Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: Vidzemes kauss

Norises laiks: No 2010-09-17 līdz 2010-09-17

Norises vieta: Valmiera

Papildus informācija:

STARPTAUTISKO ŠĶĒPMEŠANAS SACENSĪBU
“SMILTENE – VALGA JAVELIN CUP’2010”
 
P R O T O K O L S
17.09.2010.
J.Daliņa stadions Valmierā
“D” vecuma grupa zēniem
 

 

Npk
Dalībnieka vārds, uzvārds
Dzimšanas gads
Nr.
Komanda
1
2
3
4
Labākais rezultāts
Vieta
I
Matīs Velps
1999
 
Smiltenes BJSS
 
33,56
 
31,85
33,56
I
II
Deivids Rozenfelds
1999
 
Kandava
 
22,71
 
32,70
32,70
II
III
Aivis Reinis
1999
 
Kandava
 
27,35
 
29,41
29,41
III
4
Raivis Garoza
1999
 
Kandava
 
24,05
 
26,23
26,23
4
5
Daniels Dīcmanis
090499
 
Siguldas SS
 
22,97
 
24,09
24,09
5
6
Agris Sīrvidis
2000
 
Kandava
 
21,77
 
16,32
21,77
6
7
Kristaps Ķilups
2001
 
Kandava
 
20,63
 
16,99
20,63
7
8
Raivis Špons
170500
 
Limbažu un Slacgrīvas SS
 
18,46
 
17,73
18,46
8
9
Jurģis Pušmicāns
2000
 
Kandava
 
18,44
 
15,68
18,44
9
10
Markuss Mazurs
1999
 
Rūjienas SS
 
15,59
 
16,76
16,76
10
11
Adrians Gavrilovs
2002
 
Kārķi
 
15,71
 
14,81
15,71
11
 
Dāvis Mālmanis
020899
 
Valmieras BJSS
 
-
 
-
 Bez rez.
 
 
 
“D” vecuma grupa meitenēm
 

 

Npk
Dalībnieka vārds, uzvārds
Dzimšanas gads
Nr.
Komanda
1
2
3
4
Labākais rezultāts
Vieta
1
Liene Roziņa
080699
 
Jelgavas novads
 
31,67
 
30,93
31,67
I
2
Ķepiņa Tīna
300500
 
Limbažu un Salacgrīvas SS
 
16,48
 
17,00
17,00
II
3
Dana Marta Grauzermane
290300
 
Kandava
 
12,94
 
15,27
15,27
III
 
Sacensību galvenais tiesnesis:                                                                Raitis Ravinskis
 
 
 
 
STARPTAUTISKO ŠĶĒPMEŠANAS SACENSĪBU
“SMILTENE – VALGA JAVELIN CUP’2010”
 
P R O T O K O L S
17.09.2010.
J.Daliņa stadions Valmierā
“C” vecuma grupa zēniem
 

 

Npk
Dalībnieka vārds, uzvārds
Dzimšanas gads
 
Komanda
1
2
3
4
Labākais rezultāts
Vieta
I
Ričards Griezītis
01.03.97.
 
Sigulda
 
46,37
 
41,69
46,37
I
II
Dagnis Roziņš
1997
 
Jelgavas novads
 
43,25
 
41,49
43,25
II
III
Hans Christian Hausenberg
180998
 
Tartu Kalev
 
38,42
 
39,89
39,89
III
4
Rūdolfs Streičs
1997
 
Arkādija
 
38,91
 
33,74
38,91
4
5
Ilgvars Dzedulis
010397
 
Cēsu SS
 
38,61
 
36,68
38,61
5
6
Rolands Išējevs
1997
 
Smiltenes BJSS
 
37,11
 
31,93
37,11
6
7
Jāzeps Groza
1997
 
Smiltenes BJSS
 
36,10
 
35,28
36,10
7
8
Ivo Kleinbergs
1997
 
Kandava
 
33,08
 
30,95
33,08
8
9
Helmūts Lapiņš
1997
 
Smiltenes BJSS
 
28,66
 
31,61
31,61
9
10
Kevin Podnieks
1997
 
Maret-Sport
 
29,73
 
27,60
29,73
10
11
Alvis Briedis
1998
 
Smiltenes BJSS
 
29,08
 
24,61
29,08
11
12
Valters Tolmačovs
220397
 
Limbažu un Salacgrīvas SS
 
26,61
 
27,63
27,63
12
13
Toms Īzars
300498
 
 
27,38
 
26,47
27,38
13
14
Juris Seņkāns
1997
 
Rūjienas SS
 
27,03
 
26,57
27,03
14
15
Matīss Leimanis
1997
 
Ape
 
25,88
 
24,80
25,88
15
16
Jēkabs Stankēvičs
031098
 
Valmieras BJSS
 
19,28
 
16,60
19,28
16
17
Niklāvs Rudzītis
160797
 
Limbažu un Salacgrīvas SS
 
15,04
 
16,87
16,87
17
 
Sacensību galvenais tiesnesis:                                                                Raitis Ravinskis
 
 
 
 
 
 
 
STARPTAUTISKO ŠĶĒPMEŠANAS SACENSĪBU
“SMILTENE – VALGA JAVELIN CUP’2010”
 
P R O T O K O L S
17.09.2010.
J.Daliņa stadions Valmierā
“C” vecuma grupa meitenēm
 

 

Npk
Dalībnieka vārds, uzvārds
Dzimšanas gads
 
Komanda
1
2
3
4
Labākais rezultāts
Vieta
I
Andrija Priedīte
060197
 
Arkādija
38,49
 
 
40,80
40,80
I
II
Sandija Balanda - Balode
1997
 
Kandava
29,16
 
 
33,85
33,85
II
III
Kadi Kaart
1997
 
Maret-Sport
32,21
 
 
31,84
32,21
III
4
Linda Puriņa
1997
 
Smiltenes BJSS
30,82
31,64
 
30,63
31,64
4
5
Linda Šalme
270698
 
Limbažu un Salacgrīvas SS
25,80
 
 
20,33
25,80
5
6
Diāna Kalniņa
030497
 
Limbažu un Salacgrīvas SS
24,54
 
 
23,46
24,54
6
7
Carolain Kariste
1998
 
Maret-Sport
23,67
 
 
20,21
23,67
7
8
Madara Krastiņa
1997
 
Kārķu p-sk.
22,32
 
 
23,38
23,38
8
9
Dita Kaša
1997
 
Balvu SS
22,08
22,37
 
22,88
22,88
9
10
Anita Štrausa
1997
 
Kandava
18,62
 
 
22,69
22,69
10
11
Undīne Ābolkane
1997
 
Ape
17,78
 
 
20,79
20,79
11
12
Lolita Lindemane
1998
 
Kandava
19,75
 
 
19,59
19,75
12
13
Helēna Dreimane
041297
 
Valmieras BJSS
-
-
 
19,71
19,71
13
14
Inga Treija
230598
 
Limbažu un Salacgrīvas SS
19,25
 
 
16,84
19,25
14
15
Ērika Tumbaha
1997
 
Balvu SS
19,08
 
 
18,91
19,08
15
16
Līva Aule
1997
 
Ape
17,23
 
 
16,51
17,23
16
17
Brenda Bartkēviča
251198
 
Limbažu un Salacgrīvas SS
14,81
 
 
12,90
14,81
17
18
Venita Amerika
071198
 
Valmieras BJSS
12,35
 
 
10,14
12,35
18
 
Sacensību galvenais tiesnesis:                                                                Raitis Ravinskis
 
 
 
 
 
 
STARPTAUTISKO ŠĶĒPMEŠANAS SACENSĪBU
“SMILTENE – VALGA JAVELIN CUP’2010”
 
P R O T O K O L S
17.09.2010.
J.Daliņa stadions Valmierā
“B” vecuma grupa zēniem
 

 

Npk
Dalībnieka vārds, uzvārds
Dzimšanas gads
Komanda
1
2
3
4
5
6
Labākais rezultāts
Vieta
I
Gatis Čakš
1995
MSĢ
64,02
56,77
54,87
x
x
57,92
64,02
I
II
Andris Glazers
300195
SK Ašais
32,80
41,66
34,20
48,59
47,96
46,60
48,59
II
III
Kaarel Juus
1996
Maret-Sport
46,30
x
44,99
44,23
x
47,47
47,47
III
4
Artūrs Meirēns
1996
Kārķu p-sk.
34,81
41,03
30,58
45,24
x
46,03
46,03
4
5
Rolands Točonovs
110295
Limbažu un Salacgrīvas SS
43,10
31,84
40,98
43,43
36,36
37,87
43,43
5
6
Ulvis Kleinbergs
1995
Kandava
33,03
40,17
40,30
43,38
33,90
41,50
43,38
6
7
Mārtiņš Celms
1995
Smiltenes BJSS
37,75
36,11
39,10
40,31
42,15
42,13
42,15
7
8
Reinis Baranovskis
1995
Arkādija
38,36
36,74
34,46
35,66
x
33,16
38,36
8
9
Reinis Semjonovs
1995
Ape
36,74
34,18
30,84
 
 
 
36,74
9
10
Daniels Skopans
011295
Arkādija
35,63
36,12
32,41
 
 
 
36,12
10
11
Dāvis Numurs
020995
Limbažu un Salacgrīvas SS
30,34
30,30
32,72
 
 
 
32,72
11
12
Edgars Selezens
1996
Kandava
x
29,07
x
 
 
 
29,07
12
13
Anžejs Kovaļevskis
1996
Kandava
x
25,22
25,70
 
 
 
25,70
13
14
Alvis Čākurs
1996
Rūjienas SS
22,25
23,80
22,66
 
 
 
23,80
14
15
Krišs Mežiels
1996
Arkādija
23,28
20,30
21,14
 
 
 
23,28
15
 
 “B” vecuma grupa meitenēm
 

 

Npk
Dalībnieka vārds, uzvārds
Dzimšanas gads
Komanda
1
2
3
4
5
6
Labākais rezultāts
Vieta
1
Anete Kociņa
050295
Limbažu un Salacgrīvas SS
37,86
38,19
38,46
39,45
39,80
41,04
41,04
I
2
Margot Meri
1996
Maret-Sport
31,75
x
27,08
28,86
31,02
30,72
31,75
II
3
Jolanta Višķere
1995
Arkādija
27,90
x
28,98
x
24,88
29,08
29,08
III
 
Sacensību galvenais tiesnesis:                                                                Raitis Ravinskis
 
STARPTAUTISKO ŠĶĒPMEŠANAS SACENSĪBU
“SMILTENE – VALGA JAVELIN CUP’2010”
 
P R O T O K O L S
17.09.2010.
J.Daliņa stadions Valmierā
“A” vecuma grupa jauniešiem
 

 

Npk
Dalībnieka vārds, uzvārds
 Dzimšanas gads
Komanda
1
2
3
4
5
6
Labākais rezultāts
Vieta
I
Intars Išējevs
1993
Smiltenes BJSS
65,17
68,30
68,66
71,94
65,88
65,12
71,94
I
II
Mārcis Grēns
1994
MSĢ/Smiltenes BJSS
60,96
x
49,54
48,97
59,34
56,33
60,96
II
III
Oskars Ķibermanis
040493
Valmieras BJSS
x
45,68
x
52,60
46,33
54,36
54,36
III
4
Mārtiņš Strazdiņš
1994
Bilskas p/sk
34,26
x
47,27
x
45,42
51,43
51,43
4
5
Keijo Kristo Pruus
300694
Tirva
x
51,10
x
x
45,68
x
51,10
5
6
Didzis Laķis
1994
Bilskas p/sk
x
46,18
49,40
47,34
50,91
x
50,91
6
7
Dāvis Kuks
1994
Arkādija
45,58
45,92
x
46,10
42,16
50,44
50,44
7
8
Egert Ertel
1994
Maret-Sport
45,94
x
42,36
44,49
45,66
45,51
45,94
8
9
Rihards Belniks
1994
Ape
x
x
43,84
 
 
 
43,84
9
10
Klāvs Karlsons
1994
Bilskas p/sk
41,94
41,41
43,07
 
 
 
43,07
10
11
Ivo Priedītis
1994
Bilskas p/sk
x
40,33
39,02
 
 
 
40,33
11
 
 
 “A” vecuma grupa jaunietēm
 

 

Npk
Dalībnieka vārds, uzvārds
Dzimšanas gads
Komanda
1
2
3
4
5
6
Labākais rezultāts
Vieta
1
Katrīna Sirmā
1994
Arkādija
44,44
x
x
39,88
36,92
45,36
45,36
I
2
Ilze Rūtenbrega
240293
Valmieras BJSS
29,38
x
x
25,25
26,22
x
29,38
II
3
Sintija Serdāne
070493
Valmieras BJSS
x
20,30
x
x
x
x
20,30
III
 
Sacensību galvenais tiesnesis:                                                                Raitis Ravinskis
 
 
 
 
STARPTAUTISKO ŠĶĒPMEŠANAS SACENSĪBU
“SMILTENE – VALGA JAVELIN CUP’2010”
 
P R O T O K O L S
17.09.2010.
J.Daliņa stadions Valmierā
Junioriem - vīriešiem
 

 

Npk
Dalībnieka vārds, uzvārds
Dzimšanas gads
Komanda
1
2
3
4
5
6
Labākais rezultāts
Vieta
I
Zigismunds Sirmais
1992
Arkādija
x
75,70
x
76,54
x
x
76,54
I
II
Arnolds Strenga
1992
MSĢ
64,93
x
63,96
62,38
x
60,52
64,93
II
III
Māris Žviriņš
1987
Valmiera
x
61,56
60,37
58,78
63,12
58,98
63,13
III
4
Arvis Justs
1992
Arkādija
59,54
60,18
55,44
58,52
59,38
x
60,18
4
5
Steven Teder
230489
Tirva
x
59,12
57,57
x
55,83
59,82
59,82
5
6
Artūrs Dreimanis
160892
Arkādija
53,78
51,73
51,70
x
50,64
x
53,78
6
 
Mario Pinka
1992
Valga
x
x
x
-
-
-
-
-
 
Intars Išejevs
1993
Smiltenes BJSS
x
64,78
x
-
-
-
64,78
- ā/k
 
Oskars Ķibermanis
1993
Valmieras BJSS
50,09
53,22
x
-
-
-
53,22
- ā/k
 
 
Juniorēm - sievietēm
 

 

Npk
Dalībnieka vārds, uzvārds
Dzimšanas gads
Komanda
1
2
3
4
5
6
 Labākais            rezultāts
 Vieta
1
Līna Mūze
1992
MSĢ
47,20
48,70
x
48,32
x
47,04
48,70
I
2
Una Kalnīte
1991
Arkādija
41,58
39,09
44,96
44,11
42,53
43,86
44,92
II
3
Kristiāna Oto
1992
Ape
27,74
24,80
26,20
31,87
x
25,63
31,87
III
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sacensību galvenais tiesnesis:                                                                Raitis Ravinskis
 
 

 

NOLIKUMS


Sacensību mērķi:
Popularizēt šķēpa mešanu;
Tālāk attīstīt sadarbību starp Latvijas un Igaunijas sportistiem;

Vieta un laiks:
Sacensības notiek 2010.g. 17. septembrī, Valmierā Jāņa Daliņa stadionā. Sacensību sākums pulkstens 13.00.

Sacensību Organizatori:
Sacensības no Latvijas puses organizē Smiltenes sporta centrs sadarbībā at Latvijas šķēpmetēju klubu; atbildīgā persona – Guntars Markss /tel. 26460704/
Sacensības no Igaunijas puses organizē Valgas pilsētas pašvaldība sadarbībā ar sporta klubu „Maret Sport“;
Sacensību galvenais tiesnesis – Raitis Ravinskis /tel. +37129542587/.


Vecuma grupas un rīku svari:

Grupa Šķēpa svars Zēniem. Meitenēm

D grupa /1999.dz.g. un jaunāki/ 400 400
C grupa /1997.-1998.dz.g./ 400 400
B grupa /1995.-1996.dz.g./ 600 400
A grupa /1993.-1994.dz.g./ 700 600
Pieaugušie /1992.dz.g. un vecāki 800 600


Apbalvošana:
Sacensību godalgoto vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar diplomiem un piemiņas balvām. Iespējamas arī naudas prēmijas.

Dalībnieku pieteikšanās:
Latvijas puses dalībnieki līdz 16. septembrim pulkstens 12.00 veic iepriekšēju pieteikšanos Smiltenes sporta centrā::
Tel. + 371 26460704
Fakss +371 64707583
e-pasts: sportacentrs@hotmail.com

Igaunijas puses dalībnieki iepriekšējo pieteikšanos veic:
Eestis: raul@rlconsult.ee
Tel +372 5391 3018
 


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv