Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: Kokneses kauss

Norises laiks: No 2011-09-24 līdz 2011-09-24

Norises vieta: Koknese

Papildus informācija:

 

RUDENS SACENSĪBAS VIEGLATLĒTIKAS MEŠANU DISCIPLĪNĀS
"KOKNESES KAUSS 2011". 
             
  KOKNESĒ, 2011.GADA 24.SEPTEMBRĪ        
      ŠĶĒPA MEŠANA (700 G)      
1 ČAKŠS GATIS  95 JELGAVAS NSC 60,69   L.NAGLE,A.VAIVADS
2 FERBERS ALANS 95 ARKĀDIJA 53,52   I.EVERSONE
3 OZOLIŅŠ EMĪLS  95 MADONAS BJSS 48,06   A.KRAUKLĪTE
4 LAVRINOVIČS ARTIS 95 JAUNJELGAVA 47,32   A.JEGOROVA
5 BARANOVSKIS REINIS  95 ARKĀDIJA 46,15   I.EVERSONE
6 RAVŽAJEVS MĀRIS  94 JĒKABPILS SS 42,84   M.OSVALDS
7 UZULNIEKS JĀNIS  94 JAUNJELGAVA 39,30   A.JEGOROVA
8 TONIGS RŪDOLFS 95 DARTIJA 38,87   D.VIZULE
9 KAMEŅKOVS ĒRIKS  95 MADLIENAS VSK 34,10   J.LIEPA
10 ZĀLĪTIS EDMUNDS 95 AIZKRAUKLE 34,07   I.VĪTOLA
11 GURAUSKIS RŪDOLFS 95 ARKĀDIJA 33,66   I.EVERSONE
12 BOŽEVNIEKS MĀRTIŅŠ 95 ARKĀDIJA 32,42   I.EVERSONE
             
             
      "A" GRUPAS JAUNIETES      
             
             
      ŠĶĒPA MEŠANA (600 G)      
1 KAULĒNA SANITA  94 JELGAVAS NSC 33,91   L.NAGLE
2 ZVEJNIECE LUĪZE 95 ARKĀDIJA 33,67   I.EVERSONE
3 JONASTE VINETA  94 NERETA 30,98   Z.KAROLS
4 TEICE MONTA  95 LIMBAŽU UN SAL.SS 26,80   A.ROLMANIS
5 NUĶE KRISTIĀNA 95 LIMBAŽU UN SAL.SS 25,06   A.ROLMANIS
6 GRĀVĪTE VERA 94 JĒKABPILS SS 21,19   A.NORIS
  KOCIŅA ANETE 96 LIMBAŽU UN SAL.SS 42,50 Ā/K A.ROLMANIS
  VIDĒJĀ MELITA  93 JĒKABPILS SS 33,91 Ā/K A.NORIS
             
             
      "B" GRUPAS ZĒNI      
             
             
             
      ŠĶĒPA MEŠANA (600 G)      
1 GRIEZĪTIS RIČARDS 97 MSĢ,SIGULDA 46,34   A.VAIVADS
2 ROZIŅŠ DAGNIS  97 JELGAVAS NSS 46,20   I.ROZIŅŠ
3 KĻAVIŅŠ GUNTIS  96 VALLE 42,80   G.BRIŅĶE
4 KRAUJA PĒTERIS  96 VALMIERAS BSS 42,30   R.RAVINSKIS
5 MIĻKEVIČS KRISTAPS  96 NERETA 39,99   Z.KAROLS
6 BRIEDIS RAIVIS  97 AIZKRAUKLE 37,59   M.HOLSTS
7 OTTO REINIS  96 AIZKRAUKLE 37,50   M.HOLSTS
8 ČĀKURS ALVIS  96 RŪJIENAS NSS 34,78   I.GRAVA,P.KARLIVĀNS
9 RATNIEKS PAULS  96 RŪJIENAS NSS 32,51   I.GRAVA,P.KARLIVĀNS
10 DZIRKALIS MĀRCIS  97 VALMIERAS BSS 32,49   P.KARLIVĀNS
11 OZOLS JĀNIS  96 AIZKRAUKLE 32,08   M.HOLSTS
12 RAZAJEVS SERGEJS 97 VECUMNIEKU SS 29,98   I.ZILGALVIS
13 ČAKŠS MAREKS  97 VECUMNIEKU SS 24,96   I.ZILGALVIS
14 GAILUMS PATRIKS 98 ARKĀDIJA 46,07 Ā/K I.EVERSONE
15 DĀBOLIŅŠ MĀRTIŅŠ  96 MADONAS BJSS B.R.   A.KRAUKLĪTIS
             
             
      "B" GRUPAS MEITENES      
             
      ŠĶĒPA MEŠANA (400 G)      
1 KOCIŅA ANETE 96 SALACGRĪVA 48,60   R.TURKA
2 VILCĀNE AGNESE 97 KOKNESE 44,06   I.LULLE
3 GODĻEVSKA LINDA 96 VSS "SPARS" 37,95   M.ALAINE
4 GLAZĪRINA EVERITA  96 NERETA 35,95   Z.KAROLS
5 KAŠA DITA  97 BALVU SS 34,60   I.KAIRIŠS
6 ŠIAULYTE KARINA 96 ROKIŠKI 31,97   R.ŠINKŪNAS
7 GESLERE ALEKSANDRA 97 VECUMNIEKU SS 27,66   I.ZILGALVIS
8 MIĶENA SANTA  96 KOKNESE 24,54   V.ŅUHTIĻINS
9 SAMULE DANA  97 VALMIERAS BSS 23,67   P.KARLIVĀNS 
10 RENCE ILZE  96 SALASPILS BSS 14,85   I.ZNŪTIŅA
             
             
      "C" GRUPAS ZĒNI      
             
             
      ŠĶĒPA MEŠANA (400 G)      
1 GAILUMS PATRIKS 98 ARKĀDIJA 56,88   I.EVERSONE
2 BEĻAUNIEKS KRIŠJĀNIS  98 MADONAS BJSS 43,08   L.LĪCĪTE
3 ĪZARS TOMS  98 VALMIERAS BSS 39,04   P.KARLIVĀNS
4 JAUNPUJENS KRISTAPS  99 VECUMNIEKU SS 36,70   I.ZILGALVIS 
5 LAZDIŅŠ AGNIS  98 MADLIENAS VSK 35,28   J.LIEPA
6 BALODIS MARISS 98 NERETA 33,50   Z.KAROLS
7 CENSONIS VALTS 98 JAUNJELGAVA 30,75   A.JEGOROVA
8 ĶIKURS ĒRIKS  99 VALLE 28,99   G.BRIŅĶE
9 ANCĀNS MĀRIS  98 AIZKRAUKLE 28,95   I.VĪTOLA
10 PITERNIEKS HĀRDIJS  99 NERETA 27,82   Z.KAROLS
11 KĻAVIŅŠ EMĪLS 99 AIZKRAUKLE 27,75   I.VĪTOLA
12 BĒRZIŅŠ DANEKS  99 AIZKRAUKLE 26,94   A.RUBLIS
13 BURAČEVSKIS TOMS  99 DARTIJA 26,80   D.VIZULE
14 ŠMEIKSTS OSKARS 98 AIZKRAUKLE 25,98   I.VĪTOLA
15 STANKĒVIČS JĒKABS 98 VALMIERAS BSS 25,56   P.KARLIVĀNS
16 BERGS GEORGS GENĀDIJS  99 DARTIJA 25,47   D.VIZULE
17 VĒVERS ROBERTS 99 JAUNJELGAVA 25,34   A.JEGOROVA
18 KUCIKS KRISTS  99 VECUMNIEKU SS 24,63   I.ZILGALVIS 
19 TIŠONOKS ARVIS  99 AIZKRAUKLE 24,35   I.VĪTOLA
20 PORIETIS ANDRIS  99 VECUMNIEKU SS 23,20   I.ZILGALVIS 
21 SLIŠĀNS RIHARDS 99 VECUMNIEKU SS 21,77   I.ZILGALVIS 
22 KOSTJUKĒVIČS RINALDS 99 VECUMNIEKU SS 20,82   I.ZILGALVIS 
23 LIBERS KRISTAPS 98 VECUMNIEKU SS 20,24   I.ZILGALVIS 
24 LAVRINOVIČS DANIELS 98 JĒKABPILS SS 19,85   A.NORIS
25 ČUDARS TOMS  98 SALASPILS BSS 19,65   I.ZNŪTIŅA
             
             
      "C" GRUPAS MEITENES      
             
             
      ŠĶĒPA MEŠANA (400 G)      
1 ŠALME LINDA LUĪZE 98 LIMBAŽU UN SAL.SS 40,10   G.TEKO
2 ROZIŅA LIENE  99 JELGAVAS NSS 35,58   I.ROZIŅŠ
3 EGLĪTE ENDIJA 98 SALACGRĪVA 21,55   R.TURKA
4 AMERIKA VENITA 98 VALMIERAS BSS 21,40   P.KARLIVĀNS
5 TIMKO LAURA  99 AIZKRAUKLE 20,11   I.VĪTOLA
6 SMIRNOVA MEGIJA ENDŽELA  98 VALMIERAS BSS 19,65   P.KARLIVĀNS
7 DERUMA KRISTĪNE  98 VALMIERAS BSS 17,64   P.KARLIVĀNS
8 BAJĀRIETE JŪLIJA 98 JĒKABPILS SS 16,14   A.NORIS
9 ĶIĶAUKA TĪNA  98 JAUNJELGAVA 12,70   A.JEGOROVA
             
             
             
             
             
  GALVENAIS TIESNESIS:  ĒRIKS CĪRULIS      
             


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv