Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: Olimpiskā čempiona J.Lūša kausu izcīņa

Norises laiks: No 2011-06-22 līdz 2011-06-22

Norises vieta: Bauska

Papildus informācija:

Saskaņots                                                                  Apstiprināts
 Bauskas novada domes priekšsēdētājs                      Latvijas Šķēpmetēju kluba prezidents
 Valdis Veips                                                               Anrijs Lūsis      
 2011.gada ­­­­­­­2.jūnijā                                                          2011.gada 2.jūnijā                                                 
                                                               
                                     
N O L I K U M S
 
OLIMPISKĀ ČEMPIONA
JĀŅA LŪŠA KAUSA IZCĪŅAI
ŠĶĒPA MEŠANĀ
 
1.Mērķis un uzdevums.
    Popularizēt un attīstīt šķēpa mešanu Latvijā.
2.Sacensību vadība.
Sacensības organizē Latvijas Šķēpmetēju klubs(LŠK) sadarbībā ar Bauskas novada domi.Tiešā sacensību vadība uzticēta apstiprinātai tiesnešu kolēģijai.
Galvenais tiesnesis  Ivars Zilgalvis.
3.Laiks un vieta.
    2011.gada 22.jūnijā,Bauskas stadionā, Pilskalna ielā 26
    Sacensību sākums plkst.11.oo
4.Sacensību dalībnieki.
                                                             Rīku svari                                                                                                                       
            Grupa                            Vīr.                          Siev.
 
   D grupa 00./01.g.dz.              400                             400
   C grupa 98./99.g.dz.              400                             400
   B grupa 96./97.g.dz.              600                             400
   A grupa 94./95.g.dz.              700                             600
   Juniori   92./93.g.dz.              800                             600
   Pieaugušie 91.g.dz. un vec.   800                             600
 
   Sacensību dalībnieku skaits neierobežots.      
Par sacensību dalībnieka veselības stāvokli un fizisko sagatavotību atbild komandas    vadītājs vai pats sportists, kurš piesaka dalībnieku sacensībām.
 
6.Apbalvošana.
Pirmo triju vietu ieguvējus apbalvo ar diplomu, kausu un balvu.
 
7.Uzņemšanas nosacījumi.
   Ceļa izdevumus sedz pats sportists vai komandējošā organizācija.
   Pusdienas sacensību dienā un naktsmītnes (pēc vajadzības, savlaicīgi piesakoties)
   apmaksā LŠK.
      Sacensību organizācijas izdevumus: sporta bāzes īri nodrošina Bauskas novada  dome,
      tiesnešu darba apmaksu un apbalvošanas izdevumus sedz LŠK.
 
8.Pieteikumi.
     Pieteikumi līdz 20.jūnijam plkst.12.00
     Tel. 67295589, e-pasts: www.skepi@apollo.lv
 limpiskā čempiona J.Lūša kausu izcīņa 

22.06.2011. 
Bauskā 

Šķēpa mešana sievietēm - 600 g 

1 Palameika Madara 1987 Ventspils 61,72 G.Palameiks 
2 Ozoliņa-Kovala Sinta 1988 Ventspils 57,17 V.Eiduka 
3 Mūze Līna 41292 MSĢ 55,53 A.Vaivads 
4 Buša Kristīne 50588 Arkādija 51,13 I.Aperāne 
5 Zaiceva Svetlana 1987 Baltkrievija 48,34 
6 Grīva Gundega 80491 Ventspils 47,43 M.Grīva 
7 Kalnīte Una 30591 Smiltene 44,94 I.Aperāne;G.Markss 
Ikauniece Laura 310592 Jūrmala bez rez. A.Austrups 


Šķēpa mešana juniorēm - 600 g 

1 Ikauniece Laura 310592 Jūrmala 49,35 A.Austrups 
2 Kustyte Giedre 30992 Lietuva 46,44 V.Maleckiene,V.Kokarsko 
3 Veidemane Iluta 1992 Ventspils 42,36 B.Romanovska 
4 Diskača Līga 71293 Arkādija 38,99 I.Eversone 
5 Lomaga Laura 151193 Aizkraukle 30,56 Z.Karols 
a.k. Tretjaka Inna 230885 39,86 I.Eversone 


Šķēpa mešana jaunietēm ( 1994.-95.dz.g.) - 600 g 

1 Jēkabsone Signe 290395 Ventspils 47,71 M.Alaine 
2 Kociņa Anete 50296 Limbaži 43,79 R.Turka 
3 Zaķe Krista Paula 181095 Kuldīga 40,79 I.Stukule 
4 Lasmane Sanita 51194 Ventspils 36,51 B.Romanovska 
5 Morozjuka Anna 190294 Ventspils 35,09 M.Alaine 
6 Ernestovska Ieva 21294 Ventspils 32,49 J.Petrovičs-A.Kronbergs 
7 Antonoviča Aļona 60295 Arkādija 32,15 I.Aperāne 
8 Pavlovska Katrīna 80794 Arkādija 30,74 I.Aperāne 
9 Jonaste Vineta 90894 Aizkraukle 29,76 Z.Karols 
10 Bernšteina Anna 180994 Ventspils 25,13 S.Paipals-Šulcs 
11 Zakalovska Marta 241295 Ventspils 24,83 B.Romanovska 
12 Andersone Danuta 110195 Ventspils 23,84 B.Romanovska 
13 Cēbere Krista 241295 Ventspils 20,36 S.Paipals-Šulcs 
14 Sediha Alīna 80195 Ventspils 12,68 S.Paipals-Šulcs 


Šķēpa mešana meitenēm "B"grupa ( 1996.-97.dz.g.) - 400 g 

1 Kociņa Anete 50296 Limbažu-Salacgrīvas nov.SS 47,99 R.Turka 
2 Priedite Andrija 60197 Arkādija 47,81 I.Eversone 
3 Vilcāne Agnese 61197 Aizkraukle 41,75 I.Lulle 
4 Skurule Laura 220697 Kuldīga 40,05 I.Skurule 
5 Laškova Evelīna 20697 Kuldīga 36,56 I.Stukule 
6 Narkevičiūte Karolina 181097 Lietuva 36,20 R.Ramanauskaite 
7 Krastiņa Madara 97 Valkas novads 35,52 K.Pētersons 
8 Godļevska Linda 231096 Ventspils 34,95 M.Alaine 
9 Geslere Aleksandra 1997 Vecumnieku novads 34,87 
10 Balode Balande Sandija 70197 Kandava 34,30 A.Gross 
11 Glazirina Everita 96 Aizkraukle 34,22 Z.Karols 
12 Bērza Linda 190996 Limbažu-Salacgrīvas nov.SS 34,03 R.Turka 
13 Putniņa Agnija 150296 Kuldīga 34,00 I.Stukule 
14 Ose Silga 60396 Bauska 30,62 
15 Andžāne Beāte Krista 140997 Arkādija 27,40 I.Aperāne 
16 Elīna Leščuka 80196 Ventspils 25,32 
17 Kunickaite Kamile 270597 Bauska 24,76 I.Jakubaityte 
18 Sīpola Aira 91196 Ventspils 24,61 B.Romanovska 
19 Rūsa Elīna 130397 Jelgavas nov. 24,18 L.Nagle 
20 Kazaka Irina 1997 Izvalta 20,74 J.Gribule 
21 Viktorija Borsuka 20197 Ventspils 16,00 


Šķēpa mešana meitenēm "C"grupa ( 1998.-99.dz.g.) - 400 g 

1 Donāne Laine 11098 Viesīte 39,14 T.Donāne 
2 Šalme Linda Luīze 270698 Limbažu-Salacgrīvas nov.SS 34,94 G.Teko 
3 Roziņa Liene 80699 Jelgavas nov. 34,86 I.Roziņa 
4 Kairone Dagnija 281298 Bauska 26,18 A.Indriksone 
5 Kirvelaityte Eivina 280398 Lietuva 24,93 R.Ramanauskaite 
6 Jakobsone Līva 61099 Kuldīga 24,20 I.Stukule 
7 Žuravļova Anastasija 60698 Ventspils 21,65 M.Alaine 
8 Žemaite Madara 180598 Bauska 18,42 A.Indriksone 
Travkina Anastasija 291198 Ventspils M.Alaine 


Šķēpa mešana meitenēm 'D"grupa (2000.-2001.dz.g.) - 400 g 

1 Makarevičiūte Ugne 130200 Lietuva 27,36 B.Malackiene 
2 Konone Reičela 300300 Aizkraukle 23,62 Z.Karols 
3 Peipiņa Paula 2000 Izvalta 21,73 J.Gribule 
4 Jankovska Monta 231100 Kuldīga 21,47 I.Stukule 
5 Uzāne Evelīna 2000 Aizkraukle 21,34 Z.Karols 
6 Kincāne Karīna 2000 Izvalta 19,80 J.Gribule 
7 Zujeva Anastāsija 120600 LŠK 17,08 I.Drullis 
8 Gruntiņa Amanda Krista 70200 Kuldīga 16,88 I.Skurule 
9 Morozjuka Jana 2002 Ventspils 16,66 M.Alaine 
10 Peipiņa Diāna 2001 Izvalta 11,05 J.Gribule 
11 Roze Līva 280202 Aizkraukle 9,37 Z.Karols 


Šķēpa mešana vīriešiem - 800 g 

1 Vasiļevskis Vadims 50182 Jēkabpils 87,11 V.Eiduka 
2 Sirmais Zigismunds 60592 Arkādija 84,69 V.Eiduka 
3 Kovals Ainārs 1981 Bauskas novads 76,22 V.Eiduka 
4 Brūns Ansis 300389 Ventspils 74,61 V.Eiduka 
5 Štrobinders Rolands 1992 Talsi 72,01 G.Palameiks 
6 Anškins Andis 1979 Jelgavas novads 71,20 V.Eiduka 
7 Pildavs Mārtiņš 60788 MSĢ 69,79 A.Vaivads 
8 Išejevs Intars 93 Smiltene 68,80 G.Marks 


Šķēpa mešana junioriem ( 1992.-93.dz.g.) - 800 g 

1 Sirmais Zigismunds 60592 Arkādija 80,28 I.Eversone 
2 Išejevs Intars 1993 Smiltene 73,04 G.Markss 
3 Štrobinders Rolands 1992 Talsi 72,26 G.Palameiks 
4 Nekrošas Aivaras 250192 Lietuva 66,64 T.Nekrošaite 
5 Strenga Arnolds 20392 MSĢ 60,78 A.Vaivads 
6 Krēgers Reinis 1992 Vecumnieki 57,69 I.Zilgalvis 
7 Grīva Jānis Svens 93 Ventspils 55,62 M.Grīva 
8 Dreimanis Artūrs 160892 Arkādija 54,73 I.Eversone 
9 Plēsnieks Rolands 93 Vecumnieki 43,05 I.Zilgalvis 
10 Vanags Toms 301092 Arkādija 40,33 I.Eversone 
Rozenbergs Toms 221193 Arkādija bez rez. I.Eversone 

Šķēpa mešana jauniešiem ( 1994.-95.dz.g.) - 700 g 

1 Čakšs Gatis 130695 MSĢ 67,75 A.Vaivads 
2 Grēns Mācis 70194 Smiltene-MSĢ 62,10 A.Vaivads 
3 Sazoņenko Vasīlijs 100294 Ventspils 57,03 M.Alaine 
4 Ferbers Alans 251295 Arkādija 51,29 I.Eversone 
5 Lavrinovičs Artis 95 Aizkraukle 48,18 A.Jegorova 
6 Vaivars Jānis 1995 Izvalta 46,73 J.Gribule 
7 Baranovskis Reinis 281195 Arkādija 46,54 I.Eversone 
8 Točonovs Rolands 110295 Limbažu-Salacgrīvas nov.SS 46,30 G.Teko 
9 Guravskis Rūdolfs 280395 Arkādija 43,39 I.Eversone 
10 Dāvids Roberts 94 Ventspils 41,08 
11 Tarasovs Deniss 1995 Izvalta 38,33 J.Gribule 
12 Skopans Daniels 11295 Arkādija 37,07 I.Aperāne 
13 Mednieks Mārtiņš 240395 Ventspils 35,59 
14 Jakuļskis Kaspars 251195 Ventspils 32,90 B.Romanovska 
15 Rogovs Eduards 211095 Arkādija 27,59 I.Eversone 
16 Šteinburgs Andrejs 91295 Jelgava 25,21 A.Fomenko 


Šķēpa mešana zēniem "B"grupa ( 1996.-97.dz.g.) - 600 g 

1 Meirēns Arturs 96 Valkas nov. 53,68 K.Pētersons 
2 Gorins Dainis 200196 MSĢ 53,63 A.Vaivads 
3 Griezītis Ričards 10397 Sigulda 51,85 A.Ziediņa 
4 Noreika Airidas 170796 Lietuva 48,93 R.Ramanauskaite 
5 Abersons Kristaps 260796 Kuldīga 47,39 I.Stukule 
6 Gindra Sandis 210597 Kuldīga 42,67 I.Stukule 
7 Groza Jāzeps 97 Smiltene 41,25 G.Markss 
8 Miļkēvičs Kristaps 96 Aizkraukle 41,10 Z.Karols 
9 Roziņš Dagnis 300697 Jelgavas nov. 39,97 I.Roziņš 
10 Kisielius Edvinas 171096 Lietuva 39,71 R.Romanauskaite 
11 Kovaļevskis Anžejs 96 Kandava 39,12 A.Gross 
12 Streičs Rūdolfs 150297 Arkādija 38,18 I.Aperāne 
13 Mirdziņš Rihards 60696 Ventspils 37,55 B.Romanovska 
14 Mirdziņš Linards 60696 Ventspils 34,79 B.Romanovska 
15 Skuja Oskars 240696 Bauska 33,73 A.Indriksone 
16 Štoferts Arvis 100397 Kandava 33,62 A.Gross 
17 Mežiels Krišs Jānis 80896 Arkādija 32,67 I.Aperāne 
18 Išējevs Rolands 97 Smiltene 32,48 G.Markss 
19 Peipiņš Raitis 1997 Izvalta 28,69 J.Gribule 
20 Stivriņš Raivis 1996 Izvalta 25,55 J.Gribule 
21 Stupins Artūrs 80296 Bauska 23,50 A.Indriksone 
Elksnis Lauris 291196 Aizkraukle bez rez, A.Jegorova 


Šķēpa mešana zēniem "C"grupa ( 1998.-99.dz.g.) - 400 g 
1 Gailums Patriks 98 Arkādija 49,95 I.Eversone 
2 Miķelsons Valdis 100598 Jelgavas nov. 46,09 L.Nagle 
3 Velps Matīss 99 Smiltene 40,39 G.Markss 
4 Balodis Mariss 220198 Aizkraukle 36,00 Z.Karols 
5 Bērziņš Kārlis 50999 Ventspils 35,77 J.Petrovičs,A.Kronbergs 
6 Gulbis Edijs 10498 Bauska 35,74 A.Indriksone 
7 Garoza Raivis 110399 Kandava 34,78 A.Gross 
8 Neilands Ervīns 280998 Aizkraukle 34,47 A.Jegorova 
9 Jaunpujens Kristaps 99 Vecumnieki 33,07 I.Zilgalvis 
10 Brikmanis Kārlis 98 Smiltene 31,54 G.Markss 
11 Saldovers Mikus 170498 Aizkraukle 30,08 Z.Karols 
12 Piternieks Hārdijs 290699 Aizkraukles 29,44 Z.Karols 
13 Censonis Valts 241298 Aizkraukle 27,77 A.Jegorova 
14 Cišs Aigars 70799 Viesīte 27,75 
15 Rozentāls Roberts 150398 Kandava 27,07 A.Gross 
16 Rasa Krišjānis 300999 Arkādija 26,48 I.Eversone 
17 Peipiņš Armands 2001 Izvalta 26,07 J.Gribule 
18 Kalnāre Klāvs 120199 Aizkraukle 25,95 Z.Karols 
19 Šefanovskis Artūrs 240398 Ventspils 25,64 J.Petrovičs;A.Kronbergs 
20 Ancāns Māris 61098 Aizkraukle 25,01 I.Vītola 
21 Berģis Jānis 180698 Viesīte 24,04 
22 Demants Ēriks 121098 Ventspils 24,02 S.Paipals-Šulcs 
23 Lācbergs Kārlis 290599 Ventspils 23,25 J.Petrovičs,A.Kronbergs 
24 Krūmiņš Reinis 300698 Bauska 23,21 A.Indriksone 
25 Jaskuļskis Mareks 260899 Ventspils 22,96 B.Romanovska 
26 Žaimis Mārtiņš 311099 Ventspils 20,96 S.Paipals-Šulcs 
27 Kajaks Reinis 120599 Ventspils 19,88 J.Petrovičs,A.Kronbergs 
28 Braunfelds Ralfs 170299 Ventspils 19,84 J.Petrovičs,A.Kronbergs 
29 Laksbergs Miks 200999 Ventspils 19,79 J.Petrovičs,A.Kronbergs 
30 Eitminavičius Rimvydas 31098 Lietuva 17,54 T.Nekrošaite 


Šķēpa mešana zēniem 'D"grupa (2000.-2001.dz.g.) - 400 g 

1.Zastupņevičs Artūrs 2000 Aizkraukle 27,33 Z.Karols 
2.Vaivads Rihards 61000 Aizkraukle 26,13 I.Vītola 
3. Šlisāns Rihards 2000 Vecumnieku novads 26.00 

4. Leonas Vjačeslavs 2000 Izvalta 25,63 J.Gribule 
5 Šefanovskis Kristians 310300 Ventspils 24,98 J.Petrovičs 
6 Gorbačovs Armands 90300 Aizkraukle 23,22 Z.Karols 
7 Skuruls Kristiāns 50201 Kuldīga 21,33 I.Skurule 
8 Kaņeps Dāvis 110801 Kandava 19,13 I.Matīss 
9 Pungits Niks 101000 Kuldīga 18,85 I.Skurule 
10 Megnis Kristers 231201 Kuldīga 16,37 I.Skurule 

 


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv