Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: 2011.gada labākie sasniegumi sievietes

Norises laiks: No 2011-10-26 līdz 2011-10-26

Norises vieta:

Papildus informācija:

 

        2011.gada  rezultāti    
               
               
               
      SIEVIETES        
               
1 63,46 Palameika Madara 180687 Ventspils 18.06. Novi-sada G.Palameiks
2 60,64 Mūze Līna 41292 MSĢ-Smiltene 02.06. Rīga A.Vaivads,G.Markss
3 59,50 Ozoliņa-Kovala Sinta  160287 Ventspils 09.08. Rīga V.Eiduka
4 52,40 Grīva Gundega 080491 Ventspils 05.07. Jūrmala M.Grīva
5 51,69 Sirmā Katrīna 310394 Arkādija 02.06. Rīga V.Eiduka,I.Eversone
6 51,13 Buša Kristīne 50588 Arkādija 22.06. Bauska I.Aperane
7 50,76 Ikauniece Laura 310592 Jūrmala 24.05. Bauska A.Austrups
8 50,21 Kalnīte Una 030591 Smiltene 01.10. Valmiera G.Markss,Aperāne
9 49,16 Gribule Ilze 85   02.06. Rīga J.Gribule
10 48,90 Jēkabsone Signe 290395 Spars 07.07. Lille M.Alaine
11 48,67 Grabuste Aiga 240388 Rēzekne 25.09. Maceratā  
12 48,55 Veidemane Iluta 120692 Ventspils 19.07. Jelgava B.Romanovska
13 45,75 Priedīte Andrija 97 Arkādija 6.05. Liepāja I.Eversone
14 44,69 Diskača Līga 071293 Arkādija 26.05. Rīga L.Bļodniece
15 44,61 Kociņa Anete 96 Salacgrīva 13.09. Brno Turka
16 41,78 Zaķe Krista Paula 181095 Kuldīgas NSS 17.06. Ventspils I.Stukule
 17  40,86  Tretjaka Inna          
18 41,55 Grīva Māra     02.04. Vičitā  
19 41,24 Celma Baiba     02.04. Daivisā  
20 40,03 Kočāne Arta 20.0892 Balvi 05.07. Jūrmala I.Kairišs
21 39,46 Vilcāne agnese 97 Koknese 14.09. Brno I.Lulle
22 39,38 Grante Anda 231192 Liepāja 6.05. Liepāja J.Kupšis
23 39,06 Pastare Sanita 080894 Balvi 02.07. Jūrmala S.Keisele
24 38,46 Pucena Rūta 60490 LLU` 6.05. Jelgava G.Zonenberga
25 38,27 Lasmane Sanita 51194 Ventspils 17.06. Ventspils B.Romanovska
26 37,26 Andersone Ilze 91 Vecbebri 30.04. Jēkabpils  
27 37,00 Godlevska Linda 96 Spars 17.09. Ventspils  
28 36,90 Lomaga Laura 93 Nereta 30.05. Jēkabpils Z.Karols
29 36,59 Paužole Rūta 080693 Jēkabpils 26.05. rīga A.Noris
30 36,42 Balmane Benita 200493 Arkādija 26.05. Rīga I.Aperāne
31 36,20 Grantiņa Laurita 200494 Liepājas RSS 02.07. Jūrmala A.Vērdiņš
32 35,72 Skurule Laura 97 Kuldīga 14.09. Brno Skurule
33 35,70 Antonoviča Aļona 60295 Arkādija 09.08. Rīga I.Aperāne
34  35,66 Dramačonoka Ilona     04.06. Valmierā  
35 35,09 Morozjuka Anna 190294. Ventspils 22.06. Bauska32,49 M.Alaine
36 34,43 Vidējā Melita 93 Jēkabpils 30.04. Jēkabpils M.Osvalds
37 34,24 Pavlovska Katrīna 080794 Arkādija 17.06. Ventspils I.Aperāne
38 33,99 Laganovska Diāna 120894 Ludza 17.06. Ventspils V.Krišāns
39 33,93 Dzene Zane 93 Koknese 09.07. Jēkabpils I.Lulle
40 33,91 Kaulēna Sanita 94 MSĢ 24.09. Koknese L.Nagle
41 33,85 Balande-Balode Kitija 91295 Kandava 29.04. Kandava A.Gross
42 33,67 Zvejniece Luīze 95 Arkādija 24.09. koknese Eversone
43 33,44 Donāne Laine 98 Ābeļu pagasts 14.09. Brno Donāne
44 33,32 Kojaloviča Ilona 66 SK Babīte 25.06. Jelgava  
45 33,06 Tarasova Jelena 67 Rēzekne 25.06. Jelgava  
46 33,00 Degtjareva Lidija 70 Koknese 25.06. Jelgava  
47 32,85 Rumpe Lāsma 77 Saldus  25.06. Jelgava  
48 32,49 Ernestovska Ieva 94 Ventspils  22.06. Bauska Petrovičs
49 31,48 Stukule Ilze 63 Kuldīga 25.06. Jelgava  
50 30,54 Pastare Sintija 130792 Balvi 03.06. Valmiera S.Keisele
51 30,51 Rūtenberga Ilze 240293 Valmiera 09.07. Jēkabpils B.Kaufmane
52 30,49 kārkle Gita 80 koknese 25.06. Jelgava  
53 30,07 Lipina Kristīne 270391 Līvāni 30.04. Jēkabpils V.Grigorjevs
54 29,90 Ķiploka aivita 68 Jēkabpils 25.06. Jelgava  
55 29,76 Jonaste Vineta 94 Nereta 22.06. Bauska Z.Karols
56 29,08 Ziemane Ligita 69 Ventspils 25.06. Jelgava  
57 28,88 Liniņa Dace 76 Preiļi 25.06. Jelgava  
58 28,62 Višķere Jolanta 091195 Arkādija 7.05. Liepāja I.Aperāne
59 28,42 Iesalniece Arta 93 Madona 6.05. Varakļāni  
60 28,17 Kanone Aivija 95 Nereta 20.04. Aizkraukle Z.Karols
61 28,09 Borisova Olga 71 Preiļi 25.06. Jelgava  
62 28,02 Multāne marija 58 LSSK 25.06. Jelgava  
63 27,86 Dovgaļeca Ieva 200295 Ventspils n. 17.06. Ventspils Paipals
64 27,86 Nuķe Kristiāna 95 Limbažisalacgrīv 17.06. Ventspils A.Rolmanis
65 27,80 Orlovska Laura 220890 Ilūkstes novads 24.05. Bauska E.Krūms
66 27,27 Celmiņa Linda 94 Limbaži,Salacgr. 20.05. Rīga R.Turka
67 27,10 Jaunzeme Laura 94 Alūksne 09.09. Valga  
68 26,80 Teice Monta 95 Limbažisalacgrīv 24.09. Koknese A.Rolmanis
69 26,74 Pētersone Laila 70 Tukums 25.06. Jelgava  
70 26,33 Freimane Evelīna 80695 Tukums 7.05. Liepāja A.Čākurs
71 25,87 Rozēna Ināra 52 RSVK 25.06. Jelgava  
72 25,77 Engelmane Egita 40489 LLU` 6.05. Jelgava G.Zonenberga
73 25,68 Šakina Kristiāna 230391 LLU` 6.05. Jelgava G.Zonenberga
74 25,68 Gerke Mudīte 57 Valka 25.06. Jelgava  
75 25,64 Jackjaviča Santa 95 Liepājas raj. 02.07. Jūrmala  
76 25,63 Helmane Gunta 71 Tukums 25.06. Jelgava  
77 25,62 Akmentiņa Egija 200595 Madona 02.07. Jūrmala  
77 25,55 Mičāne Daira 92 Varakļāni 6.05. Varakļāni  
78 25,53 Sproģe Laura 120294 Saldus SS 11.03. Rīga M.Dambe
79 25,13 Bernšteina Anna 94 Ventspils 22.06. Bauska Paipals-Šulcs
80 24,91 Kaupe  Jolanta 180395 Valmiera 20.04. Aizkraukle R.Ravinskis
81 24,83 Zakalovska Marta 95 Spars 22.06. Bauska Romanovska
82 24,80 Juruša Ināra 52 Talsi 25.06. Jelgava  
83 24,64 Svilāne Valentina 64 Rēzekne 25.06. Jelgava  
84 24,60 Ābola Justīne 81493 Jēkabpils 20.04. Aizkraukle A.Noris
85 24,32 Grudule Līva 95 Liepājas raj. 02.07. Jūrmala  
86 24,07 Grāvīte Vera 94 Jēkabpils 30.05. Jēkabpils M.Osvalds
87 24,01 Šķipare Rita 65 Jēkabpils 25.06. Jelgava  
88 23,93 Mārtinsone Dita 80 Koknese 25.06. Jelgava  
89 23,90 Holste Anta 75 Madona 25.06. Jelgava  
90 23,84 Andersone Danuta 110195 Spars 22.06. Bauska Romanovska
91 23,63 Seņkāne Vita 75 Rēzekne 25.06. Jelgava  
92 23,52 Muša Adrija 74 Jūrmala 25.06. Jelgava  
93 23,49 Dižā Linda 70793 Jelgava 6.05. Jelgava S.Lorence
94 23,46 Loča Ilze 160595 Jēkabpils 20.04. Aizkraukle   M.Osvalds M.Osvalds
95 23,09 Lapiņa Marta 010993 Arkādija 11.03. Rīga I.Aperāne
96 22,68 Spūle-Vilcāne Zanda 73 Līvāni 25.06. Jelgava  
97 22,43 Šveca Evija 71 Bauskas nov. 25.06. Jelgava  
98 21,69 Briņķe Alise 94 Bauskas nov. 17.06. Ventspils  
99 21,39 Palkavniece Ieva 94 Alūksne 09.09. Valga  
100 21,39 Sevjukova Alise 95 Liepājas raj. 17.06. Ventspils  
101 20,97 Žilova Rita 76 Ludza 25.06. Jelgava  
102 20,79 Plāte Līga 310789 LLU` 6.05. Jelgava G.Zonenberga
103 20,71 Romanovska Brigita 50 Ventspils 17.09. Ventspils  
104 20,68 Valnere Līga 63 Bauskas nov. 25.06. Jelgava  
105 20,36 Cēbere Krista 95 Ventspils 22.06. Bauska Paipals-Šulcs
106 18,91 Nagle Anna 95 Kandava 29.04. Kandava E.Juhņeviča
107 16,98 Amosova Diāna 58 Daugavpils 25.06. Jelgava  
108 16,73 Krilova Alise 93 Jaunjelgava 20.04. Aizkraukle A.Jegorova
109 15,65 Saldūksne Mārīte 54 Smiltene 25.06. Jelgava  
110 15,30 Kalniņa Linda 94 Spars 17.09. Ventspils  
111 14,30 Stikāne Aina 60 Daugavpils 25.06. Jelgava  
112 13,10 Buntika Ilga 39 Ventspils 17.09. Ventspils  
               
               
      Juniores   ( 1992.-93.dz.g.)   - 600 g        
               
1 60,64 Mūze Līna 41292 MSĢ-Smiltene 02.06. Rīga A.Vaivads,G.Markss
2 50,76 Ikauniece Laura 310592 Jūrmala 24.05. Bauska A.Austrups
3 48,55 Veidemane Iluta 120692 Ventspils 19.07. Jelgava B.Romanovska
4 44,69 Diskača Līga 071293 Arkādija 26.05. Rīga L.Bļodniece
5 40,03 Kočāne Arta 200892 Balvi 05.07. Jūrmala I.Kairišs
6 39,38 Grante Anda 231192 Liepāja 6.05. Liepāja J.Kupšis
7 36,90 Lomaga Laura 93 Nereta 30.05. Jēkabpils Z.Karols
8 36,59 Paužole Rūta 080693 Jēkabpils 26.05. rīga A.Noris
9 36,42 Balmane Benita 200493 Arkādija 26.05. Rīga I.Aperāne
10 34,43 Vidējā Melita 140593 Jēkabpils 30.04. Jēkabpils M.Osvalds
11 30,54 Pastare Sintija 130792 Balvi 03.06. Valmiera S.Keisele
12 30,51 Rūtenberga Ilze 240293 Valmiera 09.07. Jēkabpils B.Kaufmane
13 28,42 Iesalniece Arta 93 Madona 6.05. Varakļāni  
14 25,55 Mičāne Daira 92 Varakļāni 6.05. Varakļāni  
15 24,60 Ābola Justīne 81493 Jēkabpils 20.04. Aizkraukle A.Noris
16 23,49 Dižā Linda 70793 Jelgava 6.05. Jelgava S.Lorence
17 23,09 Lapiņa Marta 010993 Arkādija 11.03. Rīga I.Aperāne
18 16,73 Krilova Alise 93 Jaunjelgava 20.04. Aizkraukle A.Jegorova
               
               
      Jaunietes   ( 1994.-95.dz.g.)   - 600 g        
1 51,69 Sirmā Katrīna 310394 Arkādija 02.06. Rīga V.Eiduka,I.Eversone
2 48,90 Jēkabsone Signe 290395 Spars 07.07. Lille M.Alaine
3 45,75 Priedīte Andrija 97 Arkādija 6.05. Liepāja I.Eversone
4 44,61 Kociņa Anete 50296 Salacgrīva 13.09. Brno Turka
5 41,78 Zaķe Krista Paula 181095 Kuldīgas NSS 17.06. Ventspils I.Stukule
6 39,46 Vilcāne Agnese 97 Koknese 14.09. Brno I.Lulle
7 39,06 Pastare Sanita 080894 Balvi 02.07. Jūrmala S.Keisele
8 38,27 Lasmane Sanita 51194 Ventspils 17.06. Ventspils B.Romanovska
9 36,20 Grantiņa Laurita 200494 Liepājas RSS 02.07. Jūrmala A.Vērdiņš
10 35,72 Skurule Laura 220697 Kuldīga 14.09. Brno Skurule
11 35,70 Antonoviča Aļona 60295 Arkādija 09.08. Rīga I.Aperāne
12 35,09 Morozjuka Anna 190294. Ventspils 22.06. Bauska M.Alaine
13 34,24 Pavlovska Katrīna 080794 Arkādija 17.06. Ventspils I.Aperāne
14 33,99 Laganovska Diāna 120894 Ludza 17.06. Ventspils V.Krišāns
15 33,91 Kaulēna Sanita 94 MSĢ 24.09. Koknese L.Nagle
16 33,85 Balande-Balode Kitija 91295 Kandava 29.04. Kandava A.Gross
17 33,67 Zvejniece Luīze 95 arkādija 24.09. koknese Eversone
18 33,44 Donāne Laine 98 Ābeļu pagasts 14.09. Brno Donāne
19 32,49 Ernestovska Ieva 94 Ventspils  22.06. Bauska Petrovičs
20 29,76 Jonaste Vineta 94 Nereta 22.06. Bauska Z.Karols
21 28,62 Višķere Jolanta 091195 Arkādija 7.05. Liepāja I.Aperāne
22 28,17 Kanone Aivija 95 Nereta 20.04. Aizkraukle Z.Karols
23 27,86 Dovgaļeca Ieva 200295 Ventspils n. 17.06. Ventspils Paipals
24 27,86 Nuķe Kristiāna 95 Limbažisalacgrīv 17.06. Ventspils A.Rolmanis
25 27,27 Celmiņa Linda 94 Limbaži,Salacgr. 20.05. Rīga R.Turka
26 27,10 Jaunzeme Laura 94 Alūksne 09.09. Valga  
27 26,80 Teice Monta 95 Limbažisalacgrīv 24.09. Koknese A.Rolmanis
28 26,33 Freimane Evelīna 80695 Tukums 7.05. Liepāja A.Čākurs
29 25,64 Jackjaviča Santa 95 Liepājas raj. 02.07. Jūrmala  
30 25,62 Akmentiņa Egija 200595 Madona 02.07. Jūrmala  
31 25,53 Sproģe Laura 120294 Saldus SS 11.03. Rīga M.Dambe
32 25,13 Bernšteina Anna 94 Ventspils 22.06. Bauska Paipals-Šulcs
33 24,91 Kaupe  Jolanta 180395 Valmiera 20.04. Aizkraukle R.Ravinskis
34 24,83 Zakalovska Marta 95 Spars 22.06. Bauska Romanovska
35 24,32 Grudule Līva 95 Liepājas raj. 02.07. Jūrmala  
36 24,07 Grāvīte Vera 94 Jēkabpils 30.05. Jēkabpils M.Osvalds
37 23,84 Andersone Danuta 110195 Spars 22.06. Bauska Romanovska
38 23,46 Loča Ilze 160595 Jēkabpils 20.04. Aizkraukle   M.Osvalds M.Osvalds
39 21,69 Briņķe Alise 94 Bauskas nov. 17.06. Ventspils  
40 21,39 Palkavniece Ieva 94 Alūksne 09.09. Valga  
41 21,39 Sevjukova Alise 95 Liepājas raj. 17.06. Ventspils  
42 20,36 Cēbere Krista 95 Ventspils 22.06. Bauska Paipals-Šulcs
43 18,91 Nagle Anna 95 Kandava 29.04. Kandava E.Juhņeviča
44 15,30 Kalniņa Linda 94 Spars 17.09. Ventspils  
               
               
      Meitenes   ( 1996.-97.dz.g.)   - 400 g        
               
1 49,79 Kociņa Anete 050296 Limbažu-Salacgrīvas nov.SS 09.07. Jēkabpils R.Turka
2 49,45 Priedīte Andrija 60197 Arkādija 20.05. Rīga I.Eversone
3 44,06 Vilcāne  Agnese 97 Koknese 24.09. Koknese I.Lulle
4 42,27 Godļevska Linda 96 Ventspils 17.09. Ventspils Alaine
5 41,55 Skurule Laura 220697 Kuldīgas NSS 04.06. Ventspils I.Skurule
6 40,66 Balande-Balode Sandija 70197 Kandava 7.05. Tume A.Gross
7 38,73 Putniņa Agnija 150296 Kuldīga 09.08. Rīga I.Stukule
8 36,81 Glazirina Everita 96 Nereta 09.07. Jēkabpils Z.Karols
9 36,56 Laškova Evelīna 20697 Kuldīgas NSS 22.06. Bauska I.Stukule
10 36,42 Kaša Dita 97 Balvi 19.07. Jelgava I.Kairišs
11 35,77 Geslere Aleksandra   Vecumnieki 20.05. Rīga I.Zilgalvis
12 35,52 Krastiņa Madara 97 Valkas novads 22.06. Bauska K.Pētersons
13 35,00 Putilovska Beāte 140897 Kandava 17.09. Ventspils A.Gross
14 34,98 Bērza Linda 96 Limbažisalacgrīva 30.05. Jēkabpils R.Turka
15 34,55 Puriņa Linda 1997 Smiltene SC 09.07. Jēkabpils G.Markss
16 31,56 Bērziņa Tīna 180697 Ventspils 17.09. Ventspils J.Petrovičs
17 31,26 Vanaga Dita 70296 Lielvārdes novads 30.04. Jēkabpils I.Puķīte
18 31,00 Levicka Karīna 40396 Ventspils 04.06. Ventspils M.Alaine
19 30,78 Andžāne Beāte 97 Arkādija 20.08. Kandava I.Aperāne
20 30,62 Ose Silga 60396 Bauska 22.06. Bauska A.Indriksone
21 29,34 Ābolkalne Undīne 97 Ape 09.09. valga  
22 29,29 Lubgāne Linda 97 Jēkabpils 19.07. Jēkabpils A.Noris
23 28,83 Dreimane Helēna 97 Valmiera 11.05. Limbaži  
24 28,32 Reitere Sigita 96 Ventspils nov. 17.09. Ventspils Paipals
25 28,29 Kozinda Jūlija 96 Ventspils n. 09.07. Jēkabpils Čaklis
26 28,14 Žukauska Samanta 97 Vecumnieku nov. 09.07. Jēkabpils  
27 28,05 Kesenfelde Laura 240697 Ventspils n. 20.05. Rīga Čaklis
28 26,5 Gūtmane Diana 96 Dzērve 09.09. Aizpute  
29 26,15 Samule Dana 97 Valmiera 09.09. valga P.Karlivāns
30 26,07 Krūkle Izolde 190796 Ventspils 19.07. Jelgava B.Romanovska
31 25,62 Putro Veronika 20597 Daugavpils 30.04. Jēkabpils A.Petrovskis
32 25,32 Leščuka Elīna 96 Ventspils 22.06. Bauska  
33 25,17 Sīpola Aira 96 Ventspils Spars 09.09. Aizpute Romanovska
34 24,56 Jučinska Olga 97 Ventspils nov, 09.07. Jēkabpils D.Lodiņš
35 24,54 Miķēna Santa 96 Koknese 24.09. Koknese V.Ņuhtiļins
36 24,51 Kairiša Rūta 100896 Ventspils novads 20.05. Rīga A.Čaklis
37 24,40 Freimane Luīze 110697 Kuldīgas NSS 04.06. Ventspils I.Skurule
38 24,18 Rūsa Elīna 97 Jelgavas nov. 22.06. Bauska L.Nagle
39 23,68 Olte Patricija 96 Kuldīga 04.06. Valmiera Stukule
40 23,65 Brālīte Rebeka 211096 Ventspils n. 20.05. Rīga Čaklis
41 23,54 Vimba Velta 310596 Ventspils 11.03. Rīga M.Alaine
42 22,92 Jūdre Dina 96 Dzērve 09.09. Aizpute  
43 22,48 Sīpola Alīna 96 Spars 05.07. Jūrmala  
44 22,40 Kalniņa Diāna 97 Limb. Un Salac. 11.05. Limbaži  
45 22,16 Gelze Simona 60796 Ventspils novads 20.05. Rīga A.Čaklis
46 22,00 Baumane Monta 96 Kandava 29.04. Kandava E.Juhņeviča
47 21,80 Ušacka Zanda 97 Jēkabpils 20.04. Aizkraukle M.Osvalds
48 20,74 Kazaka Irīna 97 Izvalta 22.06. Bauska J.Gribule
49 20,70 Bogdanova Valērija 97 Valmiera 11.05. Limbaži  
50 20,60 Kļava Elvīra 96 Kandava 17.09. Ventspils E.Juhņeviča
51 20,33 Kleinberga Zane 96 Kandava 7.05. Tume E.Juhņeviča
52 19,95 Buse Laura 97 Dzērve 09.09. Aizpute  
53 19,42 Januševska Santa 97 Jēkabpils 30.05. Jēkabpils A.Noris
54 18,49 Ceriņa Marta 97 Limb. Un Salac. 11.05. Limbaži  
55 18,04 Prince Iveta 97 Spars 17.09. Ventspils  
56 16,70 Priedīte Laura 96 Spars 04.06. Ventspils Romanovska
57 16,51 Baltute Ilva 97 Rucava 09.09. Aizpute  
58 16,18 Kalniņa Māra 120296 Jēkabpils 20.04. Aizkraukle A.Noris
59 16,12 Štrausa Anita 97 Kandava 29.04. Kandava A.Gross
60 16,00 Borsuka Viktorija 97 Ventspils 22.06. Bauska  
61 14,85 Rence Ilze 96 Salaspils 24.09. koknese I.Znūtiņa
62 14,72 Otsone Laura 96 Preiļi 09.07. Jēkabpils  
63 13,80 Birziņa Kristīne 97 Kandava 29.04. Kandava A.Gross
64 12,28 Dukāte Annija 97 Kandava 29.04. Kandava  
               
               
      Meitenes "C" grupa  1998.-99.dz.g. - 400g        
               
1 40,10 Šalme Linda Luīze 270698 Limbaži 24.09. Koknese G.Teko
2 39,14 Donāne Laine 101098 Jēkabpils 22.06. Bauska T.Donāne
3 36,35 Roziņa Liene 80699 Jelgavas nov. 20.04. Aizkraukle I.Roziņš
4 32,26 Zacmane Kristiana 99 VK Olimps 30.09. Murjāņi M.Zacmanis
5 31,04 Peniķe Santa 98 Talsi 17.09. Ventspils A.Jansons
6 30,90 Dreimane Eva 99 Liepājas raj. 29.05. Rīga  
7 30,50 Šarkune Laine 98 Nereta 30.05. Jēkabpils Z.Karols
8 28,36 Meijere Monta Veronika 98 Grundzāle 30.09. Murjāņi M.Stabiņš
9 28,16 Jakobsone Līva 61099 Kuldīga 09.09. Aizpute I.Stukule
10 26,18 Kairone Dagnija 98 Bauskas nov. 22.06. bauska a.Indriksone
11 24,17 Ozoliņa Ance 99 Grundzāle 30.09. Murjāņi M.Stabiņš
12 23,41 Širve Alise Lakija 98 Jēkabpils 29.05. Rīga A.Noris
13 23,09 Amerika Venita 98 Valmiera 11.05. Limbaži P.Karlivāns
14 22,97 Jansone Signe 99 Alūksne 09.09. Valga  
15 21,72 Smirnova Megija 98 valmiera 20.04. Aizkraukle P.Karlivāns
16 21,65 Zuravļova Anastasija 98 Spars 22.06. Bauska Alaine
17 21,55 Eglīte Endija 98 Salacgrīva 24.09. Koknese R.Turka
18 21,47 Plutjakova Olga 98 Krāslava 20.04. Aizkraukle V.Beinarovičs
19 20,92 Milberga Ilona 99 Valkas novads 09.09. Valga  
20 20,68 Dude Diāna 99 Kandava 29.04. Kandava A.Gross
21 20,46 Lindemane Lolita 98 Kandava 29.04. Kandava E.Juhņeviča
22 20,14 Travkina Anastasija 98 Spars 17.09. Ventspils Alaine
23 20,11 Timko Laura 99 Aizkraukle 24.09. Koknese I.Vītola
24 20,04 Aukstare Meisija 99 Izvalta 30.09. Murjāņi J.Gribule
25 19,58 Meijere Linda 99 Grundzāle 30.09. Murjāņi M.Stabiņš
26 19,56 Rumpe Rēzija 99 Saldus 29.05. Rīga  
27 19,41 Koļesova Diāna 99 Bauskas nov. 29.05. Rīga  
28 19,02 Mardanova Anna 98 Ventspils 17.09. Ventspils  
29 19,00 Treija Inga 98 Limbaži 11.05. Limbaži  
30 18,69 Meldere Inese 98 Rūjiena 11.05. Limbaži  
31 18,42 Žemaite Madara 98 Bauskas nov. 22.06. Bauska a.Indriksone
32 18,10 Deruma Kristīne 98 Valmiera 20.04. Aizkr. P.Karlivāns
33 17,82 Felzenberga Daina 99 Kandava 17.09. Ventspils  
34 17,63 Rodina Darja 98 Spars 09.09. Aizpute  
35 17,15 Parfjonova Karīna 98 Ventspils 17.09. Ventspils  
36 16,98 Spārberga Evita 98 Valkas novads 29.05. Rīga  
37 16,75 Zuboviča Rita 98 Krāslava 20.04. Aizkr. V.Beinarovičs
38 16,64 Niedra Aiva 99 Balvi 29.05. Rīga  
39 16,62 Bernica Berlana Ketija 99 Kandava 29.04. Kandava A.Gross
40 16,18 Dobrovoļska Laima 201298 Kandava 29.04. Kandava  
41 16,14 Bajāriete Jūlija 98 Jēkabpils 24.09. Koknese A.Noris
42 16,06 Rudzāte Karīna 61098 Jēkabpils 30.05. Jēkabpils A.Noris
43 16,03 Karlsone Karlīna 99 Limbaži,salacgr. 11.05. Limbaži  
44 15,50 Jansone Madara 98 Kandava 29.04. Kandava A.Gross
45 14,49 Meijere Anete 98 Spars 17.09. Ventspils  
46 13,34 Kapustena Jevģēnija 98 Spars 29.05. Rīga  
47 13,28 Ķikauka Tīna 98 Jaunjelgava 24.09. Koknese A.Jegorova
48 12,15 Travkina Veronika 98 Spars 29.05. Rīga  
49 12,14 Kravale Diāna 98 Iecavas Dartija 29.05. Rīga  
               
               
      Meitenes "D" grupa  2000.dz.g. - 400g        
1 23,62 Konona Reičela 2000 Aizkraukle 22.06. Bauska A.Noris
2 23,30 Jankovska Monta 2000 Kuldīga 30.09. Murjāņi I.Stukule
3 22,02 Peipiņa Paula 2000 Izvalta 30.09. Murjāņi J.Gribule
4 21,60 Lasmane Kristīne 2000 Smiltene 30.09. Murjāņi G.Markss
5 21,34 Uzāne Evelīna 2000 Aizkraukle 22.06. Bauska Z.Karols
6 20,60 Kincāne Karīna 2000 Izvalta 30.09. Murjāņi J.Gribule
7 20,12 Ponciusa Estere 2002 Smiltene 30.09. Murjāņi G.Markss
8 19,94 Šulce Jana 2000 Valkas novads 09.09. Valga  
9 19,52 Grauzermane Dana 2000 Kandava 17,09 Ventspils A.Gross
10 19,27 Marksa Marta 2002 Smiltene 30.09. Murjāņi G.Markss
11 18,35 Ņečiporuka Petra   Kuldīga 30.09. Murjāņi I.Skurule
12 17,08 Zujeva Anastasija 2000 Rīga 22.06. Bauska I.Drullis
13 16,88 Gruntiņa Amanda Krista 2000 Kuldīga 22.06. Bauska I.Stukule
14 16,68 Šakociņa Daniela 2000 Grundzāle 09.09. Valga  
15 16,66 Morozjuka Jana 2001 Ventspils 22.06. Bauska Alaine
16 16,38 Marksa Sabīne   Smiltene 30.09. Murjāņi G.Markss
17 16,30 Meldere Sabīne   Smiltene 30.09. Murjāņi G.Markss
18 15,86 Besikirska Līva 2000 Kandava 7.05. Tume  
19 15,56 Knodze Anna Līva 2000 Jēkabpils 30.05. Jēkabpils J.Knodze
20 14,68 Daļecka Viktorija 2000 Jēkabpils 30.05. Jēkabpils A.Noris
21 14,30 Lisovska Veronika 2001 Valkas novads 09.09. Valga  
22 12,60 Kleinberga Marta 2000 Kandava 17,09. Ventspils  
23 11,05 Peipiņa Diāna 2001 Izvalta 22.06. Bauska J.Gribule
24 10,54 Aleksjonoka Sabīne   Spars 17.09. Ventspils  
25 10,50 Zvejniece Ance   Smiltene 30.09. Murjāņi G.Markss
26 10,10 Dukure Kristīne   Ventspils nov. 17.09. Ventspils  
27 9,77 Bergholde Kitija   Valkas novads 09.09. Valga  
               


 


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv