Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā

Norises laiks: No 2014-05-14 līdz 2014-05-14

Norises vieta: Jēkabpils

Papildus informācija:

    "LATGALES KAUSS"  SACENSĪBAS                                                                                ŠĶĒPA MEŠANĀ            
               
                         
       „D” grupas meitenes   14.05.2014.    
        Jēkabpils    
        400g                
VIETA Uzvārds, Vārds Dz. g. Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts    
1 Preimane Madara 090203 Limbažu/Salacgrīvas NSS     19,03     19,41 19,41 G. Teko  
2 Odziļeviča Laine 2003 Viesītes SS     16,45     14,04 16,45 T. Donāne
3 Pavļuķeviča Kristīne 2004 Izvaltas psk.     13,56     15,58 15,58 J. Gribule
4 Pavļuķeviča Karīna 2004 Izvaltas psk.     14,85     14,70 14,85 J. Gribule
5 Krodziniece Vitnija 2004 Viesītes SS     9,97     13,36 13,36 T. Donāne
                         
     „C” grupas meitenes            
               
        400g                
VIETA Uzvārds, Vārds Dz. g. Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts    
1 Marksa Sabīne 2002 Smiltenes BJSS     27,88 26,33 x 25,82 27,88 G. Markss  
2 Krastiņa Elza 110101 SS,,Arkādija''     27,36 25,09 24,89 26,41 27,36 I.Aperāne
3 Berkmane Beāte 250401 Jelgavas NSC     23,54 23,35 18,03 22,75 23,54 E. Čakša  
4 Vaivare Daniela 2002 Izvaltas psk.     23,04 22,00 20,73 22,99 23,04 J. Gribule  
5 Vanaga Aiga 2001 Izvaltas psk.     22,62 22,01 19,73 18,65 22,62 J. Gribule  
6 Lazareva Aleksandra 2002 Aizkraukles NSS     21,78 18,44 21,52 x 21,78 A. Rublis  
7 Kāršeniece Viktorija 111001 Jēkabpils SS     21,37 19,88 14,68 16,39 21,37 J. Knodze  
8 Urķe Aivita 2002 Viesītes SS     17,96 17,50 17,53 20,58 20,58 T. Donāne
                         
     „B” grupas meitenes            
               
        400g                
VIETA Uzvārds, Vārds Dz. g. Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts    
1 Daļecka Viktorija 030100 Jēkabpils SS x 29,50 x 29,35 x 29,29 29,50 A. Noris  
2 Kincāne Karīna 2000 Izvaltas psk. 25,32 21,14 25,80 27,98 26,94 27,26 27,98 J. Gribule  
3 Peipiņa Paula 2000 Izvaltas psk. 19,56 x 27,76 20,04 23,02 22,43 27,76 J. Gribule  
4 Niedra Aiva 180399 Balvu SS 27,30 x 27,47 27,13 x x 27,47 I. Kairišs  
5 Kalniņa Ance 1999 Viesītes SS 23,08 23,58 24,16 24,43 23,09 21,81 24,43 G. Klibiķe  
6 Ostrovska Melisa 201099 Jēkabpils SS 20,65 x 21,67 19,30 22,84 x 22,84 A. Noris  
7 Ivanova Marina 2000 Izvaltas psk. 15,81 15,20 16,99 13,41 18,31 18,82 18,82 J. Gribule  
                         
     „A” grupas jaunietes            
               
        500g                
VIETA Uzvārds, Vārds Dz. g. Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts    
1 Donāne Laine 1998 Viesītes SS 50,22 47,65 49,52 49,63 49,54 44,27 50,22 T. Donāne
2 Vilcāne Agnese 1997 Aizkraukles NSS 46,43 44,23 45,97 37,57 x 46,25 46,43 I. Lulle  
3 Priedīte Andrija 060197 MSĢ x 44,46 42,09 44,26 44,27 40,76 44,46 A. Vaivads
4 Šalme Linda Luīze 270698 Limbažu/Salacgrīvas NSS 40,22 42,41 40,69 x 41,66 x 42,41 G. Teko/I. Eversone
5 Šimkūne Evija 1998 Viesītes SS 20,55 21,99 22,89 18,45 19,66 20,30 22,89 T. Donāne
                         
                         
        JUNIORES          
               
        600g                
VIETA Uzvārds, Vārds Dz. g. Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts    
ā.k. Pastare Sanita 080894 Balvu SS 36,33 x x 32,86 33,05 34,51 36,33 S. Keisele
                         
     „D” grupas zēni            
               
        400g                
VIETA Uzvārds, Vārds Dz. g. Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts    
1 Seinass Filips 180303 Limbažu/Salacgrīvas NSS     31,84     31,26 31,84 A. Ķirsis/G. Teko
2 Gerasimovs Aleksandrs 010603 Jelgavas NSC     26,28     18,72 26,28 E. Čakša  
3 Barkovskis Toms 041103 Limbažu/Salacgrīvas NSS     21,78     21,04 21,78 G. Teko  
4 Vatutins Jānis 120903 Jelgavas NSC     20,90     18,40 20,90 E. Čakša  
5 Prusakovs Raimonds 2003 Izvaltas psk.     19,62     20,42 20,42 J. Gribule  
6 Merinovs Jevgēnijs 2004 Izvaltas psk.     18,22     19,40 19,40 J. Gribule  
7 Kuzņics Armands 230503 SS,,Arkādija''     19,03     17,40 19,03 I.Aperāne
8 Platgalvis Kristaps 2003 Viesītes SS     18,23     15,40 18,23 G. Klibiķe  
                         
     „C” grupas zēni            
               
        400g                
VIETA Uzvārds, Vārds Dz. g. Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts    
1 Kozjakovs Oļegs 2001 Aizkraukles NSS     39,48     38,72 39,48 V. Veļčinskis
2 Kovtuns Glebs 160201 Ludzas NSS     34,70     35,60 35,60 S. Fenčenko
3 Putniņš Kristaps 90301 SS,,Arkādija''     33,79     33,25 33,79 I.Eversone
4 Kaseckis Kirils 160101 Ludzas NSS     33,65     28,20 33,65 S. Fenčenko
5 Jansons Jānis 2001 Smiltenes BJSS     32,57     32,75 32,75 G. Markss  
6 Goršanovs Daniels 210802 Jelgavas NSC     30,04     27,42 30,04 E. Čakša  
7 Knodze Krišjānis 280901 Jēkabpils SS     29,78     26,40 29,78 J. Knodze 
8 Aizupietis Alvis 2002 Viesītes SS     27,32     21,56 27,32 T. Donāne
9 Makejevs Deniss 2002 Aizkraukles NSS     27,20       27,20 A. Rublis  
10 Čakšs Artis 250102 Jelgavas NSC     27,06       27,06 E. Čakša  
11 Šalmis Miks Gustavs 251102 Limbažu/Salacgrīvas NSS     26,99       26,99 A. Ķirsis/G. Teko
12 Kuzmins Pāvels 2002 Aizkraukles NSS     25,96       25,96 A. Rublis  
13 Koņuševskis Uģis 2002 Izvaltas psk.     24,07       24,07 J. Gribule  
14 Pētersons Gvido 2001 Dagdas NSS     23,32       23,32    
15 Mutulis Nauris 2002 Viesītes SS     23,30       23,30 G. Klibiķe  
16 Vilnrags Jānis 250601 Jēkabpils SS     22,73       22,73 J. Knodze 
17 Vasiļjevs Vladislavs 2001 Izvaltas psk.     20,34       20,34 J. Gribule  
18 Daļeckis Valērijs 2001 Jēkabpils SS     18,35       18,35 J.Knodze  
                         
     „B” grupas zēni            
               
        600g                
VIETA Uzvārds, Vārds Dz. g. Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts    
1 Velps Matīss 1999 Smiltenes BJSS 58,05 57,35 59,28 x 53,24   59,28 G. Markss  
2 Riekstiņš Aleksis 060799 SS "Arkādija" 46,95 45,82 x 41,11 42,21 45,57 46,95 I. Eversone
3 Špons Raivis 170500 Limbažu/Salacgrīvas NSS 40,38 38,12 x 41,75 37,11 40,21 41,75 A. Rozenbergs
4 Neiders Vilnis 110399 Jelgavas NSC 37,95 38,76 38,90 35,56 30,05 38,61 38,90 E. Čakša  
5 Pārups Mārcis Pauls 180899 SS "Arkādija" 31,01 26,42 25,86 30,47 27,73 25,93 31,01 I. Eversone
6 Piļka Ervīns 050399 Līvānu BJSS x 29,89 x x x x 29,89 V. Grigorjevs
7 Aldiņš Sandis 2000 Viesītes SS 24,20 25,08 28,50 21,67 25,20 29,38 29,38 G. Klibiķe  
8 Ušackis Mārtiņš 1999 Viesītes SS 25,26 24,89 26,86 27,62 27,39 27,92 27,92 T. Donāne
9 Sams Kristaps 270499 SS "Arkādija" 24,23 23,10 22,05       24,23 I. Eversone
10 Korotkijs Arturs 100200 SS "Arkādija" 20,50 18,77 19,95       20,50 I. Eversone
                         
     „A” grupas jaunieši            
               
        700g                
VIETA Uzvārds, Vārds Dz. g. Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts    
1 Groza Jāzeps 1997 Smiltenes BJSS 60,81 x x x 61,33 64,82 64,82 G. Markss  
2 Gailums Patriks 100598 SS "Arkādija" 59,89 x 64,53 59,83 61,20 63,00 64,53 I. Eversone
3 Griezītis Ričards 010397 MSĢ 64,18 x x 57,82 x 60,46 64,18 A. Vaivads 
4 Kļaviņš Zigmārs Jāzeps 081297 Rēzekne 42,97 45,83 46,59 53,43 53,46 56,34 56,34 I. Cipruss  
5 Plucis Emīls 041297 SS "Arkādija" x 49,40 x 47,44 x 51,96 51,96 I.Aperāne
6 Sulainis Mārtiņš 220297 Jēkabpils SS 36,57 38,35 x x 41,81 x 41,81 A. Noris  
7 Lazdāns Rihards 1998 Viesītes SS 21,54 17,19 23,97 19,85 22,93  - 23,97 T. Donāne
                         
    Juniori            
               
        800g                
VIETA Uzvārds, Vārds Dz. g. Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts    
1 Čakšs Gatis 130695 MSĢ 69,65 66,61 66,97 70,75 65,81 71,20 71,20 A. Vaivads 
2 Meirēns Artūrs 010296 MSĢ 53,99 57,20 x x x x 57,20 A. Vaivads 
3 Mizāns Raivis 1995 Dagdas NSS 42,46 43,67 43,75 40,09 42,16 42,92 43,75    
4 Mežiels Krišjānis 80896 SS,,Arkādija'' 39,18 39,20 42,04 x 40,28 x 42,04 I.Aperāne
5 Beitāns Edvīns 1995 Dagdas NSS 42,02 41,61 40,97 38,62 40,86 40,84 42,02    
                         

N O L I K U M S

LATGALES KAUSA IZCĪŅAI ŠĶĒPA MEŠANĀ

 1.Mērķis un uzdevums.

Popularizēt un attīstīt šķēpa mešanu Latvijā.

2. Sacensību vadība.

Sacensības organizē un vada Latvijas Šķēpmetēju klubs/LŠK/ sadarbībā Jēkabpils sporta centru/JSC/.

 Sacensību tiešā vadība uzticēta apstiprinātai tiesnešu kolēģijai.

Galvenais tiesnesis    -  Aivars Noris.

3. Laiks un vieta.

Sacensības notiek 2014.gada 14.maijā  Jēkabpilī,

Brīvības 289, tālr. 65231534.

Sacensību sākums plkst. 12.00.

4. Sacensību dalībnieki.

Dalībnieku skaits neierobežots.

                                             Rīka svars      Vīr.                   Siev.

D grupa     2003.dz.g. un jaunāki                       400                400

C grupa     2001./2002.g. dz.                       400                    400

B grupa     1999./2000.g. dz.                       600                     400

A grupa     1997./98.g. dz.                           700                     500

Juniori       1995./96.g. dz.                           800                     600

Par dalībnieka veselības stāvokli un fizisko sagatavotību atbild komandas vadītājs, kurš piesaka dalībnieku sacensībām.

5. Apbalvošana

Pirmo triju vietu ieguvējus apbalvo ar diplomu un kausu.

 6.Uzņemšanas  un finanšu nosacījumi.

Komandējuma izdevumus sedz pats sportists vai komandējošā organizācija.

Stadiona īri nodrošina Jēkabpils Sporta centrs. Sacensību organizācijas izdevumus : tiesnešu darba apmaksu un apbalvošanas izdevumus sedz LŠK.

 7.Pieteikumi.

Pieteikumi sacensībām jāiesūta līdz 10.maijam  pl. 13.00.

Fax:  65231534.

e-pasts: jekabpilssportaskola@inbox.lv

 

Informācija: A.Noris 26809363.


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv