Romanovska  
4 Jankovska Monta 231100 Kuldīga 45,73 19.06. Jelgava I.Stukule    
5 Jakobsone Līva 61099 MSĢ,Kuldīga 44,88 05.03. Rīga A.Vaivads    
6 Vilhovika Signe 300800 Ogre 44,86 15.06. Ogre A.Priževoits  
7 Svistuna Marija 20702 Ventspils 43,89 12.08. Kandava M.Alaine    
8 Roziņa Liene 80699 Jelgavas nov. 42,82 19.06. Jelgava I.Roziņš    
9 Vikštrema Alma Vikija 200900 Kuldīga 42,55 5.03. Riga I.Skurule    
10 Tračuma Katrīne 280700 Krāslava 39,38 24.09. Koknese I.Umbraško  
11 Savicka Amanda 291200 Bauska 38,92 19.06. Jelgava R.Maķevics  
12 Nagle Hārdija 290399 Lubāna 35,21 28.06. Madona A.Krauklīte  
13 Starzdīte K 170899 Valmiera 35,08 09.08. Valga P.Karlivāns  
14 Ševčenko Anna 100199 Jelgava 33,93 19.06. Jelgava A.Fomenko  
15 Bebriša Agija 220200 Krāslava 33,79 24.09. Koknese I.Umbraško  
16 Pinne Elina 99 Valmiera 33,18 17.09. Valga R.Ravinskis  
17 Jēkabsone Kintija 30500 Kuldīga 31,88 30.04. Talsi I.Stukule    
18 Vadone Andra 140700 Spars 30,79 12.06. Ventspils B.Romanovska  
19 Drobiševska Edīte 31100 Krāslava 30,18 21.04. Aizkraukle I.Umbraško  
20 Dombrava Džeina 60700 Arkādija 30,18 19.06. Jelgava I.Aperāne    
21 Kalniņa Ance 120499 Sēlijas SS 29,77 25.06. Jēkabpils G.Klibiķe    
22 Zeļģe Luīze 80400 Talsi 29,51 30.04. Talsi M.Štrobinders  
23 Jēkabsone Ērika 30500 Kuldīga 28,71 22.04. Kandava I.Stukule    
24 Vilcāne Lūcija 310199 Kuldīga 28,69 22.04. Kandava A.Lancmane  
25 Bernica-Berlava Ketija 150699 Kandava 28,46 22.04. Kandava A.Gross    
                   
                   
    Juniores   ( 1997.-98.dz.g.)   - 600 g              
                   
1 Donāne Laine 11098 MSĢ, Sēlijas SS 52,26 02.07. Valmiera A.Vaivads    
2 Vilcāne Agnese 61197 Arkādja 50,06 02.06. Jelgava I.Eversone  
3 Šalme Linda Luīze 270698 Limbaži 45,51 02.07. Valmiera G.Teko    
4 Žuravļova Anastasija 60698 Spars 38,70 25.05. Jelgava M.Alaine    
5 Peniķe Santa 98 Talsi 37,78 22.04. Kandava A.Jansons  
6 Pavlovska Marija 110898 Ogres nov. SC 37,70 05.03. Rīga I.Aperane    
7 Kaša Dita 140897 Balvu SS 34,73 23.05. Jēkabpils I.Kairišs    
8 Deruma Kristīne 301098 Valmieras BSS 34,73 09.08. Valga P.Karlivāns  
9 Dzilnava Solvita 300997 Bauskas nov. BJSS 34,03 23.05. Jēkabpils R.Maķevics  
10 Meiere Anita 98 Ventspils 33,50 12.06. Ventspils B.Romanovska  
11 Andžāne Beāte 140997 Ogres nov. SC 32,20 22.04. Kandava I.Aperāne    
12 Amerika Benita 71198 Valmieras BSS 32,11 09.08. Valga P.Karlivāns  
13 Paipala Undine 97 Talsi 31,96 19.06. Jelgava M.Štrobinders  
14 Samule Dana 181097 Valmieras BSS 31,12 26.05. Tartu P.Karlivāns  
15 Bukša Sindija 141297 BJC IK "Auseklis" 30,25 07.08. Rēzekne M.Lūse    
16 Padedze Lāsma 290798 Ogres nov. SC 29,53 23.05. Jēkabpils A.Priževoits  
17 Ūbele Alma Anna 60497 Ogres nov. SC 29,41 05.03. Rīga I.Aperāne    
18 Putro Veronika 20597 Daugavpils novads 25,88 11.05. Vārkavā J.Petrovskis  
19 Roleynik Marija 120297 Daugavpils novads 25,44 11.05. Vārkavā J.Petrovskis  
20 Barkāne Baiba 261197 Madonas BJSS 25,26 30.04. Jēkabpils A.Krauklīte  
21 Stirniniece Nadīna 191098 Madonas BJSS 25,16 30.04. Jēkabpils A.Krauklīte  
22 Zazerina Liena 1998 Smiltenes Tehnikums 25,10 10.05. Valka      
23 Lārmane Līva 1997 Gaujienas vsk. 23,01 10.05. Valka      
24 Zaķe Līva 1997 Mazsalacas vsk. 22,80 10.05. Valka      
25 Aņisjko Regīna 03.03.97 Daugavpils novads 21,97 03.05. Višķos J.Petrovskis  
                   
                   
    SIEVIETES              
                   
1 Palameika Madara 180687 Ventspils 66,18 10.09. Brisele G.Palameiks  
2 Ozoliņa-Kovala Sinta  260288 Ventspils 62,78 31.05. Rīga G.Palameiks  
3 Mūze Līna 041292 Smiltene 62,09 10.06. Valmiera      
4 Kociņa Anete 050296 Salacgrīva 59,50 10.06. Valmiera V.Eiduka    
5 Ikauniece Laura 310592 Jūrmala 55,93   Rio A.Austrups  
6 Grīva Gundega 080491 Ventspils 55,30 19.06. Jelgava M.Grīva    
7 Sirmā Katrīna 310394 Rīga 52,58 02.07. Valmiera V.Eiduka,I.Eversone  
8 Donāne Laine 11098 MSĢ, Sēlijas SS 52,26 02.07. Valmiera T.Donāne Vaivads  
9 Vilcāne Agnese 61197 Arkādija 50,06 02.06. Jelgava I.Eversone  
10 Niedra Aiva  180399 Alitas 49,06 14.05. Alitas I.Kairišs    
11 Lasmane Sanita 051194 Ventspils 46,13 29.07. Ogre B.Romanovska  
12 Šalme Linda Luīze 270698 Limbaži 45,51 02.07. Valmiera G.Teko    
13 Dreimane Eva 290699 MSĢ, Aizpute 44,81 29.06. Ogre A.Vaivads    
14 Grabuste Aiga 240388 Rērzekne 42,27 03.07. Riga L.Olijare    
15 Kalnīte Una 91 Smiltene 42,17 09.06. Valmiera      
16 Jakobsone Līva 61099 MSĢ,Kuldīga 40,51 02.07. Valmiera A.Vaivads    
17 Pulmane Anija 140199 Ventspils 39,94 28.05. Rīga B.Romanovska  
18 Godļevska Linda 231096 Ventspils 39,26 20.05. Rīga M.Alaine    
19 Vilhovika Signe 300800 Ogre 39,30 25.05.   A.Prizevoits  
20 Žuravļova Anastasija 60698 Spars 38,70 25.05. Kandava M.Alaine    
21 Putniņa Iveta 90673 Valmiera 38,60 12.06. Valmiera      
22 Peniķe Santa 98 Talsi 37,78 22.04. Kandava A.Jansons  
23 Pavlovska Marija 110898 Ogres novada SC 37,70 5.03. Rīgā I.Aperane    
24 Dramačonoka Ilona 40992 Bauskas nov. BJSS 37,64 17.07.        
25 Lisovska Veronika 250301 Valkas nov. BJSS 36,98 09.06.        
                   
                   
               
                   
                   
                 


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv