Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: REZULTATI_2012-vīriešiem

Norises laiks: No 2012-10-15 līdz 2012-10-15

Norises vieta:

Papildus informācija:

 

 

VĪRIEŠI

LABOTS  15.10.2012.

             
1 Vasiļevskis Vadims 50182 Jēkabpils 86,50 8.06. Valmiera V.Eiduka    
2 Sirmais Zigismunds 060592 Arkādija 84,06 29.05. Tartu V.Eiduka,I.Eversone  
3 Kovals Ainārs 211181 Bauska/LU 83,89 15.06. Bauska V.Eiduka    
4 Štrobinders Rolands 140492 Talsu NSS 81,20 11.08. Bauska G.Palameiks  
5 Rags Ēriks 10675 Ventspils SS 76,49 7.07. Liepāja M.Grīva    
6 Pildavs Mārtiņš 60788 ASV 75,60   Mobailā A.Vaivads    
7 Brūns Ansis 290389 Ventspils SS 75,00 10.03. Rīga V.Eiduka    
8 Išējevs Intars 150293 Smiltene 74,83 15.06. Bauska G.Markss    
9 Svaža Uģis 20289 ASV 69,32 28.04. Spokanā A.Vaivads    
10 Strenga Arnolds 20392 SS "Arkādija" 68,85 15.06. Bauska I.Aperāne    
11 Grēns Mācis 070194 MSĢ 66,60 30.05. Jēkabpils A.Vaivads    
12 Čakšs Gatis 120495 Murjāņi 65,18 17.08. Rīga A.Vaivads    
13 Justs Arvis 010392 Arkādija 64,66 24.05. Rīga V.Eiduka,I.Eversone  
14 Drava Jānis 180390 RTU 63,80 11.08. Bauska I.Aperāne    
15 Priževoits Artūrs 290387 LSPA-Arkādija 63,41 12.05. Jelgava I.Aperāne    
16 Blekte Augusts 93 Madonas BJSS 62,81 28.08. Rīga A.Krauklītis  
17 Milzarājs Rūdolfs 93 Aizpute 62,21 30.06. Liepāja A.Kugurs    
18 Ferbers Alans 251295 Arkādija 61,49 19.05. Jēkabpils Eversone    
19 Rozenbergs Toms 221193 Arkādija 59,50 27.04. Kandava I.Eversone, V.Eiduka  
20 Grīva Jānis Svens 240393 Ventspils 59,18 15.06. Bauska M.Grīva    
21 Dreimanis Artūrs 160892 Arkādija 58,35 28.08. Rīga I.Eversone  
22 Eriņš Edgars     57,35 9.08. Londonā      
23 Zīverts Gints 90 Liepālas raj. 57,27 7.07. Liepāja      
24 Ķibermanis Oskars 93 Valmiera-MSĢ 56,29 3.06. Valmierā      
25 Gorins Dainis 96 MSĢ 56,27 15.09. Ventspils A.Vaivads    
26 Kikusts Ivis 92 Gulbene 55,40 24.05. Rīga I.Aperāne    
27 Freimanis Valts 190593 Saldus 54,45 20.06. Valmierā I.Eversone  
28 Meirēns Arturs 10296 Valka 54,07 2.06. Valmierā K.Pētersons  
29 Birkavs Dāvis 250293 MadonasSS 53,77 30.06. Liepāja A.Krauklītis  
30 Bukšs Vilmārs 70 Rīga 53,65 11.08. Bauska      
31 Krēgers Reinis 220192 Bauskas nov.BJSS 53,65 3.06. Valmierā I.Zilgalvis    
32 Kūla Dainis 59 Ventspils 52,78 15.09. Ventspils      
33 Pāvuliņš Jānis 300775 Gulbenes novads 52,50 30.06. Jūrmalā      
34 Rūtiņš Edgars 010590 Arkādija 52,30 10.30. Rīga I.Aperāne    
35 Butkevičs Dainis 94 Ilūkste 51,78 30.06. Liepāja S.Petrakovs  
36 Eversons Nauris 300390 Arkādija 51,14 28.08. Rīga I.Eversone  
37 Radelis Andris 200991 Spars 50,10 29.09. Ventspilī A.Dogadovs  
38 Kairišs Imants 300168 Balvu novads 50,01 30.06. Jūrmalā      
39 Kuks Dāvis 180694 Arkādija 49,98     I.Aperāne    
40 Jakušonoks Normunds 79   49,73 4.05. Jēkabpilī      
41 Bērziņš Ģirts 84 Kandava 49,63 18.08. Kandavā      
42 Lasmanis Uģis 290767 Ventspils 49,32 30.06. Jūrmalā      
43 Tomsons Emīls 93 Jaunjelgava 48,29 15.05. Aizkraukle A.Jegorova  
44 Strazdiņš Mārtiņš 261094 Valkas novads 47,88 8.09. Valga L.Pelna    
45 Strukis Jānis 94 Daugavpils 47,70 17.08. Rīga G.Kozireva  
46 Sakne Jānis 95 Spars 47,08 15.09. Ventspils B.Romanovska  
47 Andersons Rūdolfs 21194 Ventspils SS 46,83 27.04. Kandava J.Petrovičs  
48 Pildavs Jānis 1968 Madonas novads 46,56 30.06. Jūrmalā      
49 Melnbārdis Kristaps 200294 Spars 45,85 29.09. Ventspilī S.Paipals-Šulcs  
50 Dundurs Eduards 95 Arkādija 45,37 27.04. Kandava I.Aperāne    
51 Matvajs Didzis 26076 Ventspils 45,31 30.06. Jūrmalā      
52 Pūpols Normunds 84 Ventspils 44,88 29.09. Ventspils M.Grīva    
53 Apeināns Agris 93 Nereta 44,55 15.05. Aizkraukle Z.Karols    
54 Pomerancevs Juris 93 Ludza 44,32 7.07. Liepāja      
55 Vanags Toms 301092 Arkādija 44,22 21.07. Jūrmala I.Eversone  
56 Karlsons Klāvs 280494 Valkas novads 43,69 8.09. Valga L.Peļņa    
57 Boževnieks Mārtiņš 95 Arkādija 43,43 28.08. Rīga Eversone    
58 Kadiķis Rihards 94 VKLT 43,11 18.08. Kandavā      
59 Cāns Arnis 151063 Gulbenes novads 43,09 30.06. Jūrmalā      
60 Dāvids Roberts 110294 Ventspils 42,44 15.06. Bauska A.Dogadovs  
61 Knodze Henrijs 94 Pļaviņas 42,31 15.05. Aizkraukle J.Eiduks    
62 Kairišs Aigars 230971 Balvu novads 42,18 30.06. Jūrmalā      
63 Treilons Atis 94 Kandava 41,19 27.04. Kandava A.Gross    
64 Kuks Raitis 93 Lielvārde 40,71 30.06. Liepāja      
65 Gurins Oļegs 93 Aizkraukle 40,63 15.05. Aizkraukle A.Juškeviča  
66 Grigs Intars 95 Aizkraukle 40,51 4.08. Aizkraukle M.Holsts    
67 Kadiķis Artūrs 88 Kandava 40,14 18.08. Kandavā      
68 Fjodorovs Kaspars 94 Aizkraukle 40,14 15.05. Aizkraukle V.Galvanausks  
69 Mednieks Mārtiņš 95 Spars 39,91 21.07. Jūrmala A.Dogadovs  
70 Rebans Raitis 93 Skrīveri 38,47 15.05. Aizkraukle A.Eģītis    
71 Vārpiņš Kristaps 93 Skrīveri 38,47 15.05. Aizkraukle A.Eģītis    
72 Mežiels Krišs 96 Arkādija 38,06 24.05. Rīga I.Aperāne    
73 Kļaviņš Rihards 94 Bebri 37,62 15.05. Aizkraukle M.Vecumnieks  
74 Akots Gatis 94 Daugavpils 36,47 30.06. Liepāja      
75 Ibuškāns Pēteris 88 Kandava 35,92 18.08. Kandavā      
76 Zenfs Mareks 94 Pļaviņas 35,77 15.05. Aizkraukle J.Eiduks    
77 Ravžajevs Māris 22194 Jēkabpils 35,60 26.04. Aizkraukle M.Osvalds  
78 Ravžajevs Māris 22194 Jēkabpils 35,60 26.04. Aizkraukle M.Osvalds  
79 Sidorenko Miks 61 Jaunpils 35,06 18.08. Kandavā      
80 Svikša Andrejs 94 Bebri` 35,06 15.05. Aizkraukle M.Vecumnieks  
81 Laizāns Kristaps 93 Skrīveri 34,16 15.05. Aizkraukle A.Eģītis    
82 Krasovskis Reinis  94 Skrīveri 33,94 15.05. Aizkraukle A.Eģītis    
83 Pakārklis  Māris  30875 SK Babīte 33,54 30.06. Jūrmalā      
84 Suslovs Artjoms 150793 Ventspils 33,47 30.06. Liepāja A.Dogadovs  
85 Brazovskis Normunds 94 Jēkabpils 33,20 30.05. Jēkabpils A.Veleckis  
86 Grandāns Ivars 180769 Preiļu novads 32,72 30.06. Jūrmalā      
87 Rozenfelds Dainis 53 Kandava 32,16 18.08. Kandavā      
88 Caune Dāvis 130494 ValmierasSS 31,62 24.05. Rīga B.Kaufmane  
89 Zeilāns Artūrs 93 Krāslava 30,37 26.04. Aizkraukle V.Beinarovičs  
90 Kauliņš Artis 94 KVS 29,98 18.08. Kandavā      
    Juniori   ( 1993.-94.dz.g.)   - 800 g              
1 Išējevs Intars 150293 Smiltene 74,83 15.06. Bauska G.Markss    
2 Grēns Mācis 070194 MSĢ 66,60 30.05. Jēkabpils A.Vaivads    
3 Blekte Augusts 93 Madonas BJSS 62,81 28.08. Rīga A.Krauklītis  
4 Milzarājs Rūdolfs 93 Aizpute 62,21 30.06. Liepāja A.Kugurs    
5 Rozenbergs Toms 221193 Arkādija 59,50 27.04. Kandava I.Eversone, V.Eiduka  
6 Grīva Jānis Svens 240393 Ventspils 59,18 15.06. Bauska M.Grīva    
7 Ķibermanis Oskars 93 Valmiera-MSĢ 56,29 3.06. Valmierā      
8 Freimanis Valts 190593 Saldus 54,45 20.06. Valmierā M.Dambe    
9 Birkavs Dāvis 250293 MadonasSS 53,77 30.06. Liepāja A.Krauklītis  
10 Butkevičs Dainis 94 Ilūkste 51,78 30.06. Liepāja S.Petrakovs  
11 Kuks Dāvis 180694 Arkādija 49,98     I.Aperāne    
12 Tomsons Emīls 93 Jaunjelgava 48,29 15.05. Aizkraukle A.Jegorova  
13 Strazdiņš Mārtiņš 261094 Valkas novads 47,88 8.09. Valga L.Pelna    
14 Strukis Jānis 94 Daugavpils 47,70 17.08. Rīga G.Kozireva  
15 Andersons Rūdolfs 21194 Ventspils SS 46,83 27.04. Kandava J.Petrovičs  
16 Melnbārdis Kristaps 200294 Spars 45,85 29.09. Ventspilī S.Paipals-Šulcs  
17 Apeināns Agris 93 Nereta 44,55 15.05. Aizkraukle Z.Karols    
18 Pomerancevs Juris 93 Ludza 44,32 7.07. Liepāja      
19 Karlsons Klāvs 280494 Valkas novads 43,69 8.09. Valga L.Peļņa    
20 Kadiķis Rihards 94 VKLT 43,11 18.08. Kandavā      
21 Dāvids Roberts 110294 Ventspils 42,44 15.06. Bauska A.Dogadovs  
22 Knodze Henrijs 94 Pļaviņas 42,31 15.05. Aizkraukle J.Eiduks    
23 Treilons Atis 94 Kandava 41,19 27.04. Kandava A.Gross    
24 Kuks Raitis 93 Lielvārde 40,71 30.06. Liepāja      
25 Gurins Oļegs 93 Aizkraukle 40,63 15.05. Aizkraukle A.Juškeviča  
26 Fjodorovs Kaspars 94 Aizkraukle 40,14 15.05. Aizkraukle V.Galvanausks  
27 Rebans Raitis 93 Skrīveri 38,47 15.05. Aizkraukle A.Eģītis    
28 Vārpiņš Kristaps 93 Skrīveri 38,47 15.05. Aizkraukle A.Eģītis    
29 Kļaviņš Rihards 94 Bebri 37,62 15.05. Aizkraukle M.Vecumnieks  
30 Akots Gatis 94 Daugavpils 36,47 30.06. Liepāja      
31 Zenfs Mareks 94 Pļaviņas 35,77 15.05. Aizkraukle J.Eiduks    
32 Ravžajevs Māris 22194 Jēkabpils 35,60 26.04. Aizkraukle M.Osvalds  
33 Svikša Andrejs 94 Bebri` 35,06 15.05. Aizkraukle M.Vecumnieks  
34 Laizāns Kristaps 93 Skrīveri 34,16 15.05. Aizkraukle A.Eģītis    
35 Krasovskis Reinis  94 Skrīveri 33,94 15.05. Aizkraukle A.Eģītis    
36 Suslovs Artjoms 150793 Ventspils 33,47 30.06. Liepāja A.Dogadovs  
37 Brazovskis Normunds 94 Jēkabpils 33,20 30.05. Jēkabpils A.Veleckis  
38 Caune Dāvis 130494 ValmierasSS 31,62 24.05. Rīga B.Kaufmane  
39 Zeilāns Artūrs 93 Krāslava 30,37 26.04. Aizkraukle V.Beinarovičs  
40 Kauliņš Artis 94 KVS 29,98 18.08. Kandavā      
    Jaunieši   ( 1995.-96.dz.g.)   - 700 g              
1 Čakšs Gatis 120495 Jelgava/M'SG 72,40 25.04. Alikante A.Vaivads    
2 Ferbers  Alans 251295 Arkādija 63,25 15.06. Bauska I.Eversone  
3 Meirēns Arturs 010296 Kārķi 60,82 16.06. Rīga K.Pētersons  
4 Gorins Dainis 120196 Riebiņi/MSĢ 56,29 19.05. Jēkabpils A.Vaivads    
5 Točonovs Rolands 110295 Limbaži 52,46 15.06. Bauska G.Teko    
6 Sakne Jānis 95 Spars 52,44 15.09. Ventspils B.Romanovska  
7 Ozoliņš Emīls 250195 Madona 50,92 19.05. Jēkabpils A.Krauklītis  
8 Guravskis Rūdolfs 280395 Arkādija 50,61 26.04. Aizkraukle I.Eversone  
9 Griezītis Ričards 97 Sigulda 49,83 15.09. Ventspils A.Vaivads    
10 Boževnieks Mārtiņš 210995 Arkādija 49,22 16.06. Rīga I.Eversone  
11 Mizāns Raivis 95 Krāslava 48,80 22.09. Koknese V.Nipere    
12 Baranovskis Reinis 281195 Arkādija 48,70 27.04. Kandava I.Eversone  
13 Tisjackis Dmitrijs 95 Ventspils SS 48,43 27.04. Kandava Paipals    
14 Dundurs Eduards 241095 Arkādija 48,40 15.06. Bauska I.Aperāne    
15 Bušs Arvids 95 Valmieras SS 47,93 22.09. Koknese R.Ravinskis  
16 Kleinbergs Ulvis 95 Kandava 47,55 18.08. Kandava J.Orste    
17 Skopans Daniels 011295 Arkādija 47,33 22.09. Koknese I.Aperāne    
18 Mednieks Mārtiņš 240395 Ventspils 46,07 15.09. Ventspils A.Dogadovs  
19 Miļkēvičs Kristaps 96 Nereta 46,05 15.05. Aizkraukle Z.Karols    
20 Abersons Kristaps 260796 Kuldīga 46,01 27.04. Kandava I.Stukule    
21 Lavrinovičs Artis 95 Jaunjelgava 45,72 26.04. Aizkraukle A.Jegorova  
22 Lielais Toms 96 Skrīveri 45,60 15.05. Aizkraukle A.Eģitis    
23 Mežiels Krišs 080896 Arkādija 44,42 22.09. Koknese I.Aperāne    
24 Kokainis Ingus 95 Krāslava 43,30 26.04. Aizkraukle V.Beinarovičs  
25 Kalniņš Dāvis 95 Kandava 43,07 18.08. Kandavā J.Orste    
26 Grigs Intars 95 Aizkraukle 42,71 15.05. Aizkraukle M.Holsts    
27 Ozols Jānis 96 Aizkraukle 42,43 22.09. Koknese M.Holsts    
28 Krauja Pēteris 20496 Valmieras SS 42,00 3.06. Valmiera L.Dzene    
29 Lurins Aleksis 96 Spars 41,87 15.09. Ventspils A.Dogadovs  
30 Sirmais Gvido 96 Pļaviņas 41,00 26.04. Aizkraukle J.Eiduks    
31 Jaskuļskis Kaspars 251195 Ventspils SS 40,93 15.09. Ventspils B.Romanovska  
32 Selezens Edgars 250296 Kandava 40,77 18.08. Kandavā A.Gross    
33 Smilškalns Elvis 95 Madliena 40,12 26.04. Aizkraukle J.Liepa    
34 Miksons kaspars 95 Limb.Salacgr. 40,06 22.09. Koknese      
35 Otto Reinis  96 Aizkraukle 39,96 15.05. Aizkraukle M.Holsts    
36 Untāls Kristaps 1996 Kandavā 39,64 18.08. Kandavā      
37 Kivlenieks Ivars 95 Skrīveri 39,30 15.05. Aizkraukle A.Eģitis    
38 Jaudzems Henrijs 95 Pļaviņas 39,20 15.05. Aizkraukle J.Eiduks    
39 Kovaļevskis Andžejs 96 Kandava 39,15 27.04. Kandava E.Juhneviča  
40 Midziņš Rihards 60696 Ventspils SS 37,63 28.07. Ventspils B.Romanovska  
41 Ozoliņs Nils 96 Ventspils 37,47 15.06. Bauska A.Dogadovs  
42 Gricmanis Matīss 96 Kandava 37,36 27.04. Kandava A.Gross    
43 Krumpāns Aldis 95 Krāslava 37,18 30.05. Jēkabpils      
44 Arnītis Artis 96 Pļaviņas 37,17 15.05. Aizkraukle J.Eiduks    
45 Lazdiņš Pēteris 290396 Jēkabpils SS 36,50 10.03. Rīga M.Osvalds  
46 Balodis Nauris 95 P';aviņas 36,49 15.05. Aizkraukle J.Eiduks    
47 Vitka Ingars 96 Ventspils 33,90 18.08. Kandavā A.Dogadovs  
48 Čākurs Alvis 96 Rūjienas novads 33,79 26.04. Aizkraukle P.Karlivāns  
49 Jokšs Elviss 96 Spars 33,07 15.09. Ventspils A.Dogadovs  
50 Bērziņš Gvido 96 Cēre 32,58 27.04. Kandava      
51 Parfjonovs Vladislavs 96 Pļaviņas 28,59 15.05. Aizkraukle J.Eiduks    
52 Lorencs Gatis 95 Spars 27,79 15.09. Ventspils B.Romanovska  
53 Mulders Edgars 95 Spars 23,66 15.09. Ventspils B.Romanovska  
                   
    Zēni   ( 1997.-98.dz.g.)   - 600 g              
1 Griezītis Ričards 010397 Sigulda 62,70 28.08. Rīga A.Ziediņa,A.Vaivads  
2 Gailums Patriks 100598 Arkādija 61,05 12.09. Brno I.Eversone  
3 Roziņš Dagnis 300697 Jelgavas nov. 57,04 22.09. Koknese I.Roziņš    
4 Groza Jāzeps 260997 Smiltenes SC 53,74 11.09. Brno G.Markss    
5 Groševs Deniss 97 Balvi 51,01 20.06. Valmiera S.Keisele    
6 Alksnis Raimonds 97 Talsi 50,93 27.04. Kandava A.Jansons  
7 Alksnis Raimonds 97 Talsi 50,93 27.04. Kandava A.Jansons  
8 Gindra Sandris 210597 Kuldīgas NSS 50,03 15.06. Bauska I.Stukule    
9 Beļavnieks Krišjānis 100798 Madona 48,65 11.08. Bauska L.Līcīte    
10 Mikelsons Valdis 98 Jelgavas nov. 48,58 15.06. Bauska L.Nagle    
11 Streičs Rūdolfs 150297 Arkādija 47,20 16.06. Rīga I.Aperāne    
12 Kļaviņš Zigmārs 97 Rēzekne 46,10 11.08. Bauska      
13 Grebis Gints 98 Spars 45,60 15.06. Bauska J.Petrovičs  
14 Ezernieks Edvards 97 Vecumnieki 45,12 30.06. Liepāja      
15 Jesajans Elvis 160697 Madona 44,99 21.07. Jūrmala A.Krauklīte  
16 Rūmnieks Fēlikss 100198 Ventspils 42,98 28.08. Rīga A.Kronbergs  
17 Sevastjanovs Žanis 97 Dartija 41,66 26.04. Aizkraukle D.Vizule    
18 Išējevs Rolands 250497 Smiltenes SC 40,88 30.06. Liepāja G.Markss    
19 Skolmeistars Endijs 98 Ventspils nov. 40,70 15.09. Ventspils A.Žeimunds  
20 Dzirkalis Mārcis 97 Valmiera 40,45 26.04. Aizkraukle P.Karlivāns  
21 Plucis Emils 97 Talsi 40,44 15.06. Bauska M.Štrobinders  
22 Briedis Raivis 97 Aizkraukle 40,14 10.05. Aizkrauklē M.Holsts    
23 Oļehnovičs Edijs 97 Tume 39,90 16.06. Rīga G.Auziņš    
24 Neilands Ervins 98 Jaunjelgava 39,84 15.05. Aizkraukle A.Jegorova  
25 Ūdris Dāvis 97 Talsi 39,72 5.05. Liepāja M.Štrobinders  
26 Balodis Mariss 98 Nereta 39,44 22.09. Koknese Z.Karols    
27 Oskerko Niks 97 Talsi 39,24 15.06. Bauska M.Štrobinders  
28 Štoferts Arvis 97 Kandava 38,78 18.08. Kandava A.Gross    
29 Matulis Roberts 97 Arkādija 38,65 18.08. Kandavā I.Aperāne    
30 Malnačs Visvars 51297 Daugavpils SS 38,60 22.09. Koknese A.Petrovska  
31 Aņisimovs Rihards 97 Skrīveri 38,24 10.05. Aizkraukle A.Eģītis    
32 Fogels Ģirts 97 Ventspils nov. 37,98 15.09. Ventspils A.Žeimunds  
33 Salmanis Uvis 97 Skrīveri 37,55 10.05. Aizkraukle A.Eģītis    
34 Martinovs Vladislavs 98 Skrīveri 37,42 10.05. Aizkraukle A.Eģītis    
35 Strikaitis Aleksandrs 97 Talsu nov. 37,30 15.09. Ventspils M.Štrobinders  
36 Sergevičs Elvijs 97 Aizkraukle 35,99 26.04. Aizkraukle M.Holsts    
37 Bojārs Juris 97 Bauska 35,84 16.06. Rīga V.Zariņš    
38 Ziņģis Edgars 97 Kuldīgas NSS 35,02 3.06. Valmiera E.Brūveris    
39 Šostakovičš Ritvars 97 Bauska 34,85 16.06. Rīga V.Zariņš    
40 Kleinbergs Ivo Dans 191097 Kandava 34,83 27.04. Kandava E.Juhņēviča  
41 Spuriņš Arvis 97 Vārkava 34,82 30.06. Liepāja      
42 Šefanovskis Kristiāns oo Spars 34,60 15.09. Ventspils J.Petrovičs  
43 Kolbergs Mārtiņš 130297 Ventspils novads 34,50 12.05. Ventspils A.Paipals    
44 Baumanis Vilmārs 97 Laimīte 34,36 21.07. Jūrmala L.Haritonovs  
45 Puriņš Normunds 97 Madliena 33,60 26.04. Aizkraukle J.Liepa    
46 Saldovers Mikus 98 Nereta 33,60 10.05. Aizkraukle Z.Karols    
47 Bekmanis Elvis 98 Liepājas RSS 33,28 21.07. Jūrmala D.Lauva    
48 Tropiņš Uģis 261097 Talsi 33,21 27.04. Kandava A.Jansons  
49 Dumbrovskis Adrians 98 Kandava 32,88 18.08. Kandava A.Gross    
50 Burakovskis Vaclavs 97 Daugavpils SS 32,77 30.05. Jēkabpils      
51 Bērsons Dāvis 97 Kandava 32,13 18.08. Kandavā A.Gross    
52 Dreimanis Mārcis 97 Talsi 31,34 5.05. Liepāja A.Jansons  
53 Kirhners Krišs 97 Kandava 31,09 27.04. Kandava E.Juhneviča  
54 Stankevičs Jēkabs 98 Valmiera 30,66 22.09. Koknese P.Karlivāns  
55 Bergs Aksels 251298 Ventspils 30,50 16.06. Rīga B.Romanovska  
56 Birziņš Māris 97 Salaspils 30,43 26.04. Aizkraukle I.Znūtiņa    
57 Šefanovskis Artūrs 98 Ventspls 30,38 15.06. Bauska A.Kronbergs  
58 Remess Viesturs 98 Bauska 30,28 11.08. Bauska A.Indriksons  
59 Skudrovs Kalvis 98 Sece 30,23 10.05. Aizkraukle I.Stuglis    
60 Raivo Jāne 97 Ventspils 30,17 12.05. Ventspils A.Žeimunds  
61 Runtovs Edgars 98 Kandava 29,86 27.04. Kandava E.Juhneviča  
62 Lazdiņš Agnis 98 Madliena 29,80 26.04. Aizkraukle J.Liepa    
63 Einštāls Artis 98 Talsi 28,98 12.05. Ventspils J.Vīriņš    
64 Velps Matīss 99 Smiltene 28,72 10.03. Rīga G.Markss    
65 Censonis Valts 98 Jaunjelgava 28,41 30.05. Jēkabpils A.Jegorova  
66 Adamovičs Oļegs 170497 Daugavpils SS 28,37 22.09. Koknese A.Petrovska  
67 Girgensons Andris 97 Nereta 28,25 10.05. Aizkraukle Z.Karols    
68 Valeiņa Edvards 97 Arkādija 27,87 15.06. Bauska I.Eversone  
69 Lisovskis Igors 98 Valkas novads 27,00 8.09. Valga      
70 Britanovs Aleksandrs 101097 Valka 26,98 8.09. Valga M.Gerke    
71 Ņikišins Stanislavs 98 Valka 26,60 16.06. Rīga M.Gerke    
72 Delerts Viktors 98 Kandava 26,38 18.08. Kandavā A.Gross    
73 Gulbis Roberts 98 Valka 26,28 8.09. Valga      
74 Kļavinskis Rinalds 98 Viesīte 25,62 30.05. Jēkabpils      
75 Vadonis Rolands 97 Liepājas RSS 25,60 12.05. Ventspils D.Stumbre  
76 Novickis Juris 97 Daugavpils SS 25,26 30.05. Jēkabpils      
77 Medelis Madars 98 Kandava 24,70 27.04. Kandava E.Juhneviča  
78 Pojasņikovs Lauris 98 Aizkraukle 22,19 26.04. Aizkraukle I.Vītola    
79 Āboliņš Reinis 98 Dartija 21,11 26.04. Aizkraukle d.Vizule    
80 Rancāns Valters 98 valka 19,73 8.09. Valga      
81 Ceriņš Nauris 98 Aizkraukle 18,55 26.04. Aizkraukle I.Vītola    
                   
                   
    Zēni   ( 1999.-2000.dz.g.)   - 400 g              
1 Gļauda Roberts 99 Bauska 48,22 22.09. Koknese      
2 Šefanovskis Kristians 310300 Ventspils 46,98 22.09. Koknese J.Petrovičs  
3 Jaunpujens Kristaps 99 Vecumnieki 46,58 22.09. Koknese I.Zilgalvis    
4 Velps Matīss 090799 Smiltene 46,42 26.05. Ogre G.Markss    
5 Bērziņš Kārlis 50999 Ventspils 43,21 26.05. Ogre J.Petrovičs  
6 Garoza Raivis 110399 Kandava 39,98 8.09. Valga A.Gross    
7 Lācbergs Kārlis 99 Ventspils 38,70 15.06. Bauska J.Petrovičs  
8 Ozoliņš Emils 99 Grundzāle 37,72 26.05. Ogre      
9 Kļaviņš Emils 99 Aizkr. 37,28 26.05. Ogre I.Vītola    
10 Baumanis Valts 99 Kandava 36,83 27.04. Kandava A.Gross    
11 Vēvers Roberts 99 Jaunjelgava 35,61 22.09. Koknese A.Jegorova  
12 Pavlovičs Pēteris 99 Aizkraukle 35,14 30.05. Jēkabpils Z.Karols    
13 Tišonoks Arvis 99 Aizkraukle 34,61 22.09. Koknese M.Holsts    
14 Kiršteins Miks 99 Skrīveri 34,25 29.05. Aizkraukle A.Eģītis    
15 Samauskis Niks 99 Kuldīga 33,43 15.09. Ventspils I.Stukule    
16 Rjabovs Davids oo Ventspils 33,20 15.09. Ventspils A.Paipals    
17 Cišs Aigars 99 Viesīte 32,64 15.06. Bauska G.Klibiķe    
18 Avotiņš Ansis 99 Aizkr. 32,36 26.04. Aizkraukle M.Holsts    
19 Rande Nauris 99 Ventspils nov. 32,35 26.05. Ogre A.Čaklis    
20 Zastupņevičs Artūrs 2000 Aizkraukle 31,74 30.05. Jēkabpils Z.Karols    
21 Bērziņš Daneks 99 Aizkr. 31,65 26.04. Aizkraukle A.Rublis    
22 Šodnaks Edgars 99 Madona 31,15 15.06. Bauska      
23 Belerts Rinalds 99 Jūrmala 31,15 18.08. Kandavā      
24 Rjabovs Dmitrijs 99 Ventspils nov. 31,14 26.05. Ogre      
25 Ceplišs Rihards 99 Lielvārde 31,00 26.04. Aizkraukle I.Puķīte    
26 Lavruhins Artjoms 99 Arkādija 30,92 30.05. Jēkabpils Aperāne    
27 Špons Raivis oo Limb.Salacgr. 30,77 8.09. Valga      
28 Vaivads Rihards 2000 Aizkraukle 30,16 22.09. Koknese I.Vītola    
29 Kajaks Reinis 99 Ventspils 29,98 15.09. Ventspils A.Kronbergs  
30 Pūpols Madars 310599 Liepājas RSS 29,78 26.05. Ogre S.Pūpola    
31 Maculevičs Dainis oo Daugavpils nov. 29,74 26.05. Ogre      
32 Gorbačevs Armands 2000 Aizkraukle 29,57 22.09. Koknese Z.Karols    
33 Zeļģis Jānis 99 Lēdmane 29,51 22.09. Koknese      
34 Leonas Vjačeslavs 2000 Izvalta 29,27 7.06. Krāslavā J.Gribule    
35 Saksis Reinis 99 Lēdmane 28,94 26.05. Ogre J.Liepa    
36 Pečaks Jānis 99 Ventspils 28,37 26.05. Ogre      
37 Kupcis Matīss 2000 Aizkraukle 28,30 26.04. Aizkraukle Z.Karols    
38 Dreimanis Dinārs 99 Liepājas RSS 28,20 12.05. Ventspils D.Lauva    
39 Grīnbergs Dāvids 99 Ventspils nov. 28,18 15.09. Ventspils A.Čaklis    
40 Krautmanis Gints 2000 Kandava 28,04 27.04. Kandava E.Juhneviča  
41 JEGOrovs Rainers 0 Bauska 27,98 22.09. Koknese      
42 Leonas Vjačeslavs oo Krāslava 27,86 30.05. Jēkabpils      
43 Ladusāns Haralds 99 Bauska 27,40 26.04. Aizkraukle R.Makevics  
44 Dombrovskis Raitis 99 Aizkraukle 27,40 29.05. Aizkraukle M.Holsts    
45 Juška Inārs   Rēzekne 27,21 26.05. Ogre      
46 Rasa Krišjānis 99 Arkādija 27,15 26.05. Ogre I.Eversone  
47 Meinerts Dmitrijs 99 Daugavpils nov. 27,12 22.09. Koknese      
48 Bokalders Emīls 99 Skrīveri 26,22 29.05. Aizkraukle A.Eģītis    
49 Pārups Mārcis 99 Arkādija 26,21 26.05. Ogre I.Eversone  
50 Vanags Armands oo Jaunjelgava 26,13 22.09. Koknese A.Jegorova  
51 Norvežs Toms oo Kuldīga 25,52 15.09. Ventspils I.Skurule    
52 Suntažs Krišjānis oo Talsi 25,5 18.08. Kandava J.Vīriņš    
53 Gudrups Everts oo Aizkraukle 25,35 26.04. Aizkraukle I.Zilgalvis    
54 Kalnāre Klāvs 1999 Aizkraukle 25,30 26.04. Aizkraukle Z.Karols    
55 Zagorskis Emils 0 Valmiera 25,29 22.09. Koknese      
56 Pušmucāns Jurģis 2000 Kandava 25,25 18.08. Kandava I.Matīss    
57 Durāns Ints 99 Vecumnieki 25,05 26.04. Aizkraukle L.Macarovska  
58 Dane Mārtiņš oo Ventspils nov. 24,98 15.09. Ventspils A.Čaklis    
59 Kostjukevičs Rinalds 99 Vecumnieki 24,80 26.04. Aizkraukle I.Zilgalvis    
60 Leščišins Ņikita 99 Spars 24,78 12.05. Ventspils S.Paipals-Šulcs  
61 Aldiņš Sandis oo Viesīte 24,57 30.05. Jēkabpils      
62 Šavecs Anatolijs oo Krāslava 24,21 22.09. Koknese M.Šlapina    
63 Lazdiņš Linards 99 Madona 24,08 26.05. Ogre      
64 Žugs Māris 99 Balvi 23,99 26.05. Ogre      
65 Skaistkalns Kārlis oo Ventspils nov. 23,69 15.09. Ventspils A.Čaklis    
66 Podžuks Aivis 99 Nereta 23,51 29.05. Aizkraukle Z.Karols    
67 Daģis Rinalds 99 Aizkraukle 23,50 26.04. Aizkraukle A.Rublis    
68 Šlisāns Rihards 2000 Vecumnieki 23,24 26.04. Aizkraukle L.Macarovska  
69 Laksbergs Miks 99 Spars 22,82 27.04. Kandava J.Petrovičs  
70 Aukšstars Markus oo Krāslava 22,72 30.05. Jēkabpils      
71 Silagailis Edvards 99 Pļaviņas 22,50 26.04. Aizkraukle j.Eiduks    
72 Bērziņš Matīss 99 Spars 22,26 26.05. Ogre      
73 Pļavarājs Kristaps 99 Ventspils 22,12 15.06. Bauska j.Petrovičs  
74 Kazaks Jānis oo Kandava 21,41 27.04. Kandava E.Juhneviča  
75 Beinarovičs Maksmiliāns 99 Krāslava 21,12 22.09. Koknese M.Šlapina    
76 Sams Kristaps 99 Arkādija 21,04 27.04. Kandava I.Eversone  
77 Jansons  Jurģis 99 Talsi 20,61 12.05. Ventspils A.Jansons  
78 Bakanavskis Madars o1 Ventspils 20,53 12.05. Ventspils A.Paipals    
79 Braunfelds Ralfs 99 Ventspils 20,21 15.09. Ventspils J.Petrovičs  
80 Vilde Edvīns 99 Liepājas RSS 19,59 12.05. Ventspils D.Stumbre  
81 Ieviņš Ernests 99 Talsi 19,16 15.09. Ventspils A.Jansons  
82 Kozlovs Oļegs oo Vecumnieki 18,96 26.04. Aizkraukle L.Macarovska  
83 Redīzs Ervīns oo Kuldīga 18,70 15.06. Bauska I.Skurule    
84 Brūveris Sandis oo Dartija 18,58 26.04. Aizkraukle D.Vizule    
85 Paegle Jānis oo Limb.Salacgr. 18,40 26.05. Ogre      
86 Ikaunieks Elvis oo Aizkraukle 17,03 26.04. Aizkraukle I.Vītola    
87 Polencs Raivo 99 Spars 16,07 15.09. Ventspils B.Romanovska  
    Zēni   ( 2001.dz.g.)   - 400 g              
1 Skuruls Kristiāns 2001 Kuldīga 35,95 18.08. Kandavā I.Skurule    
2 Indričs matīss 2001 Aizkraukle 32,25 22.09. Koknese      
3 Rudzajs Helvijs 2001 Ventspils nov. 28,77 15.09. Ventspils A.Žeimunds  
4 Knodze Krišjānis 2001 Jēkabpils 26,32 15.06. Bauska J.Knodze    
5 Jansons Jānis 2001 Smiltene 25,48 8.09. Valga      
6 Jāne Jānis 2001 Ventspils nov. 24,95 15.09. Ventspils A.Žeimunds  
7 Pelīte Mariss 2002 Kandava 24,81 27.04. Kandava A.Gross    
8 Zelčs Emils 2001 Aizkraukle 30,00 15.05. Aizkraukle A.Rublis    
9 Seinass Filips 2003 Limbaži Salacgr. 24,71 8.09. Valga G.Teko    
10 Kaņeps Dāvis 2001 Kandava 24,30 18.08. Kandavā      
11 Baranavsks Madars 2001 Ventspils nov. 24,26 15.09. Ventspils A.Paipals    
12 Kalniņš Toms 2002 Smiltene 24,25 15.06. Bauska G.Markss    
13 Jegorovs Toms 2001 Bauska 24,25 15.06. Bauska R.Makevics  
14 Pujiņš Matīss Andris 2002 Izvalta 24,21 15.06. Bauska J.Gribule    
15 Sparāns Jānis 2001 Ventspils nov. 22,92 15.09. Ventspils A.Čaklis    
16 Ķilps Kristaps 2001 Kandava 22,73 18.08. Kandavā      
17 Megnis Kristers 2001 Kuldīga 22,48 27.04. Kandava I.Skurule    
18 Judziks Henrijs 2001 Ventspils nov. 22,43 15.09. Ventspils A.Čaklis    
19 Šalmis Niks 2002 Limbaži Salacgr. 21,21 15.06. Bauska G.Teko    
20 Rūmnieks Krišjānis 2003 Kandava 21,11 18.08. Kandava A.Gross    
21 Krīgers niks 2001 Aizkraukle 20,73 22.09. Koknese      
22 Baraus Roberts 2002 Ventspils nov. 19,85          
23 Rēze Linards 2002 Jaunjelgava 19,72 22.09. Koknese      
24 Grīnbergs Roberts 2002 Ventspils nov. 18,69 15.09. Ventspils A.Čaklis    
25 Janušauskis E. 2002 Bauska 18,10 15.06. Bauska      
26 Beķeris Roberts 2002 Kandava 17,73 18.08. Kandava A.Gross    
27 Valerts Daniels 2001 Spars 16,59 15.09. Ventspils B.Romanovska  
28 Jekovičs Arturs 2003 Kandava 16,24 27.04. Kandava A.Gross    
29 Jurkovskis Jānis 2001 Spars 15,17 15.09. Ventspils B.Romanovska  
30 Laksbergs Dāvis 2002 Ventspils nov. 15,08 27.04. Kandava A.Kronbergs  
31 Muska Miks 2003 Kandava 14,56 27.04. Kandava A.Gross    
32 Sasniks Raivo 2002 Kandava 14,45 27.04. Kandava A.Gross    
33 Brensons Uģis 2002 Ventspils nov. 14,25 15.09. Ventspils A.Čaklis    
34 Zutis Andrejs 2003 Kandava 11,32 27.04. Kandava      
                   


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv