Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: Kurzemes kauss šķēpa mešanā

Norises laiks: No 2011-04-29 līdz 2011-04-29

Norises vieta: Kandava

Papildus informācija:

          
Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā
29.04.2011.
Kandavā
Jauniešiem   ( 1994.-95.dz.g.)   - 700 g
1 Ferbers Alans 251295 Arkādija 50,57 I.Eversone
2 Kuks Dāvis 180694 Arkādija 50,31 I.Aperāne
3 Baranovskis Reinis 281095 Arkādija 48,55 I.Eversone
4 Melnbārdis Kristaps 200294 Ventspils 47,70 S.Paipals-Šulcs
5 Treilons Atis 20894 Kandava 45,77 A.Gross
6 Kleinbergs Ulvis 30495 Kandava 44,64 J.Orste
7 Kalniņš Dāvis 30195 Kandava 43,60 J.Orste
8 Kadiķis Rihards 60494 Kandava 42,36 A.Gross
9 Skopans Daniels 11295 Arkādija 40,94 I.Aperāne
10 Guravskis Rūdolfs 280395 Arkādija 40,68 I.Eversone
11 Dundurs Eduards 241095 Arkādija 38,93 I.Aperāne
12 Rogovs Einārs 211095 Arkādija 32,95 I.Eversone
13 Kupins Ivo 190295 Arkādija 32,08 I.Eversone
ā.k. Rozenbergs Toms 221193 Arkādija 58,60 I.Eversone
Zēniem "B"grupa ( 1996.-97.dz.g.)   - 600 g
1 Meirēns Arturs 96 Valkas nov. 48,97 K.Pētersons
2 Roziņš Dagnis 300697 Jelgavas nov. 44,35 I.Roziņš
3 Griezītis Ričards 10397 Sigulda 43,04 A.Ziediņa
4 Gindra Sandis 210597 Kuldīga 39,00 I.Stukule
5 Streičs Rūdolfs 150297 Arkādija 38,11 I.Aperāne
6 Mežiels Krišs 80896 Arkādija 37,48 I.Aperāne
7 Kovaļevskis Andžejs 60396 Kandava 36,00 E.Juhņeviča
8 Ošenieks Armands 180396 Kandava 33,06 E.Juhņeviča
9 Selezens Edgars 160497 Kandava 32,50 A.Gross
10 Vanags Ralfs 50896 Kandava 32,39 E.Juhņeviča
11 Āboliņš Klāvs 160296 Kandava 29,94 E.Juhņeviča
12 Štoferts Arvis 100397 Kandava 29,48 A.Gross
13 Kleinbergs Ivo Dans  191097 Kandava 28,88 E.Juhņeviča
14 Bērsons Dāvis 100897 Kandava 27,93 A.Gross
15 Mertens Rauls 27,38
16 Dreimanis Mārcis 97 Talsu novads 27,16
17 Kirhners Krišs 26,98
18 Tropiņš Uģis 260997 Talsu novads 25,50 A.Jansons
19 Cerauksts Māris 40597 Kandava 20,85 A.Gross
Zēniem "C"grupa   ( 1998.-99.dz.g.)   - 400 g
1 Gailums Patriks 100598 Arkādija 45,20 I.Eversone
2 Delerts Viktors 10498 Kandava 34,21 A.Gross
3 Bērziņš Kārlis 50999 Ventspils 32,93 A.Kronbergs,J.Petrovičs
4 Rūmnieks Fēlikss 100198 Ventspils 32,58 A.Kronbergs,J.Petrovičs
5 Rozentāls Roberts 150398 Kandava 31,08 A.Gross
6 Aivis Reinis 60299 Kandava 29,64 A.Gross
7 Rozenfelds Deivids 170999 Kandava 28,55 A.Gross
8 Garoza Raivis 110399 Kandava 28,42 A.Gross
9 Medelis Madars 130798 Kandava 28,04 E.Juhņeviča
10 Untāls Kārlis 210898 Kandava 27,90
11 Runtovs Edgars 80698 Kandava 26,21 E.Juhņeviča
12 Rasa Krišjānis 300999 Arkādija 26,04 I.Eversone
13 Mirzojans Ivo 20698 Kandava 24,99 A.Gross
14 Strauts Bruno 291298 Talsu novads 23,91 A.Jansons
15 Baumanis Valts 260799 Kandava 23,42 A.Gross
16 Ieviņš Ernests 210799 Talsu novads 23,15 A.Jansons
17 Šefanovskis Artūrs 240398 Ventspils 23,14 A.Kronbergs,J.Petrovičs
18 Auseklis Klāvs 10599 Kandava 22,18 J.Orste
19 Ēvalds Gatis 40199 Kandava 20,99
20 Pārups Mārcis 180899 Arkādija 19,43 I.Eversone
21 Žaimis Mārtiņš 311099 Ventspils 19,00 S.Paipals-Šulcs
22 Dauģelis Rainers 100799 Kandava 16,38
23 Iesaliņš Kristers 120899 Arkādija 13,27 I.Eversone
Jaunietēm   ( 1994.-95.dz.g.)   - 600 g
1 Zaķe Krista Paula  181095 Kuldīga 37,63 I.Stukule
2 Balande Balode Kitija 91295 Kandava 33,85 A.Gross
3 Pavlovska Katrīna 80794 Arkādija 31,41 I.Aperāne
4 Antonoviča Aļona 60295 Arkādija 31,11 I.Aperāne
5 Nagle Anna 20795 Kandava 18,91 E.Juhņeviča
 Meitenēm"B"grupa ( 1996.-97.dz.g.)   - 400 g
1 Priedite Andrija 60197 Arkādija 45,50 I.Eversone
2 Kociņa Anete 50296 Limbažu-Salacgrīvas nov.SS 40,62 R.Turka
3 Skurule Laura 220197 Kuldīga 34,90 I.Skurule
4 Balanda-Balode Sandija 70197 Kandava 32,75 A.Gross
5 Putilovska Beāte 140897 Kandava 31,52 A.Gross
6 Putniņa Agnija 150296 Kuldīga 30,90 I.Stukule
7 Freimane Luīze 110697 Kuldīga 24,30 I.Skurule
8 Baumane Monta 280996 Kandava 22,00 E.Juhņeviča
9 Kleinberga Zane 80796 Kandava 18,70 E.Juhņeviča
10 Kļava Elvīra 10796 Kandava 18,48 E.Juhņeviča
11 Štrausa Anita 210197 Kandava 16,12 A.Gross
12 Birziņa Kristīne 300997 Kandava 13,80 A.Gross
13 Dukāte Annija 140997 Kandava 12,28
Meitenēm "C"grupa   ( 1998.-99.dz.g.)   - 400 g
1 Roziņa Liene 99 Jelgavas novads 35,96 I.Roziņš
2 Peniķe Santa 61198 Talsu novads 23,03 A.Jansons
3 Līva Jakobsone 61099 Kuldīga 22,52 I.Stukule
4 Dude Diāna 270499 Kandava 20,68 A,.Gross
5 Lindemane Lolita 100398 Kandava 20,46 E.Juhņeviča
6 Grauzermane Dana Marta 290300 Kandava 16,82 A.Gross
7 Bernica Berlana Ketija 150699 Kandava 16,62 A.Gross
8 Dobrovoļska Laima 201298 Kandava 16,18
9 Jansone Madara 260698 Kandava 15,50 A.Gross
Galvenais tiesnesis Andrejs Gross
                                                       APSTIPRINĀTS:
                                                                                     LŠK prezidents 
                                                                                                          ________________A.Lūsis    
                                                                                        2011.gada „___”______________
                                                                                         
Kandavas novada sporta skolas direktors
________________I.Matīss
                                                                                       2011.gada „___”______________
 
N O L I K U M S
KURZEMES KAUSA IZCĪŅAI ŠĶĒPA MEŠANĀ
 
1.Mērķis un uzdevums.
Popularizēt un attīstīt šķēpa mešanu Latvijā.
2. Sacensību vadība.
Sacensības organizē un vada Latvijas Šķēpmetēju klubs/LŠK/ sadarbībā ar Kandavas novada sporta skolu /KNSS/.
Sacensību tiešā vadība uzticēta apstiprinātai tiesnešu kolēģijai.
Galvenais tiesnesis    - Andrejs Gross.
3. Laiks un vieta.
Sacensības notiek 2011.gada 29. aprīlī Kandavā, Valteru ielā 6.
Kandavas tehnikuma stadionā.Sacensību sākums plkst. 11.00.
4. Sacensību dalībnieki.
Dalībnieku skaits neierobežots.
                                             Rīka svars      Vīr.                   Siev.
C grupa     98./99.g. dz.                             400                     400
B grupa     96./97.g. dz.                             600                     400
A grupa     94./95.g. dz.                             700                     600
Par dalībnieka veselības stāvokli un fizisko sagatavotību atbild komandas vadītājs, kurš piesaka dalībnieku sacensībām.
5. Apbalvošana
Pirmo triju vietu ieguvējus apbalvo ar LŠK kausu un diplomu.
 
6.Uzņemšanas  un finanšu nosacījumi.
Komandējuma izdevumus sedz pats sportists vai komandējošā organizācija.
Stadiona īri nodrošina KNSS. Sacensību organizācijas izdevumus : tiesnešu darba apmaksu un apbalvošanas izdevumus sedz LŠK.
 
7.Pieteikumi.
Pieteikumi sacensībām jāiesūta līdz 27.aprīlim.
e-pasts: skepi@apollo.lv
Informācija: 67295589; 29212181, 29436217
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                                    PIELIKUMS   nolikumam
 
 
 
Sacensības   vienlaicīgi notiks trīs sektoros.
Dalībnieku pārģērbšanās iespējama Kandavas novada sporta skolas telpās(ģērbtuves un dušas) un stadionā (pārģērbšanās bez dušām).
Ir paredzēts autobusiņš dalībnieku aizvešanai uz sporta skolu un atpakaļ (pēc vajadzības).
Netālu no stadiona tehnikuma kopmītņu mājā un sporta skolas telpās ir kafejnīca.


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv