Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: OČ I.Jaunzemes un J.Lūša kausu izcīņa

Norises laiks: No 2010-06-17 līdz 2010-06-17

Norises vieta: Jēkabpils

Papildus informācija:

Olimpisko čempionu I.Jaunzemes un J.Lūša kausu izcīņa


Jēkabpils
17.06.2010

"D" grupas meitenes 400 g

1 Roziņa Liene 80699 Jelgavas nov. 28,88
2 Jakobsone Līva 61099 Kuldīga 22,32
3 Pēpiņa Paula 2000 Izvalte 14,72
4 Osīte Rūta 2000 Aizkraukle 13,35
5 Lazdiņa Agnija 2000 Aizkraukle 12,12
6 Grigalavičina Edīte 2000 Aizkraukle 11,11

Roziņa Liene 80699 Jelgavas nov. 24,61 28,53 28,63 27,62 26,02 28,88
Jakobsone Līva 61099 Kuldīga 15,52 15,52 17,42 13,81 17,92 22,32
Pēpiņa Paula 2000 Izvalte 13,11 12,15 12,6 x 14,72 12,38
Osīte Rūta 2000 Aizkraukle 12,37 12,81 13,35 13,13 12,84 12,36
Lazdiņa Agnija 2000 Aizkraukle x 12,12 10,48 11,68 10,49 9,73
Grigalavičina Edīte 2000 Aizkraukle x x x 10,8 x 11,11


"C" grupas meitenes 400 g

1 Priedite Andrija 60197 Arkādija 41,28
2 Laškova Evelīna 20697 Kuldīga 34,52
3 Donāne Laine 11098 Jēkabpils 32,38
4 Skurule Laura 220697 Kuldīga 32,06
5 Balanda-Balode Sandija 70197 Kandava 31,18
6 Bērziņa Tīna 180697 Ventspils 30,31
7 Putilovska Beāte 140897 Kandava 28,04
8 Krastiņa Madara 97 Valkas novads 25,49
9 Kaša Dita 97 Balvi 24,81
10 Stivriņa Ilze 97 Izvalta 23,92
11 Lubgāne Linda 181097 Jēkabpils 23,68
12 Andžāne Benita 140997 Arkādija 23,62
13 Putro Veronika 20597 Daugavpils 23,15
14 Freimane Luīze 110697 Kuldīga 22,39
15 Narkevičiūte Karolina 101897 Kauņa 22,13
16 Kincāne Santa 97 Izvalta 22,02
17 Širve Alise Lakija 260298 Jēkabpils 20,19
18 Kirvelaityte Eivina 32898 Kauņa 17,98
19 Egle Ilze 98 Izvalta 8,21

Priedite Andrija 60197 Arkādija x x 40,17 33,38 41,28 40,15
Laškova Evelīna 20697 Kuldīga 31,31 x 33,09 25,15 34,52 33,85
Donāne Laine 11098 Jēkabpils 25,63 30,84 x 27,03 30,25 32,38
Skurule Laura 220697 Kuldīga 32,06 24,71 31,08 31,67 28,00 26,04
Balanda-Balode Sandija 70197 Kandava x 31,18 28,44 29,99 x 29,10
Bērziņa Tīna 180697 Ventspils 26,60 30,31 23,70 21,15 x 23,64
Putilovska Beāte 140897 Kandava 25,52 21,25 x x x 28,04
Krastiņa Madara 97 Valkas novads x 25,29 17,04 x 25,49 23,82
Kaša Dita 97 Balvi 24,81 23,57 23,27
Stivriņa Ilze 97 Izvalta 23,92 23,72 23,83
Lubgāne Linda 181097 Jēkabpils 23,68 - 21,22
Andžāne Benita 140997 Arkādija 20,50 x 23,62
Putro Veronika 20597 Daugavpils 17,65 18,06 23,15
Freimane Luīze 110697 Kuldīga x 22,39 x
Narkevičiūte Karolina 101897 Kauņa 22,13 x 20,64
Kincāne Santa 97 Izvalta 22,02 15,08 18,33
Širve Alise Lakija 260298 Jēkabpils 20,19 17,42 17,16
Kirvelaityte Eivina 32898 Kauņa 17,98 16,23 x
Egle Ilze 98 Izvalta 8,21 x x


"B" grupas meitenes 400 g

1 Jēkabsone Signe 290395 Ventspils 52,10
2 Kociņa Anete 50296 Limbažu-Salacgrīvas nov.SS 46,78
3 Višķere Jolanta 91195 Arkādija 35,37
4 Šiaulyte Dovile 110396 Rokiškio 34,05
5 Zaķe Paula 181095 Kuldīga 30,60
6 Glazirina Everita 96 Aizkraukle 29,52
7 Balande-Balode Kitija 91295 Kanadava 29,20
8 Ābele Paula 20295 Jēkabpils 28,99
9 Stukaite Dovile 51696 Rokiškio 25,41
10 Loča Ilze 160595 Jēkabpils 25,15
11 Antonoviča Aļona 60295 Arkādija 24,63
12 Olte Patrīcija 120596 Kuldīga 23,97
13 Meļņika Elīna 10296 Arkādija 23,79
14 Andersone Danuta 110195 Ventspils 23,60
15 Lapiņa Arta 200295 Jēkabpils 21,00
16 Andersone Liene 250896 Ventspils 20,66
17 Kalniņa Māra 120296 Jēkabpils 18,82
18 Krūkle Izolde 190796 Ventspils 18,15

Jēkabsone Signe 290395 Ventspils 45,38 x 45,78 x 52,10 45,44
Kociņa Anete 50296 Limbažu-Salacgrīvas nov.SS 33,91 45,35 43,63 46,78 x 37,65
Višķere Jolanta 91195 Arkādija x 28,78 30,37 35,37 28,29 32,62
Šiaulyte Dovile 110396 Rokiškio 31,06 34,05 32,20 31,60 31,77 x
Zaķe Paula 181095 Kuldīga 24,28 27,98 28,20 30,60 30,57 26,58
Glazirina Everita 96 Aizkraukle 28,90 29,52 28,21 26,17 26,40 x
Balande-Balode Kitija 91295 Kanadava 29,20 28,72 28,60 x 29,05 x
Ābele Paula 20295 Jēkabpils 28,21 x x 27,43 26,70 28,99
Stukaite Dovile 51696 Rokiškio 23,48 20,63 25,41
Loča Ilze 160595 Jēkabpils x 25,15 x
Antonoviča Aļona 60295 Arkādija 22,75 24,63 x
Olte Patrīcija 120596 Kuldīga 22,25 17,90 23,97
Meļņika Elīna 10296 Arkādija 23,02 23,79 19,91
Andersone Danuta 110195 Ventspils 23,26 21,23 23,60
Lapiņa Arta 200295 Jēkabpils x 17,09 21,00
Andersone Liene 250896 Ventspils 14,24 20,66 14,27
Kalniņa Māra 120296 Jēkabpils 16,13 18,82 x
Krūkle Izolde 190796 Ventspils 18,15 x 11,54

Jaunietes 600 g

1 Sirmā Katrīna 310394 Arkādija 45,86
2 Jasiunaite Liveta 94 Kauņa 42,85
3 Lavreckyte Vitalija 11194 Kauņa 41,42
4 Pastare Sanita 80894 Balvi 38,48
5 Serdjukova Megija 290194 MSĢ 36,77
6 Seibutyte Raminta 101094 Rokiški 34,87
7 Balmane Benita 200493 Arkādija 34,08
8 Vidējā Melita 140593 Jēkabpils 32,02
9 Lasmane Sanita 51194 Ventspils 30,55
10 Bite Kristīne 190893 Jēkabpils 29,25
11 Paužole Rūta 80693 Jēkabpils 28,36
12 Pavlovska Katrīna 80794 Arkādija 26,78
13 Krūmiņa Viktorija 15124 Madona 24,17
14 Ābola Justīne 140893 Jēkabpils 21,63

Sirmā Katrīna 310394 Arkādija 41,45 42,13 x 42,33 42,00 45,86
Jasiunaite Liveta 94 Kauņa 42,85 37,90 38,36 x 37,72 30,96
Lavreckyte Vitalija 11194 Kauņa x 40,25 39,93 x x 41,42
Pastare Sanita 80894 Balvi 38,48 x x 35,70 x 33,37
Serdjukova Megija 290194 MSĢ 36,10 x 36,77 36,49 34,69 x
Seibutyte Raminta 101094 Rokiški 33,10 32,76 31,82 34,87 31,53 34,82
Balmane Benita 200493 Arkādija 32,00 32,39 30,74 33,13 34,08 31,42
Vidējā Melita 140593 Jēkabpils 25,29 32,02 31,45 28,29 x x
Lasmane Sanita 51194 Ventspils 30,55 x 30,45
Bite Kristīne 190893 Jēkabpils 20,09 23,00 29,25
Paužole Rūta 80693 Jēkabpils x x 28,36
Pavlovska Katrīna 80794 Arkādija x 25,76 26,78
Krūmiņa Viktorija 15124 Madona 23,73 24,17 22,72
Ābola Justīne 140893 Jēkabpils 20,60 21,63 x

Juniores 600 g

1 Mūze Līna 41292 MSĢ 52,81
2 Kalnīte Una 91 Smiltene 42,82
3 Grīva Gundega 80491 Ventspils 42,56
4 Lipina Kristīne 270391 Līvānu BJSS 29,25

Sievietes 600 g

1 Palameika Madara 87 Ventspils 62,02
2 Mūze Līna 41292 MSĢ 52,81
3 Buša Kristīne 50588 Arkādija 48,77
4 Sirmā Katrīna 310394 Arkādija 47,52
5 Kalnīte Una 91 Smiltene 42,82
6 Grīva Gundega 80491 Ventspils 42,56
7 Tretjaka Inna 230885 Ventspils 38,85
8 Roze Santa 181090 Ventspils 32,85
9 Lipina Kristīne 270391 Līvānu BJSS 29,25

Palameika Madara 180687 Ventspils 62,02 - - 58,68 - -
Mūze Līna 41292 MSĢ x x 48,65 50,92 52,81 x
Buša Kristīne 50588 Arkādija 44,84 46,66 48,04 48,77 46,84 48,26
Sirmā Katrīna 310394 Arkādija 46,31 44,30 47,52 x x 39,87
Kalnīte Una 91 Smiltene 39,78 40,16 42,75 40,73 x 42,82
Grīva Gundega 80491 Ventspils x 41,91 x 42,18 42,56 x
Tretjaka Inna 230885 Ventspils 31,58 32,00 x 29,46 38,85 38,15
Roze Santa 181090 Ventspils 32,85 x x x x -
Lipina Kristīne 270391 Līvānu BJSS 29,25 x 28,27 x 27,04 -

"D" grupas zēni 400 g

1 Bērziņš Kārlis 50999 Ventspils 31,04
2 Šefanovskis Kristians 310300 Ventspils 27,82
3 Rozenfelds Deivids 170999 Kandava 27,12
4 Pavlovičs Pēteris 99 Aizkraukle 26,84
5 Dīcmanis Daniels 90499 Sigulda 26,38
6 Zastupņevičs Artūrs 2000 Aizkraukle 26,34
7 Šodnaks Edgars 10199 Madona 25,04
8 Kalnāre Klāvs 1999 Aizkraukle 23,94
9 Maculevičs Dainis 290600 Daugavpils 21,51
10 Pētersons Gusts 99 Valkas novads 21,42
11 Peipiņš Armands 99 Izvalta 21,28
12 Garoza Raivis 110399 Kandava 21,08
13 Ālītis Leons 120500 Ventspils 17,02

Bērziņš Kārlis 50999 Ventspils 23,76 23,92 29,52 29,62 31,04 29,06
Šefanovskis Kristians 310300 Ventspils x 22,42 27,54 21,94 22,76 27,82
Rozenfelds Deivids 170999 Kandava 27,12 25,56 23,88 24,96 25,64 25,26
Pavlovičs Pēteris 99 Aizkraukle 26,84 x 23,40 24,16 22,80 23,10
Dīcmanis Daniels 90499 Sigulda 21,10 26,38 23,02 21,60 21,16 18,70
Zastupņevičs Artūrs 2000 Aizkraukle 25,04 25,06 25,26 26,34 24,48 25,24
Šodnaks Edgars 10199 Madona 20,88 21,03 22,54 25,04 20,64 x
Kalnāre Klāvs 1999 Aizkraukle 22,30 23,94 22,32 22,64 x x
Maculevičs Dainis 290600 Daugavpils 21,51 20,86 18,72
Pētersons Gusts 99 Valkas novads 21,42 18,40 14,92
Peipiņš Armands 99 Izvalta 20,10 21,12 21,28
Garoza Raivis 110399 Kandava 21,08 19,36 20,74
Ālītis Leons 120500 Ventspils 11,44 17,02 15,54

"C" grupas zēni 400 g

1 Roziņš Dagnis 300697 Jelgavas nov. 42,66
2 Jesajans Elvis 160697 Madona 38,84
3 Gailums Patriks 98 Arkādija 38,54
4 Griezītis Ričards 10397 Sigulda 38,44
5 Streičs Rūdolfs 150297 Arkādija 36,62
6 Išējevs Rolands 97 Smiltene 35,62
7 Groza Jāzeps 97 Smiltene 33,52
8 Upmalis Uģis 40997 Jēkabpils 31,78
9 Saldovers Mikus 96 Aizkraukle 31,10
10 Mankevičius Martynas 61697 Kauņa 27,90
11 Rozentāls Roberts 150398 Kandava 26,30
12 Malnačs Visvars 51297 Daugavpils 23,82
13 Šefanovskis Artūrs 240398 Ventspils 22,12
14 Freimanis Elvis 91297 Kandava 21,02
15 Rūmnieks Fēlikss 100198 Ventspils 18,68
Paškevičius Tadas 51298 Kauņa bez rez.

Roziņš Dagnis 300697 Jelgavas nov. 39,48 x x 36,32 38,22 42,66
Jesajans Elvis 160697 Madona 28,44 33,32 29,48 34,08 37,18 38,84
Gailums Patriks 98 Arkādija 32,28 34,26 33,22 33,34 38,54 32,94
Griezītis Ričards 10397 Sigulda 35,86 32,26 34,28 29,88 36,10 38,44
Streičs Rūdolfs 150297 Arkādija 33,48 32,44 33,58 36,22 35,26 36,62
Išējevs Rolands 97 Smiltene 35,62 32,48 31,52 31,82 33,84 30,56
Groza Jāzeps 97 Smiltene 33,42 x 33,52 33,02 27,14 32,66
Upmalis Uģis 40997 Jēkabpils 31,78 28,58 21,10 x 28,74 27,92
Saldovers Mikus 96 Aizkraukle 31,02 29,56 31,10
Mankevičius Martynas 61697 Kauņa 27,90 x x
Rozentāls Roberts 150398 Kandava 26,30 25,22 24,62
Malnačs Visvars 51297 Daugavpils 21,58 22,00 23,82
Šefanovskis Artūrs 240398 Ventspils 21,10 22,12 x
Freimanis Elvis 91297 Kandava 21,02 15,54 15,36
Rūmnieks Fēlikss 100198 Ventspils 16,94 17,96 18,68
Paškevičius Tadas 51298 Kauņa x - -

"B" grupas zēni 600 g

1 Čakšs Gatis 130695 MSĢ 60,62
2 Glazers Andris 300195 SK "Ašais" 47,29
3 Lavrinovičs Artis 95 Aizkraukle 47,02
4 Meirēns Arturs 96 Valkas nov. 46,06
5 Gorins Dainis 200196 Riebiņu novads 45,76
6 Noreika Airidas 71796 Kauņa 44,23
7 Leitis Andis 201195 Ventspils 42,49
8 Ferbers Alans 251295 Arkādija 40,84
9 Ozoliņš Emīls 250195 Madona 40,50
10 Celms Mārtiņš 95 Smiltene 39,96
11 Tarasovs Deniss 95 Izvalta 38,73
12 Lazdiņš Pēteris 20395 Jēkabpils 38,70
13 Mednieks Mārtiņš 240995 Ventspils 38,30
14 Baranovskis Reinis 281195 Arkādija 37,53
15 Miļkēvičs Kristaps 96 Aizkraukle 36,73
16 Jackaničs Andrejs 96 Balvi 36,72
17 Abersons Kristaps 260796 Kuldīga 36,34
18 Jēgers Reimods 180195 Madona 36,26
19 Kapeļka Aleksandrs 270296 Ventspils 34,25
20 Jakuļskis Kaspars 251195 Ventspils 32,84
21 Krūze Agnis 160995 Ventspils 32,61
22 Šķuburs Pēteris 151296 Arkādija 31,46
23 Selezens Edgars 250296 Kandava 30,06
24 Ošenieks Armands 180396 Kandava 29,64
25 Džigurs Ilmārs 96 Balvi 28,87
26 Gricmanis Matīss 110496 Kandava 26,97
27 Mirdziņš Rihards 60696 Ventspils 26,96
28 Mirdziņš Linards 60696 Ventspils 24,97
29 Vēbers Ēriks 220896 Ventspils 23,71

Čakšs Gatis 130695 MSĢ 43,78 57,70 - x 60,62 x
Glazers Andris 300195 SK "Ašais" 38,87 x 46,71 39,50 47,29 43,74
Lavrinovičs Artis 95 Aizkraukle 45,53 43,01 41,91 47,02 x 47,01
Meirēns Arturs 96 Valkas nov. 44,03 44,06 39,70 46,06 41,32 43,94
Gorins Dainis 200196 Riebiņu novads 41,61 45,33 38,01 45,76 43,30 42,87
Noreika Airidas 71796 Kauņa 41,62 42,63 x x 42,29 44,23
Leitis Andis 201195 Ventspils x x 42,49 42,20 42,10 x
Ferbers Alans 251295 Arkādija 39,22 40,57 40,84 39,87 38,05 36,67
Ozoliņš Emīls 250195 Madona x 40,50 37,60
Celms Mārtiņš 95 Smiltene 39,82 36,69 39,96
Tarasovs Deniss 95 Izvalta 38,73 38,70 35,81
Lazdiņš Pēteris 20395 Jēkabpils 38,70 38,46 x
Mednieks Mārtiņš 240995 Ventspils 35,71 36,53 38,30
Baranovskis Reinis 281195 Arkādija 31,47 36,56 37,53
Miļkēvičs Kristaps 96 Aizkraukle 36,73 35,39 x
Jackaničs Andrejs 96 Balvi 36,72 34,26 34,45
Abersons Kristaps 260796 Kuldīga 36,34 36,20 36,24
Jēgers Reimods 180195 Madona 35,70 36,26 35,79
Kapeļka Aleksandrs 270296 Ventspils 34,25 x x
Jakuļskis Kaspars 251195 Ventspils 32,84 27,95 25,73
Krūze Agnis 160995 Ventspils 34,02 32,08 32,61
Šķuburs Pēteris 151296 Arkādija x 31,46 31,34
Selezens Edgars 250296 Kandava 28,62 30,06 29,38
Ošenieks Armands 180396 Kandava 25,30 27,32 29,64
Džigurs Ilmārs 96 Balvi x 28,87 27,42
Gricmanis Matīss 110496 Kandava 26,97 23,73 22,90
Mirdziņš Rihards 60696 Ventspils 26,96 26,32 26,05
Mirdziņš Linards 60696 Ventspils 24,97 23,23 x
Vēbers Ēriks 220896 Ventspils x 22,42 23,71

Jaunieši 700 g

1 Dabašinskas Povilas 61694 Kauņa 64,68
2 Grīva Jānis Svens 93 Ventspils 62,20
3 Grēns Mārcis 70194 MSĢ 59,61
4 Sazoņenko Vasīlijs 100294 Ventspils 57,65
5 Birkavs Dāvis 250293 Madona 54,47
6 Rozenbergs Toms 221193 Arkādija 52,23
7 Kuks Dāvis 180694 Arkādija 49,01
8 Voļevačs Aleksandrs 211194 Ventspils 45,07
Meļņiks Jānis 11294 Arkādija bez rez.
Ravžajevs Māris 210294 Jēkabpils bez rez.
Poluektovs Arturs 200293 Arkādija bez rez.
Simonavičius Marius 93 Kauņa bez rez.

Dabašinskas Povilas 61694 Kauņa 56,05 58,49 60,10 x 57,57 64,68
Grīva Jānis Svens 93 Ventspils x 54,12 58,02 62,20 60,58 59,88
Grēns Mācis 70194 MSĢ x 57,40 59,61 55,53 57,82 59,34
Sazoņenko Vasīlijs 100294 Ventspils 52,74 x 57,65 47,29 55,40 55,63
Birkavs Dāvis 250293 Madona 52,44 43,46 x x 51,24 54,47
Rozenbergs Toms 221193 Arkādija 50,57 52,23 x x - -
Kuks Dāvis 180694 Arkādija x 45,02 43,11 49,01 x x
Voļevačs Aleksandrs 211194 Ventspils x 42,74 45,07 41,84 43,31 41,54
Meļņiks Jānis 11294 Arkādija x x x
Ravžajevs Māris 210294 Jēkabpils x x x
Poluektovs Arturs 200293 Arkādija x x x
Simonavičius Marius 93 Kauņa x x x

Juniori 800 g

1 Strenga Arnolds 20392 MSĢ 71,96
2 Sirmais Zigismunds 60592 Arkādija 69,84
3 Štrobinders Rolands 93 Talsi 63,11
4 Nekrošas Aivaras 92 Kauņa 60,86
5 Justs Arvis 10392 Arkādija 59,43
6 Dreimanis Artūrs 160892 Arkādija 55,88
7 Radelis Andris 200991 Ventspils 55,28
8 Roze Didzis 141191 Ventspils 48,18
9 Vanags Toms 301092 Arkādija 37,32

Strenga Arnolds 20392 MSĢ 66,11 65,63 67,55 61,00 71,96 -
Sirmais Zigismunds 60592 Arkādija x 67,32 65,58 64,61 66,32 69,84
Štrobinders Rolands 93 Talsi 63,11 61,04 x 62,05 - -
Nekrošas Aivaras 92 Kauņa 55,63 60,86 x x x 56,00
Justs Arvis 10392 Arkādija 56,20 58,69 59,43 x x 57,14
Dreimanis Artūrs 160892 Arkādija 54,27 x 55,88 x 51,27 51,11
Radelis Andris 200991 Ventspils 53,37 55,28 52,70 x x 49,29
Roze Didzis 141191 Ventspils x x 46,64 47,38 48,18 x
Vanags Toms 301092 Arkādija x x 37,32

Vīrieši 800 g

1 Vasiļevskis Vadims 50182 Jēkabpils 82,94
2 Brūns Ansis 300389 Ventspils 79,35
3 Syrovatko Jan Čehija 76,23
4 Sirmais Zigismunds 60592 Arkādija 75,09
5 Alainis Kārlis 180685 Ventspils 73,71
6 Svaža Uģis 20289 MSĢ 73,38
7 Anškins Andis 79 Jelgavas nov. 70,05
8 Jelsmanis Lauris 120288 Ventspils 67,62
9 Žviriņš Māris 211087 MSĢ 63,88
10 Bite Andrejs 220590 Jekabpils 52,24
Rūtiņš Edgars 50190 Ventspils bez rez.
Priževoits Arturs 270387 Arkādija bez rez.

Vasiļevskis Vadims 50182 Jēkabpils x 82,94 80,14 - - -
Brūns Ansis 300389 Ventspils 70,99 x x 67,37 69,63 79,35
Syrovatko Jan 1985 Čehija 70,76 76,23 x 73,13 72,13 69,78
Sirmais Zigismunds 60592 Arkādija 75,09 69,33 - - - -
Alainis Kārlis 180685 Ventspils 73,71 72,87 x - - -
Svaža Uģis 20289 MSĢ 73,38 69,07 70,51 x - -
Anškins Andis 79 Jelgavas nov. x 67,49 x x 70,05 x
Jelsmanis Lauris 120288 Ventspils 67,62 66,97 x 63,64 x x
Žviriņš Māris 211087 MSĢ 61,93 63,88 60,92
Bite Andrejs 220590 Jekabpils x x 52,24
Rūtiņš Edgars 50190 Ventspils x x x
Priževoits Arturs 270387 Arkādija x - -


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv