Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: Mazā olimpiāde

Norises laiks: No 2013-06-19 līdz 2013-06-19

Norises vieta: Ventspils

Papildus informācija:

      Mazā olimpiāde            
  Sacensību vieta: Ventspils       Datums:  19.06.2013.    
                   
  Šķēpa mešana mešana 400 g   C gr. meitenes        
                   
1 Annija Paula Ansone 241101 Kuldīga 28,95     I.Skurule    
2 Alma Vikija Vikštrema 200900 Kuldīga 27,42     I.Stukule    
3 Anna-Elizabete Pildava 2000 Arkādija 26,82     I.Aperāne  
4 Elza Krastiņa 110101 Arkādija 25,61     I.Aperāne  
5 Koržeņevska Sabīne 090101 Spars 25,51     A.Kronbergs  
6 Luīze Zeļģe 080400 Talsi 24,75     M.Štobinders  
7 Amanda Puķīte 301200 Spars 24,55     M.Alaine    
8 Rebeka Krupņikova 250201 Kuldīga 23,25     I.Stukule    
9 Beate Nagle 220301 Talsi 22,15     A.Jansons  
10 Vanessa Jablonska 080701 Spars 21,75     M. Alaine  
11 Anastasija Golubeva 110400 Spars 21,25     A.Jansons  
12 Besikirska Līva 100700 Kandava 20,91     I.Matīss    
13 Ciekale Asnate 190601 Spars 20,17     A.Kronbergs  
14 Ance Stanga 030300 Talsi 18,4     A .Jansons  
15 Vītola Estere 010800 Kandava 17,85     I.Matiss    
16 Buškevica Emīlija 060100 Spars 17,11     A.Kronbergs  
17 Kuzmicka Valērija 010101 Kandava 16,64     I.Matiss    
18 Ozola Gerda 170101 Spars 16,49     A.Kronbergs  
19 Martinsone Elīna 021001 Spars 16,15     A.Kronbergs  
20 Sofija Gaivoronska 030400 Spars 12,19     M.Alaine    
21 Čavare Alise 200901 Spars 9,31     A.Kronbergs  
  Amanda Krista Gruntiņa 070200 Kuldīga bez.rez.     I.Skurule    
                   
                   
    Tāllēkšana no vietas   C gr. meitenes      
                   
1 Anna-Elizabete Pildava 2000 Arkādija 2,23     I.Aperāne  
2 Luīze Zeļģe 080400 Talsi 2,16     M.Štobinders  
3 Asnate Ciekale 190601 Spars 2,10     A.Kronbergs  
4 Alma Vikija Vikštrema 200900 Kuldīga 2,07     I.Stukule    
5 Valērija Kuzmicka 010101 Kandava 2,06     I.Matiss    
6 Amanda Krista Gruntiņa 070200 Kuldīga 2,02     I.Skurule    
7 Elīna Martinsone 021001 Spars 2,01     A.Kronbergs  
8 Gerda Ozola 170101 Spars 1,97     A.Kronbergs  
9 Estere Vītola 010800 Kandava 1,94     I.Matiss    
10 Sabīne Koržeņevska 090101 Spars 1,89     A.Kronbergs  
11 Rebeka Krupņikovaa 250201 Kuldīga 1,89     I.Stukule    
12 Annija Paula Ansone 241101 Kuldīga 1,88     I.Skurule    
13 Anastasija Golubeva 110400 Spars 1,85     A.Jansons  
14 Līva Besikirska 100700 Kandava 1,82     I.Matīss    
15 Vanessa Jablonska 080701 Spars 1,75     M. Alaine  
16 Ance Stanga 030300 Talsi 1,73     A .Jansons  
17 Beate Nagle 220301 Talsi 1,72     A.Jansons  
18 Sofija Gaivoronska 030400 Spars 1,71     M.Alaine    
19 Emīlija Buškevica 060100 Spars 1,67     A.Kronbergs  
20 Elza Krastiņa 110101 Arkādija 1,66     I.Aperāne  
21 Amanda Puķīte 301200 Spars 1,48     M.Alaine    
22 Alise Čavare 200901 Spars 1,32     A.Kronbergs  
                   
                   
    Tāllēkšana no vietas       D gr. zēni  
                   
1 Mārtiņš Labrencis 150902 Kandava 2,04     A.Gross    
2 Roberts Barauss 270602 Spars 1,93     J.Petrovičs    
3 Jēkabs Kļaviņš 2003 Talsi 1,88     J.Vīriņš    
4 Dāniels Zemke 051203 Kuldīga 1,84     I.Skurule    
5 Verners Vitka 280302 Spars 1,83     J.Petrovičs    
6 Aivo Ansons 231002 Kuldīga 1,74     I.Stukule    
7 Jurģis Grīgs 090903 Kandava 1,70     A.Gross    
8 Emīls Līdaka 181202 Kuldīga 1,65     I.Stukule    
9 Toms Veinbergs 270303 Spars 1,44     J.Petrovičs    
                   
                   
    Tāllēkšana no vietas       C gr. zēni  
                   
1 Kristiāns Skuruls 050201 Kuldīga 2,22     I.Skurule    
2 Leons Ālītis 120500 Spars 2,20     J.Kronbergs  
3 Kristians Šefanovskis 310300 Spars 2,15     J.Kronbergs  
4 Uvis Strazdiņš 070601 Kuldīga 2,04     I.Stukule    
5 Aleksis Meļņiks 050701 Kuldīga 2,03     I.Skurule    
6 Edijs Rapītis 290101 Talsi 2,00     I.Vīriņš    
7 Krišjānis Suntažs 191200 Talsi 1,98     M.Štrobinders  
8 Rūdolfs Dzirkalis 010600 Talsi 1,93     M.Štrobinders  
              C gr.zēni    
    Šķēpa mešana 400g            
                   
1 Kristians Šefanovskis 310300 Spars 40,45          
2 Krišjānis Suntažs 191200 Talsi 39,00     J.Kronbergs  
3 Kristiāns Skuruls 050201 Kuldīga 32,02     M.Štrobinders  
4 Edijs Rapītis 290101 Talsi 29,02     I.Skurule    
5 Aleksis Meļņiks 050701 Kuldīga 27,81     I.Vīriņš    
6 Leons Ālītis 120500 Spars 24,11     I.Skurule    
7 Dzirkalis Rūdolfs 010600 Talsi 23,62     J.Kronbergs  
8 Uvis Strazdiņš 070601 Kuldīga 18,61     M.Štrobinders  
                   
                   
    Tāllēkšana no vietas   D gr. meitenes      
                   
1 Annija Ozoliņa 151003 Spars 1,92     J.Petrovičs  
2 Ieva Stepiņa 2002 Kandava 1,90     J.Petrovičs  
3 Monika Matule 2003 Arkādija 1,84     I. Aperāne  
4 Evelīna Gobzeme 130802 Spars 1,84     J.Petrovičs  
5 Beāte Liepājniece 210303 Spars 1,83     J.Petrovičs  
6 Agnese Besikirska 2002 Kandava 1,81     I.Matiss    
7 Loreta Štoferte 2002 Kandava 1,80     I.Matiss    
8 Lelde Klaipa 301002 Spars 1,74     J.Petrovičs  
9 Grēta Pļavarāja 2003 Spars 1,62     J.Petrovičs  
                   
                   
                   
    Bumbiņas mešana   D gr. meitenes      
                   
                   
1 Ieva Stepiņa  2002 Kandava 30,58     I.Matiss    
2 Annija Ozoliņa 151003 Spars 28,85     J.Petrovičs  
3 Monika Matule 2003 Arkādija 25,75     I.Aperāne  
4 Beāte Liepājniece 210303 Spars 24,05     J.Petrovičs  
5 Agnese Besikirska 2002 Kandava 23,51     I.Matiss    
6 Evelīna Gobzeme 130802 Spars 23,11     J.Petrovičs  
7 Lorete Štoferte 2002 Kandava 17,41     I.Matiss    
8 Grēta Pļavarāja 2003 Spars 15,55     J.Petrovičs  
9 Lelde Klaipa 301002 Spars 15,00     J.Petrovičs  
                   
     60 m skrējiens   "D"gr. meitenes        
                   
1 Agnese Besikirska 2002 Kandava 9,3     I. Matiss    
2 Annija Ozoliņa 151003 Spars 9,3     J.Petrovičs  
3 Loreta Štoferte 2002 Kandava 9,7     I. Matiss    
4 Beāte Liepājniece 210303 Spars 9,7     J.Petrovičs  
5 Ieva Stepiņa 2002 Kandava 9,9     I. Matiss    
6 Evelīna Gobzeme 130802 Spars 10,0     J.Petrovičs  
7 Monika Matule 2003 Arkādija 10,3     I.Aperāne  
8 Grēta Pļavarāja 2003 Spars 11,0     J.Petrovičs  
9 Lelde Klaipa 301002 Spars 11,4     J.Petrovičs  
                   
   60 m skrējiens     D gr.zēni        
                   
                   
1 Mārtiņš Labrencis 150902 Kandava 9,1 1   A.Gross    
2 Dāniels Zemke 51203 Kuldīga 9,4 2   I.Skurule    
3 Roberts Barauss 270602 Spars 9,6 3   J.Petrovičs  
4 Jēkabs Kļaviņš 2003 Talsi 9,7 4   J.Vīriņš    
5 Aivo Ansons 231002 Kuldīga 9,9 5   I.Stukule    
6 Emīls Līdaka 181202 Kuldīga 10 6   I.Stukule    
7 Verners Vitka 280302 Spars 10,1 7   J.Petrovičs  
8 Jurģis Grīgs 090903 Kandava 10,6 8   A.Gross    
9 Toms Veinbergs 270303 Spars 11,2 9   J.Petrovičs  
                   
   60 m skrējiens     C gr. meitenes          
                   
1 Amanda Krista Gruntiņa 070200 Kuldīga 8,4     I.Skurule    
2 Luīze Zeļģe 080400 Talsi 8,7     M.Štobinders  
3 Asnate Ciekale  190601 Spars 8,7     A.Kronbergs  
4 Līva Besikirska 100700 Kandava 8,8     I.Matīss    
5 Elīna Martinsone 021001 Spars 8,9     A.Kronbergs  
6 Sabīne Koržeņevska 090101 Spars 8,9     A.Kronbergs  
7 Anna-Elizabete Pildava 2000 Arkādija 8,9     I.Aperāne  
8 Alma Vikija Vikštrema 200900 Kuldīga 9,0     I.Stukule    
9 Gerda Ozola 170101 Spars 9,1     A.Kronbergs  
10 Beate Nagle 220301 Talsi 9,2     A.Jansons  
11 Annija Paula Ansone 241101 Kuldīga 9,2     I.Skurule    
12 Valērija Kuzmicka 010101 Kandava 9,2     I.Matiss    
13 Sofija Gaivoronska 030400 Spars 9,3     M.Alaine    
14 Rebeka Krupņikovaa 250201 Kuldīga 9,3     I.Stukule    
15 Estere Vītola 010800 Kandava 9,4     I.Matiss    
16 Vanessa Jablonska 080701 Spars 9,7     M. Alaine  
17 Ance Stanga 030300 Talsi 9,8     A .Jansons  
18 Anastasija Golubeva 110400 Spars 9,8     A.Jansons  
19 Elza Krastiņa 110101 Arkādija 10,6     I.Aperāne  
20 Amanda Puķīte 301200 Spars 10,6     M.Alaine    
20 Emīlija Buškevica  060100 Spars 10,6     A.Kronbergs  
22 Alise Čavare 200901 Spars 11,8     A.Kronbergs  
                   
   60 m skrējiens         C gr.zēni      
                   
1 Kristiāns Skuruls 50201 Kuldīga 8,7 1   I.Skurule    
2 Leons Ālītis 120500 Spars 8,8 2   J.Kronbergs  
3 Aleksis Meļņiks 050701 Kuldīga 8,8 3   I.Skurule    
4 Uvis Strazdiņš 070601 Kuldīga 9,5 4   I.Stukule    
5 Kristians Šefanovskis 310300 Spars 9,6 5   J.Kronbergs  
6 Krišjānis Suntažs 191200 Talsi 9,8 6   M.Štrobinders  
7 Edijs Rapītis 290101 Talsi 10,5 7   I.Vīriņš    
8 Rūdolfs Dzirkalis 010600 Talsi 10,5 8   M.Štrobinders  
                   
  Bumbiņas mešana 180 g         D gr.zēni    
                   
1 Mārtiņš Labrencis 150902 Kandava 41,45     A.Gross    
2 Aivo Ansons 231002 Kuldīga 41,21     I.Stukule    
3 Roberts Barauss 270602 Spars 40,21     J.Petrovičs  
4 Emīls Līdaka 181202 Kuldīga 36,00     I.Stukule    
5 Verners Vitka 280302 Spars 32,41     J.Petrovičs  
6 Dāniels Zemke 051203 Kuldīga 30,05     I.Stukule    
7 Jurģis Grīgs 090903 Kandava 28,91     A.Gross    
8 Jēkas Kļaviņš 2003 Talsi 28,45     J.Vīriņš    
9 Toms Veinbergs 270303 Spars bez rez.     J.Petrovičs  
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv