Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: OČ Jāņa Lūša kausu izcīņa

Norises laiks: No 2014-06-26 līdz 2014-06-26

Norises vieta: Jelgava

Papildus informācija:

Olimpiskā čempiona J. Lūša kausu izcīņa  
                       
              26.06.2014.        
              Jelgavā        
                       
Šķēpa mešana sievietēm - juniorēm   ( 1995. - 96. dz. g.)   - 600 g  
                       
Vieta Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 REZ.  
1 Palameika Madara  18.06.87. Ventspils 59,27 58,62 66,15 61,44 59,95 59,93 66,15 G.Palameiks
2 Ozoliņa-Kovala Sinta 26.02.88. Ventspils x 55,87 61,61 53,15 x - 61,51 V.Eiduka
3 Mūze Līna 04.12.92. Smiltene 55,51 x 55,01 x 54,77 56,19 56,19 V.Eiduka
4 Kociņa Anete 05.02.96. Limbažu/Salacgrīvas SS 51,95 51,96 50,98 52,04 55,56 54,52 55,56 V.Eiduka
5 Jasiūnaite Liveta 26.07.94. Lietuva 49,04 x x 46,78 x x 49,04 T.Nekrošaite
6 Sirmā Katrīna 94. Arkādija 47,73 45,72 44,36 46,97 45,73 x 47,73  
7 Jēkabsone Signe 29.03.96. Talsi 46,32 45,42 43,48 44,59 46,31 x 46,32 M.Štrobinders
8 Lasmane Sanita 05.11.94. Ventspils "Spars" 40,72 x x x 43,39 x 43,39 B.Romanovska
9 Kalnīte Una 03.05.91. Arkādija 36,64 40,61 40,71       40,71  
10 Godļevska Linda 23.10.96. Ventspils "Spars" 39,58 x 39,10       39,58 M.Alaine
11 Pļavniece Līga 15.03.96. Jelgavas novads 36,02 31,97 36,34       36,34 L.Nagle
12 Kurcenbauma Agnese Sandija 13.04.95. Arkādija 31,66 31,17 30,71       31,66 I.Eversone
13 Meldere Eva 94. Jelgava 28,73 27,41 x       28,73  
14 Sorokina Anete 22.05.92. Arkādija x 26,63 27,89       27,89 I.Eversone
15 Kuprovska Sabīne 21.11.96. Arkādija x 20,39 22,25       22,25 I.Aperāne
  Dobilaite Simona 23.05.95. Lietuva x x x       b/r T.Nekrošaite
                       
                       
Šķēpa mešana juniorēm   ( 1995. - 96. dz. g.)   - 600 g  
                       
Vieta Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 REZ.  
1 Kociņa Anete 05.02.96. Limbažu/Salacgrīvas SS 51,95 51,96 50,98 52,04 55,56 54,52 55,56 V.Eiduka
2 Jēkabsone Signe 29.03.96. Talsi 46,32 45,42 43,48 44,59 46,31 x 46,32 M.Štrobinders
3 Godļevska Linda 23.10.96. Ventspils "Spars" 39,58 x 39,10       39,58 M.Alaine
4 Pļavniece Līga 15.03.96. Jelgavas novads 36,02 31,97 36,34       36,34 L.Nagle
5 Kurcenbauma Agnese Sandija 13.04.95. Arkādija 31,66 31,17 30,71       31,66 I.Eversone
6 Meldere Eva 94. Jelgava 28,73 27,41 x       28,73  
7 Kuprovska Sabīne 21.11.96. Arkādija x 20,39 22,25       22,25 I.Aperāne
  Dobilaite Simona 23.05.95. Lietuva x x x       b/r T.Nekrošaite
                       
"A" grupa  
Šķēpa mešana jaunietēm   ( 1997. - 98. dz. g.)   - 500 g  
                       
Vieta Uzvārds, vārds Dz. Dati Komanda 1 2 3 4 5 6 REZ.  
1 Donāne Laine 01.10.98. Viesīte 52,34 51,35 47,94 51,68 51,20 53,73 53,73 T.Donāne
2 Priedīte Andrija 06.01.97. MSĢ, Ķegums x 47,96 44,30 x x x 47,96 A.Vaivads
3 Daunoraite Greta 97. Lietuva 44,56 x 43,79 x 39,47 43,76 44,56 L.V.Maleckei
4 Gedminaite Akvile 01.07.97. Lietuva 44,47 x x x x 43,92 44,47 I.Jakubaitite, A.Šilauskas
5 Andžāne Beāte Krista 14.09.97. Arkādija 28,70 x 34,39 x 29,58 x 34,39 I.Aperāne
6 Meiere Anete Jete 11.08.98. Ventspils "Spars" 29,85 30,40 30,74 x 33,66 33,90 33,90 B.Romanovska
7 Kunickaite Kamile 27.05.97. Lietuva 30,88 30,25 33,58 32,60 x x 33,58 I.Jakubaitite
8 Žuravļova Anastasija 06.06.98. Ventspils "Spars" 31,46 x 30,00 32,26 32,80 x 32,80 M.Alaine
9 Padedze Lāsma 28.07.98. Ogre x 28,55 28,72       28,72 J.Iklāvs,A.Priževoits
10 Ūbele  Alma Anna 06.04.97. Arkādija 25,15 27,43 x       27,43 I.Aperāne
11 Paipala Undīne 09.12.97. Talsu nov. SS x x 25,52       25,52 M.Štrobinders
12 Cīrule Laima Edīte 29.12.98. Talsu nov. SS x x 24,86       24,86 M.Štrobinders
13 Krauze Anna Laura 98. Talsu nov. SS 21,29 23,87 x       23,87 M.Štrobinders
14 Ibragimova Aiguļa 01.05.98. Jelgava 19,10 21,18 22,28       22,28 A.Cīrulis
  Treija Inga 23.05.98. Limbažu/Salacgrīvas SS x x x       b/r R.Turka
  Kalvāne Laila 30.01.98. Ogre x x x       b/r J.Iklāvs,A.Piževoits
                       
                       
                       
"B" grupa  
Šķēpa mešana meitenēm  ( 1999. - 2000. dz. g.)   - 400 g  
                       
Vieta Uzvārds, vārds Dz. Dati Komanda 1 2 3 4 5 6 REZ.  
1 Jankovska Monta 23.11.00. Kuldīga     41,90 40,03 41,38 x 41,90 I.Stukule
2 Trašanov Laura 00. Igaunija     40,51 38,71 x x 40,51 R.Meri
3 Makarevičiūte Ugne 00. Lietuva     39,40 36,86 x 36,17 39,40 L.V.Maleckei
4 Roziņa Liene  08.06.99. Jelgavas NSC     34,18 32,63 x 38,32 38,32  
5 Pūlmane Annija 14.01.99. Ventspils "Spars"     37,94 36,69 x x 37,94 B.Romanovska
6 Vilhovka Signe 30.08.00. Ogre     34,85 29,76 32,38 30,77 34,85 A.Priževoits
7 Rumpe Rēzija  16.08.99. Saldus     29,93 33,60 32,80 34,75 34,75  
8 Vikštrema Alma Vikija 20.09.00. Kuldīga     31,84 32,27 31,46 x 32,27 I.Skurule
9 Zeļģe Luīze Katrīna 08.04.00. Talsu nov. SS     29,43       29,43 M.Štrobinders
10 Kincāne Karīna 16.07.00. Izvalta     28,94       28,94  
11 Straukaite Gabriele 30.05.99. Lietuva     28,70       28,70 T.Nekrošaite
12 Kalniņa Ance 12.04.99. Viesīte     27,68       27,68 G.Klibiķe
13 Sila Māra 00. Talsu nov. SS     27,67       27,67 M.Štrobinders
14 Jevsējeva Daniela 14.07.00. Jūrmala     27,47       27,47  
15 Bernica-Berlana Ketija 15.06.99. Kandava     26,67       26,67 A.Gross
16 Ševčenko Anna 10.02.99. Jelgava     24,88       24,88 A.Fomenko
17 Jančevska Sintija 18.12.00. Ventspils "Spars"     24,59       24,59 B.Romanovska
18 Jēkabsone Kintija  03.05.00. Kuldīga     24,03       24,03 I.Stukule
19 Pildava Anna Elizabete 01.05.00. Arkādija     24,00       24,00 I.Aperāne
20 Mačtama Annija 05.03.00. Ventspils "Spars"     23,01       23,01 J.Petrovičs,A.Kronbergs
21 Jonāne Marlēna Šarlote 14.09.99. Jūrmala     22,88       22,88  
22 Miļča Viktorija 00. Kandava     22,44       22,44 E.Juhņeviča
23 Jasone Sintija 29.12.00. Ventspils "Spars"     22,40       22,40  
24 Asme Dace 99. Jelgava     22,20       22,20  
25 Jēkabsone Ērika 03.05.00. Kuldīga     22,12       22,12 I.Stukule
26 Vadone Andra 14.07.00. Ventspils "Spars"     20,78       20,27 B.Romanovska
27 Vītola Estere 01.08.00. Kandava     17,95       17,95 I.Matīss
28 Saleniece Dagnija 99. Bauska     16,48       16,48 A.Indriksone
29 Liepniece Renāte 26.12.00. Jelgava     16,43       16,43 A.Cīrulis
                       
                       
                       
"C" grupa  
Šķēpa mešana meitenēm  ( 2001. - 2002. dz. g.)   - 400 g  
                       
Vieta Uzvārds, vārds Dz. Dati Komanda 1 2 3 4 5 6 REZ.  
1 Majauskaite Meda 01. Lietuva     40,00 44,29 37,64 x 44,29 L.V.Maleckei
2 Cimermane Airita 01.04.01. Vecumnieki     35,19 35,67 29,97 x 35,67 G.Briņķe
3 Lisovska Veronika 01. Valkas BJSS     32,92 x 32,84 29,05 32,92 L.Krūkliņa
4 Opolā Luīze 23.04.01. Ogre     32,67 30,33 30,62 24,55 32,67 A.Priževoits
5 Krupņikova Rebeka 25.02.01. Kuldīga     32,25 28,25 31,00 29,13 32,25 I.Stukule
6 Chudobaite Skaiste 05.01.01. Lietuva     31,98 29,74 27,92 x 31,98 R.Ramanauskaite
7 Ozola Nikola 02.02.01. Ogre     30,70 26,86 29,27 29,24 30,70 A.Priževoits
8 Ansone Annija Paula 24.11.01. Kuldīga     30,59 25,48 26,43 26,99 30,59 I.Skurule
9 Jablonska Vanessa 08.07.0.1 Venstpils "Spars"     30,47       30,47 M.Alaine
10 Marksa Marta 07.06.02. Smiltene     27,13       27,13 G.Markss
11 Cimermane Airisa 25.04.02. Vecumnieki     27,10       27,10 G.Briņķe
12 Vaivare Daniela 21.09.02. Izvalta     27,09       27,09  
13 Koržeņevska Sabīne 09.01.01. Venstpils "Spars"     26,33       26,33 J.Petrovičs,A.Kronbergs
14 Ponciusa Estere 03.01.02. Smiltene     25,99       25,99 G.Markss
15 Ābola Ieva 28.04.01. Smiltene     23,52       23,52 G.Markss
16 Janulevičiūte Migle 15.01.01. Lietuva     22,84       22,84 R.Ramanauskaite
17 Kraule Elīza Marija   Jūrmala     22,62       22,62  
18 Dubulte Laura Silvija 22.03.02. Limbažu/Salacgrīvas SS     22,20       22,20 A.Rolmanis
19 Svistuna Marija 02.07.02. Venstpils "Spars"     21,80       21,80 M.Alaine
20 Grīnberga Kristīne 30.04.02. Kuldīga     20,32       20,32 I.Stukule
21 Vanaga Aiga 13.03.01. Izvalta     19,48       19,48  
22 Ciekale Asnate  05.03.01. Ventspils     19,25       19,25  
23 Kuzmicka Valērija 01.01.01. Kandava     19,16       19,16 I.Matīss
24 Daugule Alise Annija 05.01.02. Limbažu/Salacgrīvas SS     18,19       18,19 A.Rolmanis
25 Dzirlanka Monta 18.12.01. Kandava     18,18       18,18 E.Juhņeviča
26 Sinkoviča Sindija 23.08.01. Jelgava     17,84       17,84 A.Cīrulis
27 Besikirska Agnese 14.07.02. Kandava     17,28       17,28 I.Matīss
28 Bluša Ieva 19.08.01. Jelgava     16,30       16,30 A.Cīrulis
29 Brakovska Katrīna 16.12.02. Viesīte     16,15       16,15 T.Donāne
30 Lapsa Madara 06.03.02. Arkādija     14,70       14,70 I.Aperāne
31 Kologrivova Poļina 07.01.02. Venstpils "Spars"     14,59       14,59 M.Alaine
32 Urķe Aivita 11.02.02. Viesīte     14,45       14,45 T.Donāne
33 Bataraga Lāsma 09.10.02. Izvalta     11,45       11,45  
  Pinne Laura Nikola 20.08.02. Viesīte     x       b/r T.Donāne
  Kulikauskaite Paulina 12.01.01. Lietuva     x       b/r R.Ramanauskaite
"D" grupa  
Šķēpa mešana meitenēm  ( 2003. dz. g. un jaunākām)   - 400 g  
                       
Vieta Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 REZ.  
1 Upīte Annika 24.10.03. Jelgavas novads     21,05 19,95 20,04 21,97 21,97 L.Nagle
2 Zaula Kitija 13.05.04. Limbažu/Salacgrīvas SS     20,46 17,08 18,65 21,17 21,17 G.Teko, A.Rozenbergs
3 Ziemiņa Hanna Gabriela 04. Smiltene     20,55 18,09 16,37 20,15 20,55 G.Markss
4 Mankevičiūte Migle 09.09.03. Lietuva     16,02 15,36 15,30 18,46 18,46  
5 Preimane Madara 09.02.03. Limbažu/Salacgrīvas  SS     18,10 14,27 15,94 x 18,10 G.Teko
6 Pavļukeviča Kristīne 13.02.04. Izvalta     17,38 11,86 15,37 17,39 17,39  
7 Cimermane Elvita 15.10.03. Vecumnieki     16,00 15,58 16,79 16,83 16,83 G.Briņķe
8 Pavļukeviča Karīna 13.02.04. Izvalta     16,19 15,46 13,09 12,90 16,19  
9 Grīva Elizabete 29.01.03. Bauska     15,59       15,59 A.Indriksone
10 Dreimane Gerda 27.01.04. Bauska     15,37       15,37 A.Indriksone
11 Odziļeviča Laine 22.01.03. Viesīte     14,35       14,35 T.Donāne
12 Jurjāne Marta 13.03.03. Arkādija     14,09       14,09 I.Aperāne
13 Bartkeviča Amanda 04.08.03. Vecumnieki     13,13       13,13 G.Briņķe
14 Kesilyte Paulina 31.12.03. Lietuva     12,81       12,81 R.Ramanauskaite
15 Batarāga Baiba 19.02.04. Izvalta     12,40       12,40  
16 Suntaža Katrīna 03. Talsi     10,27       10,27 A.Jansons
17 Bergmane Daiga 19.09.02. Bauska     9,73       9,73 A.Indriksone
18 Sušinska Līga 10.05.04. Izvalta     8,75       8,75  
  Baškere Ilva 15.02.03. Smiltene     x       b/r G.Markss
                       
                       
                       
Šķēpa mešana vīriešiem   - 800 g  
                       
Vieta Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 REZ.  
1 Zaytsev Ivan 11.11.88. Uzbekija 77,57 75,92 77,23 x 81,64 81,73 81,73  
2 Štrobinders Rolands 14.04.92. Talsi 78,32 x x x 77,88 x 78,32 G.Palameiks
3 Nychyporchuk Oleksandr 14.04.92. Ukraina 77,20 x x 74,78 x - 77,20  
4 Čakšs Gatis 13.06.95. MSĢ, Jelgavas nov. 68,91 67,64 x 68,96 71,03 72,70 72,70 A.Vaivads
5 Grīva Jānis Svens 23.04.93. Ventspils 67,97 66,93 68,81 70,42 69,56 x 70,42 M.Grīva
6 Jančauskas Motejus 22.01.94. Lietuva 55,69 x 62,65 61,72 62,22 60,23 62,65 T.Nekrošaite
7 Šimoliūnas Skirmantas 13.03.94. Lietuva x 59,28 x x 60,99 60,02 60,99 T.Nekrošaite
8 Blekte Augusts 05.06.93. Madona x 58,41 x 57,27 x x 58,41 I.Eversone
9 Gailis Edgars 22.09.91. Arkādija x 55,26 x       55,26  
10 Bukšs Vilmārs 24.05.70. Rīga 52,40 x x       52,40 I.Aperāne
11 Dulkys Tomas 21.06.94. Lietuva x x 50,79       50,79 T.Nekrošaite
                       
                       
Šķēpa mešana junioriem   ( 1995. - 96. dz. g.)   - 800 g  
                       
Vieta Uzvārds, vārds Dz. Dati Komanda 1 2 3 4 5 6 REZ.  
1 Čakšs Gatis 13.06.95. MSĢ, Jelgavas novads x 68,87 x x x 59,09 69,09 A.Vaivads
2 Meirēns Artūrs 01.02.96. MSĢ, Valka 62,19 62,08 60,50 x x x 62,19 A.Vaivads
3 Priede Viesturs 95. Jelgava x 53,80 x 53,36 49,32 x 53,80  
4 Kļaviņš Guntis 10.10.96. SS "Arkādija" 52,96 51,06 53,24 51,16 x 52,26 53,24 I.Aperāne
5 Sakne Jānis 07.07.95. Ventspils  "Spars" 52,80 x 51,01 50,95 x 50,34 52,80 B.Romanovska
6 Miļkevičs Kristaps 09.07.96. MSĢ 41,35 47,28 44,05 x x x 47,28  
7 Lurins Aleksis 26.03.96. Ventspils  "Spars" x 44,04 45,86 45,63 45,04 45,65 45,86 A.Dogadovs
8 Selezens Edgars 25.02.96. Kandava 43,34 42,31 42,83 x x 39,80 43,34 A.Gross
9 Jokšs Elviss 29.09.96. Venstpils "Spars" 38,26 x 37,70       38,26 A.Dogadovs
10 Pleiers Dāvids 95. Jelgava 35,95 x 34,51       35,95  
                       
                       
                       
"A" grupa  
Šķēpa mešana jauniešiem ( 1996. - 97. dz. g.)   - 700 g  
                       
Vieta Uzvārds, vārds Dz. Dati Komanda 1 2 3 4 5 6 REZ.  
1 Gailums Patriks 10.05.98. Arkādija 57,50 x 57,60 63,42 x 67,82 67,82 I.Eversone
2 Groza Jāzeps 26.09.97. Smiltenes BJSS 65,10 x 65,30 x 66,89 62,14 66,89 G.Markss
3 Griezītis Ričards 01.03.97. MSĢ, Sigulda 55,80 57,40 58,28 x 62,89 58,73 62,89 A.Vaivads
4 Rūmnieks Fēlikss 10.01.98. Ventspils "Spars" 45,44 58,19 58,43 x 55,79 56,28 58,43 J.Petrovičs,A.Kronbergs
5 Kļaviņš Zigmārs Jāzeps 08.12.97. Rēzekne x 49,17 55,83 x 53,81 57,36 57,36 I.Cipruss
6 Jakubauskas Dovydas 07.06.98. Lietuva 46,56 44,05 x 48,51 45,47 47,12 48,51 Z.Grabauskiene
7 Strikaitis Aleksandrs 27.06.97. Talsu nov. SS 47,04 x 42,70 x x 43,27 47,04 M.Štrobinders
8 Plucis Emīls 04.12.97. Arkādija x 45,31 46,93 x x x 46,93 I.Aperāne
9 Streičs Rūdolfs 15.02.97. SS"Arkādija" x 41,07 42,81       42,81 I.Aperāne
10 Kriņģelis Jānis 15.07.97. Ventspils "Spars" 41,98 40,67 37,85       41,98 B.Romanovska
11 Kaufmanis Dāvis 16.04.98. Bauska 38,35 x 39,99       39,99 A.Indriksone,A.Eikens
12 Ūdris Dāvis 21.05.97. Talsu nov. SS x 39,92 x       39,92 M.Štrobinders
13 Freimanis Elvis 09.12.97. Kandava 30,97 x 32,57       32,57 A.Gross
14 Laizāns Sandis 13.03.98. Kandava 31,15 x x       31,15 A.Gross
  Bērsons Dāvis 10.06.97. Kandava x x x       b/r A.Gross
                       
"B" grupa  
Šķēpa mešana zēniem  ( 1999. - 2000. dz. g.)   - 600 g  
                       
Vieta Uzvārds, vārds Dz. Dati Komanda 1 2 3 4 5 6 REZ.  
1 Velps Matīss 09.08.99. Smiltenes BJSS     56,78 62,35 64,46 64,88 64,88 G.Markss
2 Jaunpujens Kristaps 06.06.99. Vecumnieki     56,70 61,50 61,70 60,20 61,70 E.Zaharāns, I.Eversone
3 Gļauda Roberts 17.04.99. Bauska     49,65 59,60 59,91 x 59,91 R.Maķevics,I.Eversone
4 Sasimovičs Pāvels 05.09.99. Baltkrievija     48,17 32,28 x x 48,17 V.Sasimovičs
5 Riekstiņš Aleksis 06.07.99. Arkādija     47,94 x 32,27 40,87 47,94 I.Eversone
6 Samauskis Niks 02.04.99. Kuldīga     45,06 44,17 x 42,41 45,06 I.Stukule
7 Špons Raivis 17.05.00. Limbažu/Salacgrīvas SS     41,89 32,40 39,41 42,38 42,38 A.Rozenbergs
8 Upenieks Mārcis 08.08.00. Bauska     40,99 39,84 x 36,71 40,99 A.Indriksone
9 Suntažs Krišjānis 19.12.00. Talsu novada SS     40,89       40,89 M.Štrobinders
10 Bertalis Nerijus 02.05.99. Lietuva     40,70       40,70 I.Jakubaityte
11 Ladusāns Haralds 30.08.99. Bauska     40,16       40,16 R.Maķevics
12 Lazdiņš Einārs 12.11.99. Bauska     38,47       38,47 A.Indriksone
13 Porietis Andris 20.09.99. Vecumnieki     37,32       37,32 E.Zaharāns
14 Jaskūnas Ernestas 30.08.99. Lietuva     36,47       36,47 Z.Grabauskiene
15 Paipals Niklāvs 00. Talsu nov. SS     35,97       35,97 A.Jansons
16 Ozols Ričards 27.07.99. Bauska     35,70       35,70 A.Indriksone
17 Ērglis Miks 31.01.99. Bauska     34,87       34,87 A.Indriksone
18 Kļaviņš Emīls 16.07.99. Aizkraukle     34,76       34,76 I.Vītola
19 Alijevs Adrians 20.08.00. Bauska     34,48       34,48 A.Indriksone
20 Kļaviņš Artis 25.01.00. Arkādija     34,12       34,12 I.Eversone
21 Rūgums Emīls 16.06.99. Bauska     33,62       33,62 R.Maķevics
22 Kutra Dāvids 22.04.99. R. Maķevics     33,08       33,08  
23 Strods Ronalds 00. Jelgavas NSC     32,53       32,53  
24 Aldiņš Sandis 25.04.00. Viesīte     31,80       31,80 G.Klibiķe
25 Vaivads Rihards 06.10.00. Aizkraukle     31,07       31,07 I.Vītola
26 Rūtiņš Artūrs 28.04.00. Ogre     30,23       30,23 A.Priževoits
27 Akons Hugo 17.07.00. Jelgava     29,96       29,96 A.Fomenko
28 Bobovs Vladislavs 28.08.99. Venstpils "Spars"     29,56       29,56 A.Dogadovs
29 Redīzs Ervīns 20.06.00. Kuldīga     28,94       28,94 I.Skurule
30 Skuja Edgars 06.05.00. Arkādija     28,60       28,60 I.Eversone
31 Džiaugys Jurgis 18.01.00. Lietuva     28,33       28,33 R.Ramanauskaite
32 Kalniņš Paulis 09.07.00. Arkādija     27,74       27,74 I.Eversone
33 Pārups Mārcis Pauls 18.08.99. Arkādija     27,05       27,05 I.Eversone
34 Noreika Gytis 14.03.00. Lietuva     25,56       25,56 I.Jakubaityte
35 Korotkijs Arturs 10.02.00. Arkādija     21,03       21,03 I.Eversone
36 Budzinskis Krists 25.01.99. Bauska     14,77       14,77 A.
                       
"C" grupa  
Šķēpa mešana zēniem  ( 2001. - 2002. dz. g.)   - 400 g  
                       
Vieta Uzvārds, vārds Dz. Dati Komanda 1 2 3 4 5 6 REZ.  
1 Jansons Jānis 18.04.01. Smiltene     40,52 36,93 41,55 37,91 41,55 G.Markss
2 Skuruls Kristiāns 05.02.01. Kuldīga     39,58 36,05 40,90 40,90 40,90 I.Skurule
3 Meļņiks Aleksis 05.07.01. Kuldīga     39,63 39,67 39,86 36,96 39,86 I.Skurule
4 Putniņš Kristaps 09.03.01. Arkādija     37,94 38,69 25,95 35,97 38,69 I.Eversone
5 Buske Adris 20.03.01. Jelgava     37,65 34,15 36,60 x 37,65 A.Fomenko
6 Kraučuks Niks 04.07.01. Kuldīga     35,22 37,42 30,65 33,18 37,42 I.Skurule
7 Čakšs Artis 25.01.02. Jelgavas novads     33,93 29,97 34,00 35,00 35,00 E.Čakša
8 Zirnis Kristers Ralfs 03.03.01. Kuldīga     34,90 30,33 32,57 32,57 34,90 I.Stukule
9 Vilnrags Jānis 25.06.01. Jēkabpils     32,51       32,51 J.Knodze
10 Markevičs Alvis 01. Jelgavas NSC     29,41       29,41  
11 Seļivanovs Raivis 29.10.01. Kandava     28,96       28,96 E.Juhņeviča
12 Paegle Gvido Horens 02.09.02. Limbažu/Salacgrīvas SS     28,82       28,82 R.Turka
13 Knodze Krišjānis 28.09.01. Jēkabpils     28,44       28,44 J.Knodze
14 Tomsons Jēkabs 25.02.02. Limbažu/Salacgrīvas SS     27,81       27,81 R.Turka
15 Bendrāts Rihards 04.12.02. Limbažu/Salasgrīvas SS     27,77       27,77 R.Turka
16 Jelinskis Jānis 11.03.01. Jēkabpils     27,35       27,35 J.Knodze
17 Ali Karims 16.01.01. Ogre     27,33       27,33 A.Priževoits
18 Vaivads Ronalds 17.04.02. Aizkraukle     27,17       27,17 V.Veļčinskis
19 Vosekalns Sandis 25.03.02. Limbažu/Salacgrīvas SS     25,76       25,76 R.Turka
20 Kalniņš Toms 02. Talsi     25,48       25,48 M.Štrobinders
21 Sunteiks Kristaps 21.06.02. Bauska     24,45       24,45 R.Maķevics
22 Aizupietis Alvis 10.12.02. Viesīte     24,17       24,17 T.Donāne
23 Elmanis Artis Emīls 12.05.02. Bauska     23,81       23,81 R.Maķevics
24 Zeltiņš Arvils 20.01.01. Kandava     23,10       23,10 E.Juhņeviča
25 Upenieks Krišjānis 30.05.01. Bauska     22,53       22,53 A.Indriksone
26 Maļecs Aleksejs 31.01.02. Bauska     22,39       22,39 A.Indriksone
27 Stoļerovs Dmitrijs 28.10.02. Viesīte     22,13       22,13 T.Donāne
28 Janušauskis Everts 01.06.01. Bauska     21,96       21,96 A.Indriksone
29 Laubmanis Toms 21.03.02. Limbažu/Salacgrīvas SS     21,42       21,42 R.Turka
30 Graubiņš Matīss Einārs 13.08.02. Jelgavas novads     20,67       20,67 L.Nagle
31 Sausais Jānis 17.08.02. Smiltene     20,05       20,50 G.Markss
32 Mučička Edvīns 18.04.01. Bauska     18,17       18,17 A.Indriksone
                       
                       
"D" grupa  
Šķēpa mešana zēniem  (2003. dz. g. un jaunāki)   - 400 g  
                       
Vieta Uzvārds, vārds Dz.Dati Komanda 1 2 3 4 5 6 REZ.  
1 Seinass Filips 18.03.03. Limbažu/Salacgrīvas SS     29,67 26,20 28,65 25,42 29,67 G.Markss
2 Jekovičs Artūrs 07.11.03. Kandava     21,50 24,48 24,30 25,34 25,34 R.Maķevics
3 Barkovskis Toms 15.12.03. Limbažu/Salacgrīvas SS     24,66 23,53 20,00 22,14 24,66 G.Markss
4 Merinovs Jevgēnijs 04.09.04. Izvalta     23,42 22,54 22,79 20,75 23,42 A.Cīrulis
5 Svīķis Eduards 04. Smiltene     23,27 19,90 22,58 20,39 23,27 A.Gross
6 Ēķis Pēteris 06.03.03. Ogre     23,25 20,12 21,66 22,58 23,25 A.Priževoits
7 Miesnieks Andris 03. Smiltene     21,77 22,76 19,83 x 22,76 G.Teko, A.Ķirsis
8 Ābols Matīss 20.05.03. Smiltene     22,70 19,60 22,46 19,48 22,70 I.Skurule
9 Zeltiņš Ralfs 20.09.03. Kandava     19,20       19,20 G.Markss
10 Grīgs Jurģis 09.09.03. Kandava     18,45       18,45 A.Gross
11 Sils Markus 25.03.03. Jelgava     18,08       18,08 A.Indriksone
12 Zemke Dāniels 05.12.03. Kuldīga     17,50       17,50 G.Teko
13 Kalniņš Ričards   Bauska     17,25       17,25 E.Juhņeviča
14 Ķūrēns Kristers 02.11.04. Bauska     14,86       14,86 A.Indriksone
15 Suteiks Rihards 04.10.04. Bauska     14,45       14,45  
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       

 

 

 

 

N O L I K U M S

   OLIMPISKĀ ČEMPIONA JĀŅA LŪŠA KAUSA IZCĪŅAI

ŠĶĒPA MEŠANĀ

1.Mērķis un uzdevums.

Popularizēt un attīstīt šķēpa mešanu Latvijā.

 2.Sacensību vadība.

Sacensības organizē Latvijas Šķēpmetēju klubs(LŠK) sadarbībā ar Jelgavas sporta servisa centru (JSSC). Tiešā sacensību vadība uzticēta apstiprinātai tiesnešu kolēģijai.

 3.Laiks un vieta.

2014.gada 26.jūnijā, Zemgales Olimpiskā sporta centra stadionā, Kronvalda ielā 24.

Sacensību sākums plkst.11.00.

 4.Sacensību dalībnieki.

Rīku svari

Grupa                                                  Vīrieši                         Sievietes

D grupa 2003..dz.g.un jaunāki            400g                           400g

C grupa 2001./2002.g.dz.                    400g                           400g

B grupa 1999./2000.g.dz.                    600g                           400g

A grupa 1997./1998.g.dz.                    700g                           500g

Juniori   1995./1996.g.dz.                    800g                           600g

Pieaugušie 1994.g.dz. un vec.             800g                            600g

Sacensību dalībnieku skaits neierobežots.

Par sacensību dalībnieka veselības stāvokli un fizisko sagatavotību atbild komandas vadītājs vai pats sportists, kurš piesaka dalībnieku sacensībām.

 6.Apbalvošana.

Pirmo triju vietu ieguvējus apbalvo ar diplomu un kausu (LŠK).

Sieviešu un vīriešu sacensībās 1.-6. vietu ieguvējiem paredzētas naudas balvas (JSC).

 7.Uzņemšanas nosacījumi.

Ceļa izdevumus sedz pats sportists vai komandējošā organizācija.

Sporta bāzes īri nodrošina Jelgavas sporta servisa centrs.

LŠK apmaksā tiesnešu darbu, T-kreklus, sacensību dalībniekiem nodrošina pusdienas sacensību dienā.

 8.Pieteikumi.

Pieteikumi līdz 21.jūnijam plkst.12.00

Tel. 67295589, e-pasts: www.skepi@apollo.lv

 Komandu pārstāvju zināšanai:

 

Aizbraukšanu no sacensībām plānot pēc pl. 20.00.                                                                              


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv