Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: Javelin Cup

Norises laiks: No 2014-09-06 līdz 2014-09-06

Norises vieta: Valga

Papildus informācija:

Valga-Smiltene Javelin Cup 2014

 

06.09.2014 Valga Keskstaadion

 

TD odavise/W Javelin Throw

1

Monta Bogurdoviča

2003

Valkas novadas BJSS

21.59

 

16.00

14.56

21.04

21.59

 

 

 

 

2

Hanna Ziemina

2004

Smiltenes BJSS

20.69

 

20.69

19.20

18.94

17.67

 

 

 

 

3

Madara Preimane

2003

Limbazi

18.42

 

18.42

15.83

16.31

17.44

 

 

 

 

4

Rēzija Špone

2004

Limbaži

17.19

 

17.19

X

15.17

14.33

 

 

 

 

5

Karīna Kačnova

2003

Valkas novadas BJSS

16.99

 

16.49

15.39

X

16.99

 

 

 

 

                     

                                                                                                                                                                             

PD odavise/W Javelin Throw

1

Toms Baikovskis

2003

Limbaži

26.00

 

26.00

21.82

24.81

24.42

 

 

 

 

2

Eduards Svīķis

2004

Smiltene BJSS

24.46

 

24.46

24.22

24.45

23.09

 

 

 

 

3

Matīs Ābols

2003

Smiltene BJSS

22.98

 

16.91

20.47

22.98

21.73

 

 

 

 

4

Andris Miesnieks

2003

Smiltene BJSS

21.92

 

21.92

19.22

18.01

13.74

 

 

 

 

5

Roberts Lazdāns

2003

Smiltene BJSS

21.36

 

21.10

21.36

20.20

X

 

 

 

 

6

Jānis Etjantens

2003

Valkas BJSS

19.27

 

18.06

18.74

17.56

19.27

 

 

 

 

7

Denijs Stahovskis

2004

Valkas BJSS

16.66

 

16.66

14.51

12.95

14.81

 

 

 

 

8

Roberts Etjantens

2005

Valkas BJSS

14.91

 

14.91

X

X

X

 

 

 

 

9

Kristaps Gulbis

2003

Valkas BJSS

14.49

 

14.49

-

-

-

 

 

 

 

                     

 

TC odavise/M Javelin Throw

1

Gedly Tugi

2001

Karksi-Nuia

39.87

 

39.87

37.47

37.68

34.64

 

 

 

 

2

Veronika Lisovska

2001

Valkas BJSS

32.77

 

30.88

21.62

-

32.77

 

 

 

 

3

Sabīne Marksa

2002

Smiltene BJSS

32.52

 

32.33

32.52

-

27.20

 

 

 

 

4

Rebeka Krupņikova

2001.

Kuldiga SS

32.47

 

30.77

30.44

32.47

30.67

 

 

 

 

5

Annija Paula Ansone

2001.

Kuldiga SS

30.68

 

29.30

28.88

30.68

28.18

 

 

 

 

6

Kelly Anete Koik

2002 

SK Maret-Sport

29.71

 

28.11

25.59

29.71

-

 

 

 

 

7

Sabīne Koržeņevska

2001

SS “Spars”

26.20

 

25.97

21.50

24.74

26.20

 

 

 

 

8

Asnate Ciekale

2001

SS “Spars”

25.24

 

25.24

-

25.15

19.77

 

 

 

 

9

Christin-Marie Laks

2001

SK Maret-Sport

23.20

 

23.30

 

 

 

 

 

 

 

10

Laura Silvija Dubulte

2002

Limbaži

23.09

 

23.09

 

 

 

 

 

 

 

11

Marianne Juus

2002 

SK Maret-Sport

22.54

 

22.54

 

 

 

 

 

 

 

12

Ieva Ābola

2001

Smiltene BJSS

22.30

 

22.30

 

 

 

 

 

 

 

13

Enija Stahovska

2001

Valkas BJSS

21.45

 

21.45

 

 

 

 

 

 

 

14

Linda Balodis

2001

SK Maret-Sport

20.47

 

20.47

 

 

 

 

 

 

 

15

Kadi Kmito

2002

SK Maret-Sport

19.68

 

19.68

 

 

 

 

 

 

 

16

Ieva Buža

2002

Valkas BJSS

19.33

 

19.33

 

 

 

 

 

 

 

17

Ieva Šulce

2002

Valkas BJSS

18.60

 

18.60

 

 

 

 

 

 

 

                       

 

PC odavise/W Javelin Throw

1

Jānis Jansons

2001

Smiltene BJSS

42.90

 

42.90

41.10

 

 

 

 

 

 

2

Kristiāns Skuruls

2001.

Kuldiga SS

40.88

 

39.54

40.88

 

 

 

 

 

 

3

Gregor Lepik

2001

SK Maret-Sport

40.61

 

40.61

38.48

 

 

 

 

 

 

4

Kristo Luht

2001

SK Maret-Sport

38.76

 

38.76

35.40

 

 

 

 

 

 

5

Keron Luht

2001

SK Maret-Sport

36.00

 

36.00

33.69

 

 

 

 

 

 

6

Steven Pariis

2002 

SK Maret-Sport

32.77

 

32.77

31.07

 

 

 

 

 

 

7

Verners Vitka

2002

„SPARS“

29.98

 

29.96

26.98

 

 

 

 

 

 

8

Uvis Pošeika

2002

Balvi

27.76

 

27.76

27.64

 

 

 

 

 

 

9

Miks Gustavs Šalmis

2002

Limbaži

27.37

 

10

Niks Normunds Zauls

2001

Limbaži

26.52

 

11

Roberts Beitiks

2002

Smiltene BJSS

26.42

 

12

Jānis Sausais

2002

Smiltene BJSS

24.44

 

13

Reio Vill

 

Tartu

20.40

 

14

Sandis Trūlis

2001

Smiltene BJSS

19.23

 

15

Aleksandrs Fiļipovičs

2002

Valkas BJSS

16.20

 

16

Edgars Geraskins

2002

Valkas BJSS

15.70

 

17

Kristaps Puriņš

2002

Valkas BJSS

13.71

 

                     

 

TB odavise/W Javelin Throw

1

Līva Jakobsone 

1999.

Kuldiga SS

41.42

 

35.43

33.68

38.65

41.42

 

 

 

 

2

Laura Trašanov

2000 

SK Maret-Sport

40.04

 

39.32

40.04

39.58

37.31

 

 

 

 

3

Aiva Niedra

1999

Balvu SS

36.06

 

36.06

-

32.28

-

 

 

 

 

4

Jana Šulce

2000

Valkas BJSS

30.87

 

30.87

24.18

29.08

26.40

 

 

 

 

5

Ilona Milberga

1999

Valkas BJSS

30.20

 

30.20

30.19

26.04

29.24

 

 

 

 

6

Adeliina Suvi

1999

SK Maret-Sport

29.32

 

29.32

-

-

27.92

 

 

 

 

7

Alma Vikija Vikštrema

2000.

Kuldiga SS

29.15

 

26.42

28.43

-

29.15

 

 

 

 

8

Kintija Jēkabsone

2000.

Kuldiga SS

28.54

 

28.54

25.84

26.43

25.82

 

 

 

 

9

Anna Elizabete Pildava

2000

SS „Arkadija“

24.70

 

10

Ērika Jēkabsone

2000.

Kuldiga SS

22.15

 

11

Frederika Rūmniece

2000

SS “Spars”

21.89

 

12

Annija  Mačtama

2000

SS “Spars”

20.63

 

                     

 

PB odavise/M Javelin Throw

1

Matīss Velps     

1999

Smiltene BJSS

58.76

 

57.06

58.76

 

 

 

 

 

 

2

Kārlis  Bērziņš

1999

„SPARS“

51.96

 

51.96

48.58

 

 

 

 

 

 

3

Joel Kuldmäe

1999

KJK Lõunalõvi

50.37

 

47.05

50.37

 

 

 

 

 

 

4

Raivis Špons

2000

Limbaži

47.15

 

46.75

47.15

 

 

 

 

 

 

5

Sander Õunapuu

1999

Jõgeva Harta

46.28

 

46.28

-

 

 

 

 

 

 

6

Markus Salumets

1999

KJK Lõunalõvi

41.98

 

41.98

39.84

 

 

 

 

 

 

7

Rolf Robert Peebo

2000

Võru SK

39.58

 

39.58

36.43

 

 

 

 

 

 

8

Karl-Steven Vijar

1999

SK Maret-Sport

36.27

 

36.27

32.04

 

 

 

 

 

 

9

Ott-Mait Põldsepp

2000 

SK Maret-Sport

34.42

 

10

Kevin Koik

2000

SK Maret-Sport

31.01

 

11

Ronalds Zvackis

2000

Valkas BJSS

30.35

 

                         

 

TA odavise/W Javelin Throw

1

Laine Donāne

1998

Viesites BJSS

50.32

 

50.32

-

-

47.03

49.11

-

 

 

2

Kadi Kaart

1997

SK Maret-Sport

47.09

 

41.88

47.09

-

41.70

44.37

-

 

 

3

Linda Luīze Šalme

1998

Limbaži

43.86

 

41.02

43.86

41.85

41.95

40.87

43.62

 

 

4

Marcella Liiv

1998

SK Viraaž

42.37

 

41.57

41.59

-

42.37

39.90

41.37

 

 

5

Dita Kaša

1997

Balvi

34.60

 

31.27

31.32

-

-

34.60

31.70

 

 

6

Beate Krista Andžāne

1997

SS „Arkadija“

32.84

 

32.84

31.03

-

-

-

29.85

 

 

                     

 

PA odavise/M Javelin Throw

1

Patriks Gailums

1998

SS Arkadija

62.83

 

62.83

56.64

62.05

62.25

 

 

 

 

2

Rićards Griezitis

1997

MSG

61.05

 

60.25

58.36

-

61.05

 

 

 

 

3

Zigmārs Jāzeps Kļaviņš

1997

Rezeknes BJSS

58.52

 

57.80

-

-

58.52

 

 

 

 

4

Fēlikss Rūmnieks

1998

„SPARS“

49.28

 

49.28

-

-

-

 

 

 

 

5

Deniss Groševs

1997

Balvi

48.97

 

46.64

-

48.97

-

 

 

 

 

6

Igors  Lisovskis

1998

Valkas BJSS

42.78

 

39.79

30.84

33.54

42.78

 

 

 

 

7

Edgar Larin

1998

SK Maret-Sport

40.24

 

40.24

-

-

38.54

 

 

 

 

8

Staņislavs Ņikišins

1998

Valkas BJSS

36.58

 

36.58

-

33.06

-

 

 

 

 

9

Roberts Gulbis

1998

Valkas BJSS

34.76

 

va

Kaarel Juus

1996 

SK Maret-Sport

59.10

 

                     

 

N odavise/W Javelin Throw

1

Līna Mūze

1992

SSC

55.52

 

52.90

51.60

-

50.75

55.52

-

 

 

2

Grit Šadeiko

1989

TÜ ASK

47.17

 

44.38

43.73

42.80

47.17

43.24

-

 

 

3

Mari-Liis Tulev

1995

KJK Lõunalõvi

44.90

 

43.67

42.02

44.90

-

43.04

42.27

 

 

4

Katrīna Sirmā

1994

SS „Arkadija“

43.71

 

43.71

40.02

39.80

40.64

39.63

37.87

 

 

5

Una Kalnīte

1991

SS Arkadija

40.37

 

40.37

-

-

-

-

-

 

 

6

Dita Vanaga

1996

SS „Arkadija“

33.66

 

33.27

33.66

-

32.09

31.64

33.30

 

 

7

Sabīne Kuprovska 

1996

SS „Arkadija“

22.72

 

-

22.72

20.64

19.89

20.78

22.40

 

 

                     

 

M odavise/M Javelin Throw

1

Magnus Kirt

1990

TTÜ

78.96

 

-

76.84

75.57

76.83

74.01

78.96

 

 

2

Ranno Koorep

1990

TÜ ASK

75.47

 

68.58

74.00

74.50

75.47

72.18

-

 

 

3

Zigismunds Sirmais

1992

SS “Arkadija”

75.05

 

70.78

-

-

-

75.05

73.35

 

 

4

Arturs Meirens

1996

MSG

60.43

 

59.58

-

60.43

57.65

56.85

-

 

 

5

Guntis Kļaviņš

1996

SS „Arkadija“

52.23

 

48.57

49.48

50.51

52.23

49.11

-

 

 

                       

 

 


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv