Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: „Ventspils šķēpi”

Norises laiks: No 2010-06-26 līdz 2010-06-27

Norises vieta: Ventspils

Papildus informācija:

 

 

Starptautiskās sacensības "Ventspils šķēpi 2010"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ventspils, 2010. gada 26. jūnijs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zēni "C" grupa 97./98.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

šķēps 400g

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Ričards Griezītis

10397

Sigulda

38,04

 

 

 

 

2.

Kristians Šefanovskis

310300

Spars

30,36

 

Kronbergs

 

 

3.

Toms Bergmanis

141098

Kuldīga

29,26

 

 

 

 

4.

Kārlis Bērziņš

50999

Spars

28,82

 

Kronbergs

 

 

5.

Andris Graudužis

160898

Ventspils n.

27,47

 

Žeimunds

 

 

6.

Sandijs Ruiķis

150897

Spars

25,90

 

Romanovska

 

 

7.

Helvijs Jēkabsons

60897

Ventspils n.

24,66

 

Žeimunds

 

 

8.

Lukas Lučkauskas

50699

Lietuva

24,57

 

 

 

 

9.

Artūrs Šefanovskis

240398

Spars

21,36

 

Kronbergs

 

 

10.

Viesturs Kerns

98

Ventspils n.

21,20

 

Lodiņš

 

 

11.

Fēlikss Rūmnieks

100198

Spars

20,66

 

Kronbergs

 

 

12.

Edijs Bergmanis

251198

Spars

18,58

 

Romanovska

 

 

 

Raivo Jāne

310197

Ventspils n.

bez.rez.

 

Žeimunds

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zēni 'B"grupa 95./96.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

šķēps 600g

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Andris Glazers

300195

SK "Ašais

46,12

 

Ozols

 

 

2.

Andis Leitis

301195

Spars

45,92

 

Alaine

 

 

3.

Dmitrijs Tisjackis

130995

Spars

41,76

 

Paipals

 

 

4.

Toms Ozols

190495

Saldus

40,00

 

 

 

 

5.

Mārtiņš Mednieks

240995

Spars

37,84

 

Dogadovs

 

 

6.

Kristaps Bergmanis

300796

Kuldīga

36,40

 

 

 

 

7.

Guntis Ivančišins

310595

Ventspils n.

36,28

 

Čaklis

 

 

8.

Aleksandrs Kapeļka

270296

Spars

34,38

 

Romanovska

 

 

9.

Elvis Āboltiņš

51296

Ventspils n.

34,02

 

Paipals

 

 

10.

Rihards Midziņš

60696

Spars

33,72

 

Romanovska

 

 

11.

Ivo Jāne

190196

Ventspils n.

31,10

 

Žeimunds

 

 

12.

Romāns Ustalovs

150595

Spars

30,16

 

Romanovska

 

 

13.

Linards Midziņš

60696

Spars

27,30

 

Romanovska

 

 

14.

Ēriks Vēbergs

260895

Spars

26,66

 

Romanovska

 

 

15.

Nils Ozoliņš

250295

Spars

25,10

 

Romanovska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zēni "A"93./94.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

šķēps 700g

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Jānis Svens Grīva

93

Spars

60,52

 

Grīva

 

 

2.

Vasilijs Sazoņenko

100994

Spars

56,92

 

Alaine

 

 

3.

Aleksandrs Voļevačs

211194

Spars

44,80

 

Romanovska

 

 

4.

Kristaps Melnbārdis

200294

Spars

44,18

 

Paipals

 

 

5.

Sandijs Maszviķis

180494

V-pils n.

43,42

 

Žeimunds

 

 

6.

Edvīns Mahlajevs

210394

Kuldīga

42,58

 

Kaminska

 

 

7.

Artjoms Suslovs

80393

Spars

33,27

 

Dogadovs

 

 

8.

Ingus Šķibelis

120794

Spars

32,92

 

Paipals

 

 

ā.k.

Andris Radelis

91

Spars

47,20

 

Dogadovs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vīri 92.g. un vec.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

šķēps 800g

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Vadims Vasiļevskis

 

Rīga

80,47

 

 

 

 

2.

Ēriks Rags

 

Ventspils

80,07

 

 

 

 

3.

Kārlis Alainis

 

Ventspils

78,34

 

 

 

 

4.

Ansis Brūns

 

Ventspils

77,40

 

 

 

 

5.

Uģis Svažs

 

Kuldīga

71,88

 

 

 

 

6.

Zigismunds Sirmais

 

Rīga

71,06

 

 

 

 

7.

Lauris Jelsmanis

 

Ventspils

70,98

 

 

 

 

8.

Arnolds Strenga

 

Arkādija

69,27

 

 

 

 

9.

Nerijus Lučikauskas

 

Lietuva

63,85

 

 

 

 

10.

Māris Žviriņš

 

Valmiera

63,87

 

 

 

 

11.

Aivaras Nekrošas

 

Lietuva

54,05

 

 

 

 

 

Jānis Svens Grīva

 

Ventspils

bez.rez.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Meitenes 97./98.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šķēps 400g

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Laura Skurule

220697

Kuldīga

34,34

 

Skurule

 

 

2.

Evelīna Laškova

20697

Kuldīga

32,20

 

 

 

 

3.

Laura Kesenfelde

240697

Ventspils n.

24,22

 

Čaklis

 

 

4.

Luīze Freimane

110697

Kuldīga

23,32

 

Skurule

 

 

5.

Tīna Bērziņa

180697

Spars

22,65

 

Kronbergs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Meitenes "B"95./96.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

šķēps 400g

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Signe Jēkabsone

290395

Spars

49,28

 

Alaine

 

 

2.

Ieva Dovgaļeca

200295

Ventspils n.

30,90

 

Paipals

 

 

3.

Jūlija Kozinda

96

Ventspils n.

29,12

 

Čaklis

 

 

4.

Danuta Andersone

110195

Spars

27,80

 

Romanovska

 

 

5.

Agnija Putniņa

150296

Kuldīga

27,18

 

 

 

 

6.

Rebeka Brālīte

211096

Ventspils n.

24,20

 

Čaklis

 

 

7.

Izolde Krūkle

190796

Spars

19,22

 

Romanovska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Meitenes "A"93./94.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

šķēps 600g

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Katrīna Sirmā

310394

Arkādija

44,95

 

 

 

 

2.

Sanita Lasmane

51194

Spars

32,20

 

Romanovska

 

 

3.

Kamile Zeļenkaite

180593

Lietuva

27,72

 

 

 

 

4.

Laura Sproģe

120294

Saldus

26,00

 

 

 

 

5.

Justīne Seile

140593

Spars

25,60

 

Alaine

 

 

6.

Anija Bileskalne

230594

Ventspils n.

25,36

 

Žeimunds

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sievietes 92.g. un vec.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

šķēps 600g

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Madara Palameika

 

Ventspils

59,64

 

 

 

 

2.

Sinta Ozoliņa

 

Ventspils

57,32

 

 

 

 

3.

Indre Jakubaitīte

 

Lietuva

54,32

 

 

 

 

4.

Līna Mūze

 

MSĢ

51,97

 

 

 

 

5.

Kristīne Buša

 

Arkādija

51,52

 

 

 

 

6.

Gundega Grīva

 

Ventspils

46,07

 

 

 

 

7.

Iluta Veidemane

 

Ventspils

45,79

 

 

 

 

8.

Katrīna Sirmā

 

Arkādija

45,24

 

 

 

 

9.

Signe Jēkabsone

 

Ventspils

43,58

 

 

 

 

10.

Eva Ščukovskaite

 

Lietuva

43,08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sac. galv. tiesnesis

 

Lodiņš

 

 

 

 

 

 

Sac. galv. sekretāre

 

Riekstiņa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv