Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā

Norises laiks: No 2013-05-16 līdz 2013-05-16

Norises vieta: Jēkabpils

Papildus informācija:

 

                         
    "LATGALES KAUSS"  SACENSĪBAS                                                                                ŠĶĒPA MEŠANĀ          
             
                         
      Juniores   16.05.2013.    
        Jēkabpils    
                         
  Uzvārds, Vārds Dz. g. Komanda 1 2 3   4 5 6 Rezultāts  
ā.k. Priedīte Andrija 060197 MSĢ 40,03 x x 3 39,12 38,64 38,85 40,03 A. Vaivads
ā.k. Vanaga Dita 070296 SS "Arkādija" 32,34 31,92 x 2 x 30,59 x 32,34 I. Aperāne
ā.k. Andžāne Beāte Krista 140997 SS "Arkādija" 25,92 27,58 28,35 1 26,87 28,91 29,90 29,90 I. Aperāne
                         
    Juniori            
               
                         
  Uzvārds, Vārds Dz. g. Komanda 1 2 3   4 5 6 Rezultāts  
1. Čakšs Gatis 130695 MSĢ x 63,46 67,47 3 65,70 x 65,90 67,47 A. Vaivads 
2. Grēns Mārcis 070194 MSĢ 59,33 62,17 66,45 2 65,28 61,24 66,89 66,89 A. Vaivads 
3. Dundurs Eduards 241095 "Arkādija" x 39,62 41,79 1 x x x 41,79 I. Aperāne
                         
                         
                         
     „A” grupas jaunietes            
               
                         
  Uzvārds, Vārds Dz. g. Komanda 1 2 3   4 5 6 Rezultāts  
1 Priedīte Andrija 060197 MSĢ 38,58 41,23 x 5 x x 37,65 41,23 A. Vaivads
2 Vanaga Dita 070296 "Arkādija" 29,43 31,99 30,84 4 33,00 29,12 32,03 33,00 I. Aperāne
3 Andžāne Beāte Krista 140997 SS "Arkādija" 28,90 28,21 29,97 3 x 31,58 28,50 31,58 I. Aperāne
4 Stivriņa Ilze 1997 Izvaltas psk. 24,86 27,79 26,83 2 29,29 29,40 26,67 29,40 J. Gribule 
5 Kalniņa Māra 120296 Jēkabpils SS x 23,01 21,45 1 22,85 20,62 20,63 23,01 A. Noris
                         
                         
                         
     „A” grupas jaunieši            
               
                         
  Uzvārds, Vārds Dz. g. Komanda 1 2 3   4 5 6 Rezultāts  
1 Kļaviņš Guntis 101096 SS "Arkādija" 45,80 45,61 45,71 3 44,68 x 46,52 46,52 I. Aperāne
2 Lazdiņš Pēteris 020396 Jēkabpils SS 35,68 42,71 x 2 41,04 40,88 42,22 42,71 A. Noris
3 Sulainis Mārtiņš 220297 Jēkabpils SS 38,02 38,23 39,10 1 38,71 37,68 x 39,10 A. Noris
ā.k. Gailums Patriks 100598 SS "Arkādija" 49,92 59,29 61,25 4 62,69 x 59,54 62,69 I. Eversone
                         
                         
     „B” grupas meitenes            
               
                         
  Uzvārds, Vārds Dz. g. Komanda 1 2 3   4 5 6 Rezultāts  
1 Donāne Laine 011098 Viesītes SS 43,34 44,76 45,82 5 39,96 42,46 42,16 45,82 T. Donāne
2 Kalniņa Ance 1999 Viesītes SS 25,61 25,64 25,27 4 24,31 21,65 23,63 25,64 G. Klibiķe
3 Fjodorova Marija 070998 SS "Arkādija" 17,21 17,69 22,37 2 24,36 22,11 x 24,36 I. Eversone 
4 Rudzāte Karīna 100698 Jēkabpils SS 23,68 20,76 18,39 3 22,89 21,32 x 23,68 A. Noris
5 Lapsa Ieva 010398 Jēkabpils SS 16,74 14,28 14,21 1 22,68 23,14 21,24 23,14  
                         
                         
     „B” grupas zēni            
               
                         
  Uzvārds, Vārds Dz. g. Komanda 1 2 3   4 5 6 Rezultāts  
1 Gailums Patriks 100598 SS "Arkādija" 55,30 62,21 59,22 6 57,72 61,85 57,09 62,21 I. Eversone
2 Riekstiņš Aleksis 060799 SS "Arkādija" x 35,25 x 5 35,60 36,96 36,24 36,96 I. Eversone
3 Cišs Aigars 1999 Viesītes SS 29,69 x 32,74 4 x 33,01 32,00 33,01 G. Klibiķe
4 Ūbelis Arnolds 1999 SS "Arkādija" 25,60 26,48 26,93 3 28,00 29,48 28,53 29,48 I. Aperāne
5 Pārups Mārcis 180899 SS "Arkādija" 25,79 22,78 21,49 2 23,05 24,21 25,16 25,79 I. Eversone
6 Sams Kristaps 270499 SS "Arkādija" 18,20 18,27 18,60 1 20,09 20,36 22,36 22,36 I. Eversone
                         
                         
     „C” grupas meitenes            
               
                         
  Uzvārds, Vārds Dz. g. Komanda 1 2 3   4 5 6 Rezultāts  
1 Kincāne Karīna 2000 Izvaltas psk. x 21,32 20,48 1 22,23 21,48 27,50 27,50 J. Gribule 
2 Peipiņa Paula 2000 Izvaltas psk. 26,13 25,68 24,37 4 26,59 27,33 26,94 27,33 J. Gribule 
3 Daļecka Viktorija 030100 Jēkabpils SS 23,58 18,31 16,77 2 23,49 20,68 26,03 26,03 A. Noris
4 Krastiņa Elza 2001 "Arkādija" 25,28 24,01 22,07 3 23,09 23,77 25,16 25,28 I. Aperāne
ā.k. Vaivare Daniela 2002 Izvaltas psk. 15,62 13,67 x         15,62 J. Gribule
                         
                         
     „C” grupas zēni            
               
                         
  Uzvārds, Vārds Dz. g. Komanda 1 2 3   4 5 6 Rezultāts  
1 Leonas Vjačeslavs 2000 Izvaltas psk. 34,92 x 32,97 8 32,24 37,48 37,16 37,48 J. Gribule
2 Vilnrags Jānis 250601 Jēkabpils SS x 29,51 28,84 7 29,04 28,12 28,09 29,51 J. Knodze 
3 Aukstars Markuss 2000 Izvaltas psk. x 28,64 26,41 6 24,32 23,09 26,88 28,64 J. Gribule 
4 Skuja Edgars 060500 SS "Arkādija" 27,60 23,91 21,94 5 27,01 24,12 25,29 27,60 I. Eversone
5 Knodze Krišjānis 280901 Jēkabpils SS 26,84 23,97 23,23 3 25,07 24,81 27,36 27,36 J. Knodze 
6 Aldiņš Sandis 2000 Viesītes SS 27,11 19,13 x 4 24,65 27,19 25,36 27,19 G. Klibiķe
7 Vasiļjevs Vladislavs 2001 Izvaltas psk. 23,47 20,91 17,30 2 20,68 18,67 22,76 23,47 J. Gribule
8 Vīdušs Atis 220200 SS "Arkādija" 19,44 18,49 18,04         19,44 I. Eversone
9 Elpers Vīgants Edijs 2001 Viesītes SS 16,45 17,68 17,04         17,68 G. Klibiķe
ā.k. Pujiņš Matīss Andris 2003 Izvaltas psk. 20,09 16,09 15,60 1 18,66 16,87 18,95 20,09 J. Gribule
                         

 

N O L I K U M S

LATGALES KAUSA IZCĪŅAI ŠĶĒPA MEŠANĀ

 

1.Mērķis un uzdevums.

Popularizēt un attīstīt šķēpa mešanu Latvijā.

2. Sacensību vadība.

Sacensības organizē un vada Latvijas Šķēpmetēju klubs/LŠK/ sadarbībā Jēkabpils sporta centru.

 Sacensību tiešā vadība uzticēta apstiprinātai tiesnešu kolēģijai.

Galvenais tiesnesis    -  Aivars Noris.

3. Laiks un vieta.

Sacensības notiek 2013.gada 16.maijā  Jēkabpilī,

Brīvības 289, tālr. 65231534.

Sacensību sākums plkst. 12.00.

4. Sacensību dalībnieki.

Dalībnieku skaits neierobežots.

                                             Rīka svars      Vīr.                   Siev.

C grupa     2000./2001.g. dz.                       400                     400

B grupa     1998./99.g. dz.                           600                     400

A grupa     1996./97.g. dz.                           700                     500

Juniori       1994./95.g. dz.                           800                     600

Par dalībnieka veselības stāvokli un fizisko sagatavotību atbild komandas vadītājs, kurš piesaka dalībnieku sacensībām.

5. Apbalvošana

Pirmo triju vietu ieguvējus apbalvo ar diplomu un LŠK kausu.

 

6.Uzņemšanas  un finanšu nosacījumi.

Komandējuma izdevumus sedz pats sportists vai komandējošā organizācija.

Stadiona īri nodrošina Jēkabpils Sporta centrs. Sacensību organizācijas izdevumus : tiesnešu darba apmaksu un apbalvošanas izdevumus sedz LŠK.

 

7.Pieteikumi.

Pieteikumi sacensībām jāiesūta līdz 14.maijam  pl. 13.00.

Fax:  65231534.

e-pasts: jekabpilssportaskola@inbox.lv

Informācija: A.Noris 26809363.


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv