Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: Bumbiņas mešanas sacensības zonās.

Norises laiks: No 2012-10-01 līdz 2012-10-07

Norises vieta: Latvija

Papildus informācija:

 

             
  B grupas zēni (1997.-1998.g.dz.)        
             
1 Dagnis Roziņš   Vircavas vidusskolas Platones filiāle 79,72 D.Roziņš  
2 Artis Einštāls 1998 Talsi 79,71    
3 Edgars Ziņģis 20.01.1997. KnSS 77,21 Brūveris  
4 Jasaitis Jānis  1997 Skrīveri 76,20    
5 Edgars Selezens 1996 Kandavas nBJSS 74,82 Gross  
6 Niks Ramanis 1997 Grundzāles psk. 74,65    
7 Valdis Miķelsons   JVĢ 73,01 A.   Anškins  
8 Elvis Bekmanis 23.10.1998. Liepājas SSS/Aizpute 72,74 Lauva  
9 Jāzeps Groza 1997 71,45    
10 Kristaps Kairišs 1997 Vilgāles pamatskola 70,90 Špiguns  
11 Linards Švābe 1998 Vilgāles pamatskola 70,89 Špiguns  
12 Emīls Pašulis   Jaunpils vidusskola 70,80    
13 Kvitka Raivis 1997 Tilžas vsk. 70,20 J.T.Jēkabsons  
14 Šmigs Edijs 1997 Tilžas int. psk.  68,85 A.Dokāns  
15 Sandis Brūveris   Staļģenes vidusskola 68,69 E.Čakša  
16 Arvis Štoferts 10.03.1997. Kandavas nBJSS 68,68 Gross  
17 Dāvis Bērsons 10.08.1997. Kandavas nBJSS 68,46 Gross  
18 Gavars Lauris 1997 Vārkavas vsk. 68,22 S.Stankevičs  
19 Sandis Gindra 21.05.1997. KnSS 67,32 Stukule  
20 Malnačs Visvars 1997 Daugavpils BJSS 67,27 J.Petrovskis  
21 Salmanis Uvis  1997 Skrīveri 66,67    
22 Emīls Plucis 1997 Talsi 65,80    
23 Sergejs Kupris   Staļģenes vidusskola 65,60 E.Čakša  
24 Balodis Mariss 1998 Nereta 65,36    
25 Elvis Fridrihsons 1997 Bilskas psk. 65,19    
26 Burakovskis Vaclavs 1997 Daugavpils BJSS 64,09 J.Petrovskis  
27 Aleksandrs Strikaitis 1997 Talsi 63,72    
28 Mihails Plotiņš   Jelgavas 6.vsk 63,43 V.Minalta  
29 Salvis Bičelis   Aizupes pamatskola 62,66 R.Bergmane  
30 Daniels Straups   Elejas vidusskola 62,56 S.Avota  
31 Ervīns Purmalis 1997 SCV 62,50    
32 Zdanovičs Dairis 1997 Krišjāņu psk. 61,90 L.Socka  
33 Strokšs Adrians 1997 Tilžas int. psk.  61,90 A.Dokāns  
34 Aņisimovs Rihards 1997 Skrīveri 61,85    
35 Mihails Knuplis   Aizupes pamatskola 61,63 R.Bergmane  
36 Adrians Dumbrovskis 03.03.1998. Kandavas nBJSS 61,19 Gross  
37 Prekels Andris 1998 Daugavpils BJSS 60,97 J.Petrovskis  
38 Dāvis Vikmanis 1997 SCV 60,40    
39 Uldis Bundzinieks 1998 Jaunpiebalgas vsk. 60,35    
40 Jānis Knuplis   Aizupes pamatskola 60,06 R.Bergmane  
41 Dāvis Ūdris 1997 Talsi 59,20    
42 Krists Priedītis    Bauskas BJSS 59,1 R.Maķevics  
43 Endijs Matulēns   Bauskas BJSS 59,10 R.Maķevics  
44 Pojasņikovs Lauris  1998 Aizkraukle 59,01    
45 Vilis Polmanis   Aizupes pamatskola 58,53 R.Bergmane  
46 Korsišs Valdis 1998 Vārkavas vsk. 58,40 S.Stankevičs  
47 Ņikitins Aivars 1997 Viesīte 58,29    
48 Ričards Prauliņš 1997 Vilgāles pamatskola 56,83 Špiguns  
49 Artūrs Golovko   Elejas vidusskola 56,68 S.Avota  
50 Viktors Delerts 01.04.1998. Kandavas nBJSS 56,50 Gross  
51 Sandijs Puķīte 1997 SCV 56,13    
52 Rūdolfs Paeglis 1997 SCV 56,03    
53 Sparāns Arnolds 1997 Vārkavas vsk. 55,86 S.Stankevičs  
54 Bērtulsons Arnis 1998 Balvu amatn. vsk. 55,72 I.Cunska  
55 Zahars Oļegs 1997 Jaunjelgava 55,66    
56 Emīls Markuss Drulle 1998 Jaunpiebalgas vsk. 55,40    
57 Vladislavs Stasivs   Staļģenes vidusskola 55,30 E.Čakša  
58 Sidorovs Artūrs 1997 Tilžas int. psk.  54,52 A.Dokāns  
59 Deniss Koltašovs 1997 Jaunpiebalgas vsk. 54,27    
60 Valters Zakss Salputra   Jelgavas 4.vsk. 54,23 D.Dombrovska-Baškirova  
61 Elvis Raivo Dabiņš 24.02.1998. Kazdangas pamatskola 53,80 Ozola  
62 Dāvids Bērtiņš 1998 Grundzāles psk. 53,68    
63 Censonis Valts  1998 Jaunjelgava 53,22    
64 Elvis Markss 1997 SCV 53,2    
65 Neilands Ervīns  1998 Jaunjelgava 53,17    
66 Andris Krūmiņš 1997 Jaunpiebalgas vsk. 53,14    
67 Spuriņš Arvis 1997 Vārkavas vsk. 53,11 S.Stankevičs  
68 Edvards Bernāns 1998 Talsi 53,02    
69 Kļavinskis Rinalds 1998 Viesīte 53,00    
70 Artūrs Butka 1997 Variņu psk. 52,54    
71 Zālītis Jānis  1998 Jaunjelgava 52,52    
72 Dāvis Švarcs   Staļģenes vidusskola 51,88 E.Čakša  
73 Roberts Aubēns 1998 Grundzāles psk. 51,71    
74 Bulatovs Alvis 1998 Vārkavas vsk. 51,69 E.Vaivods  
75 Mednis Oskars 1997 Vārkavas vsk. 51,57 E.Vaivods  
76 Sandis Bērziņš 1997 Talsi 51,45    
77 Plots Niks 1998 Vārkavas vsk. 50,68 S.Stankevičs  
78 Cimdiņš Elmārs 1998 Vārkavas vsk. 50,47 E.Vaivods  
79 Mārtuševs Kristiāns 1998 Eglaines psk. 49,97 A.Rakstiņš   
80 Ustinovs Aleksejs 1997 Vārkavas vsk. 49,70 S.Stankevičs  
81 Šeinovs Armands 1997 Riebiņu vsk. 49,68 M.Pokšāne  
82 Edijs Beļajevs 06.04.1998. Kazdangas pamatskola 49,04 Ozola  
83 Sandis Linds   Aizupes pamatskola 49,04 R.Bergmane  
84 Bērzkalns Valts  1997 Jaunjelgava 48,68    
85 Eduards Veģeris 1998 SCV 48,32    
86 Meluškāns Raivis 1997 Riebiņu vsk. 48,25 M.Pokšāne  
87 Rolands Išejevs 1997 48,04    
88 Maikls Jevsjukovs   Bauskas BJSS 46,98 R. Maķevics  
89 Počs Andris 1998 Dekšāru psk. 46,27 A.Strods  
90 Valainis Uldis 1998 Vārkavas vsk. 46,10 E.Vaivods  
91 Edgars Alksnis 1997 SCV 46,05    
92 Vilnis Mežeckis 05.05.1997. Kandavas nBJSS 46,01 Gross  
93 Kristiāns Kurpnieks 1997 Variņu psk. 45,97    
94 Deniss Ustinovs   Jelgavas 6.vsk. 44,56 V.Minalta  
95 Emīls Šteins 01.02.1998. Kazdangas pamatskola 44,47 Ozola  
96 Vanags Raivis 1998 Vārkavas vsk. 44,28 E.Vaivods  
97 Pūga Ēriks 1998 Vārkavas vsk. 43,62 S.Stankevičs  
98 Vilcāns Arvis 1998 Vārkavas vsk. 43,45 E.Vaivods  
99 Maculevičs Adrians 1998 Vārkavas vsk. 42,05 E.Vaivods  
100 Jānis Guņko 1998 Jaunpiebalgas vsk. 41,71    
101 Naglis Lauris Nils 1997 Krišjāņu psk. 40,90 L.Socka  
102 Pujiņš Endijs 1998 Vārkavas vsk. 40,59 E.Vaivods  
103 Niks Tamsons 11.11.1998. Kazdangas pamatskola 38,76 Ozola  
104 Madars Švēde 1997 Variņu psk. 32,89    
105 Lauris Mazjānis 1997 Variņu psk. 29,89    
             
             
  C grupas zēni (1999.-2000.g.dz.)        
             
             
1 Kiršteins Miks  1999 Skrīveri 68,74    
2 Helvijs Bērziņš 1999 Talsi 65,70    
3 Matīss Velps 1999 Smiltenes ģimnāzija 64,80    
4 Roberts Gļauda   Bauskas BJSS 63,10 R.Maķevics  
5 Tišonoks Arvis  1999 Aizkraukle 60,08    
6 Andrejs Kostjuks   Jelgavas 6.vsk. 58,90 V.Minalta  
7 Renārs Buka   Bauskas BJSS 57,60 R.Maķevics  
8 Antons Agonins   Jelgavas 6.vsk. 55,90 V.Minalta  
9 Emīls Ozoliņš 1999 Grundzāles psk. 55,14    
10 Vanags Armands 2000 Jaunjelgava 53,88    
11 Raivis Garoza 11.03.1999. Kandavas nBJSS 53,80 Gross  
12 Korkls Alens 1999 Tilžas vsk. 53,79 J.T.Jēkabsons  
13 Renārs Kārkls   Aizupes pam.sk. 53,70 R.Bergmane  
14 Kristers Vēzis 11.01.1999. Kuldīgas MHZvsk 52,61 Blumbergs  
15 Ronalds Strods   Vircavas vidusskolas Platones filiāle 52,60 D.Roziņš  
16 Niks Samauskis 02.04.1999. Kuldīgas nSS 52,56 Stukule  
17 Ivo Minkevičs   Jelgavas 4.vsk. 52,55 D.Dombrovska-Baškirova  
18 Lisicins Kristaps 2000 Riebiņu vsk. 52,45 M.Pokšāne  
19 Mareks Kaļinko   Vircavas vidusskolas Platones filiāle 52,40 D.Roziņš  
20 Miks Vīķis   Jelgavas 4.pam.sk. 52,30 I.Anzenava  
21 Krastiņš Aivis 1999 Balvu Valsts ģimn. 52,22 I.Kairišs  
22 Kvitka Andis 1999 Tilžas vsk. 52,13 J.T.Jēkabsons  
23 Romāns Vedze   Jelgavas nov.sporta centrs 52,05 L.Nagle  
24 Madars Pūpols 31.05.1999. Liepājas raj.SS/Aizpute 51,67 Pūpola  
25 Pavlovičs Pēteris  1999 Nereta 51,63    
26 Ušackis Normunds 1999 Vārkavas vsk. 51,34 E.Vaivods  
27 Juška Inārs 1999 Dekšāru psk. 50,83 A.Strods  
28 Hugo Akons   Jelgavas 4.pam.sk. 50,73 I.Anzenava  
29 Toms Krumeņš 1999 Grundzāles psk. 50,10    
30 Indriķis Niks 2000 Tilžas vsk. 49,67 J.T.Jēkabsons  
31 Vaivads Rihards 2000 Aizkraukle 49,66    
32 Maculevičs Dainis 2000 Daugavpils BJSS 49,45 J.Petrovskis  
33 Kupcis Matīss 2000 Nereta 48,98    
34 Adrians Ganuļevics   Jelgavas 4.pam.sk. 48,80 A.Anzenava  
35 Zalāns Egons 1999 Vārkavas vsk. 48,78 E.Vaivods  
36 Rafaels Jegorovs   Elejas vidusskola 48,50 S.Avota  
37 Alans Tomass Lapsa   Jelgavas 4.vsk. 48,35 D.Dombrovska-Baškirova  
38 Podžuks Aivis  1999 Nereta 48,23    
39 Arnijs Zvēriņš 1999 Jaunpiebalgas vsk. 48,19    
40 Linards Nikolas Ņikiforovs 10.05.1999. Kazdangas pamatskola 48,15 Ozola  
41 Mārtiņš Karps   1.spec.internāt.pam.sk. 48,10 Gutnika  
42 Sņegovs Vadims 2000 Balvu psk. 47,94 I.Kacēna  
43 Duļbinskis Artis 2000 Balvu psk. 47,94 I.Kacēna  
44 Krišjānis Suntažs 2000 Talsi 47,75    
45 Guntars Andersons 28.01.1999. Kazdangas pamatskola 47,64 Ozola  
46 Neiders Vilnis   Staļģenes vsk. 47,30 E.Čakša  
47 Bekasovs Lauris  1999 Viesīte 47,02    
48 Linards Liepiņš   1.spec.internāt.pam.sk. 46,80 Gutnika  
49 Žugs Māris 1999 Balvu Valsts ģimn. 46,66 I.Kairišs  
50 Reinis Daugelis   1.spec.internāt.pam.sk. 46,65 Gutnika  
51 Danilovs Iļja 1999 Riebiņu vsk. 46,58 M.Pokšāne  
52 Vanags Dainis 1999 Vārkavas vsk. 46,46 E.Vaivods  
53 Alens Rozītis 2000 Jaunpiebalgas vsk. 46,20    
54 Siliņš Deivids   Staļģenes vsk. 46,10 E.Čakša  
55 Jānis Timbors   JVĢ 45,20 L.Nagle  
56 Mareks Verpakovskis   JVĢ 44,80 L.Nagle  
57 Oļegs Mickevičs   1.spec.internāt.pam.sk. 44,45 Brīvmane  
58 Iļja Sanduhadze   Jelgavas 6.vsk. 44,10 V.Minalta  
59 Kims Petrovs   Jelgavas 6.vsk. 43,70 V.Minalta  
60 Martuzāns Dāvis 1999 Krišjāņu psk. 43,55 L.Socka  
61 Zastupņēvičs Artūrs 2000 Nereta 43,35    
62 Toms Norvežs 12.10.2000. Kuldīgas nSS 43,08 Skurule  
63 Gorbačovs Armands 2000 Nereta 42,28    
64 Kalnāre Klāvs  1999 Nereta 42,05    
65 Jurģis Sīmanis 2000 SCV 41,99    
66 Margots Cimmermanis 29.10.1999. Kandavas nBJSS 41,90 Gross  
67 Zagorskis Arnis 1999 Vārkavas vsk. 41,87 E.Vaivods  
68 Gavars Dinārs 2000 Vārkavas vsk. 41,78 E.Vaivods  
69 Mārtiņš Naglis 02.03.2000. Kandavas nBJSS 41,52 Gross  
70 Ventis Penezis 1999 Variņu psk. 41,50    
71 Armands Meijers 2000 Grundzāles psk. 41,48    
72 Logins Normunds 2000 Tilžas vsk. 41,08 J.T.Jēkabsons  
73 Vilcāns Toms 1999 Vārkavas vsk. 40,50 E.Vaivods  
74 Kristers Lagzdkalns 2000 SCV 40,47    
75 Kirils Karkliņš   Jelgavas 5.vsk. 40,40 P.Runjancevs  
76 Vjačeslavs Leonas 2000 Izvaltas psk. 40,39 J.Gribule  
77 Sandris Švalbe 30.12.1999. Kandavas nBJSS 40,31 Gross  
78 Ervīns Redīzs 20.06.2000. Kuldīgas nSS 40,22 Skurule  
79 Rainers Jegorovs   Bauskas BJSS 40,00 R.Maķevics  
80 Aldiņš Sandis  2000 Viesīte 39,85    
81 Raitis Gravinieks   JVĢ 39,55 L.Nagle  
8200% Raimonds Bergmanis   Aizupes pam.sk. 38,70 R.Bergmane  
83 Maksims Semjonovs   Jelgavas 5.vsk. 38,60 P.Runjancevs  
84 Aukstars Markuss 2000 Izvaltas psk. 38,35 J.Gribule  
85 Martiņš Kalniņš   Jelgavas 6.vsk. 38,20 V.Minalta  
86 Vaivods Sandris 2000 Vārkavas vsk. 38,20 E.Vaivods  
87 Toms Drulle 2000 Jaunpiebalgas vsk. 37,63    
88 Zalāns Ernests 2000 Riebiņu vsk. 36,41 M.Pokšāne  
89 Rinalds Kaņipovs 2000 Variņu psk. 35,05    
90 Rižais Edgars 2000 Krišjāņu psk. 34,92 L.Socka  
91 Kristers Šakums 2000 Jaunpiebalgas vsk. 34,60    
92 Gavars Digmārs 2000 Vārkavas vsk. 34,47 E.Vaivods  
93 Rihards Konters 2000 SCV 31,98    
94 Rihards Gendvils   JVĢ 30,85 L.Nagle  
95 Dāvids Zoriks   1.spec.internāt.pam.sk. 29,25 Gutnika  
             
             
  D grupas zēni (2001.-2002.g.dz.)        
             
1 Indričs Matīss 2001 Aizkraukle 53,34    
2 Toms Jegorovs   Bauskas BJSS 49,30 R. Maķevics  
3 Edijs Rapītis 2001 Talsi 48,56    
4 Briška Armands 2001 Riebiņu vsk. 47,57 M.Pokšāne  
5 Toms Ķikuts 2001 SCV 45,78    
6 Kristers Upītis 2001 Talsi 45,53    
7 Bērziņš Francis  2001 Aizkraukle 45,17    
8 Valts Rinalds Krivošenkovs   Jelgavas 4.vsk. 45,00 D.Dombrovska-Baškirova  
9 Ričards Salmiņš   Jelgavas 4.vsk. 45,00 D.Dombrovska-Baškirova  
10 Armands Kristiāns Pauls 2001 Talsi 44,90    
11 Renārs Kurše 2001 Talsi 44,78    
12 Ņikita Markovs   Jelgavas 6.vsk. 44,40 V. Minalta  
13 Nils Tumševics 05.10.2001. Liepājas SSS 44,39 Vērdiņš  
14 Renē Cimbaļuks   Elejas vsk. 44,30 S. Avota  
15 Antons Veliks   Jelgavas 1.spec.internātpam.sk. 44,30 R. Brīvmane  
16 Belickis Gustavs  2001 Aizkraukle 44,27    
17 Kaspars Anmanis 2001 Talsi 44,00    
18 Daniels Mūrnieks 2001 SCV 43,78    
19 Kuzmins Pāvels 2002 Aizkraukle 43,39    
20 Oskars Kirilovs 2001 Vilgāles pamatskola 43,05 Špiguns  
21 Dāvis Kaņeps 11.08.2001. Kandavas nBJSS 42,98 Matīss  
22 Toms Kalniņš 2002 SCV 42,80    
23 Zelčs Emīls  2001 Aizkraukle 42,75    
24 Zablockis Krišs 2001 Aizkraukle 42,47    
25 Reinis Vitte 2001 Talsi 42,44    
26 Kristians Rainers Ļaksa   Jelgavas 4.vsk. 42,40 D.Dombrovska-Baškirova  
27 Artis Čakšs   Staļģenes vsk. 41,40 E.Čakša  
28 Spuriņš Raitis 2001 Vārkavas vsk. 41,26 E.Vaivods  
29 Kristiāns Skuruls 05.02.2001. Kuldīgas nSS 40,94 Skurule  
30 Davidenis Raivis  2001 Nereta 40,56    
31 Klāvs Veinbergs   Jelgavas 4.vsk. 40,40 D.Dombrovska-Baškirova  
32 Jānis Jansons 2001 Smiltenes TPP 40,36    
33 Aleksandrs Gerasimovs   Staļģenes vsk. 40,30 E.Čakša  
34 Voits Renārs 2001 Eglaines psk. 40,27 A.Rakstiņš   
35 Pauliņš Armands 2001 Balvu psk. 40,13 S.Keisele  
36 Tomass Linds   Aizupes pam.sk. 39,70 R.Bergmane  
37 Armands Joniņš 2002 Variņu psk. 39,59    
38 Artjoms Ņikiforovs   Elejas vsk. 39,45 S.Avota  
39 Roberts Beitiks 2002 Variņu psk. 39,33    
40 Rihards Štraus 2001 Talsi 39,32    
41 Lodziņš Ralfs 2003 Jaunjelgava 39,03    
42 Roberts Erbs 28.04.2001. Kuldīgas pamatskola 38,94 Jankovska  
43 KristiānsPodnieks   Jelgavas 4.vsk. 38,90 D.Dombrovska-Baškirova  
44 Caune Edvīns  2002 Viesīte 38,83    
45 Dāvis Krauklis 2002 SCV 38,65    
46 Aivo Ansons 23.10.2002. Kuldīgas nSS 38,50 Stukule  
47 Galvanauskis Edžus 2002 Skrīveri 38,42    
48 Maikls Rolings Tauriņš   Jelgavas 4.vsk. 37,70 D.Dombrovska-Baškirova  
49 Pošeika Uvis 2002 Balvu psk. 37,68 I.Kacēna  
50 Tarasovs Gatis 2002 Vārkavas vsk. 37,62 E.Vaivods  
51 Vasiļjevs Vladislavs 2001 Izvaltas psk. 37,48 J.Gribule  
52 Edgars Mičulis 2001 Grundzāles psk. 37,28    
53 Paško Andrejs 2001 Riebiņu vsk. 37,25 M.Pokšāne  
54 Kaņevskis Guntars 2003 Aizkraukle 36,56    
55 Artūrs Štefenhagens   Jelgavas 4.vsk. 36,40 D.Dombrovska-Baškirova  
56 Naumenko Vjačeslavs  2001 Balvu psk. 36,18 S.Keisele  
57 Jozēns Kristaps 2002 Jaunjelgava 36,10    
58 Reinis Gūtmanis   Sesavas pam.sk. 35,80 I.Striška  
59 Bužs Igors 2002 Balvu psk. 35,77 I.Kacēna  
60 Klāvs Ozoliņš 2001 Grundzāles psk. 35,74    
61 Zaharēvičs Hārdijs 2001 Aizkraukle 35,55    
62 Roberts Petrovičs 04.04.2002. Kandavas nBJSS 35,20 Matīss  
63 Pastars Artis 2002 Riebiņu vsk. 35,12 M.Pokšāne  
64 Šeršņovs Raivis 2001 Vārkavas vsk. 34,86 E.Vaivods  
65 Rakstiņš Ralfs 2002 Rugāju vsk. 34,77    
66 Staģis Uldis 2002 Tilžas int. psk.  34,60 A.Dokāns  
67 Zībārts Tomass 2002 Aizkraukle 34,39    
68 Lotārs Rainers Baldonis   Jelgavas 4.vsk. 33,50 D.Dombrovska-Baškirova  
69 Šapals Pēteris 2002 Tilžas vsk. 33,30 J.T.Jēkabsons  
70 Ruņģis Maigurs 2004 Tilžas int. psk.  32,98 A.Dokāns  
71 Drozdovs Jaroslavs 2003 Tilžas int. psk.  32,98 A.Dokāns  
72 Sandis Trūlis 2001 Variņu psk. 32,95    
73 Kristaps Citlavs 10.04.2001. Kuldīgas nSS 32,85 Stukule  
74 Bunde Raivo 2003 Aizkraukle 32,55    
75 Izkalns Mārcis   Jelgavas 4.vsk. 32,40 D.Dombrovska-Baškirova  
76 Krišjānis Rūmnieks 11.01.2003. Kandavas nBJSS 32,37 Gross  
77 Krīgers Niks  2002 Aizkraukle 32,33    
78 Veips Guntars 2002 Dekšāru psk. 32,26 A.Strods  
79 Kapcjuhs Krišjānis   Jelgavas 1.spec.internātpam.sk. 32,00 R. Brīvmane  
80 Bukšs Tomass 2002 Tilžas vsk. 31,89 J.T.Jēkabsons  
81 Raitis Ozols 21.10.2002. Kandavas nBJSS 31,78 Gross  
82 Pujiņš Matīss Andris 2003 Izvaltas psk. 31,58 J.Gribule  
83 Kristers Megnis 23.12.2001. Kuldīgas nSS 31,56 Skurule  
84 Artūrs Kočatkovs   Aizupes pam.sk. 31,50 R.Bergmane  
85 Viesturs Jakušins   Jelgavas 1.spec.internātpam.sk. 31,40 R. Brīvmane  
86 Gatis Kučers 2004 Talsi 31,15    
87 Arvīds Vaselis   Jelgavas 4.vsk. 31,00 D.Dombrovska-Baškirova  
88 Ceplis Māris 2001 Vārkavas vsk. 30,95 E.Vaivods  
89 Salcevičs Dāvis 2003 Vārkavas vsk. 30,86 E.Vaivods  
90 Svilāns Ervīns 2002 Dekšāru psk. 30,83 A.Strods  
91 Mariss Pelīte 06.01.2002. Kandavas nBJSS 30,65 Gross  
92 Aizupietis Alvis  2002 Viesīte 30,56    
93 Mārtiņš Labrencis 15.09.2002. Kandavas nBJSS 30,38 Gross  
94 Jānis Dauģelis   Jelgavas 1.spec.internātpam.sk. 30,20 R. Brīvmane  
95 Jaudzens Dastins 2002 Tilžas vsk. 30,04 J.T.Jēkabsons  
96 Saliņš Daniels 2003 Tilžas vsk. 30,04 J.T.Jēkabsons  
97 Rinalds Pozņaks 2004 Talsi 30,00    
98 Edgars Elstiņš 2002 Grundzāles psk. 30,00    
99 Edgars Verpakovskis   Sesavas pam.sk. 30,00 I.Striška  
100 Kristiāns Vištarts 22.02.2002. Saldus Ss 29,89 Dambe  
101 Dokāns Raivis 2001 Balvu amatn. vsk. 29,43 I.Cunska  
102 Kapteinis Otto 2002 Balvu amatn. vsk. 29,43 I.Cunska  
103 Matīss Dinaburgs   Jelgavas 1.spec.internātpam.sk. 29,30 R. Brīvmane  
104 Rūdolfs Balodis 2002 SCV 29,10    
105 Roberts Beķers 12.08.2002. Kandavas nBJSS 28,96 Gross  
106 Alvis Gražinskis   Sesavas pam.sk. 28,90 I.Striška  
107 Krists Znotiņš 2001 Talsi 28,66    
108 Ločs Andrejs 2002 Vārkavas vsk. 28,63 E.Vaivods  
109 Roberts Saušs   Jelgavas 4.vsk. 28,55 D.Dombrovska-Baškirova  
110 Toms Kalniņš 2002 Talsi 28,37    
111 Elvis Joņins   Sesavas pam.sk. 28,30 I.Striška  
112 Krodzinieks Kristaps  2002 Viesīte 28,10    
113 Mitrovskis Sendijs 2002 Tilžas int. psk.  28,06 A.Dokāns  
114 Mališevs Eduards 2003 Tilžas int. psk.  28,05 A.Dokāns  
115 Andrejs Zutis 06.12.2003. Kandavas nBJSS 27,80 Gross  
116 Jēkabs Ralfs Ruks 2002 Grundzāles psk. 27,66    
117 Matīss Ābols 2003 SCV 27,32    
118 Daniels Žuks   Jelgavas 4.vsk. 27,20 D.Dombrovska-Baškirova  
119 Ivanovs Nauris 2003 Jaunjelgava 27,09    
120 Cimdiņš Jānis 2004 Vārkavas vsk. 26,76 E.Vaivods  
121 Artūrs Podaviļņiks   Jelgavas 4.vsk. 26,65 D.Dombrovska-Baškirova  
122 Aivis Gulbis   Jelgavas 1.spec.internātpam.sk. 25,65 R. Brīvmane  
123 Mikus Pētersons 15.08.2001. Kuldīgas nSS 25,50 Skurule  
124 Briška Andis 2003 Vārkavas vsk. 24,96 E.Vaivods  
125 Rudzāts Sandis 2001 Vārkavas vsk. 24,33 E.Vaivods  
126 Pākste Patriks 2004 Vārkavas vsk. 23,81 E.Vaivods  
127 Rēze Linards 2002 Jaunjelgava 23,69    
128 Soms Linards 2003 Vārkavas vsk. 23,37 E.Vaivods  
129 Raivo Sasniks 28.12.2002. Kandavas nBJSS 23,08 Gross  
130 Andis Ruskis   Sesavas pam.sk. 21,90 I.Striška  
131 Ralfs Adrians Laizāns   Jelgavas 4.vsk. 19,40 D.Dombrovska-Baškirova  
132 Aleksis Ross 2003 Talsi 19,17    
             
             
  C grupas meitenes (1999.-2000.g.dz.)        
             
1 Liene Roziņa   Vircavas vidusskolas Platones filiāle  58,70 D.Roziņš  
2 Eva Dreimane 29.06.1999. Liepājas raj./Aizpute 55,24 Pūpola  
3 Ksenija Kislicina   Jelgavas 5.vsk. 48,30 I.Novikova  
4 Niedra Aiva 1999 Balvu Valsts ģimn. 48,00 I.Kairišs  
5 Ilona Milberga 1999 Valkas BJSS 45,50    
6 Anna Ševčenko   Jelgavas 6.vsk. 44,65 L.Vrubļevska  
7 Jana Šulce 2000 Valkas BJSS 43,50    
8 Lelde Mieze 1999 Kuldīgas nSS 43,27 Brūveris  
9 Evelīna Kaspare 2000 Talsi 43,01    
10 Līva Jakobsone 06.10.1999. KnSS 41,82 Stukule  
11 Diāna Remiņuka   Jelgavas 5.vsk. 40,30 I.Novikova  
12 Kincāne Karīna 2000 Izvaltas psk. 40,15 J.Gribule  
13 Lūcija Vilcāne 30.01.1999. Kuldīgas pamatskola 39,89 Blumbergs  
14 Monta Jankovska 23.11.2000. KnSS 39,85 Stukule  
15 Daniela Šakociņa 2000 Grundzāles psk. 39,80    
16 Auce Mūrniece 2000 Kuldīgas nSS 38,77 Blumbergs  
17 Anastasija Kupre     38,50    
18 Peipiņa Paula 2000 Izvaltas psk. 37,60 J.Gribule  
19 Elīza Paeglīte   JVĢ 37,50 L.Nagle  
20 Ločmele Egija 2000 Baltinavas vsk. 37,03 V.Gamazins  
21 Kupšāne Signija  1999 Skrīveri 36,68    
22 Zelča Dinija 1999 Baltinavas vsk. 36,55 V.Gamazins  
23 Samanta Valtere   Jelgavas 4.pam.sk. 36,55 I.Anzenava  
24 Sindija Smirnova   Jelgavas 4.vsk. 35,90 D.Dombrovska-Baškirova  
25 Meģija Tiltiņa   Elejas vsk. 35,57 S.Avota  
26 Pedele Gunita 1999 Eglaines psk. 35,40 A.Rakstiņš  
27 Butlere Ieva 1999 Vārkavas vsk. 35,25 E.Vaivods  
28 Kārkle Katrīna   Jelgavas 4.vsk. 35,10 D.Dombrovska-Baškirova  
29 Agita Zundure     35,00    
30 Kalniņa Ance 1999 Viesīte 34,97    
31 Vikija Alma Vikštrema 20.09.2000. Kuldīgas nSS 34,81 Skurule  
32 Izabella Kvecko 1999 Jaunpiebalgas vsk. 33,75    
33 Elkse Ieva 2000 Jaunjelgava 33,73    
34 Ketlīna Bolša 2000 Talsi 33,48    
35 Gvenda Lange 1999 SCV 33,35    
36 Martuseviča Agate   Bauskas BJSS 33,20 R.Maķevics  
37 Gita Auzāne   Jelgavas nov.sporta centrs 32,60 L.Nagle  
38 Meluškāne Evija 1999 Riebiņu vsk. 32,41 M.Pokšāne  
39 Elīna Skopāne 2000 Grundzāles psk. 32,40    
40 Rozīte Undīne 2000 Jaunjelgava 32,19    
41 Grigalovičina Edīte 2000 Nereta 32,13    
42 Dana Grauzermane 29.03.2000. Kandavas nBJSS 31,67 Gross  
43 Hritonenka Natālija 1999 Riebiņu vsk. 31,49 M.Pokšāne  
44 Vaivode-Šulte Laura 1999 Vārkavas vsk. 31,45 E.Vaivods  
45 Jūlija Abramova   Jelgavas 6.vsk. 30,70 L.Vrubļevska  
46 Laura Gluškova 13.12.2000. Kuldīgas nSs 30,54 Skurule  
47 Guļājeva Liāna   Aizupes pam.sk. 30,50 R.Bergmane  
48 Zekante Renāte  2000 Viesīte 30,43    
49 Sindija Lagzdiņa 2000 Grundzāles psk. 30,43    
50 Štelmahere Sanija 1999 Tilžas int. psk.  30,39 A.Dokāns  
51 Anna Rupmane   Aizupes pam.sk. 30,25 R.Bergmane  
52 Ketrina Libaņova   Jelgavas 6.vsk. 30,00 L.Vrubļevska  
53 Liāna Želve   Jelgavas 4.vsk. 29,90 D.Dombrovska-Baškirova  
54 Elīza Kaupe 2000 Smiltenes TPS 29,86    
55 Doru Madara 1999 Baltinavas vsk. 29,83 V.Gamazins  
56 Linda Elīza Jumīte 06.05.2000. Saldus SS 29,44 Dambe  
57 Katarina Dintere 06.05.2000. Kuldīgas nSS 29,07 Stukule  
58 Ivonna Āboltiņa 19.09.2000. Kuldīgas nSS 28,59 Skurule  
59 Dagnija Dzerkole   Jelgavas 4.vsk. 28,05 D.Dombrovska-Baškirova  
60 Anna Parafjanoviča   Jelgavas 6.vsk. 27,50 L.Vrubļevska  
61 Linda Meijere 1999 Grundzāles psk. 27,42    
62 Linda Ščerbača 02.07.1999. Liepājas SSS 26,77 Vērdiņš  
63 Sondore Loreta 2000 Vārkavas vsk. 26,76 E.Vaivods  
64 Kristīne Lasmane 2000 SCV 26,48    
65 Luīze Zeļģe 2000 Talsi 26,23    
66 Ieva Strauta   Jelgavas 4.vsk. 26,20 D.Dombrovska-Baškirova  
67 Daniela Dzedone   Jelgavas 4.vsk. 25,20 D.Dombrovska-Baškirova  
68 Salceviča Madara 2000 Vārkavas vsk. 24,09 E.Vaivods  
69 Annija Skudra   Jelgavas nov.sporta centrs 23,90 L.Nagle  
70 Amanda Krista Gruntiņa 07.02.2000. Kuldīgas nSS 23,50 Skurule  
71 Ērika Jēkabsone 2000 Kuldīgas nSS 23,38 Stukule  
72 Pujiņa Asnāte 2000 Vārkavas vsk. 22,42 E.Vaivods  
73 Lazdiņa Agnija  2000 Nereta 19,44    
74 Beāte Balode   Jelgavas nov.sporta centrs 19,10 L.Nagle  
75 Mikalkeviča Samanta 1999 Nereta 17,34    
             
             
  D grupas meitenes (2001.-2002.g.dz.)        
             
             
1 Eģija Graudiņa   Vircavas vidusskolas Platones filiāle  39,80 D.Roziņš  
2 Veronika Lisovska 2001 Valkas BJSS 38,90    
3 Rebeka Krupņikova 25.02.2001. Kuldīgas pamatskola 37,11 Jankovska  
4 Laura Kārkle   Jelgavas 4.vsk. 36,90 D.Dombrovska-Baškirova  
5 Keiša Alīna 2001 Balvu  psk. 35,97 I.Kacēna  
6 Vilsone Samanta    Aizkraukle 35,43    
7 Annija Paula Ansone 24.11.2001. Kuldīgas nSs 33,75 Skurule  
8 Goško Enija 2003 Tilžas int. psk.  32,98 A.Dokāns  
9 Krista Krāģe 2001   32,85    
10 Estere Ponciusa 2002 Smiltenes TPP 32,55    
11 Beate Nagle 2001   32,53    
12 Petra Ņečiporuka 02.10.2001. Kuldīgas nSs 32,36 Skurule  
13 Tīna Neimane 2002   32,03    
14 Undīne Ungere 01.12.2001. Liepājas raj./Aizpute 31,95 Pūpola  
15 Logina Ramīna 2002 Tilžas int. psk.  31,84 A.Dokāns  
16 Kruope Elīza 2002 Aizkraukle 30,26    
17 Vītoliņa Sindija 2003 Aizkraukle 30,24    
18 Zālīte Patrīcija 2001 Skrīveri 30,15    
19 Undija Upeniece 2001 SCV 30,00    
20 Kristīne Grīnberga 30.04.2002. Kuldīgas nSs 29,59 Stukule  
21 Enija Ķirse     29,45    
22 Ieva Lizete Rožkalna 17.11.2001. Kuldīgas nSs 29,34 Skurule  
23 Anastasija Atkačova   Jelgavas 6.vsk. 29,30 L.Vrubļevska  
24 Laura Kukuka 07.09.2001. Liepājas SSS 28,68 Vērdiņš  
25 Vanaga Aiga 2001 Izvaltas psk. 28,64 J.Gribule  
26 Arina Vorobjova   Jelgavas 6.vsk. 28,30 L.Vrubļevska  
27 Jana Jefimova   Sesavas pam.sk. 28,25 I.Striška  
28 Liene Nagle 03.01.2002. Kandavas nBJSS 27,78 Gross  
29 Anna Daukule   Jelgavas 5.vsk. 27,70 I.Novikova  
30 Ieva Šulce 2002 Valkas BJSS 27,50    
31 Vanaga Valija 2001 Vārkavas vsk. 26,78 E.Vaivods  
32 Ieva Stepiņa 14.05.2002. Kandavas nBJSS 26,10 Matīss  
33 Paula Liepiņa 2001   25,97    
34 Valērija Kuzmicka 01.01.2001. Kandavas nBJSS 25,69 Matīss  
35 Ance Marta Zvejniece 2002 Smiltenes TPP 25,56    
36 Sindija Fjodorova 2002 SCV 25,10    
37 Brakovska Katrīna  2002 Viesīte 24,65    
38 Ieva Ābola 2001 SCV 24,60    
39 Peipiņa Diāna 2001 Izvaltas psk. 24,54 J.Gribule  
40 Alina Pinkeviča   Jelgavas 5.vsk. 24,30 I.Novikova  
41 Kamila Kursīte   Jelgavas 4.vsk. 24,20 D.Dombrovska-Baškirova  
42 Marika Ķierpe 2001   24,18    
43 Marta Kozļenoka   Jelgavas 4.vsk. 24,10 D.Dombrovska-Baškirova  
44 Marta Marksa 2002 SCV 23,40    
45 Vaivare Daniela 2002 Izvaltas psk. 22,93 J.Gribule  
46 Gerda Matisone 2002   22,61    
47 Beatrise Stankeviča   Āgenskalna sākumskola 22,20    
48 Samanta Brūdere 2002 Vilgāles pamatskola 21,97 Špiguns  
49 Ance Emīlija Krūmiņa   Jelgavas 4.vsk. 21,70 D.Dombrovska-Baškirova  
50 Anta Abersone 22.12.2002. Kuldīgas nSs 21,62 Stukule  
51 Elīza Cukere   Jelgavas 4.vsk. 21,60 D.Dombrovska-Baškirova  
52 Laura Veģere 2004 SCV 20,98    
53 Annika Upīte   Jelgavas nov.sporta centrs 20,90 L.Nagle  
54 Ērika Smirnova   Jelgavas 4.vsk. 20,65 D.Dombrovska-Baškirova  
55 Sandra Meijere 2004 Grundzāles psk. 20,26    
56 Marta Bādere 01.02.2001. Liepājas raj./Aizpute 20,14 Pūpola  
57 Amanda Kunkule 02.01.2003. Saldus Ss 20,08 Dambe  
58 Ločmele Samanta 2002 Tilžas int. psk.  19,79 A.Dokāns  
59 Jūlija Samanta Vlasa   Jelgavas 4.vsk. 19,50 D.Dombrovska-Baškirova  
60 Eva Lastiņa   Jelgavas 4.vsk. 18,75 D.Dombrovska-Baškirova  
61 Karīna Kora Vanaga 2003 Smiltenes TPP 18,14    
62 Unigunde Veinberga   Jelgavas 4.vsk. 17,95 D.Dombrovska-Baškirova  
63 Ķestere Sintija 2002 Riebiņu vsk. 17,79 M.Pokšāne  
64 Anna Laurinoviča   Jelgavas 4.vsk. 17,70 D.Dombrovska-Baškirova  
65 Monta Paula Popova   Jelgavas 4.vsk. 16,90 D.Dombrovska-Baškirova  
66 Marija Ineta Dille   Jelgavas 4.vsk. 16,55 D.Dombrovska-Baškirova  
67 Elizabeta Knope   Jelgavas 4.vsk. 16,20 D.Dombrovska-Baškirova  
68 Hanna Gabriela Ziemiņa 2004 Grundzāles psk. 16,07    
69 Alise Rulle   Jelgavas 4.vsk. 15,00 D.Dombrovska-Baškirova  
70 Beate Sauša   Jelgavas 4.vsk. 14,65 D.Dombrovska-Baškirova  
71 Agija Poļanska   Aizupes pam.sk. 14,60 R.Bergmane  
72 Sabīne Marta Grēviņa 2003 SCV 14,38    
73 Kaiva Sileniece 2002 SCV 12,87    
74 Amanda Hirte 2002 Smiltenes TPP 11,10    
75 Ilva Baškere 2003 SCV x    
             
             
             
  B grupas meitenes (1997.-1998.g.dz.)      
             
1 Donāne Laine  1998 Viesīte 63,91    
2 Santa Peniķe 1998 Talsi 51,53    
3 Beāte Putilovska 14.08.1997. Kandavas nBJSS 50,02    
4 Laima Cīrule 1998 Talsi 46,67    
5 Aleksandra Kačane   5.vsk. 45,89 I.Novikova  
6 Stivriņa Ilze 1997 Izvaltas psk. 44,93 J.Gribule  
7 Santa Hofmane 1999 Jaunpiebalgas vsk. 42,90    
8 Staģe Irēna 1997 Tilžas int. psk.  42,79 A.Dokāns  
9 Signe Kazaka   Bauskas BJSS 42,15 R.Maķevics  
10 Aņifonova Laura 1997 Tilžas int. psk.  41,83 A.Dokāns  
11 Bērziņa Endīne 1997 Skrīveri 41,22    
12 Skačkova Marina 1997 Riebiņu vsk. 40,97 M.Pokšāne  
13 Matuseviča Jurita  1997 Jaunjelgava 40,80    
14 Monta Veronika Meijere 1998 Grundzāles psk. 40,42    
15 Jakubsevičute Renata 1997 Daugavpils BJSS 40,34 J.Petrovskis  
16 Galvanauska Samanta 1997 Skrīveri 40,13    
17 Madara Dārzniece 1998 Talsi 39,92    
18 Anna Kubliņa   4.vsk 39,61 Dace Dombrovska -Baškirova  
19 Esmeralda Beino 1997 Talsi 39,43    
20 Tumbaha Erika 1997 Balvu Valsts ģimn. 38,83 S.Keisele  
21 Inese Trušele   4.vsk 38,12 Dace Dombrovska -Baškirova  
22 Jaksteviča Melānija  1998 Viesīte 37,50    
23 Tatjana Novikova   5.vsk. 36,69 I.Novikova  
24 Elīna Rūsa   JVĢ 36,65 L. Nagle  
25 Evita Kārkla   Aizupes pamatskola 36,18 R.Bergmane  
26 Agita Zariņa 1998 Jaunpiebalgas vsk. 36,00    
27 Jekaterina Vavilova   5.vsk 35,70 I.Novikova  
28 Andželika Korčane   6.vsk 35,70 L.Vrubļevska  
29 Sabīne Celma 1998 SCV 35,37    
30 Tatjana Grinčuka   6.vsk 35,32 L.Vrubļevska  
31 Solvita Dzilnova   Bauskas BJSS 35,23 R. Maķevics  
32 Elīna Indāre   4.vsk. 35,20 Dace Dombrovska -Baškirova  
33 Santa Jaunbērziņa 1998 Grundzāles psk. 34,91    
34 Liena Zazerina 1998 Grundzāles psk. 33,78    
35 Amanda Azace 1998 Jaunpiebalgas vsk. 33,60    
36 Marcinkeviča Anna 1998 Tilžas int. psk.  33,22 A.Dokāns  
37 Mazjāne Lāsma 1997 Riebiņu vsk. 33,17 M.Pokšāne  
38 Alise Lezdiņa 1998 Jaunpiebalgas vsk. 33,14    
39 Kristīne Skutāne 1997 SCV 32,86    
40 Dana Lāce 1998 Talsi 32,59    
41 Mērija Millere 1998 SCV 31,94    
42 Evija Kūma   JVĢ 31,84 L.Nagle  
43 Vilcāne Alise 1998 Vārkavas vsk. 30,90 E.Vaivods  
44 Santa Miķelsone 1997 Jaunpiebalgas vsk. 30,73    
45 Jekaterina Miļohina   5.vsk 30,52 I.Novikova  
46 Skarbauska Diāna 1998 Vārkavas vsk. 29,89 E.Vaivods  
47 Renāte Uzule   4.vsk 29,48 Dace Dombrovska -Baškirova  
48 Olga Baranos   6vsk 29,16 L.Vrubļevska  
49 Evija Lazovska   Aizupes pam. 28,70 R.Bergmane  
50 Ērgle Marita 1997 Vārkavas vsk. 25,83 S.Stankevičs  
51 Vilcāne Natālija 1998 Vārkavas vsk. 24,38 S.Stankevičs  
52 Līva Medne   4.vsk 23,51 Dace Dombrovska -Baškirova  
53 Bartuseviča Diāna 1997 Vārkavas vsk. 23,46 S.Stankevičs  
54 Rudzāte Ineta 1997 Vārkavas vsk. 22,36 S.Stankevičs  
  D grupas zēni (2001.-2002.g.dz.)        
             
1 Indričs Matīss 2001 Aizkraukle 53,34    
2 Toms Jegorovs   Bauskas BJSS 49,30 R. Maķevics  
3 Edijs Rapītis 2001 Talsi 48,56    
4 Briška Armands 2001 Riebiņu vsk. 47,57 M.Pokšāne  
5 Toms Ķikuts 2001 SCV 45,78    
6 Kristers Upītis 2001 Talsi 45,53    
7 Bērziņš Francis  2001 Aizkraukle 45,17    
8 Valts Rinalds Krivošenkovs   Jelgavas 4.vsk. 45,00 D.Dombrovska-Baškirova  
9 Ričards Salmiņš   Jelgavas 4.vsk. 45,00 D.Dombrovska-Baškirova  
10 Armands Kristiāns Pauls 2001 Talsi 44,90    
11 Renārs Kurše 2001 Talsi 44,78    
12 Ņikita Markovs   Jelgavas 6.vsk. 44,40 V. Minalta  
13 Nils Tumševics 05.10.2001. Liepājas SSS 44,39 Vērdiņš  
14 Renē Cimbaļuks   Elejas vsk. 44,30 S. Avota  
15 Antons Veliks   Jelgavas 1.spec.internātpam.sk. 44,30 R. Brīvmane  
16 Belickis Gustavs  2001 Aizkraukle 44,27    
17 Kaspars Anmanis 2001 Talsi 44,00    
18 Daniels Mūrnieks 2001 SCV 43,78    
19 Kuzmins Pāvels 2002 Aizkraukle 43,39    
20 Oskars Kirilovs 2001 Vilgāles pamatskola 43,05 Špiguns  
21 Dāvis Kaņeps 11.08.2001. Kandavas nBJSS 42,98 Matīss  
22 Toms Kalniņš 2002 SCV 42,80    
23 Zelčs Emīls  2001 Aizkraukle 42,75    
24 Zablockis Krišs 2001 Aizkraukle 42,47    
25 Reinis Vitte 2001 Talsi 42,44    
26 Kristians Rainers Ļaksa   Jelgavas 4.vsk. 42,40 D.Dombrovska-Baškirova  
27 Artis Čakšs   Staļģenes vsk. 41,40 E.Čakša  
28 Spuriņš Raitis 2001 Vārkavas vsk. 41,26 E.Vaivods  
29 Kristiāns Skuruls 05.02.2001. Kuldīgas nSS 40,94 Skurule  
30 Davidenis Raivis  2001 Nereta 40,56    
31 Klāvs Veinbergs   Jelgavas 4.vsk. 40,40 D.Dombrovska-Baškirova  
32 Jānis Jansons 2001 Smiltenes TPP 40,36    
33 Aleksandrs Gerasimovs   Staļģenes vsk. 40,30 E.Čakša  
34 Voits Renārs 2001 Eglaines psk. 40,27 A.Rakstiņš   
35 Pauliņš Armands 2001 Balvu psk. 40,13 S.Keisele  
36 Tomass Linds   Aizupes pam.sk. 39,70 R.Bergmane  
37 Armands Joniņš 2002 Variņu psk. 39,59    
38 Artjoms Ņikiforovs   Elejas vsk. 39,45 S.Avota  
39 Roberts Beitiks 2002 Variņu psk. 39,33    
40 Rihards Štraus 2001 Talsi 39,32    
41 Lodziņš Ralfs 2003 Jaunjelgava 39,03    
42 Roberts Erbs 28.04.2001. Kuldīgas pamatskola 38,94 Jankovska  
43 KristiānsPodnieks   Jelgavas 4.vsk. 38,90 D.Dombrovska-Baškirova  
44 Caune Edvīns  2002 Viesīte 38,83    
45 Dāvis Krauklis 2002 SCV 38,65    
46 Aivo Ansons 23.10.2002. Kuldīgas nSS 38,50 Stukule  
47 Galvanauskis Edžus 2002 Skrīveri 38,42    
48 Maikls Rolings Tauriņš   Jelgavas 4.vsk. 37,70 D.Dombrovska-Baškirova  
49 Pošeika Uvis 2002 Balvu psk. 37,68 I.Kacēna  
50 Tarasovs Gatis 2002 Vārkavas vsk. 37,62 E.Vaivods  
51 Vasiļjevs Vladislavs 2001 Izvaltas psk. 37,48 J.Gribule  
52 Edgars Mičulis 2001 Grundzāles psk. 37,28    
53 Paško Andrejs 2001 Riebiņu vsk. 37,25 M.Pokšāne  
54 Kaņevskis Guntars 2003 Aizkraukle 36,56    
55 Artūrs Štefenhagens   Jelgavas 4.vsk. 36,40 D.Dombrovska-Baškirova  
56 Naumenko Vjačeslavs  2001 Balvu psk. 36,18 S.Keisele  
57 Jozēns Kristaps 2002 Jaunjelgava 36,10    
58 Reinis Gūtmanis   Sesavas pam.sk. 35,80 I.Striška  
59 Bužs Igors 2002 Balvu psk. 35,77 I.Kacēna  
60 Klāvs Ozoliņš 2001 Grundzāles psk. 35,74    
61 Zaharēvičs Hārdijs 2001 Aizkraukle 35,55    
62 Roberts Petrovičs 04.04.2002. Kandavas nBJSS 35,20 Matīss  
63 Pastars Artis 2002 Riebiņu vsk. 35,12 M.Pokšāne  
64 Šeršņovs Raivis 2001 Vārkavas vsk. 34,86 E.Vaivods  
65 Rakstiņš Ralfs 2002 Rugāju vsk. 34,77    
66 Staģis Uldis 2002 Tilžas int. psk.  34,60 A.Dokāns  
67 Zībārts Tomass 2002 Aizkraukle 34,39    
68 Lotārs Rainers Baldonis   Jelgavas 4.vsk. 33,50 D.Dombrovska-Baškirova  
69 Šapals Pēteris 2002 Tilžas vsk. 33,30 J.T.Jēkabsons  
70 Ruņģis Maigurs 2004 Tilžas int. psk.  32,98 A.Dokāns  
71 Drozdovs Jaroslavs 2003 Tilžas int. psk.  32,98 A.Dokāns  
72 Sandis Trūlis 2001 Variņu psk. 32,95    
73 Kristaps Citlavs 10.04.2001. Kuldīgas nSS 32,85 Stukule  
74 Bunde Raivo 2003 Aizkraukle 32,55    
75 Izkalns Mārcis   Jelgavas 4.vsk. 32,40 D.Dombrovska-Baškirova  
76 Krišjānis Rūmnieks 11.01.2003. Kandavas nBJSS 32,37 Gross  
77 Krīgers Niks  2002 Aizkraukle 32,33    
78 Veips Guntars 2002 Dekšāru psk. 32,26 A.Strods  
79 Kapcjuhs Krišjānis   Jelgavas 1.spec.internātpam.sk. 32,00 R. Brīvmane  
80 Bukšs Tomass 2002 Tilžas vsk. 31,89 J.T.Jēkabsons  
81 Raitis Ozols 21.10.2002. Kandavas nBJSS 31,78 Gross  
82 Pujiņš Matīss Andris 2003 Izvaltas psk. 31,58 J.Gribule  
83 Kristers Megnis 23.12.2001. Kuldīgas nSS 31,56 Skurule  
84 Artūrs Kočatkovs   Aizupes pam.sk. 31,50 R.Bergmane  
85 Viesturs Jakušins   Jelgavas 1.spec.internātpam.sk. 31,40 R. Brīvmane  
86 Gatis Kučers 2004 Talsi 31,15    
87 Arvīds Vaselis   Jelgavas 4.vsk. 31,00 D.Dombrovska-Baškirova  
88 Ceplis Māris 2001 Vārkavas vsk. 30,95 E.Vaivods  
89 Salcevičs Dāvis 2003 Vārkavas vsk. 30,86 E.Vaivods  
90 Svilāns Ervīns 2002 Dekšāru psk. 30,83 A.Strods  
91 Mariss Pelīte 06.01.2002. Kandavas nBJSS 30,65 Gross  
92 Aizupietis Alvis  2002 Viesīte 30,56    
93 Mārtiņš Labrencis 15.09.2002. Kandavas nBJSS 30,38 Gross  
94 Jānis Dauģelis   Jelgavas 1.spec.internātpam.sk. 30,20 R. Brīvmane  
95 Jaudzens Dastins 2002 Tilžas vsk. 30,04 J.T.Jēkabsons  
96 Saliņš Daniels 2003 Tilžas vsk. 30,04 J.T.Jēkabsons  
97 Rinalds Pozņaks 2004 Talsi 30,00    
98 Edgars Elstiņš 2002 Grundzāles psk. 30,00    
99 Edgars Verpakovskis   Sesavas pam.sk. 30,00 I.Striška  
100 Kristiāns Vištarts 22.02.2002. Saldus Ss 29,89 Dambe  
101 Dokāns Raivis 2001 Balvu amatn. vsk. 29,43 I.Cunska  
102 Kapteinis Otto 2002 Balvu amatn. vsk. 29,43 I.Cunska  
103 Matīss Dinaburgs   Jelgavas 1.spec.internātpam.sk. 29,30 R. Brīvmane  
104 Rūdolfs Balodis 2002 SCV 29,10    
105 Roberts Beķers 12.08.2002. Kandavas nBJSS 28,96 Gross  
106 Alvis Gražinskis   Sesavas pam.sk. 28,90 I.Striška  
107 Krists Znotiņš 2001 Talsi 28,66    
108 Ločs Andrejs 2002 Vārkavas vsk. 28,63 E.Vaivods  
109 Roberts Saušs   Jelgavas 4.vsk. 28,55 D.Dombrovska-Baškirova  
110 Toms Kalniņš 2002 Talsi 28,37    
111 Elvis Joņins   Sesavas pam.sk. 28,30 I.Striška  
112 Krodzinieks Kristaps  2002 Viesīte 28,10    
113 Mitrovskis Sendijs 2002 Tilžas int. psk.  28,06 A.Dokāns  
114 Mališevs Eduards 2003 Tilžas int. psk.  28,05 A.Dokāns  
115 Andrejs Zutis 06.12.2003. Kandavas nBJSS 27,80 Gross  
116 Jēkabs Ralfs Ruks 2002 Grundzāles psk. 27,66    
117 Matīss Ābols 2003 SCV 27,32    
118 Daniels Žuks   Jelgavas 4.vsk. 27,20 D.Dombrovska-Baškirova  
119 Ivanovs Nauris 2003 Jaunjelgava 27,09    
120 Cimdiņš Jānis 2004 Vārkavas vsk. 26,76 E.Vaivods  
121 Artūrs Podaviļņiks   Jelgavas 4.vsk. 26,65 D.Dombrovska-Baškirova  
122 Aivis Gulbis   Jelgavas 1.spec.internātpam.sk. 25,65 R. Brīvmane  
123 Mikus Pētersons 15.08.2001. Kuldīgas nSS 25,50 Skurule  
124 Briška Andis 2003 Vārkavas vsk. 24,96 E.Vaivods  
125 Rudzāts Sandis 2001 Vārkavas vsk. 24,33 E.Vaivods  
126 Pākste Patriks 2004 Vārkavas vsk. 23,81 E.Vaivods  
127 Rēze Linards 2002 Jaunjelgava 23,69    
128 Soms Linards 2003 Vārkavas vsk. 23,37 E.Vaivods  
129 Raivo Sasniks 28.12.2002. Kandavas nBJSS 23,08 Gross  
130 Andis Ruskis   Sesavas pam.sk. 21,90 I.Striška  
131 Ralfs Adrians Laizāns   Jelgavas 4.vsk. 19,40 D.Dombrovska-Baškirova  
132 Aleksis Ross 2003 Talsi 19,17    
74 Bulatovs Alvis 1998 Vārkavas vsk. 51,69 E.Vaivods  
75 Mednis Oskars 1997 Vārkavas vsk. 51,57 E.Vaivods  
76 Sandis Bērziņš 1997 Talsi 51,45    
77 Plots Niks 1998 Vārkavas vsk. 50,68 S.Stankevičs  
78 Cimdiņš Elmārs 1998 Vārkavas vsk. 50,47 E.Vaivods  
79 Mārtuševs Kristiāns 1998 Eglaines psk. 49,97 A.Rakstiņš   
80 Ustinovs Aleksejs 1997 Vārkavas vsk. 49,70 S.Stankevičs  
81 Šeinovs Armands 1997 Riebiņu vsk. 49,68 M.Pokšāne  
82 Edijs Beļajevs 06.04.1998. Kazdangas pamatskola 49,04 Ozola  
83 Sandis Linds   Aizupes pamatskola 49,04 R.Bergmane  
84 Bērzkalns Valts  1997 Jaunjelgava 48,68    
85 Eduards Veģeris 1998 SCV 48,32    
86 Meluškāns Raivis 1997 Riebiņu vsk. 48,25 M.Pokšāne  
87 Rolands Išejevs 1997 48,04    
88 Maikls Jevsjukovs   Bauskas BJSS 46,98 R. Maķevics  
89 Počs Andris 1998 Dekšāru psk. 46,27 A.Strods  
90 Valainis Uldis 1998 Vārkavas vsk. 46,10 E.Vaivods  
91 Edgars Alksnis 1997 SCV 46,05    
92 Vilnis Mežeckis 05.05.1997. Kandavas nBJSS 46,01 Gross  
93 Kristiāns Kurpnieks 1997 Variņu psk. 45,97    
94 Deniss Ustinovs   Jelgavas 6.vsk. 44,56 V.Minalta  
95 Emīls Šteins 01.02.1998. Kazdangas pamatskola 44,47 Ozola  
96 Vanags Raivis 1998 Vārkavas vsk. 44,28 E.Vaivods  
97 Pūga Ēriks 1998 Vārkavas vsk. 43,62 S.Stankevičs  
98 Vilcāns Arvis 1998 Vārkavas vsk. 43,45 E.Vaivods  
99 Maculevičs Adrians 1998 Vārkavas vsk. 42,05 E.Vaivods  
100 Jānis Guņko 1998 Jaunpiebalgas vsk. 41,71    
101 Naglis Lauris Nils 1997 Krišjāņu psk. 40,90 L.Socka  
102 Pujiņš Endijs 1998 Vārkavas vsk. 40,59 E.Vaivods  
103 Niks Tamsons 11.11.1998. Kazdangas pamatskola 38,76 Ozola  
104 Madars Švēde 1997 Variņu psk. 32,89    
105 Lauris Mazjānis 1997 Variņu psk. 29,89    
             
             
  C grupas meitenes (1999.-2000.g.dz.)        
             
1 Liene Roziņa   Vircavas vidusskolas Platones filiāle  58,70 D.Roziņš  
2 Eva Dreimane 29.06.1999. Liepājas raj./Aizpute 55,24 Pūpola  
3 Ksenija Kislicina   Jelgavas 5.vsk. 48,30 I.Novikova  
4 Niedra Aiva 1999 Balvu Valsts ģimn. 48,00 I.Kairišs  
5 Ilona Milberga 1999 Valkas BJSS 45,50    
6 Anna Ševčenko   Jelgavas 6.vsk. 44,65 L.Vrubļevska  
7 Jana Šulce 2000 Valkas BJSS 43,50    
8 Lelde Mieze 1999 Kuldīgas nSS 43,27 Brūveris  
9 Evelīna Kaspare 2000 Talsi 43,01    
10 Līva Jakobsone 06.10.1999. KnSS 41,82 Stukule  
11 Diāna Remiņuka   Jelgavas 5.vsk. 40,30 I.Novikova  
12 Kincāne Karīna 2000 Izvaltas psk. 40,15 J.Gribule  
13 Lūcija Vilcāne 30.01.1999. Kuldīgas pamatskola 39,89 Blumbergs  
14 Monta Jankovska 23.11.2000. KnSS 39,85 Stukule  
15 Daniela Šakociņa 2000 Grundzāles psk. 39,80    
16 Auce Mūrniece 2000 Kuldīgas nSS 38,77 Blumbergs  
17 Anastasija Kupre     38,50    
18 Peipiņa Paula 2000 Izvaltas psk. 37,60 J.Gribule  
19 Elīza Paeglīte   JVĢ 37,50 L.Nagle  
20 Ločmele Egija 2000 Baltinavas vsk. 37,03 V.Gamazins  
21 Kupšāne Signija  1999 Skrīveri 36,68    
22 Zelča Dinija 1999 Baltinavas vsk. 36,55 V.Gamazins  
23 Samanta Valtere   Jelgavas 4.pam.sk. 36,55 I.Anzenava  
24 Sindija Smirnova   Jelgavas 4.vsk. 35,90 D.Dombrovska-Baškirova  
25 Meģija Tiltiņa   Elejas vsk. 35,57 S.Avota  
26 Pedele Gunita 1999 Eglaines psk. 35,40 A.Rakstiņš  
27 Butlere Ieva 1999 Vārkavas vsk. 35,25 E.Vaivods  
28 Kārkle Katrīna   Jelgavas 4.vsk. 35,10 D.Dombrovska-Baškirova  
29 Agita Zundure     35,00    
30 Kalniņa Ance 1999 Viesīte 34,97    
31 Vikija Alma Vikštrema 20.09.2000. Kuldīgas nSS 34,81 Skurule  
32 Izabella Kvecko 1999 Jaunpiebalgas vsk. 33,75    
33 Elkse Ieva 2000 Jaunjelgava 33,73    
34 Ketlīna Bolša 2000 Talsi 33,48    
35 Gvenda Lange 1999 SCV 33,35    
36 Martuseviča Agate   Bauskas BJSS 33,20 R.Maķevics  
37 Gita Auzāne   Jelgavas nov.sporta centrs 32,60 L.Nagle  
38 Meluškāne Evija 1999 Riebiņu vsk. 32,41 M.Pokšāne  
39 Elīna Skopāne 2000 Grundzāles psk. 32,40    
40 Rozīte Undīne 2000 Jaunjelgava 32,19    
41 Grigalovičina Edīte 2000 Nereta 32,13    
42 Dana Grauzermane 29.03.2000. Kandavas nBJSS 31,67 Gross  
43 Hritonenka Natālija 1999 Riebiņu vsk. 31,49 M.Pokšāne  
44 Vaivode-Šulte Laura 1999 Vārkavas vsk. 31,45 E.Vaivods  
45 Jūlija Abramova   Jelgavas 6.vsk. 30,70 L.Vrubļevska  
46 Laura Gluškova 13.12.2000. Kuldīgas nSs 30,54 Skurule  
47 Guļājeva Liāna   Aizupes pam.sk. 30,50 R.Bergmane  
48 Zekante Renāte  2000 Viesīte 30,43    
49 Sindija Lagzdiņa 2000 Grundzāles psk. 30,43    
50 Štelmahere Sanija 1999 Tilžas int. psk.  30,39 A.Dokāns  
51 Anna Rupmane   Aizupes pam.sk. 30,25 R.Bergmane  
52 Ketrina Libaņova   Jelgavas 6.vsk. 30,00 L.Vrubļevska  
53 Liāna Želve   Jelgavas 4.vsk. 29,90 D.Dombrovska-Baškirova  
54 Elīza Kaupe 2000 Smiltenes TPS 29,86    
55 Doru Madara 1999 Baltinavas vsk. 29,83 V.Gamazins  
56 Linda Elīza Jumīte 06.05.2000. Saldus SS 29,44 Dambe  
57 Katarina Dintere 06.05.2000. Kuldīgas nSS 29,07 Stukule  
58 Ivonna Āboltiņa 19.09.2000. Kuldīgas nSS 28,59 Skurule  
59 Dagnija Dzerkole   Jelgavas 4.vsk. 28,05 D.Dombrovska-Baškirova  
60 Anna Parafjanoviča   Jelgavas 6.vsk. 27,50 L.Vrubļevska  
61 Linda Meijere 1999 Grundzāles psk. 27,42    
62 Linda Ščerbača 02.07.1999. Liepājas SSS 26,77 Vērdiņš  
63 Sondore Loreta 2000 Vārkavas vsk. 26,76 E.Vaivods  
64 Kristīne Lasmane 2000 SCV 26,48    
65 Luīze Zeļģe 2000 Talsi 26,23    
66 Ieva Strauta   Jelgavas 4.vsk. 26,20 D.Dombrovska-Baškirova  
67 Daniela Dzedone   Jelgavas 4.vsk. 25,20 D.Dombrovska-Baškirova  
68 Salceviča Madara 2000 Vārkavas vsk. 24,09 E.Vaivods  
69 Annija Skudra   Jelgavas nov.sporta centrs 23,90 L.Nagle  
70 Amanda Krista Gruntiņa 07.02.2000. Kuldīgas nSS 23,50 Skurule  
71 Ērika Jēkabsone 2000 Kuldīgas nSS 23,38 Stukule  
72 Pujiņa Asnāte 2000 Vārkavas vsk. 22,42 E.Vaivods  
73 Lazdiņa Agnija  2000 Nereta 19,44    
74 Beāte Balode   Jelgavas nov.sporta centrs 19,10 L.Nagle  
75 Mikalkeviča Samanta 1999 Nereta 17,34    
             
             
  C grupas zēni (1999.-2000.g.dz.)        
             
             
1 Kiršteins Miks  1999 Skrīveri 68,74    
2 Helvijs Bērziņš 1999 Talsi 65,70    
3 Matīss Velps 1999 Smiltenes ģimnāzija 64,80    
4 Roberts Gļauda   Bauskas BJSS 63,10 R.Maķevics  
5 Tišonoks Arvis  1999 Aizkraukle 60,08    
6 Andrejs Kostjuks   Jelgavas 6.vsk. 58,90 V.Minalta  
7 Renārs Buka   Bauskas BJSS 57,60 R.Maķevics  
8 Antons Agonins   Jelgavas 6.vsk. 55,90 V.Minalta  
9 Emīls Ozoliņš 1999 Grundzāles psk. 55,14    
10 Vanags Armands 2000 Jaunjelgava 53,88    
11 Raivis Garoza 11.03.1999. Kandavas nBJSS 53,80 Gross  
12 Korkls Alens 1999 Tilžas vsk. 53,79 J.T.Jēkabsons  
13 Renārs Kārkls   Aizupes pam.sk. 53,70 R.Bergmane  
14 Kristers Vēzis 11.01.1999. Kuldīgas MHZvsk 52,61 Blumbergs  
15 Ronalds Strods   Vircavas vidusskolas Platones filiāle 52,60 D.Roziņš  
16 Niks Samauskis 02.04.1999. Kuldīgas nSS 52,56 Stukule  
17 Ivo Minkevičs   Jelgavas 4.vsk. 52,55 D.Dombrovska-Baškirova  
18 Lisicins Kristaps 2000 Riebiņu vsk. 52,45 M.Pokšāne  
19 Mareks Kaļinko   Vircavas vidusskolas Platones filiāle 52,40 D.Roziņš  
20 Miks Vīķis   Jelgavas 4.pam.sk. 52,30 I.Anzenava  
21 Krastiņš Aivis 1999 Balvu Valsts ģimn. 52,22 I.Kairišs  
22 Kvitka Andis 1999 Tilžas vsk. 52,13 J.T.Jēkabsons  
23 Romāns Vedze   Jelgavas nov.sporta centrs 52,05 L.Nagle  
24 Madars Pūpols 31.05.1999. Liepājas raj.SS/Aizpute 51,67 Pūpola  
25 Pavlovičs Pēteris  1999 Nereta 51,63    
26 Ušackis Normunds 1999 Vārkavas vsk. 51,34 E.Vaivods  
27 Juška Inārs 1999 Dekšāru psk. 50,83 A.Strods  
28 Hugo Akons   Jelgavas 4.pam.sk. 50,73 I.Anzenava  
29 Toms Krumeņš 1999 Grundzāles psk. 50,10    
30 Indriķis Niks 2000 Tilžas vsk. 49,67 J.T.Jēkabsons  
31 Vaivads Rihards 2000 Aizkraukle 49,66    
32 Maculevičs Dainis 2000 Daugavpils BJSS 49,45 J.Petrovskis  
33 Kupcis Matīss 2000 Nereta 48,98    
34 Adrians Ganuļevics   Jelgavas 4.pam.sk. 48,80 A.Anzenava  
35 Zalāns Egons 1999 Vārkavas vsk. 48,78 E.Vaivods  
36 Rafaels Jegorovs   Elejas vidusskola 48,50 S.Avota  
37 Alans Tomass Lapsa   Jelgavas 4.vsk. 48,35 D.Dombrovska-Baškirova  
38 Podžuks Aivis  1999 Nereta 48,23    
39 Arnijs Zvēriņš 1999 Jaunpiebalgas vsk. 48,19    
40 Linards Nikolas Ņikiforovs 10.05.1999. Kazdangas pamatskola 48,15 Ozola  
41 Mārtiņš Karps   1.spec.internāt.pam.sk. 48,10 Gutnika  
42 Sņegovs Vadims 2000 Balvu psk. 47,94 I.Kacēna  
43 Duļbinskis Artis 2000 Balvu psk. 47,94 I.Kacēna  
44 Krišjānis Suntažs 2000 Talsi 47,75    
45 Guntars Andersons 28.01.1999. Kazdangas pamatskola 47,64 Ozola  
46 Neiders Vilnis   Staļģenes vsk. 47,30 E.Čakša  
47 Bekasovs Lauris  1999 Viesīte 47,02    
48 Linards Liepiņš   1.spec.internāt.pam.sk. 46,80 Gutnika  
49 Žugs Māris 1999 Balvu Valsts ģimn. 46,66 I.Kairišs  
50 Reinis Daugelis   1.spec.internāt.pam.sk. 46,65 Gutnika  
51 Danilovs Iļja 1999 Riebiņu vsk. 46,58 M.Pokšāne  
52 Vanags Dainis 1999 Vārkavas vsk. 46,46 E.Vaivods  
53 Alens Rozītis 2000 Jaunpiebalgas vsk. 46,20    
54 Siliņš Deivids   Staļģenes vsk. 46,10 E.Čakša  
55 Jānis Timbors   JVĢ 45,20 L.Nagle  
56 Mareks Verpakovskis   JVĢ 44,80 L.Nagle  
57 Oļegs Mickevičs   1.spec.internāt.pam.sk. 44,45 Brīvmane  
58 Iļja Sanduhadze   Jelgavas 6.vsk. 44,10 V.Minalta  
59 Kims Petrovs   Jelgavas 6.vsk. 43,70 V.Minalta  
60 Martuzāns Dāvis 1999 Krišjāņu psk. 43,55 L.Socka  
61 Zastupņēvičs Artūrs 2000 Nereta 43,35    
62 Toms Norvežs 12.10.2000. Kuldīgas nSS 43,08 Skurule  
63 Gorbačovs Armands 2000 Nereta 42,28    
64 Kalnāre Klāvs  1999 Nereta 42,05    
65 Jurģis Sīmanis 2000 SCV 41,99    
66 Margots Cimmermanis 29.10.1999. Kandavas nBJSS 41,90 Gross  
67 Zagorskis Arnis 1999 Vārkavas vsk. 41,87 E.Vaivods  
68 Gavars Dinārs 2000 Vārkavas vsk. 41,78 E.Vaivods  
69 Mārtiņš Naglis 02.03.2000. Kandavas nBJSS 41,52 Gross  
70 Ventis Penezis 1999 Variņu psk. 41,50    
71 Armands Meijers 2000 Grundzāles psk. 41,48    
72 Logins Normunds 2000 Tilžas vsk. 41,08 J.T.Jēkabsons  
73 Vilcāns Toms 1999 Vārkavas vsk. 40,50 E.Vaivods  
74 Kristers Lagzdkalns 2000 SCV 40,47    
75 Kirils Karkliņš   Jelgavas 5.vsk. 40,40 P.Runjancevs  
76 Vjačeslavs Leonas 2000 Izvaltas psk. 40,39 J.Gribule  
77 Sandris Švalbe 30.12.1999. Kandavas nBJSS 40,31 Gross  
78 Ervīns Redīzs 20.06.2000. Kuldīgas nSS 40,22 Skurule  
79 Rainers Jegorovs   Bauskas BJSS 40,00 R.Maķevics  
80 Aldiņš Sandis  2000 Viesīte 39,85    
81 Raitis Gravinieks   JVĢ 39,55 L.Nagle  
8200% Raimonds Bergmanis   Aizupes pam.sk. 38,70 R.Bergmane  
83 Maksims Semjonovs   Jelgavas 5.vsk. 38,60 P.Runjancevs  
84 Aukstars Markuss 2000 Izvaltas psk. 38,35 J.Gribule  
85 Martiņš Kalniņš   Jelgavas 6.vsk. 38,20 V.Minalta  
86 Vaivods Sandris 2000 Vārkavas vsk. 38,20 E.Vaivods  
87 Toms Drulle 2000 Jaunpiebalgas vsk. 37,63    
88 Zalāns Ernests 2000 Riebiņu vsk. 36,41 M.Pokšāne  
89 Rinalds Kaņipovs 2000 Variņu psk. 35,05    
90 Rižais Edgars 2000 Krišjāņu psk. 34,92 L.Socka  
91 Kristers Šakums 2000 Jaunpiebalgas vsk. 34,60    
92 Gavars Digmārs 2000 Vārkavas vsk. 34,47 E.Vaivods  
93 Rihards Konters 2000 SCV 31,98    
94 Rihards Gendvils   JVĢ 30,85 L.Nagle  
95 Dāvids Zoriks   1.spec.internāt.pam.sk. 29,25 Gutnika  
             
             
  D grupas meitenes (2001.-2002.g.dz.)        
             
             
1 Eģija Graudiņa   Vircavas vidusskolas Platones filiāle  39,80 D.Roziņš  
2 Veronika Lisovska 2001 Valkas BJSS 38,90    
3 Rebeka Krupņikova 25.02.2001. Kuldīgas pamatskola 37,11 Jankovska  
4 Laura Kārkle   Jelgavas 4.vsk. 36,90 D.Dombrovska-Baškirova  
5 Keiša Alīna 2001 Balvu  psk. 35,97 I.Kacēna  
6 Vilsone Samanta    Aizkraukle 35,43    
7 Annija Paula Ansone 24.11.2001. Kuldīgas nSs 33,75 Skurule  
8 Goško Enija 2003 Tilžas int. psk.  32,98 A.Dokāns  
9 Krista Krāģe 2001   32,85    
10 Estere Ponciusa 2002 Smiltenes TPP 32,55    
11 Beate Nagle 2001   32,53    
12 Petra Ņečiporuka 02.10.2001. Kuldīgas nSs 32,36 Skurule  
13 Tīna Neimane 2002   32,03    
14 Undīne Ungere 01.12.2001. Liepājas raj./Aizpute 31,95 Pūpola  
15 Logina Ramīna 2002 Tilžas int. psk.  31,84 A.Dokāns  
16 Kruope Elīza 2002 Aizkraukle 30,26    
17 Vītoliņa Sindija 2003 Aizkraukle 30,24    
18 Zālīte Patrīcija 2001 Skrīveri 30,15    
19 Undija Upeniece 2001 SCV 30,00    
20 Kristīne Grīnberga 30.04.2002. Kuldīgas nSs 29,59 Stukule  
21 Enija Ķirse     29,45    
22 Ieva Lizete Rožkalna 17.11.2001. Kuldīgas nSs 29,34 Skurule  
23 Anastasija Atkačova   Jelgavas 6.vsk. 29,30 L.Vrubļevska  
24 Laura Kukuka 07.09.2001. Liepājas SSS 28,68 Vērdiņš  
25 Vanaga Aiga 2001 Izvaltas psk. 28,64 J.Gribule  
26 Arina Vorobjova   Jelgavas 6.vsk. 28,30 L.Vrubļevska  
27 Jana Jefimova   Sesavas pam.sk. 28,25 I.Striška  
28 Liene Nagle 03.01.2002. Kandavas nBJSS 27,78 Gross  
29 Anna Daukule   Jelgavas 5.vsk. 27,70 I.Novikova  
30 Ieva Šulce 2002 Valkas BJSS 27,50    
31 Vanaga Valija 2001 Vārkavas vsk. 26,78 E.Vaivods  
32 Ieva Stepiņa 14.05.2002. Kandavas nBJSS 26,10 Matīss  
33 Paula Liepiņa 2001   25,97    
34 Valērija Kuzmicka 01.01.2001. Kandavas nBJSS 25,69 Matīss  
35 Ance Marta Zvejniece 2002 Smiltenes TPP 25,56    
36 Sindija Fjodorova 2002 SCV 25,10    
37 Brakovska Katrīna  2002 Viesīte 24,65    
38 Ieva Ābola 2001 SCV 24,60    
39 Peipiņa Diāna 2001 Izvaltas psk. 24,54 J.Gribule  
40 Alina Pinkeviča   Jelgavas 5.vsk. 24,30 I.Novikova  
41 Kamila Kursīte   Jelgavas 4.vsk. 24,20 D.Dombrovska-Baškirova  
42 Marika Ķierpe 2001   24,18    
43 Marta Kozļenoka   Jelgavas 4.vsk. 24,10 D.Dombrovska-Baškirova  
44 Marta Marksa 2002 SCV 23,40    
45 Vaivare Daniela 2002 Izvaltas psk. 22,93 J.Gribule  
46 Gerda Matisone 2002   22,61    
47 Beatrise Stankeviča   Āgenskalna sākumskola 22,20    
48 Samanta Brūdere 2002 Vilgāles pamatskola 21,97 Špiguns  
49 Ance Emīlija Krūmiņa   Jelgavas 4.vsk. 21,70 D.Dombrovska-Baškirova  
50 Anta Abersone 22.12.2002. Kuldīgas nSs 21,62 Stukule  
51 Elīza Cukere   Jelgavas 4.vsk. 21,60 D.Dombrovska-Baškirova  
52 Laura Veģere 2004 SCV 20,98    
53 Annika Upīte   Jelgavas nov.sporta centrs 20,90 L.Nagle  
54 Ērika Smirnova   Jelgavas 4.vsk. 20,65 D.Dombrovska-Baškirova  
55 Sandra Meijere 2004 Grundzāles psk. 20,26    
56 Marta Bādere 01.02.2001. Liepājas raj./Aizpute 20,14 Pūpola  
57 Amanda Kunkule 02.01.2003. Saldus Ss 20,08 Dambe  
58 Ločmele Samanta 2002 Tilžas int. psk.  19,79 A.Dokāns  
59 Jūlija Samanta Vlasa   Jelgavas 4.vsk. 19,50 D.Dombrovska-Baškirova  
60 Eva Lastiņa   Jelgavas 4.vsk. 18,75 D.Dombrovska-Baškirova  
61 Karīna Kora Vanaga 2003 Smiltenes TPP 18,14    
62 Unigunde Veinberga   Jelgavas 4.vsk. 17,95 D.Dombrovska-Baškirova  
63 Ķestere Sintija 2002 Riebiņu vsk. 17,79 M.Pokšāne  
64 Anna Laurinoviča   Jelgavas 4.vsk. 17,70 D.Dombrovska-Baškirova  
65 Monta Paula Popova   Jelgavas 4.vsk. 16,90 D.Dombrovska-Baškirova  
66 Marija Ineta Dille   Jelgavas 4.vsk. 16,55 D.Dombrovska-Baškirova  
67 Elizabeta Knope   Jelgavas 4.vsk. 16,20 D.Dombrovska-Baškirova  
68 Hanna Gabriela Ziemiņa 2004 Grundzāles psk. 16,07    
69 Alise Rulle   Jelgavas 4.vsk. 15,00 D.Dombrovska-Baškirova  
70 Beate Sauša   Jelgavas 4.vsk. 14,65 D.Dombrovska-Baškirova  
71 Agija Poļanska   Aizupes pam.sk. 14,60 R.Bergmane  
72 Sabīne Marta Grēviņa 2003 SCV 14,38    
73 Kaiva Sileniece 2002 SCV 12,87    
74 Amanda Hirte 2002 Smiltenes TPP 11,10    
75 Ilva Baškere 2003 SCV x    
             
             
  D grupas zēni (2001.-2002.g.dz.)        
             
1 Indričs Matīss 2001 Aizkraukle 53,34    
2 Toms Jegorovs   Bauskas BJSS 49,30 R. Maķevics  
3 Edijs Rapītis 2001 Talsi 48,56    
4 Briška Armands 2001 Riebiņu vsk. 47,57 M.Pokšāne  
5 Toms Ķikuts 2001 SCV 45,78    
6 Kristers Upītis 2001 Talsi 45,53    
7 Bērziņš Francis  2001 Aizkraukle 45,17    
8 Valts Rinalds Krivošenkovs   Jelgavas 4.vsk. 45,00 D.Dombrovska-Baškirova  
9 Ričards Salmiņš   Jelgavas 4.vsk. 45,00 D.Dombrovska-Baškirova  
10 Armands Kristiāns Pauls 2001 Talsi 44,90    
11 Renārs Kurše 2001 Talsi 44,78    
12 Ņikita Markovs   Jelgavas 6.vsk. 44,40 V. Minalta  
13 Nils Tumševics 05.10.2001. Liepājas SSS 44,39 Vērdiņš  
14 Renē Cimbaļuks   Elejas vsk. 44,30 S. Avota  
15 Antons Veliks   Jelgavas 1.spec.internātpam.sk. 44,30 R. Brīvmane  
16 Belickis Gustavs  2001 Aizkraukle 44,27    
17 Kaspars Anmanis 2001 Talsi 44,00    
18 Daniels Mūrnieks 2001 SCV 43,78    
19 Kuzmins Pāvels 2002 Aizkraukle 43,39    
20 Oskars Kirilovs 2001 Vilgāles pamatskola 43,05 Špiguns  
21 Dāvis Kaņeps 11.08.2001. Kandavas nBJSS 42,98 Matīss  
22 Toms Kalniņš 2002 SCV 42,80    
23 Zelčs Emīls  2001 Aizkraukle 42,75    
24 Zablockis Krišs 2001 Aizkraukle 42,47    
25 Reinis Vitte 2001 Talsi 42,44    
26 Kristians Rainers Ļaksa   Jelgavas 4.vsk. 42,40 D.Dombrovska-Baškirova  
27 Artis Čakšs   Staļģenes vsk. 41,40 E.Čakša  
28 Spuriņš Raitis 2001 Vārkavas vsk. 41,26 E.Vaivods  
29 Kristiāns Skuruls 05.02.2001. Kuldīgas nSS 40,94 Skurule  
30 Davidenis Raivis  2001 Nereta 40,56    
31 Klāvs Veinbergs   Jelgavas 4.vsk. 40,40 D.Dombrovska-Baškirova  
32 Jānis Jansons 2001 Smiltenes TPP 40,36    
33 Aleksandrs Gerasimovs   Staļģenes vsk. 40,30 E.Čakša  
34 Voits Renārs 2001 Eglaines psk. 40,27 A.Rakstiņš   
35 Pauliņš Armands 2001 Balvu psk. 40,13 S.Keisele  
36 Tomass Linds   Aizupes pam.sk. 39,70 R.Bergmane  
37 Armands Joniņš 2002 Variņu psk. 39,59    
38 Artjoms Ņikiforovs   Elejas vsk. 39,45 S.Avota  
39 Roberts Beitiks 2002 Variņu psk. 39,33    
40 Rihards Štraus 2001 Talsi 39,32    
41 Lodziņš Ralfs 2003 Jaunjelgava 39,03    
42 Roberts Erbs 28.04.2001. Kuldīgas pamatskola 38,94 Jankovska  
43 KristiānsPodnieks   Jelgavas 4.vsk. 38,90 D.Dombrovska-Baškirova  
44 Caune Edvīns  2002 Viesīte 38,83    
45 Dāvis Krauklis 2002 SCV 38,65    
46 Aivo Ansons 23.10.2002. Kuldīgas nSS 38,50 Stukule  
47 Galvanauskis Edžus 2002 Skrīveri 38,42    
48 Maikls Rolings Tauriņš   Jelgavas 4.vsk. 37,70 D.Dombrovska-Baškirova  
49 Pošeika Uvis 2002 Balvu psk. 37,68 I.Kacēna  
50 Tarasovs Gatis 2002 Vārkavas vsk. 37,62 E.Vaivods  
51 Vasiļjevs Vladislavs 2001 Izvaltas psk. 37,48 J.Gribule  
52 Edgars Mičulis 2001 Grundzāles psk. 37,28    
53 Paško Andrejs 2001 Riebiņu vsk. 37,25 M.Pokšāne  
54 Kaņevskis Guntars 2003 Aizkraukle 36,56    
55 Artūrs Štefenhagens   Jelgavas 4.vsk. 36,40 D.Dombrovska-Baškirova  
56 Naumenko Vjačeslavs  2001 Balvu psk. 36,18 S.Keisele  
57 Jozēns Kristaps 2002 Jaunjelgava 36,10    
58 Reinis Gūtmanis   Sesavas pam.sk. 35,80 I.Striška  
59 Bužs Igors 2002 Balvu psk. 35,77 I.Kacēna  
60 Klāvs Ozoliņš 2001 Grundzāles psk. 35,74    
61 Zaharēvičs Hārdijs 2001 Aizkraukle 35,55    
62 Roberts Petrovičs 04.04.2002. Kandavas nBJSS 35,20 Matīss  
63 Pastars Artis 2002 Riebiņu vsk. 35,12 M.Pokšāne  
64 Šeršņovs Raivis 2001 Vārkavas vsk. 34,86 E.Vaivods  
65 Rakstiņš Ralfs 2002 Rugāju vsk. 34,77    
66 Staģis Uldis 2002 Tilžas int. psk.  34,60 A.Dokāns  
67 Zībārts Tomass 2002 Aizkraukle 34,39    
68 Lotārs Rainers Baldonis   Jelgavas 4.vsk. 33,50 D.Dombrovska-Baškirova  
69 Šapals Pēteris 2002 Tilžas vsk. 33,30 J.T.Jēkabsons  
70 Ruņģis Maigurs 2004 Tilžas int. psk.  32,98 A.Dokāns  
71 Drozdovs Jaroslavs 2003 Tilžas int. psk.  32,98 A.Dokāns  
72 Sandis Trūlis 2001 Variņu psk. 32,95    
73 Kristaps Citlavs 10.04.2001. Kuldīgas nSS 32,85 Stukule  
74 Bunde Raivo 2003 Aizkraukle 32,55    
75 Izkalns Mārcis   Jelgavas 4.vsk. 32,40 D.Dombrovska-Baškirova  
76 Krišjānis Rūmnieks 11.01.2003. Kandavas nBJSS 32,37 Gross  
77 Krīgers Niks  2002 Aizkraukle 32,33    
78 Veips Guntars 2002 Dekšāru psk. 32,26 A.Strods  
79 Kapcjuhs Krišjānis   Jelgavas 1.spec.internātpam.sk. 32,00 R. Brīvmane  
80 Bukšs Tomass 2002 Tilžas vsk. 31,89 J.T.Jēkabsons  
81 Raitis Ozols 21.10.2002. Kandavas nBJSS 31,78 Gross  
82 Pujiņš Matīss Andris 2003 Izvaltas psk. 31,58 J.Gribule  
83 Kristers Megnis 23.12.2001. Kuldīgas nSS 31,56 Skurule  
84 Artūrs Kočatkovs   Aizupes pam.sk. 31,50 R.Bergmane  
85 Viesturs Jakušins   Jelgavas 1.spec.internātpam.sk. 31,40 R. Brīvmane  
86 Gatis Kučers 2004 Talsi 31,15    
87 Arvīds Vaselis   Jelgavas 4.vsk. 31,00 D.Dombrovska-Baškirova  
88 Ceplis Māris 2001 Vārkavas vsk. 30,95 E.Vaivods  
89 Salcevičs Dāvis 2003 Vārkavas vsk. 30,86 E.Vaivods  
90 Svilāns Ervīns 2002 Dekšāru psk. 30,83 A.Strods  
91 Mariss Pelīte 06.01.2002. Kandavas nBJSS 30,65 Gross  
92 Aizupietis Alvis  2002 Viesīte 30,56    
93 Mārtiņš Labrencis 15.09.2002. Kandavas nBJSS 30,38 Gross  
94 Jānis Dauģelis   Jelgavas 1.spec.internātpam.sk. 30,20 R. Brīvmane  
95 Jaudzens Dastins 2002 Tilžas vsk. 30,04 J.T.Jēkabsons  
96 Saliņš Daniels 2003 Tilžas vsk. 30,04 J.T.Jēkabsons  
97 Rinalds Pozņaks 2004 Talsi 30,00    
98 Edgars Elstiņš 2002 Grundzāles psk. 30,00    
99 Edgars Verpakovskis   Sesavas pam.sk. 30,00 I.Striška  
100 Kristiāns Vištarts 22.02.2002. Saldus Ss 29,89 Dambe  
101 Dokāns Raivis 2001 Balvu amatn. vsk. 29,43 I.Cunska  
102 Kapteinis Otto 2002 Balvu amatn. vsk. 29,43 I.Cunska  
103 Matīss Dinaburgs   Jelgavas 1.spec.internātpam.sk. 29,30 R. Brīvmane  
104 Rūdolfs Balodis 2002 SCV 29,10    
105 Roberts Beķers 12.08.2002. Kandavas nBJSS 28,96 Gross  
106 Alvis Gražinskis   Sesavas pam.sk. 28,90 I.Striška  
107 Krists Znotiņš 2001 Talsi 28,66    
108 Ločs Andrejs 2002 Vārkavas vsk. 28,63 E.Vaivods  
109 Roberts Saušs   Jelgavas 4.vsk. 28,55 D.Dombrovska-Baškirova  
110 Toms Kalniņš 2002 Talsi 28,37    
111 Elvis Joņins   Sesavas pam.sk. 28,30 I.Striška  
112 Krodzinieks Kristaps  2002 Viesīte 28,10    
113 Mitrovskis Sendijs 2002 Tilžas int. psk.  28,06 A.Dokāns  
114 Mališevs Eduards 2003 Tilžas int. psk.  28,05 A.Dokāns  
115 Andrejs Zutis 06.12.2003. Kandavas nBJSS 27,80 Gross  
116 Jēkabs Ralfs Ruks 2002 Grundzāles psk. 27,66    
117 Matīss Ābols 2003 SCV 27,32    
118 Daniels Žuks   Jelgavas 4.vsk. 27,20 D.Dombrovska-Baškirova  
119 Ivanovs Nauris 2003 Jaunjelgava 27,09    
120 Cimdiņš Jānis 2004 Vārkavas vsk. 26,76 E.Vaivods  
121 Artūrs Podaviļņiks   Jelgavas 4.vsk. 26,65 D.Dombrovska-Baškirova  
122 Aivis Gulbis   Jelgavas 1.spec.internātpam.sk. 25,65 R. Brīvmane  
123 Mikus Pētersons 15.08.2001. Kuldīgas nSS 25,50 Skurule  
124 Briška Andis 2003 Vārkavas vsk. 24,96 E.Vaivods  
125 Rudzāts Sandis 2001 Vārkavas vsk. 24,33 E.Vaivods  
126 Pākste Patriks 2004 Vārkavas vsk. 23,81 E.Vaivods  
127 Rēze Linards 2002 Jaunjelgava 23,69    
128 Soms Linards 2003 Vārkavas vsk. 23,37 E.Vaivods  
129 Raivo Sasniks 28.12.2002. Kandavas nBJSS 23,08 Gross  
130 Andis Ruskis   Sesavas pam.sk. 21,90 I.Striška  
131 Ralfs Adrians Laizāns   Jelgavas 4.vsk. 19,40 D.Dombrovska-Baškirova  
132 Aleksis Ross 2003 Talsi 19,17    

N O L I K U M S

„Jauno talantu šķēpa mešanā” atlases sacensībām

 

1.Mērķis un uzdevumi:

  • iesaistīt skolēnus aktīvās sporta nodarbībās;
  • noskaidrot labākos bumbiņas metējus novados un valstī;
  • piesaistīt jaunus perspektīvus škēpa metējus regulārām mācību treniņu nodarbībām.

2. Laiks un vieta:

            Sacensību norises laiks 2012.gada  1.-7.oktobris.

Sacensības norisināsies 7 zonās :

Kuldīgā; Talsos; Jelgavā; Neretā; Vārkavā; Smiltenē un Tilžā.

Zonu organizātori nosaka sacensību datumu un paziņo Latvijas Šķēpmetēju klubam /LŠK/  līdz  20.septembrim.

3. Sacensību vadība.

Sacensības organizē un vada Latvijas Šķēpmetēju klubs/LŠK/, sadarbībā ar zonu atbildīgajām organizācijām.

4. Sacensību dalībnieki.

Sacensībās piedalās meitenes un zēni  3 vecuma grupās.

„B” grupa – 1997.-1998.dz.g.;

„C” grupa – 1999.-2000.dz.g.;

„D” grupa – 2001.-2002.dz.g..

Zonu sacensībās piedalās uzaicinātie skolēni pēc zonas atbidīgās personas ieskaita.

Par dalībnieka veselības stāvokli un fizisko sagatavotību atbild komandas vadītājs, kurš piesaka dalībnieku sacensībām.

5. Sacensību norise.

Dalībnieki piedalās sacensībās atbilstoši Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas IAAF noteikumiem.

5. Apbalvošana

Pirmo triju vietu ieguvēji saņems diplomu un T-krekliņu ar LŠK simboliku.

 

6.Uzņemšanas  un finanšu nosacījumi.

Komandējuma izdevumus sedz pats sportists vai komandējošā organizācija.

Latvijas Šķēpmetēju klubs apmaksā tiesnešu darbu un apbalvošanas izdevumus.

 

Zonu atbildīgie sacensību organizatori sacensību rezultātus iesūta LŠK līdz 10.oktobrim pa pastu – adrese: Grostonas 6b, Rīgā LV-1013 vai pa e-pastu –

adrese:skepi@apollo.lv.


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv