Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: M.Štrobindera kluba kausu izcīņa

Norises laiks: No 2014-05-03 līdz 2014-05-03

Norises vieta: Talsi

Papildus informācija:

M.Štrobindera Šķēpmetēju kluba kausa izcīņa
Sacensību protokols
  MEITENES  C grupa 2001 - 2002         03.05.2014 Talsi    
                       
  vārds, uzvārds dzim.gads komanda 1 2 3 4 5 6 lab.rez. Vieta
1 Annija Paula Ansone 24.11.01. Kuldīga 29,49 24,47 25,99 29,05 29,64 31,32 31,32 1
2 Marta Marksa 2002 Smiltene 29,38 22,80 24,26 25,41 29,13 26,07 29,38 2
3 Sabīne Marksa 2002 Smiltene 24,41 26,23 23,59 26,32 24,09 27,71 27,71 3
4 Koržeņevska Sabīne 09.01.01 Ventspils 26,29 24,81 25,71 27,23 26,07 25,93 27,23 4
5 Estere Ponciusa 2002 Smiltene 25,82 24,92 19,55 25,62 24,34 0,00 25,82 5
6 Marija Svistuna 02.07.02 Ventspils 14,01 x 11,00 11,53 15,97 15,52 15,97 6
7 Katrīna Suntaža 2003 Talsi 13,45 14,25 15,34 x 15,22 x 15,34 7
                       
  MEITENES  B grupa 1999 - 2000         03.05.2014 Talsi    
                       
  vārds, uzvārds dzim.gads komanda 1 2 3 4 5 6 lab.rez. Vieta
1 Monta Jankovska 23.11.00. Kudīga 33,34 33,33 34,50 34,57 34,71 38,28 38,28 1
2 Līva Jakobsone 06.10.99. Kudīga 34,15 30,01 0,00 36,29 32,33 37,21 37,21 2
3 Alma Vikija Vikštrema 20.09.00. Kudīga 30,03 29,04 29,92 30,59 29,42 32,38 32,38 3
4 Luīze Katrīna Zeļģe 2000 Talsi/MŠŠK 26,99 29,05 28,04 27,99 31,16 x 31,16 4
5 Lūcija Vilcāne 1999 Kuldīga 24,05 26,35 24,90 28,13 0,00 28,59 28,59 5
6 Ance Stanga 03.03.00 Talsi 23,33 23,72 22,81 x 19,96 x 23,72 6
7 Ērika Jēkabsone 03.05.00. Kudīga 18,60 22,59 21,88 21,37 21,18 23,35 23,35 7
8 Mačtama Annija 05.03.00 Ventspils 21,24 19,69 19,51 19,34 x x 21,24 8
                       
                       
  MEITENES  A grupa    1997 - 1998         03.05.2014 Talsi    
                       
  vārds, uzvārds dzim.gads komanda 1 2 3 4 5 6 lab.rez. Vieta
1 Anastasija Žuravļova 06.06.98. Ventspils x 34,02 32,69 33,62 35,22 36,85 36,85 1
2 Laima Edīte Cīrule 1998 Talsi/MŠŠK x 26,52 30,73 x x x 30,73 2
3 Undīne Paipala 1997 Talsi/MŠŠK 24,76 27,65 27,06 x 25,83 x 27,65 3
4 Laura Anna Krauze 1998 Talsi/MŠŠK 21,87 x 24,20 x 23,52 23,67 24,20 4
5 Kitija Rezonga 1998 Talsi/MŠŠK x x x x x x bez rez. 5
                       
                       
  ZĒNI  C grupa 2001 - 2002            03.05.2014 Talsi    
                       
  vārds, uzvārds dzim.gads komanda 1 2 3 4 5 6 lab.rez. Vieta
1 Kristiāns Skuruls 05.02.01 Kuldīga 36,67 34,34 33,45 36,36 34,75 36,44 36,67 1
2 Aleksis Meļņiks 05.07.01. Kuldīga 29,90 30,01 26,53 34,58 31,61 36,30 36,30 2
3 Ralfs Kristers Zirnis 03.03.01. Kuldīga 30,22 26,27 33,71 x 33,01 35,36 35,36 3
4 Edijs Rapītis 2001 Talsi x 30,58 31,76 34,73 34,17 34,12 34,73 4
5 Niks Kraučuks 04.07.01. Kuldīga 32,58 30,07 32,26 30,11 29,81 30,84 32,58 5
6 Vitka Verners 2002 Ventspils x 30,30 29,71 28,39 27,70 25,37 30,30 6
7 Rihards Štrauss 2001 Talsi 22,20 22,98 x 26,70 x x 26,70 7
8 Toms Kalniņš  2002 Talsi/MŠŠK 25,84 26,42 x x x x 26,42 8
                       
                       
ZĒNI  B grupa 1999 - 2000           03.05.2014 Talsi      
                       
  vārds, uzvārds dzim.gads komanda 1 2 3 4 5 6 lab.rez. Vieta
1 Matīss Velps 1999 Smiltene 52,65 x 56,93 x x 53,03 56,93 1
2 Krišjānis Suntažs 2000 Talsi/MŠŠK 34,41 36,97 34,80 x 38,20 x 38,20 2
3 Pļavarājs Kristaps 06.11.99 Ventspils 31,79 x x 26,58 x x 31,79 3
4 Laksbergs Miks 19.07.99 Ventspils 25,50 26,62 31,07 26,58 x x 31,07 4
                       
                       
  ZĒNI  A grupa      1997 - 1998         03.05.2014 Talsi    
                       
  vārds, uzvārds dzim.gads komanda 1 2 3 4 5 6 lab.rez. Vieta
1 Jāzeps Groza 1997 Smiltene x 50,00 50,77 60,72 60,32 63,56 63,56 1
2 Rūmnieks Fēlikss 10.01.98 Ventspils 51,21 0,00 49,63 49,94 x 52,87 52,87 2
3 Aleksandrs Strikaitis 1997 Talsi/MŠŠK 47,33 46,81 45,40 46,70 47,05 x 47,33 3
4 Emīls Plucis 1997 Rīga 44,58 x x 47,06 45,59 x 47,06 4
5 Dāvis Ūdris 1997 Talsi/MŠŠK 43,83 46,51 x x x x 46,51 5
6 Šefanovskis Artūrs 24.03.98 Ventspils 0,00 30,75 31,57 30,94 32,46 31,92 32,46 6
8 Edvards Bernans 1998 Talsi/MŠŠK 27,48 x 27,86 x x x 27,86 7
Saskaņots:_________                    Saskaņots:_________    Apstiprinu:________________
                  /A.Pekmans/                                    /K.Sakniņš/                   / M.Štrobinders /
      Talsu nov. sporta nod.vad.              Talsu NSS  direktors             MŠŠ kluba prezidents
                                         
                                          N O L I K U M S
                            Talsu novada kausa izcīņa
              M.Štrobindera Šķēpmetēju kluba balvu izcīņa
                                   Šķēpa mešanā
 
 Mērķis un uzdevums
    Dot iespēju skolu audzēkņiem celt savu meistarību, līdztekus uzlabojot un nostiprinot savu veselību.
    Dot iespēju vieglatlētikas treneriem noskaidrot perspektīvākos  sportistus šķēpa mešanā.
 
  Vieta un laiks
      Sacensības notiek Talsu 2.vidusskolas vecajā stadionā.
            2014.gada3.maijā plkst. 11.00
 
 Vadība
      Sacensības vada Talsu novada sporta nodaļas, Sporta skolas un Šķēpmetēju kluba izveidotā tiesnešu kolēģija.
 
 Dalībnieki
      Sacensībās piedalās jaunieši sekojošās vecuma grupās:
-       1997.- 1998.g.dzimušie
-       1999.- 2000.g.dzimušie
-       2001.- 2002.g.dzimušie.
       Sacensības notiek zēniem un meitenēm. Katra vecuma grupa tiek vērtēta atsevišķi.
 
  Sacensību kārtība
        Sacensības notiek vienā disciplīnā: ŠĶĒPA  MEŠANĀ.
 
       Sacensībās notiek pēc Starptautiskiem Vieglatlētikas noteikumiem.
   
Pieteikumi un sacensību finansēšana
     Dalībnieki sacensībām tiek pieteikti  līdz 2014.gada 1.maijam. e-mail anda.1970@inbox.lv
     Atsevišķu dalībnieku pieteikumi tiks pieņemti sacensību dienā līdz plkst. 10.00.
     Sacensību izdevumus sedz Talsu novada sporta nodaļa, Talsu novada Sporta skola un     M.Štrobindera Šķēpmetēju klubs. 
     Par dalībnieku nokļūšanu uz sacensībām atbild komandējošā organizācija, vai paši dalībnieki.    
     Dalības maksa 1Ls- no dalībnieka izņemot TNSS audzēkņus.
   
Apbalvošana
   Dalībnieki katrā vecuma grupā 1.-3.vietu ieguvēji, gan zēniem, gan meitenēm tiek apbalvoti ar kausiem, diplomiem un balvām.


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv