Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā

Norises laiks: No 2014-04-23 līdz 2014-04-23

Norises vieta: Kandava

Papildus informācija:

  " KURZEMES KAUSS"  šķēpa mešanā                
                         
      SACENSĪBU  REZULTĀTI              
                         
              23.04.2014.        
              Kandavā          
                         
      Šķēpa mešana meitenēm  "D"grupa  ( 2003.dz.g.un jaunākas)   - 400 g    
                         
Nr. Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris  
1 Preimane Madara 90203 Limbažu un Salacgrīvas SS 15,60 15,50 17,38 15,40 16,00 18,87 18,87 G.Teko  
2 Zaula Kitija 130504 Limbažu un Salacgrīvas SS 14,03 14,81 15,96 15,06 15,77 17,43 17,43 A.Rozenbergs, G.Teko
3 Suntaža Katrīna 2003 Talsi 14,44 x 9,22 13,15 14,40 14,31 14,40 J.Vīriņš  
                         
      Šķēpa mešana zēniem  "D"grupa  ( 2003.dz.g. un jaunāki)   - 400 g      
                         
Nr. Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris  
1 Seinass Filips 180303 Limbažu un Salacgrīvas SS     30,97 30,51 30,35 28,50 30,97 A.Ķirsis, G.Teko
2 Zeltiņš Ralfs 200903 Kandava     19,64 17,98 20,36 22,00 22,00 E.Juhņeviča
3 Jekovičs Artūrs 71103 Kandava     21,82 20,25 19,21 17,95 21,82 A.Gross  
4 Muska Miks 220203 Kandava     21,80 17,82 19,72 21,00 21,80 A.Gross  
5 Zemke Dāniels 051203 Kuldīga     19,46 18,70 17,83 x 19,46 I.Skurule  
6 Miļčs Deivids 111203 Kandava     16,20 12,40 x 14,46 16,20 E.Juhņeviča
7 Grīgs Jurģis 90903 Kandava     14,13 x 10,16 13,8 14,13 A.Gross  
                         
      Šķēpa mešana meitenēm "C"grupa   ( 2001.-2002.dz.g.)   - 400 g      
                         
Nr. Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris  
1 Ansone Annija Paula 241101 Kuldīga     32,16 30,41 31,62 30,95 32,16 I.Skurule  
2 Stepiņa Ieva 2002 Kandava     27,20 21,07 23,63 22,72 27,20    
3 Kuzmicka Valērija 010101 Kandava     27,10 15,04 15,58 17,88 27,10 I.Matīss  
4 Koržeņevska Sabīne 140801 Ventspils     24,83 23,81 21,37 16,84 24,83 J.Petrovičs,A.Kronbergs
5 Nagle Beāte 220301 Talsi     18,65 20,17 22,33 19,45 22,33 A.Jansons
6 Veipāne Una   Kandava     17,84 x 22,20 20,93 22,20    
7 Dzirlanka Monta 181201 Kandava     20,61 18,36 16,55 17,05 20,61 E.Juhņeviča
8 Besikirska Agnese 2002 Kandava     17,34 14,90 13,55 15,80 17,34    
9 Rozeberga Ketija 040902 Kandava     15,63       15,63 E.Juhņeviča
10 Marcinkeviča Amanda 250102 Kandava     14,12       14,12 E.Juhņeviča
11 Baltiņa Undīne 140702 Kandava     13,88       13,88 I.Matīss  
                         
      Šķēpa mešana zēniem "C"grupa   ( 2001.-2002.dz.g.)   - 400 g      
                         
Nr. Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris  
1 Skuruls Kristiāns 050201 Kuldīga 33,85 37,80 39,48 31,47 34,37 39,03 39,48 I.Skurule  
2 Meļņiks Aleksis 050701 Kuldīga 30,02 30,93 31,86 34,00 30,46 38,60 38,60 I.Skurule  
3 Zirnis Ralfs Kristers 030301 Kuldīga 23,11 27,31 29,32 26,81 25,45 32,46 32,46 I.Stukule  
4 Seļivanovs Raivis 291001 Kandava 26,52 28,58 x 25,26 28,64 31,53 31,53 E.Juhņeviča
5 Rapītis Edijs 2001 Talsi 27,41 29,55 30,15 28,35 28,32 28,46 30,15 J.Vīriņš  
6 Zeltiņš Arvils 200101 Kandava 25,03 25,18 25,78 26,83 25,10 25,53 26,83 E.Juhņeviča
7 Reķis Aivis 060101 Kandava 23,00 24,72 25,66 29,79 20,14 24,25 25,66 E.Juhņeviča
8 Vitka Verners 280302 Ventspils 19,07 20,25 25,33 24,11 x x 25,33 J.Petrovičs,A.Kronbergs
9 Vītols Markuss 010901 Talsi 23,12 24,97 24,70       24,97 J.Vīriņš  
10 Liepiņš Valters 2002 Talsi 20,96 20,71 24,77       24,77    
11 Kalniņš Toms 2002 Talsi 17,02 24,62 x       24,62 J.Vīriņš,M.Štrobinders
12 Šalmis Miks Gustavs 251102 Limbažu un Salacgrīvas ss 21,06 21,58 24,32       24,32 I.Skurule  
13 Ozols Raitis 090502 Kandava 21,52 19,38 18,10       21,52    
14 Ansons Aivo 231002 Kuldīga 19,70 20,62 21,18       21,18 I.Stukule  
15 Sasniks Raivo 281202 Kandava 19,72 17,76 17,92       19,72    
16 Barčevskis Intars 090201 Talsi 18,72 19,30 18,46       19,30    
17 Zvaigzne Kārlis 110102 Kandava 14,57 x x       14,57    
                         
      Šķēpa mešana meitenēm "B"grupa   ( 1999.-2000.dz.g.)   - 400 g      
Nr. Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris  
1 Jankovska Monta 231100 Kuldīga x 34,15 36,08 35,20 32,60 38,37 38,37 I.Stukule  
2 Jakobsone Līva 061099 Kuldīga 27,06 32,66 32,54 31,16 29,82 x 32,66 I.Stukule  
3 Vikštrema Alma Vikija 200900 Kuldīga 32,08 x 24,30 24,52 27,33 29,74 32,08 I.Skurule  
4 Vilcāne Lūcija 310199 Kuldīga 29,06 26,60 23,29 22,57 28,26 25,58 29,06 A.Lancmane
5 Miļča Viktorija 131100 Kandava 24,73 23,73 19,97 x 24,59 26,41 26,41 E.Juhņēviča
6 Besikirska Līva 100700 Kandava 22,20 18,23 18,50 22,38 17,58 20,54 22,38 I.Matīss  
7 Vītola Estere 010800 Kandava 17,91 x 22,24 21,15 21,24 22,00 22,24 I.Matīss  
8 Bernica Berlana Ketija 130699 Kandava 21,93 18,84 18,32 19,82 18,27 19,74 21,93 A.Gross  
9 Jēkabsone Ērika 030500 Kuldīga 21,82 20,94 20,71       21,82 I.Stukule  
10 Jēkabsone Kintija 030500 Kuldīga 21,24 x 18,87       21,24 I.Stukule  
11 Stanga Ance 030300 Talsi 17,05 20,57 x       20,57 A.Jansons
12 Mačtama Annija 2000 Ventspils 18,28 x 19,67       19,67    
13 Rūmniece Frederika 40500 Ventspils 17,27 18,5 19,55       19,55 J.Petrovičs,A.Kronbergs
                         
      Šķēpa mešana zēniem "B"grupa   ( 1999.-2000.dz.g.)   - 600 g      
                         
Nr. Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris  
1 Samauskis Niks 020499 Kuldīga     41,68 38,80 39,52 43,70 43,70 I.Stukule  
2 Špons Raivis 170500 Limbažu un Salacgrīvas ss     39,30 x 36,72 40,64 40,64 A.Rozenbergs
3 Pļavarājs Kristaps 61199 Ventspils     30,55 33,44 32,42 27,71 33,44 J.Petrovičs,A.Kronbergs
4 Pārups Mārcis Pauls 180899 Arkādija     32,96 31,62 31,14 31,48 32,96 I.Eversone
5 Kajaks Reinis 120599 Ventspils     32,55 30,79 x 31,49 32,55 J.Petrovičs,A.Kronbergs
6 Sams Kristaps 270499 Arkādija     24,06 25,26 31,00 27,86 31,00 I.Eversone
7 Krautmanis Gints 210900 Kandava     28,63 x 27,29 26,22 28,63    
8 Laksbergs Miks 100999 Ventspils     27,01 27,08 26,27 27,90 27,90 J.Petrovičs,A.Kronbergs
9 Redīzs Ervīns  200600 Kuldīga     22,20       22,20 I.Skurule  
                         
      Šķēpa mešana jaunietēm "A"grupa   ( 1997.-98.dz.g.)   - 500 g      
                         
Nr. Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris  
1 Šalme Linda Luīze 270698 Limbaži 41,02 44,80 41,74 38,31 43,44 44,73 44,80 G.Teko  
2 Andžāne Beate Krista 140997 Arkādija 31,28 30,38 x 31,75 29,93 30,27 31,75 I.Aperāne  
3 Paipala Undīne 1997 Talsi 23,43 23,95 22,65 22,61 23,41 17,65 23,95 M.Štrobinders
4 Krauze Anna Laura 1998 Talsi x 21,52 23,25 23,90 23,52 x 23,90 J.Vīriņš,M.Štrobinders
5 Fjodorova Marija 070998 Kandava 21,80 16,75 22,54 x x 17,28 22,54 I.Eversone
                         
      Šķēpa mešana jauniešiem "A"grupa   ( 1997.-98.dz.g.)   - 700 g      
                         
Nr. Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris  
1 Rūmnieks Fēliks 100198 Ventspils     47,65 49,53 52,06 49,67 52,06 J.Petrovičs,A.Kronbergs
2 Oskerko Miks 170698 Talsi     46,45 49,60 49,45 48,86 49,60 A.Jansons
3 Strikaitis Aleksandrs 1997 Talsi     47,82 46,05 44,86 45,81 47,82 M.Štrobinders
4 Ūdris Dāvis 1997 Talsi     44,77 45,97 40,60 43,49 45,97 M.Štrobinders
5 Bērsons Dāvis 100697 Kandava     39,42 40,27 39,15 x 40,27 A.Gross  
6 Plucis Emīls 41297 Arkādija     39,86 x 39,85 x 39,86 I.Aperāne  
7 Laizāns Sandis 180398 Kandava     34,77 36,21 31,50 33,30 36,21 A.Gross  
8 Ziņģis Edgars 200197 Kuldīga     35,88 x 36,15 x 36,15 I.Stukule  
9 Šefanovskis Artūrs 240298 Ventspils     33,05       33,05 J.Petrovičs,A.Kronbergs
                         
      Šķēpa mešana juniorēm   ( 1995.-96.dz.g.)   - 600 g          
                         
Nr. Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris  
1 Putniņa Agnija 150296 Kuldīga     37,10 38,63 x 33,00 38,63 I.Stukule  
2 Kuprovska Sabīne 211196 Arkādija     22,74 18,92 22,55 22,54 22,74 I.Aperāne  
ā.k. Sorokina Anete 220592 LSPA     27,74 26,10 27,30 27,74 27,74 I.Eversone
                         
      Šķēpa mešana junioriem   ( 1995.-96.dz.g.)   - 800 g          
Nr. Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris  
1 Sakne Jānis 1995 Ventspils     50,23 50,32 45,28 49,71 50,32    
2 Selezens Edgars 250296 Kandava     49,80 45,20 45,42 43,09 49,80 A.Gross  
3 Abersons Kristaps 260796 Kuldīga     44,27 43,29 43,12 41,72 44,27 I.Stukule  
ā.k. Blekte Augusts 050693 LSPA 53,64 x x       53,64 I.Eversone
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         

 

N O L I K U M S

 

 

KURZEMES KAUSA IZCĪŅAI ŠĶĒPA MEŠANĀ

 1.Mērķis un uzdevums.

Popularizēt un attīstīt šķēpa mešanu Latvijā.

2. Sacensību vadība.

Sacensības organizē un vada Latvijas Šķēpmetēju klubs/LŠK/ sadarbībā ar Kandavas novada sporta skolu /KNSS/.

 Sacensību tiešā vadība uzticēta apstiprinātai tiesnešu kolēģijai.

Galvenais tiesnesis    -  Andrejs Gross.

3. Laiks un vieta.

Sacensības notiek 2014.gada 23. aprīlī  Kandavā, Valteru ielā 6.

Kandavas tehnikuma stadionā, Saules ielā 9.

Sacensību sākums plkst. 11.00.

4. Sacensību dalībnieki.

Dalībnieku skaits neierobežots.

                                             Rīka svars                 Vīr.                   Siev.

D grupa     2003.g.dz.un jaunāki                       400                     400     

C grupa     2001./2002.g. dz.                             400                     400

B grupa     99./2000.g. dz.                                  600                     400

A grupa     97./98.g. dz.                                      700                     500

Juniori       95./96.g. dz.                                      800                     600

Par dalībnieka veselības stāvokli un fizisko sagatavotību atbild komandas vadītājs, kurš piesaka dalībnieku sacensībām.

5. Apbalvošana

Pirmo triju vietu ieguvējus apbalvo ar kausu un diplomu.

 6.Uzņemšanas  un finanšu nosacījumi.

Komandējuma izdevumus sedz pats sportists vai komandējošā organizācija.

Stadiona īri nodrošina KNSS. Sacensību organizācijas izdevumus : tiesnešu darba apmaksu un apbalvošanas izdevumus sedz LŠK.

 7.Pieteikumi.

Pieteikumi sacensībām jāiesūta līdz 20.aprīlim.

e-pasts:  skepi@apollo.lv

 

Informācija: 67295589; 29212181, 29436217


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv