Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: Latvijas ziemas čempionāts šķēpa mešanā

Norises laiks: No 2011-03-11 līdz 2011-03-11

Norises vieta: Rīga

Papildus informācija:

LATVIJAS ZIEMAS ČEMPIONĀTS
ŠĶĒPA MEŠANĀ
11.03.2011.
Rīgā
Zēniem "B"grupa ( 1996.-97.dz.g.) - 600 g
1 Meirēns Artūrs 96. Valkas novads 54,10 III K.Pētersons
2 Gorins Dainis 20.01.96. MSĢ 50,13 III A.Vaivads
3 Jurša Kestutis 96 Kauņa 43,88 II j. D.Juršiene
4 Gailums Patriks 10.05.98. Arkādija 40,38 III j. I.Eversone
5 Bergmanis Kristaps 30.07.96. Kuldīgas novads 40,29 III j. L.Kaminska
6 Griezītis Ričards 01.03.97. Sigulda 39,98 III j. A.Ziediņa,M.Liekniņš
7 Abersons Kristaps 26.07.96. Kuldīgas novads 37,95 III j. I.Stukule
8 Beikmanis Raivo 97. BJC " Laimīte" 37,13 III j. L.Haritonovs
9 Gindra Sandris 21.05.97. Kuldīgas novads 36,36 III j. I.Stukule
10 Streičs Rūdolfs 15.02.97. Arkādija 33,01 I.Aperāne
Jauniešiem ( 1994.-95.dz.g.) - 700 g
1 Sazoņenko Vasīlijs 10.02.94. Ventspils 57,46 II M.Alaine
2 Čakšs Gatis 13.06.95. MSĢ 54,79 III A.Vaivads
3 Jančauskas Matijus 94 Klaipēda 53,83 III A.Pleckys
4 Kuks Dāvis 18.06.94. Arkādija 50,22 III I.Aperāne
5 Ferbers Alans 25.12.95. Arkādija 42,85 I j. I.Eversone
6 Skopāns Daniels 01.12.95. Arkādija 42,24 I j. I.Aperāne
7 Baranovskis Reinis 28.10.95. Arkādija 39,55 II j. I.Eversone
8 Guravskis Rūdolfs 28.03.95. Arkādija 35,62 II j. I.Eversone
9 Dundurs Eduards 24.10.95. Arkādija 32,06 III j. I.Aperāne
10 Leitis Andis 20.11.95. Ventspils 31,48 III j. M.Alaine
11 Kupins Ivo 19.02.95. Arkādija 24,82 I.Eversone
Junioriem ( 1992.-93.dz.g.) - 800 g
1 Sirmais Zigismunds 06.05.92. Arkādija 73,95 M V.Eiduka
2 Justs Arvis 01.03.92. Arkādija 60,50 II V.Eiduka
3 Dreimanis Artūrs 16.08.92. Arkādija 56,21 II I.Eversone
4 Freimanis Valts 19.05.93. Saldus SS 45,94 M.Dambe
5 Suslovs Artjoms 93 Ventspils 32,20 A.Dogadovs
6 Vanags Toms 92 Arkādija 31,61 I.Eversone
ā.k. Vaitiekus Paulius 88 Klaipēda 66,08 I
ā.k. Jurša Vytautas 88 Kauņa 60,72 II D.Juršiene
ā.k. Radelis Andris 91 Ventspils 46,10 A.Dogadovs
ā.k. Rekašus Dmitrijs 87 Ventspils bez rez. A.Dogadovs
1
Meitenēm "B"grupa ( 1996.-97.dz.g.) - 400 g
1 Priedīte Andrija 06.01.97. Arkādija 43,60 II I.Eversone
2 Kociņa Anete 05.02.96. Limbažu-Salacgrīvas nov.SS 42,76 II R.Turka
3 Vilcāne Agnese 97. Aizkraukles novads 37,12 III I.Lulle
4 Skurule Laura 22.06.97. Kuldīgas novads 36,01 III I.Skurule
5 Laškova Evelīna 02.06.97. Kuldīgas novads 32,10 I j. I.Stkule
6 Glazīrina Everita 22.12.96. Aizkraukles novads 28,56 II j. Z.Karols
7 Putniņa Agnija 15.02.96. Kuldīgas novads 28,39 II j. I.Stukule
8 Godļevska Linda 23.10.96. Ventspils 25,96 II j. M.Alaine
9 Levicka Karina 04.03.96. Ventspils 25,18 II j. M.Alaine
10 Vimba Velta 31.05.96. Ventspils 23,54 III j. M.Alaine
Jaunietēm ( 1994.-95.dz.g.) - 600 g
1 Sirmā Katrīna 94 Arkādija 51,11 MK V.Eiduka
2 Jēkabsone Signe 29.03.95. Ventspils 42,52 II M.Alaine
3 Kaulēna Sanita 26.09.94. MSĢ 32,42 III A.Vaivads
4 Zaķe Krista Paula 18.10.95. Kuldīgas novads 31,88 III I.Stukule
5 Pavlovska Katrīna 08.07.94. Arkādija 29,29 I j. I.Aperāne
6 Antonoviča Aļona 06.02.95. Arkādija 27,51 I j. I.Aperāne
7 Sproģe Laura 12.02.94. Saldus SS 25,53 I j. M.Dambe
ā.k. Priedīte Andrija 97 Arkādija 40,79 II I.Eversone
Juniorēm (1992.-93.dz.g.) - 600 g
1 Balmane Benita 20.04.93. Arkādija 35,29 II I.Aperāne
2 Lapiņa Marta 01.09.93. Arkādija 23,09 I.Aperāne
3 Dižā Linda 07.07.93. Jelgavas BJSS 18,60
ā.k. Barvičiute Viktorija 89 Kauņa 39,52 II D.Juršiene
Sacensību galvenais tiesnesis: G.Ratnieks
2


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv