Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: 2012.gadā sasniegtie rezultāti vīriešiem

Norises laiks: No 2012-01-01 līdz 2012-09-26

Norises vieta:

Papildus informācija:

 

    VĪRIEŠI  Labots 8.10.2012.              
1 Vasiļevskis Vadims 50182 Jēkabpils 86,50 8.06. Valmiera V.Eiduka    
2 Sirmais Zigismunds 060592 Arkādija 84,06 29.05. Tartu V.Eiduka,I.Eversone  
3 Kovals Ainārs 211181 Bauska/LU 83,89 15.06. Bauska V.Eiduka    
4 Štrobinders Rolands 140492 Talsu NSS 81,20 11.08. Bauska G.Palameiks  
5 Rags Ēriks 10675 Ventspils SS 76,49 7.07. Liepāja M.Grīva    
6 Pildavs Mārtiņš 60788 ASV 75,60   Mobailā A.Vaivads    
7 Brūns Ansis 290389 Ventspils SS 75,00 10.03. Rīga V.Eiduka    
8 Išējevs Intars 150293 Smiltene 74,83 15.06. Bauska G.Markss    
9 Svaža Uģis 20289 ASV 69,32 28.04. Spokanā A.Vaivads    
10 Strenga Arnolds 20392 SS "Arkādija" 68,85 15.06. Bauska I.Aperāne    
11 Grēns Mācis 070194 MSĢ 66,60 30.05. Jēkabpils A.Vaivads    
12 Čakšs Gatis 120495 Murjāņi 65,18 17.08. Rīga A.Vaivads    
13 Justs Arvis 010392 Arkādija 64,66 24.05. Rīga V.Eiduka,I.Eversone  
14 Drava Jānis 180390 RTU 63,80 11.08. Bauska I.Aperāne    
15 Priževoits Artūrs 290387 LSPA-Arkādija 63,41 12.05. Jelgava I.Aperāne    
16 Blekte Augusts 93 Madonas BJSS 62,81 28.08. Rīga A.Krauklītis  
17 Milzarājs Rūdolfs 93 Aizpute 62,21 30.06. Liepāja A.Kugurs    
18 Ferbers Alans 251295 Arkādija 61,49 19.05. Jēkabpils Eversone    
19 Rozenbergs Toms 221193 Arkādija 59,50 27.04. Kandava I.Eversone, V.Eiduka  
20 Grīva Jānis Svens 240393 Ventspils 59,18 15.06. Bauska M.Grīva    
21 Dreimanis Artūrs 160892 Arkādija 58,35 28.08. Rīga I.Eversone  
22 Eriņš Edgars     57,35 9.08. Londonā      
23 Zīverts Gints 90 Liepālas raj. 57,27 7.07. Liepāja      
24 Ķibermanis Oskars 93 Valmiera-MSĢ 56,29 3.06. Valmierā      
25 Gorins Dainis 96 MSĢ 56,27 15.09. Ventspils A.Vaivads    
26 Kikusts Ivis 92 Gulbene 55,40 24.05. Rīga I.Aperāne    
27 Freimanis Valts 190593 Saldus 54,45 20.06. Valmierā I.Eversone  
28 Birkavs Dāvis 250293 MadonasSS 53,77 30.06. Liepāja A.Krauklītis  
29 Bukšs Vilmārs 70 Rīga 53,65 11.08. Bauska      
30 Kūla Dainis 59 Ventspils 52,78 15.09. Ventspils      
31 Meirēns Arturs 10296 Valka 52,75 7.07. Liepāja K.Pētersons  
32 Rūtiņš Edgars 010590 Arkādija 52,30 10.30. Rīga I.Aperāne    
33 Butkevičs Dainis 94 Ilūkste 51,78 30.06. Liepāja S.Petrakovs  
34 Eversons Nauris 300390 Arkādija 51,14 28.08. Rīga I.Eversone  
35 Radelis Andris 200991 Spars 50,10 29.09. Ventspilī A.Dogadovs  
36 Kuks Dāvis 180694 Arkādija 49,98     I.Aperāne    
37 Bērziņš Ģirts 84 Kandava 49,63 18.08. Kandavā      
38 Tomsons Emīls 93 Jaunjelgava 48,29 15.05. Aizkraukle A.Jegorova  
39 Strazdiņš Mārtiņš 261094 Valkas novads 47,88 8.09. Valga L.Pelna    
40 Strukis Jānis 94 Daugavpils 47,70 17.08. Rīga G.Kozireva  
41 Sakne Jānis 95 Spars 47,08 15.09. Ventspils B.Romanovska  
42 Andersons Rūdolfs 21194 Ventspils SS 46,83 27.04. Kandava J.Petrovičs  
43 Melnbārdis Kristaps 200294 Spars 45,85 29.09. Ventspilī S.Paipals-Šulcs  
44 Dundurs Eduards 95 Arkādija 45,37 27.04. Kandava I.Aperāne    
45 Pūpols Normunds 84 Ventspils 44,88 29.09. Ventspils M.Grīva    
46 Apeināns Agris 93 Nereta 44,55 15.05. Aizkraukle Z.Karols    
47 Pomerancevs Juris 93 Ludza 44,32 7.07. Liepāja      
48 Vanags Toms 301092 Arkādija 44,22 21.07. Jūrmala I.Eversone  
49 Karlsons Klāvs 280494 Valkas novads 43,69 8.09. Valga L.Peļņa    
50 Boževnieks Mārtiņš 95 Arkādija 43,43 28.08. Rīga Eversone    
51 Kadiķis Rihards 94 VKLT 43,11 18.08. Kandavā      
52 Dāvids Roberts 110294 Ventspils 42,44 15.06. Bauska A.Dogadovs  
53 Knodze Henrijs 94 Pļaviņas 42,31 15.05. Aizkraukle J.Eiduks    
54 Treilons Atis 94 Kandava 41,19 27.04. Kandava A.Gross    
55 Kuks Raitis 93 Lielvārde 40,71 30.06. Liepāja      
56 Gurins Oļegs 93 Aizkraukle 40,63 15.05. Aizkraukle A.Juškeviča  
57 Grigs Intars 95 Aizkraukle 40,51 4.08. Aizkraukle M.Holsts    
58 Kadiķis Artūrs 88 Kandava 40,14 18.08. Kandavā      
59 Fjodorovs Kaspars 94 Aizkraukle 40,14 15.05. Aizkraukle V.Galvanausks  
60 Mednieks Mārtiņš 95 Spars 39,91 21.07. Jūrmala A.Dogadovs  
61 Rebans Raitis 93 Skrīveri 38,47 15.05. Aizkraukle A.Eģītis    
62 Vārpiņš Kristaps 93 Skrīveri 38,47 15.05. Aizkraukle A.Eģītis    
63 Mežiels Krišs 96 Arkādija 38,06 24.05. Rīga I.Aperāne    
64 Kļaviņš Rihards 94 Bebri 37,62 15.05. Aizkraukle M.Vecumnieks  
65 Akots Gatis 94 Daugavpils 36,47 30.06. Liepāja      
66 Ibuškāns Pēteris 88 Kandava 35,92 18.08. Kandavā      
67 Zenfs Mareks 94 Pļaviņas 35,77 15.05. Aizkraukle J.Eiduks    
68 Ravžajevs Māris 22194 Jēkabpils 35,60 26.04. Aizkraukle M.Osvalds  
69 Ravžajevs Māris 22194 Jēkabpils 35,60 26.04. Aizkraukle M.Osvalds  
70 Sidorenko Miks 61 Jaunpils 35,06 18.08. Kandavā      
71 Svikša Andrejs 94 Bebri` 35,06 15.05. Aizkraukle M.Vecumnieks  
72 Laizāns Kristaps 93 Skrīveri 34,16 15.05. Aizkraukle A.Eģītis    
73 Krasovskis Reinis  94 Skrīveri 33,94 15.05. Aizkraukle A.Eģītis    
74 Suslovs Artjoms 150793 Ventspils 33,47 30.06. Liepāja A.Dogadovs  
75 Brazovskis Normunds 94 Jēkabpils 33,20 30.05. Jēkabpils A.Veleckis  
76 Rozenfelds Dainis 53 Kandava 32,16 18.08. Kandavā      
77 Caune Dāvis 130494 ValmierasSS 31,62 24.05. Rīga B.Kaufmane  
78 Zeilāns Artūrs 93 Krāslava 30,37 26.04. Aizkraukle V.Beinarovičs  
79 Kauliņš Artis 94 KVS 29,98 18.08. Kandavā      
    Juniori   ( 1993.-94.dz.g.)   - 800 g              
1 Išējevs Intars 150293 Smiltene 74,83 15.06. Bauska G.Markss    
2 Grēns Mācis 070194 MSĢ 66,60 30.05. Jēkabpils A.Vaivads    
3 Blekte Augusts 93 Madonas BJSS 62,81 28.08. Rīga A.Krauklītis  
4 Milzarājs Rūdolfs 93 Aizpute 62,21 30.06. Liepāja A.Kugurs    
5 Rozenbergs Toms 221193 Arkādija 59,50 27.04. Kandava I.Eversone, V.Eiduka  
6 Grīva Jānis Svens 240393 Ventspils 59,18 15.06. Bauska M.Grīva    
7 Ķibermanis Oskars 93 Valmiera-MSĢ 56,29 3.06. Valmierā      
8 Freimanis Valts 190593 Saldus 54,45 20.06. Valmierā M.Dambe    
9 Birkavs Dāvis 250293 MadonasSS 53,77 30.06. Liepāja A.Krauklītis  
10 Butkevičs Dainis 94 Ilūkste 51,78 30.06. Liepāja S.Petrakovs  
11 Kuks Dāvis 180694 Arkādija 49,98     I.Aperāne    
12 Tomsons Emīls 93 Jaunjelgava 48,29 15.05. Aizkraukle A.Jegorova  
13 Strazdiņš Mārtiņš 261094 Valkas novads 47,88 8.09. Valga L.Pelna    
14 Strukis Jānis 94 Daugavpils 47,70 17.08. Rīga G.Kozireva  
15 Andersons Rūdolfs 21194 Ventspils SS 46,83 27.04. Kandava J.Petrovičs  
16 Melnbārdis Kristaps 200294 Spars 45,85 29.09. Ventspilī S.Paipals-Šulcs  
17 Apeināns Agris 93 Nereta 44,55 15.05. Aizkraukle Z.Karols    
18 Pomerancevs Juris 93 Ludza 44,32 7.07. Liepāja      
19 Karlsons Klāvs 280494 Valkas novads 43,69 8.09. Valga L.Peļņa    
20 Kadiķis Rihards 94 VKLT 43,11 18.08. Kandavā      
21 Dāvids Roberts 110294 Ventspils 42,44 15.06. Bauska A.Dogadovs  
22 Knodze Henrijs 94 Pļaviņas 42,31 15.05. Aizkraukle J.Eiduks    
23 Treilons Atis 94 Kandava 41,19 27.04. Kandava A.Gross    
24 Kuks Raitis 93 Lielvārde 40,71 30.06. Liepāja      
25 Gurins Oļegs 93 Aizkraukle 40,63 15.05. Aizkraukle A.Juškeviča  
26 Fjodorovs Kaspars 94 Aizkraukle 40,14 15.05. Aizkraukle V.Galvanausks  
27 Rebans Raitis 93 Skrīveri 38,47 15.05. Aizkraukle A.Eģītis    
28 Vārpiņš Kristaps 93 Skrīveri 38,47 15.05. Aizkraukle A.Eģītis    
29 Kļaviņš Rihards 94 Bebri 37,62 15.05. Aizkraukle M.Vecumnieks  
30 Akots Gatis 94 Daugavpils 36,47 30.06. Liepāja      
31 Zenfs Mareks 94 Pļaviņas 35,77 15.05. Aizkraukle J.Eiduks    
32 Ravžajevs Māris 22194 Jēkabpils 35,60 26.04. Aizkraukle M.Osvalds  
33 Svikša Andrejs 94 Bebri` 35,06 15.05. Aizkraukle M.Vecumnieks  
34 Laizāns Kristaps 93 Skrīveri 34,16 15.05. Aizkraukle A.Eģītis    
35 Krasovskis Reinis  94 Skrīveri 33,94 15.05. Aizkraukle A.Eģītis    
36 Suslovs Artjoms 150793 Ventspils 33,47 30.06. Liepāja A.Dogadovs  
37 Brazovskis Normunds 94 Jēkabpils 33,20 30.05. Jēkabpils A.Veleckis  
38 Caune Dāvis 130494 ValmierasSS 31,62 24.05. Rīga B.Kaufmane  
39 Zeilāns Artūrs 93 Krāslava 30,37 26.04. Aizkraukle V.Beinarovičs  
40 Kauliņš Artis 94 KVS 29,98 18.08. Kandavā      
    Jaunieši   ( 1995.-96.dz.g.)   - 700 g              
1 Čakšs Gatis 120495 Jelgava/M'SG 72,40 25.04. Alikante A.Vaivads    
2 Ferbers  Alans 251295 Arkādija 63,25 15.06. Bauska I.Eversone  
3 Meirēns Arturs 010296 Kārķi 60,82 16.06. Rīga K.Pētersons  
4 Gorins Dainis 120196 Riebiņi/MSĢ 56,29 19.05. Jēkabpils A.Vaivads    
5 Točonovs Rolands 110295 Limbaži 52,46 15.06. Bauska G.Teko    
6 Sakne Jānis 95 Spars 52,44 15.09. Ventspils B.Romanovska  
7 Ozoliņš Emīls 250195 Madona 50,92 19.05. Jēkabpils A.Krauklītis  
8 Guravskis Rūdolfs 280395 Arkādija 50,61 26.04. Aizkraukle I.Eversone  
9 Griezītis Ričards 97 Sigulda 49,83 15.09. Ventspils A.Vaivads    
10 Boževnieks Mārtiņš 210995 Arkādija 49,22 16.06. Rīga I.Eversone  
11 Mizāns Raivis 95 Krāslava 48,80 22.09. Koknese V.Nipere    
12 Baranovskis Reinis 281195 Arkādija 48,70 27.04. Kandava I.Eversone  
13 Tisjackis Dmitrijs 95 Ventspils SS 48,43 27.04. Kandava Paipals    
14 Dundurs Eduards 241095 Arkādija 48,40 15.06. Bauska I.Aperāne    
15 Bušs Arvids 95 Valmieras SS 47,93 22.09. Koknese R.Ravinskis  
16 Kleinbergs Ulvis 95 Kandava 47,55 18.08. Kandava J.Orste    
17 Skopans Daniels 011295 Arkādija 47,33 22.09. Koknese I.Aperāne    
18 Mednieks Mārtiņš 240395 Ventspils 46,07 15.09. Ventspils A.Dogadovs  
19 Miļkēvičs Kristaps 96 Nereta 46,05 15.05. Aizkraukle Z.Karols    
20 Abersons Kristaps 260796 Kuldīga 46,01 27.04. Kandava I.Stukule    
21 Lavrinovičs Artis 95 Jaunjelgava 45,72 26.04. Aizkraukle A.Jegorova  
22 Lielais Toms 96 Skrīveri 45,60 15.05. Aizkraukle A.Eģitis    
23 Mežiels Krišs 080896 Arkādija 44,42 22.09. Koknese I.Aperāne    
24 Kokainis Ingus 95 Krāslava 43,30 26.04. Aizkraukle V.Beinarovičs  
25 Kalniņš Dāvis 95 Kandava 43,07 18.08. Kandavā J.Orste    
26 Grigs Intars 95 Aizkraukle 42,71 15.05. Aizkraukle M.Holsts    
27 Ozols Jānis 96 Aizkraukle 42,43 22.09. Koknese M.Holsts    
28 Krauja Pēteris 20496 Valmieras SS 42,00 3.06. Valmiera L.Dzene    
29 Lurins Aleksis 96 Spars 41,87 15.09. Ventspils A.Dogadovs  
30 Sirmais Gvido 96 Pļaviņas 41,00 26.04. Aizkraukle J.Eiduks    
31 Jaskuļskis Kaspars 251195 Ventspils SS 40,93 15.09. Ventspils B.Romanovska  
32 Selezens Edgars 250296 Kandava 40,77 18.08. Kandavā A.Gross    
33 Smilškalns Elvis 95 Madliena 40,12 26.04. Aizkraukle J.Liepa    
34 Miksons kaspars 95 Limb.Salacgr. 40,06 22.09. Koknese      
35 Otto Reinis  96 Aizkraukle 39,96 15.05. Aizkraukle M.Holsts    
36 Untāls Kristaps 1996 Kandavā 39,64 18.08. Kandavā      
37 Kivlenieks Ivars 95 Skrīveri 39,30 15.05. Aizkraukle A.Eģitis    
38 Jaudzems Henrijs 95 Pļaviņas 39,2 15.05. Aizkraukle J.Eiduks    
39 Kovaļevskis Andžejs 96 Kandava 39,15 27.04. Kandava E.Juhneviča  
40 Midziņš Rihards 60696 Ventspils SS 37,63 28.07. Ventspils B.Romanovska  
41 Ozoliņs Nils 96 Ventspils 37,47 15.06. Bauska A.Dogadovs  
42 Gricmanis Matīss 96 Kandava 37,36 27.04. Kandava A.Gross    
43 Krumpāns Aldis 95 Krāslava 37,18 30.05. Jēkabpils      
44 Arnītis Artis 96 Pļaviņas 37,17 15.05. Aizkraukle J.Eiduks    
45 Lazdiņš Pēteris 290396 Jēkabpils SS 36,50 10.03. Rīga M.Osvalds  
46 Balodis Nauris 95 P';aviņas 36,49 15.05. Aizkraukle J.Eiduks    
47 Vitka Ingars 96 Ventspils 33,90 18.08. Kandavā A.Dogadovs  
48 Čākurs Alvis 96 Rūjienas novads 33,79 26.04. Aizkraukle P.Karlivāns  
49 Jokšs Elviss 96 Spars 33,07 15.09. Ventspils A.Dogadovs  
50 Bērziņš Gvido 96 Cēre 32,58 27.04. Kandava      
51 Parfjonovs Vladislavs 96 Pļaviņas 28,59 15.05. Aizkraukle J.Eiduks    
52 Lorencs Gatis 95 Spars 27,79 15.09. Ventspils B.Romanovska  
53 Mulders Edgars 95 Spars 23,66 15.09. Ventspils B.Romanovska  
                   
    Zēni   ( 1997.-98.dz.g.)   - 600 g              
1 Griezītis Ričards 010397 Sigulda 62,70 28.08. Rīga A.Ziediņa,A.Vaivads  
2 Gailums Patriks 100598 Arkādija 61,05 12.09. Brno I.Eversone  
3 Roziņš Dagnis 300697 Jelgavas nov. 57,04 22.09. Koknese I.Roziņš    
4 Groza Jāzeps 260997 Smiltenes SC 53,74 11.09. Brno G.Markss    
5 Groševs Deniss 97 Balvi 51,01 20.06. Valmiera S.Keisele    
6 Alksnis Raimonds 97 Talsi 50,93 27.04. Kandava A.Jansons  
7 Alksnis Raimonds 97 Talsi 50,93 27.04. Kandava A.Jansons  
8 Gindra Sandris 210597 Kuldīgas NSS 50,03 15.06. Bauska I.Stukule    
9 Beļavnieks Krišjānis 100798 Madona 48,65 11.08. Bauska L.Līcīte    
10 Mikelsons Valdis 98 Jelgavas nov. 48,58 15.06. Bauska L.Nagle    
11 Streičs Rūdolfs 150297 Arkādija 47,20 16.06. Rīga I.Aperāne    
12 Kļaviņš Zigmārs 97 Rēzekne 46,10 11.08. Bauska      
13 Grebis Gints 98 Spars 45,60 15.06. Bauska J.Petrovičs  
14 Ezernieks Edvards 97 Vecumnieki 45,12 30.06. Liepāja      
15 Jesajans Elvis 160697 Madona 44,99 21.07. Jūrmala A.Krauklīte  
16 Rūmnieks Fēlikss 100198 Ventspils 42,98 28.08. Rīga A.Kronbergs  
17 Sevastjanovs Žanis 97 Dartija 41,66 26.04. Aizkraukle D.Vizule    
18 Išējevs Rolands 250497 Smiltenes SC 40,88 30.06. Liepāja G.Markss    
19 Skolmeistars Endijs 98 Ventspils nov. 40,70 15.09. Ventspils A.Žeimunds  
20 Dzirkalis Mārcis 97 Valmiera 40,45 26.04. Aizkraukle P.Karlivāns  
21 Plucis Emils 97 Talsi 40,44 15.06. Bauska M.Štrobinders  
22 Briedis Raivis 97 Aizkraukle 40,14 10.05. Aizkrauklē M.Holsts    
23 Oļehnovičs Edijs 97 Tume 39,90 16.06. Rīga G.Auziņš    
24 Neilands Ervins 98 Jaunjelgava 39,84 15.05. Aizkraukle A.Jegorova  
25 Ūdris Dāvis 97 Talsi 39,72 5.05. Liepāja M.Štrobinders  
26 Balodis Mariss 98 Nereta 39,44 22.09. Koknese Z.Karols    
27 Oskerko Niks 97 Talsi 39,24 15.06. Bauska M.Štrobinders  
28 Štoferts Arvis 97 Kandava 38,78 18.08. Kandava A.Gross    
29 Matulis Roberts 97 Arkādija 38,65 18.08. Kandavā I.Aperāne    
30 Malnačs Visvars 51297 Daugavpils SS 38,60 22.09. Koknese A.Petrovska  
31 Aņisimovs Rihards 97 Skrīveri 38,24 10.05. Aizkraukle A.Eģītis    
32 Fogels Ģirts 97 Ventspils nov. 37,98 15.09. Ventspils A.Žeimunds  
33 Salmanis Uvis 97 Skrīveri 37,55 10.05. Aizkraukle A.Eģītis    
34 Martinovs Vladislavs 98 Skrīveri 37,42 10.05. Aizkraukle A.Eģītis    
35 Strikaitis Aleksandrs 97 Talsu nov. 37,30 15.09. Ventspils M.Štrobinders  
36 Sergevičs Elvijs 97 Aizkraukle 35,99 26.04. Aizkraukle M.Holsts    
37 Bojārs Juris 97 Bauska 35,84 16.06. Rīga V.Zariņš    
38 Ziņģis Edgars 97 Kuldīgas NSS 35,02 3.06. Valmiera E.Brūveris    
39 Šostakovičš Ritvars 97 Bauska 34,85 16.06. Rīga V.Zariņš    
40 Kleinbergs Ivo Dans 191097 Kandava 34,83 27.04. Kandava E.Juhņēviča  
41 Spuriņš Arvis 97 Vārkava 34,82 30.06. Liepāja      
42 Šefanovskis Kristiāns oo Spars 34,60 15.09. Ventspils J.Petrovičs  
43 Kolbergs Mārtiņš 130297 Ventspils novads 34,50 12.05. Ventspils A.Paipals    
44 Baumanis Vilmārs 97 Laimīte 34,36 21.07. Jūrmala L.Haritonovs  
45 Puriņš Normunds 97 Madliena 33,60 26.04. Aizkraukle J.Liepa    
46 Saldovers Mikus 98 Nereta 33,60 10.05. Aizkraukle Z.Karols    
47 Bekmanis Elvis 98 Liepājas RSS 33,28 21.07. Jūrmala D.Lauva    
48 Tropiņš Uģis 261097 Talsi 33,21 27.04. Kandava A.Jansons  
49 Dumbrovskis Adrians 98 Kandava 32,88 18.08. Kandava A.Gross    
50 Burakovskis Vaclavs 97 Daugavpils SS 32,77 30.05. Jēkabpils      
51 Bērsons Dāvis 97 Kandava 32,13 18.08. Kandavā A.Gross    
52 Dreimanis Mārcis 97 Talsi 31,34 5.05. Liepāja A.Jansons  
53 Kirhners Krišs 97 Kandava 31,09 27.04. Kandava E.Juhneviča  
54 Stankevičs Jēkabs 98 Valmiera 30,66 22.09. Koknese P.Karlivāns  
55 Bergs Aksels 251298 Ventspils 30,50 16.06. Rīga B.Romanovska  
56 Birziņš Māris 97 Salaspils 30,43 26.04. Aizkraukle I.Znūtiņa    
57 Šefanovskis Artūrs 98 Ventspls 30,38 15.06. Bauska A.Kronbergs  
58 Remess Viesturs 98 Bauska 30,28 11.08. Bauska A.Indriksons  
59 Skudrovs Kalvis 98 Sece 30,23 10.05. Aizkraukle I.Stuglis    
60 Raivo Jāne 97 Ventspils 30,17 12.05. Ventspils A.Žeimunds  
61 Runtovs Edgars 98 Kandava 29,86 27.04. Kandava E.Juhneviča  
62 Lazdiņš Agnis 98 Madliena 29,80 26.04. Aizkraukle J.Liepa    
63 Einštāls Artis 98 Talsi 28,98 12.05. Ventspils J.Vīriņš    
64 Velps Matīss 99 Smiltene 28,72 10.03. Rīga G.Markss    
65 Censonis Valts 98 Jaunjelgava 28,41 30.05. Jēkabpils A.Jegorova  
66 Adamovičs Oļegs 170497 Daugavpils SS 28,37 22.09. Koknese A.Petrovska  
67 Girgensons Andris 97 Nereta 28,25 10.05. Aizkraukle Z.Karols    
68 Valeiņa Edvards 97 Arkādija 27,87 15.06. Bauska I.Eversone  
69 Lisovskis Igors 98 Valkas novads 27,00 8.09. Valga      
70 Britanovs Aleksandrs 101097 Valka 26,98 8.09. Valga M.Gerke    
71 Ņikišins Stanislavs 98 Valka 26,60 16.06. Rīga M.Gerke    
72 Delerts Viktors 98 Kandava 26,38 18.08. Kandavā A.Gross    
73 Gulbis Roberts 98 Valka 26,28 8.09. Valga      
74 Kļavinskis Rinalds 98 Viesīte 25,62 30.05. Jēkabpils      
75 Vadonis Rolands 97 Liepājas RSS 25,60 12.05. Ventspils D.Stumbre  
76 Novickis Juris 97 Daugavpils SS 25,26 30.05. Jēkabpils      
77 Medelis Madars 98 Kandava 24,70 27.04. Kandava E.Juhneviča  
78 Pojasņikovs Lauris 98 Aizkraukle 22,19 26.04. Aizkraukle I.Vītola    
79 Āboliņš Reinis 98 Dartija 21,11 26.04. Aizkraukle d.Vizule    
80 Rancāns Valters 98 valka 19,73 8.09. Valga      
81 Ceriņš Nauris 98 Aizkraukle 18,55 26.04. Aizkraukle I.Vītola    
                   
                   
    Zēni   ( 1999.-2000.dz.g.)   - 400 g              
1 Gļauda Roberts 99 Bauska 48,22 22.09. Koknese      
2 Šefanovskis Kristians 310300 Ventspils 46,98 22.09. Koknese J.Petrovičs  
3 Jaunpujens Kristaps 99 Vecumnieki 46,58 22.09. Koknese I.Zilgalvis    
4 Velps Matīss 090799 Smiltene 46,42 26.05. Ogre G.Markss    
5 Bērziņš Kārlis 50999 Ventspils 43,21 26.05. Ogre J.Petrovičs  
6 Garoza Raivis 110399 Kandava 39,98 8.09. Valga A.Gross    
7 Lācbergs Kārlis 99 Ventspils 38,70 15.06. Bauska J.Petrovičs  
8 Ozoliņš Emils 99 Grundzāle 37,72 26.05. Ogre      
9 Kļaviņš Emils 99 Aizkr. 37,28 26.05. Ogre I.Vītola    
10 Baumanis Valts 99 Kandava 36,83 27.04. Kandava A.Gross    
11 Vēvers Roberts 99 Jaunjelgava 35,90 15.05. Aizkraukle A.Jegorova  
12 Pavlovičs Pēteris 99 Aizkraukle 35,14 30.05. Jēkabpils Z.Karols    
13 Tišonoks Arvis 99 Aizkraukle 34,61 22.09. Koknese M.Holsts    
14 Kiršteins Miks 99 Skrīveri 34,25 29.05. Aizkraukle A.Eģītis    
15 Samauskis Niks 99 Kuldīga 33,43 15.09. Ventspils I.Stukule    
16 Rjabovs Davids oo Ventspils 33,20 15.09. Ventspils A.Paipals    
17 Cišs Aigars 99 Viesīte 32,64 15.06. Bauska G.Klibiķe    
18 Avotiņš Ansis 99 Aizkr. 32,36 26.04. Aizkraukle M.Holsts    
19 Rande Nauris 99 Ventspils nov. 32,35 26.05. Ogre A.Čaklis    
20 Zastupņevičs Artūrs 2000 Aizkraukle 31,74 30.05. Jēkabpils Z.Karols    
21 Bērziņš Daneks 99 Aizkr. 31,65 26.04. Aizkraukle A.Rublis    
22 Šodnaks Edgars 99 Madona 31,15 15.06. Bauska      
23 Belerts Rinalds 99 Jūrmala 31,15 18.08. Kandavā      
24 Rjabovs Dmitrijs 99 Ventspils nov. 31,14 26.05. Ogre      
25 Ceplišs Rihards 99 Lielvārde 31,00 26.04. Aizkraukle I.Puķīte    
26 Lavruhins Artjoms 99 Arkādija 30,92 30.05. Jēkabpils Aperāne    
27 Špons Raivis oo Limb.Salacgr. 30,77 8.09. Valga      
28 Vaivads Rihards 2000 Aizkraukle 30,16 22.09. Koknese I.Vītola    
29 Kajaks Reinis 99 Ventspils 29,98 15.09. Ventspils A.Kronbergs  
30 Pūpols Madars 310599 Liepājas RSS 29,78 26.05. Ogre S.Pūpola    
31 Maculevičs Dainis oo Daugavpils nov. 29,74 26.05. Ogre      
32 Gorbačevs Armands 2000 Aizkraukle 29,57 22.09. Koknese Z.Karols    
33 Zeļģis Jānis 99 Lēdmane 29,51 22.09. Koknese      
34 Saksis Reinis 99 Lēdmane 28,94 26.05. Ogre J.Liepa    
35 Pečaks Jānis 99 Ventspils 28,37 26.05. Ogre      
36 Leonas Vjačeslavs 2000 Izvalta 28,32 15.06. Bauska J.Gribule    
37 Kupcis Matīss 2000 Aizkraukle 28,30 26.04. Aizkraukle Z.Karols    
38 Dreimanis Dinārs 99 Liepājas RSS 28,20 12.05. Ventspils D.Lauva    
39 Grīnbergs Dāvids 99 Ventspils nov. 28,18 15.09. Ventspils A.Čaklis    
40 Krautmanis Gints 2000 Kandava 28,04 27.04. Kandava E.Juhneviča  
41 Jegorovs Rainers 0 Bauska 27,98 22.09. Koknese      
42 Leonas Vjačeslavs oo Krāslava 27,86 30.05. Jēkabpils      
43 Ladusāns Haralds 99 Bauska 27,40 26.04. Aizkraukle R.Makevics  
44 Dombrovskis Raitis 99 Aizkraukle 27,40 29.05. Aizkraukle M.Holsts    
45 Juška Inārs   Rēzekne 27,21 26.05. Ogre      
46 Rasa Krišjānis 99 Arkādija 27,15 26.05. Ogre I.Eversone  
47 Meinerts Dmitrijs 99 Daugavpils nov. 27,12 22.09. Koknese      
48 Vanags Armands oo Jaunjelgava 26,7 15.05. Aizkraukle A.Jegorova  
49 Bokalders Emīls 99 Skrīveri 26,22 29.05. Aizkraukle A.Eģītis    
50 Pārups Mārcis 99 Arkādija 26,21 26.05. Ogre I.Eversone  
51 Silagailis Edvards 99 Pļaviņas 25,85 15.05. Aizkraukle j.Eiduks    
52 Norvežs Toms oo Kuldīga 25,52 15.09. Ventspils I.Skurule    
53 Suntažs Krišjānis oo Talsi 25,50 18.08. Kandava J.Vīriņš    
54 Gudrups Everts oo Aizkraukle 25,35 26.04. Aizkraukle I.Zilgalvis    
55 Kalnāre Klāvs 1999 Aizkraukle 25,30 26.04. Aizkraukle Z.Karols    
56 Zagorskis Emils 0 Valmiera 25,29 22.09. Koknese      
57 Pušmucāns Jurģis 2000 Kandava 25,25 18.08. Kandava I.Matīss    
58 Durāns Ints 99 Vecumnieki 25,05 26.04. Aizkraukle L.Macarovska  
59 Dane Mārtiņš oo Ventspils nov. 24,98 15.09. Ventspils A.Čaklis    
60 Kostjukevičs Rinalds 99 Vecumnieki 24,80 26.04. Aizkraukle I.Zilgalvis    
61 Leščišins Ņikita 99 Spars 24,78 12.05. Ventspils S.Paipals-Šulcs  
62 Aldiņš Sandis oo Viesīte 24,57 30.05. Jēkabpils      
63 Šavecs Anatolijs oo Krāslava 24,21 22.09. Koknese M.Šlapina    
64 lazdiņš Linards 99 Madona 24,08 26.05. Ogre      
65 Žugs Māris 99 Balvi 23,99 26.05. Ogre      
66 Skaistkalns Kārlis oo Ventspils nov. 23,69 15.09. Ventspils A.Čaklis    
67 Podžuks Aivis 99 Nereta 23,51 29.05. Aizkraukle Z.Karols    
68 Daģis Rinalds 99 Aizkraukle 23,50 26.04. Aizkraukle A.Rublis    
69 Šlisāns Rihards 2000 Vecumnieki 23,24 26.04. Aizkraukle L.Macarovska  
70 Laksbergs Miks 99 Spars 22,82 27.04. Kandava J.Petrovičs  
71 Aukšstars Markus oo Krāslava 22,72 30.05. Jēkabpils      
72 Bērziņš Matīss 99 Spars 22,26 26.05. Ogre      
73 Pļavarājs Kristaps 99 Ventspils 22,12 15.06. Bauska j.Petrovičs  
74 Kazaks Jānis oo Kandava 21,41 27.04. Kandava E.Juhneviča  
75 Beinarovičs Maksmiliāns 99 Krāslava 21,12 22.09. Koknese M.Šlapina    
76 Sams Kristaps 99 Arkādija 21,04 27.04. Kandava I.Eversone  
77 Jansons  Jurģis 99 Talsi 20,61 12.05. Ventspils A.Jansons  
78 Bakanavskis Madars o1 Ventspils 20,53 12.05. Ventspils A.Paipals    
79 Braunfelds Ralfs 99 Ventspils 20,21 15.09. Ventspils J.Petrovičs  
80 Vilde Edvīns 99 Liepājas RSS 19,59 12.05. Ventspils D.Stumbre  
81 Ieviņš Ernests 99 Talsi 19,16 15.09. Ventspils A.Jansons  
82 Kozlovs Oļegs oo Vecumnieki 18,96 26.04. Aizkraukle L.Macarovska  
83 Redīzs Ervīns oo Kuldīga 18,70 15.06. Bauska I.Skurule    
84 Brūveris Sandis oo Dartija 18,58 26.04. Aizkraukle D.Vizule    
85 Paegle Jānis oo Limb.Salacgr. 18,40 26.05. Ogre      
86 Ikaunieks Elvis oo Aizkraukle 17,03 26.04. Aizkraukle I.Vītola    
87 Polencs Raivo 99 Spars 16,07 15.09. Ventspils B.Romanovska  
                   
    Zēni   ( 2001.dz.g.)   - 400 g              
1 Skuruls Kristiāns 2001 Kuldīga 35,95 18.08. Kandavā I.Skurule    
2 Indričs matīss 2001 Aizkraukle 32,25 22.09. Koknese      
3 Rudzajs Helvijs 2001 Ventspils nov. 28,77 15.09. Ventspils A.Žeimunds  
4 Knodze Krišjānis 2001 Jēkabpils 26,32 15.06. Bauska J.Knodze    
5 Jansons Jānis 2001 Smiltene 25,48 8.09. Valga      
6 Jāne Jānis 2001 Ventspils nov. 24,95 15.09. Ventspils A.Žeimunds  
7 Pelīte Mariss 2002 Kandava 24,81 27.04. Kandava A.Gross    
8 Zelčs Emils 2001 Aizkraukle 30,00 15.05. Aizkraukle A.Rublis    
9 Seinass Filips 2003 Limbaži Salacgr. 24,71 8.09. Valga G.Teko    
10 Kaņeps Dāvis 2001 Kandava 24,30 18.08. Kandavā      
11 Baranavsks Madars 2001 Ventspils nov. 24,26 15.09. Ventspils A.Paipals    
12 Kalniņš Toms 2002 Smiltene 24,25 15.06. Bauska G.Markss    
13 Jegorovs Toms 2001 Bauska 24,25 15.06. Bauska R.Makevics  
14 Pujiņš Matīss Andris 2002 Izvalta 24,21 15.06. Bauska J.Gribule    
15 Sparāns Jānis 2001 Ventspils nov. 22,92 15.09. Ventspils A.Čaklis    
16 Ķilps Kristaps 2001 Kandava 22,73 18.08. Kandavā      
17 Megnis Kristers 2001 Kuldīga 22,48 27.04. Kandava I.Skurule    
18 Judziks Henrijs 2001 Ventspils nov. 22,43 15.09. Ventspils A.Čaklis    
19 Šalmis Niks 2002 Limbaži Salacgr. 21,21 15.06. Bauska G.Teko    
20 Rūmnieks Krišjānis 2003 Kandava 21,11 18.08. Kandava A.Gross    
21 Krīgers niks 2001 Aizkraukle 20,73 22.09. Koknese      
22 Baraus Roberts 2002 Ventspils nov. 19,85          
23 Rēze Linards 2002 Jaunjelgava 19,72 22.09. Koknese      
24 Grīnbergs Roberts 2002 Ventspils nov. 18,69 15.09. Ventspils A.Čaklis    
25 Janušauskis E. 2002 Bauska 18,10 15.06. Bauska      
26 Beķeris Roberts 2002 Kandava 17,73 18.08. Kandava A.Gross    
27 Valerts Daniels 2001 Spars 16,59 15.09. Ventspils B.Romanovska  
28 Jekovičs Arturs 2003 Kandava 16,24 27.04. Kandava A.Gross    
29 Jurkovskis Jānis 2001 Spars 15,17 15.09. Ventspils B.Romanovska  
30 Laksbergs Dāvis 2002 Ventspils nov. 15,08 27.04. Kandava A.Kronbergs  
31 Muska Miks 2003 Kandava 14,56 27.04. Kandava A.Gross    
32 Sasniks Raivo 2002 Kandava 14,45 27.04. Kandava A.Gross    
33 Brensons Uģis 2002 Ventspils nov. 14,25 15.09. Ventspils A.Čaklis    
34 Zutis Andrejs 2003 Kandava 11,32 27.04. Kandava      

 

 

      2012.gada  rezultāti        
   
(LABOTS  1.10.2012.)            
    VĪRIEŠI              
1 Vasiļevskis Vadims 50182 Jēkabpils 86,50 8.06. Valmiera V.Eiduka    
2 Sirmais Zigismunds 060592 Arkādija 84,06 29.05. Tartu V.Eiduka,I.Eversone  
3 Kovals Ainārs 211181 Bauska/LU 83,89 15.06. Bauska V.Eiduka    
4 Štrobinders Rolands 140492 Talsu NSS 81,20 11.08. Bauska G.Palameiks  
5 Rags Ēriks 10675 Ventspils SS 76,49 7.07. Liepāja M.Grīva    
6 Pildavs Mārtiņš 60788 ASV 75,60   ASV A.Vaivads    
7 Brūns Ansis 290389 Ventspils SS 75,00 10.03. Rīga V.Eiduka    
8 Išējevs Intars 150293 Smiltene 74,83 15.06. Bauska G.Markss    
9 Svaža Uģis 20289 ASV 69,32 28.04. Spokanā A.Vaivads    
10 Strenga Arnolds 20392 SS "Arkādija" 68,85 15.06. Bauska I.Aperāne    
11 Grēns Mācis 070194 MSĢ 66,60 30.05. Jēkabpils A.Vaivads    
12 Čakšs Gatis 120495 Murjāņi 65,18 17.08. Rīga A.Vaivads    
13 Justs Arvis 010392 Arkādija 64,66 24.05. Rīga V.Eiduka,I.Eversone  
14 Drava Jānis 180390 RTU 63,80 11.08. Bauska I.Aperāne    
15 Priževoits Artūrs 290387 LSPA-Arkādija 63,41 12.05. Jelgava I.Aperāne    
16 Blekte Augusts 93 Madonas BJSS 62,81 28.08. Rīga A.Krauklītis  
17 Milzarājs Rūdolfs 93 Aizpute 62,21 30.06. Liepāja A.Kugurs    
18 Ferbers Alans 251295 Arkādija 61,49 19.05. Jēkabpils Eversone    
19 Rozenbergs Toms 221193 Arkādija 59,50 27.04. Kandava I.Eversone, V.Eiduka  
20 Grīva Jānis Svens 240393 Ventspils 59,18 15.06. Bauska M.Grīva    
21 Dreimanis Artūrs 160892 Arkādija 58,35 28.08. Rīga I.Eversone  
22 Eriņš Edgars     57,35 9.08. Londonā      
23 Zīverts Gints 90 Liepālas raj. 57,27 7.07. Liepāja      
24 Ķibermanis Oskars 93 Valmiera-MSĢ 56,29 3.06. Valmierā      
25 Gorins Dainis 96 MSĢ 56,27 15.09. Ventspils A.Vaivads    
26 Kikusts Ivis 92 Gulbene 55,40 24.05. Rīga I.Aperāne    
27 Birkavs Dāvis 250293 MadonasSS 53,77 30.06. Liepāja A.Krauklītis  
28 Bukšs Vilmārs 70 Rīga 53,65 11.08. Bauska      
29 Kūla Dainis 59 Ventspils 52,78 15.09. Ventspils      
30 Meirēns Arturs 10296 Valka 52,75 7.07. Liepāja K.Pētersons  
31 Rūtiņš Edgars 010590 Arkādija 52,30 10.30. Rīga I.Aperāne    
32 Butkevičs Dainis 94 Ilūkste 51,78 30.06. Liepāja S.Petrakovs  
33 Eversons Nauris 300390 Arkādija 51,14 28.08. Rīga I.Eversone  
34 Freimanis Valts 190593 Saldus 54,45 20.06. Valmierā M.Dambe    
35 Radelis Andris 200991 Spars 50,10 29.09. Ventspilī A.Dogadovs  
36 Bērziņš Ģirts 84 Kandava 49,63 18.08. Kandavā      
37 Strazdiņš Mārtiņš 261094 Valkas novads 47,88 8.09. Valga L.Pelna    
38 Strukis Jānis 94 Daugavpils 47,70 17.08. Rīga G.Kozireva  
39 Sakne Jānis 95 Spars 47,08 15.09. Ventspils B.Romanovska  
40 Tomsons Emīls 93 Jaunjelgava 47,02 30.06. Liepāja A.Jegorova  
41 Andersons Rūdolfs 21194 Ventspils SS 46,83 27.04. Kandava J.Petrovičs  
42 Melnbārdis Kristaps 200294 Spars 45,85 29.09. Ventspilī S.Paipals-Šulcs  
43 Dundurs Eduards 95 Arkādija 45,37 27.04. Kandava I.Aperāne    
44 Pūpols Normunds 84 Ventspils 44,88 29.09. Ventspils M.Grīva    
45 Pomerancevs Juris 93 Ludza 44,32 7.07. Liepāja      
46 Vanags Toms 301092 Arkādija 44,22 21.07. Jūrmala I.Eversone  
47 Karlsons Klāvs 280494 Valkas novads 43,69 8.09. Valga L.Peļņa    
48 Boževnieks Mārtiņš 95 Arkādija 43,43 28.08. Rīga Eversone    
49 Kadiķis Rihards 94 VKLT 43,11 18.08. Kandavā      
50 Dāvids Roberts 110294 Ventspils 42,44 15.06. Bauska A.Dogadovs  
51 Treilons Atis 94 Kandava 41,19 27.04. Kandava A.Gross    
52 Kuks Raitis 93 Lielvārde 40,71 30.06. Liepāja      
53 Kadiķis Artūrs 88 Kandava 40,14 18.08. Kandavā      
54 Mednieks Mārtiņš 95 Spars 39,91 21.07. Jūrmala A.Dogadovs  
55 Mežiels Krišs 96 Arkādija 38,06 24.05. Rīga I.Aperāne    
56 Akots Gatis 94 Daugavpils 36,47 30.06. Liepāja      
57 Ibuškāns Pēteris 88 Kandava 35,92 18.08. Kandavā      
58 Ravžajevs Māris 22194 Jēkabpils 35,60 26.04. Aizkraukle M.Osvalds  
59 Ravžajevs Māris 22194 Jēkabpils 35,60 26.04. Aizkraukle M.Osvalds  
60 Sidorenko Miks 61 Jaunpils 35,06 18.08. Kandavā      
61 Suslovs Artjoms 150793 Ventspils 33,47 30.06. Liepāja A.Dogadovs  
62 Brazovskis Normunds 94 Jēkabpils 33,20 30.05. Jēkabpils A.Veleckis  
63 Rozenfelds Dainis 53 Kandava 32,16 18.08. Kandavā      
64 Caune Dāvis 130494 ValmierasSS 31,62 24.05. Rīga B.Kaufmane  
65 Zeilāns Artūrs 93 Krāslava 30,37 26.04. Aizkraukle V.Beinarovičs  
66 Kauliņš Artis 94 KVS 29,98 18.08. Kandavā      
    Juniori   ( 1993.-94.dz.g.)   - 800 g              
1 Išējevs Intars 150293 Smiltene 74,83 15.06. Bauska G.Markss    
2 Grēns Mācis 070194 MSĢ 66,60 30.05. Jēkabpils A.Vaivads    
3 Blekte Augusts 93 Madonas BJSS 62,81 28.08. Rīga A.Krauklītis  
4 Milzarājs Rūdolfs 93 Aizpute 62,21 30.06. Liepāja A.Kugurs    
5 Rozenbergs Toms 221193 Arkādija 59,50 27.04. Kandava I.Eversone, V.Eiduka  
6 Grīva Jānis Svens 240393 Ventspils 59,18 15.06. Bauska M.Grīva    
7 Ķibermanis Oskars 93 Valmiera-MSĢ 56,29 3.06. Valmierā      
8 Birkavs Dāvis 250293 MadonasSS 53,77 30.06. Liepāja A.Krauklītis  
9 Butkevičs Dainis 94 Ilūkste 51,78 30.06. Liepāja S.Petrakovs  
10 Freimanis Valts 190593 Saldus 50,25 24.05. Rīga M.Dambe    
11 Strazdiņš Mārtiņš 261094 Valkas novads 47,88 8.09. Valga L.Pelna    
12 Strukis Jānis 94 Daugavpils 47,70 17.08. Rīga G.Kozireva  
13 Tomsons Emīls 93 Jaunjelgava 47,02 30.06. Liepāja A.Jegorova  
14 Andersons Rūdolfs 21194 Ventspils SS 46,83 27.04. Kandava J.Petrovičs  
15 Melnbārdis Kristaps 200294 Spars 45,85 29.09. Ventspilī S.Paipals-Šulcs  
16 Pomerancevs Juris 93 Ludza 44,32 7.07. Liepāja      
17 Karlsons Klāvs 280494 Valkas novads 43,69 8.09. Valga L.Peļņa    
18 Kadiķis Rihards 94 VKLT 43,11 18.08. Kandavā      
19 Dāvids Roberts 110294 Ventspils 42,44 15.06. Bauska A.Dogadovs  
20 Treilons Atis 94 Kandava 41,19 27.04. Kandava A.Gross    
21 Kuks Raitis 93 Lielvārde 40,71 30.06. Liepāja      
22 Akots Gatis 94 Daugavpils 36,47 30.06. Liepāja      
23 Ravžajevs Māris 22194 Jēkabpils 35,60 26.04. Aizkraukle M.Osvalds  
24 Suslovs Artjoms 150793 Ventspils 33,47 30.06. Liepāja A.Dogadovs  
25 Brazovskis Normunds 94 Jēkabpils 33,20 30.05. Jēkabpils A.Veleckis  
26 Caune Dāvis 130494 ValmierasSS 31,62 24.05. Rīga B.Kaufmane  
27 Zeilāns Artūrs 93 Krāslava 30,37 26.04. Aizkraukle V.Beinarovičs  
28 Kauliņš Artis 94 KVS 29,98 18.08. Kandavā      
    Jaunieši   ( 1995.-96.dz.g.)   - 700 g              
1 Čakšs Gatis 120495 Jelgava/M'SG 72,40 25.04. Alikante A.Vaivads    
2 Ferbers  Alans 251295 Arkādija 63,25 15.06. Bauska I.Eversone  
3 Meirēns Arturs 010296 Kārķi 60,82 16.06. Rīga K.Pētersons  
4 Gorins Dainis 120196 Riebiņi/MSĢ 56,29 19.05. Jēkabpils A.Vaivads    
5 Točonovs Rolands 110295 Limbaži 52,46 15.06. Bauska G.Teko    
6 Sakne Jānis 95 Spars 52,44 15.09. Ventspils B.Romanovska  
7 Ozoliņš Emīls 250195 Madona 50,92 19.05. Jēkabpils A.Krauklītis  
8 Guravskis Rūdolfs 280395 Arkādija 50,61 26.04. Aizkraukle I.Eversone  
9 Griezītis Ričards 97 Sigulda 49,83 15.09. Ventspils A.Vaivads    
10 Boževnieks Mārtiņš 210995 Arkādija 49,22 16.06. Rīga I.Eversone  
11 Mizāns Raivis 95 Krāslava 48,80 22.09. Koknese V.Nipere    
12 Baranovskis Reinis 281195 Arkādija 48,70 27.04. Kandava I.Eversone  
13 Tisjackis Dmitrijs 95 Ventspils SS 48,43 27.04. Kandava Paipals    
14 Dundurs Eduards 241095 Arkādija 48,40 15.06. Bauska I.Aperāne    
15 Bušs Arvids 95 Valmieras SS 47,93 22.09. Koknese R.Ravinskis  
16 Kleinbergs Ulvis 95 Kandava 47,55 18.08. Kandava J.Orste    
17 Skopans Daniels 011295 Arkādija 47,33 22.09. Koknese I.Aperāne    
18 Mednieks Mārtiņš 240395 Ventspils 46,07 15.09. Ventspils A.Dogadovs  
19 Abersons Kristaps 260796 Kuldīga 46,01 27.04. Kandava I.Stukule    
20 Lavrinovičs Artis 95 Jaunjelgava 45,72 26.04. Aizkraukle A.Jegorova  
21 Miļkēvičs Kristaps 96 Nereta 44,87 22.09. Koknese Z.Karols    
22 Mežiels Krišs 080896 Arkādija 44,42 22.09. Koknese I.Aperāne    
23 Kokainis Ingus 95 Krāslava 43,30 26.04. Aizkraukle V.Beinarovičs  
24 Kalniņš Dāvis 95 Kandava 43,07 18.08. Kandavā J.Orste    
25 Ozols Jānis 96 Aizkraukle 42,43 22.09. Koknese M.Holsts    
26 Krauja Pēteris 20496 Valmieras SS 42,00 3.06. Valmiera L.Dzene    
27 Lurins Aleksis 96 Spars 41,87 15.09. Ventspils A.Dogadovs  
28 Sirmais Gvido 96 Pļaviņas 41,00 26.04. Aizkraukle J.Eiduks    
29 Jaskuļskis Kaspars 251195 Ventspils SS 40,93 15.09. Ventspils B.Romanovska  
30 Selezens Edgars 250296 Kandava 40,77 18.08. Kandavā A.Gross    
31 Grigs Intars 95 Aizkraukle 40,72 26.04. Aizkraukle M.Holsts    
32 Smilškalns Elvis 95 Madliena 40,12 26.04. Aizkraukle J.Liepa    
33 Miksons kaspars 95 Limb.Salacgr. 40,06 22.09. Koknese      
34 Untāls Kristaps 1996 Kandavā 39,64 18.08. Kandavā      
35 Kovaļevskis Andžejs 96 Kandava 39,15 27.04. Kandava E.Juhneviča  
36 Midziņš Rihards 60696 Ventspils SS 37,63 28.07. Ventspils B.Romanovska  
37 Ozoliņs Nils 96 Ventspils 37,47 15.06. Bauska A.Dogadovs  
38 Gricmanis Matīss 96 Kandava 37,36 27.04. Kandava A.Gross    
39 Krumpāns Aldis 95 Krāslava 37,18 30.05. Jēkabpils      
40 Arnītis Artis 96 Pļaviņas 36,82 26.04. Aizkraukle J.Eiduks    
41 Lazdiņš Pēteris 290396 Jēkabpils SS 36,50 10.03. Rīga M.Osvalds  
42 Vitka Ingars 96 Ventspils 33,90 18.08. Kandavā A.Dogadovs  
43 Čākurs Alvis 96 Rūjienas novads 33,79 26.04. Aizkraukle P.Karlivāns  
44 Jokšs Elviss 96 Spars 33,07 15.09. Ventspils A.Dogadovs  
45 Bērziņš Gvido 96 Cēre 32,58 27.04. Kandava      
46 Jaudzems Henrijs 95 Pļaviņas 32,06 26.04. Aizkraukle J.Eiduks    
47 Balodis Nauris 95 P';aviņas 31,19 26.04. Aizkraukle J.Eiduks    
48 Lorencs Gatis 95 Spars 27,79 15.09. Ventspils B.Romanovska  
49 Mulders Edgars 95 Spars 23,66 15.09. Ventspils B.Romanovska  
                   
    Zēni   ( 1997.-98.dz.g.)   - 600 g              
1 Griezītis Ričards 010397 Sigulda 62,70 28.08. Rīga A.Ziediņa,A.Vaivads  
2 Gailums Patriks 100598 Arkādija 61,05 12.09. Brno I.Eversone  
3 Roziņš Dagnis 300697 Jelgavas nov. 57,04 22.09. Koknese I.Roziņš    
4 Groza Jāzeps 260997 Smiltenes SC 53,74 11.09. Brno G.Markss    
5 Groševs Deniss 97 Balvi 51,01 20.06. Valmiera S.Keisele    
6 Alksnis Raimonds 97 Talsi 50,93 27.04. Kandava A.Jansons  
7 Alksnis Raimonds 97 Talsi 50,93 27.04. Kandava A.Jansons  
8 Gindra Sandris 210597 Kuldīgas NSS 50,03 15.06. Bauska I.Stukule    
9 Beļavnieks Krišjānis 100798 Madona 48,65 11.08. Bauska L.Līcīte    
10 Mikelsons Valdis 98 Jelgavas nov. 48,58 15.06. Bauska L.Nagle    
11 Streičs Rūdolfs 150297 Arkādija 47,20 16.06. Rīga I.Aperāne    
12 Kļaviņš Zigmārs 97 Rēzekne 46,10 11.08. Bauska      
13 Grebis Gints 98 Spars 45,60 15.06. Bauska J.Petrovičs  
14 Ezernieks Edvards 97 Vecumnieki 45,12 30.06. Liepāja      
15 Jesajans Elvis 160697 Madona 44,99 21.07. Jūrmala A.Krauklīte  
16 Rūmnieks Fēlikss 100198 Ventspils 42,98 28.08. Rīga A.Kronbergs  
17 Sevastjanovs Žanis 97 Dartija 41,66 26.04. Aizkraukle D.Vizule    
18 Išējevs Rolands 250497 Smiltenes SC 40,88 30.06. Liepāja G.Markss    
19 Skolmeistars Endijs 98 Ventspils nov. 40,70 15.09. Ventspils A.Žeimunds  
20 Dzirkalis Mārcis 97 Valmiera 40,45 26.04. Aizkraukle P.Karlivāns  
21 Plucis Emils 97 Talsi 40,44 15.06. Bauska M.Štrobinders  
22 Oļehnovičs Edijs 97 Tume 39,90 16.06. Rīga G.Auziņš    
23 Ūdris Dāvis 97 Talsi 39,72 5.05. Liepāja M.Štrobinders  
24 Balodis Mariss 98 Nereta 39,44 22.09. Koknese Z.Karols    
25 Oskerko Niks 97 Talsi 39,24 15.06. Bauska M.Štrobinders  
26 Štoferts Arvis 97 Kandava 38,78 18.08. Kandava A.Gross    
27 Matulis Roberts 97 Arkādija 38,65 18.08. Kandavā I.Aperāne    
28 Malnačs Visvars 51297 Daugavpils SS 38,60 22.09. Koknese A.Petrovska  
29 Briedis Raivis 97 Aizkraukle 38,01   Koknese M.Holsts    
30 Fogels Ģirts 97 Ventspils nov. 37,98 15.09. Ventspils A.Žeimunds  
31 Strikaitis Aleksandrs 97 Talsu nov. 37,30 15.09. Ventspils M.Štrobinders  
32 Neilands Ervins 98 Jaunjelgava 36,40 26.04. Aizkraukle A.Jegorova  
33 Sergevičs Elvijs 97 Aizkraukle 35,99 26.04. Aizkraukle M.Holsts    
34 Bojārs Juris 97 Bauska 35,84 16.06. Rīga V.Zariņš    
35 Ziņģis Edgars 97 Kuldīgas NSS 35,02 3.06. Valmiera E.Brūveris    
36 Šostakovičš Ritvars 97 Bauska 34,85 16.06. Rīga V.Zariņš    
37 Kleinbergs Ivo Dans 191097 Kandava 34,83 27.04. Kandava E.Juhņēviča  
38 Spuriņš Arvis 97 Vārkava 34,82 30.06. Liepāja      
39 Šefanovskis Kristiāns oo Spars 34,60 15.09. Ventspils J.Petrovičs  
40 Kolbergs Mārtiņš 130297 Ventspils novads 34,50 12.05. Ventspils A.Paipals    
41 Baumanis Vilmārs 97 Laimīte 34,36 21.07. Jūrmala L.Haritonovs  
42 Puriņš Normunds 97 Madliena 33,60 26.04. Aizkraukle J.Liepa    
43 Bekmanis Elvis 98 Liepājas RSS 33,28 21.07. Jūrmala D.Lauva    
44 Tropiņš Uģis 261097 Talsi 33,21 27.04. Kandava A.Jansons  
45 Dumbrovskis Adrians 98 Kandava 32,88 18.08. Kandava A.Gross    
46 Burakovskis Vaclavs 97 Daugavpils SS 32,77 30.05. Jēkabpils      
47 Bērsons Dāvis 97 Kandava 32,13 18.08. Kandavā A.Gross    
48 Dreimanis Mārcis 97 Talsi 31,34 5.05. Liepāja A.Jansons  
49 Kirhners Krišs 97 Kandava 31,09 27.04. Kandava E.Juhneviča  
50 Stankevičs Jēkabs 98 Valmiera 30,66 22.09. Koknese P.Karlivāns  
51 Bergs Aksels 251298 Ventspils 30,50 16.06. Rīga B.Romanovska  
52 Birziņš Māris 97 Salaspils 30,43 26.04. Aizkraukle I.Znūtiņa    
53 Šefanovskis Artūrs 98 Ventspls 30,38 15.06. Bauska A.Kronbergs  
54 Remess Viesturs 98 Bauska 30,28 11.08. Bauska A.Indriksons  
55 Raivo Jāne 97 Ventspils 30,17 12.05. Ventspils A.Žeimunds  
56 Runtovs Edgars 98 Kandava 29,86 27.04. Kandava E.Juhneviča  
57 Lazdiņš Agnis 98 Madliena 29,80 26.04. Aizkraukle J.Liepa    
58 Einštāls Artis 98 Talsi 28,98 12.05. Ventspils J.Vīriņš    
59 Velps Matīss 99 Smiltene 28,72 10.03. Rīga G.Markss    
60 Censonis Valts 98 Jaunjelgava 28,41 30.05. Jēkabpils A.Jegorova  
61 Adamovičs Oļegs 170497 Daugavpils SS 28,37 22.09. Koknese A.Petrovska  
62 Valeiņa Edvards 97 Arkādija 27,87 15.06. Bauska I.Eversone  
63 Lisovskis Igors 98 Valkas novads 27,00 8.09. Valga      
64 Britanovs Aleksandrs 101097 Valka 26,98 8.09. Valga M.Gerke    
65 Ņikišins Stanislavs 98 Valka 26,60 16.06. Rīga M.Gerke    
66 Delerts Viktors 98 Kandava 26,38 18.08. Kandavā A.Gross    
67 Gulbis Roberts 98 Valka 26,28 8.09. Valga      
68 Kļavinskis Rinalds 98 Viesīte 25,62 30.05. Jēkabpils      
69 Vadonis Rolands 97 Liepājas RSS 25,60 12.05. Ventspils D.Stumbre  
70 Novickis Juris 97 Daugavpils SS 25,26 30.05. Jēkabpils      
71 Medelis Madars 98 Kandava 24,70 27.04. Kandava E.Juhneviča  
72 Pojasņikovs Lauris 98 Aizkraukle 22,19 26.04. Aizkraukle I.Vītola    
73 Āboliņš Reinis 98 Dartija 21,11 26.04. Aizkraukle d.Vizule    
74 Rancāns Valters 98 valka 19,73 8.09. Valga      
75 Ceriņš Nauris 98 Aizkraukle 18,55 26.04. Aizkraukle I.Vītola    
                   
                   
    Zēni   ( 1999.-2000.dz.g.)   - 400 g              
1 Gļauda Roberts 99 Bauska 48,22 22.09. Koknese      
2 Šefanovskis Kristians 310300 Ventspils 46,98 22.09. Koknese J.Petrovičs  
3 Jaunpujens Kristaps 99 Vecumnieki 46,58 22.09. Koknese I.Zilgalvis    
4 Velps Matīss 090799 Smiltene 46,42 26.05. Ogre G.Markss    
5 Bērziņš Kārlis 50999 Ventspils 43,21 26.05. Ogre J.Petrovičs  
6 Garoza Raivis 110399 Kandava 39,98 8.09. Valga A.Gross    
7 Lācbergs Kārlis 99 Ventspils 38,70 15.06. Bauska J.Petrovičs  
8 Ozoliņš Emils 99 Grundzāle 37,72 26.05. Ogre      
9 Kļaviņš Emils 99 Aizkr. 37,28 26.05. Ogre I.Vītola    
10 Baumanis Valts 99 Kandava 36,83 27.04. Kandava A.Gross    
11 Vēvers Roberts 99 Jaunjelgava 35,61 22.09. Koknese A.Jegorova  
12 Pavlovičs Pēteris 99 Aizkraukle 35,14 30.05. Jēkabpils Z.Karols    
13 Tišonoks Arvis 99 Aizkraukle 34,61 22.09. Koknese M.Holsts    
14 Samauskis Niks 99 Kuldīga 33,43 15.09. Ventspils I.Stukule    
15 Rjabovs Davids oo Ventspils 33,20 15.09. Ventspils A.Paipals    
16 Cišs Aigars 99 Viesīte 32,64 15.06. Bauska G.Klibiķe    
17 Avotiņš Ansis 99 Aizkr. 32,36 26.04. Aizkraukle M.Holsts    
18 Rande Nauris 99 Ventspils nov. 32,35 26.05. Ogre A.Čaklis    
19 Zastupņevičs Artūrs 2000 Aizkraukle 31,74 30.05. Jēkabpils Z.Karols    
20 Bērziņš Daneks 99 Aizkr. 31,65 26.04. Aizkraukle A.Rublis    
21 Šodnaks Edgars 99 Madona 31,15 15.06. Bauska      
22 Belerts Rinalds 99 Jūrmala 31,15 18.08. Kandavā      
23 Rjabovs Dmitrijs 99 Ventspils nov. 31,14 26.05. Ogre      
24 Ceplišs Rihards 99 Lielvārde 31,00 26.04. Aizkraukle I.Puķīte    
25 Lavruhins Artjoms 99 Arkādija 30,92 30.05. Jēkabpils Aperāne    
26 Špons Raivis oo Limb.Salacgr. 30,77 8.09. Valga      
27 Vaivads Rihards 2000 Aizkraukle 30,16 22.09. Koknese I.Vītola    
28 Kajaks Reinis 99 Ventspils 29,98 15.09. Ventspils A.Kronbergs  
29 Pūpols Madars 310599 Liepājas RSS 29,78 26.05. Ogre S.Pūpola    
30 Maculevičs Dainis oo Daugavpils nov. 29,74 26.05. Ogre      
31 Gorbačevs Armands 2000 Aizkraukle 29,57 22.09. Koknese Z.Karols    
32 Zeļģis Jānis 99 Lēdmane 29,51 22.09. Koknese      
33 Saksis Reinis 99 Lēdmane 28,94 26.05. Ogre J.Liepa    
34 Pečaks Jānis 99 Ventspils 28,37 26.05. Ogre      
35 Leonas Vjačeslavs 2000 Izvalta 28,32 15.06. Bauska J.Gribule    
36 Kupcis Matīss 2000 Aizkraukle 28,30 26.04. Aizkraukle Z.Karols    
37 Dreimanis Dinārs 99 Liepājas RSS 28,20 12.05. Ventspils D.Lauva    
38 Grīnbergs Dāvids 99 Ventspils nov. 28,18 15.09. Ventspils A.Čaklis    
39 Krautmanis Gints 2000 Kandava 28,04 27.04. Kandava E.Juhneviča  
40 JEGOrovs Rainers 0 Bauska 27,98 22.09. Koknese      
41 Leonas Vjačeslavs oo Krāslava 27,86 30.05. Jēkabpils      
42 Ladusāns Haralds 99 Bauska 27,40 26.04. Aizkraukle R.Makevics  
43 Juška Inārs   Rēzekne 27,21 26.05. Ogre      
44 Rasa Krišjānis 99 Arkādija 27,15 26.05. Ogre I.Eversone  
45 Meinerts Dmitrijs 99 Daugavpils nov. 27,12 22.09. Koknese      
46 Pārups Mārcis 99 Arkādija 26,21 26.05. Ogre I.Eversone  
47 Vanags Armands oo Jaunjelgava 26,13 22.09. Koknese A.Jegorova  
48 Norvežs Toms oo Kuldīga 25,52 15.09. Ventspils I.Skurule    
49 Suntažs Krišjānis oo Talsi 25,5 18.08. Kandava J.Vīriņš    
50 Gudrups Everts oo Aizkraukle 25,35 26.04. Aizkraukle I.Zilgalvis    
51 Kalnāre Klāvs 1999 Aizkraukle 25,30 26.04. Aizkraukle Z.Karols    
52 Zagorskis Emils 0 Valmiera 25,29 22.09. Koknese      
53 Pušmucāns Jurģis 2000 Kandava 25,25 18.08. Kandava I.Matīss    
54 Durāns Ints 99 Vecumnieki 25,05 26.04. Aizkraukle L.Macarovska  
55 Dane Mārtiņš oo Ventspils nov. 24,98 15.09. Ventspils A.Čaklis    
56 Kostjukevičs Rinalds 99 Vecumnieki 24,80 26.04. Aizkraukle I.Zilgalvis    
57 Leščišins Ņikita 99 Spars 24,78 12.05. Ventspils S.Paipals-Šulcs  
58 Aldiņš Sandis oo Viesīte 24,57 30.05. Jēkabpils      
59 Šavecs Anatolijs oo Krāslava 24,21 22.09. Koknese M.Šlapina    
60 lazdiņš Linards 99 Madona 24,08 26.05. Ogre      
61 Žugs Māris 99 Balvi 23,99 26.05. Ogre      
62 Skaistkalns Kārlis oo Ventspils nov. 23,69 15.09. Ventspils A.Čaklis    
63 Daģis Rinalds 99 Aizkraukle 23,50 26.04. Aizkraukle A.Rublis    
64 Šlisāns Rihards 2000 Vecumnieki 23,24 26.04. Aizkraukle L.Macarovska  
65 Laksbergs Miks 99 Spars 22,82 27.04. Kandava J.Petrovičs  
66 Aukšstars Markus oo Krāslava 22,72 30.05. Jēkabpils      
67 Silagailis Edvards 99 Pļaviņas 22,50 26.04. Aizkraukle j.Eiduks    
68 Bērziņš Matīss 99 Spars 22,26 26.05. Ogre      
69 Pļavarājs Kristaps 99 Ventspils 22,12 15.06. Bauska j.Petrovičs  
70 Kazaks Jānis oo Kandava 21,41 27.04. Kandava E.Juhneviča  
71 Beinarovičs Maksmiliāns 99 Krāslava 21,12 22.09. Koknese M.Šlapina    
72 Sams Kristaps 99 Arkādija 21,04 27.04. Kandava I.Eversone  
73 Jansons  Jurģis 99 Talsi 20,61 12.05. Ventspils A.Jansons  
74 Bakanavskis Madars o1 Ventspils 20,53 12.05. Ventspils A.Paipals    
75 Braunfelds Ralfs 99 Ventspils 20,21 15.09. Ventspils J.Petrovičs  
76 Vilde Edvīns 99 Liepājas RSS 19,59 12.05. Ventspils D.Stumbre  
77 Ieviņš Ernests 99 Talsi 19,16 15.09. Ventspils A.Jansons  
78 Kozlovs Oļegs oo Vecumnieki 18,96 26.04. Aizkraukle L.Macarovska  
79 Redīzs Ervīns oo Kuldīga 18,70 15.06. Bauska I.Skurule    
80 Brūveris Sandis oo Dartija 18,58 26.04. Aizkraukle D.Vizule    
81 Paegle Jānis oo Limb.Salacgr. 18,40 26.05. Ogre      
82 Ikaunieks Elvis oo Aizkraukle 17,03 26.04. Aizkraukle I.Vītola    
83 Polencs Raivo 99 Spars 16,07 15.09. Ventspils B.Romanovska  
                   
    Zēni   ( 2001.dz.g.)   - 400 g              
1 Skuruls Kristiāns 2001 Kuldīga 35,95 18.08. Kandavā I.Skurule    
2 Indričs matīss 2001 Aizkraukle 32,25 22.09. Koknese      
3 Rudzajs Helvijs 2001 Ventspils nov. 28,77 15.09. Ventspils A.Žeimunds  
4 Knodze Krišjānis 2001 Jēkabpils 26,32 15.06. Bauska J.Knodze    
5 Jansons Jānis 2001 Smiltene 25,48 8.09. Valga      
6 Jāne Jānis 2001 Ventspils nov. 24,95 15.09. Ventspils A.Žeimunds  
7 Pelīte Mariss 2002 Kandava 24,81 27.04. Kandava A.Gross    
8 Zelčs Emils 2001 Aizkraukle 24,75 22.09. Koknese      
9 Seinass Filips 2003 Limbaži Salacgr. 24,71 8.09. Valga G.Teko    
10 Kaņeps Dāvis 2001 Kandava 24,30 18.08. Kandavā      
11 Baranavsks Madars 2001 Ventspils nov. 24,26 15.09. Ventspils A.Paipals    
12 Kalniņš Toms 2002 Smiltene 24,25 15.06. Bauska G.Markss    
13 Jegorovs Toms 2001 Bauska 24,25 15.06. Bauska R.Makevics  
14 Pujiņš Matīss Andris 2002 Izvalta 24,21 15.06. Bauska J.Gribule    
15 Sparāns Jānis 2001 Ventspils nov. 22,92 15.09. Ventspils A.Čaklis    
16 Ķilps Kristaps 2001 Kandava 22,73 18.08. Kandavā      
17 Megnis Kristers 2001 Kuldīga 22,48 27.04. Kandava I.Skurule    
18 Judziks Henrijs 2001 Ventspils nov. 22,43 15.09. Ventspils A.Čaklis    
19 Šalmis Niks 2002 Limbaži Salacgr. 21,21 15.06. Bauska G.Teko    
20 Rūmnieks Krišjānis 2003 Kandava 21,11 18.08. Kandava A.Gross    
21 Krīgers niks 2001 Aizkraukle 20,73 22.09. Koknese      
22 Baraus Roberts 2002 Ventspils nov. 19,85          
23 Rēze Linards 2002 Jaunjelgava 19,72 22.09. Koknese      
24 Grīnbergs Roberts 2002 Ventspils nov. 18,69 15.09. Ventspils A.Čaklis    
25 Janušauskis E. 2002 Bauska 18,10 15.06. Bauska      
26 Beķeris Roberts 2002 Kandava 17,73 18.08. Kandava A.Gross    
27 Valerts Daniels 2001 Spars 16,59 15.09. Ventspils B.Romanovska  
28 Jekovičs Arturs 2003 Kandava 16,24 27.04. Kandava A.Gross    
29 Jurkovskis Jānis 2001 Spars 15,17 15.09. Ventspils B.Romanovska  
30 Laksbergs Dāvis 2002 Ventspils nov. 15,08 27.04. Kandava A.Kronbergs  
31 Muska Miks 2003 Kandava 14,56 27.04. Kandava A.Gross    
32 Sasniks Raivo 2002 Kandava 14,45 27.04. Kandava A.Gross    
33 Brensons Uģis 2002 Ventspils nov. 14,25 15.09. Ventspils A.Čaklis    
34 Zutis Andrejs 2003 Kandava 11,32 27.04. Kandava      

 

 




2012.gada  rezultāti













VĪRIEŠI





1 Vasiļevskis Vadims 50182 Jēkabpils 86,50 8.06. Valmiera V.Eiduka
2 Sirmais Zigismunds 060592 Arkādija 84,06 29.05. Tartu V.Eiduka,I.Eversone
3 Kovals Ainārs 211181 Bauska/LU 83,89 15.06. Bauska V.Eiduka
4 Štrobinders Rolands 140492 Talsu NSS 81,20 11.08. Bauska G.Palameiks
5 Rags Ēriks 10675 Ventspils SS 76,49 7.07. Liepāja M.Grīva
6 Pildavs Mārtiņš 60788 ASV 75,60
ASV A.Vaivads
7 Brūns Ansis 290389 Ventspils SS 75,00 10.03. Rīga V.Eiduka
8 Išējevs Intars 150293 Smiltene 74,83 15.06. Bauska G.Markss
9 Strenga Arnolds 20392 MSĢ 68,85 15.06. Bauska A.Vaivads
10 Grēns Mācis 070194 MSĢ 66,60 30.05. Jēkabpils A.Vaivads
11 Svaža Uģis 20289 ASV 66,45
Aidaho A.Vaivads
12 Čakšs Gatis 120495 Murjāņi 65,18 17.08. Rīga A.Vaivads
13 Justs Arvis 010392 Arkādija 64,66 24.05. Rīga V.Eiduka,I.Eversone
14 Drava Jānis 180390 RTU 63,80 11.08. Bauska I.Aperāne
15 Priževoits Artūrs 290387 LSPA-Arkādija 63,41 12.05. Jelgava I.Aperāne
16 Blekte Augusts 93 Madonas BJSS 62,81 28.08. Rīga A.Krauklītis
17 Milzarājs Rūdolfs 93 Aizpute 62,21 30.06. Liepāja A.Kugurs
18 Ferbers Alans 251295 Arkādija 61,49 19.05. Jēkabpils Eversone
19 Rozenbergs Toms 221193 Arkādija 59,50 27.04. Kandava I.Eversone, V.Eiduka
20 Grīva Jānis Svens 240393 Ventspils 59,18 15.06. Bauska M.Grīva
21 Dreimanis Artūrs 160892 Arkādija 58,35 28.08. Rīga I.Eversone
22 Zīverts Gints 90 Liepālas raj. 57,27 7.07. Liepāja

23 Gorins Dainis 96 MSĢ 56,27 15.09. Ventspils A.Vaivads
24 Kikusts Ivis 92 Gulbene 55,40 24.05. Rīga I.Aperāne
25 Birkavs Dāvis 250293 MadonasSS 53,77 30.06. Liepāja A.Krauklītis
26 Bukšs Vilmārs 70 Rīga 53,65 11.08. Bauska

27 Kūla Dainis 59 Ventspils 52,78 15.09. Ventspils

28 Meirēns Arturs 10296 Valka 52,75 7.07. Liepāja K.Pētersons
29 Rūtiņš Edgars 010590 Arkādija 52,30 10.30. Rīga I.Aperāne
30 Butkevičs Dainis 94 Ilūkste 51,78 30.06. Liepāja S.Petrakovs
31 Eversons Nauris 300390 Arkādija 51,14 28.08. Rīga I.Eversone
32 Freimanis Valts 190593 Saldus 50,25 24.05. Rīga M.Dambe
33 Strazdiņš Mārtiņš 261094 Valkas novads 47,88 8.09. Valga L.Pelna
34 Strukis Jānis 94 Daugavpils 47,70 17.08. Rīga G.Kozireva
35 Sakne Jānis 95 Spars 47,08 15.09. Ventspils B.Romanovska
36 Tomsons Emīls 93 Jaunjelgava 47,02 30.06. Liepāja A.Jegorova
37 Andersons Rūdolfs 21194 Ventspils SS 46,83 27.04. Kandava J.Petrovičs
38 Dundurs Eduards 95 Arkādija 45,37 27.04. Kandava I.Aperāne
39 Pomerancevs Juris 93 Ludza 44,32 7.07. Liepāja

40 Vanags Toms 301092 Arkādija 44,22 21.07. Jūrmala I.Eversone
41 Karlsons Klāvs 280494 Valkas novads 43,69 8.09. Valga L.Peļņa
42 Pūpols Normunds 84 Ventspils 43,44 15.09. Ventspils M.Grīva
43 Boževnieks Mārtiņš 95 Arkādija 43,43 28.08. Rīga Eversone
44 Dāvids Roberts 110294 Ventspils 42,44 15.06. Bauska A.Dogadovs
45 Treilons Atis 94 Kandava 41,19 27.04. Kandava A.Gross
46 Kuks Raitis 93 Lielvārde 40,71 30.06. Liepāja

47 Mednieks Mārtiņš 95 Spars 39,91 21.07. Jūrmala A.Dogadovs
48 Mežiels Krišs 96 Arkādija 38,06 24.05. Rīga I.Aperāne
49 Akots Gatis 94 Daugavpils 36,47 30.06. Liepāja

50 Ravžajevs Māris 22194 Jēkabpils 35,60 26.04. Aizkraukle M.Osvalds
51 Suslovs Artjoms 150793 Ventspils 33,47 30.06. Liepāja A.Dogadovs
52 Brazovskis Normunds 94 Jēkabpils 33,20 30.05. Jēkabpils A.Veleckis
53 Caune Dāvis 130494 ValmierasSS 31,62 24.05. Rīga B.Kaufmane
54 Zeilāns Artūrs 93 Krāslava 30,37 26.04. Aizkraukle V.Beinarovičs











Juniori   ( 1993.-94.dz.g.)   - 800 g





1 Išējevs Intars 150293 Smiltene 74,83 15.06. Bauska G.Markss
2 Grēns Mācis 070194 MSĢ 66,60 30.05. Jēkabpils A.Vaivads
3 Blekte Augusts 93 Madonas BJSS 62,81 28.08. Rīga A.Krauklītis
4 Milzarājs Rūdolfs 93 Aizpute 62,21 30.06. Liepāja A.Kugurs
5 Rozenbergs Toms 221193 Arkādija 59,50 27.04. Kandava I.Eversone, V.Eiduka
6 Grīva Jānis Svens 240393 Ventspils 59,18 15.06. Bauska M.Grīva
7 Birkavs Dāvis 250293 MadonasSS 53,77 30.06. Liepāja A.Krauklītis
8 Butkevičs Dainis 94 Ilūkste 51,78 30.06. Liepāja S.Petrakovs
9 Freimanis Valts 190593 Saldus 50,25 24.05. Rīga M.Dambe
10 Strazdiņš Mārtiņš 261094 Valkas novads 47,88 8.09. Valga L.Pelna
11 Strukis Jānis 94 Daugavpils 47,70 17.08. Rīga G.Kozireva
12 Tomsons Emīls 93 Jaunjelgava 47,02 30.06. Liepāja A.Jegorova
13 Andersons Rūdolfs 21194 Ventspils SS 46,83 27.04. Kandava J.Petrovičs
14 Karlsons Klāvs 280494 Valkas novads 43,69 8.09. Valga L.Peļņa
15 Dāvids Roberts 110294 Ventspils 42,44 15.06. Bauska A.Dogadovs
16 Treilons Atis 94 Kandava 41,19 27.04. Kandava A.Gross
17 Kuks Raitis 93 Lielvārde 40,71 30.06. Liepāja

18 Akots Gatis 94 Daugavpils 36,47 30.06. Liepāja

19 Ravžajevs Māris 22194 Jēkabpils 35,60 26.04. Aizkraukle M.Osvalds
20 Suslovs Artjoms 150793 Ventspils 33,47 30.06. Liepāja A.Dogadovs
21 Brazovskis Normunds 94 Jēkabpils 33,20 30.05. Jēkabpils A.Veleckis
22 Caune Dāvis 130494 ValmierasSS 31,62 24.05. Rīga B.Kaufmane
23 Zeilāns Artūrs 93 Krāslava 30,37 26.04. Aizkraukle V.Beinarovičs











Jaunieši   ( 1995.-96.dz.g.)   - 700 g





1 Čakšs Gatis 120495 Jelgava/M'SG 72,40 25.04. Alikante A.Vaivads
2 Ferbers  Alans 251295 Arkādija 63,25 15.06. Bauska I.Eversone
3 Meirēns Arturs 010296 Kārķi 60,82 16.06. Rīga K.Pētersons
4 Gorins Dainis 120196 Riebiņi/MSĢ 56,29 19.05. Jēkabpils A.Vaivads
5 Točonovs Rolands 110295 Limbaži 52,46 15.06. Bauska G.Teko
6 Sakne Jānis 95 Spars 52,44 15.09. Ventspils B.Romanovska
7 Ozoliņš Emīls 250195 Madona 50,92 19.05. Jēkabpils A.Krauklītis
8 Guravskis Rūdolfs 280395 Arkādija 50,61 26.04. Aizkraukle I.Eversone
9 Griezītis Ričards 97 Sigulda 49,83 15.09. Ventspils A.Vaivads
10 Boževnieks Mārtiņš 210995 Arkādija 49,22 16.06. Rīga I.Eversone
11 Mizāns Raivis 95 Krāslava 48,80 22.09. Koknese V.Nipere
12 Baranovskis Reinis 281195 Arkādija 48,70 27.04. Kandava I.Eversone
13 Tisjackis Dmitrijs 95 Ventspils SS 48,43 27.04. Kandava Paipals
14 Dundurs Eduards 241095 Arkādija 48,40 15.06. Bauska I.Aperāne
15 Bušs Arvids 95 Valmieras SS 47,93 22.09. Koknese R.Ravinskis
16 Skopans Daniels 011295 Arkādija 47,33 22.09. Koknese I.Aperāne
17 Mednieks Mārtiņš 240395 Ventspils 46,07 15.09. Ventspils A.Dogadovs
18 Abersons Kristaps 260796 Kuldīga 46,01 27.04. Kandava I.Stukule
19 Lavrinovičs Artis 95 Jaunjelgava 45,72 26.04. Aizkraukle A.Jegorova
20 Miļkēvičs Kristaps 96 Nereta 44,87 22.09. Koknese Z.Karols
21 Mežiels Krišs 080896 Arkādija 44,42 22.09. Koknese I.Aperāne
22 Kokainis Ingus 95 Krāslava 43,30 26.04. Aizkraukle V.Beinarovičs
23 Kleinbergs Ulvis 95 Kandava 43,25 27.04. Kandava J.Orste
24 Ozols Jānis 96 Aizkraukle 42,43 22.09. Koknese M.Holsts
25 Krauja Pēteris 20496 Valmieras SS 42,00 3.06. Valmiera L.Dzene
26 Lurins Aleksis 96 Spars 41,87 15.09. Ventspils A.Dogadovs
27 Sirmais Gvido 96 Pļaviņas 41,00 26.04. Aizkraukle J.Eiduks
28 Jaskuļskis Kaspars 251195 Ventspils SS 40,93 15.09. Ventspils B.Romanovska
29 Grigs Intars 95 Aizkraukle 40,72 26.04. Aizkraukle M.Holsts
30 Smilškalns Elvis 95 Madliena 40,12 26.04. Aizkraukle J.Liepa
31 Miksons kaspars 95 Limb.Salacgr. 40,06 22.09. Koknese

32 Kovaļevskis Andžejs 96 Kandava 39,15 27.04. Kandava E.Juhneviča
33 Midziņš Rihards 60696 Ventspils SS 37,63 28.07. Ventspils B.Romanovska
34 Ozoliņs Nils 96 Ventspils 37,47 15.06. Bauska A.Dogadovs
35 Gricmanis Matīss 96 Kandava 37,36 27.04. Kandava A.Gross
36 Krumpāns Aldis 95 Krāslava 37,18 30.05. Jēkabpils

37 Arnītis Artis 96 Pļaviņas 36,82 26.04. Aizkraukle J.Eiduks
38 Lazdiņš Pēteris 290396 Jēkabpils SS 36,50 10.03. Rīga M.Osvalds
39 Selezens Edgars 250296 Kandava 34,40 15.06. Bauska A.Gross
40 Čākurs Alvis 96 Rūjienas novads 33,79 26.04. Aizkraukle P.Karlivāns
41 Jokšs Elviss 96 Spars 33,07 15.09. Ventspils A.Dogadovs
42 Bērziņš Gvido 96 Cēre 32,58 27.04. Kandava

43 Jaudzems Henrijs 95 Pļaviņas 32,06 26.04. Aizkraukle J.Eiduks
44 Balodis Nauris 95 P';aviņas 31,19 26.04. Aizkraukle J.Eiduks
45 Vitka Ingars 96 Ventspils 30,77 15.06. Bauska A.Dogadovs
46 Lorencs Gatis 95 Spars 27,79 15.09. Ventspils B.Romanovska
47 Mulders Edgars 95 Spars 23,66 15.09. Ventspils B.Romanovska











Zēni   ( 1997.-98.dz.g.)   - 600 g





1 Griezītis Ričards 010397 Sigulda 62,70 28.08. Rīga A.Ziediņa,A.Vaivads
2 Gailums Patriks 100598 Arkādija 61,05 12.09. Brno I.Eversone
3 Roziņš Dagnis 300697 Jelgavas nov. 57,04 22.09. Koknese I.Roziņš
4 Alksnis Raimonds 97 Talsi 50,93 27.04. Kandava A.Jansons
5 Gindra Sandris 210597 Kuldīgas NSS 50,03 15.06. Bauska I.Stukule
6 Groza Jāzeps 260997 Smiltenes SC 49,18 30.06. Liepāja G.Markss
7 Beļavnieks Krišjānis 100798 Madona 48,65 11.08. Bauska L.Līcīte
8 Mikelsons Valdis 98 Jelgavas nov. 48,58 15.06. Bauska L.Nagle
9 Streičs Rūdolfs 150297 Arkādija 47,20 16.06. Rīga I.Aperāne
10 Kļaviņš Zigmārs 97 Rēzekne 46,10 11.08. Bauska

11 Grebis Gints 98 Spars 45,60 15.06. Bauska J.Petrovičs
12 Ezernieks Edvards 97 Vecumnieki 45,12 30.06. Liepāja

13 Jesajans Elvis 160697 Madona 44,99 21.07. Jūrmala A.Krauklīte
14 Kļaviņš Zigmārs 97 Rēzekne 44,75 28.08. Rīga I.Cipruss
15 Rūmnieks Fēlikss 100198 Ventspils 42,98 28.08. Rīga A.Kronbergs
16 Groševs Deniss 97 Balvi 42,31 3.06. Valmiera S.Keisele
17 Sevastjanovs Žanis 97 Dartija 41,66 26.04. Aizkraukle D.Vizule
18 Išējevs Rolands 250497 Smiltenes SC 40,88 30.06. Liepāja G.Markss
19 Skolmeistars Endijs 98 Ventspils nov. 40,70 15.09. Ventspils A.Žeimunds
20 Dzirkalis Mārcis 97 Valmiera 40,45 26.04. Aizkraukle P.Karlivāns
21 Plucis Emils 97 Talsi 40,44 15.06. Bauska M.Štrobinders
22 Oļehnovičs Edijs 97 Tume 39,90 16.06. Rīga G.Auziņš
23 Ūdris Dāvis 97 Talsi 39,72 5.05. Liepāja M.Štrobinders
24 Balodis Mariss 98 Nereta 39,44 22.09. Koknese Z.Karols
25 Oskerko Niks 97 Talsi 39,24 15.06. Bauska M.Štrobinders
26 Malnačs Visvars 51297 Daugavpils SS 38,60 22.09. Koknese A.Petrovska
27 Fogels Ģirts 97 Ventspils nov. 37,98 15.09. Ventspils A.Žeimunds
28 Strikaitis Aleksandrs 97 Talsu nov. 37,30 15.09. Ventspils M.Štrobinders
29 Neilands Ervins 98 Jaunjelgava 36,40 26.04. Aizkraukle A.Jegorova
30 Sergevičs Elvijs 97 Aizkraukle 35,99 26.04. Aizkraukle M.Holsts
31 Bojārs Juris 97 Bauska 35,84 16.06. Rīga V.Zariņš
32 Ziņģis Edgars 97 Kuldīgas NSS 35,02 3.06. Valmiera

33 Šostakovičš Ritvars 97 Bauska 34,85 16.06. Rīga V.Zariņš
34 Kleinbergs Ivo Dans 191097 Kandava 34,83 27.04. Kandava E.Juhņēviča
35 Spuriņš Arvis 97 Vārkava 34,82 30.06. Liepāja

36 Šefanovskis Kristiāns oo Spars 34,60 15.09. Ventspils J.Petrovičs
37 Kolbergs Mārtiņš 130297 Ventspils novads 34,50 12.05. Ventspils A.Paipals
38 Baumanis Vilmārs 97 Laimīte 34,36 21.07. Jūrmala L.Haritonovs
39 Puriņš Normunds 97 Madliena 33,60 26.04. Aizkraukle J.Liepa
40 Bekmanis Elvis 98 Liepājas RSS 33,28 21.07. Jūrmala D.Lauva
41 Tropiņš Uģis 261097 Talsi 33,21 27.04. Kandava A.Jansons
42 Burakovskis Vaclavs 97 Daugavpils SS 32,77 30.05. Jēkabpils

43 Štoferts Arvis 97 Kandava 32,01 27.04. Kandava A.Gross
44 Dreimanis Mārcis 97 Talsi 31,34 5.05. Liepāja A.Jansons
45 Kirhners Krišs 97 Kandava 31,09 27.04. Kandava E.Juhneviča
46 Stankevičs Jēkabs 98 Valmiera 30,66 22.09. Koknese P.Karlivāns
47 Bergs Aksels 251298 Ventspils 30,50 16.06. Rīga B.Romanovska
48 Birziņš Māris 97 Salaspils 30,43 26.04. Aizkraukle I.Znūtiņa
49 Šefanovskis Artūrs 98 Ventspls 30,38 15.06. Bauska A.Kronbergs
50 Matulis Roberts 97 Arkādija 30,34 15.06. Bauska I.Aperāne
51 Remess Viesturs 98 Bauska 30,28 11.08. Bauska A.Indriksons
52 Raivo Jāne 97 Ventspils 30,17 12.05. Ventspils A.Žeimunds
53 Runtovs Edgars 98 Kandava 29,86 27.04. Kandava E.Juhneviča
54 Lazdiņš Agnis 98 Madliena 29,80 26.04. Aizkraukle J.Liepa
55 Einštāls Artis 98 Talsi 28,98 12.05. Ventspils J.Vīriņš
56 Dumbrovskis Adrians 98 Kandava 28,93 27.04. Kandava A.Gross
57 Bērsons Dāvis 97 Kandava 28,77 15.06. Bauska A.Gross
58 Velps Matīss 99 Smiltene 28,72 10.03. Rīga G.Markss
59 Censonis Valts 98 Jaunjelgava 28,41 30.05. Jēkabpils A.Jegorova
60 Adamovičs Oļegs 170497 Daugavpils SS 28,37 22.09. Koknese A.Petrovska
61 Valeiņa Edvards 97 Arkādija 27,87 15.06. Bauska I.Eversone
62 Lisovskis Igors 98 Valkas novads 27,00 8.09. Valga

63 Britanovs Aleksandrs 101097 Valka 26,98 8.09. Valga M.Gerke
64 Ņikišins Stanislavs 98 Valka 26,60 16.06. Rīga M.Gerke
65 Gulbis Roberts 98 Valka 26,28 8.09. Valga

66 Kļavinskis Rinalds 98 Viesīte 25,62 30.05. Jēkabpils

67 Vadonis Rolands 97 Liepājas RSS 25,60 12.05. Ventspils D.Stumbre
68 Novickis juris 97 Daugavpils SS 25,26 30.05. Jēkabpils

69 Medelis Madars 98 Kandava 24,70 27.04. Kandava E.Juhneviča
70 Pojasņikovs Lauris 98 Aizkraukle 22,19 26.04. Aizkraukle I.Vītola
71 Āboliņš Reinis 98 Dartija 21,11 26.04. Aizkraukle d.Vizule
72 Rancāns Valters 98 valka 19,73 8.09. Valga

73 Ceriņš Nauris 98 Aizkraukle 18,55 26.04. Aizkraukle I.Vītola




















Zēni   ( 1999.-2000.dz.g.)   - 400 g





1 Gļauda Roberts 99 Bauska 48,22 22.09. Koknese

2 Šefanovskis Kristians 310300 Ventspils 46,98 22.09. Koknese J.Petrovičs
3 Jaunpujens Kristaps 99 Vecumnieki 46,58 22.09. Koknese I.Zilgalvis
4 Velps Matīss 090799 Smiltene 46,42 26.05. Ogre G.Markss
5 Bērziņš Kārlis 50999 Ventspils 43,21 26.05. Ogre J.Petrovičs
6 Garoza Raivis 110399 Kandava 39,98 8.09. Valga A.Gross
7 Lācbergs Kārlis 99 Ventspils 38,70 15.06. Bauska J.Petrovičs
8 Ozoliņš Emils 99 Grundzāle 37,72 26.05. Ogre

9 Kļaviņš Emils 99 Aizkr. 37,28 26.05. Ogre I.Vītola
10 Baumanis Valts 99 Kandava 36,83 27.04. Kandava A.Gross
11 Vēvers Roberts 99 Jaunjelgava 35,61 22.09. Koknese A.Jegorova
12 Pavlovičs Pēteris 99 Aizkraukle 35,14 30.05. Jēkabpils Z.Karols
13 Tišonoks Arvis 99 Aizkraukle 34,61 22.09. Koknese M.Holsts
14 Samauskis Niks 99 Kuldīga 33,43 15.09. Ventspils I.Stukule
15 Rjabovs Davids oo Ventspils 33,20 15.09. Ventspils A.Paipals
16 Cišs Aigars 99 Viesīte 32,64 15.06. Bauska G.Klibiķe
17 Avotiņš Ansis 99 Aizkr. 32,36 26.04. Aizkraukle M.Holsts
18 Rande Nauris 99 Ventspils nov. 32,35 26.05. Ogre A.Čaklis
19 Zastupņevičs Artūrs 2000 Aizkraukle 31,74 30.05. Jēkabpils Z.Karols
20 Bērziņš Daneks 99 Aizkr. 31,65 26.04. Aizkraukle A.Rublis
21 Šodnaks Edgars 99 Madona 31,15 15.06. Bauska

22 Rjabovs Dmitrijs 99 Ventspils nov. 31,14 26.05. Ogre

23 Ceplišs Rihards 99 Lielvārde 31,00 26.04. Aizkraukle I.Puķīte
24 Lavruhins Artjoms 99 Arkādija 30,92 30.05. Jēkabpils Aperāne
25 Špons Raivis oo Limb.Salacgr. 30,77 8.09. Valga

26 Vaivads Rihards 2000 Aizkraukle 30,16 22.09. Koknese I.Vītola
27 Kajaks Reinis 99 Ventspils 29,98 15.09. Ventspils A.Kronbergs
28 Pūpols Madars 310599 Liepājas RSS 29,78 26.05. Ogre S.Pūpola
29 Maculevičs Dainis oo Daugavpils nov. 29,74 26.05. Ogre

30 Gorbačevs Armands 2000 Aizkraukle 29,57 22.09. Koknese Z.Karols
31 Zeļģis Jānis 99 Lēdmane 29,51 22.09. Koknese

32 Saksis Reinis 99 Lēdmane 28,94 26.05. Ogre J.Liepa
33 Pečaks Jānis 99 Ventspils 28,37 26.05. Ogre

34 Leonas Vjačeslavs 2000 Izvalta 28,32 15.06. Bauska J.Gribule
35 Kupcis Matīss 2000 Aizkraukle 28,30 26.04. Aizkraukle Z.Karols
36 Dreimanis Dinārs 99 Liepājas RSS 28,20 12.05. Ventspils D.Lauva
37 Grīnbergs Dāvids 99 Ventspils nov. 28,18 15.09. Ventspils A.Čaklis
38 Krautmanis Gints 2000 Kandava 28,04 27.04. Kandava E.Juhneviča
39 JEGOrovs Rainers 0 Bauska 27,98 22.09. Koknese

40 Leonas Vjačeslavs oo Krāslava 27,86 30.05. Jēkabpils

41 Ladusāns Haralds 99 Bauska 27,40 26.04. Aizkraukle R.Makevics
42 Juška Inārs
Rēzekne 27,21 26.05. Ogre

43 Rasa Krišjānis 99 Arkādija 27,15 26.05. Ogre I.Eversone
44 Meinerts Dmitrijs 99 Daugavpils nov. 27,12 22.09. Koknese

45 Pārups Mārcis 99 Arkādija 26,21 26.05. Ogre I.Eversone
46 Vanags Armands oo Jaunjelgava 26,13 22.09. Koknese A.Jegorova
47 Norvežs Toms oo Kuldīga 25,52 15.09. Ventspils I.Skurule
48 Gudrups Everts oo Aizkraukle 25,35 26.04. Aizkraukle I.Zilgalvis
49 Kalnāre Klāvs 1999 Aizkraukle 25,30 26.04. Aizkraukle Z.Karols
50 Zagorskis Emils 0 Valmiera 25,29 22.09. Koknese

51 Durāns Ints 99 Vecumnieki 25,05 26.04. Aizkraukle L.Macarovska
52 Dane Mārtiņš oo Ventspils nov. 24,98 15.09. Ventspils A.Čaklis
53 Kostjukevičs Rinalds 99 Vecumnieki 24,80 26.04. Aizkraukle I.Zilgalvis
54 Leščišins Ņikita 99 Spars 24,78 12.05. Ventspils S.Paipals-Šulcs
55 Aldiņš Sandis oo Viesīte 24,57 30.05. Jēkabpils

56 Pušmucāns Jurģis 2000 Kandava 24,27 27.04. Kandava I.Matīss
57 Šavecs Anatolijs oo Krāslava 24,21 22.09. Koknese M.Šlapina
58 lazdiņš Linards 99 Madona 24,08 26.05. Ogre

59 Žugs Māris 99 Balvi 23,99 26.05. Ogre

60 Skaistkalns Kārlis oo Ventspils nov. 23,69 15.09. Ventspils A.Čaklis
61 Suntažs Krišjānis oo Talsi 23,62 27.04. Kandava J.Vīriņš
62 Daģis Rinalds 99 Aizkraukle 23,50 26.04. Aizkraukle A.Rublis
63 Šlisāns Rihards 2000 Vecumnieki 23,24 26.04. Aizkraukle L.Macarovska
64 Laksbergs Miks 99 Spars 22,82 27.04. Kandava J.Petrovičs
65 Aukšstars Markus oo Krāslava 22,72 30.05. Jēkabpils

66 Silagailis Edvards 99 Pļaviņas 22,50 26.04. Aizkraukle j.Eiduks
67 Bērziņš Matīss 99 Spars 22,26 26.05. Ogre

68 Pļavarājs Kristaps 99 Ventspils 22,12 15.06. Bauska j.Petrovičs
69 Kazaks Jānis oo Kandava 21,41 27.04. Kandava E.Juhneviča
70 Beinarovičs Maksmiliāns 99 Krāslava 21,12 22.09. Koknese M.Šlapina
71 Sams Kristaps 99 Arkādija 21,04 27.04. Kandava I.Eversone
72 Jansons  Jurģis 99 Talsi 20,61 12.05. Ventspils A.Jansons
73 Bakanavskis Madars o1 Ventspils 20,53 12.05. Ventspils A.Paipals
74 Braunfelds Ralfs 99 Ventspils 20,21 15.09. Ventspils J.Petrovičs
75 Vilde Edvīns 99 Liepājas RSS 19,59 12.05. Ventspils D.Stumbre
76 Ieviņš Ernests 99 Talsi 19,16 15.09. Ventspils A.Jansons
77 Kozlovs Oļegs oo Vecumnieki 18,96 26.04. Aizkraukle L.Macarovska
78 Redīzs Ervīns oo Kuldīga 18,70 15.06. Bauska I.Skurule
79 Brūveris Sandis oo Dartija 18,58 26.04. Aizkraukle D.Vizule
80 Paegle Jānis oo Limb.Salacgr. 18,40 26.05. Ogre

81 Ikaunieks Elvis oo Aizkraukle 17,03 26.04. Aizkraukle I.Vītola
82 Polencs Raivo 99 Spars 16,07 15.09. Ventspils B.Romanovska




















Zēni   ( 2001.dz.g.)   - 400 g





1 Skuruls Kristiāns 2001 Kuldīga 34,55 15.06. Bauska I.Skurule
2 Indričs matīss 2001 Aizkraukle 32,25 22.09. Koknese

3 Rudzajs Helvijs 2001 Ventspils nov. 28,77 15.09. Ventspils A.Žeimunds
4 Knodze Krišjānis 2001 Jēkabpils 26,32 15.06. Bauska J.Knodze
5 Jansons Jānis 2001 Smiltene 25,48 8.09. Valga

6 Jāne Jānis 2001 Ventspils nov. 24,95 15.09. Ventspils A.Žeimunds
7 Pelīte Mariss 2002 Kandava 24,81 27.04. Kandava A.Gross
8 Zelčs Emils 2001 Aizkraukle 24,75 22.09. Koknese

9 Seinass Filips 2003 Limbaži Salacgr. 24,71 8.09. Valga G.Teko
10 Baranavsks Madars 2001 Ventspils nov. 24,26 15.09. Ventspils A.Paipals
11 Jegorovs Toms 2001 Bauska 24,25 15.06. Bauska R.Makevics
12 Kalniņš Toms 2002 Smiltene 24,25 15.06. Bauska G.Markss
13 Pujiņš Matīss Andris 2002 Izvalta 24,21 15.06. Bauska J.Gribule
14 Sparāns Jānis 2001 Ventspils nov. 22,92 15.09. Ventspils A.Čaklis
15 Megnis Kristers 2001 Kuldīga 22,48 27.04. Kandava I.Skurule
16 Judziks Henrijs 2001 Ventspils nov. 22,43 15.09. Ventspils A.Čaklis
17 Šalmis Niks 2002 Limbaži Salacgr. 21,21 15.06. Bauska G.Teko
18 Krīgers niks 2001 Aizkraukle 20,73 22.09. Koknese

19 Baraus Roberts 2002 Ventspils nov. 19,85



20 Rēze Linards 2002 Jaunjelgava 19,72 22.09. Koknese

21 Grīnbergs Roberts 2002 Ventspils nov. 18,69 15.09. Ventspils A.Čaklis
22 Rūmnieks Krišjānis 2003 Kandava 18,63 27.04. Kandava A.Gross
23 Janušauskis E. 2002 Bauska 18,10 15.06. Bauska

24 Valerts Daniels 2001 Spars 16,59 15.09. Ventspils B.Romanovska
25 Jekovičs Arturs 2003 Kandava 16,24 27.04. Kandava A.Gross
26 Jurkovskis Jānis 2001 Spars 15,17 15.09. Ventspils B.Romanovska
27 Laksbergs Dāvis 2002 Ventspils nov. 15,08 27.04. Kandava A.Kronbergs
28 Muska Miks 2003 Kandava 14,56 27.04. Kandava A.Gross
29 Sasniks Raivo 2002 Kandava 14,45 27.04. Kandava A.Gross
30 Brensons Uģis 2002 Ventspils nov. 14,25 15.09. Ventspils A.Čaklis
31 Beķeris Roberts 2002 Kandava 13,64 27.04. Kandava A.Gross
32 Zutis Andrejs 2003 Kandava 11,32 27.04. Kandava


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv