Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: Latvijas ziemas čempionāts

Norises laiks: No 2012-03-10 līdz 2012-03-10

Norises vieta: Rīga

Papildus informācija:

    Latvijas ziemas čempionāts          
    šķēpa mešanā          
               
    SACENSĪBU  REZULTĀTI          
          10.martā  
          Rīgā    
               
  Šķēpa mešana meitenēm "B"grupa   ( 1997.-98.dz.g.)   - 400 g      
               
1 Andrija Priedīte 061097 MSĢ 45,31 I A.Vaivads
2 Agnese Vilcāne 061197 Aizkraukles nov. 41,90 II I.Lulle
3 Laine Donāne 101098 Viesīte 38,65 II T.Donāne
4 Laura Skurule 220697 Kuldīga 38,61 II I.Skurule
5 Evelīna Laškova 020697 Kuldīga 31,60 I j. I.Stukule
6 Dita Kaša 140897 Balvi 30,73 I j. I.Kairišs
7 Santa Peniķe 061198 Talsi 26,97 II j. A.Jansons
8 Anastasija Žuravļova 060698 Ventspils 25,50 II j. M.Alaine
               
               
  Šķēpa mešana jaunietēm  ( 1995.-96.dz.g.)   - 500 g      
               
1 Signe Jēkabsone 290395 Ventspils 44,47   M.Alaine
2 Anete Kociņa 050296 Limbažu-Salacgrīvas  44,45   R.Turka
3 Linda Godļevska 231096 Ventspils 39,56   M.Alaine
4 Luīze Zvejniece 100795 Arkādija 38,36   V.Eiduka,I.Eversone
5 Agnija Putniņa 150296 Kuldīga 31,82   I.Stukule
6 Everita Glazirina 221296 Aizkraukles nov. 31,62   Z.Karols
7 Dita Vanaga 070296 Lielvārde 26,46   I.Puķīte
               
  Šķēpa mešana juniorēm  ( 1993.-94.dz.g.)   - 600 g      
               
1 Katrīna Sirmā 310394 Arkādija 42,66 II V.Eiduka,I.Eversone
2 Rūta Paužole 080693 Jēkabpils 34,02 III A.Noris
3 Anna Morozjuka 190294 Venstpils 31,74 III M.Alaine
4 Melita Vidējā 140593 Jēkabpils 30,94 III M.Osvalds
5 Katrīna Pavlovska 080794 Arkādija 29,91   I.Aperāne
               
  Šķēpa mešana sievietēm   - 600 g          
               
1 Sinta Ozoliņa-Kovala 260288 Ventspils 57,09 M V.Eiduka
2 Katrīna Sirmā 310394 Arkādija 42,66 II V.Eiduka,I.Eversone
3 Una Kalnīte 030591 Smiltene 41,41 II I.Aperāne
4 Arta Kočāne 200892 Balvi 35,36 II I.Kairišs
5 Rūta Paužole 080693 Jēkabpils 34,02 III A.Noris
6 Anna Morozjuka 190294 Venstpils 31,74 III M.Alaine
7 Melita Vidējā 140593 Jēkabpils 30,94 III M.Osvalds
8 Katrīna Pavlovska 080794 Arkādija 29,91   I.Aperāne
               
               
  Šķēpa mešana zēniem "B"grupa   ( 1997.-98.dz.g.)   - 600 g      
               
1 Ričards Griezītis 010397 MSĢ 52,81 III A.Vaivads
2 Patriks Gailums 100598 Arkādija 51,68 III I.Eversone
3 Dagnis Roziņš 300697 Jelgavas nov. 45,15 I j. I.Roziņš
4 Sandris Gindra 210597 Kuldīga 42,00 II j. I.Stukule
5 Jāzeps Groza  260997 Smiltene 41,71 II j. G.Markss
6 Krišjānis Beļavnieks 100798 Madona 41,12 II j. L.Līcīte
7 Rūdolfs Streičs 150297 Arkādija 38,83 III j. I.Aperāne
8 Rolands Išejevs 250497 Smiltene 34,68   G.Markss
9 Matīss Velps 090799 Smiltene 28,72   G.Markss
               
    Šķēpa mešana jauniešiem  ( 1995.-96.dz.g.)   - 700 g          
               
1 Gatis Čakšs 120496 MSĢ 58,08 II A.Vaivads
2 Alans Ferbers 251295 Arkādija 55,48 II I.Eversone
3 Dainis Gorins 120196 MSĢ 51,69 III A.Vaivads
4 Artūrs Meirēns 010296 Valkas novads 48,78 III K.Pētersons
5 Mārtiņš Boževnieks 210995 Arkādija 42,37 I j. I.Eversone
6 Eduards Dundurs 241095 Arkādija 38,40 II j. I.Aperāne
7 Kristaps Abersons 260796 Kuldīga 38,19 II j. I.Stukule
8 Pēteris Lazdiņš 290396 Jēkabpils 36,50 II j. M.Osvalds
9 Krišs Mežiels 080896 Arkādija 34,96   I.Aperāne
               
    Šķēpa mešana junioriem   ( 1993.-94.dz.g.)   - 800 g          
               
1 Toms Rozenbergs 221193 Arkādija 56,45 II V.Eiduka,I.Eversone
2 Augusts Blekte 050693 Madona 52,08 III A.Krauklītis
3 Dāvis Kuks 180694 Arkādija 48,70 III I.Aperāne
               
  Šķēpa vīriešiem   - 800 g            
               
1 Ansis Brūns 290389 Ventspils 75,00 M V.Eiduka
2 Arvis Justs 010392 Arkādija 58,80 II V.Eiduka,I.Eversone
3 Toms Rozenbergs 221193 Arkādija 56,45 II V.Eiduka,I.Eversone
4 Edgars Rūtiņš 010590 Arkādija 52,30 III    
5 Augusts Blekte 050693 Madona 52,08 III A.Krauklītis
6 Artūrs Dreimanis 160892 Arkādija 50,55 III V.Eiduka,I.Eversone
7 Dāvis Kuks 180694 Arkādija 48,70 III I.Aperāne
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
N O L I K U M S
ZIEMAS ČEMPIONĀTAM ŠĶĒPA MEŠANĀ
1.Mērķis un uzdevums.
 Popularizēt un attīstīt šķēpa mešanu Latvijā.
   2. Sacensību vadība.
Sacensības organizē Latvijas Šķēpmetēju klubs, sadarbībā ar Latvijas Vieglatlētikas savienību..
Sacensību tiešā vadība uzticēta apstiprinātai tiesnešu kolēģijai. Galvenais tiesnesis    - Gatis Ratnieks
3. Laiks un vieta.
Sacensības notiek 2012.gada 10.martā, Rīgā, „Daugavas” stadionā.
Sacensību sākums plkst. 11.00
4. Sacensību dalībnieki.
Sacensībās drīkst piedalīties uzaicinātie šķēpa metēji (dalībnieku saraksts pielikumā).
                                             Rīka svars      Vīr.                   Siev.
B grupa     97./98.g. dz.                             600                     400
A grupa     95./96.g. dz.                             700                     500
Juniori       93./94.g. dz.                             800                     600
Pieaugušie                                               800                       600
Par dalībnieka veselības stāvokli un fizisko sagatavotību atbild komandas vadītājs, kurš piesaka dalībnieku sacensībām .
5. Apbalvošana
Pirmo triju vietu ieguvējus apbalvo ar diplomu un kausu. Speciālas balvas saņems 2 labāko rezultātu uzrādītāji.
6.Uzņemšanas nosacījumi.
Komandējuma izdevumus sedz pats sportists vai komandējošā organizācija.
Sacensību organizācijas izdevumus apmaksā organizatori.
7.Pieteikumi.
 Sportistu dalību sacensībām lūdzam apstiprināt vai atteikt. līdz 6.martam.
E-pasts: skepi@apollo.lv
Informācija: 67295589; 29212181
                                                                                Pielikums nolikumam:
 
“ B” vecuma grupa –                         Meitenes                                                                Zēni
                                                Šalme     Linda Luīze                          Griezītis Ričards
                                                Donāne  Laine                                     Gailums Patriks
                                                Priedīte Andrija                                  Roziņš Dagnis
                                                Vilcāne Agnese                                   Alksnis Raimonds
                                                Skurule Laura                                     Gindra    Sandris                                                  
                                                Laškova Evelīna                                 Groza Jāzeps
                                                Kaša Dita                                              Grebis Gints
                                                Krastiņa Madara                               Beļavnieks Krišjānis
                                                Peniķe    Santa                                     Velps Matīss
                                                Šarkune Laine                                     Bērziņš Kārlis
                                                Putilovska Beāte                                 Miķelsons Valdis
                                                Puriņa Linda
“ A” vecuma grupa –
                                                Kociņa   Anete                                     Čakšs Gatis
                                                Godļevska Linda                                 Ferbers Alans
                                                Putniņa Agnija                                    Meirēns Artūrs
                                                Glazirina Everita                                  Baranovskis Reinis
                                                Jēkabsone Signe                                  Abersons Kristaps                               
                                                ZaķeKrista Paula                                 Točonovs Rolands
                                                Antonoviča Aļona                               Gorins Dainis
                                                Bērza Linda                                          Jackančiks Andrejs            
                                                Zvejniece Luīze                                   Lazdiņš Pēteris
                                                Vanaga Dita                                        Lavrinovičs Artis
                                                Levicka Karīna                                   Ozoliņš Emīls
                                                Andžāne Beāte
Juniori                   
                                                                Sirmā     Katrīna                                  Grēns Mārcis
                                                                Pastare   Sanita                                    Strazdiņš Mārtiņš
                                                                Grantiņa  Laurita                                  Kuks Dāvis
                                                                Lasmane Sanita                                 Laķis Didzis
                                                                Morozjuka Anna                                 Išejevs Intars
                                                                Pavlovska Katrīna                              Rozenbergs Toms
                                                                Lomaga Laura                                    Grīva Jānis Svens
                                                                Paužole Rūta                                       Birkavs Dāvis
                                                                Balmane    Benita                                   Milzarājs Rūdolfs
                                                                Vidējā Melita                                       Sazoņenko Vasilijs
                                                                                                                                Bērziņš Gusts
                                                                                                                                Melnbārdis Kristaps
                                                                                                                                Blekte Augusts
 
Pieaugušie                                             Ozoliņa Sinta                                        Vasiļevskis Vadims
                                                                Mūze Līna                                            Sirmais Zigismunds
                                                                Palameika Madara                             Brūns Ansis
                                                                Grīva Gundega                                    Kovals Ainārs
                                                                Ikauniece Laura                                  Štrobinders Rolands
                                                                Kalnīte Una                                          Anškins Andis
                                                                Veidemane Iluta                                  Jelsmanis Lauris
                                                                Kočāne Arta                                        Strenga Arnolds
                                                                Grante    Anda                                      Zīverts Gints
                                                                Pucena   Rūta                                       Žviriņš Māris
                                                                                                                                Justs Arvis
                                                                                                                                Drava Jānis
                                                                                                                                Dreimanis Artūrs                                
 
                                                                               


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv