26.maijā Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgavā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: 2017.gada 25 labākie vīrieši

Norises laiks: No 2018-02-28 līdz 2018-02-28

Norises vieta:

Papildus informācija:

    25 labākie rezultāti        
    2017.gadā        
    Zēni   ( 2006.dz.g.)   - 400 g        
             
1 Opolais Miks 2006 Ogre 37,04 18.06. Jelgava
2 Markss Kristians 271206 Smiltene 29,70 16.09. Valga
3 Petrovičs Bruno 2006 Kandava 27,43 18.06. Jelgava
4 Jaškovics Nauris 40906 Ventspils novads 26,85 3.06. Ventspils
5 Prūsis Edgars 120406 Ventspils Spars 26,40 18.06. Jelgava
6 Skorenko Renārs 2006 Smiltene 26,37 16.09. Valga
7 Eriņs Toms 100806 Vecumnieki 25,86 23.09. Koknese
8 Sprukts Emīls 2007 Arkādija 25,60 18.06. Jelgava
9 Meijers Nils 2006 Ogre 25,24 18.06. Jelgava
10 Kaudze  Martins 130306 Ventspils Spars 24,73 18.06. Jelgava
11 Zēniņš Markuss Matīss 240306 Spars 24,55 3.06. Ventspils
12 Rozenbergs Kristers 2006 Kandava 23,44 16.09. Valga
13 Elksnis Rihards Heincs 270506 Rēzekne 22,94 11.05. Rēzekne
14 Liepiņš Justs 50406 Ogre 22,01 18.06. Jelgava
15 Malevičs Jānis Roberts` 130306 Liepājas novads 21,75 3.06. Ventspils
16 Ķeizars Mārtiņš 100106 Ventspils novads 21,23 3.06. Ventspils
17 Koloda Kārlis Lūkass 180506 Talsi 21,14 3.06. Ventspils
18 Ansons Marks 211107 Kuldīga 21,01 18.06. Jelgava
19 Lauberts Niks 2006 Rūjiena 20,90 16.09. Valga
20 Baļčūns Mārtiņš 120706 Madona 20,86 23.09. Koknese
21 Goba Emīls 2007 Smiltene 20,80 16.09. Valga
22 Šalme Kaspars 281106 Kuldīgas novads 20,67 3.06. Ventspils
23 Laizāns Krišjānis 240106 Madona 20,48 23.09. Koknese
24 Pāvulsons Elvis 2006 Gulbene 19,73 16.09. Valga
25 Ziemiņš Aleksis 2008 Smiltene 19,07 16.09. Valga
             
             
             
    Zēni   ( 2004.-2005.dz.g.)   - 400 g        
             
1 Bogdanovs Klāvs 100804 Ventspils nov. 43,16 07.06. Iecava
2 Sviderskis Artūrs 290204 Aizkraukle 42,29 23.09. Koknese
3 Grīnbergs Daniels 30904 Liepājas rajons 42,12 18.06. Jelgava
4 Krauklis Kristers 120505 Smiltene 38,89 23.09. Koknese
5 Žmuida Toms 80404 Gulbene 37,85 16.09. Valga
6 Konrāds Juris 30405 Gulbene 37,30 07.06. Iecava
7 Skukovskis Ēriks 180504 Venstpils spars 37,26 16.09. Valga
8 Miķelsons Jorens 2005 Smiltene 36,55 16.09. Valga
9 Suntažs Rūdolfs 21204 Talsi/MŠSK 35,85 18.06. Jelgava
10 Pūce Guntars 251105 Ventspils nov. 34,88 11.08. Kandava
11 Driviņš Kisters 30,86 Liepājas rajons 34,46 3.06. Ventspils
12 Petrovs Markuss 301205 Smiltene 33,90 16.09. Valga
13 Lasis Artūrs 150104 Ogre 33,65 07.06. Iecava
14 Brundzāts Artis 91104 Liepājas rajons 33,60 3.06. Ventspils
15 Ziņģis Mārcis 80404 Kuldīga 32,82 28.04. Kandava
16 Goba Aleksis 2004 Limbaži Salacgr. 32,61 18.06. Jelgava
17 Biksons Kaspars 201204 Ventspils novads 32,31 3.06. Ventspils
18 Kvecko Ralfs Reinis 290204 Ventspils nov. 32,04 07.06. Iecava
19 Baļčūns Gustavs 191004 Vecumnieki 31,85 23.09. Koknese
20 Dobelis Kārlis Antonio 310705 Liepājas rajons 31,50 3.06. Ventspils
21 Grunte Kristers 2004 Kandava 31,20 28.04. Kandava
22 Bošs Denijs 2004 Rūjiena 31,14 16.09. Valga
23 Babris Haralds 2004 Aizkraukle 30,62 23.09. Koknese
24 Vilcāns Valters 2004 Aizkraukle 30,50 23.09. Koknese
25 Spūlis Bruno 41204 Ogre 30,16 07.06. Iecava
             
             
             
    Zēni   ( 2002.-2003.dz.g.)   - 600 g        
             
1 Čakšs Artis 250102 Jelgavas nov. 63,09 18.06. Jelgava
2 Krauklis Dāvis 100402 Smiltene 62,55 18.06. Jelgava
3 Vinovskis Kalvis Zigmārs 40702 Vecumnieki 47,27 23.09. Koknese
4 Griba Aksels 31002 Bauska 45,37 4.06. Valmiera
5 Sarķis Edvards 200402 Balvi 43,98 21.06. Saldus
6 Barauss Roberts 27.0602 Ventspilas  spars 43,82 11.08. Kandava
7 Isajevs Arturs 300802 Jelgava 42,57 18.06. Jelgava
8 Pošeika Uvis 170502 Balvu SS 42,57 18.06. Jelgava
9 Pašulis Aleksandrs Patriks 310303 Tukums 42,28 12.07. Valmiera
10 Tomass Ričards Daniels 2003 Liepājas rajons 42,22 11.08. Kandava
11 Elmanis Emīls Artis 120502 Bauskas BJSS 42,03 12.07. Valmiera
12 Tomsons Jēkabs 2002 Limb.Salacgr. 41,72 23.09. Koknese
13 Liberts Martins 150502 Talsi 41,68 21.06. Saldus
14 Šalmis Miks Gustavs 251102 Limb.Salacgr. 41,32 21.06. Saldus
15 Veinbergs Elvis 80103 Ogre  40,60 22.05. Ogrē
16 Jekovičs Arturs 71103 Kandava 39,98 11.08. Kandava
17 Kadancevs Elans 2002 Gulbene 39,87 16.09. Valga
18 Seinass Filips 180303 Limbaži Salacgr. 38,92 6.05. Tukumā
19 Vilnītis Aleksis Aleksandrs 270802 Jūrmalas SS 38,52 4.06. Valmiera
20 Sveķis Krists 10102 Gulbene 37,92 21.06. Saldus
21 Zālītis Lauris 2003 Madona 37,61 12.07. Valmiera
22 Zegners Klāvs Matīss 171203` Ventspils novads 37,13 3.06. Ventspils
23 Kaudze Matīss 270302 Ventspils "Spars" 36,67 18.07. Jelgava
24 Ssandis 250302 Limb.Salacgr. 36,55 18.06. Jelgava
25 Ieviņš Uģis 140702 Talsi 36,53 18.06. Jelgava
             
             
             
             
             
             
    2000.-2001.dz.g.  700g        
             
1 Suntažs Krišjānis 191200 Talsi 73,49 22.05. Ogrē
2 Skuruls Kristiāns 50201 Kuldīga 62,32 3.02. Ventspils
3 Špons Raivis 170500 Limb.Salacgr. 62,03 22.05. Ogrē
4 Ozoliņš Klāvs 2001 Smiltene 59,16 16.09. Valga
5 Krauklis Dāvis 100402 Smiltene 58,23 23.09. Koknese
6 Čakšs Artis 250102 MSĢ, Jelgavas nov. 58,02 22.05. Ogrē
7 Brigaders Dmitrijs 210900 Arkādija 57,27 23.09. Koknese
8 Zommers Ēriks 151100 Olaine 56,76 22.05. Ogrē
9 Mežvinskis Dairis 200500 Madona/MSĢ 56,74 5.08. Valmiera
10 Kalnins Paulis 090700 Arkādija 55,21 18.06. Jelgavā
11 Kojalovics Mareks 250401 Arkadija 51,52 8.07. Ogrē
12 Upenieks Mārcis 80800 Bauska 49,59 18.06. Jelgavā
13 Ali Karims 160101 Ogre 48,95 17.03. Rīgā
14 Rūtiņš Arturs 280400 Ogre 47,91 17.03. Rīgā
15 Vilnrags Jānis 250601 Jēkabpils 47,49 4.06. Valmiera
16 Kozjakovs Olegs 130101 Aizkraukle 47,03 21.05. Rakvere
17 Čudars Matīss 300401 Salaspils 46,82 8.07. Ogrē
18 Ūdris Ralfs 250801 Valmiera 46,64 22.05. Ogrē
19 Ceimers Aigars Matīss 190900 Suntažu vsk. 46,32 22.05. Ogrē
20 Vaikuls Raivis 080400 Daugavpils novads 45,09 1.07. Ventspils
21 Barauss Roberts 270602 Ventspils  44,44 8.07. Ogrē
22 Vinovskis Kalvis Zigmārs 40702 Vecumnieki 44,19 8.07. Ogrē
23 Tomsons Jēkabs 250202 Limb.Salacgr. 43,59 22.05. Ogrē
24 Bušs Rendijs 291001 Limbaži 43,04 22.05. Ogrē
25 Ivbulis Arvīds 70500 Aizkraukle 42,52 1.07. Ventspils
             
             
             
             
             
             
    Juniori   (1998.-99.dz.g.)   - 800 g        
             
1 Gailums Patriks 100598 Arkādija 81,91 12.07. Valmiera
2 Jaunpujens Kristaps 60699 Vecumnieki 71,10 11.08. Kandava
3 Velps Matīss 090799 Smiltene 70,74 18.06. Jelgava
4 Gļauda Roberts 170499 Bauska 60,36 18.06. Jelgava
5 Oskerko Miks 170698 Talsi 59,53 23.04. Albira
6 Beļavnieks Krišjānis 100798 Madona 57,19 21.05. Rakvere
7 Stepanovs Roberts 221299 Ludza 55,06 1.07. Ventspils
8 Samauskis Niks 20499   48,81 29.07. Ogre
9 Vaikuls Raivis 80499 Daugavpils novads 46,66 23.07. Višķi
10 Nungurs Reinis 010199 Kokneses vsk. 45,05 09.05. Aizkraukle
11 Vēveris Roberts 040199 Jaunjelgavas vsk. 44,39 9.05. Aizkraukle
12 Vāravs Ričards 180198 Ogres novada SC 44,09 18.07. Jelgava
13 Mičs Jānis 99 Limb.Salacgr. 43,55 12.07. Valmiera
14 Kaufmanis Dāvis 160498 Bauskas nov. BJSS 42,17 21.05. Rakvere
15 Apinis Reno 290898   39,33 2.07. Monzona
16 Bogdanovs Maksims 1998 Vienība 35,33 6.05. Tukumā
17 Siņavskis Miks 240598 Kandava 34,72 28.04. Kandava
18 Zalāns Egons 1999 Preiļi 34,42 15.07. Malta
19 Kiršteins Miks 90899 Skrīveru vsk. 33,20 9.05. Aizkraukle
20 Proms Sandis 41099 Daugavpils novads 31,57 23.07. Višķi
21 Šēlis Norberts 131298 Liepāja 22,95 4.06. Valmiera
             
             
             
             
             
             
             
             
             
    VĪRIEŠI        
             
1 Štrobinders Rolands 140492 Ventspils 85,07 25.08. Bad Kostricā
2 Brūns Ansis 290389 LŠK 82,00 18.06. Jelgava
3 Gailums Patriks 100598 Arkādija 81,91 12.07. Valmiera
4 Grīva Jānis Svens 240393 Ventspils 77,10 25.05. Ogrē
5 Čakšs Gatis 120495 MSĢ, Jelgavas novads 76,94 1.07. Ventspils
6 Jaunpujens Kristaps 60699 Vecumnieki 71,10 11.08. Kandava
7 Velps Matīss 090799 Smiltene 70,74 18.06. Jelgava
8 Groza Jāzeps 260997 Smiltenes SC 69,39 27.05. Valmiera
9 Rags Ēriks 10675 Ventspils 67,81 29.07. Ogre
10 Drava Jānis 180390 Valmiera 66,51 18.07. Jelgava
11 Strazdiņš Mārtiņš 261094 Ogres novada SC 65,91 12.05. Ogre
12 Griezītis Ričards 010397 MSĢ,Sigulda 65,09 3.06. Ventspils
13 Suntažs Krišjānis 191200 Talsi 62,95 29.07. Ogrē
14 Blekte Augusts 050693 Madonas BJSS 62,56 12.05. Ogre
15 Gļauda Roberts 170499 Bauska 60,36 18.06. Jelgava
16 Oskerko Miks 170698 Talsi 59,53 23.04. Albira
17 Kļaviņš Zigmārs Jāzeps 081297 Rēzekne 59,47 12.05. Ogre
18 Andersons Žanis 22.02.96 Jelgavas novads 57,36 19.05. Ogre
19 Beļavnieks Krišjānis 100798 Madona 57,19 21.05. Rakvere
20 Linbergs  Sandris 40980 Ķekava 57,07 13.08. Pērnava
21 Kļaviņš Guntis 101096 Ogres novada SC 56,69 12.05. Ogre
22 Bukšs Vilmārs 240570 Rīga 55,23 18.06. Valmiera
23 Špons Raivis 170500 Limbaži 55,07 28.05. Liepāja
24 Šalmis Matīss 300787   55,07 16.06. Jelgava
25 Stepanovs Roberts 221299 Ludza 55,06 1.07. Ventspils
  Laķis  Juris 130582 Smiltene 55,06 15.07. Valga


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv