Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā

Norises laiks: No 2013-04-26 līdz 2013-04-26

Norises vieta: Kandava

Papildus informācija:

 

  " KURZEMES KAUSS"  šķēpa mešanā      
               
    SACENSĪBU  REZULTĀTI      
               
            26.04.2013.
            Kandavā  
               
  Šķēpa mešana meitenēm  "D"grupa  ( 2002.dz.g.un jaunākas)   - 400 g
               
1 Nagle Liene 030102 Kandava 19,27   A.Gross  
2 Grīnberga Kristīne 300402 Kuldīga 18,94   I.Stukule  
3 Besikirska Agnese 140702 Kandava 18,48   I.Matīss  
4 Stepiņa Ieva 140502 Kandava 18,15   I.Matīss  
5 Liepājniece Beāte 210303 Ventspils 13,12   J.Petrovičs,A.Kronbergs
               
  Šķēpa mešana zēniem  "D"grupa  ( 2002.dz.g. un jaunāki)   - 400 g  
               
1 Rūmnieks Krišjānis 110103 Kandava 20,73   A.Gross  
2 Beķers Roberts 120802 Kandava 20,15   A.Gross  
3 Ozols Raitis Matīss   Kandava 20,07      
4 Kristāls Kristaps 02. Kandava 18,74   E.Juhņēviča
5 Sasniks Raivo 281202 Kandava 17,36   A.Gross  
6 Jekovičs Artūrs 71103 Kandava 16,75   A.Gross  
7 Muska Miks 220203 Kandava 16,28   A.Gross  
8 Vitka Verners 280302 Ventspils 15,69   J.Petrovičs,A.Kronbergs
9 Barauss Roberts 270602 Ventspils 15,41   J.Petrovičs,A.Kronbergs
10 Grīgs Jurģis 90903 Kandava 15,05   A.Gross  
11 Zutis Andrejs Aleksis   Kandava 13,88      
               
  Šķēpa mešana meitenēm "C"grupa   ( 2000.-2001.dz.g.)   - 400 g  
               
1 Ņečiporuka Petra 021001 Kuldīga 27,23 I j. I.Skurule  
2 Jankovska Monta 231100 Kuldīga 26,05 II j. I.Stukule  
3 Jablonska Vanessa 80701 Ventspils 24,91 II j. M.Alaine  
4 Ansone Annija Paula 241101 Kuldīga 24,44 II j. I.Skurule  
5 Karele Emma 230300 Kuldīga 23,97 II j. I.Stukule  
6 Besikirska Līva   Kandava 20,75 III j.    
7 Grauzermane Dana 2000. Kandava 18,98 III j. E.Juhņēviča
8 Irkle Alise 10301 Ventspils 17,94   J.Petrovičs,A.Kronbergs
9 Zeļģe Luīze   Talsi 16,26      
10 Ciekale Asnate 190601 Ventspils 13,27   J.Petrovičs,A.Kronbergs
11 Martinsone Elīna 021001 Ventspils 11,80   J.Petrovičs,A.Kronbergs
               
  Šķēpa mešana zēniem "C"grupa   ( 2000.-2001.dz.g.)   - 400 g  
               
1 Skuruls Kristiāns 050201 Kuldīga 36,54 III j. I.Skurule  
2 Kazaks Jānis 2000. Kandava 29,42   E.Juhņēviča
3 Paipals Niklāvs   Talsi 29,29      
4 Krautmanis Gints 2000. Kandava 29,15   E.Juhņēviča
5 Skuja Edgars 060500 Arkādija 28,48   I.Eversone
6 Vidušs Atis   Arkādija 28,12      
7 Meļņiks Aleksis 050701 Kuldīga 26,99   I.Skurule  
8 Norvežs Toms 121000 Kuldīga 26,80   I.Skurule  
9 Redīzs Ervīns  200600 Kuldīga 25,25   I.Skurule  
10 Suntažs Krisjānis 2000 Talsi 25,14      
11 Megnis Kristers  231201 Kuldīga 22,27   I.Skurule  
12 Kraučuks Niks 040701 Kuldīga 22,20   I.Skurule  
13 Rapītis Edijs   Talsi 21,73      
14 Zīle Ričards 121200 Ventspils 21,54   J.Petrovičs,A.Kronbergs
15 Kaņeps Dāvis 110801 Kandava 20,55   I.Matīss  
16 Zaļevskis Karlis   Kandava 15,76      
               
  Šķēpa mešana meitenēm "B"grupa   ( 1998.-99.dz.g.)   - 400 g  
               
1 Roziņa Liene 80699 Jelgavas nov. 37,14 III I.Roziņš  
2 Šalme Linda Luīze 270698 Limbaži 34,32 I j. G.Teko  
3 Peniķe Santa 61198 Talsi 32,51 I j. A.Jansons
4 Žuravļova Anastasija 60698 Ventspils 32,34 I j. M.Alaine  
5 Jakobsone Līva 061099 Kuldīga 29,63 II j. I.Stukule  
6 Ivanova Anželika 291198 Ventspils 25,51 II j. M.Alaine  
7 Bīne Evita 241098 Arkādija 21,88 III j. I.Eversone
8 Felzenberga Daina 1999. Kandava 21,65 III j. E.Juhņēviča
9 Meijere Anete 110898 Ventspils 20,73 III j. B.Romanovska
10 Pūlmane Annija Viktorija 140199 Ventspils 20,42 III j. B.Romanovska
11 Rezonga Kitija   Talsi 18,23      
12 Krauze Anna Laura   Talsi 17,89      
               
  Šķēpa mešana zēniem "B"grupa   ( 1998.-99.dz.g.)   - 600 g    
               
1 Jaunpujens Kristaps 1999 Vecumnieki 55,13 III    
2 Grebis Gints 080298 Ventspils 41,79 II j. J.Petrovičs,A.Kronbergs
3 Garoza Raivis 110399 Kandava 39,95 III j. A.Gross  
4 Oskerko Miks   Talsi 39,90 III j.    
5 Rūmnieks Fēliks 100198 Ventspils 39,19 III j. J.Petrovičs,A.Kronbergs
6 Riekstiņš Aleksis 60799 Arkādija 38,40 III j. I.Eversone
7 Bērziņš Kārlis 50999 Ventspils 36,70 III j.    
8 Einštāls Artis   Talsi 34,37      
9 Samauskis Niks 020499 Kuldīga 32,96   I.Stukule  
10 Lācbergs Kārlis 290599 Ventspils 30,00   J.Petrovičs,A.Kronbergs
11 Medelis Madars 1998 Kandava 29,89   E.Juhņēviča
12  Laizāns Sandis   Kandava 28,91      
13 Runtovs Edgars 1998 Kandava 28,82   E.Juhņēviča
14 Rasa Krišjānis 300999 Arkādija 28,28   I.Eversone
15 Lavruhins Artjoms 1999 Arkādija 27,95   I.Aperāne  
16 Kajaks Reinis 120599 Ventspils 27,78   J.Petrovičs,A.Kronbergs
17 Gindra Jānis 230498 Kandava 22,89   A.Gross  
18 Pārups Mārcis 180899 Arkādija 22,40   I.Eversone
19 Pļavarājs Kristaps 61199 Ventspils 20,44   J.Petrovičs,A.Kronbergs
20 Sams Kristaps 270499 Arkādija 18,51   I.Eversone
               
               
  Šķēpa mešana jauniešiem "A"grupa   ( 1996.-97.dz.g.)   - 700 g  
               
1 Roziņš Dagnis 300697 Jelgavas nov. 51,67 III I.Roziņs  
2 Selezens Edgars 250296 Kandava 50,12 III    
3 Kļaviņš Guntis 101096 Arkādija 47,47 III I.Aperāne  
4 Abersons Kristaps 260796 Kuldīga 47,24 III I.Stukule  
5 Gindra Sandis 210597 Kuldīga 41,56 I j. I.Stukule  
6 Mežiels Krišs Jānis 080896 Arkādija 41,54 I j. I.Aperāne  
7 Alksnis Raimonds 1997 Talsi 39,64 II j.    
8 Plucis Emīls 1997 Talsi 36,98 II j.    
9 Šoferts Arvis 100397 Kandava 36,33 II j. A.Gross  
10 Strikaitis Aleksandrs 1997 Talsi 36,00 II j.    
11 Oskurko Miks   Talsi 35,24 II j.    
12 Untāls Kristaps 1998 Kandava 34,65 III j.    
13 Tubins Toms   Talsi 32,64 III j.    
14 Ozoliņs Ginters   Talsi 31,79 III j.    
15 Bērsons Dāvis 100897 Kandava 31,51 III j. A.Gross  
16 Kleinbergs Ivo Dans 191097 Kandava 31,44 III j. E.Juhņēviča
17 Matulis Roberts 300697 Arkādija 30,91 III j. I.Aperāne  
               
  Šķēpa mešana jaunietēm "A"grupa   ( 1996.-97.dz.g.)   - 500 g  
               
1 Kociņa Anete 50296 Salacgrīva 51,75 MK I.Eversone
2 Godļevska Linda 231096 Ventspils 39,89 II M.Alaine  
3 Skurule Laura 220697 Kuldīga 35,27 III I.Skurule  
4 Putniņa Agnija 150296 Kuldīga 34,61 III I.Stukule  
5 Vanaga Dita 070296 Arkādija 32,02 I j. I.Aperāne  
6 Andžāne Beate Krista 140997 Arkādija 30,76 I j. I.Aperāne  
7 Putilovska Beāte 1997. Kandava 27,82 I j. E.Juhņēviča
8 Ūbele Alma Anna 060497 Arkādija 21,94 III j. I.Aperāne  
               
  Šķēpa mešana junioriem   ( 1994.-95.dz.g.)   - 800 g      
               
1 Skopāns Daniels 11295 Arkādija 48,71 III I.Aperāne  
2 Sakne Jānis 1995 Ventspils 43,88      
3 Ozols Toms 190495 Arkādija 41,79   I.Aperāne  
4 Kleinbergs Ulvis 1995 Kandava 38,65      
5 Mežiels Krišs 80896 Arkādija 37,00      
ā.k. Eversons Nauris 300393 Arkadija 52,19   I.Eversone
ā.k. Kleinbergs Mārtiņs 1993 Kandava 40,84      
               
               
  Šķēpa mešana juniorēm   ( 1994.-95.dz.g.)   - 600 g      
               
1 Jēkabsone Signe 290395 Ventspils 45,88 I M.Alaine  
2 Lasmane Sanita 51194 Ventspils 37,63 II B.Romanovska
3 Zaķe Krista Paula 181095 Kuldīga 37,00 II I.Stukule  
4 Antonoviča Aļona 060295 Arkādija 34,65 III I.Aperāne  
5 Kurcenbauma Agnese 130495 Arkādija 28,68   I.Eversone
  Kociņa Anete 50296 Salacgrīva 46,01 I    
               

 


N O L I K U M S

 

 

KURZEMES KAUSA IZCĪŅAI ŠĶĒPA MEŠANĀ

 1.Mērķis un uzdevums.

Popularizēt un attīstīt šķēpa mešanu Latvijā.

2. Sacensību vadība.

Sacensības organizē un vada Latvijas Šķēpmetēju klubs/LŠK/ sadarbībā ar Kandavas novada sporta skolu /KNSS/.

 Sacensību tiešā vadība uzticēta apstiprinātai tiesnešu kolēģijai.

Galvenais tiesnesis    -  Andrejs Gross.

3. Laiks un vieta.

Sacensības notiek 2013.gada 26. aprīlī  Kandavā, Valteru ielā 6.

Kandavas tehnikuma stadionā, Saules ielā 9.

Sacensību sākums plkst. 11.00.

4. Sacensību dalībnieki.

Dalībnieku skaits neierobežots.

                                             Rīka svars                 Vīr.                   Siev.

D grupa     2002.g.dz.un jaunāki                       400                     400     

C grupa     2000./2001.g. dz.                             400                     400

B grupa     98./99.g. dz.                                      600                     400

A grupa     96./97.g. dz.                                      700                     500

Juniori       94./95.g. dz.                                      800                     600

Par dalībnieka veselības stāvokli un fizisko sagatavotību atbild komandas vadītājs, kurš piesaka dalībnieku sacensībām.

5. Apbalvošana

Pirmo triju vietu ieguvējus apbalvo ar LŠK kausu un diplomu.

 6.Uzņemšanas  un finanšu nosacījumi.

Komandējuma izdevumus sedz pats sportists vai komandējošā organizācija.

Stadiona īri nodrošina KNSS. Sacensību organizācijas izdevumus : tiesnešu darba apmaksu un apbalvošanas izdevumus sedz LŠK.

 7.Pieteikumi.

Pieteikumi sacensībām jāiesūta līdz 23.aprīlim.

e-pasts:  skepi@apollo.lv

Informācija: 67295589; 29212181, 29436217

  PIELIKUMS   nolikumam

 Sacensības   vienlaicīgi notiks trīs  sektoros.

Dalībnieku pārģērbšanās iespējama  Kandavas novada sporta skolas telpās un stadionā (bez dušām).

Ir paredzēts  busiņš dalībnieku vešanai uz sporta skolu un atpakaļ.

Netālu no stadiona ir kafejnīca.


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv