Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: REZULTATI_2012_sievietem

Norises laiks: No 2012-10-15 līdz 2012-10-15

Norises vieta:

Papildus informācija:

 

   

SIEVIETES

LABOTS   15.10.2012.

             
                   
1 Palameika Madara 180687 Ventspils 62,74 23.08. Lozanna G.Palameiks  
2 Ozoliņa-Kovala Sinta  260288 Ventspils 62,53 7.07. Liepāja V.Eiduka    
3 Mūze Līna 41292 MSG 61,04 8.07. Kauņa A.Vaivads    
4 Ikauniece Laura 310592 Jūrmala 53,73 19.05. Otaniemi A.Austrups  
5 Grīva Gundega 080491 Ventspils 53,61 15.09. Ventspils M.Grīva    
6 Buša Kristīne 50588 Arkādija 50,22 20.04. Veinatā I.Aperane    
7 Sirmā Katrīna 310394 Arkādija 49,36 5.05. Liepāja V.Eiduka,I.Eversone  
8 Kociņa Anete 96 Salacgrīva 48,46 5.05. Liepāja Turka    
9 Kalnīte Una 030591 SS "Arkādija",Smiltene 46,90 7.07. Liepāja I.Aperāne,G.Markss  
10 Jēkabsone Signe 290395 Spars 46,10 29.09. Ventspilī M.Alaine    
11 Grabuste Aiga 240388 Rēzekne 45,85 30.06. Helsinkos L.Olijare    
12 Guravska Karina   ASV 45,82 5.05. Losanželosā      
13 Celma Baiba   ASV 43,73 10.05. Bozemanā      
14 Zaķe Krista Paula 181095 Kuldīgas NSS 42,06 23.09. Orvieto I.Stukule    
15 Zvejniece Luīze 95 Arkādija 41,31 21.07. Jūrmala Eversone    
16 Godlevska Linda 96 Spars 40,90 28.08. Rīga M.Alaine    
17 Grīva Māra     40,73 5.05. Linkolnā      
18 Pastare Sanita 080894 Balvi 40,54 21.07. Jūrmala S.Keisele    
19 Lasmane Sanita 51194 Ventspils 40,11 28.08. Rīga B.Romanovska  
20 Kaulēna Sanita 94 MSĢ 39,16 30.06. Liepāja L.Nagle    
21 Putniņa Agnija 96 Kuldīga 38,53 23.06. Marijampolē I.Stukule    
22 Lomaga Laura 93 Nereta 37,80 15.05. Aizkrauklē Z.Karols    
23 Laganovska Diāna 120894 Ludza 37,68 20.06. Valmierā V.Krišāns    
24 Kočāne Arta 200892 Balvi 36,94 7.07. Liepāja I.Kairišs    
25 Pavlovska Katrīna 080794 Arkādija 36,55 15.06. Bauska I.Aperāne    
26 Paužole Rūta 080693 Jēkabpils 35,79 6.06. Rokišķos A.Noris    
27 Kojaloviča Ilona 240766 SK Babīte 35,45 20.08. Citavā      
28 Rumpe Lāsma 77 Jūrmalā 35,06 30.06. Jūrmalā      
29 Morozjuka Anna 190294 Ventspils 34,98 15.06. Bauska M.Alaine    
30 Jonaste Vineta 94 Nereta 34,80 30.05. Jēkabpils Z.Karols    
31 Glazirina Everita 221296 Nereta 34,55 4.08. Aizkraukle Z.Karols    
32 Ābola Justīne 81493 Jēkabpils 34,20 26.04. Aizkaukle A.Noris    
33 Peciņa Monta 93 Koknese 33,75 15.05. Aizkrauklē V.Ņuhtiļins  
34 Balmane Benita 200493 Arkādija 33,52 24.05. Rīga I.Aperāne    
35 Antonoviča Aļona 60295 Arkādija 33,23 30.05. Jēkabpils I.Aperāne    
36 Rūtenberga Ilze 240293 SS"Arkādija"Valmiera 33,16 27.04. Kandava I.Aperāne,B.Kaufmane
37 Vidējā Melita 140593 Jēkabpils 33,00 30.06. Liepāja M.Osvalds  
38 Ķiploka Aivita 281268 Jēkabpils 32,71 30.06. Jūrmalā      
39 Helmane Gunta 131071 Tukums 29,29 30.06. Jūrmalā      
40 Liepiņa Ramona 94 Skrīveris 28,39 15.05. Aizkrauklē R.Lielā    
41 Jaunzeme Laura 94 Alūksne 28,33 15.05. Valka      
42 Borisova Olga 240271 Preiļu novads 27,63 30.06. Jūrmalā      
43 Spridzāne Nellija 210164 Rēzeknes novads 27,13 30.06. Jūrmalā      
44 Liniņa Dace 30276 Preiļu novads 27,02 30.06. Jūrmalā      
45 Dembovska Anta 1975 Madonas novads 25,66 30.06. Jūrmalā      
46 Vējiņa Helēna 93 Naukšēni 25,04 15.05. Valka      
47 Ladusāne Ilze 1970 SC Mēmele 24,81 30.06. Jūrmalā      
48 Bernšteina Anna 94 Ventspils 24,49 27.04. Kandava Paipals-Šulcs  
49 Svilāne Valentīna 90764 Rēzekne 24,00 30.06. Jūrmalā      
50 Salcēviča Iveta 160271 Balvu novads 23,88 30.06. Jūrmalā      
51 Muša Adrija 210174 Jūrmala 23,84 30.06. Jūrmalā      
52 Siliņa Santa 94 Aizkraukle 23,68 26.04. Aizkraukle I.Vītola    
53 Lisenoka Anna 94 Krāslava 23,34 30.05. Jēkabpils      
54 Grāvīte Vera 94 Jēkabpils 20,59 30.05. Jēkabpils M.Osvalds  
    Juniores   ( 1993.-94.dz.g.)   - 600 g              
                   
1 Sirmā Katrīna 310394 Arkādija 49,36 5.05. Liepāja V.Eiduka,I.Eversone  
2 Pastare Sanita 080894 Balvi 40,54 21.07. Jūrmala S.Keisele    
3 Lasmane Sanita 51194 Ventspils 40,11 28.08. Rīga B.Romanovska  
4 Kaulēna Sanita 94 MSĢ 39,16 30.06. Liepāja L.Nagle    
5 Lomaga Laura 93 Nereta 37,80 15.05. Aizkrauklē Z.Karols    
6 Laganovska Diāna 120894 Ludza 37,68 20.06. Valmierā V.Krišāns    
7 Pavlovska Katrīna 080794 Arkādija 36,55 15.06. Bauska I.Aperāne    
8 Paužole Rūta 080693 Jēkabpils 35,79 6.06. Rokišķos A.Noris    
9 Morozjuka Anna 190294 Ventspils 34,98 15.06. Bauska M.Alaine    
10 Jonaste Vineta 94 Nereta 34,80 30.05. Jēkabpils Z.Karols    
11 Ābola Justīne 81493 Jēkabpils 34,20 26.04. Aizkaukle A.Noris    
12 Peciņa Monta 93 Koknese 33,75 15.05. Aizkrauklē V.Ņuhtiļins  
13 Balmane Benita 200493 Arkādija 33,52 24.05. Rīga I.Aperāne    
14 Rūtenberga Ilze 240293 Valmiera 33,16 27.04. Kandava B.Kaufmane  
15 Vidējā Melita 140593 Jēkabpils 33,00 30.06. Liepāja M.Osvalds  
16 Liepiņa Ramona 94 Skrīveris 28,39 15.05. Aizkrauklē R.Lielā    
17 Jaunzeme Laura 94 Alūksne 28,33 15.05. Valka      
18 Vējiņa Helēna 93 Naukšēni 25,04 15.05. Valka      
19 Bernšteina Anna 94 Ventspils 24,49 27.04. Kandava Paipals-Šulcs  
20 Siliņa Santa 94 Aizkraukle 23,68 26.04. Aizkraukle I.Vītola    
21 Lisenoka Anna 94 Krāslava 23,34 30.05. Jēkabpils      
22 Grāvīte Vera 94 Jēkabpils 20,59 30.05. Jēkabpils M.Osvalds  
                   
                   
    Jaunietes   ( 1995.-96.dz.g.)   - 500 g              
1
1 Kociņa Anete 050296 Salacgrīva 51,57 19.05. Jēkabpils Turka
2 Jēkabsone Signe 290395 Spars 46,75 8.08. Viru M.Alaine
3 Godļevska Linda 231096 Ventspils 45,06 29.09. Ventspils M.Alaine
4 Zvejniece Luīze 100795 Arkādija 42,60 16.06. Rīga I.Eversone
5 Skurule Laura 220697 Kuldīga 42,36 23.11. Kaļiņingradā I.Skurule
6 Zaķe Krista Paula 181095 Kuldīgas NSS 41,23 15.06. Bauska I.Stukule
7 Vilcāne Agnese 97 Koknese 40,84 12.09. Brno I.Lulle
8 Šalme Linda Luize 98 Limbaži 39,97 12.09. Brno G.Teko
9 Antonoviča Aļona 60295 Arkādija 38,70 16.06. Rīga I.Aperāne
                 
10 Putniņa Agnija 150296 Kuldīga 37,99 15.06. Bauska I.Stukule    
11 Balande-Balode Kitija 91295 Kandava 36,65 27.04. Kandava A.Gross    
12 Glazirina Everita 221296 Nereta 35,55 22.09. Koknese Z.Karols    
13 Sačkova Katrīna  96 Skrīveri 32,67 15.05. Aizkraukle R.Lielā    
14 Vanaga Dita 070296 Lielvārdes novads 31,86 19.05. Jēkabpils I.Puķīte    
15 Kurcenbauma Agnese 95 Arkādija 31,54 22.09. Koknese I.Eversone  
16 Nuķe Kristiāna 95 Limbažisalacgrīv 29,71 28.07. Ventspils A.Rolmanis  
17 Višķere Jolanta 091195 Arkādija 29,19   Koknese I.Aperāne    
18 Mazitāne Vita 96 Lielvārdes novads 26,78 26.04. Aizkraukle I.Puķīte    
19 Reitere Sigita 96 Ventspils nov. 26,62 15.09. Ventspils Paipals    
20 Zakalovska Marta 95 Spars 26,54 28.07. Ventspils B.Romanovska  
21 Platgalve Diāna 95 Viesīte 25,38 30.05. Jēkabpils      
22 Rudzīte Karlīna 95 Madona 25,08 30.05. Jēkabpils      
23 Dubrovska Linda 96 Bebri 24,97 15.05. Aizkraukle I.Eiduks    
24 Mārtiņa Elīna 96 Skrīveri 24,44 15.05. Aizkraukle R.Lielā    
25 Vanaga Anete 96 Lielvārdes novads 24,41 26.04. Aizkraukle I.Puķīte    
26 Kļava Elvīra 96 Kandava 23,01 27.04. Kandava E.Juhņeviča  
27 Balanda Valda 96 Skrīveri 21,15 15.05. Aizkraukle R.Lielā    
28 Paegle Agita 96 Preiļi 20,22 19.05. Jēkabpils      
29 Kalniņa Māra 120296 Jēkabpils 19,48 26.04. Aizkraukle A.Noris    
30 Baumane Monta 96 Kandava 19,24 27.04. Kandava E.Juhņeviča  
                   
    Meitenes   ( 1997.-98.dz.g.)   - 400 g              
                   
1 Priedīte Andrija 060197 Arkādija 47,67 30.05. Jēkabpils A.Vaivads    
2 Vilcāne  Agnese 061197 Koknese 45,78 26.04. Aizkraukle I.Lulle    
3 Šalme Linda Luīze 270698 Limbaži 43,28 8.09. Valga G.Teko    
4 Skurule Laura 220697 Kuldīgas NSS 43,20 27.04. Kandava I.Skurule    
5 Donāne Laine 101098 Viesīte 38,65 10.03. Rīga T.Donāne    
6 Graudiņa Tīna Laura 98 Jūrmala 38,63 30.06. Liepāja A.Austrups  
7 Laškova Evelīna 020697 Kuldīgas NSS 36,94 15.06. Bauska I.Stukule    
8 Kaša Dita 140897 Balvi 36,68 16.06. Rīga I.Kairišs    
9 Peniķe Santa 61198 Talsi 36,28 15.09. Ventspils A.Jansons  
10 Balande-Balode Sandija 70197 Kandava 35,83 18.08. Kandavā A.Gross    
11 Bērziņa Tīna 180697 Ventspils 35,73 18.08. Kandavā J.Petrovičs  
12 Andžāne Beāte 97 Arkādija 34,84 16.06. Rīga I.Aperāne    
13 Puriņa Linda 1997 Smiltene SC 34,54 8.09. Valga G.Markss    
14 Samule Dana 97 Valmiera 34,48 22.09. Koknese P.Karlivāns  
15 Zuravļova Anastasija 060698 Spars 32,17 30.06. Liepāja M.Alaine    
16 Stivriņa Ilze 97 Krāslava 31,79 30.05. Jēkabpils      
17 Travkina Veronika 98 Spars 31,60 18.08. Kandavā      
18 Krastiņa Madara 97 Valkas novads 31,40 16.06. Rīga K.Pētersons  
19 Šarkune Laine 98 Nereta 31,20 26.04. Aizkraukle Z.Karols    
20 Travkina Anastasija 98 Spars 31,03 11.08. Bauska M.Alaine    
21 Putilovska Beāte 140897 Kandava 30,75 27.04. Kandava A.Gross    
22 Amerika Venita 98 Valmiera 28,01 21.07. Jūrmala P.Karlivāns  
23 Kalvāne Laila 97 Ogre 27,90 30.06. Liepāja      
24 Kesenfelde Laura 240697 Ventspils n. 27,89 5.05. Liepāja A.Čaklis    
25 Bērziņa Endīne 97 Skrīveri 27,17 10.05. Aizkraukle R.Lielā    
26 Jučinska Olga 97 Ventspils nov, 27,01 30.06. Liepāja D.Lodiņš    
27 Čubare Evelīna 97 Skrīveri 26,98 10.05. Aizkraukle R.Lielā    
28 Ušacka Zanda 97 Jēkabpils 26,90 16.06. Rīga M.Osvalds  
29 Putro Veronika 20597 Daugavpils 26,82 30.06. Liepāja A.Petrovskis  
30 Bogdanova Valērija 97 Valmiera 26,55          
31 Ivanova Andželika 98 Spars 26,03 30.06. Liepāja M.Alaine    
32 Smirnova Megija 98 Valmiera 25,66 11.08. Bauska P.Karlivāns  
33 Dmitrijeva Anžela 98 Ventspils 25,65 12.05. Ventspils M.Alaine    
34 Deruma Kristīne 98 Valmiera 25,42 22.09. Koknese P.Karlivāns  
35 Ikauniece Sintija 98 Aizkraukle 25,09 10.05. Aizkraukle I.Vītola    
36 Tatarčuka Luīze 98 Aizkr. 24,73 26.04. Aizkraukle I.Vītola    
37 Tatarčuka Luīze 98 Aizkr. 24,73 26.04. Aizkraukle I.Vītola    
38 Martinova Ieva 98 Vecumnieki 24,70 26.04. Aizkraukle L.Macarovska  
39 Nikolajeva Snežana 98 Kandava 24,57 18.08. Kandavā M.Alaine    
40 Meijere Anete 98 Spars 23,84 21.07. Jūrmala B.Romanovska  
41 Čiževska Amanda 97 Nereta 23,52 10.05. Aizkraukle Z.Karols    
42 Bīne Evita 98 Arkādija 22,48 22.09. Koknese I.Eversone  
43 Tropa Amanda 98 Jēkabpils 22,38 30.05. Jēkabpils      
44 Alfjorova Jelena 98 Dartija 22,31 26.04. Aizkraukle D.Vizule    
45 Rudzāte Karīna 61098 Jēkabpils 21,46 30.05. Jēkabpils A.Noris    
46 Januševska Santa 97 Jēkabpils 21,12 30.05. Jēkabpils A.Noris    
47 Bajāriete Jūlija 98 Jēkabpils 21,09 21.07. Jūrmala A.Noris    
48 Čerņakova Veronika 98 Spars 20,41 18.08. Kandavā M.Alaine    
49 Šimkūne Evija 98 Viesīte 20,36 15.06. Bauska T.Donāne    
50 Svistuna Tatjana 98 Spars 20,30 12.05. Ventspils M.Alaine    
51 Garde Kate 98 Jēkabpils 19,69 22.09. Koknese      
52 Veikerte Evita 97 Liepāja 19,42 12.05. Ventspils A.Vērdiņš    
53 Anisjko Regīna 97 Daugavpils 19,24 30.05. Jēkabpils      
54 Koļesova Diāna 97 Bauskas nov. 18,85 15.06. Bauska A.Indriksone  
55 Kairone Dagnija 98 Bauskas nov. 18,80 15.06. Bauska A.Indriksone  
56 Ūbele Alma 97 Arkādija 18,72 22.09. Koknese      
57 Lindemane Lolita 98 Kandava 17,08 27.04. Kandava E.Juhņeviča  
58 Bondare Madara 97 Lēdmane 16,82 22.09. Koknese      
59 Spārberga Evita 98 Valkas novads 16,58 16.06. Rīga      
60 Mardanova Anna 98 Ventspils 16,15 15.06. Bauska M.Alaine    
61 Polence Laura 97 Spars 16,04 15.09. Ventspils B.Romanovska  
62 Pērkone Karina 97 Spars 15,67 15.09. Ventspils B.Romanovska  
63 Balode Beate 98 Viesīte 15,47 26.04. Aizkraukle      
                   
                   
    Meitenes "C" grupa  1999.-2000.dz.g. - 400g              
                   
1 Roziņa Liene 80699 Jelgavas nov. 42,40 26.04. Aizkraukle I.Roziņš    
2 Dreimane Eva 99 Liepājas raj. 35,49 26.05. Ogre      
3 Jakobsone Līva 61099 Kuldīga 33,87 26.05. Ogre I.Stukule    
4 Zacmane Kristiana 99 VK Olimps 32,28 27.04. Kandava M.Zacmanis  
5 Pildava Anna oo Arkādija 28,60 22.09. Koknese      
6 Zaula Sindija 99 Limbaži,salacgr. 28,45 8.09. Valga      
7 Kilcāne Karina 2000 Izvalta 27,73 7.06. Krāslavā J.Gribule    
8 Niedra Aiva 99 Balvi 27,15 26.05. Ogre      
9 Kesenfelde Laura 99 Ventspils nov. 27,00 16.06. Rīga A.Čaklis    
10 Jankovska Monta 2000 Kuldīga 26,76 27.04. Kandava I.Stukule    
11 Ostrovska Melisa 99 Jēkabpils 26,06 22.09. Koknese      
12 Kiseļova Keitija 0 Limb.Salac. 25,81 22.09. Koknese      
13 Ķepiņa Tīna 2000 Limbaži,salacgr. 25,20 8.09. Valga      
14 Peipiņa Paula 2000 Izvalta 25,07 15.06. Bauska J.Gribule    
15 Šakociņa Daniela 2000 Grundzāle 23,46 26.05. Ogre      
16 Bumbure Daniela 99 Madona 22,83 15.06. Bauska A.Krauklīte  
17 Karele Emma oo Kuldīga 22,80 15.09. Ventspils I.Stukule    
18 Kalniņa Ance 99 Viesīte 22,49 15.06. Bauska G.Klibiķe    
19 Sondore Paula 99 Pļaviņas 22,15 30.05. Jēkabpils J.Eiduks    
20 Knodze Anna Līva 2000 Jēkabpils 21,74 26.05. Ogre J.Knodze    
21 Fezenberga Daina 99 Kandava 21,39 27.04. Kandava I.Matīss    
22 Kozuliņa Kristiāna oo Arkādija 21,30 26.05. Ogre      
23 Grauzermane Dana 2000 Kandava 21,20 27.04. Kandava I.Matīss    
24 Martuševica Agate 99 Bauskas nov. 21,16 26.05. Ogre      
25 Rozīte Undīne 0 Aizkraukle 20,56 30.05. Jēkabpils A.Jegorova  
26 Kincāne Karīna 2000 Izvalta 20,50 15.06. Bauska J.Gribule    
27 Barkāne Anna 99 Skrīveri 20,46 29.05. Aizkraukle R.Lielā    
28 Timko Laura 99 Aizkraukle 20,40 26.04. Aizkraukle I.Vītola    
29 Medne Agrita 99 Lielvārde 20,06 26.04. Aizkraukle I.Puķite    
30 Kļaviņa Māra 0 Madliena 19,84 22.09. Koknese      
31 Gruntiņa Amanda Krista 2000 Kuldīga 19,77 15.06. Bauska I.Stukule    
32 Pulmane Annija-Viktorija 99 Spars 19,22 15.09. Ventspils B.Romanovska  
33 Vilcāne Lūcija 99 Kuldīga 19,08 15.09. Ventspils R.Blumbergs  
34 Nikolajeva Laura oo Salaspils 18,85 26.04. Aizkraukle I.Znūtiņa    
35 Runce Elīna 99 Limb.Salac. 18,28 26.05. Ogre      
36 Fjodorova Andreja 99 Pļaviņas 18,00 29.05. Aizkraukle J.Eiduks    
37 Cīrule Inta 99 Liepājas raj. 17,56 12.05. Ventspils A.Vērdiņš    
38 Ostrovska Melisa 99 Pļaviņas 17,50 29.05. Aizkraukle S.Stūris    
39 Kupšāne Signija 99 Skrīveri 17,42 29.05. Aizkraukle R.Lielā    
40 Trablika Laura oo Ventspils nov. 16,50 15.09. Ventspils A.Paipals    
41 Bāliņa Santa 99 Spars 16,30 15.09. Ventspils B.Romanovska  
42 Zviedre Sindija oo Ventspils nov. 15,88 15.09. Ventspils A.Paipals    
43 Aukstare Meisija 99 Izvalta 15,52     J.Gribule    
44 Ķirķele Elīna 99 Bauskas nov. 15,46 15.06. Bauska A.Indriksone  
45 Zaļepska Amanda 99 Spars 15,00 15.09. Ventspils B.Romanovska  
46 Baļčune Agnese oo Aizkraukle 14,20 26.04. Aizkraukle I.Vītola    
47 Dreimane Līva oo Talsi 12,32 12.05. Ventspils      
                   
    Meitenes "D" grupa  2001.dz.g. - 400g              
                   
1 Ņečiporuka Petra   Kuldīga 22,50 15.06. Bauska I.Skurule    
2 Ponciusa Estere 2002 Smiltene 22,05 8.09. Valga G.Markss    
3 Gūtmane Emīlija 2001 Ventspils 19,86 15.09. Ventspils M.Alaine    
4 Ansone Annija 2001 Kuldīga 18,78 15.06. Bauska I.Skurule    
5 Krastiņa Elza 2001 Arkādija 18,20 15.06. Bauska I.Aperāne    
6 Ābola Ieva 2001 Smiltene 17,46 8.09. Valga      
7 Jablonska Vanesa 2001 Spars 17,35 15.09. Ventspils M.Alaine    
8 Stepiņa Ieva 2002 Kandava 17,12 27.04. Kandava I.Matīss    
9 Krastiņa Elza 110101 Arkādija 16,84 30.05. Jēkabpils      
10 Ozoliņa Anija 2003 Spars 16,62 15.09. Ventspils J.Petrovičs,A.Kronbergs.
11 Šulce Ieva 2002 Valkas novads 16,43 8.09. Valga      
12 Marksa Sabīne 2002 Smiltene 15,77 8.09. Valga G.Markss    
13 Dukure Kristīne   Ventspils nov. 15,74 15.09. Ventspils A.Čaklis    
14 Zvejniece Ance   Smiltene 15,39 8.09. Valga G.Markss    
15 Lisovska Veronika 2001 Valkas novads 15,04 8.09. Valga      
16 Vītoliņa Sindija 2002 Aizkraukle 14,15 22.09. Koknese      
17 Dzeržinskaite Linda 2001 Ventspils nov. 13,97 15.09. Ventspils A.Čaklis    
18 Knope Elīza 2002 Aizkraukle 13,96 22.09. Koknese      
19 Vanaga Aiga 2001 Izvalta 13,24 15.06. Bauska J.Gribule    


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv