Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: Mazā olimpiāde

Norises laiks: No 2011-09-30 līdz 2011-09-30

Norises vieta: Murjāņi

Papildus informācija:

 

        " Mazā olimpiāde"      
                 
        SACENSĪBU  REZULTĀTI    
                 
                30.09.11.
                Murjāņos
                 
                 
                 
                 
      Šķēpa mešana zēniem "C"grupa   ( 1998.-99.dz.g.)   - 400 g
                 
  1 Gailums Patriks 100598 SS " Arkādija" 53,76 I j. I.Eversone
  2 Grebis Gints 80298 Ventspils " Spars"  43,23 II j. J.Petrovičs, A.Kronbergs
  3 Bērziņš Kārlis 50999 Ventspils " Spars"  40,70 II j. J.Petrovičs, A.Kronbergs
  4 Balodis Mariss 98 Aizkraukles novads 39,94 III j. Z.Karols  
  5 Velps Matīss 99 Smiltenes BJSS 39,53 III j. G.Markss
  6 Pabērzs Markuss 50399 Kuldīgas novads 37,68 III j. L.Kaminska
  7 Saldovers Mikus 98 Aizkraukles novads 37,18 III j. Z.Karols  
  8 Rūmnieks Felikss 100198 Ventspils " Spars" 35,52 III j. J.Petrovičs,A.Kronbergs
  9 Bergmanis Toms 141098 Kuldīgas novads 31,60 III j. L.Kaminska
  10 Melnacis Tomass 20298 Kuldīgas novads 30,20 III j. I.Stukule
  11 Lavruhins Artjoms 1999 SS " Arkādija" 28,88   I.Aperāne
  12 Šefanovskis Artūrs 240398 Ventspils " Spars"  27,80   J.Petrovičs, A.Kronbergs
  13 Lacbergs Kārlis 290599 Ventspils " Spars" 25,45   J.Petrovičs,A.Kronbergs
  14 Jeseris Gints 260499 Siguldas SS 24,48   A.Ziediņa
  15 Kajaks Reinis 120599 Ventspils " Spars" 22,15   J.Petrovičs,A.Kronbergs
  16 Pārups Mārcis Pauls 180899 SS " Arkādija" 22,09   I.Eversone
  17 Rasa Krišjānis 300999 SS " Arkādija" 22,04   I.Eversone
  18 Daugulis Pauls 31199 Siguldas  SS 22,04   A.Ziediņa
  19 Sams Kristaps 99 SS " Arkādija" 20,00   I.Eversone
  20 Braunfelds Ralfs 170299 Ventspils " Spars"  19,62   J.Petrovičs, A.Kronbergs
  21 Laksbergs Miks 100999 Ventspils " Spars 18,03   J.Petrovičs, A.Kronbergs
    Jeseris Toms 90398 Siguldas SS bez.rez.   A.Ziediņa
                 
                 
    Šķēpa mešana zēniem  "D"grupa  ( 2000.-01.dz.g.)   - 400 g    
                 
  1 Šefanovskis Kristians 310300 Ventspils " Spars"  36,11 III j. J.Petrovičs,A.Kronbergs 
  2 Zastupņevičs Arturs 2000 Aizkraukles novads 27,00   Z.Karols  
  3 Skuruls Kristiāns 50201 Kuldīgas novads 26,26   I.Skurule
  4 Gorbačovs Armands 2000 Aizkraukles novads 25,83   Z.Karols  
  5 Kalniņš Toms 2002 Smiltenes BJSS 24,04   G.Markss
  6 ĀlĪitis Leons 120500 Ventspils " Spars"  19,72   J.Petrovičs,A.Kronbergs 
  7 Knodze Krišjānis 280901 Jēkabpils SS 19,04   J.Knodze
  8 Jansons Jānis 2001 Smiltenes BJSS 18,47   G.Markss
  9 Kupcis Matīss 2000 Aizkraukles novads 18,18   Z.Karols  
  10 Balodis Alisters 2000 Smiltenes BJSS 11,10   G.Markss
                 
                 
      KOMANDU  VĒRTĒJUMS        
                 
  1 Ventspils " Spars"    120,04 m        
  2 SS " Arkādija"    104,73 m        
  3 Aizkraukles novada SS 104,12 m        
  4 Kuldīgas novada SS   99,48 m        
  5 Ventspils " Spars"   2.komanda 88,77 m        
  6 Smiltenes BJSS   82,04 m        
  7 Siguldas SS   46,52 m        
                 
                 
    Šķēpa mešana meitenēm "C"grupa   ( 1998.-99.dz.g.)   - 400 g  
                 
  1 Šalme Linda Luīze 270698 Limbažu un Salacgrīvas SS 39,88 II G.Teko  
  2 Zacmane Kristiāna 200599 VK " Olimps"  32,26 I j. M.Zacmanis
  3 Meijere Monta Veronika 98 Grundzāles psk. 28,36 II j. M.Stabiņš
  4 Jakobsone Līva 61099 Kuldīgas novads 27,19 II j. I.Stukule
  5 Ozoliņa Ance Klaudija 99 Grundzāles psk. 24,17 III j. M.Stabiņš
  6 Aukstare Meisija 1999 Izvalta 20,04 III j. J.Gribule
  7 Meijere Linda 99 Grundzāles psk. 19,58   M.Stabiņš
                 
                 
                 
    Šķēpa mešana meitenēm  "D"grupa  ( 2000.-01.dz.g.)   - 400 g  
                 
  1 Jankovska Monta 231100 Kuldīgas novads 23,30 III j. I.Stukule
  2 Peipiņa Paula 2000 Izvalta 22,02 III j. J.Gribule
  3 Lasmane Kristīne 2000 Smiltenes BJSS 21,60 III j. G.Markss
  4 Kimcāne Karīna 2000 Izvalta 20,60 III j. J.Gribule
  5 Ponciusa Estere 2002 Smiltenes BJSS 20,12 III j. G.Markss
  6 Marksa Marta 2002 Smiltenes BJSS 19,27   G.Markss
  7 Ņečiporuka Petra 21001 Kuldīgas novads 18,35   I.Skurule
  8 Marksa Sabīne 2002 Smiltenes BJSS 16,38   G.Markss
  9 Meldere Sabīne 2000 Smiltenes BJSS 16,30   G.Markss
  10 Zvejniece Ance 2002 Smiltenes BJSS 10,50   G.Markss
                 
                 
      KOMANDU  VĒRTĒJUMS        
                 
  1 Grundzāles pamatskola 72,11 m        
  2 Kuldīgas novada SS   68,84 m        
  3 Izvaltas pamatskola   61,22 m        
  4 Smiltenes BJSS   60,99 m        
                 
      Sacensību galvenais tiesnesis      Andrejs Vaivads    
                 

                                                                                     APSTIPRINĀTS:

                                                                                     LŠK prezidents 

                                                                                                          ________________A.Lūsis    

                                                                                        2011.gada „___”______________

 

N O L I K U M S

Vieglatlētikas sacensībām

„MAZĀ  OLIMPIĀDE”

veltītas šķēpa mešanas trenera  Otto Jurģa piemiņai

 

1.Mērķis un uzdevums.

Popularizēt un attīstīt šķēpa mešanu Latvijā.

Noskaidrot labākos šķēpa metējus jaunākajās vecuma grupās.

Noskaidrot labākās komandas.

2. Sacensību vadība.

Sacensības organizē un vada Latvijas Šķēpmetēju klubs/LŠK/ .

 Sacensību tiešā vadība uzticēta apstiprinātai tiesnešu kolēģijai.

Galvenais tiesnesis    -  Andrejs Vaivads.

3. Laiks un vieta.

Sacensības notiek 2011.gada 30.septembrī,  Murjāņu sporta ģimnāzijas stadionā.

Sacensību sākums plkst. 12.00.

4. Sacensību dalībnieki.

Dalībnieku skaits neierobežots.

                                             Rīka svars    Zēni                Meitenes.

D grupa     2000./2001.g.dz.                      400                     400       

C grupa     1998./1999.g. dz.                     400                     400

Par dalībnieka veselības stāvokli un fizisko sagatavotību atbild komandas vadītājs, kurš piesaka dalībnieku sacensībām.

5. Sacensību norise.

Dalībnieki piedalās sacensībās atbilstoši Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas IAAF noteikumiem.

Sacensības ir komandu- individuālas.

Komandu veido trīs viena dzimuma sportisti, neatkarīgi no vecuma grupas. Uzvar komanda, kura uzrādījusi tālāko trīs dalībnieku metienu kopsummu.  Katra organizācija var pieteikt vairākas komandas.

5. Apbalvošana

Pirmo triju vietu ieguvējus komandu vērtējumā apbalvo ar LŠK kausu un diplomiem. Individuālo pirmo trīs vietu ieguvēji saņem diplomu un kausu.

 

6.Uzņemšanas  un finanšu nosacījumi.

Komandējuma izdevumus sedz pats sportists vai komandējošā organizācija.

Sacensību organizācijas izdevumus : stadiona īri, tiesnešu darba apmaksu un apbalvošanas izdevumus sedz LŠK.

 

7.Pieteikumi.

Pieteikumi sacensībām jāiesūta līdz 28.septembrim.

e-pasts:  skepi@apollo.lv

Informācija: 29212181, 2929436217

 


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv