Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: Olimpiskā čempiona J.Lūša kausu izcīņa

Norises laiks: No 2012-06-15 līdz 2012-06-15

Norises vieta: Bauska

Papildus informācija:

 

Olimpiskā čempiona  Jāņa Lūša kausu izcīņa











  SACENSĪBU  REZULTĀTI







       
              Bauska  
              15.06.2012.  
                 
Šķēpa mešana meitenēm  "D"grupa  ( 2001.dz.g.un jaunākas)   - 400 g
                 
  1. Majauskaite Meda 190301 Kauņa 30.38 I j. V.L.Maleckiai  
  2. Chudobaite Skaiste 071001 Kauņa 24.18 III j. R.Ramanauskaite
  3. Ponciusa Estere 2002 Smiltene 21.95 III j. G.Markss  
  4. Ņečiporuka Petra 021001 Kuldīga 20.50 III j. I.Skurule  
  5. Ansone Annija Paula 211101 Kuldīga 18.78   I.Skurule  
  6. Krastiņa Elza 110101 Arkādija 18.20   I.Aperāne  
  7. Vanaga Aiga 2001 Izvalta 13.24   J.Gribule  
                 
                 
Šķēpa mešana zēniem  "D"grupa  ( 2001.dz.g. un jaunāki)   - 400 g
                 
  1. Skuruls Kristiāns 050201 Kuldīga 34.55 III j. I.Skurule  
  2. Knodze Krišjānis 280901 Jēkabpils 26.32   J.Knodze  
  3. Jegorovs Toms 2001 Bauska 24.25   R.Maķevics  
  4. Kalniņš Toms 2002 Smiltene 24.25   G.Markss  
  5. Pujiņš Matīss-Andris 2002 Izvalta 24.21   J.Gribule  
  6. Seinass Filips 180303 Limbažu/Salacgr. 21.70   G.Teko,A.Rozenbergs
  7. Šalmis Niks Gustavs 251102 Limbažu/Salacgr. 21.21   G.Teko,A.Rozenbergs
  8. Jansons Jānis 2001 Smiltene 19.82   G.Markss  
  9. Janušauskis E. 10602 Bauska 18.10      
                 
Šķēpa mešana meitenēm "C"grupa   ( 1999.-2000.dz.g.)   - 400 g
                 
  1. Roziņa Liene 080699 Jelgava 40,63 II I.Roziņš  
  2. Makarevičiūte Ugne 030200 Kauņa 36,19 III V.L.Maleckiai  
  3. Jakobsone Līva 061099 Kuldīga 30,65 I j. I.Stukule  
  4. Straukaite Gabriele 300599 Kauņa 27,56 II j. T.Nekrošaite  
  5. Jankovska Monta 231100 Kuldīga 25,43 II j. I.Stukule  
  6. Peipiņa Paula 2000 Izvalta 25,07 II j. J.Gribule  
  7. Pildava Anna 010500 Arkādija 23,10 III j. I.Aperāne  
  8. Bumbure Daniela 120899 Madona 22,83 III j. A.Krauklīte  
  9. Kalniņa Ance 220499 Viesīte 22,49 III j. G.Klibiķe  
  10. Karele Emma 230300 Kuldīga 21,33 III j. I.Stukule  
  11. Martuševica Agate 020599 Bauska 20,99 III j. A.Indriksone  
  12. Kincāne Karīna 2000 Izvalta 20,50 III j. J.Gribule  
  13. Gruntiņa Amanda Krista 070200 Kuldīga 19,77   I.Skurule  
  14 Knodze Anna Līva 130400 Jēkabpils 15,79   J.Knodze  
  15. Ķirķele Elīna 090699 Bauska 15,46   A.Indriksone  
                 
Šķēpa mešana zēniem "C"grupa   ( 1999.-2000.dz.g.)   - 400 g
                 
  1. Jaunpujens Kristaps 060699 Vecumnieki 46.32 II j. I.Zilgalvis  
  2. Gļauda Roberts 1999 Bauska 44.98 II j. R.Maķevics  
  3. Šefanovskis Kristians 310300 Ventspils 44.87 II j. J.Petrovičs,A.Kronbergs
  4. Velps Matīss 1999 Smiltene 43.99 II j. G.Markss  
  5. Lācbergs Kārlis 290999 Ventspils 38,70 III j. J.Petrovičs,A.Kronbergs
  6. Garoza Raivis 110399 Kandava 36.79 III j. A.Gross  
  7. Kļaviņš Emīls 160799 Aizkraukle 34.22 III j. I.Vītola  
  8. Cišs Aigars 070799 Viesīte 32.64 III j. G.Klibiķe  
  9. Ludas Lučkauskas 50699 Kauņa 32.12 III j.    
  10. Vēvers Roberts 040199 Aizkraukle 31.74 III j. A.Jegorova  
  11. Šodnaks Edgars 070199 Madona 31.15 III j. A.Krauklīte  
  12. Pavlovičs Pēteris 300499 Aizkraukle 30.48 III j. Z.Karols  
  13. Lavruhins Artjoms 180399 Arkādija 29.30   I.Aperāne,V.Stepanovs
  14. Baumanis Valts 260799 Kandava 29.07   A.Gross  
  15. Leonas Vjačeslavs 2000 Izvalta 28.32   J.Gribule  
  16. Zastupņēvičs Artūrs 240400 Aizkraukle 27.83   Z.Karols  
  17. Samauskis Niks 020499 Kuldīga 27.10   I.Stukule  
  18. Rasa Krišjānis 300999 Arkādija 26.62   I.Eversone  
  19. Pārups Mārcis 210999 Arkādija 25.52   Eversone  
  20. Špons Raivis 170500 Limb./Salacgr. 24.84      
  21. Ladusāns Haralds 300899 Bauska 24.66   R.Maķevics  
  22. Vaivads Rihards 061000 Aizkraukle 22.81   I.Vītola  
  23. Pļavarājs Kristaps 061199 Ventspils 22.12   J.Petrovičs,A.Kronbergs
  24. Redīzs Ervīns 200600 Kuldīga 18.70   I.Skurule  
                 
                 
Šķēpa mešana zēniem "B"grupa   ( 1997.-98.dz.g.)   - 600 g
                 
  1. Griezītis Ričards 010397 MSĢ 60,66 II A.Vaivads  
  2. Gailums Patriks 100598 Arkādija 56,36 II I.Eversone  
  3. Liegus Paulius 270697 Kauņa 50,10 III V.L.Maleckiai  
  4. Gindra Sandis 210597 Kuldīga 50,03 III I.Stukule  
  5. Dagnis Roziņš 300697 Jelgavas novads 48,58 III I.Roziņš  
  6. Miķelsons Valdis 100598 Jelgavsa novads 48,58 III L.Nagle  
  7. Alksnis Raimonds 1997 Talsu novads 46,75 I j. A.Jansons  
  8. Morkūnas Marius 300697 Kauņa 46,65 I j. I.Jakubaityte  
  9. Groza Jāzeps 1997 Smiltene 45,72 I j. G.Markss  
  10. Grebis Gints 080298 Ventspils 45,60 I j. J.Petrovičs,A.Kronbergs
  11. Streičs Rūdolfs Niklāvs 150297 Arkādija 45,46 I j. I.Aperāne,V.Stepanovs
  12. Beļaunieks Krišjānis 100798 Madona 44,26 II j. L.Līcīte  
  13. Drebutis Povilas 051197 Kauņa 40,61 III j. V.L.Maleckiai  
  14. Plucis Emīls 1997 Štrobindera klubs 40,44 III j. M.Štrobinders  
  15. Oskerko Niks 1997 Talsu novads 39,24 III j. A.Jansons  
  16. Rūmnieks Fēlikss 100198 Ventspils 37,53 III j. J.Petrovičs,A.Kronbergs
  17. Išējevs Rolands 1997 Smiltene 35,81 III j. G.Markss  
  18. Bojārs Juris 130397 Bauska 33,05   V.Zariņš  
  19. Šostakovičs Ritvars 250597 Bauska 32,89   V.Zariņš  
  20. Ūdris Dāvis 1997 Štrobindera klubs 32,84   M.Štrobinders  
  21. Kleinbergs Ivo 191097 Kandava 32,23   E.Juhņēviča  
  22. Strikaitis Aleksandrs 1997 Štrobindera klubs 31,96   M.Štrobinders  
  23. Šefanovskis Artūrs 240398 Ventspils 30,38   J.Petrovičs,A.Kronbergs
  24. Matulis Roberts 300697 Arkādija 30,34   I.Aperāne  
  25. Bērsons Dāvis 100897 Kandava 28,77   A.Gross  
  26. Valeiņa Edvards 230297 Arkādija 27,87   I.Eversone  
  27. Remess Viesturs 030298 Bauska 25,99   A.Indriksone  
  28. Kļavinskis Rinalds 150998 Viesīte 24,51   T.Donāne  
  29. Bergs Aksels 251298 Ventspils 24,21   B.Romanovska
                 
                 
Šķēpa mešana meitenēm "B"grupa   ( 1997.-98.dz.g.)   - 400 g
                 
  1. Priedīte Andrija 060197 MSĢ 46.34 I A.Vaivads  
  2. Vilcāne Agnese 061197 Aizkraukle 43.20 II I.Lulle  
  3. Skurule Laura 220697 Kuldīga 42.14 II I.Stukule  
  4. Daunoraite Greta 051197 Kauņa 38.64 II V.L.Maleckiai  
  5. Laškova Evelīna 020697 Kuldīga 36.94 III I.Stukule  
  6. Narkevičiūte Karolina 171097 Kauņa 36.85 III R.Ramanauskaite
  7. Šalme Linda Luīze 270698 Limb./Salacgr. 36.30 III G.Teko  
  8. Žuravļova Anastasija 060698 Ventspils 32.05 I j. M.Alaine  
  9. Kirvelaityte Eivina 280398 Kauņa 31.42 I j. R.Ramanauskaite
  10. Peniķe Santa 1998 Talsu novads 30.50 I j. A.Jansons  
  11. Kunickaite Kamile 250597 Kauņa 29.85 II j. I.Jakubaityte  
  12. Travkina Anastasija 291198 Ventspils 28.52 II j. M.Alaine  
  13. Ivanova Anželika 230698 Ventspils 23.97 III j. M.Alaine  
  14. Nikolajeva Sņežana 121198 Ventspils 22.68 III j. M.Alaine  
  15. Bīne Evita 241098 Arkādija 21.16 III j. I.Eversone  
  16. Dmitrijeva Anžela 230998 Ventspils 21.15 III j. M.Alaine  
  17. Šimkūne Evija 171198 Viesīte 20.36 III j. T.Donāne  
  18. Koļesova Diāna 231297 Bauska 18.85   A.Indriksone  
  19. Meijere Anete 110898 Ventspils 18.83   B.Romanovska
  20. Kairone Dagnija 281298 Bauska 18.80   A.Indriksone  
  21. Mardanova Anna 210498 Ventspils 16.15   M.Alaine  
                 
Šķēpa mešana jauniešiem "A"grupa   ( 1995.-96.dz.g.)   - 700 g
                 
  1. Čakšs Gatis 130695 MSĢ 71.86 I A.Vaivads  
  2. Ferbers  Alans 251295 Arkādija 63.25 I I.Eversone  
  3. Jonas Merkys 230695 Kauņa 59.13 II    
  4. Točonovs Rolands 110295 Limb./Salacgr. 52.46 III G.Teko  
  5. Gorins Dainis 200196 MSĢ 48.98 III A.Vaivads  
  6. Dundurs Eduards 241095 Arkādija 48.40 III I.Aperāne,V.Stepanovs
  7. Ozoliņš Emīls 250195 Madona 47.72 III A.Krauklīte  
  8. Mednieks Mārtiņš 240395 Ventspils 44.60 I j. A.Dogadovs  
  9. Skopāns Daniels 011295 Arkādija 43.91 I j. I.Aperāne  
  10. Abersons Kristaps 260796 Kuldīga 42.93 I j. I.Stukule  
  11. Miļkevičs Kristaps 90796 Aizkraukle 42.20 I j. Z.Karols  
  12. Kleinbergs Ulvis 30495 Kandava 41.72 I j. A.Gross  
 

13.

14.

Boževnieks Mārtiņš

Sakne Jānis

210995

070795

Arkādija

Ventspils

41.20

40,68

I j.

I j.

I.Eversone

B.Romanovska

 

 

 

 

15. Mežiels Krišs Jānis 080896 Arkādija 38.33 II j. I.Aperāne,V.Stepanovs
 

16.

17.

Ozoliņš Nils

Lurins Aleksis

240396

260396

Ventspils

Ventspils

37.47

36,76

II j.

II j.

A.Dogadovs

A.Dogadovs

 
  18.. Selezens Edgars 1996 Kandava 34.40 III j. A.Gross  
  19. Gricmanis Matīss 110496 Kandava 32.84 III j. A.Gross  
  20. Vitka Ingars 240996 Ventspils 30.77 III j. A.Dogadovs  
                 
                 
Šķēpa mešana jaunietēm "A"grupa   ( 1995.-96.dz.g.)   - 500 g
                 
  1. Zaķe Krista Paula 181095 Kuldīga 41.23   I.Stukule  
  2. Godļevska Linda 231096 Ventspils 40.56   M.Alaine  
  3. Putniņa Agnija 150296 Kuldīga 37.99   I.Stukule  
  4. Antonoviča Aļona 060295 Arkādija 35.85   I.Aperāne,V.Stepanovs
  5. Glazīrina Everita 221296 Aizkraukle 34.54   Z.Karols  
  6. Kurcenbauma Agnese Sandija 130495 Arkādija 26.60   I.Eversone  
                 
                 
Šķēpa mešana juniorēm   ( 1993.-94.dz.g.)   - 600 g
                 
  1. Sirmā Katrīna 310394 Arkādija 47.27 I V.Eiduka, I.Eversone
  2. Lasmane Sanita 051194 Ventspils 38.73 II B.Romanovska
  3. Pavlovska Katrīna 080794 Arkādija 36.55 II I.Aperāne,V.Stepanovs
  4. Morozjuka Anna 190294 Ventspils 34.98 III M.Alaine  
                 
                 
Šķēpa mešana junioriem   ( 1993.-94.dz.g.)   - 800 g
                 
  1. Išejevs Intars 1993 Smiltene 74.83 M G.Markss  
  2. Čakšs Gatis 130695 MSĢ 63.86 I A.Vaivads  
  3. Grēns Mārcis 070194 MSĢ 63.61 I A.Vaivads  
  4. Grīva Jānis Svens 230493 Ventspils 59.18 II M.Grīva  
  5. Rozenbergs Toms 221193 Arkādija 55.30 II I.Eversone  
  6. Tomsons Emīls 210493 Aizkraukle 45.27   A.Jegorova  
  7. Dāvids Roberts 110294 Ventspils 42.44   A.Dogadovs  
  8. Andersons Rūdolfs 021194 Ventspils 41.39   J.Petrovičs,A.Kronbergs
                 
                 
Šķēpa mešana sievietēm     - 600 g
                 
  1. Ozoliņa-Kovala Sinta 160287 Ventspils 60.70 LM V.Eiduka  
  2. Jakubaityte Indre 240176 Kauņa 56.88 M T.Nekrošaite  
  3. Palameika Madara 180687 Ventspils 56.76 M G.Palameiks  
  4. Mūze Līna 041292 Smiltene 56.50 M A.Vaivads  
  5. Ščiukauskaite Ieva 030290 Kauņa 53.21 MK T.Nekrošaite  
  6. Grīva Gundega 080491 Ventspils 50.24 MK M.Grīva  
  7. Kalnīte Una 030691 Smiltene 46.20 I I.Aperāne,G.Markss
  8. Barvičute Viktorija 260189 Kauņa 44.87 I D.Juršiene  
  9. Sirmā Katrīna 310394 Arkādija 43.78 I V.Eiduka  
                 
                 
Šķēpa mešana vīriešiem    - 800 g
                 
  1. Kovals Ainārs 211181 Vecumnieki 83.89 LM V.Eiduka  
  2. Štrobinders Rolands 140492 Talsi 75.75 M G.Palameiks  
  3. Sirmais Zigismunds 060592 Arkādija 75.29 M V.Eiduka  
  4. Išejevs Intars 1993 Smiltene 72.39 MK G.Markss  
  5. Strenga Arnolds 020392 Arkādija 68.85 MK I.Aperāne  
  6. Lučkauskas Nerijus 100191 Kauņa 63.70 I T.Nekrošaite,T.Intas
  7. Drava Jānis 180390 Arkādija 62.47 I I.Aperāne  
  8. Grēns Mārcis 070194 MSĢ 60.64 II A.Vaivads  
  9. Nekrošas Aivaras 250192 Kauņa 56.69 II T.Nekrošaite  
  10. Tomas Kirielius 100689 Kauņa 55.68 II    
    Brūns Ansis 290389 Ventspils bez.rez.   V.Eiduka  
                 
       
Saskaņots:                                                                                                            Apstiprināts:
Bauskas novada domes priekšsēdētājs                                                         Latvijas Šķēpmetēju kluba prezidents
Valdis Veips                                                                                                         Gints Palameiks
2012.gada ­­­­­­­24.maijā                                                                2012.gada 24.maijā
 
N O L I K U M S
OLIMPISKĀ ČEMPIONA
JĀŅA LŪŠA KAUSA IZCĪŅAI
ŠĶĒPA MEŠANĀ
 
1.Mērķis un uzdevums.
Popularizēt un attīstīt šķēpa mešanu Latvijā.
 
2.Sacensību vadība.
Sacensības organizē Latvijas Šķēpmetēju klubs(LŠK) sadarbībā ar Bauskas novada domi.Tiešā sacensību vadība uzticēta apstiprinātai tiesnešu kolēģijai.
 
3.Laiks un vieta.
2012.gada 15.jūnijā,Bauskas stadionā, Pilskalna ielā 26
Sacensību sākums plkst.10.30.
 
4.Sacensību dalībnieki.
Rīku svari
Grupa                                      Vīr.                   Siev.
D grupa 01./02.g.dz.                            400g                       400g
C grupa 99./00.g.dz.                            400g                       400g
B grupa 97./98.g.dz.                            600g                       400g
A grupa 95./96.g.dz.                            700g                       500g
Juniori 93./94.g.dz.                              800g                       600g
Pieaugušie 92.g.dz. un vec.                 800g                       600g
Sacensību dalībnieku skaits neierobežots.
Par sacensību dalībnieka veselības stāvokli un fizisko sagatavotību atbild komandas vadītājs vai pats sportists, kurš piesaka dalībnieku sacensībām.
 
6.Apbalvošana.
Pirmo triju vietu ieguvējus apbalvo ar diplomu, kausu un balvu.
 
7.Uzņemšanas nosacījumi.
Ceļa izdevumus sedz pats sportists vai komandējošā organizācija.
Pusdienas sacensību dienā un naktsmītnes (pēc vajadzības, savlaicīgi piesakoties)
apmaksā LŠK.
Sacensību organizācijas izdevumus: sporta bāzes īri nodrošina Bauskas novada dome,
tiesnešu darba apmaksu un apbalvošanas izdevumus sedz LŠK.
 
8.Pieteikumi.
Pieteikumi līdz 12.jūnijam plkst.12.00
Tel. 67295589, e-pasts: www.skepi@apollo.lv
 

 

       

 

 

 

 


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv