Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: OČ J.Lūša kausu izcīņa

Norises laiks: No 2013-06-26 līdz 2013-06-26

Norises vieta: Jelgava

Papildus informācija:

 

 

  Olimpiskā čempiona










Jāņa Lūša  kausu izcīņa                      
                           
   
REZULTĀTI ŠĶĒPA MEŠANĀ            
                  26.06.2013.        
                  Jelgavā        
                           
                           
       meitenēm  "D"grupa  ( 2002.dz.g.un jaunākas)   - 400 g        
Vieta Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris    
1 Ponciusa Estere 30102 Smiltene 25,72     26,30     26,30 G.Markss    
2 Marksa Sabīne 70602 Smiltene 23,42     22,69     23,42 G.Markss    
3 Stepiņa Ieva 2002 Kandava 22,62     23,35     23,35 I.Matīss    
4 Vaivare Daniela  2002 Izvalta 21,77     19,45     21,77 J.Gribule    
5 Grīnberga Kristīne 300402 Kuldīga 20,98     18,20     20,98 I.Stukule    
6 Marksa Marta 70602 Smiltene 20,78     20,50     20.78 G.Markss    
7 Besikirska Agnese 140702 Kandava 15,88     13,31     15,88 I.Matīss    
8 Urķe Aivita 110202 Viesītes SS 12,79     13,73     13,73 T.Donāne    
9 Matule Monika 60603 Arkādija 12,58           12,58 I.Aperāne    
10 Upīte Annika 241003 Jelgava 12,19           12,19 L.Nagle    
11 Štoferte Loreta 2002 Kandava 11,44           11,44 I.Matīss    
12 Mankevičiute Migle 90903 Kauņa 11,19           11,19 R.Ramanauskaite  
                           
                           
                           
      Šķēpa mešana meitenēm "C"grupa   (2000.-2001.dz.g.)   - 400 g      
Vieta Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris    
1 Makarevičiute Ugne 130200 Kauņa     40,80 x 35,62 x 40,80 V.Maleckiene  
2 Majauskaite  Meda 210301 Kauņa     37,45 x 30,13 32,90 37,45 V.Maleckiene  
3 Chudobaite Skaiste 100501 Kauņa     35,25 34,42 x 25,13 35,25 R.Ramanauskaite  
4 Pildava Anna Elizabete 10500 Arkādija     33,24 x x 31,24 33,24 I.Aperāne    
5 Vikštrema Alma Vikija 200900 Kuldīga     26,61 29,29 31,07 27,03 31,07 I.Skurule    
6 Jankovska Monta 231100 Kuldīga     29,58 26,30 27,89 x 29,58 I.Stukule    
7 Ansone Annija Paula 241101 Kuldīga     27,30 26,93 27,47 27,04 27,47 I.Skurule    
8 Peipiņa Paula 2000 Izvalta     27,16 26,17 23,66 25,28 27,16 J.Gribule    
9 Nečiporuka Petra 2001 Kuldīga     25,97       25,97      
10 Zeļģe Luīze 80400 Talsu novads     25,89       25,89 M.Štrobinders  
11 Nagle Beāte 220301 Talsu novads     25,58       25,58 A.Jansons  
12 Puķīte Amanda 301200 Ventspils     25,49       25,49 M.Alaine    
13 Koržeņevska Sabīne 2001 Ventspils     25,25       25,25 A.Kronbergs,J.Petrovičs
14 Besikirska Līva 100700 Kandava     25,17       25,17 I.Matīss    
15 Jablonska Vanessa 80701 Ventspils     24,93       24,93 M.Alaine    
16 Krupņikova Rebeka 250201 Kuldīga     21,48       21,48 I.Stukule    
17 Ābola Ieva 280401 Smiltene     20,45       20,45 G.Markss    
18 Vanaga Aiga 2001 Izvalta     19,00       19,00 J.Gribule    
19 Stanga Ance 30300 Talsu novads     16,71       16,71 A.Jansons  
20 Peipiņa Diāna 2001 Izvalta     14,30       14,30 J.Gribule    
21 Verbicka Demija 2000 Jelgava     14,26       14,26 A.Cīrulis    
22 Gaivoronska Sofija 30400 Ventspils     13,52       13,52 M.Alaine    
                           
      Šķēpa mešana meitenēm "B"grupa   ( 1998.-99.dz.g.)   - 400 g        
Vieta Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris    
1 Donāne Laine 11098 Viesītes SS 45,64     51,14     51,14 T.Donāne    
2 Šalme Linda Luīze 270698 Limbažu,Salacgrīvas 40,12     41,15     41,15 G.Teko    
3 Roziņa Liene 80699 Jelgavas nov. 38,40     37,10     38,40 I. Roziņš    
4 Peniķe Santa 1998 Talsu novads 36,58     38,36     38,36 A.Jansons  
5 Žuravļova Anastasija 060698 Ventspils 38,24     37,94     38,24 M.Alaine    
6 Zaula Sindija Guntra 80799 Limbažu,Salacgrīvas 34,99     30,02     34,99 G.Teko    
7 Pūlmane Annija 140199 Ventspils 33,73     31,97     33,73 B.Romanovska  
8 Jakobsone Līva 061099 Kuldīga 30,89     26,63     30,89 I.Stukule    
9 Cīrule Laima 1998 Talsu novads 30,82           30,82 M.Štrobinders  
10 Ivanova Anželika 230697 Ventspils 28,15           28,15 M.Alaine    
11 Straukaite Gabriele 300599 Kauņa 26,06           26,06 T.Nekrošaite  
12 Šimkūne Evija 171198 Viesītes SS 25,66           25,66 T.Donāne    
13 Meiere Anete-Jete 110898 Ventspils 25,50           25,50 B.Romanovska  
14 Ševčenko Anna 100299 Jelgava 25,19           25,19 A.Fomenko  
15 Kamparzāle Dārta 1998 Kandava 25,18           25,18 A.Gross    
16 Bīne Evita 241098 Arkādija 25,08           25,08 I.Eversone  
17 Kalniņa Ance 120499 Viesītes SS 22,94           22,94 G.Klibiķe    
18 Fjodorova Marija 070998 Arkādija 22,79           22,79 I.Eversone  
19 Čerņakova Veronika 250298 Ventspils 17,41           17,41 M.Alaine    
                           
                           
      Šķēpa mešana jaunietēm "A"grupa   ( 1996.-97.dz.g.)   - 500 g        
Vieta Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris    
1 Kociņa Anete 1996 Salacgrīva 50,93     53,88 x 48,86 53,88 V.Eiduka    
2 Gedminaite Akvile 70197 Klaipeda 41,66     x 44,01 x 44,01 A.Šilauskas  
3 Priedīte Andrija 060997 MSĢ 41,60     x x 43,65 43,65 A.Vaivads    
4 Godļevska Linda 231096 Venstpils 42,25     x 42,15 43,46 43,46 M.Alaine    
5 Daunoravite Greta 110597 Kauņa 43,15     42,66 39,45 x 43,15 V.Maleckiene  
6 Putniņa Agnija 150296 Kuldīga 40,97     x 38,95 38,91 40.97 I.Stukule    
7 Glazirina Everita 221296 Aizkraukle 40,31     x x 38,11 40,31 I.Lulle    
8 Vilcāne Agnese 61197 Aizkraukle 38,93     39,05 39,60 38,85 39,60 I.Lulle    
9 Skurule Laura 220697 Kuldīga 35,56           35,56 I.Stukule    
10 Narkevičiute Karolina 181097 Kauņa 31,95           31,95 R.Ramanauskaite  
11 Andžāne Beāte Krista 140997 Arkādija 31,69           31,69 I.Aperāne    
12 Ūbele Alma Anna 60497 Arkādija 27,68           27,68 I.Aperāne    
                           
                           
      Šķēpa mešana juniorēm   ( 1994.-95.dz.g.)   - 600 g          
Vieta Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris    
1 Jasiunaite  Liveta 250794 Kauņa x x 49,16 x 46,43 50,66 50,66 T.Nekrošaite  
2 Sirmā Katrīna 1994 Arkādija 48,27 50,46 47,83 45,17 47,54 45,91 50,46 V.Eiduka    
3 Jēkabsone Signe 290395 Ventspils 43,82 48,32 46,62 42,06 x 44,37 48,32 M.Alaine    
4 Lasmane Sanita 61194 Ventspils 39,56 40,13 42,80 42,49 39,69 x 42,80 B.Romanovska  
5 Grantiņa Laurita Laura 200494 Arkādija x x 33,22 x 33,76 34,09 34,09 I.Aperāne    
6 Pavlovska Katrīna 80794 Arkādija 31,58 x x 32,23 30,80 30,92 32,23 I.Aperāne    
7 Kurcenbauma Agnese 130495 Arkādija x 28,34 27,67 29,15 31,39 29,04 31,39 I.Eversone  
ā.k. Gedminaite Akvile  070197 Klaipēda x 40,36 x x x 39,13 40,36      
                           
                           
                           
      Šķēpa mešana sieveietēm   - 600 g              
Vieta Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris    
1 Ozoliņa-Kovala Sinta 1988 Ventspils 59,63 x 58,12 56,39 59,16 60,07 60,07 V.Eiduka    
2 Mūze Līna 1992 Smiltene 58,18 57,74 55,55 59,24 57,66 x 59,24 V.Eiduka    
3 Palameika Madara 1987 Talsu novads x 55,39 54,74 56,04 x x 56,04 G.Palameiks  
4 Jakubaityte Indre 240176 Kauņa 53,12 x 54,38 54,78 x x 54,78 T.Nekrošaite  
5 Grīva Gundega 80491 Ventspils 52,92 x x 49,52 x x 52,92 M.Grīva    
6 Jasiūnaite Liveta 1994 Kauņa 50,97 x x 48,36 50,56 x 50,97      
7 Ikauniece Laura 1992 Jūrmala 50,65 x 46,32 48,44 48,29 46,06 50,65 A.Austrups  
8 Ščiukauskaite Ieva 20390 Kauņa 46,69 x 48,22 x x 45,70 48,22 T.Nekrošaite  
9 Kalnīte Una 30591 Arkādija 44,89 x 44,32       44,89 I.Aperāne    
                           
                           
                           
      Šķēpa mešana zēniem  "D"grupa  ( 2002.dz.g. un jaunāki)   - 400 g      
Vieta Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris    
1 Čakšs Artis 2002 Jelgavas novads 32,49     29,36     32,49      
2 Seinass Filips 180303 Limbažu, Salacgrīvas  26,55     26,18     26,55 G.Teko    
3 Šalmis Miks Gustavs 251102 Limbažu, Salacgrīvas  24,70     25,44     25,44 G.Teko    
4 Janušauskis Everts 10602 Bauska 25,15     24,78     25,15 A.Indriksone  
5 Aizupietis Alvis 101202 Viesītes SS 23,17     20,48     23,17 T.Donāne    
6 Sunteiks Kristaps 210602 Bauska 23,16     22,63     23,16 R.Maķevics  
7 Kalniņš Toms 2002 Talsu novads 22,88     22,90     22,90 J.Vīriņš    
8 Ansons Aivo 231002 Kuldīga 21,68     22,06     22,06 I.Stukule    
9 Beķeris Roberts 120802 Kandava 21,67           21,67 A.Gross    
10 Miļūns Linards 80402 Bauska 21,37           21,37 A.Indriksone  
11 Grīgs Jurģis 090903 Kandava 20,15           20,15 A.Gross    
12 Virka Verners 2002 Ventspils 19,93           19,93 A.Kronbergs,J.Petrovičš
13 Jekovičs Artūrs 71103 Kandava 18,51           18,51 A.Gross    
14 Kristāls Kristaps 230302 Kandava 16,63           16,63 E.Juhņēviča  
                           
                           
      Šķēpa mešana zēniem "C"grupa   ( 2000.-2001.dz.g.)   - 400 g        
Veta Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris    
1 Šefanovskis Kristians 310300 Ventspils     40,34 x x x 40,34 A.Kronbergs,J.Petrovičs
2 Špons Raivis 170500 Limbažu, Salacgrīvas     34,54 38,22 35,74 36,35 38,22 A.Rozenbergs  
3 Skuruls Kristiāns 050201 Kuldīga     34,70 x x 37,92 37,92 I.Skurule    
4 Suntažs Krišjānis 2000 Talsu novads     35,20 37,05 34,34 33,90 37,05 M.Štrobinders  
5 Akons Hugo 170700 Jelgava     32,25 28,03 28,85 33,35 33,35 QA.Fomenko  
6 Vanags Armands 310100 Aizkraukle     31,85 30,06 x 31,56 31,85 A.Jegorova  
7 Krūmiņš Miks 2001 Jelgava     29,50 25,56 28,93 25,56 29,50 A.Fomenko  
8 Krautmanis Gints 210900 Kandava     29,39 26,88 27,80 20,66 29,39 E.Juhņēviča  
9 Rapītis Edijs 290101 Talsu novads     29,19       29,19 J.Vīriņš    
11 Jansons Jānis 180401 Smiltene     27,57       27,57 G.Markss    
12 Norvežs Toms Ulrihs 121000 Kuldīga     26,50       26,50 I.Skurule    
13 Dzirkals Rūdolfs 2000 Talsu novads     24,89       24,89 M.Štrobinders  
14 Seļivanovs Raivis 291001 Kandava     24,75       24,75 E.Juhņēviča  
15 Knodze Krišjānis 280901 Jēkabpils     24,35       24,35 J.Knodze    
17 Kazaks Jānis 010600 Kandava     23,98       23,98 E.Juhņēviča  
19 Skuja Edgars 60500 Arkādija     23,87       23,87 I.Eversone  
20 Meļņiks Aleksis 50701 Kuldīga     23,00       23,00 I.Skurule    
21 Upenieks Mārcis 80800 Bauska     22,70       22,70 A.Indriksone  
22 Aldiņš Sandis 250400 Viesītes SS     22,11       22,11 G.Klibiķe    
23 Elpers Vīgants Endijs  51101 Viesītes SS     20,15       20,15 G.Klibiķe    
24 Balodis Alisters 310800 Smiltene     19,25       19,25 G,Markss    
25 Vasiļjevs Vladislavs 2001 Izvalta     19,20       19,20 J.Gribule    
                           
      Šķēpa mešana zēniem "B"grupa   ( 1998.-99.dz.g.)   - 600 g        
Viets Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris    
1 Gailums Patriks 100598 Arkādija     61,35 61,28 62,44 60,43 62,44 I.Eversone  
2 Velps Matīss 90799 Smiltene     51,32 54,83 48,72 46,89 54,83 G,Markss    
3 Jaunpujens Kristaps 1999 Arkādija     49,80 49,39 x x 49,80 I.Eversone  
4 Miķelsons Valdis 100598 Jelgavas nov.     47,90 44,85 x 46,28 47,90 L.Nagle    
5 Gļauda Roberts 170499 Bauska     45,72 x x 44,89 45,72 R.Maķevics,I.Eversone
6 Oskerko Miks 1998 Talsi     44,28 44,15 42,93 43,11 44,28 A.Jansons  
7 Vēvers Roberts 040199 Aizkraukle     40,39 34,92 41,40 43,00 43,00 A,.Jegorova  
8 Einštāls Artis 1998 Talsu novads     40,54 36,29 37,11 36,36 40,54 J.Vīriņš    
9 Riekstiņš Aleksis 60799 Arkādija     39,23       39,23 I.Eversone  
10 Kaufmanis Lauris 160498 Bauska     38,65       38,65 A.Indriksone  
11 Garoza Raivis 110399 Kandava     38,20       38,20 A.Gross    
12 Samauskis Niks 20499 Kuldīga     37,03       37,03 I.Stukule    
13 Lučkauskas Lukas 50699 Kauņa     36,47       36,47 T.Nekrošaite  
14 Ladusāns Haralds 300899 Bauska     34,45       34,45 R.Maķevics  
15 Laizāns Sandis 180398 Kandava     33,64       33,64 A.Gross    
16 Kaufmanis Dāvis 160498 Bauska     33,42       33,42 A.Indriksone  
17 Šefanovskis Artūrs 240398 Ventspils     32,87       32,87 J.Petrovičs,A.Kronbergs
18 Vanags Edijs 1998 Izvalta`     31,42       31,42 J.Gribule    
19 Ērglis Miks 310199 Bauska     31,16       31,16 A.Indriksone  
20 Plotiņš Mihails 1998 Jelgava     30,81       30,81 A.Cīrulis    
21 Cišs Aigars 70799 Viesītes SS     30,62       30,62 G.Klibiķe    
22 Remess Viesturs 30298 Bauska     29,73       29,73 A.Indriksone  
23 Peipiņš Armands 1999 Izvalta`     26,76       26,76 J.Gribule    
24 Gindra Jānis 1998 Kandava     26,24       26,24 A.Gross    
25 Pārups Mārcis 180888 Arkādija     25,05       25,05 I.Eversone  
26 Sams Kristaps 270499 Arkādija     23,19       23,19 I.Eversone  
27 Chudoba Šarūnas 90399 Kauņa     21,66       21,66 R.Ramanauskaite  
                           
      Šķēpa mešana jauniešiem "A"grupa   ( 1996.-97.dz.g.)   - 700 g        
Nr. Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris    
1 Groza Jāzeps 260997 Smiltene 62,98 59,00 x 61,19 60,08 64,23 64,23 G.Markss    
2 Meirēns Artūrs 10296 MSĢ-Valka 63,57 x x 56,28 x 62,78 63,57 A.Vaivads    
3 Roziņš Dagnis 300697 Jelgavas nov. 52,65 55,06 59,16 52,98 - - 59,16 I. Roziņš    
4 Griezītis Ričards 10397 MSĢ,Sigulda 56,46 x 50,12 x x 52,07 56,46 A.Vaivads    
5 Kļaviņš Guntis 101096 Arkādija x 47,85 48,79 x x 49,35 49,35 I.Aperāne    
6 Noreika Airidas 170796 Kauņa 48,18 x 47,49 x 46,74 x 48,18 T.Nekrošaite,R.Ramanauskaite
7 Abersons Kristaps 260796 Kuldīga 42,59 45,28 45,17 x 40,96 47,48 47,48 I.Stukule    
8 Bīmanis Mārcis 160496 Aizkraukle x 34,85 45,40 x x x 45,40 I.Lulle    
9 Alksnis Raimonds 1997 Talsu novads 43,73 x x       43,73 A.Jansons  
10 Lielais Toms 200596 Aizkraukle x 40,59 43,56       43,56 R.Lielā    
11 Mežiels Krišs Jānis 080896 Arkādija 43,44 39,85 41,45       43,44 I.Aperāne,V.Stepanovs
12 Strikaitis Aleksandrs 1997 Talsu novads 42,00 x 41,42       42,00 M.Štrobinders  
13 Lurins Aleksis 260396 Ventspils x 41,63 41,72       41,72 A.Dogadovs  
14 Vitka Ingars 240996 Ventspils 41,56 36,96 -       41,56 A.Dogadovs  
15 Plucis Emīls 1997 Talsu novads 41,20 x 41,51       41,51 M.Štrobinders  
16 Streičs Rūdolfs Niklāvs 150297 Arkādija 38,86 41,49 38,26       41,49 I.Aperāne    
17 Štoferts Arvis 100397 Kandava 35,61 40,88         40,88 A.Gross    
18 Ziņģis Edgars 200197 Kuldīga 39,08 x 38,00       39,08 I.Stukule    
19 Kriņģelis Jānis 150797 Ventspils x 37,64 37,08       37,64 B.Romanovska  
20 Bērsons Dāvis 100897 Kandava x 37,20 x       37,20 A.Gross    
21 Kalniņš Edvīns 70997 Ventspils x 36,90 x       36,90 B.Romanovska  
22 Ozoliņš Ginters 1997 Talsu novads 35,61 34,80 33,34       35,61 M.Štrobinders  
23 Ūdris Dāvis 1997 Talsu novads 35,06 x 33,87       35,06 M.Štrobinders  
ā.k. Gailums Patriks 100598 Arkādija 54,46 55,53 x       55,53 I.Eversone  
                           
                           
                           
      Šķēpa mešana junioriem   ( 1994.-95.dz.g.)   - 800 g          
Vieta Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris    
1 Čakšs Gatis 130695 MSĢ, Jelgavas novads 67,52 65,07 64,82 64,85 64,13 66,61 67,52 A.Gross    
2 Ferbers  Alans 251295 Arkādija x 59,30 x 60,51 x 62,92 62,92 I.Eversone  
3 Šimoliunas Šķirmantas 130394 Pasvalys 53,36 57,46 57,93 52,17 55,96 52,60 57,93 Z.Balciauskas  
4 Sakne Jānis 70795 Ventspils 49,23 52,54 48,90 49,33 50,40 46,71 52,54 B.Romanovska  
5 Pļaviņš Guntis 101096 Arkādija 48,10 48,30 x 49,32 50,45 49,09 50,45      
6 Priede Viesturs 50295 Jelgavas nov. 45,14 47,49 x 39,51 41,02 41,87 47,49 A. Anškins  
7 Dāvids Roberts 260294 Ventspils 42,40 38,64 40,33 41,10 41,99 x 42,40 A.Dogadovs  
8 Dundurs Eduards 241095 Arkādija 41,47 40,63 - - - - 41,47 I.Aperāne,V.Stepanovs
9 Mizāns Raivis 80995 Krāslava x 40,03 38,03       40,03 V.Nipere    
10 Beitāns Edvīns 90395 Krāslava 36,04 37,29 32,58       37,29 V.Nipere    
11 Pleiers Dāvids 260294 Jelgava x 34,10 x       34,10      
ā.k. Semjonovs Edmunds 190891 Arkādija x 46,73 51,92       51,92 I.Aperāne    
                           
                           
                           
                           
    Šķēpa mešana vīriešiem- 800 g                
Vieta Uzvārds,vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris    
1 Štrobinders Rolands 1993 Talsu novads 79,40 x x 78,11 x 76,20 79,40 G.Palameiks  
2 Kovals Ainārs 1981 Vecumnieki 73,34 69,92 76,47 77,68 x 76,18 77,68 V.Eiduka    
3 Vasiļevskis Vadims 1982 Rīga 75,30 x 77,50 76,82 x x 77,50      
4 Sirmais Zigismunds 1992 Arkādija 75,96 71,39 x x x 77,37 77,37 V.Eiduka    
5 Matas Risto 1984 Tallina 75,31 74,45 77,10 x 73,90 76,03 77,10      
6 Mileško Pāvels 1992 Baltkrievija 66,55 x 70,95 70,13 x x 70,95      
7 Kirts Magnus 1990 Tallina 62,18 x 69,51 69,32 x 70,03 70,03      
8 Išejevs Intars 150293 Smiltene 68,06 66,06 x x 68,16 x 68,16 G.Markss    
9 Ašonka Aleksandrs 1984 Baltkrievija 67,78 68,03 66,83       68,03      
10 Rūtiņš Edgars 041290 Arkādija 67,49 x x       67,49 I.Aperāne    
11 Grīva Jānis-Svens 230493 Ventspils x 59,98 61,81       61,81 M.Grīva    
12 Strenga Arnolds 020392 Arkādija x 59,36 60,26       60,26 I.Aperāne    
13 Blekte Augusts  50693 Madona 49,81 x x       49,81      
  Brūns Ansis 1989 Ventspils x x -       bez rez. U. Doniņš    
                           

 

Apstiprinu: ___________

   LŠKprezidents G.Palameiks

   „____” _________  2013.g.

  Jelgavas sporta servisa centra

   direktors  ________________

                              J.Kaminskis

      „____” _________  2013.g.

 

N O L I K U M S

OLIMPISKĀ ČEMPIONA

JĀŅA LŪŠA KAUSA IZCĪŅAI

ŠĶĒPA MEŠANĀ

 

 

1.Mērķis un uzdevums.

Popularizēt un attīstīt šķēpa mešanu Latvijā.

 

2.Sacensību vadība.

Sacensības organizē Latvijas Šķēpmetēju klubs(LŠK) sadarbībā ar Jelgavas sporta servisa centru. Tiešā sacensību vadība uzticēta apstiprinātai tiesnešu kolēģijai.

 

3.Laiks un vieta.

2013.gada 26.jūnijā, Zemgales Olimpiskā sporta centra stadionā,

Kronvalda ielā 24.

Sacensību sākums plkst.11.00.

 

4.Sacensību dalībnieki.

Rīku svari

Grupa                                                  Vīrieši                         Sievietes

D grupa 2002./2003.g.dz.                    400g                           400g

C grupa 2000./2001.g.dz.                    400g                           400g

B grupa 1998./1999.g.dz.                    600g                           400g

A grupa 1996./1997.g.dz.                    700g                           500g

Juniori   1994./1995.g.dz.                    800g                           600g

Pieaugušie 1993.g.dz. un vec.             800g                            600g

Sacensību dalībnieku skaits neierobežots.

Par sacensību dalībnieka veselības stāvokli un fizisko sagatavotību atbild komandas vadītājs vai pats sportists, kurš piesaka dalībnieku sacensībām.

 

6.Apbalvošana.

Pirmo triju vietu ieguvējus apbalvo ar diplomu un kausu.

Sieviešu un vīriešu sacensībās 1.-6. vietu ieguvējiem paredzētas naudas balvas.

 

7.Uzņemšanas nosacījumi.

Ceļa izdevumus sedz pats sportists vai komandējošā organizācija.

Sporta bāzes īri nodrošina Jelgavas sporta servisa centrs.

LŠK apmaksā tiesnešu darbu, apbalvošanas izdevumus, T-kreklus, sacensību dalībniekiem nodrošina pusdienas sacensību dienā.

 

 

8.Pieteikumi.

Pieteikumi līdz 21.jūnijam plkst.12.00

Tel. 67295589, e-pasts: www.skepi@apollo.lv

 

Komandu pārstāvju zināšanai:

Aizbraukšanu no sacensībām plānot pēc pl. 20.00.                                                                              

Pielikums Nr. 1

Prēmiju  sadale

Vīrieši

 

Rekords

  1.v.

2.v.

3.v.

4.v.

5.v.

6.v.

 

800EUR

 

 

 

 

 

 

Virs 80 m

 

400EUR

300EUR

200EUR

150EUR

100EUR

50EUR

Zem 80 m

 

300EUR

200EUR

100EUR

50EUR

50EUR

50EUR

Sievietes

 

Rekords

  1.v.

2.v.

3.v.

4.v.

5.v.

6.v.

 

600EUR

 

 

 

 

 

 

Virs 60 m

 

400EUR

300EUR

200EUR

150EUR

100EUR

50EUR

Zem 60 m

 

300EUR

200EUR

100EUR

50EUR

50EUR

50EUR

 

Pielikums Nr. 2

Paraugs

OČ J.Lūša kausu izcīņas sacensību

        P I E T E I K U M S

Nr.

Dal.Nr.

Uzvārds, vārds

Dzim.dati

T-krekla izmērs

grupa

Lab.rezultāts

Treneris

1

 

Bērziņš Gusts

08.08.1999.

M

B

56,67

V.Kalniņš

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pielikums Nr. 3

SACENSĪBU  PROGRAMMA

Secība

Galvenais sektors

Pl. 11.00   -   „ B”  zēni                                   1998.-99.dz.g.   600 g

Pl. -              „ A”  jaunietes                            1996.-97.dz.g.   500 g

Pl. -          -   „ A” jaunieši                               1996.-97.dz.g.   700 g

Pl. -                  Juniores                                   1994.-96.dz.g.   600 g

Pl. -                    Juniori                                   1994.-95.dz.g.   800 g

Pl. 17.00    -    ATKLĀŠANA

Pl.              -     Sievietes

Pl.              -     Vīrieši

1.sektors

Pl. 11.00  -   „ D”  meitenes                            2002.-2003.dz.g. 400 g

Pl.             -   „ D”  zēni                                   2002.-2003.dz.g. 400 g

Pl.             -    „B”  meitenes                           1998.-99.dz.g.     400 g

2.sektors

Pl. 11.00  -   „ C”  meitenes                            2000.-2001.dz.g.   400 g

Pl.             -   „ C”  zēni                                   2000.-2001.dz.g.   400 g

 

APBALVOŠANA:

 

 

Visu grupu uzvarētāju  apbalvošana    pl. 16.00


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv