26.maijā Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgavā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: 2017.gada 25 labākās sievietes

Norises laiks: No 2018-02-28 līdz 2018-02-28

Norises vieta:

Papildus informācija:

    Meitenes "D" grupa  2006.dz.g. - 400g        
             
             
1 Kociņa Marta 30106 Limbaži 27,78 18.06. Jelgava
2 Lazdiņa Elza 2006 Aizkraukle 23,56 23.09. Koknese
3 Graudiņa Marta 290106 Ogre 20,76 18.06. Jelgava
4 Alksne Annija 2006 Smiltene 19,27 16.09. Valga
5 Ruņģe Madara 191006 Ventspils Spars 18,26 16.09. Valga
6 Lamberte Estere 180607 Olaine 18,00 18.06. Jelgava
7 Negele Marta 2007 Smiltene 17,50 16.09. Valga
8 Orlovska Zane 100106 Venstpils novads 17,04 3.06. Ventspils
9 Tetere Ance 2007 Liepājas raj. 16,05 18.06. Jelgava
10 Struncena Veronika 30706   15,75 3.06. Ventspils
             
             
    Meitenes "C" grupa  2004.-2005.dz.g. - 400g        
             
1 Brikmane Sandra 110105 Jēkabpils 40,07 23.09. Koknese
2 Ziemiņa Hanna Gabriela 120504 Smiltene 37,50 18.06. Jelgava
3 Zariņa Līva 190205 Limbaži 33,66 23.09. Koknese
4 Zaula Kitija 130504 Limbaži 33,08 3.06. Ventspils
5 Jauntirāne Evita 2004 Olaine 32,47 7.06. Iecava
6 Redviņa Sintija 310304 Talsi 32,29 3.06. Ventspils
7 Logina Ērika 261004 Gulbene 32,26 16.09. Valga
8 Malotkovska Amanda 40504 Aizkraukle 31,87 23.09. Kooknese
9 Špone Rēzija 110204 Limbaži 31,17 18.06. Jelgava
10 Priekule Līva 20404 Limbaži 29,23 7.06. Iecava
11 Dreimane Gerda Kerija 2004 Limbaži 29,17 18.06. Jelgava
12 Isājeva Beāte 30304 Ventspils novads 27,72 3.06. Ventspils
13 Ciemiņa Alise 261005 Tukums 27,64 16.09. Valga
14 Grickēviča Lolita 280104 Vecumnieki 26,86 7.06. Iecava
15 Bijona Izabella 170204 Arkādija 26,66 18.06. Jelgava
16 Barkāne Luīze 210804 Madona 26,07 23.09. Koknese
17 Bruzgule Viktorija 2005 Sēlijas SS 25,95 18.06. Jelgava
18 Hadaņonoka Dita 2004 Kandava 25,79 18.06. Jelgava
19 Mūrniece Nikola 60504 Ventspils novads 24,54 3.06. Ventspils
20 Bukovska Everita 2005 Kandava 24,40 28.04. Kandava
21 Kaņepe Parisa Anna 2005 Kandava 24,17 28.04. Kandava
22 Vološina Angelika 210304 Limb.Salacgr. 24,17 23.09. koknese
23 Regute Amanda 20505 Aizkraukle 23,62 7.06. Iecava
24 Ūdre Patrīcija 10105 Sigulda 23,31 7.06. Iecava
25 Stašulāne Justīne 161104 Preiļi 23,01 7.06. Iecava
             
             
    Meitenes   ( 2002.-2003.dz.g.)   - 400 g        
1 Marksa Sabīne 70602 Smiltene 49,01 16.09. Valga
2 Svistuna Marija 20702 Ventspils 48,28 11.08. Kandava
3 Stepiņa Ieva 140502 Kandava 46,18 6.05. Tukumā
4 Vestarta Elva 81203 Jelgava 44,98 11.08. Kandava
5 Dubulte Laura 220302 Limbaži 39,98 18.06. Jelgava
6 Ozoliņa Sanija 2003 Gulbene 39,73 16.09. Valga
7 Upīte Annika 241003 Jelgava 38,98 3.06. Ventspils
8 Sopova Jūlija 110403 Spars 37,85 28.04. Kandava
9 Jukšinska Katrīna Nikola 160303 Jēkabpils 37,10 18.07. Jelgava
10 Matušonoka Sendija 200802 Liepājas 36,52 18.07. Jelgava
11 Kļava Katrīna 280703 Arkādija 36,22 12.07. Valmiera
12 Maško Samanta 250403 Jelgava 34,80 22.05. Ogrē
13 Liepājniece Beāte 210303 Ventspils 34,70 6.05. Tukumā
14 Daugule Alise Annija 50102 Limbaži 34,69 22.05. Ogrē
15 Smilškalne Ramona 50702 Ogre 34,66 18.06. Jelgava
16 Cimermane Airisa 250402 Vecumnieki 34,34 23.09. Koknese
17 Jauntirāne Evita 190704 Olaine 33,60 12.07. Valmiera
18 Sīviņa Marta 31003 Ogre 33,53 23.09. Koknese
19 Urķe Aivita 110202 Sēlijas SS 33,02 23.09. Koknese
20 Jurjāne Marta 130303 Arkādiija 31,96 11.08. Kandava
21 Redviņa Sindija   Talsi 31,83 11.08. Kandava
22 Ruņģe Sindija Kristija 101202 Venstspils novads 31,82 3.06. Ventspils
23 Kovaļcuka Sintija 50503 Talsi 31,64 3.06. Ventspils
24 Lamstere Alina 2003 Ventspils 31,36 18.07. Jelgava
25 Krūmiņa Elīza Andra 190203 Talsi/MŠSK 30,65 18.06. Jelgava
             
             
             
    Jaunietes   ( 2000.-2001.dz.g.)   - 500 g        
             
1 Svistuna Marija 20702 Ventspils 52,42 29.07. Gyor
2 Ozola Nikola 20201 Ogre 51,22 3.06. Venstpils
3 Marksa Sabīne 70602 smiltee 48,59 13.09. Brno
4 Sprūde Krista 131001 Liepāja 43,59 1.07. Venstpils
5 Opolā Luize 230401 Ogre 43,16 6.05. Tukumā
6 Lisovska Veronika 250301 Valkas novads 43,10 12.07. Valmiera
7 Jankovska Monta 231100 Kuldīga 42,79 22.05. Ogrē
8 Vilhovika Signe 300800 Ogre 41,90 1.07. Venstpils
9 Stepiņa Ieva 140502 Kandava 41,84 8.07. Ogrē
10 Savicka Amanda 291200 Bauska 41,78 18.06. Jelgava
11 Tračuma Katrīne 280700 Krāslava 41,13 12.07. Valmiera
12 Šakociņa Daniela 221200 Arkādija 40,12 23.09. Koknese
13 Ansone Annija Paula 241101 Kuldīga 39,98 28.04. Kandava
14 Smilškalne Ramona 50702 Ogre 38,85 8.05. Ogrē
15 Līduma Linda 291001 Ventspils nov. 38,80 22.05. Ogrē
16 Hološina Sabīne 160102 Krāslavas SS 37,36 22.05. Ogrē
17 Grigoroviča Katrīna 10100 Jūrmala 36,39 1.07. Venstpils
18 Blaževica Kristīne 111201 Jūrmala 33,86 21.05. Rakverē
19 Lurina Dana 80501 Spars 33,83 28.04. Kandava
20 Smiļģe Aivita 201000 Arkādija 33,81 18.06. Jelgava
21 Kraula Elīza Marija 26.06.01.   33,68 21.05. Rakverē
22 Vasiljeva Diana 10301 Jelgava 33,58 8.07. Ogrē
23 Hartmane Valerija Ruta 210101 Sēlijas SS 33,28 23.09. Koknese
24 Matušonoka Sendija 200802 Liepāja 32,99 22.05. Ogrē
25 Dombrava Džeina 60700 Arkādija 32,82 22.05. Ogrē
             
             
             
    Juniores   ( 1998.-99.dz.g.)   - 600 g        
             
1 Dreimane Eva 290699 MSĢ,Liepājas raj. 49,76 3.06. Venstpils
2 Donāne Laine 11098 MSĢ, Sēlijas SS 47,20 23.09. koknese
3 Šalme Linda Luīze 270698 Limbaži 46,88 1.07. Venstpils
4 Niedra Aiva 180399 Balvi 45,32 25.05. Valmiera
5 Jakobsone Līva 61099 MSĢ,Kuldīga 44,52 3.06. Venstpils
6 Pulmane Annija Viktorija 140199 Ventspils 38,88 10.05. Saldū
7 Pinne Elīna 241099 Valmiera 37,01 16.06. Ogrē
8 Zacmane Kristiāna 200599 Olimps  36,19 4.06. Valmiera
9 Žuravļova Anastasija 60698 Spars 35,92 3.06. Ventspilī
10 Nagle Hārdija 290399 Madonas BJSS 35,58 16.06. Ogre
11 Šarkune Laine 180998 Skrīveru vsk. 34,70 9.05. Aizkraukle
12 Kalnišķe Selīna 171298 Jelgava 33,55 18.06. Jelgava
13 Pavlovska Marija 110898 Ogres nov. SC 32,64 17.03. Rīga
14 Amerika Venita 71198 Valmieras BSS 31,28 1.07. Venstpils
15 Stafecka  Jana 60398 Arkādija 29,63 16.06. Orge
16 Paeglīte Elīza 60599 Jelgava 28,73 18.06. Jelgava
17 Treija Inga 98 Salacgrīva 28,54 9.05. Limbaži
18 Kalniņa Ance 120499 Sēlijas SS 26,84 11.05. Rēzekne
19 Blumberga Beāte 210699 Skrīveri vsk. 25,91 9.05.  Aizkraukle
20 Barkāne Anna 11299 Skrīveru vsk. 25,40 9.05. Aizkraukle
21 Rutkupa Krista 151099 Ilūkste 25,28 23.07. Višķi
22 Jankauska Madara 1999 Priekule 25,01 9.05. Aizpute
23 Konstantinova Jolanta 1998 Krāslava 24,86 9.05. Vecvārkava
24 Butlere Ieva 130799 Arkādija 24,15 20.04. Aizkraukle
25 Zazerina Liena 1998 Smiltene 22,03 9.05. Valka
             
             
             
    SIEVIETES        
             
1 Kociņa Anete 050296 Arkādija 64,47 16.07. Bidgoščā
2 Palameika Madara 180687 Ventspils 63,92 18.06. Jelgava
3 Mūze Līna 041292 Smiltene 60,55 29.07. Ogrē
4 Ikauniece-Admidiņa Laura 310592   56,32 19.05. Tallinā 
5 Grīva Gundega 080491 Ventspils 54,14 23.08. Taipeja
6 Dreimane Eva 290699 MSĢ,Liepājas raj. 49,76 3.06. Venstpils
7 Sirmā Katrīna 310394 Rīga 49,41 10.06. Valmiera
8 Lasmane Sanita 051194 Ventspils 47,50 3.06. Ventspilī
9 Donāne Laine 11098 MSĢ, Sēlijas SS 47,20 23.09. Koknese
10 Šalme Linda Luīze 270698 Limbaži 46,88 1.07. Venstpils
11 Niedra Aiva 180399 Balvi 45,32 25.05. Valmiera
12 Svistuna Marija 20702 Ventspils Spars 45,08 11.08. Kandava
13 Jakobsone Līva 61099 MSĢ,Kuldīga 44,52 3.06. Venstpils
14 Savicka Amanda 291200 Bauska 42,78 29.07. Ogre
15 Dramačonoka Ilona 40992 Bauskas novads 41,94 2.07. Monzona
16 Kožarenoka -Šņoriņa Inga 160382 Ventspils 41,87 13.08. Pērnava
17 Grabuste Aiga 240388 Rēzekne 40,63 07.05. Neapole
18 Jēkabsone Signe 290395 Tukums 40,29 6.05. Tukumā
19 Putniņa Iveta 90673 Valmiera 38,90 13.05. Ogre
20 Pulmane Annija Viktorija 140199 Ventspils 38,88 10.05. Saldū
21 Kaupe Jolanta 180395 Valmieras VK 37,90 4.06. Valmiera
22 Pinne Elīna 241099 Valmiera 37,01 16.06. Ogrē
23 Deruma Kristīne 301098 Valmieras BSS 36,60 2.07. Monzona
24 Zacmane Kristiāna 200599 Olimps  36,19 4.06. Valmiera
25 Žuravļova Anastasija 60698 Spars 35,92 3.06. Ventspilī
             


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv