Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: Rezultāti

Norises laiks: No 2011-09-09 līdz 2011-09-09

Norises vieta: Valgā

Papildus informācija:

 

Smiltene-Valga Javelin CUP 2011

 

09. september 2011, Valga Keskstaadion

SMILTENE  

Smiltene-Valga Javelin CUP 2011

09. september 2011, Valga Keskstaadion

SMILTENE - VALGA

ODAVISKE KARIKAS 2011 / JAVELIN CUP 2011

09. september 2011.a.. Valga Keskstaadion

GIRLS „D“ group (2000 and younger) (400g)

1 Laura TRAŠANOV 14.05.2000 SK Maret-Sport 24.86

2 Jana ŠULCE 2000 Valkas BJSS 19.94

3 Kristine LASMANE 2000 Smiltenes BJSS 19.29

4 Dana GRAUZERMANE 2000 Kandavas BJSS 18.90

5 Daniela ŠAKOCINA 2000 Grundzales p/sk 16.68

6 Marta MARKSA 2002 Smiltenes BJSS 15.21

7 Triin TALVIK 17.06.2000 SK Maret-Sport 14.68

8 Veronika LISOVSKA 2001 Valkas BJSS 14.30

9 Estere PONCIUSA 2002 Smiltenes BJSS 10.30

10 Kitija BERGHOLDE 2001 Valkas BJSS 9.77

GIRLS „C“ group (1998 - 1999) (400g)

1 Angela SÖÖT 30.11.1999 SK Viraaž 32.30

2 Marcella LIIV 17.06.1998 SK Viraaž 29.53

3 Signe JANSONE 1999 Aluksnes BJSS 22.97

4 Cärolain KARISTE 13.03.1998 SK Maret-Sport 22.54

5 Monta Veronika MEIJERE 1998 Grundzales p/sk 21.60

6 Stefani VISSEL 24.03.1999 Võru Spordikool 20.98

7 Ilona MILBERGA 1999 Valkas BJSS 20.92

8 Venita AMERIKA 1998 Valmieras Bernu Sporta 19.78

9 Evita SPARBERGA 1998 Valkas BJSS 15.97

GIRLS „B“ group (1996-1997) (400g)

1 Mirell LUIK 03.01.1997 SK Viraaž 38.88

2 Kadi KAART 30.04.1997 SK Maret-Sport 35.53

3 Linda PURINA 1997 Smiltenes BJSS 32.83

4 Madara VORFOLOMEJEVA 1999 Aluksnes BJSS 32.78

5 Margot MERI 30.04.1996 SK Maret-Sport 30.93

6 Undine ABOLKALNE 1997 Aluksnes BJSS 29.34

7 Marion VILLEMSON 04.01.1996 SK Maret-Sport 29.13

8 Polina RUBTSOVA 06.08.1996 SK Maret-Sport 27.96

9 Dana SAMULE 1997 Valmieras Bernu Sporta 26.15

GIRLS „A“ group (1994-1995) (600g)

1 Katrina SIRMA 1994 Arkadija Sporta Skola 42.50

2 Kertu VATTER 30.11.1994 SK Viraaž 35.28

3 Alona ANTONOVICA 1995 Arkadija Sporta Skola 35.18

4 Mari Liis TULEV 06.04.1995 Võru Spordikool 33.05

5 Cathlin RENNU 03.11.1995 SK Maret-Sport 27.78

6 Laura JAUNZEME 1994 Aluksnes BJSS 27.10

7 Ieva PALKAVNIECE 1994 Aluksnes BJSS 21.39

WOMEN (1993 and older) (600g)

1 Una KALNITE 1991 Smiltenes SC 46.78

2 Triinu LIIV 26.02.1993 Võru Spordikool 37.91

BOYS „D“ group (2000 and younger) (400g)

1 Rolf Robert PEEBO 14.02.2000 Võru Spordikool 35.63

2 Martin LEPASTE 10.10.2000 Pärnu Niidupargi KJK 27.90

3 Kurmo KÜLM 27.01.2000 SK Viraaž 26.19

4 Paul-Theodor OJA 04.08.2000 Ääsmäe Põhikool 25.30

5 Karl-Kevin KALMUS 06.06.2000 SK Viraaž 24.18

6 Gregor LEPIK 06.10.2001 SK Maret-Sport 22.93

7 Kenno HÕPPE 22.41

8 Toms KALNINŠ 2002 Smiltenes BJSS 21.75

9 Rauno MILLER 12.10.2000 Ääsmäe Põhikool 20.73

10 Kristo LUHT   2001   SK Maret-Sport    20.48

11 Ranno PÄRNALAAS 22.12.2000 SK Maret-Sport 20.46

12 Jaano PILDER 20.04.2000 Ääsmäe Põhikool 20.14

13 Joonas JUUS 2000 SK Maret-Sport 20.08

14 Janis JANSONS 2001 Smiltenes BJSS 19.10

15 Kevin KOIK 29.01.2000 SK Maret-Sport 18.15

16 Toms ŠULCS 2000 Valkas BJSS 16.17

17 Keron LUHT 31.01.2001 SK Maret-Sport 13.49

BOYS „C“ group (1998-1999) (400g)

1 Hans-Christian HAUSENBERG 18.09.1998 Tartu SS Kalev 46.75

2 Sander ÕUNAPUU 20.03.1999 Jõgeva KJK Harta 42.49

3 Matis VELPS 1999 Smiltenes BJSS 41.96

4 Raivis GAROZA 1999 Kandavas BJSS 37.92

5 Toms IZARS 1998 Valmieras Bernu Sporta 37.86

6 Timo KOTKAS 07.12.1998 Jõgeva KJK Harta 36.50

7 Raimond VINK 13.02.1998 Võru Spordikool 33.26

8 Karl Joann JÜRIMÄE 28.06.1999 Ääsmäe Põhikool 31.46

9 Emils OZOLINŠ 1999 Grundzales p/sk 30.35

10 Mihkel LEPASTE 19.04.1999 Pärnu Niidupargi KJK 30.27

11 Davids BERTINŠ 1998 Grundzales p/sk 30.08

12 Eerik KODASMA 04.09.1999 Ääsmäe Põhikool 29.30

13 Siim Edvard SINIMERI 07.03.1999 Ääsmäe Põhikool 27.70

14 Roberts AUBENS 1998 Grundzales p/sk 26.96

14 Matis SLIŠJANIS 1998 Grundzales p/sk 26.96

16 Igors LISOVSKIS 1998 Valkas BJSS 25.39

17 Renārs KARRO    1999 Alūksnes BJSS  23.67 

18 Roberts VOROPAJEVS 1999 Aluksnes BJSS 23.43

19 Henderico MERILA 14.11.1998 Pärnu Niidupargi KJK 22.36

20 Andrejs LEZDINŠ 1998 Valmieras Bernu Sporta 19.59

BOYS „B“ group (1996-1997) (600g)

1 Arturs MEIRENS 1996 Karku p/sk 57.98

Kaarel JUUS 23.12.1996 SK Maret-Sport 53.47

3 Siim TOLMUSK 18.07.1996 Jõgeva KJK Harta 45.75

4 Richards GRIEZITIS 44.42

5 Martin PAAKSPUU 27.01.1996 Võru Spordikool 42.76

6 Lauris ZAZERINS 1996 Grundzales p/sk 39.68

7 Jazeps GROZA 1997 Smiltenes BJSS 36.88

8 Igor AMANENKO SK Maret-Sport 36.77

9 Kevin PODNIEKS 18.01.1997 SK Maret-Sport 34.18

10 Marcis DZIRKALS 1997 Valmieras Bernu Sporta 33.78

11 Alvis CAKURS 1997 Valmieras Bernu Sporta 33.62

12 Rolands ISEJEVS 1997 Smiltenes BJSS 33.50

13 Niks RAMANIS 1996 Grundzales p/sk 31.67

14 Kauri HEIDRITS 30.11.1994 SK Viraaž 31.12

15 Roberts MATULIS 1997 Arkadija Sporta Skola 29.65

BOYS „A“ group (1994-1995) (700g)

1 Marcis GRENS 61.78

2 Gatis CAKŠS 61.24

3 Arturs MEIRENS 1996 Karku p/sk 54.56

4 Martinš STRAZDINŠ 1994 Smiltenes BJSS 54.20

5 Didzis LAKIS 1994 Smiltenes BJSS 52.72

6 Rihards BELKINS 1994 Aluksnes BJSS 47.62

7 Vjatseslav SVIRSKI 06.05.1994 SK Maret-Sport 46.38

8 Peeter TALVIK 06.01.1994 SK Maret-Sport 45.52

9 Egert ERTEL 29.04.1994 SK Maret-Sport 44.26

10 Timo LAKS 1994 SK Maret-Sport 43.10

11 Ringo KASUK 17.02.1994 SK Maret-Sport 36.68

12 Tim KLAMPE 30.05.1995 SK Maret-Sport 35.94

Klavs KARLSONS 1994 Smiltenes BJSS NM

Davis CAUNE 1994 Valmieras Bernu Sporta DNE

MEN (1993 and older) (800g)

1 Intars IŠEJEVS 1993 Smiltenes BJSS 68.43

2 Mario PINKA 22.10.1992 SK Maret-Sport 55.64

3 Gatis CAKŠS 55.20

4 Hannes MAAL Pärnu Niidupargi KJK 40.45

5 Martin HORN 22.02.1993 SK Maret-Sport 38.72

Competition Director: Riho MERI

Competition Secretary: Raul LEPIK

Print: www.rlconsult.ee

-


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv