Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: 25 labākās 2019.gadā

Norises laiks: No 2020-01-02 līdz 2020-01-02

Norises vieta:

Papildus informācija:

    25  labākie rezultāti                
    2019.gadā                
                     
    Meitenes "D" grupa  2008.dz.g. - 400g                
                     
                     
1 Nēgele Marta 28.03.2008. Smiltene 26,65 20.09. Valga S.Grēna      
2 Pētersone Samanta 28.02.2008. Ogre 22,68 26.05. Jelgava E.Siliņš      
3 Abula Kitija 01.01.2008. Smiltene 22,09 20.09. Valga        
4 Liepa Sandija 30.06.2008. Ogre 21,29 20.06. Ogre J.Liepa      
5 Puriņa Sanita 06.06.2008. Kuldīga 21,06 1.06. Ventspils I.Stukule      
6 Liepa Henriete 28.06.2008. Ogre 20,90 26.05. Jelgava E.Kļaviņš      
7 Ziemele Elīna 07.06.2006. Preiļi 20,01 31.08. Preiļos S.Stankēvičs    
8 Krūmiņa Rēzija Dārta 05.07.2008. Arkādija 19,39 26.05. Jelgava A.Vitte      
9 Šalme Denīze Keita 15.04.2008. Mārupes SC 18,90 26.05. Jelgava A.Vitte      
10 Gūtmane Amanda 2008 Jelgavas novads 18,80 26.05. Jelgava E.Čakša      
11 Teljaževiča Keita 10.02.2009. Ilūkste 17,87 31.08. Preiļos A.Kaļiņins    
12 Sliede Gabriela 02.01.2008. Kuldīga 17,36 26.05. Jelgava I.Skurule      
13 Krauze Denīze 22.02.2008. Ventspils novads 17,29 1.06. Ventspils A.Čaklis      
14 Kitajeva Angelina 01.01.2008. Preiļi 16,62 8.05. Vārkava V.Neištadte    
15 Fjodorova Estere 13.06.2008. Ilūkstes novads 15,93 24.08. Višķi s.petrakovs    
16 Kruga Daniela 29.10.2008. Ventspils novads 15,42 1.06. Ventspils A.Čaklis      
17 Jēkabsone Nellija 20.08.2008. Kuldīga 14,48 26.04. Tukums I.Skurule      
18 Purvinska Odrija 28.09.2009. Ilūkste 14,16 6.09. Koknese A.Kaļiņins    
19 Stepanoviča Keita 2008 Jelgavas novads 13,82 26.05. Jelgava E.Čakša      
20 Rēpele Klaudija 01.01.2008. Smiltene 13,68 20.09. Valga        
21 Ločmele Anna 13.01.2009. Liepājas raj. 12,91 1.06. Ventspils Ģ.Ločmelis    
22 Beķe Diāna 31.12.2008. Ventspils novads 11,53 26.04. Tukums K.Gulbis      
                     
                     
                     
                     
                     
    Meitenes "C" grupa  2006.-2007.dz.g. - 400g                
                     
1 Kociņa Marta 03.01.2006. Limbaži 38,69 3.07. Piltene R.Turka      
2 Lamberte Estere 18.06.2007. Olaines VK 35,45 20.09. Valga A.Zeile      
3 Beķere Enija 04.06.2006. Jelgavas novads 34,99 3.07. Piltene E.Čakša      
4 Bembere Inese 19.01.2006. Arkādija 32,81 29.06. Ventspils I.Aperāne    
5 Lazdiņa Elza 20.11.2006. Aizkraukle 32,12 3.07. Piltene D.Kalniņš    
6 Liepa Keitija 27.05.2006. Bauska 31,05 15.05. Bauska L.Jakutāviča    
7 Meinerte Aivita 03.05.2006. Smiltene 30,43 20.09. Valga S.Grēna      
8 Ruņģe Madara 19.10.2006. Ventspils 30,10 29.06. Ventspils A.Kronbergs    
9 Dimza Viktorija 08.03.2006. Ogre 30,02 3.07. Piltene E.Siliņš      
10 Jakubone Tīna 21.08.2006. Bauska 29,70 29.06. Ventspils S.Dzilnava    
11 Vanaga Justīne 06.10.2007. Ogre 29,67 26.05. Jelgava E.Siliņš      
12 Veinberga Nora 13.11.2007. Talsi 28,93 9.07. Talsi R.Treiģis-Treidis    
13 Bašlovska Milāna 26.01.2006. Olaines VK 27,75 29.06. Ventspils A.Zeile      
14 Reitmane Adriana 07.07.2007. Ogre 27,42 11,09. Ogre A.Priževoits    
15 Innuss Nikola 06.02.2006. Madona 27,17 05.06. Varakļāni A.Krauklīte    
16 Ozola Kristiāna 10.05.2006. Talsu NSS/MŠŠK 26,86 9.07. Talsi M.Štrobinders/R.Štrobinders  
17 Damškalne Daniela 12.09.2007. Arkādija 26,53 3.07. Piltene A.Vitte      
18 Bergmane Estere 08.05.2006. Mārupe 26,04 25.04. Aizkraukle A.Sorokina    
19 Bunde Nikola 11.03.2007. Sigulda 25,86 20.06. Ogre G.Blūmiņa    
20 Sudmale Amēlija 02.03.2006. Talsi 25,80 9.07. Talsi M.Štrobinders    
21 Ciniņa Katrīna 10.09.2006. Ogre 25,67 25.04. Aizkraukle E.Siliņš      
22 Vāvere Sintija 04.08.2006. Madona 25,64 05.06. Varakļāni A.Krauklīte    
23 Saka Aleksa 01.01.2006. Kandava 25,48 3.07. Piltene A.Gross      
24 Graudiņa Marta Ramona 29.01.2006. Ogre 24,92 20.06. Ogre J.Liepa      
25 Kondrāte Aiga 11.07.06. Aizkraukle 24,82 16.05. Aizkraukle D.Kalniņš    
                     
                     
                     
                     
                     
                     
    Meitenes   ( 2004.-2005.dz.g.)   - 400 g                
                     
1 Ziemiņa Hanna Gabriela 12.05.2004. Smiltene 58,88 29.06. Ventspils G.Markss    
2 Brikmane Sandra 11.01.2005. Jēkabpils 43,63 23.07. Jēkabpilī A.Raubišķis    
3 Špone Rēzija 11.02.2004. Limbaži 43,28 07.06. Ogre G.Teko      
4 Dreimane Gerda Kerija 27.01.2004. Bauska 40,60 2.06. Ventspils R.Maķevics    
5 Paegle Dinnija Līga 22.06.2005. Arkādija 40,33 21.09. Koknese A.Sorokina    
6 Logina Ērika 26.10.2004. Gulbene 39,96 26.05. Jelgava A.Cāns      
7 Barkāne Luīze 21.08.2004. Madona 38,70 8.06. Jēkabpils A.Krauklīte    
8 Bērziņa Evelīna 04.05.2005. Arkādija 38,25 26.05. Jelgava K.Siņicins    
9 Bārena  Laura Sindija 28.08.2004. Salaspils 37,80 29.06. Ventspils G.Kļaviņš    
10 Zariņa Līva 19.02.2005. Limbaži 37,52 29.06. Ventspils A.Gromova    
11 Noriņa Lelde 13.08.2005. Limbaži 34,74 7.05. Limbaži G.Teko      
12 Siliņa Madara Elizabete 20.11.2005. Arkādija 34,69 26.04. Tukums A.Sorokina    
13 Redviņa Sindija 31.03.2004. Talsi 34,53 26.04. Tukums A.Jansons    
14 Lemberga Elīza 29.09.2004. Ogre 34,27 25.05. Jēkabpilī J.Liepa      
15 Magone Vendija Una 08.09.2005. Mārupe 33,96 12.05. Tukums A.Sorokina    
16 Čunčule Marta 15.04.2005. Olaines VK 33,66 26.04. Tukums A.Zeile      
17 Oša Emīlija 10.09.2005. Talsu NSS/MŠŠK 33,64 20.09. Valga M.Štrobinders,R.Štrobinders  
18 Grickēviča Lolita 28.01.2004. Vecumnieki 33,47 3.05. Bauska G.Briņķe      
19 Kokare Vendija 09.09.2005. Aizkraukle 33,46 6.09. Koknese M.Holsts      
20 Priekule Līva 02.04.2004. Limbaži 32,89 07.06. Ogre R.Turka      
21 Malotkovska Amanda 04.05.2004. Aizkraukle 32,05 25.04. Aizkraule M.Holsts      
22 Noriņa Laura 13.08.2005. Limbaži 32,04 12.05. Tukums G.Teko      
23 Seļiverstova Arina 03.12.2005. Mārupe 31,72 26.04. Tukums A.Vitte      
24 Plauka Marta 18.08.2004. Ķekava 31,67 07.06. Ogre A.Koziča      
25 Grišāne Nora 09.03.2004. Saldus 31,13 29.06. Ventspils D.Mankusa    
                     
                     
                     
                     
                     
                     
    Jaunietes   ( 2002.-2003.dz.g.)   - 500 g                
                     
1 Ziemiņa Hanna Gabriela 14.03.2004. Smiltene 54,35 07.06. Jēna G.Markss    
2 Marksa Sabīne 07.06.2002. Smiltene 53,17 20.09. Valga G.Markss    
3 Stepiņa  Ieva Annija 14.05.2002. Kandava 50,88 21.06. Jēkabpils I.Matīss      
4 Vestarta Elva 08.12.2003. Jelgava 47,39 21.06. Jēkabpils I.Roziņš      
5 Svistuna Marija 02.07.2002. Ventspils 47,31 5.07. Jelgava S.Paipals-Šulcs    
6 Ozoliņa Sanija 07.12.2003. Gulbene-MSĢ 46,53 26.05. Jelgava A.Vaivads,A.Cāns    
7 Matušonoka Sendija 08.02.2002. Liepāja 44,62 12.06. Piltene D.Stumbre    
8 Jukšinska Katrīna Nikola 16.03.2003. Jēkabpils-MSĢ 41,76 9.07. Talsi A.VaivadsA.Raubišķis  
9 Upīte Annika Elizabete 26.10.2003. Jelgavas novads 41,49 1.06. Ventspils L.Nagle      
10 Paegle Dinnija Līga 22.06.2005. Arkādija 39,22 9.09. Brno A.Vitte      
11 Brikmane Sandra 11.01.2005. Jēkabpils 39,12 9.09. Brno A.Raubišķis    
12 Smilškalne Ramona 05.07.2002. Ogre 38,85 05.07. Jelgava J.Liepa      
13 Špone Rēzija 11.02.2004. Limbaži 37,78 9.09. Brno G.Teko      
14 Igenberga Krista 12.08.2003. Ogre 37,29 21.06. Jēkabpils A.Priževoits    
15 Ruņģe Sindija Kristija 10.12.2002. Ventspils novads 36,56 26.04. Tukums D.Lodiņš      
16 Kļava Katrīna 28.07.2003. Arkādija 36,42 9.07. Talsi I.Eversone    
17 Paipala Alise 07.05.2003. Talsi 36,26 9.07. Talsi M.Štrobinders,R.Štrobinders  
18 Potapoviča Tīna 22.03.2002. Arkādija 36,19 21.06. Jēkabpils I.Aperāne    
19 Rivseniece Ērika Līna 22.10.2003. Madona 36,11 05.06. Varakļāni A.Krauklītis    
20 Priekule Ieva 23.08.2002. Ventspils novads 35,54 12.06. Piltene D.Lodiņš      
21 Logina Ērika 26.10.2004. Gulbene 34,50 9.09. Brno A.Cāns      
22 Prikule Simona 31.01.2003. Viļāni 34,33 25.05. Ilūkste J.Tarasova    
23 Grīnberga Kristīne 30.04.2002. Kuldīga 33,91 9.07. Talsi I.Stukule      
24 Šēra Dana 02.07.2002. Liepāja 33,35 17.05. Ogre D.Stumbre    
25 Kravčenko Šaule Nikola 27.05.2003. Jelgava  32,16 5.07. Jelgava L.Nagle      
                     
                     
                     
                     
                     
                     
    Juniores   ( 2000.-2001.dz.g.)   - 600 g                
                     
1 Lisovska Veronika 25.03.2001. Valkas novads 48,67 21.06. Jēkabpils L.Krūkliņa    
2 Vilhovika Signe 30.08.2000. Ogre 47,00 16.03. Rīga G.Kļaviņš    
3 Savicka Amanda 29.12.2000. Bauska 44,31 27.07. Ogre R.Maķevics    
4 Sprūde Krista 13.10.2001. Liepāja 42,77 8.06. Jēkabpils D.Stumbre    
5 Šakociņa Daniela 22.12.2000. Arkādija 40,75 31.05. Ogre I.Eversone/A.Sorokina  
6 Jankovska Monta 23.11.2000. Kuldīga 40,73 4.05. Maltā I.Stukule      
7 Tračuma Katrīne 28.07.2000. Krāslava 39,56 21.06. Jēkabpils I.Radeviča    
8 Opolā Luīze 23.04.2001. Ogre 37,15 6.05. Ogre A.Priževoits    
9 Ansone Annija Paula 24.11.2001. Kuldīga 36,61 16.03. Rīgā I.Skurule      
10 Veipāne Una Diāna 01.05.2001. Talsi 35,34 9.07. Talsi A.Jansons    
11 Krastiņa Elza 11.01.2001. Arkādija 34,42 6.05. Ogrē I.Aperāne    
12 Zeļģe Luīze Katrīna 08.04.2000. Talsi/MŠŠK 34,18 1.06. Ventspils M.Štrobinders,R/Štrobinders  
13 Līduma Lelde Linda 29.10.2001. Ventspils nov. 33,88 16.03. Rīga D.Lodiņš      
14 Ķergalve Laura Laurita 27.10.2000. Tukuma SS 33,80 15.05. Bauska G.Auziņš      
15 Dombrava Džeina 06.07.2000. Arkādija 33,63 16.03. Rīga I.Aperāne    
16 Spila Diāna 28.10.2001. Līvāni 32,01 31.05. Ogre V.Grigorjevs    
17 Birnere Diāna 01.01.2000. Tukums 30,56 12.05. Tukums r.duksītis      
18 Dzene Luīze Madara 27.10.2001. Ogre 30,47 18.04. Aizkraukle J.Liepa      
19 Hartmane Valērija Ruta 21.01.2001. Sēlijas SS 28,43 05.05. Jēkabpils T.Donāne    
20 Šofere Una 12.04.2001. Liepājas raj. 28,37 14.05. Liepāja A.Kļava      
21 Jēkabsone Ērika 03.05.2000. Kuldīga 28,21 26.04. Tukums I.Stukule      
22 Ķerubine Lovisa 11.10.2001. Ilūkste 26,11 05.05. Jēkabpils S.Petrakova    
23 Zāberga Liene 01.01.2001.   25,32 14.05. Liepāja        
24 Šķila Liene 01.01.2000.   23,25 14.05. Liepāja        
25 Frīdenberga Ance 06.08.2001. Arkādija 22,20 18.04. Aizkraukle I.Eversone    
                     
                     
                     
                     
                     
    SIEVIETES                
1 Mūze Līna 04.12.1992. Smiltene 64,87 18.05. Šanhaja K.Kinnunen    
2 Palameika Madara 18.06.1987. Ventspils 63,22 21.06. Minskā G.Palameiks    
3 Kociņa Anete 05.02.1996. Arkādija 61,10 24.08. Pērnavā V.Eiduka      
4 Ikauniece  Laura 31.05.1992.   54,13 26.06. Talence A.Nazarovs    
5 Donāne Laine 01.10.1998. Jēkabpils SC 53,37 11.07. Jevla A.Vaivads    
6 Grīva Gundega 08.04.1991. Ventspils 52,50 11.05. Itālijā M.Grīva      
7 Šalme Linda Luīze 27.06.1998. Limbaži 51,39 27.07. Ogre G.Teko      
8 Sirmā Katrīna 31.03.1994. Rīga 51,05 10.05. Ogre G.Sirmais    
9 Lisovska Veronika 25.03.2001. Valkas novads 48,67 21.06. Jēkabpils L.Krūkliņa    
10 Vilhovika Signe 30.08.2000. Ogre 47,00 16.03. Rīga G.Kļaviņš    
11 Savicka Amanda 29.12.2000. Bauska 44,31 27.07. Ogre R.Maķevics    
12 Sprūde Krista 13.10.2001. Liepāja 42,77 8.06. Jēkabpils D.Stumbre    
13 Šakociņa Daniela 22.12.2000. Arkādija 40,75 31.05. Ogre I.Eversone/A.Sorokina  
14 Deruma Kristīne 30.10.1998. Valmieras BSS 40,60 6.05. Ogre P.Karlivāns    
15 Jankovska Monta 23.11.2000. Kuldīga 40,73 4.05. Maltā I.Stukule      
16 Dramačonoka Ilona 04.09.1992. Bauskas novads 39,83 5.07. Madeira R.Maķevics    
17 Tračuma Katrīne 28.07.2000. Krāslava 39,56 21.06. Jēkabpils I.Radeviča    
18 Gribuste Elza 12.03.1992. LSPA 37,21 1.06. Ventspils L.Mūze      
19 Opolā Luīze 23.04.2001. Oogre 37,15 6.05. Ogre A.Priževoits    
20 Vilcāne Agnese 06.11.1997. Arkādija 36,38 12.05. Tukums I.Eversone    
21 Ansone Annija Paula 24.11.2001. Kuldīga 36,61 16.03. Rīgā I.Skurule      
22 Veipāne Una Diāna 01.05.2001. Talsi 35,34 9.07. Talsi A.Jansons    
23 Ziemane Ligita 06.08.1969. Ventspils 34,78 12.05. Tukums        
24 Krastiņa Elza 11.01.2001. SS Arkādija 34,42 6.05. Ogrē I.Aperāne    
25 Zeļģe Luīze Katrīna 08.04.2000. Talsi/MŠŠK 34,18 1.06. Ventspils M.Štrobinders,R/Štrobinders  
                     


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk
2020-01-02 25 labākās 2019.gadā Skatīt vairāk
2020-01-02 2019.gada 25 labākie Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv