26.maijā Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgavā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: 25 labākie 2016.gadā

Norises laiks: No 2016-12-07 līdz 2016-12-07

Norises vieta:

Papildus informācija:

    2016.gada             
    25  labākie            
    Zēni   ( 2005.dz.g.)   - 400 g              
                   
1 Krauklis Kristers 120505 Smiltene 32,21 17.09. Valga G.Markss    
2 Konrāds Juris 2005 Gulbene 32,15 17.09. Valga      
3 Pūce Guntars 251105 Ventspils nov. 29,04 17.09. Valga A.Kronbergs  
4 Opolais Miks 2006 Ogre 28,35 19.06. Jelgava A.Priževoits  
5 Vilmanis Austris 2005 Kandava 28,17 12.08. Kandava A.Gross    
6 Petrovs Markuss 2005 Smiltene 27,88 17.09. Valga      
7 Maļinovskis Edgars 11205 Viļāni 26,00 26.07. Varakļānos J.Tarasova  
8 Lerhs Davids 2005 Ventspils nov. 25,30 17.09. Valga      
9 Ozoliņš Arvis 2005 Aizkraukle 24,57 26.04. Aizkraukle Velčinskis  
10 Eriņs Toms 2006 Vecumnieki 24,03 26.04. Aizkraukle G.Brinke    
11 Kaņeps Ralfs 2005 Kandava 23,80 22.04. Kandava E.Juhņeviča  
12 Zariņš Roberts 2005 Aizkraukle 23,60 26.04. Aizkraukle Z.Karols    
13 Timko Rainers 2005 Aizkraukle 23,19 26.04. Aizkraukle Z.Karols    
14 Dobelis Kārlis Antonio 310705 Liepājas rajons 22,50 19.06. Jelgava Ģ.Ločmelis  
15 Āboliņš Uģis 2005 Kandava 22,18 22.04. Kandava E.Juhņeviča  
16 Velčinskis Adrians 2006 Aizkraukle 21,87 26.04. Aizkraukle Velčinskis  
17 Rasmanis Mareks 2006 Kandava 21,22 22.04. Kandava E.Juhņeviča  
18 Lindenblats Ģirts 220505 Kuldīga 20,26 22.04. Kandava I.Skurule    
19 Markss Kristians 271206 Smiltene 20,15 19.06. Jelgava I.Grēns    
20 Bērziņš Uģis 2005 Rūjiena 20,12 17.09. Valga      
21 Meijers Nils 2006 Ogre 20,11 19.06. Jelgava A.Priževoits  
22 Svarups Vadims 2005 Aizkraukle 19,39 26.04. Aizkraukle Velčinskis  
23 Zēniņš Markuss Matīss 240306 Spars 19,30 22.04. Kandava S.Paipals-Šulcs  
24 Pētersons Ričards 2006 Aizkraukle 19,24 26.04. Aizkraukle M.Holsts    
25 Kazaks Markuss 2005 Aizkraukle 19,24 26.04. Aizkraukle Z.Karols    
                   
    Zēni   ( 2003.-2004.dz.g.)   - 400 g              
                   
1 Daniels Tomass Ričards 50803 Liepāja 41,52 19.06. Jelgava Ģ.Locmelis  
2 Seinass Filips 180303 Limbaži Salacgr. 40,55 17.09. Valga G.Teko    
3 Andrejevs Ričards 2003 Gulbene 38,87 17.09. Valga      
4 Siliņš Arturs 281003 Liepāja 38,85 19.06. Jelgava Ģ.Ločmelis  
5 Purvins Pauls 50303 Kuldīga 37,00 19.06. Jelgava I.Skurule    
6 Pašulis Aleksandrs 2003 Tukums 36,70 17.09. Valga      
7 Zālītis Lauris 2003 Madona 36,60 26.07. Varakļāni A.Krauklītis  
8 Jekovičs Arturs 71103 Kandava 35,07 17.09. Valga A.Gross    
9 Straupe Krišjānis Augusts 290603 Talsi 35,03 19.06. Jelgava M.Štrobinders  
10 Sjomkans Reinis 2003 Aizkraukle 34,10 24.09. Koknese A.Jegorova  
11 Saliņš Daniels 2003 Balvi 33,98 05.06. Iecava I.Kairišs    
12 Goba Aleksis 2004 Limbaži Salacgr. 33,71 24.09. Koknese R.Turka    
13 Baumanis Mareks 2003 Smiltene 33,35 17.09. Valga G.Markss    
14 Bruzgulis Kristers 2003 Sēlijas SS 33,33 19.06. Jelgava G.Klibiķe    
15 Maulis Niks 50903 Kuldīga 33,13 17.09. Valga I.Skurule    
16 Krūmins Rūdolfs 2003 Talsi 33,11 12.08. Kandava E.Juhņeviča  
17 Žeikars Viktors 2003 Jelgavas nov. 32,01 24.09. Koknese I.Roziņš    
18 Lodziņš Ralfs 2003 Aizkraukle 31,95 24.09. Koknese A.Jegorova  
19 Kļaviņš Renars 2004 Smiltene 31,93 05.06. Iecava Stabiņš    
20 Grīgs Jurģis 2003 Kandava 31,30 12.08. Kandava A.Gross    
21 Ziņģis Mārcis 80404 Kuldīga 30,30 19.06. Jelgava I.Skurule    
22 Šilovs Rolands 2003 Lielvārde 30,27 05.06. Iecava Puķīte    
23 Bogdanovs Klāvs 2004 Ventspils nov. 30,09 12.06. Ventspils A.Čaklis    
24 Melbārdis Reinis 2004 Valmiera 29,62 17.09. Valga L.Dzene    
25 Dzendirovskis Nikita 2003 Olimps 29,56 26.07. Varakļāni M.Zacmanis  
                   
                   
    Zēni   ( 2001.-2002.dz.g.)   - 600 g              
                   
1 Krauklis Dāvis 100402 Smiltene 59,17 17.09. Valga G.Markss    
2 Čakšs Artis 250102 Jelgavas nov. 58,51 07.09. Brno A.Vaivads    
3 Putniņš Kristaps 90301 Arkādija 54,24 30.04. Talsi I.Eversone  
4 Skuruls Kristiāns 50201 Kuldīga 55,33 7.09. Brno I.Skurule    
5 Ūdris Ralfs 250801 Valmiera 50,72 17.09. Valga L.Dzene    
6 Kozjakovs Olegs 130101 Aizkraukle 47,43 27.05. Rokiskis V.Velčinskis  
7 Ozoliņš Klāvs 2001 Smiltene 46,90 17.09. Valga      
8 Kovtuns Gļebs 160201 Zilupes vsk. 46,71 19.05. Jēkabpils S.Fenčenko  
9 Datavs Roberts 2002 Tukums 45,16 07.05. Tukums      
10 Kojalovics Mareks 2001 Arkadija 43,20 12.08. Kandava I.Zālīte    
11 Buske Andris 200301 Jelgava 43,12 12.07. Saldus A.Fomenko  
12 Bušs Rendijs 291001 Limbaži 42,72 12.08. Kandava R.Turka    
13 Čudars Matīss 300401 Salaspils 42,67 24.09. Koknese I.Znūtina    
14 Griba Aksels 2002 Bauska 42,20 12.08. Kandava I.Ladusāne  
15 Šķēle Jānis 2001 MSĢ 41,67 28.06. Madona A.Eikens    
16 Ali Karims 160101 Ogre 41,16 19.06. Jelgava A.Priževoits  
17 Smilškalns Emīls 120101 Madliena 40,36 24.09. Koknese J.Liepa    
18 Sarķis Edvards 200402 Balvi 39,87 17.09. Valga I.Kairišs    
19 Paegle Gvido Horens 20902 Limbaži 39,78 17.06. Saldus R.Turka    
20 Zirnis Ralfs Kristers 30301 Kuldīga 39,71 30.04. Talsi I.Stukule    
21 Rapītis Edijs 2001 Talsi 39,35 30.04. Talsi      
22 Vitka Verners 280302 Ventspils nov. 39,24 30.04. Talsi J.Petrovičs, A.Kronbergs
23 Sparāns Jānis 250501 Ventspils nov. 38,94 12.06. Ventspils A.Čaklis    
24 Goršanovs Daniels 210802 Jelgava 38,81 19.06. Jelgava E.Čakša    
25 Vilnrags Jānis 250601 Jēkabpils 38,81 12.07. Saldus J.Knodze    
                   
                   
    1999.-2000.              
                   
1 Velps Matīss 090799 Smiltene 77,71 21.06. Valmiera G.Markss    
2 Jaunpujens Kristaps 60699 Vecumnieki 77,01 16.07. Tbilisi A.Kovals    
3 Špons Raivis 170500 Limb.Salacgr. 66,37 21.06. Valmiera A.Rozenbergs  
4 Gļauda Roberts 170499 Bauska 65,36 19.06. Jelgava R.Makevics  
5 Suntažs Krišjānis 191200 Talsi 64,08 24.09. Ventspils M.Štrobinders  
6 Upenieks Mārcis 80800 Bauska 54,31 25.06. Jēkabpils A.Indriksone  
7 Mežvinskis Dairis 200500 Madona 52,58 19.06. Jelgava A.Krauklīte  
8 Zommers Ēriks 151100 Olaine 52,00 12.06. Ventspils A.Zeile    
9 Pavlovičs Pēteris 300499 Aizkraukle 49,80 27.05. Rokiskis Z.Karols    
10 Stepanovs Roberts 221299 Ludza 49,74 25.06. Jēkabpils J.Ostaševs  
11 Brigaders Dmitrijs 210900 Arkādija 49,59 25.06. Jēkabpils Eversone    
12 Lazdiņš Einars 121199 Bauska 49,12 24.09. Koknese A.Indriksone  
13 Rūtiņš Arturs 280400 Ogre 48,56 19.06. Jelgava A.Priževoits  
14 Vēvers Roberts 40199 Aizkraukle 47,62 24.09. Koknese A.Jegorova  
15 Kutra Dāvids 220499 Bauska 46,85 24.09. Koknese R.Maķevics  
16 Vaikuls Raivis 080400 Daugavpils novads 46,43 25.06. Jēkabpils S.Petrakovs,D.Hadakovs
17 Ladusāns Haralds 300899 Bauska 46,09 19.06. Jelgava R.Maķevics  
18 Juška Inārs 180399 Viļāni 45,70 09.06. Varakļānos J.Opincāns  
19 Zagorskis Emils 180400 Valmiera 45,20 24.09. Koknese L.Dzene    
20 Kalnins Paulis 090700 Arkādija 44,10 21.04. aizkraukle I.Eversone  
22 Mičs Jānis 1999 Limb.Salacgr. 43,73 21.06. Valmiera A.Ķirsis    
25 Lociks Arnis 1999 Daugavpils novads 41,71 16.09. Višķi J.Petrakovs,D.Hadakovs
23 Kazanausks Alvis 91199 Zasas vsk. 41,27 19.05. Jēkabpils J.Kokins    
24 Gorbačevs Armands 90300 Aizkraukle 40,12 21.04. Aizkraukle Z.Karols    
25 Ķigurs Ēriks 1999 Vecumnieki 39,99 19.06. Jelgava G.Briņķe    
                   
    Juniori   (1997.-98.dz.g.)   - 800 g              
                   
1 Gailums Patriks 100598 Arkādija 74,02 22.07. Bidgošča I.Eversone  
2 Groza Jāzeps 260997 Smiltenes SC 70,41 17.09. Valga G.Markss    
3 Griezītis Ričards 010397 MSĢ,Sigulda 67,68 24.04. Alikante A.Vaivads    
4 Oskerko Miks 170698 Talsi 63,07 12.06. Ventspils M.Štrobinders  
5 Beļavnieks Krišjānis 100798 Madona 60,10 21.04. Aizkraukle L.Līcīte    
6 Roziņš Dagnis 300697 Jelgavas nov. 60,07 25.06. Jēkabpils I.Roziņš    
7 Kļaviņš Zigmārs Jāzeps 081297 Rēzekne 57,90 19.06. Jelgava I.Cipruss    
8 Rumnieks Felikss 100198 Ventspils 53,95 25.05. Jelgava J.Petrovičs  
9 Strikaitis Aleksandrs 1997 Talsi 53,41 19.06. Jelgava M.Štrobinders  
10 Kleinbergs Ivo 190997 Kandava 47,20 22.04. Kandava E.Juhņeviča  
11 Oļehnovičs Edijs 160797 Tume 46,59 7.05. Tukums G.Auziņš    
12 Kringelis Janis 050797 Ventspils 45,60 24.09. Ventspils B.Romanovska  
13 Malnačs Visvaris 051297 Daugavpils NSS 44,65 30.04. Jēkabpils J.Petrovskis  
14 Bērsons Dāvis 100697 Kandava 44,44 7.05. Tukums A.Gross    
15 Vasiļjevs Endijs 260498 Vecumnieku nov. SS 43,74 17.07. Valmiera      
16 Saldovers Mikus 140498 Neretas vsk. 42,70 10.05. Aizkraukle      
17 Štoferts Arvis 100397 Kandava 42,52 22.04. Kandava A.Gross    
18 Salmanis Uvis 1997 ANĢ 42,00 10.05. Aizkraukle      
19 Kaufmanis Dāvis 160498 Bauskas nov. BJSS 41,89 22.06. Jēkabpils A.Eikens    
20 Censonis Valts 1998 Jaunjelgavas vsk. 41,63 10.05. Aizkraukle      
21 Kiršteins Miks 1998 Skrīveru vsk. 40,82 10.05. Aizkraukle      
22 Briedis Raivis 1997 ANĢ 40,20 10.05. Aizkraukle      
23 Aņisimovs Rihards 1997 Skrīveru vsk. 39,86 10.05. Aizkraukle      
24 Apinis Reno 290898 MSĢ 39,00 23.05. Jēkabpils A.Eikens    
25 Neilands Ervīns 1998 Jaunjelgavas vsk. 38,65 10.05. Aizkraukle      
                   
                   
    VĪRIEŠI              
                   
1 Sirmais Zigismunds 060592 Rīga 86,66 07.07. Amsterdama      
2 Štrobinders Rolands 140492 Ventspils 81,24 19.06. Jelgava M.Štrobinders  
3 Grīva Jānis Svens 240393 Ventspils 79,36 12.06. Ventspils M.Grīva    
4 Kovals Ainārs 211181 Stopiņi 79,02 26.06. Somija patst.    
5 Čakšs Gatis 120495 MSĢ, Jelgavas novads 78,45 21.05. Tallina A.Vaivads    
6 Brūns Ansis 290389 LŠK 78,35 05.06. Solerno U.Doniņš    
7 Gailums Patriks 100598 Arkādija 74,02 22.07. Bidgošča I.Eversone  
8 Ferbers Alans 251295   70,95 25.05. Jelgava      
9 Groza Jāzeps 260997 Smiltenes SC 70,41 17.09. Valga G.Markss    
10 Rags Ēriks 010675 Ventspils SS 70,22 12.06. Ventspils M.Grīva    
11 Griezītis Ričards 010397 MSĢ,Sigulda 67,68 26.04. Alikante A.Vaivads    
12 Drava Jānis 180390 Valmiera 64,62 15.08. Pērnava      
13 Blekte Augusts 050693 Madonas BJSS 64,15 03.06. Riga I.Eversone  
14 Oskerko Miks 170698 Talsi 63,07 12.06. Ventspils M.Štrobinders  
15 Dreimanis Artūrs 160892 Arkādija 62,88 19.06. Jelgava I.Eversone  
16 Velps Matīss 90799 Smiltenes SC 62,34 17.09. Valga G.Markss    
17 Strazdiņš Mārtiņš 261094 Ogres novada SC 61,74 20.05. Rīga I.Aperāne,L.Peļņa  
18 Linbergs Sandris 040980 Ķekavas novads 61,51 07.05. Tukums      
19 Jaunpujens Kristaps 60699 Vecumnieki 60,13 02.07. Valmiera A.Kovals    
20 Beļavnieks Krišjānis 100798 Madonas BJSS 60,10 21.04. Aizkraukle A.Krauklīte  
21 Rozins Dagnis 97 Jelgava 60,07 25.06. Jēkabpils I.Roziņš    
22 Grēns Mārcis 070194 Smiltenes SC 58,89 30.04. Jēkabpils      
23 Anškins  Andis 1979 Jelgava 58,49 02.07. Valmiera      
24 Kļaviņš Zigmārs Jāzeps 081297 Rēzekne 57,90 19.06. Jelgava I.Cipruss    
25 Kļaviņš Guntis 101096 Ogres novada SC 54,26 03.06. Riga I.Aperāne    
                   


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv