Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums:

Norises laiks: No 2013-06-19 līdz 2013-06-19

Norises vieta: Vārkava

Papildus informācija:

 

                 
  Mazā Olimpiāde  
                 
              Vecvārkava  
              19.06.2013.  
                 
                                                         C gr. Meitenes  
                 
Tāllēkšana no vietas  
                 
Vieta Vārds Uzvārds Dz.g. Komanda 1 2 3 Rez.  
1 Agija Bebriša 2000 Krāslavas SS 214 221 214 221  
2 Alīna Ņikitina 2000 Krāslavas SS 217 217 215 217  
3 Karīna Kincāne 2000 Izvaltas psk 206 0 192 206  
4 Aiga Vanaga 2001 Izvaltas psk 165 195 193 195  
5 Katrīna Tračuma 2000 Krāslavas SS 184 186 183 186  
6 Paula Peipiņa 2000 Izvaltas psk 184 159 175 184  
7 Diāna Peipiņa 2001 Izvaltas psk 176 182 174 182  
8 Katrīna Pauniņa 2000 Preiļu BJSS 172 164 180 180  
9 Laura Stabulniece 2001 Riebiņu vsk.   174 175 175  
ā.k Jekaterina Baranova 1999 Preiļu BJSS 202 200 193 202  
                 
                 
Šķēpa mešana 
                 
Vieta Vārds Uzvārds Dz. g. Komanda 1 2 Rezultāts    
1 Agija Bebriša 2000 Krāslavas SS 24,21 27,02 27,02    
2 Karīna Kincāne 2000 Izvaltas psk 23,95 24,76 24,76    
3 Paula Peipiņa 2000 Izvaltas psk 24,69 24,49 24,69    
4 Aiga Vanaga 2001 Izvaltas psk 20,03 20,48 20,48    
5 Katrīna Tračuma 2000 Krāslavas SS 20,06 18,64 20,06    
6 Alīna Ņikitina 2000 Krāslavas SS 15,41 17,06 17,06    
7 Katrīna Pauniņa 2000 Preiļu BJSS 15,84 16,17 16,17    
8 Diāna Peipiņa 2001 Izvaltas psk 10,61 11,31 11,31    
9 Laura Stabulniece 2001 Riebiņu vsk. 0 10,36 10,36    
ā.k Jekaterina Baranova 1999 Preiļu BJSS 14,66 13,63 14,66    
                 
                 
60 m fināls    
     
Vieta Vārds Uzvārds Dz.g. Komanda Rezultāts        
1 Alīna Ņikitina 2000 Krāslavas SS 8,6        
2 Katrīna Pauniņa 2000 Preiļu BJSS 9,2        
3 Katrīna Tračuma 2000 Krāslavas SS 9,2        
4 Paula Peipiņa 2000 Izvaltas psk 9,3        
5 Karīna Kincāne 2000 Izvaltas psk 9,4        
6 Agija Bebriša 2000 Krāslavas SS 9,6        
7 Aiga Vanaga 2001 Izvaltas psk 9,9        
8 Laura Stabulniece 2001 Riebiņu vsk. 10,1        
ā.k Jekaterina Baranova 1999 Preiļu BJSS 8,9        
diskv. Diāna Peipiņa 2001 Izvaltas psk          
                 
                                                         D gr. Meitenes    
60 m fināls    
                 
Vieta Vārds Uzvārds Dz.g. Komanda          
1 Daniela Timma 2003 Krāslavas SS   9,4      
2 Kitija Zalužinska 2003 Viļānu NPSS   10,0      
3 Sabīne Hološina 2002 Krāslavas SS   10,1      
4 Daniela Vaivare 2002 Izvaltas psk.   10,2      
5 Anastasija Volkova 2003 Preiļu BJSS   10,8      
5 Viktorija Pauniņa 2002 Riebiņu vsk.   10,8      
7 Anastasija Nikiforova 2003 Preiļu BJSS   10,9      
8 Alisa Martinova 2003 Preiļu BJSS   11,0      
                 
                 
Bumbinas mešana
   
Vieta Vārds Uzvārds Dz. g. Komanda 1 2 Rezultāts    
1 Sabīne Hološina 2002 Krāslavas SS 30,02 31,27 31,27    
2 Daniela Vaivare 2002 Izvaltas psk. 28,24 29,10 29,12    
3 Daniela Timma 2003 Krāslavas SS 15,47 22,77 22,77    
4 Kitija Zalužinska 2003 Viļānu NPSS 19,63 18,33 19,63    
5 Anastasija Nikiforova 2003 Preiļu BJSS 17,74 0,00 17,74    
6 Viktorija Pauniņa 2002 Riebiņu vsk. 12,08 13,78 13,78    
7 Alisa Martinova 2003 Preiļu BJSS 13,71 12,83 13,71    
8 Anastasija Volkova 2003 Preiļu BJSS 13,16 9,68 13,16    
                 
                 
                 
Tāllēkšana no vietas  
   
Vieta Vārds Uzvārds Dz.g. Komanda 1 2 3 Rez.  
1 Daniela Vaivare 2002 Izvaltas psk. 175 182 168 182  
2 Anastasija Volkova 2003 Preiļu BJSS 179 180 171 180  
3 Daniela Timma 2003 Krāslavas SS 179 173 159 179  
4 Kitija Zalužinska 2003 Viļānu NPSS 178 174 173 178  
5 Anastasija Nikiforova 2003 Preiļu BJSS 165 170 166 170  
6 Alisa Martinova 2003 Preiļu BJSS 157 165 167 167  
7 Sabīne Hološina 2002 Krāslavas SS 166 166 161 166  
8 Viktorija Pauniņa 2002 Riebiņu vsk. 165 165 152 165  
                 
                 
                                                         C gr. zēni  
                 
60 m fināls  
                 
Vieta Vārds Uzvārds Dz.g. Komanda Priekš-sacīkstes        
1 Maksims Silionovs 2000 Preiļu BJSS 8,2        
2 Rainers Trubačs 2000 Preiļu BJSS 8,6        
3 Nauris Zeiliņš 2000 Preiļu BJSS 8,8        
4 Raivis Kuševskis 2001 Viļānu NPSS 9,3        
5 Andris Ūsāns 2001 Galēnu psk. 9,5        
6 Alens Šņepsts 2000 Preiļu BJSS 9,6        
6 Armands Briška 2001 Riebiņu vsk. 9,6        
8 Andriāns Bergmans 2001 Riebiņu vsk. 9,7        
9 Mareks Cakuls 2000 Riebiņu vsk. 9,9        
9 Krišjānis Knode 2001 Jēkabpils BJSS 9,9        
9 Jurģis Bruzguls 2000 Sīļukalna psk. 9,9        
12 Raivis Šeršņovs 2001 Vārkavas nov. SS 10,2        
13 Vladislavs Vasiļjevs 2001 Izvaltas psk. 10,9        
14 Svens Senkāns 2001 Viļānu NPSS 11,5        
ā.k. Āris-Gustavs Stikāns 1999 Galēnu psk. 10,2        
                 
                 
Tāllēkšana no vietas  
                                                   
Vieta Vārds Uzvārds Dz.g. Komanda 1 2 3 Rez.  
1 Maksims Silionovs 2000 Preiļu BJSS 235 219 193 235  
2 Armands Briška 2001 Riebiņu vsk. 216 212 203 216  
3 Rainers Trubačs 2000 Preiļu BJSS 170 201 197 201  
4 Andris Ūsāns 2001 Galēnu psk. 197 192 190 197  
5 Krišjānis Knode 2001 Jēkabpils BJSS 197 189 168 197  
6 Jurģis Bruzguls 2000 Sīļukalna psk. 183 182 179 183  
7 Raivis Kuševskis 2001 Viļānu NPSS 183 169 159 183  
8 Nauris Zeiliņš 2000 Preiļu BJSS 176 181 181 181  
9 Alens Šņepsts 2000 Preiļu BJSS 172 181 176 181  
10 Andriāns Bergmans 2001 Riebiņu vsk. 159 181 174 181  
11 Svens Senkāns 2001 Viļānu NPSS 176 170 172 176  
12 Raivis Šeršņovs 2001 Vārkavas nov. SS 173 169 165 173  
13 Mareks Cakuls 2000 Riebiņu vsk. 162 157 153 162  
14 Vladislavs Vasiļjevs 2001 Izvaltas psk. 162 155 128 162  
ā.k Āris-Gustavs Stikāns 1999 Galēnu psk. 123 170 173 173  
                 
                 
                 
                 
Šķēpa mešana 
                 
Vieta Vārds Uzvārds Dz. g. Komanda 1 2 Rezultāts    
1 Jurģis Bruzguls 2000 Sīļukalna psk. 26,73 18,69 28,69    
2 Andris Ūsāns 2001 Galēnu psk. 22,70 25,51 25,51    
3 Andriāns Bergmans 2001 Riebiņu vsk. 24,61 20,43 24,61    
5 Mareks Cakuls 2000 Riebiņu vsk. 20,63 19,69 20,63    
6 Vladislavs Vasiļjevs 2001 Izvaltas psk. 0 19,96 19,96    
7 Krišjānis Knode 2001 Jēkabpils BJSS 14,72 19,33 19,33    
8 Svens Senkāns 2001 Viļānu NPSS 15,62 19,31 19,31    
9 Alens Šņepsts 2000 Preiļu BJSS 19,12 18,08 19,12    
10 Armands Briška 2001 Riebiņu vsk. 17,51 18,84 18,84    
11 Raivis Kuševskis 2001 Viļānu NPSS 18,49 15,51 18,49    
12 Rainers Trubačs 2000 Preiļu BJSS 14,93 16,99 16,99    
13 Raivis Šeršņovs 2001 Vārkavas nov. SS 16,88 16,25 16,88    
14 Nauris Zeiliņš 2000 Preiļu BJSS 16,52 16,61 16,61    
15 Maksims Silionovs 2000 Preiļu BJSS 16,24 0 16,24    
ā.k. Āris-Gustavs Stikāns 1999 Galēnu psk. 20,09 22,85 22,85    
                 
                 
                 
                 
                                                         D gr. zēni    
                 
60 m fināls    
                 
Vieta Vārds Uzvārds Dz.g. Komanda          
1 Sandis Locāns 2003 Viļānu NPSS   8,6      
2 Lauris Šmeiksts 2002 Preiļu BJSS   9,0      
3 Kristaps Kokins 2002 Galēnu psk.   9,2      
4 Sandis Mesters 2002 Viļānu NPSS   9,3      
4 Maksims Kazakovs 2002 Preiļu BJSS   9,3      
6 Gatis Tarasovs 2002 Vārkavas nov.SS   9,9      
7 Juris Vaivods 2002 Riebiņu vsk.   10,1      
8 Kristians Plots 2002 Vārkavas nov.SS   10,2      
9 Daniils Ļedovskojs 2003 Preiļu BJSS   10,4      
9 Jānis Rimāns- Cimdiņš 2004 Vārkavas nov.SS   10,4      
9 Dāvis Salcevičs 2003 Vārkavas nov.SS   10,4      
11 Iļja Beļajevs 2003 Preiļu BJSS   10,5      
12 Raivis Tarasovs 2004 Vārkavas nov.SS   10,7      
13 Patriks Pākste 2004 Vārkavas nov.SS   11,0      
14 Guntars Veips 2002 Viļānu NPSS   11,6      
15 Andrejs Ločs 2002 Vārkavas nov.SS   12,0      
                 
                 
                 
Tāllēkšana no vietas  
   
Vieta Vārds Uzvārds Dz.g. Komanda 1 2 3 Rez.  
1 Sandis Locāns 2003 Viļānu NPSS 0 206 198 206  
2 Lauris Šmeiksts 2002 Preiļu BJSS 185 184 194 194  
3 Maksims Kazakovs 2002 Preiļu BJSS 176 191 193 193  
4 Kristaps Kokins 2002 Galēnu psk. 82 176 164 182  
5 Jānis Rimāns- Cimdiņš 2004 Vārkavas nov.SS 161 161 178 178  
6 Gatis Tarasovs 2002 Vārkavas nov.SS 160 171 156 171  
7 Juris Vaivods 2002 Riebiņu vsk. 169 159 159 169  
8 Daniils Ļedovskojs 2003 Preiļu BJSS 169 158 156 169  
9 Kristians Plots 2002 Vārkavas nov.SS 169 124 168 169  
10 Sandis Mesters 2002 Viļānu NPSS 0 167 161 167  
11 Dāvis Salcevičs 2003 Vārkavas nov.SS 161 158 155 161  
12 Iļja Beļajevs 2003 Preiļu BJSS 169 159 160 160  
13 Raivis Tarasovs 2004 Vārkavas nov.SS 150 143 157 157  
14 Patriks Pākste 2004 Vārkavas nov.SS 152 155 140 155  
15 Guntars Veips 2002 Viļānu NPSS 148 139 145 148  
18 Andrejs Ločs 2002 Vārkavas nov.SS 127 133 132 133  
                 
                 
Bumbinas mešana
   
Vieta Vārds Uzvārds Dz. g. Komanda 1 2 Rezultāts    
1 Gatis Tarasovs 2002 Vārkavas nov.SS 36,24 36,74 36,74    
2 Jānis Rimāns- Cimdiņš 2004 Vārkavas nov.SS 32,38 35,99 35,99    
4 Dāvis Salcevičs 2003 Vārkavas nov.SS 34,65 34,91 34,91    
5 Guntars Veips 2002 Viļānu NPSS 33,64 28,13 33,64    
3 Sandis Locāns 2003 Viļānu NPSS 31,91 35,19 33,19    
6 Lauris Šmeiksts 2002 Preiļu BJSS 31,32 32,85 32,85    
7 Iļja Beļajevs 2003 Preiļu BJSS 31,24 32,16 32,16    
8 Sandis Mesters 2002 Viļānu NPSS 15,28 28,23 28,23    
9 Kristaps Kokins 2002 Galēnu psk, 23,66 26,66 26,66    
10 Maksims Kazakovs 2002 Preiļu BJSS 19,54 26,26 26,26    
11 Patriks Pākste 2004 Vārkavas nov.SS 23,94 25,84 25,84    
12 Juris Vaivods 2002 Riebiņu vsk. 19,05 25,49 25,49    
13 Raivis Tarasovs 2004 Vārkavas nov.SS 25,16 22,15 25,16    
14 Andrejs Ločs 2002 Vārkavas nov.SS 22,35 32,53 23,53    
15 Kristians Plots 2002 Vārkavas nov.SS 19,56 20,82 20,82    
16 Daniils Ļedovskojs 2003 Preiļu BJSS 18,01 11,91 18,01    
                 
                 

Vieglatlētikas sacensībām

„MAZĀ  OLIMPIĀDE”

 

1.Mērķis un uzdevums.

Popularizēt un attīstīt šķēpa mešanu Latvijā.

Noskaidrot labākos šķēpa un bumbiņas metējus jaunākajās vecuma grupās.

 

2. Sacensību vadība.

Sacensības organizē un vada Latvijas Šķēpmetēju klubs/LŠK/ sadarbībā ar Ventspils sporta skolu „ Spars” un Vārkavas sporta skolu.

Atbildīgie par sacensību organizēšanu: Ventspilī trenere Mārīte Alaine un Vārkavā direktors Edgars Vaivods.

 

3. Laiks un vieta.

Sacensības notiek 2013.gada 19.jūnijā

Rietumu zona – Ventspils stadionā.

Austrumu zona – Vārkavas stadionā.

Sacensību sākums plkst. 11.00.

 

4. Sacensību dalībnieki.

Sacensībās piedalās meitenes un zēni  „C” grupā 2000.-2001.dz.g. un „D” grupā 2002.dz.g.un jaunāki.

Dalībnieku skaits neierobežots.

Par dalībnieka veselības stāvokli un fizisko sagatavotību atbild komandas vadītājs, kurš piesaka dalībnieku sacensībām.

5. Sacensību programma.

Visi dalībnieki startē 3 veidos:

„C”  grupai -  60m skrējiens, tāllēkšana no vietas un šķēpa mešana (400g).

„D”  grupai -  60m skrējiens, tāllēkšana no vietas un bumbiņas mešana (180g).

6. Sacensību norise.

60m skrējiens bez fināla, tāllēkšana no vietas katram dalībniekam 3 mēģinājumi,

šķēpa un bumbiņas mešanā katram dalībniekam 4 mēģinājumi.

7. Apbalvošana

Pirmo trīs vietu ieguvēji katrā veidā saņem diplomu un medaļu.

8.Uzņemšanas  un finanšu nosacījumi.

Komandējuma izdevumus sedz pats sportists vai komandējošā organizācija.

Sacensību organizācijas izdevumus : tiesnešu darba apmaksu un apbalvošanas izdevumus sedz LŠK.

 

9.Pieteikumi.

Pieteikumi sacensībām jāiesūta līdz 17.jūnija pl. 12.00.

Rietumu zonā – uz e-pastu marite.alaine@inbox.lv, tālr.29188668

 

Austrumu zonā uz e-pastu  sporta.skola@varkava.lv, tālr. 26179015


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv