Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: 2011.gada labākie sasniegumi vīriešiem

Norises laiks: No 2011-10-28 līdz 2011-10-28

Norises vieta:

Papildus informācija:

 

   
        2011.gada  rezultāti  
               
      VĪRIEŠI        
1 88,22 Vasiļevskis Vadims 50182 Jēkabpils 28.05. Tartu V.Eiduka
2 84,69 Sirmais Zigismunds 060592 Arkādija 22.06. Bauska V.Eiduka,I.Eversone
3 80,87 Rags Ēriks 10675 Ventspils SS 24.07. Kauņa M.Grīva
4 80,40 Brūns Ansis 290389 Ventspils SS 09.08. Rīga V.Eiduka
5 78,39 Kovals Ainārs 211181 Bauska/LU 02.06. Rīga V.Eiduka
6 75,71 Štrobinders Rolands 140492 Talsu NSS 23.07. Tallina M.Štrobinders
7 73,59 Išējevs Intars 150293 Smiltene 10.06. Valmiera G.Markss
8 73,32 Pildavs Mārtiņš 60788 ASV   Birmingemā A.Vaivads
9 71,20 Anškins Andis 250179 Jelgavas novads 22.06. Bauska V.Eiduka
10 69,86 Jelsmanis Lauris 129288 Ventspils SS 04.06. Ventspils J.Petrovičs, A.Kronbergs
11 67,83 Strenga Arnolds 20392 MSĢ 03.06. Valmiera A.Vaivads
12 66,73 Zīverts Gints 90 Liepālas raj. 19.07. Jelgava  
13 66,43 Žviriņš Māris 211087 RTU 26.05. Rīga A.Vaivads
14 64,20 Justs Arvis 010392 Arkādija 6.05. Jelgava V.Eiduka,I.Eversone
15 62,00 Drava Jānis 180390 RTU 6.05. Jelgava I.Aperāne
16 61,25 Dreimanis Artūrs 160892 Arkādija 20.aug Kandava I.Eversone
17 60,78 Rozenbergs Toms 221193 Arkādija 6.05. Jelgava I.Eversone, V.Eiduka
18 60,69 Svaža Uģis 20289 LSPA 10.06. Valmiera A.Vaivads
19 59,86 Vaisjūns Atis     24.09. Maceratā  
20 59,56 Alainis Kārlis     14.05. Palermo  
21 59,54 Krēgers Reinis 220192   24.07. Tallinā  
22 59,26 Grīva Jānis Svens 240393 Ventspils 24.09. Ventspils M.Grīva
23 58,86 Birkavs Dāvis 250293 MadonasSS 29.04. Jēkabpils A.Krauklītis
24 57,76 Milzarājs Rūdolfs 93 Aizpute 09.08. Rīga A.Kugurs
25 57,55 Eversons Nauris 300390 Arkādija 6.05. Jelgava I.Eversone
26 57,30 Priževoits Artūrs 290387 LSPA-Arkādija 6.05. Jelgava I.Aperāne
27 56,38 Šalmis Matīss 87   03/06. Valmiera  
28 56,15 Kikusts Ivis 92 Gulbene 30.04. Jēkabpils  
29 55,20 Čakšs Gatis 95 Murjāņi 09.09. valga Vaivads
30 52,35 Blekte Augusts 93 Madonas BJSS 24.05. Bauska A.Krauklītis
31 52,14 Ruņenieks Mārtiņš 91 Kuldīga 09.09. Aizpute I.Stukule
32 51,72 Nikiforovs Andrejs 85 Arkādija 19.07. Jelgava  
33 51,40 Eikens Andris 51186 SKMetroons 05.07. Jūrmala A.Austrups
34 50,14 Eikens Krišjānis 251092 Arkādija 22.05. Rakverē  
35 49,72 Bite Andrejs 220590 LLU 30.04. Jēkabpils G.Zonenberga
36 49,66 Gailis Edgars 91 Arkādija 30.07. Liepāja I.Aperāne
37 49,56 Freimanis Valts 190593 Saldus 09.07. Jēkabpils M.Dambe
38 49,54 Dudko Miks 90 Tume 7.05. Tume  
39 49,10 Ivanovs Rihards 300590 LLU 6.05. Jelgava G.Zonenberga
40 48,70 Tomsons Emīls 93 Jaunjelgava 30.05. Jēkabpils A.Jegorova
41 48,36 Lieldiens Kristaps 89 Valmiera 6.05. Jelgava  
42 48,23 Lādēns Gundars 60693 Liepājas raj. 6.05. Jelgava A.Vērdiņš
43 47,08 Kūla Dainis 59 Ventspils 17.09. Ventspils  
44 46,55 Mikus Valters 90 LLU 6.05. Jelgava G.Zonenberga
45 46,10 Radelis Andris 200991 Spars 11.03. Rīga A.Dogadovs
46 46,00 Pildavs Jānis 68 Madona 25.06. Jelgava  
47 45,73 Pāvuliņš jānis 75 Gulbene 25.06. Jelgava  
48 45,65 Masāns Raitis 91   10.06. Valmiera  
49 45,40 Bukšs Vilmārs 70 Rīga 09.09. Aizpute  
50 45,26 Zariņš Ritvars 92 Aizkraukle 20.04. Aizkr. M.Holsts
51 44,70 Plēsnieks Rolands 93 Bauska 09.07. Jēkabpils I.Zilgalvis
52 44,11 Kleinbergs Mārtiņš 93 Kandava 7.05. Tume  
53 43,09 Zaķis Aigars 87 Tume 7.05. Tume  
54 43,08 Vanags Toms 301092 Arkādija 03.06. Valmiera I.Eversone
55 43,00 Sprūģis Dzintars 91 Tume 7.05. Tume  
56 42,55 Andersons Rudolfs 94 Spars 05.07. Jūrmala  
57 42,43 Pomerancevs Juris 93 Ludza 09.07. Jēkabpils  
58 42,02 Driķis Arturs 83 Tukums 7.05. Tume  
59 41,96 Zariņš Ingus 200192 Spars 6.05. Jelgava A.Dogadovs
60 41,30 Cāns Arnis 63 Gulbene 25.06. Jelgava  
61 41,17 Ādminis Uģis 87 Tume 7.05. Tume  
62 40,78 Šalgūns Lotārs 93 Ludza 09.07. Jēkabpils  
63 40,33 Važa Valters 93 Tume 7.05. Tume  
64 40,05 Ņikiforovs Sergejs 20588 Arkādija 19.07. Jelgava I.Eversone
65 39,60 Doniņš Matīss 95 Liepālas raj. 05.07. Jūrmala  
66 39,01 Linkums Kristaps 89 LLU 6.05. Jelgava G.Zonenberga
67 38,30 Ozoliņš Oskars 58 Irlava 7.05. Tume  
68 38,10 Bindemanis Aivars 63 Tukums 7.05. Tume  
69 37,97 Zaļupe Raitis 92 ValmierasBJSS 20.04. Aizkr. R.Ravinskis
70 37,75 Gedovius Aigars 70 Lejaskurzemes Sp. 25.06. Jelgava  
71 37,65 Suslovs Artjoms 150793 Ventspils 17.09. Ventspils A.Dogadovs
72 37,50 Grandāns Ivars 69 Preiļi 25.06. Jelgava  
73 36,55 Kaupe Ainārs 71 Valmiera 25.06. Jelgava  
74 36,45 Krūmiņš Tālivaldis 50 Tume 7.05. Tume  
75 31,42 Cela Valdis 48 Ventspils 17.09. Ventspils  
76 30,40 Liepa Normunds 75 Smiltene 25.06. Jelgava  
77 15,66 Podberezņikovs Viktors 44 Jaunsāti 7.05. Tume  
               
      Juniori   ( 1992.-93.dz.g.)   - 800 g        
1 84,69 Sirmais Zigismunds 060592 Arkādija 22.06. Bauska V.Eiduka,I.Eversone
2 75,71 Štrobinders Rolands 140492 Talsu NSS 23.07. Tallina M.Štrobinders
3 73,59 Išējevs Intars 150293 Smiltene 10.06. Valmiera G.Markss
4 67,83 Strenga Arnolds 20392 MSĢ 03.06. Valmiera A.Vaivads
5 64,20 Justs Arvis 010392 Arkādija 6.05. Jelgava V.Eiduka,I.Eversone
6 60,78 Rozenbergs Toms 221193 Arkādija 6.05. Jelgava I.Eversone, V.Eiduka
7 60,28 Dreimanis Artūrs 160892 Arkādija 6.05. Jelgava I.Eversone
8 59,54 Krēgers Reinis 220192 Vecumnieku ss 24.07. Tallinā I.Zilgalvis
9 59,26 Grīva Jānis Svens 240393 Ventspils 24.09. Ventspils M.Grīva
10 58,86 Birkavs Dāvis 250293 MadonasSS 29.04. Jēkabpils A.Krauklītis
11 57,26 Milzarājs Rūdolfs 93 Aizpute 05.07. Jūrmala A.Kugurs
12 56,15 Kikusts Ivis 92 Gulbene 30.04. Jēkabpils  
13 52,35 Blekte Augusts 93 Madonas BJSS 24.05. Bauska A.Krauklītis
14 50,14 Eikens Krišjānis 251092 Arkādija 22.05. Rakverē  
15 49,91 Freimanis Valts 190593 Saldus 09.09. Aizpute M.Dambe
16 48,70 Tomsons Emīls 93 Jaunjelgava 30.05. Jēkabpils A.Jegorova
17 48,23 Lādēns Gundars 60693 Liepājas raj. 6.05. Jelgava A.Vērdiņš
18 45,26 Zariņš Ritvars 92 Aizkraukle 20.04. Aizkr. M.Holsts
19 44,70 Plēsnieks Rolands 93 Bauska 09.07. Jēkabpils I.Zilgalvis
20 44,11 Kleinbergs Mārtiņš 93 Kandava 7.05. Tume  
21 43,08 Vanags Toms 301092 Arkādija 03.06. Valmiera I.Eversone
22 42,55 Andersons rudolfs 94 Spars 05.07. Jūrmala  
23 42,43 Pomerancevs Juris 93 Ludza 09.07. Jēkabpils  
24 40,78 Šalgūns Lotārs 93 ludza 09.07. Jēkabpils  
25 40,33 Važa Valters 93 Tume 7.05. Tume  
26 39,60 Doniņš Matīss 95 Liepālas raj. 05.07. Jūrmala  
27 37,97 Zaļupe Raitis 92 ValmierasBJSS 20.04. Aizkr. R.Ravinskis
28 37,65 Suslovs Artjoms 150793 Ventspils 17.09. Ventspils A.Dogadovs
29 36,45 Jocis Uģis 93 Kuldīga/MSĢ 09.09. Aizpute G.Bitītis
               
               
      Jaunieši   ( 1994.-95.dz.g.)   - 700 g        
1 73,07 Čakšs Gatis 120495 Jelgava/M'SG 02.07. Jūrmala A.Vaivads
2 65,65 Grēns Mācis 070194 MSĢ 09.07. Lille A.Vaivads
3 59,17 Sazoņenko Vasīlijs 100294 Ventspils 02.07. Jūrmala M.Alaine
4 56,88 Strazdiņš Mārtiņš 261094 Valkas novads 17.06. Ventspils L.Pelna
5 56,45 Kuks Dāvis 180694 Arkādija 20.05. Rīga I.Aperāne
6 55,18 Ferbers  Alans 251295 Arkādija 04.06. Ventspils I.Eversone
7 54,56 Meirēns Arturs 10296 Kārķi 09.09. Valga K.Pētersons
8 52,72 Laķis Didzis 160194 Valkas novads 09.09. Valga L.Peļņa
9 51,75 Bērziņš Gusts 94 Valmiera 20.04. Aizkraukle P.Karlivāns
10 50,99 Točonovs Rolands 110295 Limbaži 20.05. Rīga G.Teko
11 50,18 Melnbārdis Kristaps 220294 Ventspils SS 17.09. Ventspils S.Paipals-Šulcs
12 49,40 Liberts Kārlis 94 Madona 6.05. Varakļāni A.Krauklītis
13 49,04 Baranovskis Reinis 281195 Arkādija 20.05. Rīga I.Eversone
14 48,38 Butkevičs Dainis 94 Ilūkste 02.07. Jūrmala S.Petrakovs
15 48,30 Pinka Ģirts 94 Madona 6.05. Varakļāni A.Krauklītis
16 48,18 Lavrinovičs Artis 95 Jaunjelgava 22.06. Bauska A.Jegorova
17 48,06 Ozoliņš Emīls 250195 Madona 24.09. Koknese A.Krauklītis
18 47,62 Belniks Rihards 94 Ape 09.09. Valga  
19 47,57 Ražajevs Māris 22194 Jēkabpils 30.05. Jēkabpils M.Osvalds
20 46,73 Vaivars Jānis 090695 Izvalta 22.06. Bauska J.Gribule
21 45,80 Kalniņš Dāvis 95 Kandava 7.05. Tume J.Orste
22 45,77 Treilons Atis 94 Kandava 29.04. Koknese A.Gross
23 45,06 Karlsons Klāvs 280494 Valkas novads 20.05. Rīga L.Peļņa
24 44,94 Dāvids Roberts 110294 Ventspils 09.09. Aizpute A.Dogadovs
25 44,89 Zommers Reinis 94 Salaspils 20.04. Aizkraukle I.Znūtiņa
26 44,88 Tisjackis Dmitrijs 95 Ventspils SS 04.06. Ventspils Paipals
27 44,82 Andersons Rūdolfs 21194 Ventspils SS 17.09. Ventspils J.Petrovičs
28 44,64 Kleinbergs Ulvis 95 Kandava 2904. Kandava J.Orste
29 44,64 Leitis Andis 201195 Ventspils 04.06. Ventspils M.Alaine
30 44,16 Doniņš Matīss 200995 Liepājas RSS 20.05. Rīga Ozola
31 43,89 Raikstiņš Kristians 94 Spars 09.09. Aizpute Dogadovs
32 43,88 Tauriņš Lauris 94 Jūrmalas Ss 02.07. Jūrmala A.Muša
33 43,64 Griezītis Ričards 97 Sigulda 17.09. Ventspils  
34 43,39 Guravskis Rūdolfs 280395 Arkādija 22.06. Bauska I.Eversone
35 43,32 Ozols Toms 95 Saldus 20.05. Rīga M.Dambe
36 42,64 Dundurs Eduards 241095 Arkādija 17.06. Ventspils I.Aperāne
37 42,50 Caune Dāvis 130494 ValmierasSS 09.08. Rīga B.Kaufmane
38 42,36 Kadiķis Rihards 94 Kandava 29.04. Kandava A.Gross
39 42,24 Skopans Daniels 011295 Arkādija 11.03. Rīga I.Aperāne
40 40,87 Kļaviņš Rihards 94 Valle 20.04. Aizkr. G.Briņķe
41 40,42 Ivančišins Guntis 310595 Ventspils nov.SS 17.09. Ventspils A.Čaklis
42 40,18 Kokainis Ingus 95 Krāslava 20.05. Rīga V.Beinarovičs
43 39,30 Uzulnieks Jānis 94 Jaunjelgava 24.09. Koknese I.Vītola
44 38,87 Tonigs Rūdolfs 90695 Dartija 24.09. Koknese D.Vizule
45 38,82 Čakstiņš Mārtiņš 94 Spars 17.09. Ventspils  
46 38,33 Tarasovs Deniss 031195 Izvalta 22.06. Bauska J.Gribule
47 38,25 Mednieks Mārtiņš 240395 Ventspils 09.09. Aizpute A.Dogadovs
48 38,17 Šteins Elvijs 140794 Dartija 02.07. Jūrmala D.Vizule
49 37,60 Prūsis Endijs 94 Kandava 7.05. Tume  
50 37,39 Klovāns Rinalds 95 Ventspils nov.SS 17.06. Ventspils  
51 37,22 Zālītis Edmunds 95 Aizkr. 20.04. Aizkr. I.Vītola
52 36,68 Jaskuļskis Kaspars 251195 Ventspils SS 17.09. Ventspils B.Romanovska
53 36,49 Boževnieks Mārtiņš 95 Arkādija 19.07. Jelgava  
54 34,84 Mizāns Raivis 95 Krāslava 17.06. Ventspils  
55 34,58 Filatovs Vladislavs 95 Rēzeknes nov. 02.07. Jūrmala  
56 34,10 Kameņkovs Ēriks 95 Ogres nov. 24.09. Koknese J.Liepa
57 33,43 Jukums Edijs 95 Rūjienas novads 17.06. Ventspils  
58 33,30 Kalnieks Roberts 95 Tume 7.05. Tume  
59 32,95 Rogovs Einārs 211095 Arkādija 29.04. Kandava I.Eversone
60 32,52 Kupins Ivo 190295 Arkādija 20.05. Rīga I.Eversone
61 32,23 Vidovskis Miks 95 Valle 20.04. Aizkr. A.Sakne
62 31,89 Sevostjanovs Emils 94 Iecava 20.04. Aizkr. D.Vizule
63 31,53 Sakne Jānis 95 Spars 09.09. Aizpute B.Romanovska
64 30,49 Brazovskis Normunds 94 Jēkabpils 30.05. Jēkabpils A.Veleckis
65 26,00 Pavlovskis Renārs   Salaspils 20.04. Aizkr. I.Znūtiņa
66 25,53 Lagzdiņš Dāvis 95 Tume 7.05. Tume  
67 25,21 Šteinburgs Andrejs 95 Jelgava 22.06. Bauska A.Fomenko
               
      Zēni   ( 1996.-97.dz.g.)   - 600 g        
1 58,67 Meirēns Arturs 10296 Valkas novads 13.09. Brno K.Pētersons
2 54,61 Gorins Dainis 120196 Riebiņi/MSĢ 09.07. Jēkabpils A.Vaivads
3 51,85 Griezītis Ričards 10397 Sigulda 22.06. Bauska A.Ziediņa,A.Vaivads
4 47,51 Gailums Patriks 98 Arkādija 20.08. Kandava Eversone
5 47,39 Abersons Kristaps 260796 Kuldīga 22.06. Bauska I.Stukule
6 46,20 Roziņš Dagnis 97 Jelgavas nov. 24.09. Koknese Roziņš
7 45,52 Jackaničs Andrejs 130196 Balvu SS 30.05. Jēkabpils S.Keisele
8 45,00 Alksnis Raimonds 97 Talsi 05.07. Jūrmala  
9 44,54 Lazdiņš Pēteris 290396 Jēkabpils SS 30.05. Jēkabpils M.Osvalds
10 42,87 Miļkēvičs Kristaps 96 Nereta 20.04. AizkraukleZ.Karols Z.Karols
11 42,80 Kļaviņš Guntis 96 Valle 24.09. Koknese G.Briņķe
12 42,69 Gindra Sandris 210597 Kuldīgas NSS 04.06. Ventspils I.Stukule
13 42,30 Krauja Pēteris 20496 Valmieras SS 24.09. Koknese L.Dzene
14 41,80 Midziņš Rihards 60696 Ventspils SS 04.06. Ventspils B.Romanovska
15 41,60 Midziņš Linards 60696 Ventspils SS 17.09. Ventspils B.Romanovska
16 41,34 Āboltiņš Elvis 96 Ventspils n. 04.06. Ventspils Paipals
17 41,25 Groza Jāzeps 97 Smiltenes SC 22.06. Bauska G.Markss
18 41,09 Kovaļevskis Andžejs 96 Kandava 09.07. Jēkabpils E.Juhneviča
19 40,85 Grieze Mikus 96 Spars 04.06. Ventspils Paipals
20 40,51 Groševs Deniss 97 Balvi 09.07. Jēkabpils S.Keisele
21 40,29 Bergmanis Kristaps 300796 Kuldīga 11.03. Rīga L.Kaminska
22 40,14 Otto Reinis  96 Aizkraukle 09.07. Jēkabpils M.Holsts
23 39,68 Zazerins Lauris 96 Smilltene 09.09. Valga  
24 39,55 Dzirkalis Mārcis 97 Valmiera 05.07. Jūrmala P.Karlivāns
25 39,00 Dāboliņš Mārtiņš 180696 MadonasSS 05.07. Jūrmala A.Krauklītis
26 38,55 Jesajans Elvis 160697 Madona    05.07.       Jūrmala A.Krauklīte
27 38,23 Streičs Rūdolfs 150297 Arkādija 05.07. Jūrmala I.Aperāne
28 37,65 Ašmanis Elvis 97 Dzērve 09.09. Aizpute  
29 37,59 Briedis Raivis 97 Aizkraukle 24.09. Koknese M.Holsts
30 37,50 Beikmanis Raivo 170997 BJC Laimīte 20.05. Rīga L.Haritonovs
31 37,48 Mežiels Krišs 80896 Arkādija 29.04. Kandava I.Aperāne
32 36,59 Bogdanovs Austris 96 Preiļi 19.07. Jelgava  
33 36,17 Štoferts Arvis 97 Kandava 7.05. Tume A.Gross
34 36,08 Kļaviņš  Guntis 96 Valle 20.04. Aizkraukle G.Briņķe
35 35,85 Ošenieks Armands 180396 Kandava 7.05. Tume A.Gross
36 35,45 Gerts Arvis   Vecumnieki 20.04. Aizkr. I.Zilgalvis
37 35,36 Ramanis Niks 97 Smiltene 11.05. Limbaži  
38 35,20 Rzajevs Sergejs   Vecumnieki 20.04. Aizkraukle I.Zilgalvis
39 34,78 Čākurs Alvis 96 Rūjienas novads 24.09. Koknese I.Grava
40 34,40 Skuja Oskars 240696 Bauska 20.05. Rīga M.Šekavs
41 34,12 Jāne Ivo 190196 Ventspils n. 20.05. rīga Žeimunds
42 33,88 Selezens Edgars 250296 Kandava 7.05. Tume A.Gross
43 33,86 Liberts Miķelis 96 Madona 6.05. Varakļāni  
44 33,50 Išējevs Rolands 97 Smiltenes SC 09.09. Valga G.Markss
45 33,44 Puzulis Mareks 1997 Valka 09.07. Jēkabpils  
46 33,40 Kolbergs Mārtiņš 130297 Ventspils novads 17.09. Ventspils A.Paipals
47 33,28 Strikaitis Aleksandrs 97 Talsu nov. 17.09. Ventspils  
48 33,20 Volkovs Oļegs 97 Jelgava 09.08. Rīga  
49 33,19 Rihaļskis Toms 96 LimbažiSalacgrīva 11.05. Limbaži  
50 32,95 Elksnis Lauris 96 Jaunjelgava 20.04. Aizkraukle A.Jegorova
51 32,91 Verners Rolands 300196 Madona 24.05. Bauska L.Līcīte
52 32,64 Bārbalis Ričards 96 Lielvārde 29.04. Jēkabpils I.Puķīte
53 32,51 Ratnieks Pauls 110396 Rūjienas novads 24.09. Koknese I.Grava
54 32,50 Kļaviņš Atis 96 Madona 29.04. Jēkabpils A.Krauklitis
55 32,39 Vanags Ralfs 96 Kandava 29.40. Kandava E.Juhneviča
56 32,34 Matulis Roberts 97 Arkādija 20.09. Kandava I.Aperāne
57 32,31 Ruiķis Sandijs 150897 Spars 09.09. Aizpute A.Kronbergs,J.Petrovičs
58 32,16 Malnačs Visvars 51297 Daugavpils SS 09.07. Jēkabpils A.Petrovska
59 32,12 Kleinbergs Ivo Dans 191097 Kandava 7.05. Tume E.Juhņēviča
60 32,08 Ozols Jānis 96 Aizkraukle 24.09. Koknese M.Holsts
61 31,38 Jantons Ritvars 96 ventspils nov. 09.09. Aizpute A.Čaklis
62 31,11 Kirilovs Dairis 160996 Madona 6.05. Varakļāni A.Irbe
63 31,08 Jakušovs Lauris 96 Gulbene 29.04. Jēkabpils Ģ.Boks
64 30,84 Mežsēta Kārlis   Vecumnieki 20.04. Aizkr. I.Zilgalvis
65 30,67 Jansons Klāvs 110896 Rūjienas novads 11.05. Limbaži  
66 30,40 Oļehnovičs Edijs 97 Tume 20.05. Rīga G.Auziņš
67 30,40 Vēbers Ēriks 220896 Ventspils 04.06. Ventspils B.Romanovska
68 29,94 Āboliņš Klāvs 96 Kandava 29.04. Kandava E.Juhneviča
69 29,56 Bērziņš Gvido 96 Cēre 7.05. Tume  
70 29,25 Noviks Matīss 140597 Bauska 19.07. Jelgava I.Ladusāne
71 29,20 Treijs Jānis 97 Limbaži 11.05. Limbaži  
72 28,69 Peipiņš Raitis 97 Izvalta 22.06. Bauska J.Gribule
73 27,93 Bērsons Dāvis 97 Kandava 29.04. Kandava A.Gross
74 27,85 Rikmanis Nauris 97 Valka 11.05. Limbaži  
75 27,38 Mertens Rauls          
76 27,16 Dreimanis Mārcis 97 Talsi 29.04. Kandava  
77 27,01 Lankovskis Kristaps 97 Talsu nov. 17.09. Ventspils  
78 26,98 Kirhners Krišs          
79 25,50 Tropiņš Uģis 261097 Talsi 29.04. Kandava A.Jansons
80 25,02 Britanovs Aleksandrs 101097 Valka 11.05. Limbaži M.Gerke
81 24,96 Čakšs Mareks 97 Vecumnieki 24.09. Koknese Zilgalvis
82 23,89 Zahars Oļegs 97 Jaunjelgava 20.04. Aizkraukle A.Jegorova
83 23,62 Belanovičš Mihails 97 Spars 04.06. Ventspils Paipals
84 23,50 Stupins Arturs 96 Bauska 22.06. Bauska A.Indriksone
85 23,10 Ždanovs Deniss 97 Aizkraukle 20.04. Aizkraukle M.Holsts
86 22,10 Adamovičs Oļegs 170497 Daugavpils SS 29.04. Aizkraukle A.Petrovska
87 20,85 Cerauksts Māris 97 Kandava 29.04. Kandava E.Juhneviča
88 19,15 Bluķis valts 97 Limb.Salacgr. 11.05. Limbaži  
89 16,16 Rudzītis Niklāvs 97 Limbažu un Salac. 11.05. Limbaži  
               
      Zēni   ( 1998.-99.dz.g.)   - 400 g        
1 56,88 Gailums Patriks 98 Arkādija 24.09. Koknese I.Eversone
2 46,09 Mikelsons Valdis 98 Jelgavas nov. 22.06. Bauska L.Nagle
3 43,23 Grebis Gints 98 Spars 30.09. Murjāņi J.Petrovičs
4 43,08 Beļavnieks Krišjānis 100798 Madona 24.09. Koknese L.Līcīte
5 41,96 Velps Matīss 99 Smiltene 09.09. Valga G.Markss
6 40,70 Bērziņš Kārlis 50999 Ventspils 30.09. Murjāņi J.Petrovičs
7 39,94 Balodis Mariss 98 Nereta 30.09. Murjāņi Z.Karols
8 39,30 Melnacis Tomass 20298 Kuldīgas NSS 17.09. Ventspils I.Stukule
9 39,04 Īzars Toms 98 Valmiera 24.09. Koknese P.Karlivāns
10 38,08 Rūmnieks Fēlikss 100198 Ventspils 17.09. Ventspils A.Kronbergs
11 37,92 Garoza Raivis 110399 Kandava 09.09. Valga A.Gross
12 37,68 Pabērzs Markuss 99 Kuldīgas NSS 30.09. Murjāņi L.Kaminska
13 37,18 Saldovers Mikus 98 Nereta 30.09. Murjāņi Z.Karols
14 36,70 Jaunpujens Kristaps 99 Vecumnieki 24.09. Koknese I.Zilgalvis
15 35,74 Gulbis Edijs 98 Bauska 22.06. Bauska A.Indriksone
16 35,28 Lazdiņš Agnis 98 Lielvārdes nov. 24.09. Koknese J.Liepa
17 34,91 Neilands Ervins 98 Jaunjelgava 30.05. Bauska A.Jegorova
18 34,44 Censonis Valts 98 Jaunjelgava 30.05. Jēkabpils A.Jegorova
19 34,38 Skolmeistars Endijs 98 Ventspils nov. 29.05. Rīga A.Žeimunds
20 34,21 Delerts Viktors 98 Kandava 29.04. Kandava A.Gross
21 34,07 Dilkevičs Oskars 211098 Liepājas RSS 09.09. Aizpute S.Pūpola
22 33,88 Runtovs Edgars 98 Kandava 17.09. Ventspils E.Juhneviča
23 32,03 Pavlovičs Pēteris 99 Aizkraukle 29.05. Rīga Z.Karols
24 31,60 Bergmanis Toms 141098 Kuldīgas NSS 30.09. Murjāņi L.Kaminska
25 31,54 Brikmanis Kārlis 98 Smiltene 22.06. Bauska G.Markss
26 31,08 Rozentāls Roberts 150398 Kandava 29.04. Kandava A.Gross
27 30,82 Ķikurs Ēriks 99 Valle 20.04. Aizkr. G.Briņķe
28 30,61 Cišs Aigars 99 Viesīte 29.05. Rīga G.Klibiķe
29 30,35 Ozoliņš Emils 99 Grundzāle 09.09. Valga  
30 30,08 Bērtiņš Dāvids 98 Grundzāle 09.09. Valga  
31 30,05 Mednis Marks 98 Valmiera 11.05. Limbaži  
32 30,03 Jeseris Toms 98 Sigulda 11.05. Sigulda  
33 30,00 Šefanovskis Artūrs 98 Ventspls 17.09. Ventspils A.Kronbergs
34 29,64 Aivis Reinis 99 Kandava 29.04. Kandava A.Gross
35 29,54 Rjabovs Dmitrijs 99 Ventspils nov. 17.09. Ventspils  
36 29,44 Piternieks Hārdijs 99 Aizkraukle 22.06. Bauska Z.Karols
37 29,41 Stepiņš Kristaps 98 Valmiera 29.05. Rīga B.Kaufmane
38 29,39 Čakšs Mareks 98 Vecumnieki 29.05. Rīga  
39 28,96 Medelis Madars 98 Kandava 7.05. Tume E.Juhneviča
40 28,95 Ancāns Māris 98 Aizkraukle 24.09. Koknese I.Vītola
41 28,88 Lavruhins Artjoms 99 Arkādija 30.09. Murjāņi Aperāne
42 28,55 Rozenfelds Deivids 170999 Kandava 29.04. Kandava A.Gross
43 28,28 Daģis Oskars 99 Tume 7.05. Tume  
44 28,02 Bērziņš Daneks 99 Aizkr. 20.04. Aizkr. M.Holsts
45 27,90 Untāls Kārlis 98 Kandava 29.04. Kandava  
46 27,89 Rande Nauris 99 Ventspils nov. 29.05. Rīga A.Čaklis
47 27,87 Peipiņš Armands 99 Izvalta 30.05. Jēkabpils J.Gribule
48 27,75 Kļaviņš Emils 99 Aizkr. 24.09. Koknese I.Vītola
49 26,96 Aubēns Roberts 98 Grundzāle 09.09. Valga  
50 26,96 Slišjānis Matīss 98 Grundzāle 09.09. Valga  
51 26,80 Buračevskis Toms 99 Dartija 24.09. Koknese D.Vizule
52 26,48 Rasa Krišjānis 99 Arkādija 22.06. Bauska I.Eversone
53 26,43 Kerns Viesturs 250198 Ventspils novads 29.05. Rīga A.Kiršteins
54 26,38 Baraņekovs Vladislavs 98 Līvānu BSS 29.05. Rīga V.Grigorjevs
55 26,21 Baumanis Valts 99 Kandava 7.05. Tume A.Gross
56 25,98 Šmeiksts Oskars 98 Aizkraukle 24.09. Koknese I.Vītola
57 25,95 Kalnāre Klāvs 1999 Aizkraukle 22.06. Bauska Z.Karols
58 25,86 Zvirbulis Mareks 99 Ventspils nov. 29.05. Rīga D.Lodiņš
59 25,62 Avotiņš Ansis 99 Aizkr. 20.04. Aizkr. M.Holsts
60 25,56 Stankevičs Jēkabs 98 Valmiera 24.09. Koknese P.Karlivāns
61 25,47 Bergs Georgs 99 Dartija 24.09. Koknese D.Vizule
62 25,45 Lācbergs Kārlis 99 Ventspils 30.09. Ventspils Petrovičs
63 25,42 Daubaris Agnis 99 Ventspils nov. 29.05. Rīga D.Lodiņš
64 25,39 Lisovskis Igors 98 Valkas novads 09.09. Valga  
65 25,34 Vēvers Roberts 99 Jaunjelgava 24.09. Koknese A.Jegorova
66 25,04 Baltmanis Linards 98 Jaunsilava 29.05. Rīga  
67 25,03 Mazurs Markuss 99 Rūjiena 29.05. Rīga I.Grava
68 24,99 Mirzojans Ivo 98 Kandava 29.04. Kandava A.Gross
69 24,90 Purvins Nikita 98 Spars 17.09. Ventspils  
70 24,71 Jarošs Sergejs 40798 Ludza 29.05. Rīga S.Fenčenko
71 24,63 Kučiks Krists 99 Vecumnieki 24.09. Koknese M.Holsts
72 24,48 Jeseris Gints 99 Sigulda 30.09. Murjāņi A.Ziediņa
73 24,35 Tišonoks Arvis 99 Aizkraukle 24.09. Koknese M.Holsts
74 24,04 Berģis Jānis 98 Viesīte 22.06. Bauska G.Klibiķe
75 24,02 Demants Eriks 98 Ventspils 22.06. Bauska Paipals-Šulcs
76 24,00 Ieviņš Ernests 99 Talsi 17.09. Ventspils A.Jansons
77 23,95 Auseklis Klāvs 99 Kandava 7.05. Tume J.Orste
78 23,91 Strauts Bruno 98 Talsi 29.04. Kandava A.Jansons
79 23,67 Karro Renārs 99 Alūksne 09.09. Valga  
80 23,66 Kajaks Reinis 99 Ventspils 17.09. Ventspils A.Kronbergs
81 23,43 Voropajevs Roberts 99 Alūksne 09.09. Valga  
82 23,21 Krūmiņš Reinis 98 Bauska 22.06. Bauska A.Indriksone
83 23,20 Porietis Andris 99 Vecumnieki 24.09. Koknese I.Zilgalvis
84 23,15 Dauģelis Rainers 99 Kandava 7.05. Tume  
85 23,06 Mizovskis Nauris 98 Ventspils nov. 17.09. Ventspils  
86 22,96 Jaskuļskis Mareks 99 Ventspils 22.06. Bauska B.Romanovska
87 22,75 Bergs Aksels 251298 Ventspils 29.05. Rīga B.Romanovska
88 22,46 Dūdiņš Roberts 98 Spars 17.09. Ventspils  
89 22,34 Vaivads Rihards 0 Aizkr. 20.04. Aizkr. I.Vītola
90 22,25 Pūce Kārlis 99 Rūjiena 29.05. Rīga I.Grava
91 22,09 Pārups Mārcis 99 Arkādija 30.09. Murjāņi I.Eversone
92 22,04 Daugulis Pauls 99 Sigulda 30.09. Murjāņi A.Ziediņa
93 22,00 Ladošovs Daniels 99 Aizkr. 20.04. Aizkr. M.Holsts
94 21,95 Bužs Agris 99 Balvi 29.05. Rīga I.Kacena
95 21,77 Slišāns Rihards 99 Vecumnieki 24.09. Koknese I.Zilgalvis
96 21,61 Laksbergs Miks 99 Spars 17.09. Ventspils J.Petrovičs
97 21,30 Čudars Toms   Salaspils 20.04. Aizkr. I.Znūtiņa
98 21,12 Bebrs Aivis 98 Aizkr. 20.04. Aizkr. M.Holsts
99 21,09 Gurskis Ričards 98 Madona 29.05. Rīga A.Krauklīte
100 20,99 Ēvalds Gatis 99 Kandava 29.04. Kandava  
101 20,96 Žaimis Mārtiņš 99 Ventspils 22.06. Bauska S.Paipals-Šulcs
102 20,82 Kostjukevičs Rinalds 99 Vecumnieki 24.09. Koknese I.Zilgalvis
103 20,55 Ozoliņš Kārlis 99 Iecava 20.04. Aizkr. D.Vizule
104 20,38 Dmitrijevs Arturs 98 Madona 29.05. Rīga A.Krauklīte
105 20,24 Libers Kristaps 98 Vecumnieki 24.09. Koknese I.Zilgalvis
106 20,18 Lācis Dāvis 99 Iecava 20.04. Aizkr. D.Vizule
107 20,00 Sams Kristaps 99 Arkādija 30.09. Murjāņi I.Eversone
108 19,85 Lavrinovičs Daniels 98 Jēkabpils 24.09. Koknese A.Noris
109 19,84 Braunfelds Ralfs 99 Ventspils 22.06. Bauska Petrovičs
110 19,59 Lezdiņš Andrejs 98 Valmiera 09.09. Valga  
111 18,20 Pūpols Madars 310599 Liepājas RSS 29.05. Rīga S.Pūpola
112 18,15 Vanags Armands oo Jaunjelgava 20.04. Aizkr. A.Jegorova
113 17,46 Jurkovskis aksels 98 Spars 17.09. Ventspils B.Romanovska
114 16,38 Larionovs Ēriks 98 Spars 17.09. Ventspils  
115 16,36 Ozols Ričards 99 Bauska 29.05. Rīga  
116 15,64 Cibulis Dagnis 99 Balvi 29.05. Rīga I.Kacēna
117 15,22 Bušmanis Reinis 99 Spars 17.09. Ventspils  
118 14,56 Pastars Eduards 98 Spars 17.09. Ventspils  
119 13,28 Iesaliņš Kristers 99 Arkādija 29.04. Kandava I.Eversone
120 9,40 Barabanovs Kristers 98 Spars 17.09. Ventspils  
               
               
      Zēni   ( 2000.dz.g.)   - 400 g        
               
1 36,11 Šefanovskis Kristians 310300 Ventspils 30.09. Murjāņi J.Petrovičs
2 27,33 Zastupņevičs Artūrs 2000 Aizkraukle 22.06. Bauska Z.Karols
3 26,26 Skuruls Kristiāns 2001 Kuldīga 30.09. Murjāņi I.Skurule
4 26,13 Vaivads Rihards 2000 Aizkraukle 22.06. Bauska I.Vītola
5 26,00 Šlisāns Rihards 2000 Vecumnieki 22.06. Bauska  
6 25,83 Gorbačevs Armands 2000 Aizkraukle 30.09. Murjāņi Z.Karols
7 25,64 Krautmanis Gints 2000 Kandava 17.09. Ventspils  
8 25,63 Leonas Vjačeslavs 2000 Izvalta 22.06. Bauska J.Gribule
9 24,88 Pušmicāns Jurģis 2000 Kandava 17.09. Ventspils  
10 23,77 Rjabovs Dmitrijs 2000 Ventspils nov. 17.09. Ventspils  
11 22,94 Māliņš Emils 2000 Ventspils nov. 17.09. Ventspils  
12 20,71 Ķilps Kristaps 2001 Kandava 20.08. Kandava  
13 20,45 Kaņeps Dāvis 2001 Kandava 7.05. Tume  
14 19,72 Ālītis Leons 120500 Ventspils 30.09. Murjāņi J.Petrovičs
15 19,10 Jansons Jānis 2001 Smiltene 09.09. Valga  
16 19,04 Knodze Krišjānis 2001 Jēkabpils 30.09. Murjāņi J.Knodze
17 18,85 Pungits Niks 2000 Kuldīga 22.06. Bauska I.Skurule
18 18,18 Kupcis Matīss 2000 Aizkraukle 30.09. Murjāņi Z.Karols
19 16,98 Blāže Dāvis 2000 Ventspils nov. 17.09. Ventspils  
20 16,37 Megnis kristers 2001 Kuldīga 22.06. Bauska I.Skurule
21 16,17 Šulcs Toms 2000 Valka 09.09. Valga  
22 16,04 Judziks Henrijs 2001 Ventspils nov. 17.09. Ventspils  
23 11,39 Jurkovskis Jānis 2001 Spars 17.09. Ventspils  
24 11,10 Balodis Alisters 2000 Smiltene 30.09. Murjāņi G.Markss
25 11,08 Valerts Daniels 2001 Spars 17.09. Ventspils  
26 10,16 Kraučs Daniels 2001 Ventspils nov. 17.09. Ventspils  



Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv