Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: Kurzemes kauss šķēpa mešanā

Norises laiks: No 2012-04-27 līdz 2012-04-27

Norises vieta: Kandava

Papildus informācija:

 

      Kurzemes kauss        
                   
      SACENSĪBU  REZULTĀTI      
                   
                27.04.2012.
                Kandavā  
                   
  Šķēpa mešana junioriem   ( 1993.-94.dz.g.)   - 800 g        
                   
1 Rozenbergs Toms 221193 Arkādija 59,50 II I.Eversone    
2 Milzarājs Rūdolfs 150593 Liepājas raj. 56,71 II U.Kugurs    
3 Ferbers  Alans 251295 Arkādija 54,61 II I.Eversone    
4 Kuks Dāvis 180694 Arkādija 49,98 III I.Aperāne,V.Stepanovs  
5 Andersons Rūdolfs 021194 Ventspils 46,83   J.Petrovičs,A.Kronbergs  
6 Dundurs Eduards 241095 Arkādija 45,37   I.Aperāne,V.Stepanovs  
7 Treilons Atis 1994 Kandava 41,19   A.Gross      
ā.k. Štāls Rihards 050992 Arkādija 28,15   I.Aperāne,V.Stepanovs  
                   
  Šķēpa mešana jauniešiem "A"grupa   ( 1995.-96.dz.g.)   - 700 g    
                   
1 Ferbers  Alans 251295 Arkādija 57,58 II I.Eversone    
2 Baranovskis Reinis 281095 Arkādija 48,70 III I.Eversone    
3 Tislackis Dmitrijs 130995 Ventspils 48,43 III S.Paipals-Šulcs  
4 Abersons Kristaps 260796 Kuldīga 46,01 III I.Stukule    
5 Boževnieks Mārtiņš 210995 Arkādija 44,64 I j. I.Eversone    
6 Guravskis Rūdolfs 280395 Arkādija 44,36 I j. I.Eversone    
7 Kleinbergs Ulvis 95 Kandava 43,25 I j.        
8 Mežiels Krišs Jānis 080896 Arkādija 40,45 I j. I.Aperāne,V.Stepanovs  
9 Dundurs Eduards 241095 Arkādija 40,22 I j. I.Aperāne,V.Stepanovs  
10 Kovaļevskis Anžejs 060396 Kandava 39,15 II j. E.Juhņēviča    
11 Gricmanis Matīss 1996 Kandava 37,36 II j. A.Gross      
12 Sēlezens Edgars 96 Kandava 32,72          
13 Bērziņš Gvido 96 Kandava 32,58          
                   
  Šķēpa mešana zēniem "B"grupa   ( 1997.-98.dz.g.)   - 600 g      
                   
1 Griezītis Ričards 010397 MSĢ 53,47 III A.Vaivads    
2 Alksnis Raimonds 1997 Talsu novads 50,93 III A.Jansons    
3 Roziņš Dagnis 300697 Jelgavas novads 49,06 III I.Roziņš      
4 Gindra Sandis 210597 Kuldīga 44,70 II j. I.Stukule    
5 Grebis Gints 080298 Ventspils 38,48 III j. J.Petrovičs,A.Kronbergs  
6 Streičs Rūdolfs Niklāvs 150297 Arkādija 37,61 III j. I.Aperāne,V.Stepanovs  
7 Plucis Emīls 1997 Štrobindera klubs 36,08 III j. M.Štrobinders    
8 Kleinbergs Ivo Dans 191097 Kandava 34,83   E.Juhņēviča    
9 Strikaitis Aleksandrs 1997 Štrobindera klubs 34,13   M.Štrobinders    
10 Tropiņš Uģis 1997 Talsu novads 33,21   J.Vīriņš      
11 Rūmnieks Fēlikss 100198 Ventspils 32,10   J.Petrovičs,A.Kronbergs  
12 Štoferts Arvis 1997 Kandava 32,01   A.Gross      
13 Kirhners Krišs 251197 Kandava 31,09   E.Juhņēviča    
14 Ūdris Dāvis 1997 Štrobindera klubs 31,07   M.Štrobinders    
15 Dreimanis Mārcis 1997 Talsu novads 30,20   A.Jansons    
16 Runtovs Edgars 080698 Kandava 29,86   E.Juhņēviča    
17 Dumbrovskis Adrians 1998 Kandava 28,93   A.Gross      
18 Bērsons Dāvis 1997 Kandava 28,78   A.Gross      
19 Delerts Viktors 1998 Kandava 28,28   A.Gross      
20 Einštāls Artis 1998 Talsu novads 25,88   J.Vīriņš      
21 Medelis Madars 130798 Kandava 24,70   E.Juhņēviča    
22 Šefanovskis Artūrs 240398 Ventspils 23,88   J.Petrovičs,A.Kronbergs  
                   
  Šķēpa mešana zēniem "C"grupa   ( 1999.-2000.dz.g.)   - 400 g      
                   
1 Gļauda Roberts 170499 Bauska 40,49 II j. R.Maķevics    
2 Bērziņš Kārlis 050999 Ventspils 40,26 II j. J.Petrovičs,A.Kronbergs  
3 Garoza Raivis 1999 Kandava 38,18 III j. A.Gross      
4 Baumanis Valts 1999 Kandava 36,83 III j. A.Gross      
5 Šefanovskis Kristians 2000 Ventspils 36,18 III j.        
6 Lavruhins Artjoms 180399 Arkādija 30,88 III j. I.Aperāne,V.Stepanovs  
7 Lācbergs Kārlis 290999 Ventspils 29,72   J.Petrovičs,A.Kronbergs  
8 Krautmanis Gints 210900 Kandava 28,04   E.Juhņēviča    
9 Pārups Mārcis Pauls 180899 Arkādija 25,54   I.Eversone    
10 Pušmucāns Jurģis 2000 Kandava 24,27   I.Matīss      
11 Suntažs Krišjānis 2000 Talsu novads 23,62   J.Vīriņš      
12 Kajaks Reinis 120599 Ventspils 23,52   J.Petrovičs,A.Kronbergs  
13 Laksbergs Miks 200999 Ventspils 22,82   J.Petrovičs,A.Kronbergs  
14 Kazaks Jānis 010600 Kandava 21,41   E.Juhņēviča    
15 Sams Kristaps 270499 Arkādija 21,04   I.Eversone    
16 Pļavarājs Kristaps 061199 Ventspils 18,16   J.Petrovičs,A.Kronbergs  
                   
  Šķēpa mešana zēniem  "D"grupa  ( 2001.dz.g. un jaunāki)   - 400 g  
                   
1 Skuruls Kristiāns 050201 Kuldīga 30,40 III j. I.Skurule    
2 Pelīte Mariss 2002 Kandava 24,81   A.Gross      
3 Megnis Kristers 231201 Kuldīga 22,48   I.Skurule    
4 Rūmnieks Krišjānis 2003 Kandava 18,63   A.Gross      
5 Jekovičs Artūrs 2003 Kandava 16,24   A.Gross      
6 Laksbergs Dāvis 170402 Ventspils 15,08   J.Petrovičs,A.Kronbergs  
7 Muska Miks 2003 Kandava 14,56   A.Gross      
8 Sasniks Raivo 2002 Kandava 14,45   A.Gross      
9 Beķeris Roberts 2002 Kandava 13,64   A.Gross      
10 Zutis Andrejs 2003 Kandava 11,32          
                   
  Šķēpa mešana juniorēm   ( 1993.-94.dz.g.)   - 600 g        
                   
1 Jēkabsone Signe 290395 Ventspils 44,05 I M.Alaine    
2 Rūtenberga Ilze 93 Arkādija 33,16 III I.Aperāne    
3 Morozjuka Anna 190294 Ventspils 32,14 III M.Alaine    
4 Bernšteina Anna 180994 Ventspils 24,49   S.Paipals-Šulcs  
                   
                   
                   
  Šķēpa mešana jaunietēm "A"grupa   ( 1995.-96.dz.g.)   - 500 g      
                   
1 Godļevska Linda 231096 Ventspils 40,09   M.Alaine    
2 Zvejniece Luīze 100795 Arkādija 39,60   I.Eversone    
3 Antonoviča Aļona 060295 Arkādija 37,95   I.Aperāne,V.Stepanovs  
4 Putniņa Agnija 150296 Kuldīga 37,19   I.Stukule    
5 Balode Balande Kitija 1995 Kandava 36,65   A.Gross      
6 Kļava Elvīra 010796 Kandava 23,04   E.Juhņēviča    
7 Baumane Monta 280996 Kandava 19,24          
                   
                   
  Šķēpa mešana meitenēm "B"grupa   ( 1997.-98.dz.g.)   - 400 g      
                   
1 Priedīte Andrija 060197 MSĢ 44,19 II A.Vaivads    
2 Skurule Laura 220697 Kuldīga 43,20 II I.Stukule    
3 Bērziņa Tīna 180697 Ventspils 31,10 I j. J.Petrovičs,A.Kronbergs  
4 Putilovska Beāte 1997 Kandava 30,75 I j. A.Gross      
5 Peniķe Santa 1998 Talsu novads 30,49 I j. A.Jansons    
6 Žuravļova Anastasija 060698 Ventspils 30,02 I j. M.Alaine    
7 Travkina Anastasija 291198 Ventspils 29,02 II j. M.Alaine    
8 Dmitrijeva Anžela 230998 Ventspils 23,16 III j. M.Alaine    
9 Nikolajeva Sņežana 121198 Ventspils 18,82   M.Alaine    
10 Lindemane Lolita 100398 Kandava 17,08   E.Juhņēviča    
11 Bīne Evita 241098 Arkādija 13,78   I.Eversone    
                   
                   
  Šķēpa mešana meitenēm "C"grupa   ( 1999.-2000.dz.g.)   - 400 g    
                   
1 Roziņa Liene 080699 Jelgavas novads 38,91 II I.Roziņš      
2 Zacmane Kristiāna 200599 VK " Olimps"  32,28 I j. M.Zacmanis    
3 Jakobsone Līva 061099 Kuldīga 30,22 I j. I.Stukule    
4 Jankovska Monta 231100 Kuldīga 26,76 II j. I.Stukule    
5 Fezenberga Daina 1999 Kandava 21,39 III j. I.Matīss      
6 Grauzermane Dana 1999 Kandava 21,20 III j. I.Matīss      
                   
                   
  Šķēpa mešana meitenēm  "D"grupa  ( 2001.dz.g.un jaunākas)   - 400 g  
                   
1 Ņečiporuka Petra 021001 Kuldīga 19,77   I.Skurule    
2 Ansone Annija Paula 211101 Kuldīga 17,16   I.Skurule    
3 Stepiņa Ieva 2002 Kandava 17,12   I.Matīss      
4 Krastiņa Elza 110101 Arkādija 15,73   I.Aperāne    
5 Gūtmane Emīlija 170101 Ventspils 14,20   M.Alaine    
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

N O L I K U M S

KURZEMES KAUSA IZCĪŅAI ŠĶĒPA MEŠANĀ

 1.Mērķis un uzdevums.

Popularizēt un attīstīt šķēpa mešanu Latvijā.

 2. Sacensību vadība.

 Sacensības organizē un vada Latvijas Šķēpmetēju klubs/LŠK/ sadarbībā ar Kandavas novada sporta skolu /KNSS/.

  Sacensību tiešā vadība uzticēta apstiprinātai tiesnešu kolēģijai.

 Galvenais tiesnesis    -  Andrejs Gross.

 3. Laiks un vieta.

 Sacensības notiek 2012.gada 27. aprīlī  Kandavā, Valteru ielā 6.

 Kandavas tehnikuma stadionā, Saules ielā 9.

 Sacensību sākums plkst. 11.00.

 4. Sacensību dalībnieki.

 Dalībnieku skaits neierobežots.

                                              Rīka svars      Vīr.                   Siev.

 

D grupa        2001.g.dz. un jaunāki                          400                         400

C grupa         99./2000.g. dz.                                    400                        400

 B grupa         97./98.g. dz.                                        600                       400

   A grupa       95./96.g. dz.                                        700                       500

 Juniori       93./94.g. dz.                                            800                       600

 Par dalībnieka veselības stāvokli un fizisko sagatavotību atbild komandas vadītājs, kurš piesaka dalībnieku sacensībām.

 5. Apbalvošana

 Pirmo triju vietu ieguvējus apbalvo ar LŠK kausu un diplomu.

 6.Uzņemšanas  un finanšu nosacījumi.

 Komandējuma izdevumus sedz pats sportists vai komandējošā organizācija.

 Stadiona īri nodrošina KNSS. Sacensību organizācijas izdevumus : tiesnešu darba apmaksu un apbalvošanas izdevumus sedz LŠK.

 

 

 

7.Pieteikumi.

 

Pieteikumi sacensībām jāiesūta līdz 24.aprīlim.

 

e-pasts:  skepi@apollo.lv

 

Informācija: 67295589; 29212181, 29436217


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv