Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: 2019.gada 25 labākie

Norises laiks: No 2020-01-02 līdz 2020-01-02

Norises vieta:

Papildus informācija:

    25 labākie              
                     
    2019.gada  rezultāti               
                     
    Zēni   ( 2008.dz.g.)   - 400 g                
                     
1 Ziemiņš Aleksis 01.06.2008. Smiltene 29,91 20.09. Valga S.Grēna      
2 Latiševs Ņikita 10.09.2009. Ogre 28,68 26.05. Jelgava E.Siliņš      
3 Lemešs Artjoms 12.05.2008. Gulbene 26,98 26.05. Jelgava A.Cāns      
4 Doncovs Rūdolfs 01.01.2008. Aizkraukle 26,70 25.04. Aizkraukle A.Rublis      
5 Kalējs Aleksis 01.01.2008. Smiltene 25,42 20.09. Valga        
6 Bricis Kārlis 22.06.2008. Aizkraukle 25,04 25.04. Aizkraukle A.Rublis      
7 Jansons Toms 19.08.2008. Limbaži 24,89 26.05. Jelgava G.Teko      
8 Bakanauskis Guntars 25.04.2008. Ventspils novads 24,56 21.10. Piltene D.Lodiņš      
9 Leja Rihards 05.01.2008. Arkādija 24,55     L.Olijare      
10 Reboks Olivers 31.08.2009. Kuldīga 24,38 26.05. Jelgava I.Skurule      
11 Skuja Markuss 12.03.2008. Aizkraukle 23,23 25.04. Aizkraukle A.Rublis      
12 Skuruls Justs 31.03.2009. Kuldīga 23,13     I.Skurule      
13 Feldmanis Matīss 16.04.2008. Kandava 22,52     A.Gross      
14 Freibergs Erlends 07.05.2008. Kuldīga 21,69     I.Skurule      
15 Mickēvičš Jaroslavs 10.03.2010. Liepājas novads 21,32 26.05. Jelgava Ģ.Ločmelis    
16 Dmitračenoks Sergejs 16.11.2008. Salaspils 20,93 25.04. Aizkraukle A.Feteris      
17 Skrodelis Toms 01.01.2008. Gulbene 20,90 25.04. Aizkraukle A.Cāns      
18 Dēnavs Klāvs 21.09.2009. Ventspils novads 20,50 1.06. Ventspils A.Čaklis      
19 Ķēvics Roberts 12.02.2009. Kandava 19,80     A.Gross      
20 Silinieks Toms 30.03.2008. Balvi 19,80 25.04. Aizkraukle I.Kacēna      
21 Ozols Renārs 10.09.2008. Ventspils novads 18,36 21.10. Piltene A.Paipals    
22 Rjabovs Jeremijs 12.01.2008. Ventspils novads 18,30 21.10. Piltene A.Paipals    
23 Nikolajevs Valters 01.01.2009. Aizkraukle 17,35 25.04. Aizkraukle D.Kalniņš    
24 Tidenovskis Arvis 08.04.2008. Ventspils novads 17,16 1.06. Ventspils A.Čaklis      
25 Sniedze Gustavs 21.05.2008. lielvarde 16,64 25.04. Aizkraukle D.Korpe-Jefremova  
                     
                     
                     
    Zēni   ( 2006.-2007.dz.g.)   - 400 g                
                     
1 Koloda Kārlis Lūkass 18.05.2006. Talsu SS/MŠŠK 51,55 20.09. Valga M.Štrobinders,R.Štrobinders  
2 Opolais Miks Jānis 10.04.2006. Ogre 42,58 9.07. Talsi A.Priževoits    
3 Markss Kristians 27.12.2006. Smiltene 41,92 20.09. Valga I.Grēns      
4 Jaškovics Nauris Alens 04.09.2006. Ventspils novads 40,81 1.06. Ventspils A.Čaklis      
5 Kaudze Martins 23.03.2006. Vemtspils 39,82 26.04. Tukums B.Romanovska    
6 Baikovs Nikita 18.05.2007. Preiļi 38,19 3.07. Piltene M.Pokšāne    
7 Gailītis Aleksis 15.02.2006. Kuldīga 37,56 26.04. Tukums I.Skurule      
8 Karabanovs Gatis 11.02.2006. Aizkraukle 37,40 29.06. Ventspils I.Vītola      
9 Veļčinskis Adrians 31.07.2006. Aizkraukle 37,05 25.04. Aizkraukle V.Veļčinskis    
10 Pipcāns Kristers 11.07.2006. Balvi 36,86 14.09. Vārkava I.Kacēna, I.Kairišs    
11 Ļaļko Markuss 18.01.2007. lielvārdu 36,53 26.05. Jelgava D.Korpe-Jefremova  
12 Ragovskis Renārs 05.03.2007. Jelgava 36,26 1.06. Ventspils S.Lorence    
13 Dūdens Eduards 01.11.2007. Lielvārde 35,59 20.06. Ogre D.Korpe-Jefremova  
14 Zēniņš Markuss Matīss 24.03.2006. Ventspils 35,32 1.06. Ventspils S.Paipals-Šulcs    
15 Brakovskis Ervīns 26.07.2006. Vārkava 34,89 31.08. Preiļos S.Stankevičs    
16 Eriņs Toms 10.08.2006. Vecumnieki 34,60 25.04. Aizkraukle G.Brinke      
17 Skorenko Renārs 05.05.2007. Smiltene 34,57 9.07. Talsi I.Grēns      
18 Cinis Armands 23.03.2006. Aizkraukle 34,42 20.06. Ogre V.Veļčinskis    
19 Grunte Kristers 03.07.2007. Liepājas novads 34,40 1.06. Ventspils Ģ.Ločmelis    
20 Kresse Jānis 04.02.2007. Arkādija 34,18 3.07. Piltene A.Vitte      
21 Bāders Ģirts 28.03.2007. Kuldīga 33,95 3.07. Piltene I.Skurule      
22 Šmits Dāvis 28.06.2006. Jelgavas nov. 33,37 21.09. Koknese E.Čakša      
23 Soroka Eduards 27.02.2006. Aizkraukle 33,15 25.04. Aizkraukle V.Veļčinskis    
24 Markuss Raits 12.05.2006. balvi 33,00 21,09. Koknese S.Keisele    
25 Ansbergs Kristians 09.07.2006. Kandava 32,71 26.04. Tukums E.Juhņeviča    
                     
                     
                     
                     
                     
    Zēni   ( 2004.-2005.dz.g.)   - 600 g                
                     
1 Žmuida Toms 04.04.2004. Arkādija 56,75 13.07. Viru I.Eversone    
2 Bogdanovs Klāvs 10.08.2004. Ventspils nov. 51,85 29.06. Ventspils A.Čaklis      
3 Kaugars Kārlis 09.01.2005.   51,72 7.06. Ogre        
4 Baļčūns Gustavs 19.10.2004. Vecumnieki 51,28 21.09. Koknese G.Briņķe      
5 Krauklis Kristers 12.05.2005. Smiltene 49,38 29.06. Ventspils I.Grēns      
6 Kļaviņš Renārs 06.02.2004. smiltene 47,82 20.09. Valga        
7 Konrāds Juris 03.04.2005. Gulbene 47,22 9.09. Brno A.Cāns      
8 Sūna Arvis 30.06.2004. Bauska 46,09 8.06. Viļāni R.Maķevics    
9 Kvecko Ralfs Reinis 29.02.2004. Ventspils nov. 45,72 12.06. Piltene A.Kiršteins    
10 Eglītis Edvards 09.03.2004. Jēkabpils 45,64 25.04. Aizkraukle A.Raubišķis    
11 Skukovskis Ēriks 17.09.2004. Ventspils 44,87 20.09. Valga A.Kronbergs    
12 Lasis Artūrs 15.01.2004. Ogre 44,61 29.06. Ventspils Z.Kincis      
13 Brundzāts Artis 09.11.2004. Liepājas rajons 43,76 12.05. Tukums Ģ.Ločmelis    
14 Miķelsons Jorens 17.09.2005. Smiltene 43,76 9.09. Brno        
15 Grīnvalds Mikus 18.01.2004. Ventspils 43,56 20.09. Valga A.Kronbergs    
16 Sideļskis Kristofers 16.04.2004 Talsi 43,47 9.07. Talsi A.Jansons    
17 Skadiņš Andris 11.05.2005. Bauska 42,75 22.09. Koknese R.Maķevics    
18 Millers Toms 06.04.2004. Ventspils Spars 41,18 29.06. Ventspils S.Paipals-Šulcs    
19 Muižnieks Krists 17.05.2004. Ventspils nov. 41,11 1.06. Ventspils A.Paipals    
20 Skopāns Kristofers 31.05.2004. Arkādija 40,01 5.05. Jēkabpils I.Aperāne    
21 Sniedze Matīss 15.06.2005. Lielvārde 39,64 07.06. Ogre I.Puķīte      
22 Petrovs Markuss 30.12.2005. Smiltene 39,38 9.09. Brno I.Grēns      
23 Gaidamovičs Daniels 27.01.2004. Rūjiena 38,92 20.09. Valga        
24 Sudniks Aleksandrs 24.10.2004. Ilūkste 38,84 17.08. Višķos A.Kaļiņins    
25 Vārpiņš Alens 28.06.2004. Ventspils nov. 38,24 12.06. Piltene A.Čaklis      
                     
                     
                     
                     
                     
    Jaunieši 2002.-2003.dz.g.  700g                
                     
1 Čakšs Artis 25.01.2002. MSĢ, Jelgavas nov. 72,84 2.08. Viļņā A.Vaivads    
2 Krauklis Dāvis 10.04.2002. Smiltene 63,95 26.05. Jelgava G.Markss    
3 Kaudze Matīss 27.03.2002. Ventspils 54,69 21.06. Jēkabpils B.Romanovska    
4 Svoks Daniels Juris 09.07.2002. Daugavpils novads 54,21 24.08. Višķi J.Hadakova, S.Petrakovs  
9 Vinovskis Kalvis Zigmārs 04.07.2002. Vecumnieki 52,11 11.09. Ogre G.Briņķe      
5 Šalmis Miks Gustavs 25.11.2002. Limb.Salacgr. 51,86 1.06. Ventspils A.Ķirsis      
6 Baraus Roberts 27.06.2002. Ventspils 51,31 26.05. Jelgava A.Kronbergs    
7 Sarķis Edvards 20.04.2002. Balvi 50,37 16.03. Rīga I.Kairišs      
8 Griba Aksels 03.10.2002. Bauska 49,45 15.05. Bauska I.Ladusāne    
10 borhers edgars 20.10.2002. Ventspils novads 48,07 1.06. Ventspils D.Lodiņš      
17 Briška Andis 11.05.2003. Preiļi 48,03 19.07. Rēzekne E.Vaivods    
11 Pašulis Aleksandrs Patriks 31.03.2003. Tukums 47,51 21.06. Jēkabpils G.Auziņš      
12 Zegners Klāvs Matīss 17.12.2003. Ventspils novads 47,21 5.07. Jelgava D.LodiņšAŽeimuds    
13 Siliņš Arturs 28.10.2003. Liepājas rajons 45,99 5.07. Jelgava Ģ.Ločmelis    
21 Gūtmanis Ēriks 09.09.2003. Arkādija 45,77 09.07. Talsi I.Eversone    
14 Seinass Filips 18.03.2003. Limbaži Salacgr. 45,56 26.05. Jelgava G.Teko      
15 Tomass Ričards Daniels 05.08.2003. Liepājas rajons 45,46 26.05. Jelgava Ģ.Ločmelis    
16 Zālītis Lauris 21.08.2003. Madona 45,23 01.06. Gulbene A.Krauklītis    
19 Aizupietis Alvis 15.12.2002. Sēlijas SS 44,51 25.08. Ogre T.Donāne    
18 Šilovs Rolands 23.08.2003. Lielvārde 43,55 18.04. Aizkraukle I.Puķīte      
20 Rimovičs Armands 18.01.2002. Daugavpils novads 43,36 10.08. Ilūkstē S.Petrakovs    
22 Maniks Jānis 01.04.2003. Limb.Salacgr. 41,87 17.05. Ogre A.Rolmanis    
23 Elmanis Emīls Artis 12.05.2002. Bauskas BJSS 41,04 15.05. Bauska R.Maķevics    
24 Beitiks Roberts 14.04.2002. Smiltene 40,95 01.06. Gulbene        
25 Maslobojevs Andrejs 2002 Bauska 39,15 15.05. Bauska        
                     
                     
                     
                     
                     
    Juniori   (2000.-2001.dz.g.)   - 800 g                
                     
1 Suntažs Krišjānis 19.12.2000. Talsi 79,23 18.07. Boras M.Štrobinders    
2 Ozoliņš Klāvs 01.02.2001. Smiltene 59,97 21.06. Jēkabpils G.Markss    
3 Ūdris Ralfs 25.08.2001. Valmiera 57,54 25.08. Ogre R.Ravinskis, P.Karlivāns  
4 Skuruls Kristiāns 05.02.2001. Kuldīga 54,07 21.06. Jēkabpils I.Skurule      
5 Kojalovics Mareks 25.04.2001. Arkadija 52,03 25.08. Ogre I.Eversone    
6 Ali Karims 16.01.2001. Ogre 49,36 26.05. Jelgava A.Priževoits    
7 Čudars Matīss 30.04.2001. Salaspils 50,58 31.05. Ogre I.Znūtina      
8 Smilškalns Emīls 12.01.2001. Madliena 45,26 18.04. Aizkraukle J.Liepa      
9 Rūtiņš Arturs 28.04.2000. Ogre 46,88 8.06. Jēkabpils A.Priževoits    
10 Vaikuls Raivis 08.04.2000. Daugavpils  47,33 10.08. Preiļos S.Petrakovs    
11 Šķēle Jānis 26.02.2001. MSĢ/Madona 44,75 8.05. Vārkava A.Eikens      
12 Cviks Marks 23.01.2001. Viļāni 39,32 9.05. Malta J.Tarasova    
13 Tomass Adrijans 01.01.2001.   36,21 14.05. Liepāja        
14 Niedrups Markuss 26.11.2001 Ventspils 30,26 26.04. Tukums B.Romanovska    
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
    VĪRIEŠI                
                     
1 Čakšs Gatis 12.04.1995. MSĢ, Jelgavas novads 83,72 27.07. Ogre A.Vaivads    
2 Štrobinders Rolands 14.04.1992. Ventspils 83,15 21.05. Nanjang M.Štrobinders    
3 Gailums Patriks 10.05.1998. Arkādija 79,91 17.05. Alita V.Eiduka      
4 Suntažs Krišjānis 19.12.2000. Talsi 79,23 18.07. Boras M.Štrobinders    
5 Velps Matīss 09.07.1999. Smiltene 75,65 26.05. Jelgava V.Eiduka      
6 Groza Jāzeps 26.09.1997. Smiltenes SC 75,01 1.06. Ventspils        
7 Grīva Jānis Svens 24.03.1993. Ventspils 72,82 26.05. Jelgava M.Grīva      
8 Oskerko Miks 17.06.1998. Talsi 71,63 9.07. Talsi M.Štrobinders    
9 Beļaunieks Krišjānis 10.07.1998. Madona 65,45 10.05. Ogre A.Eikens      
10 Vasiļevskis Vadims 05.01.1982.   65,24 25.08. Ogre        
11 Strazdiņš Mārtiņš 26.10.1994. Ogres novada SC 64,22 25.08. Ogre I.Aperāne,L.Peļņa    
12 Grēns Mārcis 07.01.1994. Smiltene 62,96 20.09. Valga        
13 Ferbers Alans 25.12.1995. SS Arkādija 62,79 27.07. Ogre I.Eversone    
14 Drava Jānis 18.03.1990. Valmiera 60,37 25.08. Ogre L.Dzene      
15 Ozoliņš Klāvs 01.02.2001. Smiltene 59,97 21.06. Jēkabpils G.Markss    
16 Žviriņš Māris 21.10.1987. Valmiera 59,66 25.08. Ogre        
17 Krēgers Reinis 22.01.1992.   59,34 1.06. Zlin        
18 Ūdris Ralfs 25.08.2001. Valmiera 57,54 25.08. Ogre R.Ravinskis    
19 Stepanovs Roberts 22.12.1999. Ludza 56,98 5.05. Jēkabpils J.Ostaševs    
20 Bukšs Vilmārs 24.05.1970. Rīga 56,29 12.05. Tukums I.Aperāne    
21 Gļauda Roberts 17.04.1999. Bauska 55,74 17.05. Alita R.Makevics    
22 Kļaviņš Guntis 10.10.1996. Ogres novada SC 55,40 10.05. Ogre        
23 Skuruls Kristiāns 05.02.2001. Kuldīga 54,07 21.06. Jēkabpils I.Skurule      
24 Krauja Pēteris 02.04.1996. Valmieras VK 53,00 09.06. Jēkabpils        
25 Brūns Ansis 29.03.1989. LŠK 52,44 25.08. Ogre U.Doniņš    
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk
2020-01-02 25 labākās 2019.gadā Skatīt vairāk
2020-01-02 2019.gada 25 labākie Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv