Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: „Mazā olimpiāde”

Norises laiks: No 2010-09-09 līdz 2010-09-09

Norises vieta: Rīga

Papildus informācija:

 

Trenera O.Jurģa piemiņas sacensības "MAZĀ OLIMPIĀDE"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09.09.2010.

 

 

 

 

 

 

 

Daugavas stadions

 

 

 

REZULTĀTI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šķēpa mešana meitenēm 'D"grupa ( 1999.-2000.dz.g.) - 400 g

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Roziņa Liene

80699

Jelgavas nov.

31,24

 

I j.

I.Roziņa

 

2

Jakobsone Līva

61099

Kuldīga

23,23

 

III j.

I.Stukule

 

3

Grauzermane Dana

290300

Kandava

16,66

 

 

A.Gross

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šķēpa mešana meitenēm "C"grupa ( 1997.-1998.dz.g.) - 400 g

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Priedīte Andrija

60197

Arkādija

41,14

 

II

I.Eversone

 

2

Skurule Laura

220697

Kuldīga

33,95

 

I j.

I.Skurule

 

3

Puriņa Linda

200297

Smiltene

33,25

 

I j.

G.Markss

 

4

Šalme Linda Luīze

270698

Limbažu un Salacgrīvas n.

30,36

 

I j.

 

 

5

Laškova Evelīna

20697

Kuldīga

28,58

 

II j.

I.Stukule

 

6

Andžāne Beāte

140997

Arkādija

26,04

 

II j.

I.Aperāne

 

7

Freimane Luīze

110697

Kuldīga

21,44

 

III j.

I.Skurule

 

8

Bondarenko Vineta

70997

Arkādija

20,86

 

III j.

I.Aperāne

 

9

Birziņa Kristīne

140897

Kandava

18,91

 

 

A.Gross

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMANDU VĒRTĒJUMS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Arkādija

 

 

88,04 m

 

 

 

 

 

B.Andžāne 26,04+ A.Priedīte 41,14 + V.Bondarenko 20,86

 

 

 

 

2.

Kuldīga

 

 

81,05

 

 

 

 

 

E.Laškova 28,58+L.Freimane 21,44+ L.Skurule 31,03

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šķēpa mešana zēniem 'D"grupa ( 1999.-2000.dz.g.) - 400 g

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Velps Matīss

1999

Smiltene

32,58

 

III j.

G.Markss

 

2

Šefanovskis Kristians

310300

Ventspils

32,07

 

III j.

A.Kronbergs,J.Petrovičs

3

Bērziņš Kārlis

50999

Ventspils

31,91

 

III j.

A.Kronbergs,J.Petrovičs

4

Rozenfelds Deivids

170999

Kandava

29,41

 

 

A.Gross

 

5

Pavlovičs Pēteris

300499

Aizkraukle

27,65

 

 

Z.Karols

 

6

Reinis Aivis

20699

Kandava

27,00

 

 

A.Gross

 

7

Kalnāre Klāvs

120199

Aizkraukle

25,64

 

 

Z.Karols

 

8

Rasa Krišjānis

300999

Arkādija

24,90

 

 

I.Eversone

 

9

Zastupņevičs Artūrs

240400

Aizkraukle

24,47

 

 

Z.Karols

 

10

Garoza Raivis

110399

Kandava

23,63

 

 

A.Gross

 

11

Pārups Mārcis

180899

Arkādija

21,10

 

 

I.Eversone

 

12

Gorbačovs Armands

90300

Aizkraukle

19,99

 

 

Z.Karols

 

13

Bērziņš Matīss

130699

Ventspils

18,76

 

 

A.Kronbergs,J.Petrovičs

14

Braunfelds Ralfs

 

Ventspils

18,73

 

 

A.Kronbergs,J.Petrovičs

15

Iesaliņš Kristers

180899

Arkādija

13,88

 

 

I.Eversone

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMANDU VĒRTĒJUMS

 

 

 

 

 

1.

Ventspils "SPARS"

 

 

82,74 m

 

 

 

 

 

K.Bērziņš 31,91+Šefanovskis 32,07+M.Bērziņš 18,76

 

 

 

 

2.

Kandava

 

 

80,04 m

 

 

 

 

 

Garoza 23,63+Rozenfelds 29,41+Reinis 27,00

 

 

 

 

 

3.

Aizkraukle

 

 

77,76 m

 

 

 

 

 

Pavlovičs 27,65+Kalnāre 25,64+Zastupņevičs 24,47

 

 

 

 

 

4.

Arkādija

 

 

59,88 m

 

 

 

 

 

Pārups 21,10 +Iesaliņš 13,88+Rasa 24,90

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šķēpa mešana zēniem "C"grupa ( 1997.-98.dz.g.) - 400 g

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Griezītis Ričards

10397

Sigulda

46,61

 

II j.

A.Ziediņa,M.Liekniņš

2

Roziņš Dagnis

300697

Jelgavas nov.

44,82

 

II j.

I.Roziņš

 

3

Gailums Patriks

98

Arkādija

42,38

 

II j.

I.Eversone

 

4

Streičs Rūdolfs

150297

Arkādija

37,90

 

III j.

I.Aperāne

 

5

Išējevs Rolands

97

Smiltene

36,67

 

III j.

G.Markss

 

6

Gindra Sandis

210597

Kuldīga

35,85

 

III j.

I.Stukule

 

7

Kleinbergs Ivo

191097

Kandava 1

34,68

 

III j.

E.Juhņēviča

8

Groza Jāzeps

97

Smiltene

34,45

 

III j.

G.Markss

 

9

Lapiņš Helmuts

97

Smiltene

33,83

 

III j.

G.Markss

 

10

Saldovers Mikus

98

Aizkraukle

31,08

 

III j.

Z.Karols

 

11

Delerts Viktors

10498

Kandava 1

30,58

 

III j.

A.Gross

 

12

Ruiķis Sandis

97

Ventspils

29,05

 

 

A.Kronbergs,J.Petrovičs

13

Rūmnieks Fēlikss

100198

Ventspils

28,38

 

 

J.Petrovičs

 

14

Melnacis Tomass

20298

Kuldīga

27,92

 

 

I.Stukule

 

15

Briedis Alvis

97

Smiltene

27,03

 

 

G.Markss

 

16

Bērsons Dāvis

100897

Kandava 1

26,38

 

 

A.Gross

 

17

Krasovskis Arvis

140598

Kandava 2

26,09

 

 

E.Juhņēviča

18

Medelis Madars

130798

Kandava

25,62

 

 

E.Juhņēviča

19

Zemītis Emīls

97

Ventspils

24,01

 

 

A.Kronbergs,J.Petrovičs

20

Šefanovskis Artūrs

240398

Ventspils

22,93

 

 

J.Petrovičs

 

21

Jakobsons Ralfs

170398

Kuldīga

22,33

 

 

I.Stukule

 

22

Cerauksts Māris

50497

Kandava 2

20,88

 

 

E.Juhņēviča

23

Mirzojans Ivo

20698

Kandava 2

19,79

 

 

A.Gross

 

24

Pētersons Toms

98

Ventspils

18,93

 

 

A.Kronbergs,J.Petrovičs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMANDU VĒRTĒJUMS

 

 

 

 

 

1.

Smiltenes BJSS

 

 

104,95 m

 

 

 

 

 

R.Išējevs 36,67+J.Groza 34,45+H.Lapiņš 33,83

 

 

 

 

 

2.

Kandava I

 

 

91,64 m

 

 

 

 

 

I.Kleinbergs 34,68+V.Delerts 30,58+D.Bērsons 26,38

 

 

 

 

3.

Kuldīga

 

 

86,10 m

 

 

 

 

 

S.Gindra 35,85+T.Melnacis 27,92+R.Jakobsons 22,33

 

 

 

 

4.

Ventspils

 

 

81,44 m

 

 

 

 

 

S.Ruiķis 29,05+F.Rūmnieks 28,38+E.Zemītis 24,01

 

 

 

 

 

5.

Kandava II

 

 

66,76 m

 

 

 

 

 

A.Krasovskis 26,09+M.Cerauksts 20,88+I.Mirzojans 19,79

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Galvenais tiesnesis:

 

G.Ratnieks

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Galvenā sekretāre:

 

 

L.Krasta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

APSTIPRINĀTS:
LŠK prezidents
________________A.Lūsis
2010.gada „___”______________

N O L I K U M S
Vieglatlētikas sacensībām
„MAZĀ OLIMPIĀDE”
veltītas šķēpa mešanas trenera Otto Jurģa piemiņai

1.Mērķis un uzdevums.
Popularizēt un attīstīt šķēpa mešanu Latvijā.
Noskaidrot labākos šķēpa metējus jaunākajās vecuma grupās.
Noskaidrot labākās komandas.
2. Sacensību vadība.
Sacensības organizē un vada Latvijas Šķēpmetēju klubs/LŠK/ .
Sacensību tiešā vadība uzticēta apstiprinātai tiesnešu kolēģijai.
Galvenais tiesnesis - Gatis Ratnieks.
3. Laiks un vieta.
Sacensības notiek 2010.gada 9.septembrī, Rīgā, „Daugavas stadionā”.
Sacensību sākums plkst. 12.00.
4. Sacensību dalībnieki.
Dalībnieku skaits neierobežots.
Rīka svars Zēni Meitenes.
D grupa 99./2000.g.dz. 400 400
C grupa 97./98.g. dz. 400 400
Par dalībnieka veselības stāvokli un fizisko sagatavotību atbild komandas vadītājs, kurš piesaka dalībnieku sacensībām.
5. Sacensību norise.
Dalībnieki piedalās sacensībās atbilstoši Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas IAAF noteikumiem.
Sacensības ir komandu- individuālas.
Komandu veido trīs viena vecuma un dzimuma sportisti. Uzvar komanda, kura uzrādījusi tālāko trīs dalībnieku metienu kopsummu. Katra organizācija var pieteikt vairākas komandas, katrā vecuma grupā.
5. Apbalvošana
Pirmo triju vietu ieguvējus komandu vērtējumā apbalvo ar LŠK kausu un diplomiem. Individuālo pirmo trīs vietu ieguvēji saņem diplomu un balvu.

6.Uzņemšanas un finanšu nosacījumi.
Komandējuma izdevumus sedz pats sportists vai komandējošā organizācija.
Sacensību organizācijas izdevumus : stadiona īri, tiesnešu darba apmaksu un apbalvošanas izdevumus sedz LŠK.

7.Pieteikumi.
Pieteikumi sacensībām jāiesūta līdz 7.septembrim.
Fax: 67295589
e-pasts: skepi@apollo.lv
Informācija: 29212181, 2929436217

 


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv